Új privát üzeneted érkezett!

Lekri!

63% :shock: Az rengeteg!!!!Áldom ilyenkor az eget h az nekünk nincs...nem is tudom hogy fizetnénk :roll:

annus11
 
 


Lekri:
Futamidő növelésen gondolkodtatok már???
Bár nem tudom mennyi évre vettétek fel,
de mi ezt a megoldást fogjuk választani.

Kép
eve3htv
 
 


Annus igen annyi :? :? :? :? :?

Évi
nem nagyon akarunk variálni vele mert elszeretnénk adni.vissza szeretnénk költözni Bugyira mert a párom ott dolgozik és havi 25ezer csak az,hogy átjár dolgozni.én munkám is ott van és beszéltem velük vissza várnak gyes után.igy nekem kéne egy kocsi.annak a fentartása meg a 2kocsival átjárás havi 60nál több lenne.akkor jobban járunk ha vissza költözünk és ez zsebben marad majd.
az a baj,hogy a lakásvásárlók is vissza vettek igy most nehezebben fogjuk eladni.
Vendég
 

 
 

Lekri:nagyon rossz helyzetbe kerültetek ti is sajnálom remélem sikerül majd hamar megoldani a problémát

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Köszi a pozitív energiákat, jókedvet! :lol:

Évi! Szép volt!! Hurrá-hurrá!

Lekri! :( Az nagy gáz. Én nem tudom, nekünk mennyivel emelték, 3 havonta van "elszámolás".
Tofinak jobbulást! :) Norbi képes magas lázakat produkálni, Levim nekem sem az a fajta szerencsére.

Kriszpiri! Nem lehet, hogy valami rosszat ettetek, ittatok? :roll: Ha mindketten görcsöltetek, csak erre tudok gondolni :? Remélem, már jobban vagytok!

Blanka lehet, hogy most kivételesen "csak" megfázott, nem?!
Remélem, és azt is, hogy most hamar kijön belőle!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


igazság szerint még tudjuk fizetni meg ez mellett van más hitel is(mert hát fiatalok vagyunk és a szülők nem tudtak segiteni)de még meg emelik párszor akkor már tényleg nagy gondba leszünk.
igazság szerint én már költöznék.tudjátok itt senkit nem ismerünk.nem sikerült beilleszkedni az emberek nehezen fogadják be az idegeneket.a párom egész nap melózik igy csak a 2gyerekkel tudok "beszélgetni" egész nap.meg a net van még nekem(talán már függő is vagyok :oops: :oops: ).ha vissza sikerül menni Bugyira ott aztán mindenkit ismerünk.rokonok,barátok munkatársak.annyira vágyok vissza pedig egy kis falu és én egy nagyobb városba nőtem fel.de ez a Lacháza :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Vendég
 


Lekri:
Hát nagyon sajnálom.
Nekünk most egyedül ez fog segíteni.
És mi nem akarunk onnan elmenni, mert a munkahelyünk közelebb van onnan.Ráadásul 3 műszakban dolgozunk, és nem mindegy mennyit pihenünk, mikor kelünk.Ami szintén nem mind1 hogy jó messze van Anyóséktól :twisted:

Fejlemény:
Ugye írtam hogy elmondtam megyünk el innen...
Nos azóta bejött Anyósom a szobánkba, hogy azért ha megszülök legyek itt 1 hónapot, hogy tudjanak segíteni bla bla bla...(Inkább a hóhér segítsen!!!)
Persze pihennék megint a zeneüvölttetéstől, az ajtócsapkodástól,
meg az állandó vonyítástól, a babáról ne is beszélve!

