Új privát üzeneted érkezett!

ja junko nem valaszoltam.
A hataratkelo bacsszolosnel lesz masneven kiralyhalom.nem tudom ismered-e.
Amugy mi olyan kozel lakunk magyarorszaghoz hogy egy kozelben levo hidrol siman latom a zoldhatart.

Kép
monyo83
 
 


Anyapoc

Este is fürdőztem. Tényleg kellemes. Nemtom megvan e még az a "dög" ciszta, néha mintha érezném de lehet már csak hallucinálok, mert annyira figyelem hogy fáj-e. Most inkább a hasam fáj, mint mensi előtt. Vagy mittomééééééééééén :?
Hu ez klassz lesz amit csinálsz :) Én is szoktam varrni szeretem is, csak nem tudom egy jelmezzel hogy boldogulnék. De ez a szárny klassz :)

Monyokám

Fel a fejjel :) beszélgessetek uraddal, mond el mneki mit érzel .... vagy nem jó ötlet?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Írtam reggel egyet,de sehol :evil: !

Monyo

Na,ezért mondtam,hogy nem akarom hercegnősre venni a figurát,csak a szárnymegoldás tetszik :).
Szt is beszélgessetek, mert biztos, hogy neki is rossz ez az egész,csak a pasik egészen másként mutatják :(...

Kokusz

Ja,ilyenkor már aztán mindent érez az ember :).Hát reméljük,hogy minden rendben lesz!
Szt nem lenne gondod a jelmezekből sem, pont az a jó benne,hogy nem kell tökéletesnek lennie :D!
Én nem szeretem,amikor sok szülő kész, hiperszuper ruhában hozza a gyerkőcöt....Inkább összeeszkábálok magamnak valamit,had legyen rám büszke a gyerek :D!

Megyek is oroszlánt nézni :).

Pusz

anyapoc
 
 

 
 

Helló lányok!

Látom ma mindenki relaxált.
Végre ma reggel megjött a mensim :) örültem mint majom a farkának, remélem a ciszta meg úgy gondolta kívűl tágasabb. Holnap kiderül ....

Anyapoc hogy állsz a jelmezzel?
kokusz
 
 


kokusz.szuuper.gyere holnap a hirekkel :wink:

Kép
monyo83
 
 


Kokuszka!

Juppi!
nárciszka
 
 


sziasztok!

Rendben van a 18. heti UH! gerincecske zárt, nyúlszáj sincs! :D :D

Monyóka,
:( :(
szorítok én is, ha elfogadod, ez már ér másfelet! :oops:

Kókusz,
hurrá! élvezd ki, hátha egy jó darabid nem látsz ilyet :lol: :wink:
hajrá! ciszta eltűnt, ugye?

Nárciszka,
drukkdrukk!!!
angel37
 
 


Hali Csajok!

Köszi hogy így drukkoltok :)

Naszóval: ciszta összement, úgyhogy holnaptól kezdem a Suprefact mellé a Gonalt. :)
Remélem mostmár minden oké lesz. Hétfőn megyek uhura. Ma majdnem másfél órát vártam, már szólni akartam, de aztán mire elhatároztm már behívtak.

Angel

Örülök, hogy minden rendben van :) nem derült ki kisfiú vagy kislány?

Nárciszka

Nálad mizu? Mikorr kell nagyon drukkolni?
kokusz
 
 


Sziasztok!


Kokusz

Szuper az eredmény, de mert volna nem összemenni a fránya ciszta :twisted: !
Jelmez még sehol :oops: , egyenlőre még az ötleteket gyűjtöm :D!
De ha valahogy áll,majd jelentkezek :).
Türelem,türelem... :) Az elkövetkezendőkben nagy szükséged lesz rá :D!

Angel

UH szuper,nagyon örülök,hogy minden rendben :).
Volt 4D?És képek?

Ildi

Helyzetjelentés? :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden!

Kokuszom!
Szuper, örülök. Hajrá lombik!

Angyalka!
Éjjjen, megnyugodtál ugye? :)

Nárcisz!
Napi adag drukkomat küldöm!


