Új privát üzeneted érkezett!

Esthajnalcsillag!

Megkaptam ma a csomagot.Köszönöm szépen a gyors küldést.
Remélem nekem is raktál pozitiv tesztet a csomagba.

Üdv Loviné
Vendég
 


Sziasztok!

Én is köszönöm a csomagot, megkaptam ma. :D Remélem hamarosan jövök a csíkjaimmal. Valamikor jövőhéten kezdem majd.


Üdv! Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!

Esthajnal: én is szeretnék majd lh és hcg tesztet rendelni de előtte lenne egy kérdésem remélem tudsz/tudtok hozzászólni valamit nagyon fontos lenne.Most vettem egy lh tesztet és már 5.napja mind az 5 teszt ugyanolyan pozítív lehet valami bajom van?

Kép Ezek az lh tesztjeim

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 

 
 

Jucus, ennek több oka lehet. Első variáció, hogy rossz fajta a teszt, nekem is volt hasonló problémám LH tesztekkel, aztán lecseréltem a teszteket azokra, amiket itt is kínálok, azóta egyértelművé vált, hogy nem nekem volt bajom. :D
A következő ötletem, ha nem a teszttel van baj, akkor neked lehet hormonzavarod, mert 5 napig nem jelezhet pozitívat csak úgy a teszt, ismétlem, ha jófajta.
Ebben az esetben dokihoz kellene fordulnod, és csináltatni egy 2 fordulós hormonvizsgálatot. És azt is meg kell említeni a dokinak, hogy zárja ki a PCOS-t.

Javaslom, hogy első lépésben vásárolj jó teszteket, és próbáld ki a következő ciklusban azokat, ha akkor is hasonlóképpen jársz, irány egy hozzáértő nődoki! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag mi a neve azoknak a teszteknek amiket te arulsz?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo, One Step a neve, amit Esthajnalcsillag árul. Nagyon jók, érzékenyek a tesztek. Én a csíkkal és a kazettással is meg vagyok elégedve.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Jenny, pont úgy van, ahogyan írtad Monyonak :D
Drukkolok neked! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Köszönöm a gyors postázást, ma megkaptam a teszteket.
Külön köszönöm az ajándék HCG-t, aranyos vagy! :D :D
Remélem sikerül a babónk, de ha esetleg mégsem, biztos, hogy hozzád fordulok ismét.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


FIGYELEM, ÚJ ÁRAK!


LH (20 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.


LH (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.
HCG (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 250 Ft/db.
LH (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 250 Ft/db
Clearblue digitális tesztkülönlegesség = 2000 Ft/db.


Minimum rendelés 5 db!

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Utánvéttel nem postázok, mert bonyolult és drága, köszönöm a megértéseteket!


Ha esetleg valakinek kell spermateszt, írja meg priviben!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2009.02.10 08:27-kor.
esthajnalcsillag
 
 


Végre sikerült lefényképeznem és átalakítanom, volt peteérésem a hónapban :) az már biztos :)

Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur, nagyon szép csíkjaid vannak. :lol: Gratula, remélem, majd a HCG tesztjeid is ilyenek lesznek! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Hajnalcsillag!
Pozitív a 20-as HCG, szép erősen, ma kellett volna megjönnie!
Másik topicban van fent kép, csak nem én kicsinyítettem, de estére teszek fel ide is. Tegnap este felé megint volt , egy full pozitív Lh-m, gondoltam egye fene, ha este van is, csináltam egy 20-as HCG-t. Este kilenckor is látszott szépen a két csík. Semmit nem éreztem, már el voltam keseredve...
Majd este küldöm a képet! :lol:
Köszönöm a jó minőségű teszteket, azok nélkül nem sikerült volna... :D
Még annyi, hogy a Gynevacot, folyatathatjuk szerinted, még két szuri van hátra?
puszi és kitartás a Babára vágyóknak!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus, az miért van, hogya Cicát a végére teszi be..., nem az első hónaphoz, nem tom megcsinálni, azt hogy kell???

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, látom nem is jó helyre írtam, elnézéseteket kérem! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok! Véleményeteket szeretném kérni Lh teszteléssel kapcs.
14.cn a tesztcsík egy hajszállal világosabb, mint a C
15.cn erősebb a tesztcsík (full pozitív)
16. cn a tesztcsík picit világosabb, mint a C
17. cn a tesztcsík sokka világosabb (haloványka), mint a C (ma itt tartunk...)
Nem teljesen világos, hogy melyik nap lehetett a pé... Elvileg a 15. cn a pozitív, tehát 24-48 órán belül volt.. Jól mondom???
Szóval a helyzet az, hogy a 15. és a 16. cn-on voltunk együtt. Viszont ma valószínüleg nem leszünk... Majd meglátjuk, mire lesz elég.. :)
mandarin7
 
 


Ja, nem tudtam képet mutatni a tesztekről.. sajna.. a fényképezőgépem szervízben..legjobbkor. :roll:
mandarin7
 
 


Nyuszifül, jaj, de örülök nektek! Nagyon nagy GRATULA! :D És nagyon szépséges a vonalzód is :wink:
Látod, nem kell rögtön nekikeseredni, tünetek nélkül is lehet valaki babás simán. :) Íme, te vagy a jó példa erre!

