Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Sajnos csak 3 petesejtet termékenyült meg. De ami igazán elkeserít, hogy Ferinek borzalmasan leromlott a spermaképe. Most már alig van célirányosan mozgó, és megfelelő morfológiájú spermium, 97% egyáltalán nem mozog.Borzasztóan megvisel a hír, el sem tudom képzelni, hogy mi történhetett.
Holnap megint telefonálni kell, hogy ez a 3 vajon osztódik e. Most végképp bánom, hogy tavaly nem egyből lombikra mentünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!
Hát sajnálom hogy ennyire romlott a spermakép!Borzasztó!De hogy lehet ez?Mitől?Nem mondtak semmit?Már többtől hallottam ilyent!:(
Tudom, hogy most nagyon elkeseredtél de próbálj megnyugodni!
Biztos azért egyet össze tudnak majd hozni!:) BÍZNOD KELL!!!!
Apid nem szedet közben semmit?Mennyi volt azelött neki?
Azért találtak nála olyant amit tudtak használni?
Nagyon-nagyon szorítok majd értetek!
Fel a fejjel holnap biztos jobb híreket kapsz!!! :wink:
horváth beáta
 
 


Zsó!
Kösz a bíztatást!Türelem rózsát terem szokták mondani.
Én is drukkolok nektek!!!
horváth beáta
 
 

 
 

Bumi,
sajnálom,hogy ilyen rossz híreket kaptál a spermaképről.De nagyon remélem,hogy ez a 3 embriócska elindul!Nagyon várunk a hírekkel!
Vendég
 


Bumi
Sajnálom, hogy romlott apa spermaképe. De a lényeg, hogy azért volt, és 3 petike meg is termékenyült. Nekem is csak 2 lett a végére, kevesebb sejtesek, mint a többieknek, és itt van belőlük egy a pocimban. Úgyhogy nem feladni. Van remény.

Kép
p__lilla
 
 


Bumi, én is sajnálom, hogy romlott Api spermaképe, de ne keseredj el, a lényeg, hogy van még mozgó, amiből még lehet baba. Na meg a mostani petikékből is. Úgyhogy fel a fejjel, próbálj pozitív lenni, tudod, hogy az milyen sokat számít. Sok minden fejben dől el. Bár néha nehéz ilyen helyzetben, nekem is vannak ám rossz pillanataim.

Sajnos nehéz dolog ez az apabaj. Én is azért vagyok tanácstalan, mert ha jönne is egy orvos, aki azt mondja, mégis meg kell műteni a férjemet, mi a garancia arra, hogy fél év múlva jobb lesz. És akkor megint elvesztenénk ennyi időt. Aztán ki tudja, mikorra jönne össze mesterségesen.

Persze persze a legjobb spontán lenne, de nem láthatunk a jövőbe, nem tudhatjuk, hogy mennyit segítene egy ilyen műtét. Persze azért az uh-t még megcsináltatjuk mindenképp. :roll:
vayacon
 
 


Vayacon!
Én most úgy vagyok vele, hogy nincs kapcsolat köztem és a petécskéim között, így most még megengedett a negatívkodás.

Egyébként szerintem nálatok is azt fogják mondani, hogy ilyen spermaszám mellett mindenképp lombik javasolt, viszont egy ilyen papírt vinni kell egy andrológustól, mert csak így hagyhatjátok ki az inszemeket. Mert egyébként a 6 inszem kötelező.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

igen, valószínű ez lesz. Azt mondta is a doki, hogy mindenképp kell papír az andrológustól. Mondjuk én hiszek a csodákban, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy 10 millióra felmenjen a sejtszám, miután csak kb 1-1,5 hónapja szedi a vitaminokat, meg eszik egészségesebben. Max 1-2 milliót javulhat sztem.

Mondjuk így legalább könnyebb lesz, nem kell Apit megint rábeszélni a vizsgálatra. Persze azért örülnék, mint majom a farkának, ha valami jó eredményt produkálna.

