Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Mentem aludni 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.02.01 06:29-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na ezt most miert kellett :twisted: M ajott meg vgyis mar tegnap is volt valami...minek kell lapteto ilyenkor :evil: :evil: :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép álmokat nektek!!!!!


Engem meg megcsípett egy pók :? :? :? :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Na itt vgyok...hol csipett meg? :shock:
Hat most,hogy igy ott viritok fent teszek be babas fotot oda :roll:
Mensim megvan ugyhogy az atjarhatosagi uatn a 3.probalkozas is lejart :? Nem jott ossze...probalok maja apacskaval beszelni inszemrol :roll:

Zsu
Hanyadik naptol kezdodik az inszem mert pl hetfon mondjuk lennek a 3.cn-en... :roll: Ha mar e honapban nem is...aztan megyek haza es mikor visszajottem valaminek tortennie kell :evil:

Amugy jo reggelt mindenkinek...en gorcsolok epp :? Kép

Kép

Betegeknek meg:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kepzeljetek csajok....mondom utananezek mar Kitty-nek :roll: erre kitorolte magat :( Nem tom miert :roll: annyira bant,hogy nem tom miert ment el tolunk szo nelkul :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


APEH vagyonosodási vizsgálat

Menekül a csiga az erdõbõl. Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belõttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Itt az APEH, vagyonvizsgálat lesz.
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a
gyerekeknek is. Gondolhatod!
Elgondolkodik a róka, majd õ is futni kezd. Találkoznak a gólyával.
Megszólítja a ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?
- Nem hallottad? Kiszállt az APEH az erdõbe, vagyonvizsgálatra.
- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is.
Gondolhatod!
A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezdi:

- Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs. Az
is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó is - szóra sem érdemes.
Mire a csiga loholás közben visszaszól:
- Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön - mibõl?!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Jók a vonalzóid:)
Piri :evil: Az első nap a legrosszabb Neked is?
Igazad is van ha lépni akarsz.

ZSU: Milyen pók és hol csípett meg?

Kép
csucsu05
 
 


Szia Mindenki!!!

Mondhatnám azt is, hogy jó reggelt kívánok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gyerekek, hogy milyen jól kezd kinézni a lakáskánk :P :P :P :P :P :P

Kezd minden a helyére kerülni. Még legalább egy hét, hogy újra takarítani tudok majd rendesen, mert egy csomó mindent le kell cipelni a pincébe. De ahhoz kell majd még egy erős kéz segítség. De már a fürdőm teljesen kész van.... és LÁTOK RENDESEN, VAN ELÉG FÉNYEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A gardrób is teljesen kész, még a szobában kell szétszedni a régi dohányzóasztalt és lesz helyünk.

Tegnap este még elmentünk a barátainkkal egy görög étterembe vacsizni. Hát elég későn értünk haza, de fantasztikusan finom ételeket ettünk. Úgyhogy ma fél tizenegykor ébredtünk :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Nem is mondtam tegnap, de egy tünemény az a babás fotó a lap tetején :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hülye pók a bal lábamon a lábszáramat, a jobb lábamon meg a bokámat csípte meg... de már szépen kezd helyre jönni, kenem kenőccsel.
Úgy sajnálom, hogy megjött.
Inszem: a 3. naptól szedtem Clostyt napi két szemet, a 10. napon uhu, aott mondják meg, hogy addigra hány tüsződ lett, mikor kell a tüszőrepesztő szurit megkapnod. A repesztés utáni 2. napon van az inszem.