A Gynevacot lehet terhesség alatt is beadatni, baja nem lesz a babácskának, de ha pl. 1 szuri hiányzik már csak a kúrából, akkor nem fontos szerintem az utolsót beszuriztatni.

Mandarin, amit írtál, úgy van, vagyis a 15. cn-től bármikor lehetett ovulációd 48 óráig bezárólag, a szeretkezést tökéletesen időzítettétek, ha ma már nem tudtok együtt lenni, az sem olyan nagy gond, mert az eddigiekből is lehet babuci. :)
esthajnalcsillag
 
 


Szia Estike!
MEgkaptam a teszteket, köszönöm szépen őket.... sajnos negatív :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


E.hcsillag! Köszönöm szépen a válaszodat!
mandarin7
 
 


Esthajnalcsillag, lehet egy kérdésem?


Érdekes dolog történ nálam ebben a ciklusban. A 11. napon kezdődött a tojásfehérje-nyálka, a 12-en még mindig volt bőségesen. LH teszteltem is mindkét napon. 11: alig volt csík, 12: volt csík de halvány.
A 13 napon viszont totál erős csíkom lett pillanatok alatt, viszont a tojcsi addigra elmúlt.
Akkor most minek higgyek? Hiszen az LH jelzi a peteérést, a nyálka viszont állítólag kell, h a kiskatonák könnyen átmenjenek rajta.

Mit gondolsz? Köszi!

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!

Hoztam nektek egy pici olvasnivalót, ez egy klassz oldal, ahol leírják, mi hogyan zajlik a petefészekben és méhben, a megtermékenyüléskor és utána, íme:

"Miután megérkezett a méhbe, a blastocista 3-4 napig tovább fejlődik, aztán hozzá tapad a méh falához. Ez kb. egy héttel a petesejt megtermékenyítése után kezdődik, s további egy héten belül a blasticista teljesen beássa magát a méh belső felszínének tápláló szövetébe (az endometriumba).
A blastocista méhfalba merülésének ezt az egész folyamatát beágyazódásnak nevezik, s ez hozza létre a terhességet.
A beágyazódás csak bizonyos feltételek esetén történhet meg. Ha például a zigóta még blastocistává fejlődése előtt ér a méhbe, akkor nem tud beágyazódni, s így terhesség sem következhet be. Hasonló a helyzet, ha a méhfal nem készült fel a blastocista fogadására. A sejtcsomó mindkét esetben elhal és szétesik."

Nos, ezt csak azért másoltam be nektek, hogy lássátok, mennyire tág az az idő, mire egy "baba" beágyazódik a méh falába, tehát nem egyik napról a másikra történik meg, idő kell neki. Sajnos még a legérzékenyebb 10 mIU HCG teszt sem mindig tudja kimutatni 9. DPO-n a terhességet, mert lehet, hogy addigra még meg sem történt a beágyazódás, és a szervezet még nem tudott HCG-t termelni, pedig ez a teszt már 5 mIU mértékű HCG-t is kimutatHAT!
Pontosabban ha számolunk az idézet alapján, 4 nap+7 nap= 11 nap, és itt már a megtermékenyülés utáni időt számoljuk, addig még el is kell jutni, az megint legalább 1 nap, de inkább több, szóval durván 11-12 napot vegyünk alapul az ovulációtól!!!
Persze itt most a max. időt vettem figyelembe.

Szóval ha valaki a 9-10. DPO-n még negatívat tesztel, nem biztos, hogy a rákövetkező napon is így lesz, kérek mindenkit, hogy ezt vegye figyelembe, mert nem a teszt minőségével van gond, csak egyszerűen a szervezetünk nem egyforma. Van, akinek már az ovuláció utáni 7. napon zebrás tesztje van, valakinek csak a 12-14. napon.