Monyó!
Én is látom olykor a zöld határt. :wink:

Anyapoc!
Fain jelmez. Jó varrogatást.

nem olvastam vissza bocs, most csak ennyi.

Junko
junko
 
 


sziasztok.

angel persze hogy elfogadom :wink: Minden drukk jol johet.
orulok hogy minden rendben van pici angel-lel.

kokusz,hajra kezdes.Rohadt ciszta meg huzzon el a sunyiba orokre.
tenyleg neked a pcos cisztaid felszivodtak?

junko latom elfoglalat vagy.

anyapoc mikorra kell hogy kesz legyen a jelmez?

narcisz.jol eltuntel :?

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

Junkom,
meg :lol:
Most már tényleg "csak" bent kell tartani minél tovább!

Köszi, Csajok!

Ó, és lemaradt tegnap: a kis kókuszfejűnek nincs semmiféle fütyije, se zacskója, jól tették, a dokik, hogy csak nagyon óvatosan tippeltek :wink: , ugyanis NUNI! :lol:

Van kép, majd be kéne scannelni v. lefényképezni :oops:

Monyóka,
+++++++++++++++++++++

Nárciszka,
+++++++++++++++++++++
angel37
 
 


angel.
gratula a kislanykahoz :lol:

Kép
monyo83
 
 


Helló Lányok!

Junkokám, nálad valami fejlemény?

Angel, gratula kislyányhoz :) tartsd benn minél tovább

Monyo, ja a sok apró eltűnt. Szedem a metformint igaz csak 1x850-et mert többet nem bírok.

Csajok az normális hogy nekem már a suprefacttól folyamatosan hányingerem van? Néha még a róka is meglátogat .... ma is volt már benne részem :?
kokusz
 
 


Angel!
Gratula a nunihoz. Várjuk a sztárfotót!

Kokusz!
Hááát a róka?!! Az durva nem?!
Nem gyomorrontásod van? Vagy az a ciszta nem sárgatest véletlen?

Monyo!
Vagyok! Görbe?

Junko!
Vettem a drukkot!

Anyapoc!
Semmi helyzet! Nem érzek semmit. Ezért lapulok. Bár végülis a mút héthez képest ez változás. Hajnalra még görcsölök egy kicsit odalennt. Ez sztm. még komplikáció mellékhatása.
Tapasztaltak! Mit kéne érezni?
nárciszka
 
 


Köszi, Monyókám! :D

Kókusz,
:? ez már megint a száni palacsinta...
nekem nem volt mellékesem, de annyire nem egyformán reagálunk, hogy simán beleférhet! ha nagyon durvul, csörgesd meg a dokit!

Nárciszka,
semmit nem kéne! :wink: tényleg!
De lehet, hogy az alhasi érzet már jelent vmit! :)
angel37
 
 


Hahó!

Angel! Gratula a kislányhoz. Annó Norcikának volt zacsi is meg fütyi is, mégis lány lett. :) (zacsi és fütyi nélkül természetesen)
Anyatopikunk leánytopikjába nem akarsz jönni? Hiányzol a társaságból.

Többieknek drukk-drukk. Figyelek ám a háttérből és várom az újabb száni babát.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Angel

Gratulálok a kiscsajhoz :):)....hajrá fénykép,addig úgy sem hisszük el :wink:!

Ildi

Van,aki semmit észre sem vesz... :roll: Szl amíg nincs véreredmény,vagy teszt,addig nincs értelme latolgatni :D!
Tényleg,teszt vagy vérvétel lesz?


Kokusz

Nem akarok rontást hozni Rád, de nem lehet, hogy bekaptál vmi vírust? :? Nálunk még tart a járvány :(... (calici,rota akármi :().
Bár adja ég, hogy más legyen :wink:!
Bár most olvastam utána, hogy lehet ilyen mellékhatása ennek ... :roll:

Monyo

Ohh, 20-án lesz a jelmezverseny,de ahogy ismerem magam, utolsó pillanatban állok majd neki :D!

Junko

:). Mennyi tantárgyad lesz ebben a félévben?