Egyszóval megint beleszólnának mindenbe!Eddig se vették semmibe hogy állapotos vagyok, ugyanúgy bunkóztak mint azelőtt!
Akkor meg ne akarjon nekem pattogni ha meglesz a baba.Közben meg miattuk majdnem elvesztettem :cry:
Na akkor inkább felkötöm magam!
Ha én egyszer elmegyek innen többet vissza nem jövök soha!
Útálom hogy ennyire bénának néznek, más is megoldja segítség nélkül, más se kezdte egyből profin!Nem tűröm hogy beleszóljanak a gyerekem nevelésébe!
Azonkívül a párom is ott van, Ő is csinálta ezt a gyereket nem csak én voltam ott egyedül amikor megfogant.
És lesz olyan jó Apa hogy segíteni fog nekem, bármiben!
Mondjon amit akar úgyis az lesz amit én akarok!Ha az ég a földdel össze ér, akkor is :!: :!: :!:

Kép
eve3htv
 
 


Szia Rennye:nem tudom ritka ha mi egyfajtát eszünk ő nem eszik hust nem vega,csak rosszul van tőle én meg tegnap is azt ettem!!
De köszi már jol vagyunk!!

Örülök h te is!

Kép
kriszpiri
 
 


Eve ne magad kösd fel,hanem ezt a szemét nőt!!!
Nem tudom mit tennék ha nekem ennyire osztanának

Kép
kriszpiri
 
 


tegap csináltam.a játcint körül virág hagymák vannak.ugy számoltam,hogy húsvétra fognal kinőni.azt hiszem nárciszok.


Kép Kép kis betegem
Kép
Vendég
 


Lekri:szép nagyon

Kép
kriszpiri
 
 


Évi: mi van anyós pajti megijedt hogy nem lesz kit szekálnia?? :lol: Ne is hagyd magad bepalizni! :wink:

lekri: édes Kristóf a kenyérrel! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Syasztok!

Eve:Hát nem irigyelek!Én nem bírnám ki,nagyon nagy szám tudd néha lenni,amit néha nehéz elviselni! :oops: Szerintem egyszerűen mond meg neki hogy ez a te életed,a te gyereked,és a te családod!Én ezt tenném!
Én úgy vagyok vele hogy tanácsot adhatnak,meg is halgattom!De a végső döntés az enyém!
Próbáld ki,hát ha bejönn! :oops:

Kép
alexa116
 
 


Mezsó:
Nem hagyom, nem érdekel ő mit képzel el.
Ha hazaköltözünk átjelentkezek oda a védőnőhöz,
meg a dokihoz is és ott is fogok szülni./gyöngyösön/
Ez meg álmodjon szépeket!
Nem fogok én ide járni vizsgálatokra,meg szülni se,/b.gyarmat/
amúgysem jött be a nődöki stílusa.

Kriszpiri:
Ha tudnád gondolatban már hányféleképpen
büntettem :lol:

Alexa:
Meghallagtom én is, mivel megállás nélül löki a sódert,
én meg se tudok szólalni.Amikor levegőt vesz akkor
szoktam odaszólni.Ők a falu "fain emberei" és csak az a jó amit ők csinálnak.Csak ők tökéletesek!

Tegnap sütöttem tócsnit és nem bírta ki hogy ne nyúljon bele!
Ott kapdoskodott mint aki nemnormális.
De azt se tudta sütik-e vagy főzik.
Idióta...

Kép
eve3htv
 
 


Olyan jól esik hogy kiálltok mellettem :!:

Kép
eve3htv
 
 


hát én tök nemtudom mi van.semmi baja Kristófnak.se láz se köhögés tök jó kedv.talán étvágya nincs nagyon de más minden jó.igy holnap nem viszem dokihoz ha éjszaka se lesz semmi.

baszus most olvasom,hogy irtam a jácint szót :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Lekri! Hát ez tök jó! :D Maradjon is így Kristófka!!
Nagyon szép a jácint, nárcisszal tuti még szebb lesz! Jó, hogy ilyeneket csinálsz.