Kitty!
Gyere visszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Csucsu!
Nem tudom, hogy hol csípett meg. A munkahelyem kezdtem érezni, hogy a zokni pont oda ért, ahol a csípés van és marh :!: ára viszekettem :? :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu
Kocce megint ujitottam 8) :oops: :oops: :lol: Hat az elso 2nap...de ilyenkor nem erzem,hogy ehes vgyok,nem tom epp kell e wc-re mennem es semmihez nincs kedvem :evil:

Zsu
Tudom en milyen az amikor rendezodni latszik a "kupi" :oops: En is mikor meglett a gadrob allvany olyan boldog voltam :D Majd megkuksizom ha hazamentem 8) A pok meg szerencset kellene hozzon nem csipkedni :shock: :? :roll: Koszi az infot 8) Lehet holnap mar lekestem ezt a honapot :? :roll: Utana meg megyek haza :( Na kimozdultatok vegre ti is? 8) Gorog kaja? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NAgyon édes lett a babás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát akkor nemsokára itthon vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kétszemélyes tálat kértünk... volt rajta nyárson husi, sült csirkecomb, gyros, tzatziki, rizs, tepsis krumpli, meg utána desszert.... hmmmmmmmmmmmm.... nyami nyami..... persze nem tudtuk megenni, úgyhogy ma a maradékot esszük ebédre.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Marmint a babas vonazim? 8) Szerintem is klafa de a vonalziknal mind1 a meret :wink: viszont ha megakarom csinalni avatarnak ugy lekell kicsinyiteni alig laccodik :?

Jaja minnya otthon vgyok meg 22nap :wink:
Azta mennyi kaja :shock: En mar a latvanyatol tele lettem volna :oops: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es a fel 11-es ebredeshez annyit en deluatn 1:30ig nyomtam az agyat....szerinted? :roll: :? :oops: :oops: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az avatarod is nagyon jó lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

1:30 :shock: :shock: :shock: :shock: wow :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jah :oops: :oops: :oops: Pedig hajnal 2max mi is fekudtunk :roll: De ettol a gyogyotol olyan jol alszom :oops: Mondjuk amugy is van egy jo alvokam :roll:

Nem vgy msn-en :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mindjárt felmegyek. De még csak webesem van.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az nem baj... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok csajok!

Visszaolvastam, de nem sok erőm van írni! Olyan lusti vagyok!

Brid! Nem baj az, ha sokat alszol! Én nekem is mindig jó alvokám volt, de vaéahogy mostanában az még hadján, hogy alig alszom, de most éjaszaka kerek 2 óránként pisilni jártam! Szal én nagyon irigyeltellek!

Zsuzsu! De jó görög étterem?? Merre felé jártatok?? Biztos jó lehetett! Egyszer már mi is beszéltük apácskával, hogy elmehetnénk ilyen helyre! És kész mimjá a lakáska?? de jó! Azért csak meg ne erőltesd magad! A pokcsipés meg remélem szerencsét hoz!

Kitty! Miért törölted magad?? Megbántottunk valamivel??

Csajok! Holnap elviszi apácska a gépet, mert benyelt 1 virust! Remélem azért mert megirom még el is küldi a gép! Igy majd tudok feltenni képeket a gyerekszobárol is meg az elözö uhus képet amivel még ados maradtam, meg a következőt is ami holnaphoz 1 hétre lesz!
Tegnap voltak a kerianyámék és hoztak mindenféle földi jót! Főtt husit gyümiszosszal huslevest rakott krumplit! Naon jó volt!
Ja amugy le kell bontsuk a kéményt mert beázott elfolyt benne a kátrány és a frissen festett falaknak is annyi! Szal majd kap uj szint a mi szobánk is meg a gyerekszoba is csak elöbb le kell bontsuk a kéményt és ujat kell épiteni ami k@rva nagy melo és a festés meg takaritás már csak hab a tortán!
Szal a kedvem tökéletes! De jól vagyunk!

Legyetek jók!!

Pendi! Te tudsz valamit Kittyről?? Miért törölte magát?? Taliztatok végül?? Vagy telefonszám csere volt??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Voltam es irtam neked ha bejelentkezel akkor meglatod :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Hat azert orulnek neki ha mondjuk 10kor mar kelnek...mert ezek a deli kelesek meg delutan 1 azert gaz :? :oops:
Meddig nem lesz geped? :roll: :( A szobara nagyon kivi vgyok mar 8) Mikor mesz dokihoz mert mar fotot is szivesen latnek 8)
Pendiek nem taliztak :roll: de talan o tenyleg tobbet tud :?

Csajok
Megmutattam apanak a prospektust ami az inszeminaciorol szol :oops: :oops: :oops: Es mondtam neki,hogy ezt szeretnem :oops: :oops: :oops: Hat zavartan rohogott es kerdezte mi ez meg,hogy mondjam mar mert en japanul dugtam az orra ala... :oops: Aztan mondtam neki ugy 1mondatban...de mondom ez nem lombik :!: mielott meg felreertene :roll: Rohogott es eldolt az agyon... :? Nem valaszolt :roll: :oops: De legalabb nem mondott nemet :roll: :oops: Szoritsatok hatha valami jo sul ki belole :oops: En mar uuuuuugy utalom ezt a babatemat felhozni :( es nem tok nem ra gondolni :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mentunk aludni :roll:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Kiváncsi vagyok erre a párod mit lép. Az jó, hoyg nem mondta azt, hogy nem. Biztos alszik rá egyet és úgy megemészti ezt.
Nálunk esik a hó. De sajna nem marad meg:(

Zsu: A pók szerencsét hoz:)

Nócika: gyere utána. A utónévkönyvet párom lehozta hétfőn postára adom. :)

Kép
csucsu05
 
 


Most olvasom, hogy a mi Kittynk törölte magát. Mi lehet a baj?

Kép
csucsu05
 
 


Na itt vagyok megint.... megebédeltünk és kiterigettem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hat most inkabb nem irnam le mit mondott :( Mar jol kibogtem magam o alszik nem elotte termeszetesen :cry: Nem ment rosszul a beszelgetes mert legalabb beszeltunk rola azert mar mas mint pl tavaly volt de azert fajt amiket mondott :cry: Majd meg reggel rakerdek a valaszra merthat tudnom kell most menjek dokihoz vgy ne :roll: De nem sok jot igertet a dolog... :( Csajok drukkoljatok ma lecci :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Drukkolunk. Mondjuk nem értem miért ne lenne benne hisz dokihoz is elment veled.
Remélem alszik egy jót és rájön , hogy ő is akarja.

Kép
csucsu05
 
 


Bridg!
Nagyon nagyon drukkolok, hogy reggel együtt menjetek a dokihoz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nézzétek, mit találtam:
http://www.bababoltcsepel.gportal.hu/pi ... 78&index=7

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

nem régen ébredtem fel. Olvasni olvastalak benneteket, de írni már nem volt erőm.

Kitty törölte magát??? De mi történt vele, Nem írt nektek? Én írtam neki az iwiw-en, meg van a tel. száma, de nem akarom zaklatni. Tiszteletben akarom tartani a döntését. Megvárom amíg válaszol. remélem azért nem miattunk ment el. Nem tudom mi történhetett. Ha válaszol, majd jelzem.

fogyis vonalzó:
Igen, új vonalzót raktam, mert holnaptól 90 napos diétába kezdünk. Nem tudom mennyire leszünk kiatartóak, de még nagy a lelkesedés. Nagyon remélem,hogy sikerül lefogyni. A gyümölcs nap az amitől tartok. Pláne, hogy apa nehezen fogja viselni, és én sajnáli fogom. de attól is tartok, hogy a nasimániámat nehezen fogom kordában tartani. De nagyon akarom!

Bridget
Jók az új vonalzók, meg az avatar! :)
Jót buliztál látom. :) Arra meg kivi vagyok, hogy az a baráttal való beszélgetés hoz-e valami eredményt. Már tudod, hogy hogyan fogsz finoman nyomást gyakorolni apára?
a fotót várom!
De kiváncsi vagyok, hogy ilyen lesz a szőke rövidebb hajad. Biztosan nem lesz rossz, csak szokatlan nekünk. :)
jajj de aranyos ez a baba a laptetőn! :)
Jó a vicc is! :)
Mindenem csuriban van, az inszemes dolog miatt. Remélem apa belemegy, mert ez ugye nem lombik. Hátha megenyhül a drága! Néha úgy látszik, hogy abszolút aktíva, néha meg mintha nem érdekelné. elég érdekes! Nem hgoy fél valamitől, csak nem meri elmondani?

Csucsu
Jó alaposan belemásztál ebbe a köhögésbe. Én is jártam már úgy, hogy annyira köhögtem, hogy becsurrant. Sajna ez van. :)

Zsu
:) Én is azt hittem, hogy te tartottad az előadást! :)
A bútorok a helyén vannak? Be tudtál pakolni?
Milyen pók csipett meg???? Látszik még a helye? jajj de félek a pókoktól!!!! Biztosan az volt? Lehett akár hangya is.
De izgalmasan hangzik az a görög kaja. Milyen volt, mit ettél? Milyen ízűek a görög kaják? Na már látom is, hogy leírtad! :) De fini lehetett! :)
Milyen jók azok a babakocsik! Kívánom, hogy hamarosan meg is kelljen venni, ne csak nézegetni... :)

Nócika
Látom kerianyuddal minen rendben mostmár. Nem kérdezted meg azóta sem,hogy miért volt olyan hűvös veled az utolsó munkanapodon? Vagy nem akarod feszegetni a témát?
Az a szoba ment tönkre, ahol aludtunk? Jó ég!! Pedig olyan jó színű volt! ugyanolyanra akarjátok visszafesetni?
Kittyvel nem találkoztunk, mert lemondta. sok volt a dolga. Sajnáltam nagyon, mert pontosan ugyanúgy vártam, mint anno a veletek való talit. Most remélem, hogy nem bántottuk meg semmivel. De én nem hiszem, hogy ez lenne a baj. Valami másnak kell lenni.
Vendég
 


Szia Pendikám!
Kitartást nektek a diétához!!!! Apának bejött, 20 kgot dobott le vele. A gyüminap meg elviselhető, akármilyen gyümit lehet enni bármekkora mennyiségben.

Még látszik a csípés, de már kisebb. Baromira nagy volt :? :? :? :? :? :?

Jó pihenést nektek!!!!

Mi ma pihiztünk, még mindig pisziben vagyok a kanapén takató alatt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na én még mindig fenn vagyok. Délután aludtam, most meg kukorékolok mint a kiskakas. :)

Zsu
Jól tettétek, hogy pihiztetek! Kellenek az ilyen napok!
Köszi a bíztatást! Apácskádnak meg is maradt az a súlya? Vagy hízott vissza belőle?