Persze, néha belefér a negatívkodás, de sztem pozitív energykkel lehet a sorsunkon valamelyest javítani, szval törekedni kell rá, ha épp megy. No de nem okoskodom. :?
vayacon
 
 


Bumi,

sajnálom Apieredményét. :( Gondolom okként minden olyan kizárható mint a forróvíz, szauna, ülésfűtés ...stb Ezek ugyanis a tenyészbika minőségű spermával is pont ilyen eredményt csinálnak 72 órára. Azaz a mennyiség és a spermiumok szerkezete ok, de nem mozognak. Néha én szoktam arra is gondolni, hogy mindez pszichésen is gátlódhat és minden bizonnyal nagyon szertnének teljesíteni a párjaink.

...egyébként meg hátha ikrekkel leszel kismami és a 3 petike így pont elég lesz :)

Zsó,
Egyébként tényleg Gröni férjénél hatott olyan jól a műtét. De korábban is volt egy másik lány Dorcacs akinek a férjénél ugyanez volt...ha jól emlékszem :roll:
tapedli
 
 


...véletlenül elküldtem az előzőt, pedig még akartam írni :D

Lilla,
ha jól olvastam szerencsésen elkerültek a terhességi hányások, remélem már nem is találnak meg :D

Katerina,
...másik kismami. Merre jársz? Hogy vagy? :roll:

Vayacon,
szerintem is sok múlik a pozitív gondolatokon :D

Bea,
remélem "pirike" nem talál meg téged! :lol: Késsen vagy 9 hónapot!

Mindenkinek drukk, akik kimaradtak azoknak méginkább!
T
tapedli
 
 


Tapi!
Nem volt semmi ilyen külső behatás mostanában, legfeljebb stressz. de az emg eddig is volt, gondolom.
Te most hol tartasz egyébkét?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

nálunk nincs sok extra. Most ért a párom a természetgyogyitól kapott cseppek szedésének a végére, kb másfél hete hagyta abba. Voltunk kontrollon és azt mondta, helyreálltak aminek helyre kellett. Most erős lúgosítás kell még egy hónapig, hogy teljesen kitisztuljon a szervezete. Akkor megyünk hadsereget számoltatni :D Nagyon bizakodóak vagyunk, mert a doki is nagyon az lett, amikor meglátta a műszer eredményeit. :lol: Közben még szed vitaminokat is. Most munkahelyi stressz sincs és már nem végez ülőmunkát sem. Éled a remény ismét :lol:

Ha a spermakép helyreállt, akkor elmegyünk két hétre valahová és hárman jövünk haza :lol: Ha csak javult, de elég az inszemhez, akkor abba belevágunk. De nagyon bizakodunk, szóval tuti az elsőnek kell összejönnie :lol:

Gondolom, ha a petikéid szépen osztódnak, legkésőbb pénteken beülti. Jövök holnap este is, hogy hogy álltok. Szorítok! :)

T
tapedli
 
 


Tapi!
nagyon drukk nektek! Végső kétségbeesésünkban vettünk ma a férjemmel Combucha teát, hátha...
Bár már annyi csodaszert szedett, hogy csak na...
De ezt még nem, úgyhogy itt az idő.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok lányok!
Bocsi, hogy egy kissé eltüntem, de nem nagyon van miről írnom. Be kukkantok azért sűrűn, hogy lássam mi történik veletek.

Drága Bumi! Ne keserdj el, nincs rá okod. Igaza van Lillának, neki is "csak" két embrikéje volt és az egyik ott is van a pocijában (ezúttal is simit a pocira). Tudom, hogy most nagyon nehéz napok elé nézel, de erős lány vagy te, annyi mindenen keresztülvergődtél már, most nem szabad meghátrálni. Minden energiám küldöm neked, szorítok nektek naggggyon !!!!! :D

remeny
bnandi
 
 


Bumi akupunktúrát vagy talpmasszázst próbáltátok már? Szerintem ezek nagyon jó módszerek, a kínaiak nem hiába nem járnak orvoshoz. Én az akupunktúrában nagyon bízom, apukám lábával csodát művelt.