Bocsi, de megint telerakom az oldalt képekkel :oops:
Kép A torta

Kép Boldog szülinaposom

Kép Nővérem szerint legyen oroszlán farsangon....a sörénye már megvan :D

Kép Örül az ajinak

Kép Még mindig boldog!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Imádom a tócsnit! Ha nem lennék lusta krumplit reszelni..... :roll:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Évi: na megemlítetted B.gyarmatot! :wink: Legalább mostmár kb.tudom merre lakik anyósod.És ezek szerint te Gyöngyösön?Nem irígyellek a nődoki váltásért.Valakiről legalább hallottad hogy jó ott Gyöngyösön?Én mikor pocakos voltam,már az elejétől kezdve ugyanahhoz a dokihoz jártam,nagyon megszerettem,és vakon megbízok benne,nagyon nem tudnék másikhoz fordulni,főleg nem terhesség közepén. :oops:

lekri: tök jó!!Na hátha csak valami gyorsan átszaladt Kristófon!!Blanka még mindig ezerrel náthás. :cry: Én holnap őt megmutatom gyerekdokinak,mert már 1 kerek hete esedékes neki a Prevenar 2.része.Múlt héten oltóanyag nem volt/már van/,most meg Blanka a beteg.Szóval jó volna tudni megkaphatja-e az oltást a héten vagy sem?

Reni: Na most komolyan te sütötted ezt a csoki tortát? :) Nagyon de nagyon guszti!! :D Nyami!! :D :D Mit kapott a szülinapos?Úgy látom valamilyen Kisvakondos dolgot...micsoda az?Nővéred meg ne gúnyolódjon Norbin!Nagyon édes ezzel a kis vörös göndör hajjal. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Timi! Igen, én sütöttem :D És fincsi volt :oops:
Az egy Kisvakondos társas. És favonatokat kapott, Thomas-ost, mert azt kért. 4-et vettem, és abból kapott egyet nagyimtól, egyet nővéreméktől, kettőt tőlünk. Nagyon drága, úgyhogy így egyeztünk meg. (2000-3000 ft/db :arrow: egy kis favonat :shock: )
De jó az Ikeás favonatra, ami van neki, ezért jót választott :wink:

Kíváncsi vagyok, mit mond holnap a doki! Drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly.

Lekri! Az jutott eszembe, hogy most Tofi "csak" lázas volt? Jól emlékszem? És írtad, hogy elég magasak. 3 napos láz esetleg? Vagy már volt neki?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: nem hinném,hogy komoly lenne ez a takonykor szerűség Blankánál,mivel nem lázas.Csak az orra folyik,úgy ahogy még eddig sosem folyt neki.Inkább az lesz az érdekes,hogy kaphat-e így szurit vagy sem.A torta elhiszem hogy finom volt. :wink: Ez a Tomasos favonatok... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ennyi pénzért már aranyból is csinálhatnák! :shock: nem semmi :shock: De kis csöpp lúrkóknak mindent!Még jó hogy segített a családi összefogás megvalósítani a kívánságát! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


3napos láz: ahhoz törzsön és végtagokon kiütéseknek is kellett volna legyenek,és Lekri nem írt ilyenről.Viszont írta,hogy köhögött Kristóf.Szerintem nem bizti hogy az volt neki...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Norbi dícséretet köszi :D Így néz ki rövid hajjal:

Kép

Szóval majd le akarom vágni neki, de most az apja sem engedi, meg én sem szeretném ilyen rövidre, azt majd nyáron.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Igen, meg az utána következő napokon kimondottan hideg a gyerek. Levinél mértem 35-öket is :? Aztán jöttek az általad említett pici tűszúrás méretű pöttyök......
Csak gondoltam, hátha.....akkor meglenne az oka.......