Remélem, érthetően írtam! :lol:
Mindenesetre én nagyon drukkolok, hogy mindenkinek olyan tesztje legyen, amilyet szeretne. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Lujzici, a tesztnek nyugodtan hihetsz, nekem rendszeresen hamarabb van tojásfehérjés nyálkám, mint ahogyan a teszt jelez, de hőmérőzéssel bizonyíthatom, hogy a teszt helyesen jelez. :wink: Nekem soha nem volt olyan jellegű a tojásfehérjém, mint pl. írják, mégis sikerültek a terhességeim annak idején, szóval nem hinném, hogy ezen múlik. :) Kitartás!
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag! Nagyon érdekes, és elgondolkodtató volt a bemásolt cikk, és a hozzáfűzött gondolatok a teszteléssel kapcsolatban... Remélem nem baj, hogy bemásoltam egy másik topicba a babára és hamar tesztelni vágyó anyukáknak és anyuka-jelölteknek... :wink:
mandarin7
 
 


Persze, nem baj, csak azért írtam ezt ide, mert sokan úgy gondolják, hogy ha megtermékenyült a petesejt, azonnal mutat valamit a teszt. Hát mutat, negatívat, mert hiába annyira érzékeny tesztek a maiak, azért nem mindenható. Még az UH-os csodakészülékek és dokik sem tudják ilyen hamar kimutatni, ha valaki babát vár, ami ennél korábban kimutat valamit, az a vérvétel, de az is csak kb. ebben az időpontban, mint a 10-es teszt. Tehát amit megtehet egy babára váró, mint mindig, hogy vár, és vár, majd tesztel. De tudom, ez mennyire nehéz, én is borzalmasan türelmetlen voltam, csak akkor még nem voltak 10-es tesztek. :D Ennyivel előrébb vannak a mostani kismamijelöltek. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Lányok és Esthajnalcsillag!

Csak megerősíteni tudom, amit Hajnalcsillag modnott, nálam is csak később mutatott a teszt, nem is gyanakodtam...
De nagyon jók a tesztek, nagyon szépen jeleztek, teljesen egyértelműek, aki bizonytalan, hogy rendeljen, csak ajánlani tudom. Mi még nélkülök próbálkoztunk volna egy ideig feleslegesen, az is biztos.
A másik, nekem is rendre 3-4 nappal előbb volt tojásfehérje szerű folyásom, mint amint a teszt jelezte a pozitívat, és még is itt a babó, ráaádsul mi tojásfehérjekor nem is bújtunk össze, csak pozi Lh előtt és után... :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Köszönöm Nyuszifül a megerősítést! :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!
Eddig nem igazán írtam, csak olvasgattam ezt az oldalt. Most viszont lenne egy kérdésem hozzátok! Rendeltem esthajnaltól LH tesztet, pozitív is lett a 12. napon, akcióztunk is rendesen, erre most megjött 24 napra. Eddig mindig 28 naposak voltak a ciklusaim óramű pontossággal. Szerintetek mi történt odabent?
szi77
 
 


Esthajnal!
Küldtem neked e-mailt.
Viszont itt felteszek egy kérdést. Ha az előző hónapban szinte minden aktuális nap csináltam lh tesztet, de soha nem volt csak éppen látható vonal, akkor ez azt jelenti, hogy már megint nem volt p.é?

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Szi, akadnak ilyen ciklusok is, nekem is volt ilyen a múltkor, a pé után a 9 !!! napon megjött, pedig 12-14 nap szokott lenni az ovuláció utáni napjaim száma. Lehet ez pl. stressztől, bármiféle nem megszokott dologtól, sokminden befolyásolhatja a ciklusodat!

Kima, sajnos úgy néz ki, valóban nem volt akkor peteérésed, vagy netán mensi alatt volt, olyan is lehet, viszont ha egy ciklusod alatt nincs pé, az még nem feltétlen kóros, tehát ha most lesz, akkor nincs gond, vannak ciklusok, amelyek anovulációsra sikerednek, belefér a természet rendjébe a dokik szerint. :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag!
Jó volt nagyon a széria, amit küldtél nekem :wink:
Nos íme:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Kuzsanna, szívből gratulálok! Bár nem ismerjük egymást, némelyik fórumon olvasgattalak. Már nagyon megérdemeltétek a kicsit! Sok boldogságot, és vigyázz magatokra nagyon!

Jenny

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Kuzsanna ismeretlenül is gratulálok! :D

Esthajnalcsillag megkaptam a csomagot, köszönöm szépen!

Üdv!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Köszönöm mindkettőtöknek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok, én is, itt is gratulálok Kuzsanna, sok örömet a Kismanóban, és ha lesz UH kép, azt is szívesen látom itt, meg persze infókat rólatok a továbbiakban!
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Sajnos eddig nem tudtam írni, de most szeretnék gratulálni Nyuszifül16-nak és Kuzsanna-nak!!!

Ezúton szeretném megköszönni a nekem írt gratulációkat is.

Nyuszifül16: írok privit.

Üdv, és kitartás mindenkinek.

spickey
 
 


Esthajnalcsillag! Kérdésem lenne Hozzád..ismét.. :oops:
Azt hiszem, korábban azt javasoltad, hogy pé után kb.11. napon érdemes tesztelni először 10-es hcg-vel. Korábban olvastam (azt hiszem talán azt is Te írtad) hogy az lh teszt működhet jóstesztként is, előbb kimutathatja,mint hcg, ugyanúgy reggeli pisiből. Hányadiknapon érdemes lh-t csinálni kíváncsiságból?
Előre is köszi! :)
mandarin7
 
 


Mandarin, a pé utáni 9. napon már lehet pozitív a 10 mIU érzékenységű terhességi teszt, ha minden nagyon gyorsan zajlik a szervezetedben, vannak ilyen hölgyek, de aki a biztosabbra utazik, inkább később teszteljen, a 11-12. napon már mutatnia kell a zebrát a tesztnek, ha baba van.
LH tesztet jóslára úgy érdemes használni, ha minden nap tesztelsz egyet, a reggeli első vizeletből, és már a 8. DPO-n elkezdhető. A lényeg az, hogy a tesztcsík minden nap erősödjön. De ha ez pozitív, és erősödik is, még az sem jelenti azt, hogy az a baba veled marad, tehát csak olyanoknak ajánlott, akik kíváncsiak, mint a Fáncsi, de nem dőlnek tőrbe, ha mégsem marad meg a babóca.

Spickey, olyan jó látni a babás vonalzódat (is), remélem, minden rendben veletek! Gondolom már van képecskéd Pocakmanódról, biztosan nagyon édes!
esthajnalcsillag
 
 


Gratulálok a kismamiknak!!! Kzsunának, Spivkeynek:-)

Nekem a vonalzóm szerint holnap kéne megjönnie, de ha harminc napos lesz a ciklusom akkor pénteken. Vettem egy Clear Blue nevű tesztet. Szerintetek ha holnapreggel tesztelek vele akkor ha baba van azt kéne már mutatnia?
Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Esthajnalcsillag, én is örömel jelentem hogy nagyon boldog vagyok. Küldöm a kis csíkjaimat. Nagyon köszönöm a segítséget, ha nem rendeltem volna LH tesztet, lehet még nem lenne itt a kistesó a pocimba. Sosem figyeltem magam hogy mikor is lehet a pé-em. És ezek a tesztek tényleg meg vannak vuduzva:-)
Még egyszer ezer köszönet!
Mindenkinek nagyon drukkolok!!!Hajrá lányok!

Kép
Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Szia Boganna, bocsi, hogy nem tudtam válaszolni, de látom meg is oldódott a kérdés :lol:

Gratulálok neked is, nagyon örülök nektek! Boldog kismamiságot! :D

Azért nagyon ne terjesszétek ezt a vudus dolgot, mert a végén máglyára visznek. :shock: :lol: :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Boganna!
Én is nagyon gratulálok Neked!!!!!
Nagyon vigyázz magatokra!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kedves Esthajnalcsillag!

Engem is erdekelnenek a terhessegi tesztek, irok privit!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Estike!

Íme a tesztjeim, így erősödünk napról napra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna, nagyon szépen erősödik a csíkhalmaz, és a babócád is biztosan. :D Köszönöm, hogy feltetted csodálatra a szép tesztjeidet, és remélem, UH-os képpel is jössz majd! :wink:

És persze minden kismamitól szívesen venném, ha tenne fel a picike babájáról/babáiról ide képet! :)
esthajnalcsillag
 
 


Ha minden jól megy, talán jövő pénteken már mozizunk..... és utána hozom a képünket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/quote]

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ismeretlenül gratulálok minden Kismamának! :lol:
Vigyázzatok Magatokra!

Nekem legkésőbb vasárnap kellene megjönnie, de remélem nem fog:)

Ha most sem sikerülne én is rendelek Esthajnalcsillagtól azokból a "csoda" pozitív tesztekből:)) Hátha nekem is szerencsét hoznak.

Esthajnalcsillag, ha így alakulnak a dolgok a babára vágyó, váró lányok, asszonyok nem az orvoshoz, hanem hozzád fognak fordulni:)

Itt mindenki nagyon aranyos, hogy ismeretlenül is segíti a másikat.
akella
 
 


Akella, neked is drukkolok! Majd nyitok egy kuruzsló-rendelőt, ott várom a babásodni vágyókat, és mindenkit agyonabrakadabrázok, mert hátha... :lol: Lehet, hogy pasikra már nincs is szükség? :shock: :lol: :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Gratula mindenkineka babásodáshoz! Vigyázzatok magatokra!
sz orsi
 
 


Orsi, mi újság veled? Semmi jó hír? :roll: Pedig gyakran eszembe jutsz, hátha...
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Boganna07! Üdv a csapatban. :)

Várjuk az újabb kismamikat!! :)
Kitartás, és mihamarabbi babásodást mindenkinek!! :)

spickey
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?