Kép
Vendég
 


Hat akkor roviden... :roll:
-Aszongya miert jobb ez,mint a lombik...mondom nem jobb soot de te nem akarsz konkretan gyereket gyartani es az inszem vegulis az amikor felhelyezik a helyukre a katonakat :roll:
-Mondom vegulis ugyanezt csinaljuk mi is amikor kexelunk csak itt nem kell uszniuk mert odahelyezik fel :roll:
-Aszongya akkor miert nem lombik :?: Mondom mert te konkretan nem akarsz gyartani gyereket de persze az jobb...
-De,hogy o pont azert nem akar gyartani mert meg nincs kesz ra :(
-Mondom azert ezt ne mond mert amikor egyutt vgyunk barmikor ugyanugy osszejohet :!: Ugyhogy nekem ne mond,hogy nem vgy kesz :roll:
-De hogy az maaas :twisted: Mondom mar,hogy lenne maaas :twisted:
-Aztan,hogy miert nem fagyasztatom le a peteimet :?: :roll: Mondom neki azert mert csak petet nem fagyasztanak :? Csak megtermekenyitettet azaz spermaval egyutt :roll:
-Aszongya csinaljam azt....mondom de ahogy a szuka is mondta az elozo korhazban pl lesz 10peti...de az nem bizti,hogy sikerul az is lehet 1se lesz....ugy van akinek 5lombik nem sikerul azt csak 2petivel szamolva darabjat ott vgyok,hogy 10...es utana...ha esetleg tenyleg ugye korai petereszek kimerultsegem van es addigra mar mire o majd ugy gonolja ezzel a 10petivel kabalazok :?: Meg ez a 10 csak egy pelda volt lehet csak 3 lesz es persze az ar feler a lombikkal :roll:
-Aszongya nem tudsz te masra gondolni csak erre a temara?Mondom en probaltam de nem megy... :( Mondom mire gondolsz?Hat hogy pl hova menjunk ugye aprilisban arra az 1hetre... :roll:
-Aszongya lehet tul sok bnetet olvasol :( Mondom na figyu ide...a bneten nem a babakrol beszelgetunk csak sooot a fozesrol,ki mit csinalt,pont mi vgyunk azok akik nem sokat beszelnek a baba temarol :roll: es kulonben is ha nem olvasok bnetet a kornyezetemben is vannak tortenesek...az egyetlen magyar lany mellettem lett babas(Pati) a legjobb barinom otthon babas,a szobatars ex csajanak meg mar babaja van....aszongya ez,hogy jon ide?Mondom ugy,hogy ha nem bnetezek ezek akkor is mind tortennek korulottem :twisted:

Aztan az uccso beszolasan ngyon megbantodtam persze o csak poenbol mondta...de nekem akkor villamcsapaskent ert :(
Szal aszonta mehetek holnap a dokihoz...de,hogy ot hagyjam ki belole.... :idea: hat hogy vigyem annak a spermajat akiet akarom :cry: :cry: :cry:

Aztan persze jo ejszakat kivant meg simizett is...egesz ejszaka szal nem ugy gondolta o....meg nem is veszekedtunk hanem tenyleg normalisan beszelgettunk eloszor errol a dologrol.... :roll:

Mar nem akartam tovabb forszirozni,hogy egy ferfi sosem lesz kesz sem egy gyereke sem egy hazassagra... :roll: Na mind1...most o gyozott nem mentem dokihoz :( Ugyhogy ehonapban spontanozok 1000-rel aztan otthon leszek es ahogy visszajottem aprilisban lefagyasztatom a petikeimet :twisted: es a szukahoz fogok visszamenni...mert az elegge nyomatta nekem,hogy o majd besel vele meg igy meg ugy....meg hogy mikor lefagyasztasra kerulne a peti majd o rabeszeli,hogy legalabb 1-et tegyunk vissza 8) Szal Meg mielott hazamegyek elmegyek a szukahoz a regi dokimhoz es megbeszelem vele,hogy is mukodik ez :idea: Aztan aprilisban vgy majusban mert asszem pont lekesem a ciklus elejet mire jovok :twisted: De harcolni fogok tovabbra is....csendes harc lesz ert nem duhongok de nem hagyom annyiban a dolgot es nem torodom bele :evil: :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Koszi csajok azert a drukkot :roll:

Zsu
Te mar ilyeneket nezel :?: 8)

Csucsu
hat ez van...lehet mi nok vgyunk a hulyek,hogy nem ertjuk :roll:

Pendi
Koszi a dicsiket 8) Szoke haj meg egy kicsit odebb van...vagy megsem :? :roll: Te vegul szoke lettel megint?Buli jo volt igen es kicsit okosabb is lettem a barattal valo beszelgetes utan :roll: Otletem van a nyomasra de gyava vgyok :( Fotot kesobb keresek marmint szokeset :oops:

[quote]N írta:em hgoy fél valamitől, csak nem meri elmondani?


Attol fel,mint minden mas ferfi...tele van a gatyoja es o meg nincs ra felkeszulve de eskusozm ha megkerdezned 3ev mulva ugyanezt mondana :? :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem jott senki...jol lehuztam a topikot :( bocsi csajok :roll: :oops:

Kép

El is dugulok mara :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!!!!

Bridg!
Sajnálom, hogy párod nem ment bele.... olyan jó lett volna....
A lombik itthon most úgy megy, hogy aki januárban feliratkozik, szeptemberre kap időpontot. Úgyhogy majd azért erre is kérdezz rá, hogy nálatok mikorra lenne időpont???

NAgyon furi leszel szőkén... egyenlőre nem tudlak vele még elképzelni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

f

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt nincs sorbanallas tod ez nem M.orszag :? Doki aszonta 3ciklus nem jon ossze menjek a papirokkal es akkor lombik... :roll:

De a uccso dokimnal ha jol emlexem csak 2-3petit fagyasztanak :? a masiknal meg akarmennyit :idea: Nekem nem lesz lombik csak leszivjuk petit osszetesszuk kisfickoval es lefagyasszuk oket :roll: :( Bar meg oda is elkell meg jutnunk szal egyenlore ezek csak tervek...mar elment mindentol a kedvem :?

Szoken jo lesz...bar a barna jobban tetszik :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Bridget
Igazán nem tudom mit mondjak. A legkevesebb az, hogy sajnálom, hogy így alakult. Azt hittem, hogy azért némi kis változás beáll a dologban.
Most tényleg az lesz a legjobb, ha egyenlőre az utazásra koncentrálnál. Aztán majd meglátod mi lesz. A dokinővel mindenesetre jó, ha beszélsz, és elmondod neki őszintén, hogy mi van. Lhet, hogy tud egy jó megoldást.

Zsu
A lombikra ilyen nehéz bekerülni? A barátnőm elment és egy-két hónappal később már túl volt a beültetésen.
Vendég
 


Pendi!
Abban az intézetben, hova járok, ott ilyen rossz az arány. Szeptemberig cirka 270 pár vár. Szerintem többet is tudnának vállalni, de csak kevéshez kaptak támogatást. így hiába szeretnének többet csinolálni, sajnos nem tudnak. Máshol nem tudom, hogy milyen hosszú a várólista.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Apa elfelejtette este szétszedni a gépet így ma még itthon van! Igy ki is használom a helyzetet!

Brid! Döbbenten olvasom amit írtál! Most mondjam azt ,hogy nálunk is hasonlo volt a helyzet mig apap be nem adta a derekát, hogy legyen baba?? Csak mi akkor védekeztünk tehát abszolut nem volt spontán dolog amiért ne jött volna össze és lombikra kellett volna menni! nos emlékszel amit meséltem, hogy ki voltam borulva novemberben a büntudat miatt! Nos mikor kibékültünk akkor volt, hogy szoltam apának nekem kell valami ami örökké össze köt minket! Kérdi mi? Mondom, hogy elvegyél és egy gyerek! ÁÁÁÁ azt mondja az kizárt! Ez volt karikor! Honapokig könyörögtem! Azaz én nem szedtem gyogyot se gumival nem védekeztünk hanem csak megszakitással! Nos májusban szoltam apának, ha most babát akarnák akkor most kéne eggyet kufircolni! Erre néhány órával késöbb jött és bujt és izé meg bigyó, hát megtörtént! És nem szolt semmit csak belém ment! Egyből elbögtem magam! Ez volt az igazi gyönyör! És nem szoltunk semmit nem mozdultunk csak egymáson feküdtünk és minden olyan szép volt! Olyan természetes! És nálunk igy történt! De sajna a majdnem 2 év és a gyogyo az kellett hozzá!
Remélem hamarosan neked is sikerül és átérezheted mind azt a ghyönyört és boldogságot amit én érzek már 11 hete!
És áprilisban meg tessék kikapcsolni pihenni! És tudod mit?? Inkáb probálj meg a lánykérésre koncentrálni! Mond meg párodnak, hogy egy icic pici esküvő téged mennyire boldoggá tenne! Vagy egy nagy lakodalom ami 3 napig tartana! Lehet akkor másként történnének a dolgok! Én nagyon szurkolok nektek!

Pendi! Igen az a szoba is tönkre ment ahol Ti csicsikáltatok, de ezzel egyetemben a miénk is mert ott a kémény a két szoba elválasztásában! Idegtépő az egész!
Kerianyummal meg nem akartam tisztázni azt a dolgot! Jobbnak láttam, ha igy marad! Majd egyszer eljön annak is az ideje! Én tudom!
Kitty meg remélem mihamarabb ír neked és megtudhatjuk az igazi okát! Priviben nem írod le nekem a nevét, hogy megkeresshessem?? Nem jelölöm be csak kivi vagyok rá!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi
ez a honapom ugy telt el tenyleg nem neztem magam semmi...tok pozitivan...erre megjott...az mindig egy tores :roll: aztan meg vegre elohoztam 1ev utan a temat apanak es ilyeneket mond...na meg persze egyik szava uti a masikat :roll: es tudom,hogy az ilyen "nem vgyok meg kesz" tipusu ferfiak sosem lesznek keszen ez csak egy "jo" kifogas :? :roll: Jobbal nem tud eloallni :roll:

Dokinovel beszelek de jo otlettel mivel allna elo amikor apa nem akar semmifele beavatkozast csak,hogy fagyasszam le a fagyibabokat :(
Na mind1... :roll:

Es nem tok masra gondolni mert nem megy...nekem dolgoznak a noi hormonjaim es babat szeretnek es az meg nem is baj de,hogy o ilyeneket mond...es akkor most meddig kell varnom?Hany evet meg? :(

Az utazasrol meg annyit tegnap vacsinal beszeltunk rola es mikor jottem az otletekkel valasz:"az naon draga oda nem megyunk" :twisted: Engem az se erdekel ha nem megyunk sehova...de itt mindenki megy akkor valamerre ez olyan mint ujevkor...akkor is az egesz japan lakossag utrakel...igy a repjegyarak neha a duplajara rugnak :twisted: errol en nem tehetek...ha megyunk valahova vgyis menni akar nekem ne nyafogjon...ha meg nyafog nem kell menni semerre jol megvgyok en itt is a seggemen :roll:

Szal ez a pali olyan mint egy no...marmint a parom :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Noci
Figyu nalunk gumival volt a vedekezes 2007.marc-2007.nyarig :arrow: aztan megszakitassal vedekezett egeszen decemberigakkor voltam ugye dokinal...2008januar ota belemjon :roll: minden egyes alkalommal...fejlodtunk mi is...es azota is belemjon... :roll:

Lanykeres hat olvastad mit irtam az elozo oldalon?A barija aszonta nincs nyomas alatt ezert nem tortenik semmi :( mert minden kenyelmes ahogy van...egyutt elunk itt vgyok...nem jon a gyerek es en sem zsarolom,hogy ha nem veszel el elhagylak...nyomas kell neki...de konyorgom milyen nyomast gyakoroljak ra? :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát Bridg!
Erre nincs jó tanács..... én nem tudok tanácsolni semmit sem. Fogalmam sincs, hogy mi lenne a jobb.... és hülyeségeket meg nem akarok mondani.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Koszonom az oszintesegedet :wink: :roll: :? Majd ha kitalaltam valamit szolok egyenlore en is ott tartok ahol a part szakad :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem fogjatok elhinni mit hallgatok :shock:

Klikk ide es megtod

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na meg EZT

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Uram isten.... ezer évesek, de még mindig nagyin jók :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igaz :?: :)

Kepzeljetek mi tortent :shock: Kerdeztem tole sms-ben,hogy a 9orakor kezdodo konferenciabeszelgetes elott hazajon-e :?: Mert elakartam menni setalni ne legyek itthon mikor jon de aszonta nem jon elotte haza :roll: Aztan most van 8ora es kb 15perce beallitott egy csokor tulippal :) Az a kedvencem 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De aranyos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos érzi, hogy most milyen szarul érzed magad!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?