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jaj lányok! Akarok venni hidegpárásítót, mégpedig Tefal baby-t. Annak jó nagy a tartálya, illóolajat is lehet tenni bele, és van benne vízkövesedést gátló valami. Na ezt jól kigondoltam, csak az a bibi, hogy sehol nem lehet kapni. Mindenhol mondták, hogy Karácsony óta nincs, és 1-2 hónap, mire lesz.... :shock:
Nekem most kéne :oops: És a többi fajta közt, ami persze van (raktáron is) bőven, egyikben sincs semmi "extra" a fent említettek közül, és van amelyik drágább.
Mi a túrót csináljak? Használtat nem szeretnék venni.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni persze,persze!Majd jön lekri,és nyilatkozik erről a dologról. :) Szerintem csinibb a göndör fürtös haj Norbinak. :wink: Határozottan vagány,kissrácos úgy,így rövid hajjal meg nagyfiús.De az is jó áll neki. :wink: Amúgy az hogy jött össze hogy Levi nem vörös,Norbi vörös? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ajjaj, szófosi itt magamban :oops: :oops: :oops:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


én nem tudok nyilatkozni párásító ügyben...Annyi tuti,hogy nekünk se ártana ide egy,mert elég száraz a levegő,és többször volt hogy illóolajat kellett volna Blankának párologtassak,mint most is náthája idején de nem tudok,mert távfűtés van,egy iciripiciri fűtőtest,és hiába veszem maxra,akkor is hiába van ott a cucc,nem elég meleg a fűtőtest ahhoz hogy kellő mértékben a levegőbe jusson. :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jó kérdés :lol: Erre szoktam mondani, hogy az egyik postásunk szőke, kék szemű, a másik vörös hajú, kék szemű :lol: :lol:
Merthogy Levi most kezdett kicsit bebarnulni, de még mindig "leszőkézik". Laci barna-barna, én barna-barnászöld (ez utóbbi a szemem :lol: ).
Egyszóval: nemtom
Mindkét nagyszülő (anyuék, anyós) ágán van szőke is, vörös is. Csakhát ugye nagyon emlegetik a barna-dominanciát, amit mi tökéletesen megdöntöttünk. Főleg, hogy mindkét fiam szeme kék ugyan, de teljesen más árnyalat :lol: :shock:
Jó hosszan tudok kifejteni egy választ nem?! :oops:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jaja! Én is most csináltam egy erősebb gyógyiteát (borsosmenta, kamilla, hársfa, kakukkfű), és a radiátorra tettem műanyag tálba. Nekünk nagyon jól jön a meleg szerencsére.

Nálatok hogy-hogy ennyire nem meleg? És a lakást befűti??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ja elég hosszasan fejtetted ki az egyszerű kérdésemre a választ! :lol: Sebaj!Mostmár mindent értek!Vagy mégsem? :lol:
Mi önkormányzati lakásban lakunk még egyenlőre,ez garzon lakás,1 szoba konyha és slussz.3-an még elférünk,de nagyon várom már hogy majd egyszer eljöjjön az idő és költözhessünk.Jesszus...hisz még márciusban lesz 1 éve hogy ide jöttünk... :roll: Szóval azért van 1fűtőtest mert 1szoba van csak.És hát az a helyzet,hogy az erkélyajtónk is el van vetemedve egy cseppet,és itt-ott jön a hideg be rajta,szóval ezek is közrejátszhatnak abban,hogy nem nagyon tud érvényesülni az az 1db fűtőtest. :cry: Fázni nem fázunk,mert a körülmények ellenére átlagban 23-24 fok mindig meg van a lakásban.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Reni lassan már csak belőlünk áll a fórum!!!Észrevetted? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Észre bizony! Pont tegnap jegyeztem meg, hogy mindenki el van tűnve. Pl Répa ezer éve nem járt erre, de persze sokan mások sem.
Ez nem szemrehányás ám lányok!!! :wink:

A 23-24 fok tök jó ezek ellenére. És mikor várható, hogy el tudtok menni? Nem 1 év után hosszabítanak 5 évet? Akarjátok?
Azért gondolom így nem kell sokat fizetni a lakhatásért, ugye?!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Őőő azt hiszem úgy van itt nálunk ha jól emlékszem,hogy 5év után hosszabbítanak még 1évre ha akarjuk.Meg ez az 5év nem úgy 5év,hogy addig kötelesek vagyunk itt lakni.Hát még egyenlőre muszáj maradni,mert ahhoz hogy bármerre lépni tudjunk nekem el kell kezdenem dolgozni,hogy 2 kereset legyen a háznál...szóval nem egyszerű.Meg van hitelünk nekünk is,szerencsére nem svájci frank,meg jen alapú...de az is sok.A lakbér 20ezer forint körül mozog,mindig van pár száz forint eltérés 2 hó között.De még pluszba a rezsi ami van az elég sok...Így mindent egybevéve lakbér+rezsi kb.70ezer ft-ot elvisz minden hónapban.És akkor a fűtés,melegvíz és az áram számla itt olyan hogy egész évben részáramszámlát fizettünk,és évvégén ehhez képest összesítik hogy a fogyasztásunkhoz viszonyítva még mennyi az elmaradás és arról kiküldenek majd számlát.Mi 2008.márciusában jöttünk ide,akkor kötöttük a közüzemekkel a szerződéseket,úgyhogy még majd eztán küldik az éves elszámolást.Hát kíváncsi vagyok ki tudjuk-e fizetni...

Szegény Blanka előbb nagyon felsírt,alig bírtam megnyugtatni...És köhintett 1-2-őt,és nem szólt szépen... :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


[quote]S írta:zegény Blanka előbb nagyon felsírt,alig bírtam megnyugtatni...És köhintett 1-2-őt,és nem szólt szépen...

Ajjaj, az nem jó :(

A 70 nem kevés :? Azt hittem, azért ennél kedvezőbb.

Én lassan vonulok hunyni, úgy látszik hatott a gyógyitea párologtatás, mert nem hallok köhögést egy ideje.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hát mi is azt hittük hogy majd ez kedvezőbb lesz,ha itt kezdjük az életünket,de nem... :?
Jó neked,hogy vonulhatsz hunyni!Én is alig látok már a fáradtságtól,de apánkat nógatni kell hogy ébredjen és menjen dolgozni... :roll: Sokszor mondtam már neki,hogy ez így nem kóser mert mire elmegy,addigra Blanka tutira felébred,és ez ördögi kör,és a végén én meg semmit nem alszok...De nem képes akkor nyugton pihenni,ha tudja,hogy én nem állok lesben kelteni.Pedig iszonyúan fáradt vagyok.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jó éjt!

Ja!!Holnap kb.csak este leszek,mert ugye délelőtt jön anya,és takarítunk,délután meg viszem csajszit a dokihoz,szóval csak szólok senki ne hiányoljon! :lol: :lol: Azért remélem fogtok! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Huuu csajok,ti aztán tudtok éjszakázni!Énilyenkor már alszom :lol: :lol:

Szülinapos képek csudijók,torta istenien néz ki,fiúk nagyon cukik!!!!

Lekri!
Szép a virág is!!!Na és a kis beteg is,aki már remélem télleg meggyógyult teljesen!!!!


Mezsó!
Huuu,írtó sok a rezsi!!!!!Nekünk havi 50-60 körül van,de ebben benne van a víz,villany,közös ktg,3 mobilszámla,tv,net és amit még épp fizetünk a párom nagymamájának...szoktunk neki segíteni :wink:

Mi meg pont azt beszéljük h kitől mit fog örökölni.Mert általában a 2.generációban jönnek elő azok a rejtett tulajdonságok amiket a szülők csak hordoznak és nem jelent meg náluk.Mint ebben az esetben a vörös haj!
Hát nálunk esélyes egy írtó göndör ,fekete hajú,barna szemű kiscsaj :lol: Aztán majd meglátjuk!

annus11
 
 


Aida
Kép

Kép
kriszpiri
 
 


sziasztok

hát mi éjjel ha jól számoltam 1000x keltünk vagyis pontosan 1004x legalább.ugye tegnap alig evett.vacsira nerm volt tejpép igy főzit adtam neki amibe picit több sót raktamnem sokat evett de utána kevés májkrémes kenyeret evet még velünk meg ivot 120ml tápszert.éjfélkor sirt.bementem melegnek tünt megmértem.37,7.adtam neki panadolt.fél2ig voltam bent vgy 1000x és már csúnyát is mondtam .1kor ujra mértem a lázát akkor már csak 37,3 volt.fél2kor adtam neki tápszert igy aludt 5ig.5kor megint adtam neki és aludtunk 8.40ig.de ugy,hogy 8kor sirt és nekem erőm nem volt felkelni.aztán elhalgatot és 8.40ig vsend is volt.Levi bebujt mellém és ott feküdt mellettem. :) :)


dokival beszéltem ma.mondta,hogy ne vigyem be mert lehet csak viruss.ma meg rengetegen vannak és minden fajta betegséggel.ha még ma lesz láza meg holnap délelőt akkor délután menjünk be megnézi.

nincsenek pöttyei vagyis eddig nem láttam rajta.na ha felkel meglesem jobban.

mennyit irtatok :shock: :shock:

Reni
annyira helyesek a fiúk..kire hasonlitanak? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Mezsó
éjszaka?

Aida
akkor én is boldog névnapot kivánok
Vendég
 


Lekri:jobbulást,majd ird meg mi volt a dokinál :(
szegénykém jo kilehet fáradva az éjszakázás miatt

Névnap meg nem tudom aktuális e vagy az aida csak nick név :)

Kép
kriszpiri
 
 


kiszpiri
csak holnap viszem dokihoz ha kell :) :)
ja én jobban kivagyok fáradva mint ő mert ő most is alszik de én estig nem fogok. pedig annyira tudnék
hát ezt én se tudom :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Reméljük nem kell!!
Akkor javitok szegény Lekri h kilehet fáradva az éjszakázás miatt :)

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok Csajok!

Reni:
Nyamíííííííííííííííííííííí nagyon jól néz ki a torta, vagyis gondolom nézett :D Finom lett a tócsnim, el is fogyott mind.



Mezsó:
"Évi: na megemlítetted B.gyarmatot! Legalább mostmár kb.tudom merre lakik anyósod.És ezek szerint te Gyöngyösön?Nem irígyellek a nődoki váltásért.Valakiről legalább hallottad hogy jó ott Gyöngyösön?Én mikor pocakos voltam,már az elejétől kezdve ugyanahhoz a dokihoz jártam,nagyon megszerettem,és vakon megbízok benne,nagyon nem tudnék másikhoz fordulni,főleg nem terhesség közepén. "
Anyós pajtás Varsányban lakik, én a párommal Jobbágyin.
Azért írtam így mert Varsányhoz a B.gyarmati kórház tartozik,Jobbágyihoz meg a Gyöngyösi.
A nődoki váltás nem lesz gond mert ahhoz megyek vissza,
akihez régen jártam magánba.
És amikor kórházba kellett mennem terhes rosszullét miatt,
ott feküdtem gyöngyösön.
Inkább ez a doki volt nekem kínos, és a modora lekezelő:?
Amíg itt laktunk addig meg fogadnom kellett valakit.

Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Syasztok!

Eve:Hát nem tudom mit mondjak!Nehéz ügy!Van valami ötleted ,hogy hogy lehet megoldani a próblémát?!A párod mit mond rá?
Drukkolok neked! :lol:

Kép
alexa116
 
 


Syasztok!

Rennye:Nagyon finomnak tűnik a torta,és utólag is Nagyon Boldog Születésnapot kívánok a fiadnak! :lol:

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

Annus!
[quote]H írta:uuu csajok,ti aztán tudtok éjszakázni!Énilyenkor már alszom

Én is szeretnék ám, de nincs értelme. Amint lefekszem, rögtön felkel vmelyik. Tegnap Levi köhögött, attól kezdve, hogy lefektettem. Tudod, az Izabel névhez illene is az " írtó göndör ,fekete hajú,barna szemű kiscsaj " !!!

Lekri!
[quote]k írta:ire hasonlitanak?

Nem tudnám megmondani. Abszolút vegyesek. Leginkább saját magukra :lol: :wink:
Basszus, jó rossz éjszakád volt akkor :( Hogy lehet ennyit enni??? :roll: :D

Aida! Boldog névnapot!
Tényleg ez a neved, ugye?! Mert úgy emlékszem, hogy egy uh képen rajta volt a neved, és Aida volt rajta. Meg iwiw-en is.

Évi! Akkor pláne jobb lesz nektek Jobbágyin!! Már csak 8 nap! :D

Alexa! Köszi. Szülinapig még egy nap!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Aida!

én is kívánok nagyon sok boldog névnapot!Bizti épp ünnepeltek :lol:


Rennye!
Gondoltam h nem öszántadból nem alszol :lol: Nekem ma elkészült a szopipárna,remélem h jó lesz!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Vagyok mostmár én is ahogy tudok...Takarítás mára kész.Hát egyedül nem tudnék ilyen alapos munkát végezni,jó hogy segít benne anya! :) Folyt.köv: szombaton. Blanka még mindig tiszta taki...láz továbbra sincs,de hörög is már picit,és továbbra is köhécsel.Én vagyogatok...Szerintem már említettem,hogy szülés óta 2problémám van ami folyamatosan együtt jelentkezik,leküzdjük gyógyszerrel és újból kiújjul...Na most ismét fellángolóban. :? Pedig kb.megint 2 hete nem volt bajom...És mi is a bajom?ezerrel folyás,és szinte ahogy felerősödik,egyből húgyuti fertőzés/csíp a pisi,s mikor nem pisilek akkor is görcsölget a hólyagom/.Miért is írtam le?Mert múlt héten fogyott el a gyógyszerem az előző húgyuti fertőzésre amit szedtem.Az 2hete volt.És csináltattunk egy teljes vizeletvizsgálatot aminek ma lett meg az eredménye,hogy teljesen negatív.Viszont folyás az jelenleg is van,és már megint kezdem görcsölni érezni a hólyagomat... :? :? Szóval hívom a nődokimat,hogy ezen a vonalon van valami bibi,mert vizelettel minden oké jelenleg.Ááá ne tudjátok mennyire kivagyok már ettől...

aida: BOLDOG NÉVNAPOT!!

lekri: sajnálom a rossz éjszakát,és hogy Kristóf mégiscsak beteg... :cry:

annus: irigylem ezt a rezsit amit ti fizettek!!Vagy én vagyok mi vagyunk túl pechesek,vagy ti mázlisták. :wink:

Ja és kértem időpontot a gyerekdokinktól,és holnap délelőtt 10.10-re kaptunk.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Reni:
Ne is mond, olyan mintha szabadulnék a börtönből :)

Mezsó:
Nekem ugyanez volt évekig ami neked,
ezerrel szedtem az antibiotikumokat és folyton
visszaestem!Vizeletben semmi nem látszott.
Aztán mondtam a dokinak hogy csináljon valamit,
mert lassan kirúgnak a munkahelyemről, mert állandóan
beteg vagyok ezzel.Írt beutalót pestre az urológiára,
ahol azzal kezdték hogy pisiljek, és azt elküldik vizelet tenyésztésre.
Ki is mutatta mi a baj, és kikezeltek.
Neked volt már vizelet tenyésztésed???

Kép
eve3htv
 
 


[quote="rennye"]
írta:
rennyeTényleg ez a neved, ugye?! Mert úgy emlékszem, hogy egy uh képen rajta volt a neved, és Aida volt rajta. Meg iwiw-en is.


Köszi szépen a köszöntést! Igen, valóban ez a nevem. ;) Miért csalnék az iwiwen? :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?