Én most járok egy helyre, ahol a doktornőt egy olyan pár kereste fel, akiknél a férfinél nem volt egy életképes sejt sem. A kezelése alatt a lány teherbe esett!

Nem olcsó mulatság, de érdemes megpróbálni!
vayacon
 
 


Bumi!
Na telefonáltál?Mit mondtak?Remélem valami biztatót!Holnap lesz beülti?

Bnandi!
Szia!Örülök hogy felbukkantál!Mi ujság veled remélem jól vagy!Helyrejöttél lelkileg?Gondolom nehéz lehetett.Van valami újság örökbefogadás ügyben?

Tapedli!
Kösz,de kezdek görcsölgetni ugyhogy valószínű jönni fog a pirike valamikor.
Nálatok mi volt a gond?Drukk hogy szupi eredményeitek legyenek!:)
horváth beáta
 
 


Sziasztok!
Több, mint 2 órás próbálkozás után sikerült őket elérni, ééééééssss
mindhárman osztódnak! van 1 2 sejtes, meg 2 4 sejtes. Holnap délre kell mennem értük! remélem minden rendben lesz velük addig is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
ez remek! :wink: Nagyon drukkolok!És légy pozitív+++++++++
Vendég
 


Bumi
Ez szuper!!!! Örülök, hogy ilyen szépen osztódnak. Most aztán már hessegesd el az aggodalmaidat, mert holnap beköltöznek a pocakodba a babácskáitok.

Kép
p__lilla
 
 


Bumi nagyon nagyon örülök, ez csodás hír! Hatalmas drukk nektek! :D
vayacon
 
 


Szia Bumi!
Na látod hogy van remény!Mondtam én ma jobb híreket fogsz kapni!:)
Ez csodálatos!!! :D
Akkor 3-at ültetnek vissza?!
SZUPI!!!!! :wink:
Most már megnyugodhatsz!!!Lehet ikreid lesznek!
horváth beáta
 
 


Melcsi
Nagyon szorítok az inszemhez. Ez amúgy az első lesz?
Szép lenne, ha sikerülne. Drukkolok, és várom az eredményt.
Puszi

Kép
p__lilla
 
 


Remélem, hogy mindhárom szépen fejlődik tovább, és akkor mindhármat visszakapom. Úgy izgulok, még most is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Látom, most is méred a hődet. Pont úgy alakul, ahogy kell.
Szépen fognak fejlődni a bébik, holnaptól kismami leszel. Jó érzés lesz, majd meglátod. Az izgulás természetes. Meddig maradsz otthon táppénzen?

Kép
p__lilla
 
 


Igen, mérem a hőmet, mert kíváncsi voltam, hogy fel megy e a leszívás után, de szépen felment, és így megnyugodtam, hogy magamtól is termelek progit.
Úgy tervezem, hogy a jövő héten itthon leszek. Már fel si hívtam a házidokim.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Minden rossz részén túlvagy ami a lombikban előfordulhat. Mostantól csak az örömöknek add át magad! Majd meglátod milyen csodálatos érzés, amikor megmutatják beültetés előtt az osztódott petikéket :D Olyan cééépek, hogy csuda! Esküszöm, nekünk az egyik hasonlított a férjemre :lol: :lol: Nade félre a viccekkel! Szorítok tovább! :D

T
tapedli
 
 


Holnap valószínűleg nem jövök. De megpróbálok üzenni Desvikivel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi drága!
A másik topikban is szurkoltam nagyon egy többszöri lombikos lánynak ( 7 éve próbálkoznak), tegnap volt teszten és pozitív lett. Nagyon hiszek benne, hogy neked is össze kell jöjjön!!!!
Így van, most még kicsit negatvíkodhatsz, de a babát teljes önbizalommal kell fogadnod!!! Most ne azzal ösd le a gondolataid, mi lett apa spermaképével, majd azt a következő babára helyrerakjátok!!!

Tagedli!
De régen nem láttalak!!! Örülök neked. :D
Köszönöm jól vagyunk. 19-én voltam uhun, arról már írtam, aztán sikerült ingyen csináltatnom egy kombinált tesztet ( ami egébkét 25e. körül mozog) . Már az eredményem is megvan
Kombinált tesztem eredménye:
Tarkóredő: 1mm
Down-kór kockázata: 1:44000
18-as triszóma ( Edwards-kór ) kockázata kevesebb, mint 1:50000
zek jó eredéynek én úgy hiszem :)
Azt is örömmel látom, hogy bizakodva álltok az újabb kiskatonaszámlálás elé. nagyon szurkolok!!!

Többi lánykák!
Hajrá, hajrá! :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kat
Ezek nagyon jó eredmények. A kisbabátok egészséges.
Hol voltatok kombinált teszten? Csak azért kérdezem, mert én is oda készülök.

Kép
p__lilla
 
 


Szia Kat!
Örülünk hogy jól vagytok és minden rendben.Mennyi idős a kisbabád már? :)Jó dolog ez a kombinált teszt.

Bumi!
Pihengess majd jeletkezz a fejleményekkel.Most már kismami vagy te is!!! :wink:
horváth beáta
 
 


Katerina,
de jó,nem kell tartanod az AFP-től(olyan sokszor mutat rossz eredményt és nincs mögötte semmi,aztán küldenek amniocentézisre,eredmény túl a 20.héten-rémes!)Szóval jó,hogy mindezeket megúsztad!

Bumi,
pihenj és melengesd a kis csibéket odabenn! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Deviki most hívott, nincs gépközelben:

BUMI HÍREK:

mindhárom embriót visszakapta: az egyik 4 sejtes, a másik kettő 8 sejtes babajelölt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
köszönjük a szuper híreket! :wink:
Vendég
 


de jóóóóóóóó! Örülök a jó hírnek. Hajrá Bumi, nemsoká kismami leszel!! :D :D :D
vayacon
 
 


Bumi!
Nagyon örülök, hogy rendben megkaptad a picurkákat és minden ok, az osztódásuk is szépen alakult! :D Szorítok tovább, ahogy eddig! Csak pozitívan :wink:

Katerina!
Gratulálok ezekhez a kitűnő eredményekhez és leginkább az egészséges babucidhoz :D Örülök, hogy jól vagytok! Élvezd a kismamiság minden pillanatát :D

...jaj olyen reményteli gondolataim vannak, de lehet, hogy csak érzem a tavaszt :D Nekem már kezdenek virágba borulni a fák :lol:

T
tapedli
 
 


Monic
Köszi a híreket Bumiról.

Bumikám, most már kismami vagy, úgyhogy nyugi, no para, minden rendben lesz.

Kép
p__lilla
 
 


Bumi!
Nagyszerű,gratula!!Látod csak összejött!Vigyázz magatokra most már ne idegeskedj ám! :wink:

Lilla!
Neked hány sejtesek voltak mikor visszakaptad őket?

Amúgy nálam már kezd barnás lenni szerintem holnap max. holnapután megjön piri és akkor hétfőn vagy kedden megyek Tapolcára.
Remélem lassan majd kezdődhet az első inszemem! :wink:
horváth beáta
 
 


Bea,
első és reméljük,egyben utolsó :wink:
Vendég
 


Bea
Az egyik babánk 2,5 napos volt és 6 sejtes, a másik 2 napos és 4 sejtes, amikor visszakaptam őket.
Na, megjött a piri? Akkor lassan kezded a clostit. Még nem írta fel a doki???

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok Kislányok!
Tudom nagyon ritkán jövök..... sorry :oops: de mentségemre legyen, hogy mindig olvaslak titeket, ha nem is írok.
Most viszont lenne egy kérdésem.
Ma akcióztunk apával, és a hüvelyváladékom fehér színű.Most van pém, és szokott lenni nyák, de nem ilyen fehér.... ilyen még nemvolt. :? Igaz csak erős pém van?! :roll: remélem semmi bajom.
Bár nem középidőm van,de Jónás nap szerint most van és érzem is.
Olvasgattam hogy lehet fertőzés, de ahhoz párosul viszketés meg mi de nekem semmi ilyen gondom nincs, a hasam szurkál és ennyi.
Köszi ha tud valaki segíteni.
Puszi

Kép
kissedi
 
 


Szia Lilla!
Igen tegnap megjött.Még nem irtak fel clostit.Reggel hívtam a recepciót hogy ma lemenjek-e gyógyszert iratni de azt mondta ráér majd holnap de-t,akkor lesz a 3.nap. :(
A recepcíós is mindig más mond meg az asszisztens is. :oops:
Ja meg azt mondta vmi UH is lesz.Az mi?Neked is volt?

Szia Kissedi!!!!Tényleg rég láttunk!!!

Bumi!
Mi ujság jól vagy minden rendben nálad?! :)
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy m,ost csak bemásolom, amit a másik topicban írtam, de már sokáig ültem a gép előtt , és még pihengetnem kell.

Szóval pénteken tök ideg voltam egész délelőtt, amíg oda nem értünk a Kaáliba és nem mondták, hogy mindhárman jól vannak. Meg azt is mondták, hogy ha gond lett volna, akkor telefonálnak reggel. kár, hogy ezt előbb nem tudtam, mert akkor megspóroltam volna egy csomó ideget. Szerencsére mindenki ott volt, akikkel együtt voltam a punkción, így a hangulat is remek volt. A fiúk is tökre jól megértik egymást, így ők is elvoltak a váróban. Fél 2-kor kaptam vissza az embrikéket, és utána még 1 órát hason kellett feküdni. Nehezen bírtam, mert soha nem fekszem hason, de kibírtam, a babákért mindent. Utána a dokihoz vissza kellett menni, megmondta, hogy hogy kell szedni a gyógyikat. Hát egy marékkal kell szedni. Utróból 3,2,3 az adag. Tök rendi volt a doki, persze ez nem az én dokim, mert az már a punkciókor is szabin volt, de ez sokkal közvetlenebb, állandóan viccelődik. Azt mondta Ferinek, hogy kismamaként adott át neki, és így is akar viszontlátni két hét múlva. Hát, én mindent megteszek az ügy érdekében. Néhány nap szigorú kímélet, fekvés van előírva. Utána is lightos életmód, úgyhogy egyelőre TP-n vagyok.
Ma még fekszem, de holnaptól már azért kicsit mozogni akarok. Feri tök édi, teljesen kímél, nem szabad még hirtelen felállnom sem. Még főzött is, pedig ő soha nem szokott.

Egyébként tegnap sajnos köhögnöm kellett, mert félrenyeltem a vizet. remélem nem ezen fog múlni a dolog. Ja és néha görcsölget a méhem. ez vajon normális?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
a méhednek biztos szokatlan,hogy 3 embriócska növekszik benne,biztosan belefér egy kis fájdogálás.Nagyon drukkolok neked!!!!

Kissedi,
én nem hiszek a Jónás-napokban.Nem lehet,hogy már túl vagy a pé-n,és azért fehér a nyák?
Vendég
 


Bumi!
Örülök, hogy sikeresen túl vagy rajt most már nem kell idegeskedned csak pihenjés vigyázz a babáidra!
Tök jó hogy ilyen renden aranyos dokihoz kerültél és hogy jó hangulattal oldottátok a feszültséget.Gondolom sokat számított akkor.
Hát le a kalappal a párod előtt! :wink: Nagyon aranyos hogy így odafigyel rád és megkímél!A végén a 9 hónap alatt profi szakács lesz! :) Gondolom ő is megkönnyebbült most azért nem?!
Sok szerencsét,egészséget kívánok a továbbiakhoz is!!!!!! :wink:
És várunk majd a fejleményekkel!
horváth beáta
 
 


Bumikám
Örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagy. A babácskák meg csak osztódjanak a pocidban és ma, vagy holnap vessék meg ágyikójukat. A görcsölgetés természetes. lehet, hogy már a beágyazódástól vannak. Nekem a mai napig van néha. Ja, és NE keresd a tüneteket Nekem sem voltak még a vérvétel napján sem. Nagyon rendes a doki. Te szájon át szedhető utrót kapsz? Nekem 2x3-at kell, de hüvelyit. Amúgy semmi más bogyót. Gravidát szedek mellé. Hason kellett feküdni 1 órát??? Nekünk nem kellett hason. Háton feküdtünk. Mondjuk otthon éjjel én is feküdtem hason, mert én csak úgy tudtam, bár mióta megtudtam, hogy babánk lesz, azóta nem aludtam hason. :lol: Nem merek. :lol: Jó hülye vagyok, pedig lehet még ki kéne használni az utolsó alkalmakat. :lol:
Apa nagyon rendicsek, hogy kaját csinál, csak így tovább. Pihengess, és ne emelj nehezet, kerüld a hirtelen mozdulatokat. Egy kis köhögés biztos nem árt, én 1 hétig náthás voltam.
Jajj, nagyon drukkolok az embrikéknek. És várjuk a pozitív eredményt. Tervezed, hogy tesztelsz a vérvétel előtt?

Bea
Örülök, hogy megjött. Tudják, hogy inszemezni mentek? Mert akkor nincs 3. napi vérvétel. Legalábbis nekem nem volt. Lombiknál viszont igen. És a stimus szereket is akkor írják fel. A clostit pedig már a 3. nap reggelén be kellett vennem!!! Mondjuk neked hosszabb ciklusaid vannak, lehet azért nem gond, ha holnap mész és a 4. naptól fogod kezdeni. Nem tudom, lehet fel kéne őket hívnod, lepontosítani a dolgokat.

Edi
Miből gondolod, hogy most van péd? Csak a nyákból? A pé kori nyák nyúlós, átlátszós, olyan, mint a tojásfehérje. A pé után kb. 6-7 nappal van fehéres folyás, ami természetes. Ha nem viszket, vagy ég, ne izgulj, szerintem nincs gond.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Tudják, hogy inszem lesz mondtam neki.Hát reggel 8-ra már ott leszek.Ha délelött kezdeném el az már nem jó?És akkor mi van ha a 4.nap kezdik el szedetni az baj? :oops:
Nem mondta hogy vérvétel lesz valami UH-ot beszélt.
Te hogy nálam mindig "kevernek" mindenhol. :evil: Őrület! :)
horváth beáta
 
 


Bea
A doktor úgyis tudja, hogy mikor kell kezdened. Lehet, hogy neked a hosszabb ciklus miatt kell később. De biztos az sem baj, ha mondjuk mégis a 3. naptól kell és 10-kor veszed be az elsőt. Én is mindig 9 körül szoktam. Ne izgulj. Menjél csak úgy, ahogy mondták, aztán majd elmondják, mit hogy kell.
Bocs, nem vérvételt akartam írni, hanem uh-t. Az sem volt nekem inszemnél a 3. napon, csak lombiknál. Inszemnél az 1. uh a 10. napon volt.

Kép
p__lilla
 
 


Bea
A doktor úgyis tudja, hogy mikor kell kezdened. Lehet, hogy neked a hosszabb ciklus miatt kell később. De biztos az sem baj, ha mondjuk mégis a 3. naptól kell és 10-kor veszed be az elsőt. Én is mindig 9 körül szoktam. Ne izgulj. Menjél csak úgy, ahogy mondták, aztán majd elmondják, mit hogy kell.
Bocs, nem vérvételt akartam írni, hanem uh-t. Az sem volt nekem inszemnél a 3. napon, csak lombiknál. Inszemnél az 1. uh a 10. napon volt.

Kép
p__lilla
 
 


Bocsika, nem akartam kétszer elküldeni. Nem is értem, hogy lehetett, pedig csak 1x nyomtam meg. Mindegy.

Kép
p__lilla
 
 


Kösz Lilla!
Majd holnap kiderül.
Hányszor mentél uh-ra?És az inszem hányadik napon volt neked?És mi van ha pont közbeszólna a hétvége?
Bocsi ha majd többet kérdezgetek a kelleténél! :oops:
horváth beáta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: