Új privát üzeneted érkezett!

Ditus, milyen korán bújsz ágyba megint??? Szrombat van :wink: :wink: :wink: :wink: ?

Kép
pgsuska
 
 


El is köszönök, mert szerintem nemsokára itt lesz a piros pályák ördöge :lol:

Jó éjt!

i.kata
 
 


Én sem tudom, hogy milyen betegség indul így... :roll:

Kata,

akkor nyugodalmas éjszakát nektek, lehet, hogy most Lili elfárat az utazásban és nem rugdos majd álmában :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Hát csajok,asszem megyek én is tusolni, mert lehet ma ebből ügyelet lesz...

Jó éjt

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Látom mindenki kidőlt. Végül győzedelmeskedett a lelkiismeretem és letapostam az adagomat ma is :lol:
Ha már nincs itt senki, akkor nem kezdek el magamban beszélni. Megyek, kihalászom a sellőt a kádból :lol: :roll:

Jó éjt!

i.kata
 
 


HALI ÉN IS CSATLAKOZTAM!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó reggelt!

Csibi,
üdv a klubban :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok,

felütötte nálunk is a fejét a hányás-hasmenés, a férjem hajnal óta hány :cry: :cry: Most alszik, aztán ha felébredt kiderül, hogy el kell-e vinnem az orvoshoz...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Persze az én vérnyomásom az egekben... :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép

hát akkor én folytatom a sort, ugyan nem betegség de van olyan rossz..... tegnap óta esik a hó éjjel és jelenleg is szakad, nem is indultam neki a nagyvilágnak, mert 1000 % hogy meg van bénulva a közlekedés. Viszont holnap muszáj lesz felmennem a nagyfaluba ha még idén szülni szeretnék, Nem tudom mivel menjek esetleg hókotróval? vagy síléccel? :roll:

Kép

Betegeknek:

Kép

dita75
 
 


Dita,

akkor a te napod is pechesen indul... :?
Holnap hogy tudsz eljutni Pestre?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Azért olyan érdekes, nem olyan nagy ez a Magyarország, mégis, ahol mi lakunk, itt általában semmi nincs időjárásilag. Se nagy hó, se nagy viharok, se semmi. Most is szállingózott kicsit a hó, de már abba is maradt, és ennyi.

Monic,
nem lehet, hogy a te pár nappal ezelőtti bacijaidat kapta el apa??? Amúgy érdemes elmenni ügyeletre, a férjem is nagyon szarul volt két hete, elment, kapott egy szurit, és két óra múlva semmi baja nem volt. Lili is kapott, neki sem. Csak én húztam egy napig, mert nekem nem akartak így babásan szurit adni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

ez nem az én betegségem.
A nagymamája aki itt lakik közvetlen mellettünk már 3. napja szenved ettől (szurit is kapott), őt eljött ápolni a párom anyukája, akit én szombaton elhívtam hozzánk ebédre. Na, a párom anyukája tegnap este óta hány, a párom pedig hajnalban kezdte.
Most adtam neki B6-ot, szuriban is azt kapná, megkérdeztem. Ha kihányja akkor szuri, de nem kell bevinnem az ügyeletre mert anyu eljön, hoz szurit is és beoltja.
Most alszik és várunk, hogy mi lesz a folytatás...
Amúgy az anyósoméknál ma lett volna a párom szülinapi ebédje, áttettük jövő hétre.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska
Hozzátok költözöm! :D

dita75
 
 


Moncsi, sajnálom apát, próbáld meg kikúrálni ha nem megy menjetek az ügyeletre.



Ditus, egyszer volt egy élményem persze negativ. Jó pár évvel szilveszterkor jöttünk volna haza Misefáról Zalamegyében van, és nem hallgattuk a rádiót hogy milyen utak vannak lezárva. Kapolcs fele mentünk és levolt zárva az az út de valaki elvitte azt a táblát ami jelezze. Igy hát egy pár autóval együtt belekerültünk úgy Várpalota környékén egy hóviharba. Sok helyen fordultam meg a világban de én még ilyet nem láttam. Az autókat betemette a hó a tfonok nem akartam működni és kb 10 autóval ott álltunk egy olyan úton ahol a madár se járt. Életemben ott először volt halálfélelmem. Nem lehetett kinyitni a kocsi ajtót mert betemette tetőig teljesen a hó. Négy órát álltunk ott amire észrevettek minket és küldtek segitséget meg egy nagy hókotrót aki kikapart minket arról a környékről. Pedig már csak 3 km hiányzott volna hogy rámenjünk a 8-as útra de elvesztünk a hóban. Szóval tudom hogy milyen környék is az ahol te laksz csaje.

Kép
pgsuska
 
 


SUSKA
Akkor szép kis kirándulásotok volt. Emlékezetes! :roll:

Apa csak így hívja a helyet NOVASZIBIRKSZ :roll: de a világ összes kincséért sem költözne el innét mert szegény kisfia így is 40 percet utazik ha busszal kell jönnie. :roll:

dita75
 
 


APEH vagyonosodási vizsgálat

Menekül a csiga az erdőből. Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Itt az APEH, vagyonvizsgálat lesz.
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a
gyerekeknek is. Gondolhatod!
Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd. Találkoznak a gólyával.
Megszólítja a ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?
- Nem hallottad? Kiszállt az APEH az erdőbe, vagyonvizsgálatra.
- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is.
Gondolhatod!
A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezdi:

- Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs. Az
is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó is - szóra sem érdemes.
Mire a csiga loholás közben visszaszól:
- Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön - miből?!!

Kép

dita75
 
 


Dita,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem ezt múlt héten mesélték, és annyira tetszett, hogy azóta ahányszor eszembe jut kitör belőlem a röhögés :wink: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus, gondolom apa sajnálná ha kisfia lefogyna két dekát :wink: . Tényleg mizu a mensiddel??? Még mindig semmi jel????

Kép
pgsuska
 
 


SUSKA
Semmi, de ha holnap végig kell kotornom lapáttal egész pestig az utat akkor is felmegyek! :twisted: :roll:

Már 5-tel kezdődik a szám a mérlegen, alig múlt 11. :shock:

dita75
 
 


DiTUS, ha igy eteted lesz az még 6-os is :wink: Gondolom mozgás nulla, csak fejben amikor jáccik. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Most vagyok én is, de csak lejelentkezek, hogy élek. Ma vendégségbe megyünk ebédre anyósékhoz. Tegnap nálunk voltak vendégek, fél éjfélig. Utána nekiálltam még 1 tortát sütni, meg csináltam egy joghurttortát is, úgy hajnali 1-kor már ágyba is kerültem.
Hajnalban keltem, megcsináltam egy tiramisu-t is és azt hiszem, most hulla vagyok.

Délután, amint tudok jövök....Bár lehet, este lesz belőle.

Helyzetjelentés: nálunk is esett hó iccaka, de a köves jól járható. A táj fehér, de sajna szánkózni még nem lehet.

Csók mindenkinek!

KépKépKép
bikfy
 
 


SUSKA
Tegnap körbenéztem a neten, hogy egy ilyen korú gyereknek mi az ideális és találtam egy olyan oldalt is ahol egy doktornő válaszol a kérdésekre:

76. Hány kiló lehet? (2005.11.21.)

12 éves korban hány kilónak szabad lenni? 160 centivel?
A fiúk és a lányok között más az elvárható korosztály szerinti súly. Fiúknál megközelítôleg negyven kiló, míg lányoknál öt-tíz kilóval lehet több.


......... és még van 10 hónap mire 12 lesz. :roll:

BIKFY
Jó étvágyat az ebédhez, tiramisu jöhet. :wink:
Ha szánkózni akartok, várlak titeket ide novaszibirkszbe!

dita75
 
 


HALIHÓ, nálunk is esett kicsit a hó, de az utak teljesen szárazak, csak a füvön látszik vmi.

Dituli: nagyon jó ez a vicc!!!! :lol: :lol: remélem nem kell lapátolnod pestig az utat!!

betegeknek jobbulást!!
most én is be vagyok tojva. jövőhéten kellene menni nődokihoz kontrollra, de én ilyen influenzajárványban ki nem teszem a lábam Nándival. és még ma jönnek a sógornőmék gyerekestül, aki állandóan beteg mostanság, mert az unokatesóktól elkap mindenfélét. remélem most nem hordoznak magukba semmit és nem hoznak ide semmit. egyedül magam miatt nem aggódnék, de ha Nándi megbetegszik v én és átadom Nándinak v nem tudom majd szoptatni? a párom direkt beoltatta magát még tavaly év végén, nehogy hazahozzon vmit.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki, elhiszem hogy be vagy tojva. Megmondom én is rettegek már most a járványtól hogy nehogy elkapjam a férjem pedig mostanság nagyon sokat betegeskedik, félek hogy hazahoz valamit. MOndjuk Őt ezek a dolgok igazán nem érdeklik. Csakhát engem meg a leendő bébinket érinti. Meghát az sem mindegy hogy mi van a kórházban amikor szülni fogok. Egyáltalán beengedik-e a férjemet aki lehet éppen pont akkor influenzás szóval én is bevagyok tojva. :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
szép kis utatok volt. Én tavaly, vagy tavalyelőtt nyáron éreztem hasonlót. Jöttünk haza anyóséktól Martfű-Lajosmizse, kb. 45 perc lenne, és belekerültünk valami hatalmas nyári viharba, és már sötét is volt. Velünk volt Lili is, így még jobban féltem. Ott könyörögtem a férjemnek, hogy álljunk meg egy benzinkútnál, vagy bárhol, de mondta, hogy akkor ki tudja, mikor érünk haza.
Aztán a 44-esen folyamatosan villogtak a szembejövők. Gondoltam márcsak nincs olyan hülye rendőr, aki ilyenkor mér. Mondtam a férjemnek, hogy menjen lassan, mert itt valami van. Szerencsére hallgatott rám, mert az úton előttünk ki volt dőlve egy fa. Már elég lassan mentünk ahhoz, hogy a lombkoronáján a kisebb ágakon át tudtunk menni. Mikor hazaértünk úgy rámjött a sírás, hogy csak na.

Dita,
itt kettővel arrébb van egy eladó ház :lol: . Bár ide lehet, hogy 1:40 percet kellene utazni a párod fiának :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én ezen röhögtem oltári nagyot:

A 70 éves bácsi elmegy a spermabankba, hogy megvizsgáltassa az örökítő anyagát. Az orvos ad neki egy kis tégelyt azzal, hogy másnap hozza vissza a matériát. Másnap megjelenik az öreg, de az üveg olyan tiszta és üres, mint előző nap. A doki kérdésére a bácsi meséli:
- Először megpróbáltam a bal kezemmel, de nem ment. Aztán a jobb kezemmel, de nem ment. Szóltam a feleségemnek, ő is próbálta a kezével, de nem sikerült. Aztán próbálta a szájával először, úgy hogy bent volt a foga, aztán, úgy hogy kivette a protkót, de sehogy se ment! Utána áthívtuk a szomszéd fiatal lányt, de neki se sikerült se kézzel, se szájjal!
- Maguk áthívták a szomszéd lányt? - csattan fel az orvos.
- Át, de így se sikerült lecsavarni annak a rohadt üvegnek a tetejét!



vicky79
 
 


VICKY
Kép

dita75
 
 


Szőke csokor

A szőke nő és a barátja elmegy horgászni. Bérelnek horgászfelszerelést, egy
motorcsónakot és kiváltják a napijegyet. Egész nap ülnek a csónakban, de
összesen egy kis keszeget sikerül fogniuk. Megszólal a barát:
- A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 20000 forintunkba került!
Mire a barátnő:
- Jujj, még szerencse, hogy csak egyet fogtunk belőle!

A munkahelyre egy szőke titkárnő kerül. A főnöke észreveszi, hogy bár cseng
a telefon, a titkárnő sosem veszi fel. Amikor megkérdezi, hogy ennek mi az
oka, a titkárnő így felel:
- Természetesen nem veszem fel, tíz esetből kilencszer nem engem keresnek.

A szőke nő áll az utcán, és keservesen sír. Odamegy hozzá egy pasas.
- Miért sír, kedves, valami baj van?
- Igen. Elveszett a kutyám.
- Milyen kutya volt?
- Német juhász.
- Az nagyon okos kutya, ne féljen, haza fog találni.
Mire a szőke még jobban el kezd sírni.
- És én?

Két szőke nő beszélget:
- Te hol születtél?
- Kórházban.
- Miért, beteg voltál?

2 szöszi beszélget:
- Képzeld, az idei karácsony pénteki napra esik.
- De remélem nem 13.-ára!

Szőke nő a moziban a pasijával.
- Drágám láttuk mi már ezt a filmet?
- Nem.
- Hanem?

Buli után a pasi így szól a frissen megismert szöszkéhez:
- Cseréljünk telefonszámot!
Mire a szöszi:
- Nemáá, nekem kell az enyém, olyan sokan ismerik.

A rendőr a fejét csóválva mondja a szőkének.
- Asszonyom, 5 gyalogost gázolt el, ez azért már sok!
- Miért, mennyit szabad?

A szöszitől megkérdezik a műszaki vizsgán:
- Hogy indul a négyütemű motor?
- Brrr... brrr...

Egy üvöltő gyerekekkel teli mikrobuszt egy szőke nő vezet, aki majdnem elüt
egy férfit a zebrán. A férfi felháborodva kiáltja a szőke vezetőnek:
- Hé, hölgyem, nem tud vigyázni?
A szőke nő megállítja a kocsit, letekeri az ablakot és visszakiabál:
- Miből gondolja, hogy mind az enyém?

A szőke megkapja a vadászengedélyt, büszkén mutogatja a férjének. Rögtön ki
is szeretné próbálni, hiába kérleli a férje, hogy várjon még vele.
Elindul a szőke vadászni, a férje azért biztos, ami biztos titokban követi.
El is dördül egy lövés, majd hatalmas veszekedést hall a férj:
- Nézze hölgyem, nem vitatkozom tovább magával... Rendben van, legyen
szarvas, csak engedje meg, hogy levegyem róla a nyerget.

A könyvtárban a szőke nő arra kéri a könyvtárost, ajánljon neki
olvasnivalót.
- Valami könnyűt? - kérdi a könyvtáros.
- Nem számít - feleli a szöszi -, kocsival vagyok.

A rendőr megállít egy fiatal szőke hölgyet, aki behajtott az egyirányú
utcába.
- Tudja miért állítottam meg?
- Egyedüllét?

Az a baj a szöszi vezetőkkel, hogy ha jobbra indexelnek, akkor sem lehet
biztosra venni, hogy balra kanyarodnak!

Két szőke beszélget:
- Képzeld a barátom a műegyetemre jár.
- Na és...az enyém meg igazira.

Szőke nő beül az autóba:
- Nem értem, itt három pedált látok, de nekem csak két lábam van...

Két szőke nő beszélget az előző napi áramszünetről.
- Négy órára benn rekedtem a liftben - mondja az egyik.
- Az semmi - mondja a másik. - Én nyolc órát álltam a mozgólépcsőn!

Egy szőke nő hazaér a munkából, és megdöbbenve látja, hogy kirabolták a
lakását. Azonnal hívja a rendőrséget, akik megígérik, hogy hamarosan jönnek.
Nemsokára meg is áll a ház előtt egy rendőrautó. Kiszáll belőle egy rendőr,
pórázon vezetve egy nyomozókutyát. A szőke nő áll a kapuban, s a fejét
fogva, zokogni kezd.
- Kiraboltak, mindenemet elvitték, kihívom a rendőrséget, és erre, tessék:
kit küldenek? Egy vakot!


A szőke nő bemegy a börtönparancsnokhoz és kéri, hogy a férj
ének könnyebb munkát adjanak.
- Nézze hölgyem! Én nem tudom, hogy a férjének milyenek a fizikai
képességei, de a zacskóragasztásnál könnyebb munkát nem tudok adni.
- Micsoda? Nekem azt mondta a beszélőn, hogy alagutat ás.

Szőke nő telefonál a tűzoltóságra:
- Halló, segítsenek kérem! Tűz ütött ki a lakásban.
- Értem. És hol van az a tűz?
- Hát, a konyhában, meg már az egyik szobában is!
- Úgy értem, hogy jutunk oda?
- Miért, az a nagy piros autójuk már nincs meg?

dita75
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült letölteni a képeket Rékáról. Íme a mi kis Drágaságunk:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka, nagyon köszönjük a képeket, nagyon szép Réka baba, hosszú babának tűnik. Biztosan hamar összekapja majd magát súlyilag, és igazi vasgyúró lesz belőle. Én is koraszülött voltam, meg ahogy hallom a párod is, aztán nem igazán látszik rajtunk. Nagyon sok kitartást kivánok, és köszönjük szépen hogy megosztottad velünk a kis gyönyörűséged!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok! Csak benéztem gyorsan!
Nemone, annyira édi a Réka babátok!:)) Főleg, amikor mosolyog.)))) Egy tündérke:!))) Köszönjük a képeket!!!

Zsuzska, jó hír: a dokink már mankóval jár, nem kell neki tolószék:) Már mobilan mozog:))

Puszika, megyek is
Vendég
 


NEMONE
Tündéri a kispunis. Nekem az összes kép nagyon tetszik, haláli a pelusa! :lol:
Sztem is szép hosszú baba. Ahogy a kezét a feje alá teszi és úgy alszik, totál felnőttes.... :) Veled mizu? Lázad lement? Tudtál menni látogatni?

A "mi" fiúnk majdnem kapott egy kurva nagy nyaklevest. Elment 10 órakor a barátjával hógolyózni telefon nélkül és 3 óra előtt került elő a feje búbjáig vizesen. Az apjával egy órán át kerestük az utcán a hóesésben. Levette a ruháit és mint aki beleesett a kádba csavarni lehetett belőle a vizet. Az apja előtte sík ideg volt velem kiabált hogy hol lehet a gyerek. Nem engem hibáztatott vagy ilyesmi csak baromi ideges volt, mert a barátja akivel volt az sem vette fel a telefont hiába csörgettük a szülei meg nem voltak otthon. Egyfolytában azt hajtogatta csak jöjjön haza a gyerek olyat kap tőle. Erre semmi nem volt. Épp hogy felemelte egy kicsit a hangját, hogy hol a fenébe volt ennyi ideig, meg sem szídta, csak annyit mondott neki, hogy legközelebb ha elmegy itthonról a telefont a nyakába köti.
Én megkértem a kedves papát hogy lesznek közös gyerekeink akkor a leszídást majd inkább bízza rám, mert ez nokedli volt, jövő héten ugyanúgy el fogja játszani, mert egyáltalán nem tart az apjától, tudja hogy bármit tesz a segge ugyanúgy ki lesz nyalva.

Nálunk továbbra is hull és hull a hó ..... apa még reggel mondta, hogy vegyük elő a karácsonyfát! :shock:

Kép

dita75
 
 


Twist, egyre jobb hirek. Remélem mankóval nem fog elvágódni a jégen, hogyha ilyen f@sza kis havazás után megfagy. Majd drukkolok neki.

Csajok, két napja iszom ezt a málnalevélteát állandóan pisilni járok tőle és olyan érdekesen fáj tőle egy picit a pocakom. Utána néztem a neten , nagyon dicsérik, remélem azért koraszülést nem okoz. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Nemone

Tündéri a kislányod,és nagyon kecses!Igaza van Ditának, teljesen felnőttes! :wink:

Monic

Jobbulást a férjednek!

Dita

Szuperek voltak a viccek! Most megint sikerült egy kicsit jobb kedvre derülnöm!

Időjárás jelentés: Nálunk hétágra sütött a nap. Már egy kissé borult az idő, enyhe légmozgás, ÉS NEM ESIK A HÓ! :twisted:

Én még most sem vagyok jól, gyorsan megfőztem, ettünk és lefeküdtem. A lázam sem ment lejjebb, sőt már feljebb ment, már 38-nál járunk. Mézes teát iszom, de nem merek bevenni gyógyszert... Lemondtuk a vacsora vendégeket is, mert a barátnőm 7 hós terhes, nem akarom megfertőzni.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy, jobbulást neked mielőbb gyógyulj meg, a mézes tea nagyon jó választás, ez már az infulenza lehet nálad????

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska, képzeld, hogy mesélték a SOTE-sok, hogy 2-3 éve ugyanígy bokaszalad szakadása volt a dokinknak, szintén focizás közben. Jobb lenne, ha sakkozna, az biztonságosabb:))) :wink: :wink:

Ditus, hát legalább egy szobafogság mindenképpen kijárt volna a srácnak, vagy tévé megvonás, hogy tanulja meg, hogy máskor nem tűnünk el szó nélkül. Sajnálom, hogy elrontotta a délutánotokat:(
Vendég
 


Zsuzska

Fogalmam sincs, hogy mi a fene lehet, de már unom! De ha ez influenza lesz, és nem jön meg....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
ne aggódj. Most, hogy elkaptam a hányás-hasmenést persze rögtön utánaolvastam, hogy okoz-e valamit a babának, és a sok cikk között volt olyan, hogy az influenza egyátalán nem okoz semmit, csak a lázat kell csillapítani. Ha jól tudom a Panadol mehet babásan is, de ha szükséged lesz rá, biztosan tudni fogja az orvos.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska

Köszi az infót!
Holnap reggel megyünk a spermavizsgálatra, de be kell menni még előtte az uh-s barátnőmhöz a papírokért, arra gondoltam, hogy megkérem kukkoljon be a pocakba, hátha lát már valamit.... :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

A klubhoz csatlakoztam :)

Jelentem mi röpke gondolattól vezérelve tegnap összekaptuk magunkat, és elmentünk Anyóshoz Mendére. Az egész út alatt semmi hó nem volt. Gödöllőn kicsit szállingózott odafelé, de ennyi... Ez az időgyártás :shock:

A hányós hasmenéses: calici vírus. Rövid idő alatt vége. Hasfogó, blélflórát helyrehozó dolgok + diéta.
Akinek ez a tünete nincs, az nátha vagy influenza vírus: Lázcsillapítás és ágynyugalom.
Remélem mindenki meggyógyul hamar....

hofeherke
 
 


Dy,
nem fog látni semmit. :lol: Nekem még elmaradt mensi után 4 nappal is csak a megvastagodott nyálkahártyát látták, petezsákot is csak egy héttel később.

Némóka,
nagyon édes Réka ebben a hatalmas pelusban :lol: Mekkora már? Hízik szépen?

Nekem egész családom alszik. Tökre unatkozom. Gyerek a hálószobában, apa a nappaliban, így még mosogatni sem tudok, nem mintha nagyon szeretnék.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska

most aztán teljesen elkeserítettél! :shock:

Amúgy gratula a 13. héthez :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
nem akartalak elkeseríteni, tényleg, de ha még van 6 nap a ciklusod végéig, akkor nagyjából épp beágyazódott a baba, jelenleg mikroszkópikus méretű. Nagyjából 5 hetes terhesen lehet először valamit is látni. Előtte max. vérből.
Köszi a gratulációt. Pénteken megyek újra kukkolni, már nagyon várom, mert ugye még nem érzek belőle semmit. Ha majd már mozog érezhetően, akkor könnyebb lesz kivárni a következő kukkolást :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nemone,

nagyon szép a kislányotok, picurkának látszik abban a nagy pelusban. Remélem mihamarabb hazavihetitek magatokhoz!

Dita,

amikor mi ilyet csináltunk kiskorunkban akkor anyu adott egy-egy hatalmas nyaklevest utána fél órát kiabált velünk. És igaza volt...
A párod is megérthetné, hogy így nem fog felelősségérzetet nevelni a fiába...