Képzeljétek,tegnap kilógott a hörcsög a helyéről :shock: ...
Arra lettem figyelmes a nagyszobában, ahol játszottunk a gyerekekkel, hogy valami átszalad a kanapé és a szék között a földön... hirtelen majdnem szívrohamot kaptam :?....
Most már kezdem érteni, miért tojnak be páran az egéről :lol:!

anyapoc
 
 


Sziasztok

Nárciszka

Nemtom :) már jól vagyok. Tényleg kell tesztelned vagy vérvétel lesz?

Angel

Köszi az infót, hát majd kidrül. Mondjuk lehet én vagyok ilyen érzékeny ezekre a hormonos dolgokra, én a clostitól is rókáztam.

Kamilla :)

Milyen nagyok már az ikrek :) tényleg hogy bírod? Durva?

Anyapoc

Az is lehet hogy benyaltam valamit. Már jól vagyok, sőt még elkapott az éhség is. Ez a hörcsögös sztori jó lehetett :lol:

Ma kezdem a Gonalt, még nem adtam be. Két szuri fasza lesz :) a férjem már menekül ha meglátja hogy készülődök :)
kokusz
 
 


Angel! :D
Gratula a kislányhoz! :wink:


Nekem meg van egy cisztám :(
El kell távolítani.... Félek....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Kókusz! Én sem voltam valami jól a szuriktól. Kitartás. Akkortájt jártunk táncórákra a férjemmel, de abba kellett hagynom, mert két forgás után hányingerem lett. Meg gyenge is voltam mindig.

Ikrek
Háááát, imádom őket, és most már könnyebb is velük, de az elején nagyon durva volt és bevallom őszintén nem szerettem, hogy ketten vannak. Fél év után kezdtem élvezni a dolgot. Az eleje amolyan "túlélő tábor" jellegű.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok!

Kamilla,
köszi! :)
abban a topicban mindig annyira fáziskésésben vagyok... :oops:

Anyapoc,
a nunija nem látszik ám! :wink:
Hörit megfogtad?

Kókusz,
akkor lehet, hogy érzékeny vagy ezekre a cuccokra :?
bár a Supre épphogy visszafogja a petefészkeket...

Zsazsó,
:? milyen ciszta? vízzel telt?
Ha vizes, akkor nem egy ördöngösség, nekem is volt már több is egyszerre, meg másoknak is itt! Ne félj!! Ha nem múlik el vérzéssel, simán leszippantják!
angel37
 
 


Sziasztok!

Nem tesztelek! Hétfőn lesz ET+14 akkor megyünk vv.-re.
Este későn vettem be a magneb6-ot, gondolom ezért nem volt görcs reggelre :lol: . Este nyilalgatott a cicimbe. meg alul is hol,nyilalt hol fájt. Most pl. semmi nincs. Egyre türelmetlenebbül várom a hétfőt. Ez a hét nehezen megy nagyon.

Kokusz
Na, örülök, hogy jobban vagy.

Zsazsó
Várni szoktak vele. Ne ugorj rögtön bele. 3 hónapig csak nézik mit csinál.

Kamilla!
Kicsit én is tartok, de ha ketten hát, ketten! Tegnap nézegettem az uh-s fotót amit ET-n adtak. Férjem erre:"Na látszódnak már a kukik"
Tötbbesszámban!
nárciszka
 
 


Ja, a kérdőjel lemaradt az uotlsó előtti mondatnál! :oops:
Még nem kijelentő.
nárciszka
 
 


sziasztok.

zsazsoka ciszta huzzon el a sunyiba :evil:

kokusz sajnalom hogy rosszul vagy.

reggel megyek terhelesre,raszantam magam de most olyan ideges vagyok hogy hasmarsom van :oops:
A telefonon is belemkotott a neni(nincs orvosi papairom)hogy nem mernek terhelni,aztan sikerult meggyozni hogy nem vagyok cukros.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Örülök,hogy már jobban :).
Apa hányszor ájult el a szurotól? :lol:

Angel

Meg,meg,de minden napra jut egy ágy-alól kihalászás :?....
Az a lényge,ha nem látszik semmi :D!Azt mondják, a lányokat gyakran nézik fiúnak,mert ha odalóg éppen a köldökzsinór (egyszer mutatott egy nődoki tv-ben ilyen képet),akkor azt lehet nézni kukinak :).

Zsazsó

Sajnálom a cisztát, reméljük, minden rendben megy majd :).
Fáj is? Vagy hogyan derült ki?

Monyó

Nőci mennyen a fenébe :evil: .

Ildi

Óóó,az már nem kérdőjel :wink:!Tudid, Freud-i elszólás :lol:!
Akkor izgatottan várjuk a hétfőt :).
Szurkálások jó jelek, a méhed dolgozik :).

anyapoc
 
 


Ha kíváncsiak vagytok, kép a kaális babavárósban! :wink:

Nárciszka,
reméljük ez freudi volt! :)
drukk hétfőre! hú, meg se lesel előtte egy tesztet?

Monyóka,
neked drukk a terheléshez! én itt még nem is hallottam ilyet, hoyg előtte cukrosságot kellett volna igazolni... hát nem épp az erre való hajlamot nézik? :roll:
angel37
 
 


anyapoc enyim hori teli almot alszik ugyhogy most nemkell fogdosni :lol:

angel mostmar atgondolva van benne logika miert parazott a neni.
ugye en mindenfele papir nelkul megyek tehat nem orvosi ajanlasra.Mondjuk ha cukros lenek csak nem tudok rola es megitatik velem azt a cukros lottyott es bekomalok akkor oket terheli a feleloseg mert papir nelkul megcsinaltak.

Kép
monyo83
 
 


Angel!
Csak pár hónap fáziskésés. Vica most fog szülni. Beu meg hajt a másodikra.
De szerintem tök lényegtelen, hogy ki hol tart. Pont az a jó, hogy mindenki máshol, így mindig mindenki másról számol be. (És nem kéne a Kaális topicban kémkedni utánad.... :lol: )

Anyapoc!
Nekem annó Norcikát azért nézték fiúnak (4d-s felvételen 16 héten), mert állítólag a csikló meg a kuki nagyjából hasonlóan indul, aztán az egyikből ez lesz, a másikból meg az.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
jaja, épp ezért összetéveszthető! annyi a kül. hogy az egyik kicsit felfelé a másik kicsit lefelé áll, de azt ölég könnyű elnézni! :wink:

Persze, nem az hiányzik, hogy vki épp 20. hétben legyen, de ott azért leginkább kisgyerekes témák vannak, és az még távoli nekem... :oops: Majd ha ott tartok, biztosan megyek a tanácsaitokért, az már tényleg mindegy lesz, hogy korban akkor is le leszünk maradva! :wink:
angel37
 
 


Monyo,
persze, értettem, hogy ez lenne a logikája, de tényleg te vagy az első, akitől ilyet hallok, tőlem pl a kutya sem kérdezte az IR vizsgálat előtt! :roll:
De sztem egy cukorsságról az ember tud, egy rutin vérképből kiderül, ha már az éhgyomros cukor is magas.

Na, az a lényeg, hogy te nem vagy cukros, és megcsinálják! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Mennyi történés :shock:

Először is Angyaaaal!
Nuniiis? Gratulálok. :)
Mondjuk épp így örültem volna ha kukiiiiis.:)
Fotó van? Mindjárt megtekintem!!!

Tildi!
Én aszondom a jelek semmit nem jelentenek. Én csak szubjektív dolgokat éreztem annó... Az én elméletem szerint a nomrál ciklus utáni első nap lehet tesztelni. (vagyis amikor meg kéne jönnie, de nem jön meg) Tök mindegy mikor volt az ET.
De ha nem akarsz...azt is megértem.
Ejjj jó messze a hétfő. Addig is durkk-türelem.
Aranyos a párod. Ő sem önbizalom hiányos. :)


Monyó!
Hát dolgom van, meg olyan nem túl jó hangulatom. Azért voltam olyan kurtán-rövid.
Na ne idegeskedj a holnap miatt. Mikor lesz eredmény?

Kokusz!
Szupeeeeer, annyira örülök hogy végre a tettek mezejére léptetek.
Én soha nem voltam semmitől rosszul.[size=18] Lehet ám picit pszichés..nem?
[/size]
Nálam nagy történés nincs. Így hogy túl vagyok ezen a műtéten nagyon türelmetlen lettem.


Zsazsó!
Hát neked ilyen nem szokott lenni! Mesélj már picit bővebben. megindult a kivizsgálás a tesó miatt? És mi az hogy ki kell venni? miért? Dokid ugyanaz maradt?

Anyapoc!
Párom is tartott hörcsögöket. Egyszer arra ébredtünk, hogy éjszaka a lábszárunknál kúszott fölfelé. Majd két kis lábára állva nézeegetett hogy hol van. olyan viccesek! (megint 15 vizsgám lesz+ államvizsga..)


Én 1,5 hét múlva megyek kontrollra. És Kaáliba. A dokim szerint mihamarabb mennem kell beültire, mert most mindent szépen felfrissítettek odabent...vagy mi. Úgyhogy tiszta ideg vagyok a sítúra miatt. Pont nem jókor.
Barátnőm révén hétfőn megyek inzulinreziszt. vizsgálatra, aztán vmikor haematológiára. Csak hogy ne unatkozzak.

Szval ez van.

Junko
junko
 
 


Junko :D
de jó, hisz akkor mindjárt begyorsulnak itt az események! :D Drukk a kontrollhoz, nem hiszem, hogy gond lenne! És jó, hogy lefutod ezt a két kört is! (a haematológia a Nemes-féle?)

Mikorra van kitűzve a síút? Jaj, csak össze tudjátok egyeztetni!!!

Nunika köszöni ám a gratut! Kép a kaáli babavárósban!
angel37
 
 


Sziasztok!



Angel, Kamilla

Aha,de én nem a 16. hétről írtam.... hanem későbbről. :roll:
Doki mondta....Biztos hülyeséget ő sem beszél :roll:.

Junko

Nagy meglepi lehetett, hörcsög az ágyban :).
15 vizsga :(.Szakdolgozat kell?
Indul a mandula :).Ez jóóóó,nem? :)

Monyo

Tényleg téli álmot alszik??? Bent?? Ezen már én is gondolkodtam, de a mienknek esze ágában sincs :roll:....

anyapoc
 
 


Anyapoc,
jaaaj, persze, hogy nem írtál hülyeséget, sose írsz azt! :)
tényleg én is hallottam már, hogy a zsinór lógott oda fütyimegtévesztásnek! sztem még akár később is, mint 16.hét, egy régebbi, nem olyan felbontású uh-val simán!
csak Kamillánál is meg nálam is az a kis dudorka lett elnézve :wink:
angel37
 
 


Angel

Aháá, értem :).Szl hogy az a dudor nem lesz akkora dudor sosem :lol:!
Na má' aszittem, én vagyok hüle... :roll:
Most néztem a kiscsirkét :D!Naggyon kiscsirke :).
Olyan furi,hogy még ráfér egészben 1 képre :wink:!
Mocorgás van már? :)

anyapoc
 
 


Halihóóóó

Hu mennyit írtatok :)

Na akkor

Angel

Képet majd meglesem de biztos édes :) ma már nem volt semmi bajom, lehet valami egyéb miatt volt az a rókakoma ... vagy lehet tényleg pszichés ahogy Junko írta :? Tényleg neve ki van már találva a picinek? Vagy titok?

Junko

Na akkor azért te sem unatkozol :) és mindjárt itt a beülti :) Hu mennyi vizsgád lesz :shock:

Monyókám

Remélem rendben lesz minden a laboroddal. És utána hogyan tovább?

Anyapoc

Ember ahogy meglátja a fecskendőt már szalad be a szobába :) de mindig kapok puszit a szuri helyére :)

Kamilla

Hát nem lehetett leányálom az eleje ... de én is úgy vagyok vele, hogy ha úgy hozz a sors akkor nem baj :) nem lesz könnyű de állok elébe. Gondolom mostmár az lenne fura ha egy baba lenne.

Nárciszka

Háááát ahogy Anyapoc mondta Freud-i elszólás :) de szerintem te ennek is örülnél. Ja hétfő messze van tényleg .... kitartás

Zsazsóka

Rohadt ciszta ... :x tényleg mekkora? Nekem most volt 4 centis, és ahogy megjött mensim máris fele akkora lett ...
kokusz
 
 


BUÉK csajok!
Angyalkám hatalmas gratuláció!!!!!
Kívánok nagyon jó babás időszakot!!

Puszóka:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi az infokat, majd meglátjuk a ciklus végén, mi legyen....


Angel!
Megkeresem a képet mindjárt.
A lényeg, hogy jól vagy!
Leszippantják a cisztát? HOgyan?

Junko!
Hogy semmi ne menjen simán... De te sem unatkozol ám!
Felgyorsulnak az események nálatok is!

Nem tudom, a ciszta milyen, a dokim most szabin volt...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsóka
Sztem a legkisebb lányom megcsörgetett a múltkor. :oops: Ma láttam a kimenő hívások között.Bocsika :oops:
Ha elfelejtem lezárni rögtön telefonál.Egy ételszállítóst már kitöröltem,mert folyton hívogatta.
Lehet rosszul főzök?! :shock:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jéééé kit látnak szemeim :)

Okr sziaaaa :) hu már 1 éves a leányzó. Hogy telik az idő. Jól vagytok?
kokusz
 
 


Szióka!
:D :D
Igazából már 15 hónapos,de még nem volt alkalmam új tickert gyártani. :oops:
Jól vagyunk,bár nagyon időmínuszban mindig.Most is cak azért tudok írni,mert megszoktam a vizsgaidőszakban a hajnal 2-es fekvést,és nem bírok elaludni előbb. :oops:
De már hétfőtől megint napi szinten iskola,idő megint nem lesz semmire.
Ti hogy vagytok?Ha jól látom még stmuláltok. :roll:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel, gratula a kis nunishoz! Sokat gondolok ratok, meg ha nem is reagalsz vissza :wink: Most mar biztosan minden rendben lesz, es ki tudja, lehet hogy csak a 38 heten szulsz. Esteleg meg kistestver is lesz :wink:

Kamilla, jo rolatok hallani :!: Mi most keszulunk a masodik lombikra, mert ugy tunik, nekunk mashogy nem megy. Es hat nagy dilemma van az 1 vagy a 2 embrike beultetese kozott, de valoszinuleg 1 lesz, mert en is tartok tole, hogy ikrek lennenek, es ez igy masodikra mar mas helyzet. :!: :wink:
katavirag
 
 


üdv!

Anyapoc,
:D hogy lenne már hüle a hőmérős topic főfő tanácsadója! :roll: :lol: :lol:
Nagy képernyős mozi volt, azért fért rá, de a dokinak már így is nagyon kicsinyíteni kellett! :wink: (CRL, amit elvileg 12. hét után nem is mérnek, de lemérte nekem a doki, mert kérdeztem, 15cm+a csirkelábak! :) )
azt hiszem mostanra sikerült beazonosítanom az ő mozgását, és ha az az, akkor érezgetem már pár hete, de olyan igazi rúgás még nem volt!

Kókusz,
azért rókainger nélkül kellemesebb! hajrá szurik!
Tegnap meglett a név, apját felszólitottam, hogy közölje vele! :wink: De most még pár hétig inkább maradjon titok! :oops:

Okriszti,
hellóóó :D de jó téged is látni!!! :lol: :lol:
Boldog szülinapot a kisebbik csajnak! :D Adának puszi! :D Nahát, ő meg már mindjárt 5 éves...

Zsazsó,
le lehet szívni, mint punkciókor a tüszőket, de lehet, hogy ezt csak olyankor alkalmazzák :oops: Vmi szurival is el lehet tüntetni! De szerintem (is) még békén kéne hagyni, általában eltűnik vérzéssel! ha mégse, akkor a következővel!
Tényleg ne aggódj!!

Katavirág,
bocsánat :oops: biztos nem szándékosan nem reagáltam, mindig szoktam :?
Köszi! :D
hajrá 2.! :wink:
angel37
 
 


Anyapoc!
Höri! :D Nekem is volt törpe. Egyszer rátalált a macska. :lol: Na de nem ez lett a vége. Csak utána már nem tejért jött be, hanem hogy a hörcsögöt nézegesse. Volt amikor már a mancsa a terráriumban volt.

Junko!
Tényleg én is erre gondoltam, hogy hétfőn lesz 31 cn., amikor nekem jön a miki. ET+14 -et soknak tartottam. Te mikor mentél vv.-re?

Okr!
Szííííja! Tlidi vagyok. Nektek is Buék!
Tényleg nagyok vagytok!

Zsazsó!
Én drukk, hogy magától elmenjen. Tényleg, hogy derült rá fény?
Hüvelyen keresztül szívják le, bóditásban leszel.
De sztm. nem fog rá sor kerülni. Én tbl.-t is kaptam már rá. Hátha attól elmúlik.

Angel!
Nem tesztelek, pedig nagyon kíváncsi vagyok! Nem tom' hogy fogom kibírni. Tűkön ülök.

Kokuszka!
Örülök, h jobban vagy.
nárciszka
 
 


sziasztok.

tulvagyok a vervetelen :lol: az elso vervetelnel csak siman rosszul lettem viszont a masodik utan nagy volt a riadalom mert osszeesetem es bevertem a fejem a padloba,szerencsere nincs semmi bajom csak kicsit faj a fejem.

anyapoc a hori egy kis szobaba van a hidegben azert alszik teli almot.

junko eredmenyem holnap lesz meg.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
jaj te! :roll: gondolom akkor jól betojtak, hogy nincs igazolás...
miért estél össze? maga a vv, vagy a cukros lötyi???
szegény fejed! :?
legalább az eredméyn legyen jó! drukk!

Nárciszka,
aznap sztem pisilhetsz egyet a vv előtt! én úgy szoktam :wink:
angel37
 
 


angel maga a vervetel sem volt piskota,allitolag rosszak a venaim(edig nem volt gond veluk)nem lehetett vakummal csak kicsopogtettek ami eltartott egy darabig.
Az volt abaj hogy nem mehettem ki rogton a levegore,maskor is voltam rosszul de akkor a tiszta levego segitett most is akkor lettem jobban amikor kinyitottak az ablakot.
pedig a masodik vervetelnel nem is voltam rosszul,kimentem a varoba ott vartam es a pultosnnal kerdeztem valamit,aztan mar csak arra emleszem hogy emeltek fel a labam es 5en allnak felettem,nagyon szegyeltem magam :oops:
azert ilyedtek meg mert allitolag koppant a fejem,nem emlekszem.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Okr

Akkor tényleg nagyon telik az idő ha már 15 hós a kiscsaj :) Mi jól vagyunk, lombikozunk ... remélem sikerrel.

Angel

Ja akkor még titkos a név :) jólvan. Ma nem voltam rosszul remélem már így marad.

Nárciszka

Köszi én is örülök neki hogy jobban vagyok. Hogy bírod hogy nem tesztelsz? Én nemtom hogy fogom bírni .... :shock: nagyon drukkolok neked. De valahogy jók a megérzéseim. Angelnél is így volt :)

Monyokám

Na veled is mindig történik valami .... :? még szerencse hogy jól vagy. Bitos jól ráijesztettél a népekre :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Okr

Jó látni :).Gratulálok a nagylányokhoz :)!

Angel

Jaaaaj, főfő...ne viccelődj velem :oops:....
SZl a mozgás már az :wink:!Eleinte tényleg nem rúgás,inkább bugyborékolás :D!
Ebben az a jó,hogy szülés után is lehet érezni a magzatmozgásokat...mert a bélmozgások pont olyanok :lol:!Én kifejezettem élveztem utána :wink:!

Kokusz

Ha apa a szurit nem bírja,hogy fogja végigcsinálni veled a szülést? :wink:
Tényleg jó,hogy már rendben vagy :).Legalább még egy picit :wink:!

Monyo

Jesszus :shock: , még jó,hogy nem lett nagyobb bajod :(...
Mikor lesz eredmény?
Szl höri hidegben van,így már értem :).néha előjön?Vagy ilyenkor folyamatosan alszik? Gondolom,azért ellenőrizni kell...

Ildi

Macska a terráriumban :lol:!Az sem rossz :wink:!
Annyira izgulok ám!!!!Győrbe mentek vérvételre?

Pusz

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?