Dy,

jobbulást neked, lázcsillapítót mindenképp egyél, mert a láz nagyon árt a korai terhességnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mara,

szerencsétek volt, hogy megúsztátok hó nélkül az utat :wink:

Párom egész nap nagyon rosszul volt, mostmár javult valamennyit, úgy néz ki megmarad...
Én meg reggel megyek a belgyógyászhoz a vérnyomásom miatt mert nagyon sz@r. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dy, sok sikert a spermavizsgálathoz! Szorítok a jó eredményekért!
És jobbulást neked, hallgass Monicra a lázcsillapítás ügyében! :wink:

Monic, aggódom a vérnyomásod miatt. Tudsz eleget pihenni? Kíváncsi vagyok, hogy a belgyógyász mit javasol majd neked.

Mara, itt voltatok a közelben Gödöllőnél? Kár, hogy csak utólag tudtam meg, mert megbeszélhettük volna, hogy beugrotok:)))) Örültünk volna nektek!:)))

Ma átugrottunk anyósomhoz enni, megint isteni finomságokat készített. Hmmm:) Így most itt fetrengünk nagy hasakkal:))

Na, most már tényleg megyek. Elfekszem az utróval a tévé előtt. Pusza
Vendég
 


MONIC
Nem is csoda hogy magas a vérnyomid, neked is minden napra kijut valami a jóból! :cry: Jobbulást mindkettőtöknek!

Hát én biztos nem így rendeztem volna el a sorsát, de legalább szereztem neki néhány kellemetlen pillanatot, mert a csurom vizes cipőjében nem mehetett haza és az én fehér színű bakancsomat adtam rá. Állitólag a sírás határán állt mire kiértek a buszhoz. Azt mondta az apjának, hogy a buszon át fogja venni, és sztem ki is telik tőle. Ha másért nem is legalább így megtanulja, hogy ha elhordja innen az összes holmiját amit veszek neki (azt az egy szemet meg amibe jött összebarmolja) akkor nem tud miben hazamenni csak az én csajos holmijaimba.

DY
Linácskának sajnos igaza van, korai terhességet csak vérből tudnak kimutatni. Kb. amikorra várod a pirit akkor kimutatják a jobb pisitesztek, és rá egy hétre lehet csak látni a petezsákot. Neked is jobbulást! Ja és türelem, a baba nem szalad el. :wink:

dita75
 
 


TWIST
Ugyanazt csináljuk mi is..... párom mondjuk egész hétvégén a fetrengésen kívül nem szokott mást csinálni. Jelenleg ő is a halálán van, mert 3x ki kellett fújnia az orrát és egyszer elköhintette magát, állítólag a torka is fáj, meg lázas, de érdekes módon a lázmérő alacsonyabb hőfokot mutatott mint nálam aki teljesen egészséges vagyok. (ez is kész csoda, mert a munkahelyemen olyan szinten göthös mindenki, hogy rossz rájuk nézni) Én ettem 3 almás palacsintát és az én hasam is akkora, hogy alig érem el a laptopot a kezeimmel. Ugyanis vízszintben netezem és a hasamon van a laptop. :lol:

dita75
 
 


Lányok!

köszi még egyszer az infót mindenkinek! Elvileg jövő szombaton nem kellene megjönnie! :wink: Az uh-s barátnőm azt mondta, ha nem jön meg, 1 hét múlva menjek uh-ra, de ha nem bírom addig, akkor hamarabb. (Nálam fontos, hogy minél hamarabb lehessen tudni, hogy babás vagyok-e! A betegségem miatt). Na de mindegy, majd holnap minden kiderül. Mármint, hogy a doki milyen gyógyszereket javasol. :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist,

én is kíváncsi leszek, hogy mi lesz velem vérnyomás ügyben... :?
A férjem lányával végül mi is elmentünk az anyósomhoz ebédelni, mert mire reggel szóltam, hogy a párom beteg már elkezdett főzni. Mi is jót ettünk, hoztunk is haza, de szerintem a párom majd csak holnap ehet belőle ha jobban lesz.

Dita,

nem semmi, hogy mi van mindig nálatok. A ruha és minden más elhordása nálunk is megy, akkor idegesít legjobban amikor szükség lenne valamire és kiderül, hogy az bizony már nem itt van....

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: