Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a drukkokat!
Sajnos Roni nem igazán javul. Láza még mindig van (4. napja). Normális ez? Csúnyán köhög. Amit leszippantunk az orrából, néha véres. Lehet a gyakori orrszívástól? ÉS alig eszik, iszik, az is csak tápszer (max. 100-150 ml egy alkalommal)Kép Félek, nehogy kiszáradjon.
Olyan szép idő van, mi meg szobafogságon. Roni miatt halasztottuk a szüleimhez utazást is. De egy kis beteggel nem mertünk elindulni.

Anita,
Úgy tudom a borsónak a héjában vannak a puffasztó dolgok. Szóval ha átpaszírozod, akkor szerintem megpróbálhatod.

Tüni,
Édes lehet a lánykád befogott füllel morogvaKép

Ari,
Nasivin orrcseppet és Sterimart használunk.
Szinte ambulánsnak mondható a vizsgálatomKép

Kangi,
Jobbulást! Hogy vagy?Látom jól. Jobbulást a párodnak! Remélem Julcsi nek kapja el!

PsAndi,
Remélem, hogy mindig korán (4-5 óra körül) hazajöhetek.
A hétvégén is itthon vagyok, kedden reggel 7-re kell visszamennem. Viszont leköt és kimerít (éjszakák) az apróságom ápolása.

Manó2,
ÁgyevésKép Nincs ötletem sajnos.

Csucska,
De jó, hogy hazaengedtek hamarabbKép Mielőbbi felépülést!

Bogár,
KépKép

Barbi,
Inkább életkori sajátosság, amit Ádám csinál. Nálunk is volt ilyen, most már elég jó a helyzet. Szóval kitartás!
Tényleg csicseregnek a madarak, már korán reggel. Most volt időjárás előrejelzés a hét 2. felére már 15-20 fokot mondanak. Aztán nehogy kimaradjon a tavasz (télből nyár).

Franyó,
AutóvásárláshozKép drukk! Sajnos nem tudok senkit ajánlani. Miben gondolkodtok?

Maci_2
maci_2
 
 


No ciao Kép

Csak 1 rövid : Macikettőke, amig hurutos a Roni, addig úgyis köhögni fog, mert sajna nyeli le a cuccost Kép Orrszívás megpattint olykor-olykor egy-egy kis eret, ha csak 1-1 pici csíkocska véres, az nem zűr.
Meleg sóóóóval tessék melengetni a kisasszony arcüregét óvatosan... attól oldódik a hurut kicsit...
Nyugi, kiszáradni nem fog az a kicsi, de azért kínálgasd bármi löttyel, vízzel, teával, gyümipürével, vagy ami érdekli akárhányszor naponta. Ha csak 1-2 korty csúszik le 2 etetés közben, az is jó...

Nekünk dokinéni felírt egy olyan jó kis kutyult szert Ancsának - igaz, lázunk nem volt....
Ez egy köptető, ami Elix thymi Comp, Ephedrin, desztvíz és még valami volt benne... lényeg az, hogy jónak néz ki Kép Esetleg a Ti dokinénitek tudná, hogy melyik kotyvalék ez....

Gyógyulgassatok viráxálaim Kép

Na most menek.. pussssz, majd este vagyok Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Végre itt a jóidő.
Kép

Akkorát sétáltunk Márkkal, nagyon tetszett neki, hogy nem kellett már overál csak farmer, meg dzseki. Sajna egy kicsit taknyos is, de remélem hamar elmúlik.
De eszik szerencsére, és iszik is.Kép


Gömb: A /Lahalle/nem biztos, hogy helyesen írtam, de ott tők jó tavaszi ruhák vannak most én mondjuk az Európarkba voltam ott vettem Márknak. De van kislány és kisfiu ruhák is és elég jó áron.
Kép
A megatoyst én csak a badyk miatt szeretem mert tényleg nincs nekik semmi jopofa dolguk.
Kép

Mindenkinek jobbulást.
Kép

Na most ennyi
sziasztok
Szép napot mindenkinek
Andy
andy78
 
 

 
 

SziasztokKép

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Westendben nyíló C&A-ban lesz-e nyitási akció?
Mert akkor pénteken oda is benéznénkKép

Heni
heni1979
 
 


Heni,
a weblapjuk csak ennyit ír:

"Az áruháznyitások napján sok akcióval, ajándékkal és meglepetésekkel várjuk kedves Látogatóinkat!"
http://www.c-and-a.com/hu
pusza
Elli
ellimami
 
 


ElliKép

Köszi.

Heni
heni1979
 
 


Maci 2, gondolom nem vígasztal, de ez ilyen köhögős, sokálázas dolog volt nálunk is. Marcipán sem nagyon evett-ivott. És én is folyton a kiszáradástól féltettem, de nem! És ma vacsorára a brokkoli után benyomott még egy doboz natúr joghurtot. Szóval jön vissza az étvágya. Sőt!

Lányok, hogy álltok Ti az elválasztással? Vagy majd a gyerek? És ő vajon mikor?

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűntünk,de most itt vagyok!Kép

Másfél hétig itt volt nálunk anyósom,de állitom igy még kevesebb időm volt mindenre mint egyébként. A gyerekkel is kevesebbet tudtam foglalkozni,(mert hogy
állandóan Ő ugrott hozzá,még akkor is amikor én még bőven nem vettem volna fel)na mindegy ma reggel már haza ment,vissza áll a rend. Közben meg itt van nálunk a gyógytornászunk,aki átugrott Dublinból (ott kezel 1 hónapig egy kislányt) és hétvégére étjött kicsit Belgiumot nézni.(na meg Marcit is kezelgeti közben)
Na szóval nem unatkozunk egy picit sem.

Marcuskám jól van ,nagyon szépen kúszik,mászik,néha feltérdel,és fel is áll. állandóan menne,ha fogjuk a kezét azonnal elindul,de még nagyon kis ingatag.
3 fogunk van amit használ is,(harap vele mint a feneKépKépKép: )
Nekem 1 hete nem jött meg" ,hányingerem van....hát izgi.....úgy szeretném ha sikerülne egy kislányt összehozni.....de ha fiú,az sem baj!!!KépKépKépKépKép

Sajna vissza olvasni nem tudtam igy nem nagyon ismerem a történéseket,de remélem mindenki jól van és szépen nőnek a babáink!!!KépKépKép


Franyó!
Nekünk most pont van egy eladó autónk!!!Illetve nemsokára az lesz!!!Nissan Primera 3 éves. Ha érdekel mesélek róla!


Most igy ennyi dióhéjban ,megyek mert megyünk a városba a vendégünkkel!!!KépKépKép


Sziasztok, szép vasárnap estét kivánunk mindenkinek!


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Sziasztok,

Klár,
Hát épp ez az. Belül van teljesen összecsócsálva a cicim Kép
Egy óra alvás elég neked? Ezt nem mondod komolyan? Mennyi mindent tudnék csinálni, ha nem kéne aludnom.

Maci2,
Jobbulást Roninak.
Borsó - ma vettem észre, hogy Lili kiköpi a héjját.

Andy,
Tényleg, én is jó rucikat szoktam venni a La Hallé-ban. Holnap benézek oda is.

Sofka,
Lili 14 hónapos múlt, és még mindig cicikézik. Naponta 3-4-szer. Gondolom érdemi mennyiségeket már nem tud, de még igényli.

pusz,

gömb
gombolyu
 
 


Köszönöm , hogy sokan leírtátok a tapasztalataitokat az ételek terén.Kép
Riszből bébirizst vagy rendes, mi általunk is fogyasztott rizst adtok? Ez még kimaradt a menűből.

Tennék fel én is egy fotót a huncut Robóról:


Kép


Betegeskedő babáknak és minden betegeskedőnek jobbulást kívánok.

Jó éjt mindenkinek: Anita
anita77
 
 


Sziasztok,

Apaja kartyapartin van, en meg itthon unatkozom. Kép De vegre VISSZAOLVASHATOK, van ra idom. Kép

Kangi,
de jo, hogy meggyogyultal! Apacukanak jobbulast, Julcsinak meg jo hosszu, pihenteto alvast, hogy hagyja Anyacukat is netezni. Kép

Norka,
mi tegnap voltunk allatkertben. Kép Jazi elvezte?

Franyo,
autovasarlashoz drukkolok! KépKép Sajnos, egyszemelyes autoszerelot nem tudok, mert mi megbeszeltuk az eladoval, hogy a kocsit bevisszuk egy futomuveshez es egy markaszervizbe, mindket helyen kb. 10-15 eFt-ert vizsgaltak at a kocsit, es adtak rola papirt is. Kép

Maci_2,
drukk a mielobbi kivizsgalasod befejezesehez, es hogy Roni jobban legyen vegre. KépKépKépKépKép Zsombinak is volt neha veres az orrszivos trutyi, en akkor a porszivo szivoerejet csokkentettem kicsit. Adsz Roninak Cebiont? Meg koptetot? Esetleg megprobalhatnal valami homeos bogyot is, a homeoguruk bizti tudnak segiteni, hogy mit adjal Neki! Kép

Elli,
elore is koszi, ha "megosztanad" velem majd a bebiszitteretek telcsiszamat. Azt megkerdezhetem, hogy mennyit ker egy orara? Es hogy csinalod, eloszor Te is otthon vagy veluk 2-3 alkalommal? VAgy hogy kell az ilyet elkezdeni? Eddig csak velem vagy Apajaval volt Zsombi, es eleg felos is...Kép

Sofka,
jobban vagytok mar? Kiscipo ugyet mikor ejtsuk meg? Kép Elvalasztashoz sajnos nem tudok hozzaszolni, mi mar reg elvalasztodtunk. Kép

Mariann,
jo porgos eletet eltek! Kép

Anita,
Robo nagyon edes! Kép

Csucsuka,
hurraeljen! Kép Mennyi kovet? Ez most tok komoly? Hogy fert el benned ennyi ko? Kép (Es ha nem sertodsz meg egy rossz poenon: hany kiloval lettel konnyebb? Kép)

Zulu,
Maca UH hurra! Kép Most sieltek, ugye? Azt mondtad, ezen a hetvegen mentek. Irigykedem...KépKépKépKép

PsAndi,
Madrid. Kép De azert el mertek menni? Szerintem most extra biztonsagi intezkedesek lesznek, de ha felsz, akkor inkabb masfele menjetek. Uuuugy meg tudja mergezni a felelem a nyaralast. Kép

Kepzeljetek, delelott ki akartam szedni ZSombi szajabol a "szokasos" Kép ujsag darabot, erre a nyelvevel atlokdoste az ujjamat a szaja kozepebe es akkorat harapott mind a 4 fogaval, hogy azt hittem, ott marad az ujjpercem a szajaban. Meg mindig megvan a nyoma, es faj is. Kép

Tegnap meg az allatkertben voltunk, az Akvariumban Zsombi elvezettel bokdoste a halakat az uveglapokon keresztul (mellesleg a nyugdijas jegyszedo neni irto bunko volt Kép), aztan a madaraknal mar csak nezett ki a fejebol, a tevenel meg az elefantnal mar aludt. Mindegy, mi jol szorakoztunk Apajaval! Kép MAr alig varom, hogy cirkuszba is mehessunk, gyerekkorunk ota nem voltunk, mert nem tudtunk kitol "alibigyereket" kolcsonkerni. Anelkul meg ciki lett volna...KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zsurló!
Andusnak boldog szülinapot!
Kép
Beu
beu
 
 


Halihó! Kép
Kislányom biológiai órája megkergült, mióta itt a tavasz ... ma is n6 óta nyomja ... én meg vele, itt alszik a húgom is meg a (mármeggyógyult) Apacuka is, úgyhogy itt kotlunk vigyázzban Kép Na persze, ahogy írtam, tegnap délelőtt 9-kor már sípolt, hogy álmos ... asszem ma sem lesz ez másképp ...

Maci_2 Kép
Au, szegény Roni ... Kép Piros csíkos váladék: kiszárad a nyálkahártya. Párásítsatok, és azt a likacskát kicsit enyhébben szívjátok, és oda ne fújjatok orrspray-t (tényleg, kiesett, hogy használtok-e Sterimart vagy ilyesmit? Nekünk szépen fellazította a trulyót!)
Julcsi már kedd éjjel átesett ezen a hányikálós izén, mint utólag rájöttem, nem a gyomrát csapta el, csak neki nem ment fel a láza (vagy nem vettem észre ... Kép Mindegy most már.) Úgyhogy elvileg a szép tavaszban védettek vagyunk már! Csak mért kell ilyen korán kehelnihihiiii ... KépKép

Sofka Kép
Én úgy gondolom, majd a gyerek. Aztán majd az osztálykirándulás előtt verem a fejem a falba KépKépKép
De nem, komolyan. Ha sikerül megbabásodni, akkor remélem, elapadgat, és akkor leáll. Bár előszeretettel cuclizza így is, hogy már nincs túl sok, sőt, szereti bárhol húzgálni a pólómat, és ordítva susogni: "Tyityi" KépKépKép

Mariann Kép
Hát, ha nem is pihentél, de legalább történt valami ezen a héten KépKépKép
Nahát, hogy ez a Marcuska miket nem tud már! Most irigykedjek? Julcsi még egy lépést nem hajlandó tenni. Igaz, négykézláb szélsebesen inal.
A hányinger oka meg hamarosan úgyis kiderül, addig én némán szorítok!

Au! Julcsi megunta a babás újságot (régi Kismama, boldogan lapozgatja, és bököd a képekre, hgoy "Baba! Baba!"), idemászott és kinyitotta a CD-tálcát Kép Na persze meglepődött, majd ismét megnyomta a gombot, de libacomb csak nem jött, csak a tálca megint ... na asszem itt van vége a nagyszobában egyedülhagyásnak KépKép Szenya világ!

Zsurló Kép
Boldog szülnapot Andulkának! KépKép

Na, sípol, cibál Kép Szemet dörgöl. Ugye, ugye! Megyek.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Anyukam itt volt masfel hetig, de tegnap mar elment. Vissza is zuhantam a depimbe, igazan maradhatott volna meg egy hetecsket, de varja a melo!
Miki arcan szombat reggel ekcema jellegu kiutesek jottek a szaja korul, allan, es az egyik szeme alatt. Mi a franc ez? Etelallergia? Mar tok ideges vagyok, mert egyaltalan nen mulik!

Gomboc,
Csalodas lesz a cirkusz! Legalabbis nekem az volt felnott fejjel. Egyreszt sokkal kisebb, mint ahogy emlekeztem ra, es a musor is sokkal gagyibb! Most allatkinzasnak fogod tartani azokat a produkciokat, amiken gyerekkorodban lelkendeztel, hogy jaj, de aranyos! Szoval ne varj sokat, hatha akkor nem csalodsz akkorat, mint en! Mondjuk en nagyon imadtam a cirkuszt gyerekkent!

Psandi,
En elmennek Madridba, ha tehetnem! Mint ahogy New Yorkot se hagynam ki, ha volna lehetosegem elmenni! De szinte minden varosban volt mar valaha robbantas, most akkor ne utazzunk? A sorsot kiszamitani ugysem lehet, otthon is tortenhet barmi!

Anita,
Hogy megnott ez a Robo gyerek! Szep fekete szeme van!

Ugy nez ki itt is bekoszontott vegre a tavasz, tegnap delutan ota sut a nap! Remelem most mar marad is!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi,
mindjárt itt a tavasz. Tizenöt év múlva meg majd hogy visszasírod ezeket a napokat. Szokj hozzá, hogy üvölt! Előbb-utóbb abbahagyja. Vigasztal, ha elmondom, hogy ma 3 részletben 4,5 órát aludtam?! (De amióta Dana fölkelt, azóta a kicsi egy szó nélkül alszik.)
Egyébként meg örülj neki, hogy mindig akar valamit a büdös kölke. Dana is ritka nyűgös mostanában, de én a kistesóra fogom. Szombaton pl. elvittük egy szülinapi zsúrba, megszerveztük, hogy édes hármasban menjünk ugye hogy érezze stb... Erre a hálátlan kölök végig üvöltött. Hol azért, mert vki megsimogatta a fejét, hol azért, mert a búgócsiga forgott, hol, azért, mert nem forgott -ez komoly. Alig volt ciki. Szerencsére másfél óra után Abigélre hivatkozva hazaiszkolhattunk.
Zulu,
veletek álmodtam. Csinosra nyírt Maca szerepelt vmi reklámfilmben, ami egy egzotikus tengerparti nyaralást reklámozott, először csak gyanakodtam, hogy ez ő lehet, aztán te is fölvillantál egy pillanatra. Nem értek az álomfejtéshez - mentségemre szolgáljon, hogy két óránál hosszabb időt egyben nem bírtam aludni.
Anita,
Robó gyönyörű.

Azért nálunk sincs siker széria:
Sikerült néhány vírust benyalni a gépünkre, amit a víruskereső megtalál, és ennyi.
A tervezőnek a második vázlaton sikerült egy 6,2m2-es gyerekszobát tervezni "ideiglnesen".
A fenekem továbbra is fáj (már 2,5 hét eltelt).
A kórházi zárójelentésem a kórházban maradt, de a munkahelyemnek azonnal kellene a TGYÁs-hoz.
Csináltam még a terhesség végén egy nagyobb munkát egy kiadónak, akinek most sajnos nincs pénze, ezért nem tudnak fizetni.
Ja, és nincs ötletetek, két hete teljesen kiszáradt, kisebesedett a szájam sarka (nem herpesz), hiába kenem ezzel-azzal picit jobb, aztán ugyanolyan rossz. Anyukám szerint valami vitaminhiány lehet?
De én még jó kedvű vagyok.
Jó pihenést mindenkinek!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó Kép
B12 vitamin hiánya okozza a szájzug-repedést. Elevitet, ilyesmit szedsz?

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Zsurló,
Kórházba vonulásom előtt már írtam, de azért még egyszer:
Boldog 1 születésnapot Andusnak!Kép

Klár,
Sajnos ma reggel már nem csak csík volt, hanem alvadt véres trutyi is orrszíváskorKép Most próbáljuk kímélni azt az orrlyukat. Se orrszívás, se orrcsepp.
Hogy műxik ez az arcüreg melegítés? Addig el tudom képzelni, hogy csinálok egy sópárnácskát megmelegítem. De hogy veszem rá Ronit, hogy az arcán tartsa és ne vegye a szájába?

Andy,
Tényleg szupi idő vanKép Szeretem nagyon, remélem nem jön rögtön a nyár, legyen egy kis tavasz is! Betegen nem sétálunk (vagy mégis?Kép), de szellőztetek ezerrel.

Sofka,
Köszi, akkor nem pánikolok.
Bicóüléssel mi van?

Mariann,
Mindig ez van, ha vendég vagy segítség van a háználKép
Marcus nagyon ügyesKép
Drukk a 2 csíkhoz!Kép

Anita,
Én rendes rizst adok Roninak (szárazon ledarálom, viszonylag sok vízzel kell főzni, ami közben adagolható). Bevallom bébirizsről nem is hallottam még.
Huncut RobóKép

Gombóc,
Mindig a legkisebb fokozattal orrszívózunk.
Gyerekdoki csak Amoxicillin-B antibigyót írt fel. A tüdeje még tiszta volt. Akkor mitől köhög?
Ujjharapó ZsombiKép

Kangi,
Tudom, nem vigasztal, de Roni is korán kelKép
Már gondolkodom a redőnyön, azzal jobban be lehet sötétíteni.
Sterimart használunk mi is. Lyukacska kis kíméletre ítélve.

Roni kicsit jobban van. Ma egészen jó kedvű volt. Persze még mindig nem akar enni (pl. tejpépet kb. 3-4 kiskanállal).
Viszont nekem már tegnap óta fáj a torkom, ma reggelre náthás is lettem. Ja, és a párom is fájlalja a torkátKép Mi sem ússzuk meg.

Zsuzsi,
Már hiányoztál!
Szegény Miki. Jobbulást!
Depi pedig hess!!!!! Itt a tavasz!Kép
Képek?

Zsuzsó,
Kitartás!
Nem fizető kiadóKép

Megyek, mert lassan ébred a lány.

Maci_2
maci_2
 
 


Kangi,
köszi. A terhesség alatt szedtem, most a különböző problémáim miatt nem merek, nehogy a vas megfogjon, de majd nézek vmi más vitamint, amiben kevesebb a vas.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Hali Csajok!

Kangikám, akkor gyorsan átment rajtatok a kórság, szerencsére! Dani is koránkelt, egészen addig, amíg nem kellett neki. Mire ovis lesz a lány, szabályosan ki kell verned az ágybólKép! Addig meg kitartás! Enyim lány alszik reggel, viszont napközben... Szal csinyájjatok mégegyet, hátha másmilyen leszKép

GombócKép a kövek, mint a pille, viszont fogytam egy kilótKép bár most nagyobb a hasam, mert nem bírom behúzni, és minden lenyelt dologtól puffadok. Állítólag még egy hét puffadás... addig nem nagyon menek emberekközéKép. Írtó nagy mákom volt, hogy hónapok óta nem görcsöltem, valszeg jól helyezkedtek el a kövek. Viszont így kivette a hólyagot is, amit én spec nem is bánok.
Gyerek szájába meg ne nyúlkálj, márha szükséged van még az ujjacskáidraKép!

Zsuzsi, süt a nap, te meg depizel??? Mikikirályfi evett valamit, vagy csak totozol? Kamillás lemosással próbálkoztatok már? Hátha... Meg én ilyenkor nyomatom az A vitamint is (mármint a gyerekbeKép)

Párom kétpofára zabálja a disznótorost, én meg ehetek egy kis lightos krumplifőzit... tiszta babakajáhozszoktasásos diétán vagyokKépKép

Maci2, jaj de jó, hogy elszökhetsz a kórházból!Kép Lányzó nózijának gyors gyógyulást, meg persze nektek is! Én is betaknyosódtam, sőt már tüsszentenem is kellett, ne tudjátok meg, majd meghaltam...

Bogár, háááát, én inkább szülökKép azután lehet babázni! Nem félek én, csak úúúútálom, mikor punnyadt vagyok, de hát ki nem? De süt a nap, én meg napimádó vagyokKép

Zsuzsó kitartás! Fenekedre küldöm a gyógysugarakatKépKépKép Szájad ügyében Kangihoz csatlakoznék, tipikus B12 hiány - bár attól az étvágyad is nőni fogKép. ÉS arra a 6 nm-re mit gondolt betenni a tervezőúr??

Anita, Robód édesKép, én rendes rizst adok a kölköceimnek.

Zsurló, Boldog szülinapot a kis öreglánynak!Kép

Beu, nem sokára ti jöttökKép

Mennem kell, igény van rámKép

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka,
mi előbbi regenerálódást. Bocs, mennem kell.
Szoknom kell még a két db üvöltő gyereket.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,

Mi is megkerultunkKép

Kangi,
Tudom nem vigasz, de mi is legkesobb 6-kor kelunk, illetve Apa, mert ez az o posztja. En meg kapok fel oracskat az ejszakai 4-5-6-x szopi miatt.
De jo, hogy gyogyultok, bar ApacukaKép

Mariann,
Mikor tesztelsz?
De ugyi MarciKép

Csucsuka,
De jo, hogy minden rendbenKép
Szal csinyájjatok mégegyet, hátha másmilyen lesz,azert erre nem fizetnek be, mert nalunk a kicsi is kukorekol a kakasok elottKép
Viszont az teny a nagyobb ovis kora ota alig tud kimaszni reggel az agybolKép

Maci2,
Gyogypuszik Roninak!!!!
De jo, hogy meg tudsz logni? A festegetest kiprobaltad bentKép

Egyenlore ennyi meg csak az utolso oldalt tudtam elolvasni, szoval van lemaradasom.

Viszont kepzeljetek elfogadtak egy cikkemet egy eleg szinvonalas tudomanyos ujsagban, szoval most irto boldog vagyok, igy talan meg a Ph.D.-t is meg tudom egyszer csinalni.
Gyermekeim egyre tobbet jatszanak egyutt, ergo tobbet tepik egymastKép Es mit mondjak nem a nagy huzza sokszor a rovidebbet, a kicsi egy ordogfioka:o

Angi
angela2
 
 


Helló Csajok!

Nagyon régen kb. 2-3 hete nem jártam erre, és olvasgatni is csak néha volt idöm, ezért most csak egy rapid bejelentkezésem, lesz.

Ilang "kutyázik" már, 1 hete van 2 fogacskája alul, mindenfélét eszik és persze szopizik is ezerrel.
Családi roham volt nálunk, kisebb fajta tatárjárás filinggel, szóval még kanalazom magam és a lakástKép

Szupi az idö, itt a tavasz!

Minden betegnek jobbulást!

Igyexem mielöbb jönni!

Puszka
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok

Maci_2: Nem olyan beteg Márk, hogy ne vihetném ki azért, mert egy kicsit folyik az orra én kiviszem, mert már nem is marad meg ha nem megy sétálni. Ha láza lenne akkor én se vinném ki de egy kis orrfolyás az semmi.

Orsoly: Gratula a menéshez Lackónak.

Tündér: Ilangnak is gratula a kutyázáshoz és a fogacskához.

Zsuzsi74: Örülök, hogy újra itt vagy.

Nálunk semmi változás. Nagyon örülök a jóidőnek már itt volt az ideje.

Most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok,

csak egy gyors bejelentkezés:
Petra feláll egyedül,mindenhol!!! Kép Kép Kép

Kép
Kép

pussz mindenkinek
Évi+Petra Kép
Évi24
 
 


Csucsuka! Végre a régi vagy!

Évi! Gratulálok! Nagyon ügyes Petra

Tündér! Ilangnak is gratula a kutyázáshoz és a fogacskákhoz! Pihend ki magad!

Zsuzsi! Itt a tavasz!!!!! Fel a fejjel! Szegény Miki! A bőrbajokra kifejezetten jó szokott lenni a homeopátia.

Kangi! Nem irigyellek! Mi fél hétkor keltünk, nekem ez is roppant korán van. De ha megint kezdünk sokat mozogni a levegőn, talán jobbak lesznek az éjszakák. Legalábbis a védőnő ezzel biztatott.

Voltunk ma ünnepelni. Megismerkedtünk egy lóval!Kép

Kép

Beu
beu
 
 


Csucsuka, olyan jó, hogy túlvagy. És jókedvű vagy. A többi majd megjön idővel.

Én gyerekeim mind koránkelők. Kata mostanában kezd rákapni a lustálkodás ízére. 9 volt februárban, csak addig kell kihúzni! Nyáron nem rossz ez egyébként, a nagy hőségben szuszogni kell velük egy kicsit.

Maci, remélem Roni lakul már, és Ti is megússzátok enyhe lefolyással az aktuális vírust. Marcipán orra egyik napról a másikra felhagyott a folyással. Hasonló sikert Nektek is. El is teszem a porszívót, úgyis attól féltem, hogy éjszaka átesek rajta. Mekkora helyet foglal ez a kis jószág!
Bicajosülésről íme Elli sztárfotója. Ha érdekel, írj mailt, megbeszéljük.


<!--attachment: _l_s-71728.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*230.5*b*%fcl%e9s%2ebmp --><center><pre>
Képb
ülés.bmp (230.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

Mászó Marcipánnal valahogy nem lehet sehova se menni. A mai repülőtéri sétáról is a nyakamban jött vissza, mert a babakocsiban fel kell állni, és legjobb lenne körülnézni, körülmászni mindenhol. Így nem megyünk holnap kikeába (Orsi féle összefoglalás), és nem megyünk az Állatkertbe sem. Gombóc, Neked viszont el tudnánk vinni a kiscipőt vhova. Felhívsz?


Ti hogy mentek bárhova ezekkel a mégnemjárok babákkal?

s
sofka
 
 


Sziasztok

Mindenkinek koszonjuk a szuletesnapi jokivansagokat Kép Kép Kép
sajnos most csak ilyen kepeink vannak, a szuperfotos baratunk sajnos nem tudott eljonniKép

KépKépKép

Sziasztok
Zs es A es az egesz rokonsag , ezert csak ennyi Kép
zsurlo76
 
 


Bocsi ezt nem igy akartam Kép Kép
jobbara meg van egy kep Kép
remelem hamar betelik ez az oldal es nem lesz baj
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Zsurló:boldog szülinapot Andusnak!

Zsuzsi:fel a fejjel, nézz ki a napra, irány a levegő!

Évi:Petrának óriási gratula a felálláshoz!

Tündér:Ilangnak pedig a fogakhoz, meg a kutyázáshoz!

Csucsuka:kő meg hólyag, huhhh, nővéremre is vár egy ilyen kör, kb 4 éve "halogatja" (előbb terhes lett, aztán a szopi, azóta meg nem is tudom miért)

Angela:cikkhez nagy gratula! Nagyon át tudom érezni, nálunk is évekbe telt, mire végre elment és elfogadták a cikke(ke)t, és végre ott állhattam, hogy mehet az a phd!

Mariann:csak neeeeeem?KépKépKép

Maci2:jobbulást Roninak!

Mi is csatlakoztunk a betegekhez, ráadásnak Ancsi szombat estétől vas du-ig szopisztrájkot is tartott -levegőnemkapás-orrszivás dolgot és a szopit sikerült valahogy összeköttetésbe hozni- eléggé ki voltam akadva, végén már sikerült is kétszer fejéssel is elinditani a tejet. Aztán szerencsére egyszercsak végre elfogada, azóta nagyon vigyázok, hogy orrszivás kizárólag szopi avagy szopi próbálkozás előtt legyen, sose egy sikertelen (orrlevegőtlen) szopipróba után.

Elválasztás: én elválasztÓDás párti vagyok, azaz ráhagyom a gyerkőcre. Szeretek szoptatni, és simán lehet, hgoy Ancsi az utolsó gyerkőc, miért is ne szopjon, amig csak akar?

Közlekedés:na igen. Élvezem, hogy végre süt a nap, és kimozdulunk saját lábon az udvarra. Meg kézben. Babakocsis programok minimalizálva. (nagyobbak anno 1 év körül végleg kiszoktak a babakocsiból, amint kicsit is tudtak 2 lábon menni, reménytelen volt bent tartani őket, inkább nem is vittem babakocsit magammal (panelközegben laktunk akkor). Ikrekkel hosszabb útra meg úgy mentünk, hogy kenguru a cuccban, aztán ha elfáradtak, bezsuppoltuk őket. (na igen, 2 évesen, kb 10 kilósan)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Na csóóókcsajok Kép

Jujj, valakinek (már nem Mléxem Kép) akartam reggel írni, hogy Nyúúújork nem egy akkora durranás, én a helyében megvárnám, hogy a WTCt úgy 250 év alatt újjáépítsék, addig nem is mennék oda. Sok kergült marhát idehaza is lehet látni KépKépKép Amúgy pedig Manhattanről csak annyit, hogy nem tudom, ki vágta össze az építészeti terveit, de yó nagy pancser vót Kép
Mellesleg amikor ennek a véleményemnek egyszer őszintén hangot mertem adni, elég furán néztek rám egész addig, amig ki nem fejtettem nekik Európa pár fővárosának építészeti koncepciójáról vallott nézeteimet. Na utána szép nagy hallgatás volt.. Kép
Ennek ellenére nem mondom, hogy nincs ott is pár yó épület, de kicsit asszem délnek tologatnám a Chrysler Buildinget, és a 23-ik utcában lévő "Vasalóháznak" is méltóbb helyét keresnék Kép

Macikettőm,
Neked Roni sosem alszik, vagy pilled el az öledben ? Akkor kell odatenni neki a sót, vagy este, mikor már épp elaludt, egy 10-15 percre a kis arcához tenni, de feltétlenül úgy, hogy ott légy mellette. Csak azért mondom ezt, mert nálunk pl. elég soxor előfordul, hogy Ancsa szabályosan a karomban alszik el, hát az a póz pl. az arcmelegítésnek tökéletesen megfelel Kép

zsuri,
Boldog első szülinapot nektek Kép (Akinek inge, az veszi magára Kép
Milyen szép szinű szeme van ennek a lánykának Kép


Évi Kép
Tudom, milyen érzés volt, mikor először néztem végig, ahogy a babám kapaszkodva és bizonytalanul felállt a járókában Kép Azt hittem megzabbantom. KépKépKép
Gratula nektek Kép

Angi,
Hányszor szoptatsz éjjel ???? SzűűűzAnyám, na ebbe belemakkannék Kép
Cikkedhez nagy gratula Kép

Gömbölyke,
Az 1 óra alvás csak a 2 órai fejésig vonatkozik, utána általában visszazuhanok aludni, és onnan már csak a csajomon múlik, hoyg hagy-e reggelig, vagy követel éjjel is egyszer cicit... bár ez is inkább mostanra jellemző, hogy nincs tökéletesen, és este hamarabb elalszik, minthogy teleszoppantaná a pocakot tejcsivel...
Összességében általában azért összejön nekem is a kb. 6 óra alvás Kép

Zsuzsó,
Nekem anno azt mondta a védőnéni, hogy az Elevitben szinte alig van vas Kép
Esetleg nézz utána, én már nem tudok, nincs meg a dobozom Kép

Most menek, mert még levelezni akarok, utána meg aludni egyet Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok, lányok

Évi
Gratula az álldigáláshoz! Kép A neurodokinéni szerint Kevinnek is éppen mára kellett volna produkálnia ezt a mutatványt (ma megyünk kontrollra) de persze még csak kúszik. Az állás meg még bőven a mászás után van szerintem, ugye?

Beu
KépKép Mi az ünnep alkalmából családilag edzésen voltunk, megpróbáltuk Kevint beadni a babaőrzőbe, de persze főleg apája dajkálta, amíg én ugráltam.Kép Ő is Julcsi-tüneteket produkál, ANNYIRA anyás, már néha megőrülök tőle, nemtom, mi lesz így velemKép

Mariann
Irigyen drukkolok, hogy a teszt kislányt hozzon nektekKép

Sofka
Jó, hogy kérdezted, mostanában engem is nagyon foglalkoztat a téma, bár Kevin még csak 9 (hósKép)...
Elválasztás témában egy kicsit megzavart Kevin betegsége. Akkor már nagyon igyekeztem csak reggel-este szopiztatni, de mivel beteg volt, és a frász jött rám, hogy nem eszik, persze megint felszaporodott a tejcsi, amit ugye nem lehet 1 nap alatt "visszacsökkenteni", úgyhogy most megint napi 2-3 cici van, plussz reggel-este. Ez már 9 hósan nekem sok. A cél 1 éves korára elérni, hogy reggel-este cicizzen csak, persze kíméletesen, de én 12-max 15 hót tűztem ki magamnak. Több okból is:
-járó-beszélőt-sokfogast nem szeretnék már szopiztatni
-a tesó miatt fogynom kéne, és amíg szopi van, nagyon nehéz, viszont max jövő márciusig össze kéne hoznunk a hugit
-vessetek rám követ, de nekem így 9 hó után kicsit lelkileg is kicsit sok ez a szopi
-Reggel-este télleg nem bánom, de napközben már nem szeretem előkapni a cicit. Nyűgös, hogy csöpög, hogy állandóan betétet kell hordanom, kényelmetlen sport közben...soroljam? Nagy cicihívő vagyok, nagyon akartam szoptatni, de az is elgondolkoztatott, amit osztrákiában mondott egy anyuka az Ikea-pelenkázóban, épp egyidős kislánya volt, és 1 hónapja szabad fordításban valami ilyesmit mondott: "épp elég hosszan kitartottunk már", ő akkor 1 hete nem szoptatott.

Na, most itt tartok, magyarul "nyavajogva" szoptatok, és imádkozom, hogy Kevin hamarabb unja meg, mint én, és 2-3 hó múlva max napi 2-re szűküljön a szopi.
Remélem, nem váltok ki nagy felhördülést, de most ezek az ambivalens érzéseim vannak: akarom is, mert tudom, hogy jó Kevinnek testileg-lelkileg, meg nem is, hiszen nekem testileg-lelkileg egyre kevésbé jóKép (ugyanakkor le a kalappal pl Klár előtt, ennyisok hónapig fejni...)

Na, szómenésem volt, de Sofka télleg beletenyerelt, nagyon sokat gondolkodom ezen mostanában, és érdeklődve olvasom mások válaszait, hátha nem csak én vagyok ilyen elvetemült rosszérzésűKép.

Na, megyek hajat mosni, du. jelenésünk van a neurodokinál.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Elli,
nem csak te vagy ilyen elvetemült...én a lelkem mélyén megkönnyebbültem Timinél és most is, amikor az újabb terhesség elapasztotta a tejcsit és a gyerek békésen elválasztotta magát. Ugyanakkor a felszínen folyamatos lelkifurkám volt/van, hogy én ezt akartamKép Na erre varrj gombotKép

Zsurló,
Andusnak utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!Kép

Majd jövök, de nálunk is dúl a kórságKép

Momo


Momo
momo
 
 


Gömb!

Én a c and A-t szeretem nagyon ruhákban. Szerintem szuper és picit talán olcsóbb mint a La halle. Árkádban, pólusban van.

Mamó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

Elli,
semmi probléma azzal,hogy Kevin még csak kúszik,majd szépen lassan elkezd mászni és onnan már csak egy lépés a felállás.szóval érted.....a felállás az már hipp-hopp következik belőle,mihelyst talál magának valami feljebb lévő kapaszkodót. KépPetránál elég gyorsan követte a kúszást a felállás.Néha én se hiszem el,hogy ilyen pikk-pakk meg tudnak tanulni valamit....délelőtt még semmi,délután meg már úgy csinálja,mintha hónapok óta ezt gyakorolná. Kép
Szopiabbahagyás:szerintem senki nem fog rád követ vetni,legalábbis én biztos nem.Engem se tessék félreérteni,de én is örültem neki,hogy Petra szépen lassan magától elhagyott szinte minden szopit.Már nagyon régóta szopizunk CSAK reggel és este,de van,hogy már ezek is elmaradnak,attól függ, kell-e neki.Igazából ezeket már csak azért igyekszem megtartani,mert én nem bírok végleg elszakadni tőle.Mennyiségbeli jelentősége nincs már,csak ha mégis rákap a cicire,akkor én még örülök neki,hogy cicikélünk,de ez már tényleg nem evés.Szóval mindig megkínálom cicivel,de nagyon sokszor már nem is kell neki. Nálunk a nappali cicizés hipp-hopp eltűnt,ahogy megjelent a hozzátápi.Petra semmi hajlandóságot nem mutatott a cicizésre,akár gyümi,akár főzelék után.Ő mindig jóllakott azzal a szilárd kajával,amit kapott és nem igényelte a cicit.Persz a hozzátátpi kezdetekor még volt szopi,csak szépen lassan eltűnt.
Most már úgy vagyok a szopival,hogy,amíg elfogadja reggel és este,addig kap,aztán majd ő eldönti,hogy mikor lesz az,amikor már egyáltalán nem szeretne rám csatlakozni. Szerintem hamarosan eljön ez az idő.
Remélem én sem kapok kőhajigálást.Le szeretném szögezni,hogy szopipárti vagyok és imádtam-imádok szoptatni. Kép

Köszönjük a gratulákat a felálláshoz. Kép

Beu,
pacisimogató Lőrinc. Kép

Zsurló,
Andusnak utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is. Kép

Mariann,
drukk a kislányhoz. KépAztán szólj ám,ha már tuti biztos lesz a dolog.Remélem jók a megérzéseid.Kép

Lányok,
irigykedve olvasom,hogy mindig mindenki,hogy várja a kistesót és hogy fel van már készülve a következő babára.Én még sajna nem érzem magam felkészültnek. Kép Nagyon szép élmény volt és gyönyörű emlék Petra születése,nem ezzel vana gond,de úgy érzem,most még őt szeretném élvezni és nem tudnék egyszerre két apróságra koncentrálni,annyira körülötte forog az életem.Imádom őt,szeretnénk még legalább 3 kistesót,de én még nem most.Úgy olvasom sokaknál szempont a kis korkülönbség,én meg úgy gondolom,nekem az jobban bejönne,ha inkább több év lenne közöttük.Mondjuk,ha már Petra betöltötte a második életévét,akkor szeretnék kistesóprojektet.Apa is szeretne már kistesót,de ő kb. Petra születése után egy hónappal elkezdte volna már gyártani szíve szerint. Kép
Ugye azért még normális vagyok,mert nem szeretnék még kistesót?

na jól kiírtam magam én is,most megyek is,aztán majd várom a reagálásokat
köszi
puszi
Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a Balatonról, ahol nagyon jól éreztük magunkat, és fantasztikus idő volt.

Csupán az az egy volt negatívun, hogy vasárnap Szankra kellett menni versenyre, ami Révfülöprtől elég messze esik, így aznap gyakorlatilag ezzel a programmal el is telt, de a jó abben az volt, hogy jól játszottam, így szerencsére meg is nyertük a versenyt.

Nagyon jó volt lent óriásikat sétáltunk, nagyon klasz idő volt, még mókuslesen is voltunk.
Olyan jól éreztük magunkat, hogy pünkösdre is lefoglaltuk a 3 napra a szállást.

Itthon semmi újság, holnap dolgozni kell mennem, majd csütörtökön Salgótarjánba megnézni egy raktárban egy készletnyílvántartói programot.

Dorka már elég sokat járkál, ha fogom a kezét stabilan megy, ha elengedem, akkor keresgéli az egyensúlyát, de már 5-6 lépést lépeget egymaga.

Egy pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Míg írtam e sorokat adig a kosarában talált egy kinder szeletet, és mire észbekaptam kibontotta, és a fele már oda is volt...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó!
Nálam is állandó probléma a szájzúg berepedése vitaminhiány miatt. Én általában Activált szedek, és egy Doktor H nevezetű krémmel szoktam bekenni. Ez elméletileg herpeszre van, de ilyen esetben is hatásos nálam Kép.

Évi!
Én biztosan nem foglak megkövezni Kép! Szopival kapcsolatban csak egy dolog tűnt fel: 'Petra semmi hajlandóságot nem mutatott a cicizésre,akár gyümi,akár főzelék után.' A hangsúly az 'után'-on van, lehet, hogy előbb a cici kellett volna és csak utána a kaja Kép. De mondjuk ez nálunk sem működött, mert Levi rájött, hogy ebédidőben kapja a hozzátápit, azzal hamarabb jóllakik, így kb. 2 hét után már nem nyammogott a cicin, határozottan kérte a kaját Kép. Egyébként Levit 8 hónapos koráig szoptattam és nem igazán rázta meg amikor abbahagytuk, én meg egy kicsit örültem, hogy vége van az állandó aggódásnak. Én állandóan marcangoltam magam, hogy ha belegebedek sem tudok több tejet kicsikarni magamból, annak ellenére, hogy szinte teljesen végigmentem a tejszaporító mail praktikáin. Remélem legközelebb sikeresebb leszek.
Tesóügyben szerintem nagyon fontos, hogy Te is készen állj a dologra Kép.

Nem tudom ma mi van a fiammal, de még az ágyában fekszik, nem kiabál. Tegnap este úgy nézett ki,hogy csatlakozunk a takonykórosokhoz Kép.
Na, elkiabáltam, most már mennem kell.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!Kép

Zsurló,
Isten éltesse Andulkát!KépKépKépKép Nagyon édes nagylány lett!Kép

Gombóc,
végül nem mentünk síelni, már nem bírtam havat látni!Kép De így is szuper volt a hétvége, végre tavasz, hurrrrrrá!Kép

Gömb,
tuti tippem sajnos nincs, mert én már tavaly megvettem a tavaszi cuccost, most már csak "beleszeretős" alapon vásárolgatok ezt-azt. Pl. hétvégén az Árkádban a C&A-ban láttam aranyos ruhácskákat.
Meg a Babaszobán vettem pár kalapot, és mikor elmentem érte a lányhoz, még ott sikerült összeválogatnom pár dolgot. Ő most is tett fel új 74-80-as ruhácskákat, érdemes megnézni.

Szopitéma:
én a csajra bízom, nem érzem még terhesnek, valószínűleg erre nem is kerül sor, mert addigra elválasztja magát. Malaccal nem sikerült a szopitatás, üvegeztünk, és Maccal is kaparni kellett a tejért, szóval lehet, hogy kicsit túldimenzionálom a dolgot, de nekem akkora élmény, hogy tudom szoptatni a gyerekemet, hogy eszembe sem jut elválasztaniKép.
De nálunk szerencsére már megtanulta a csaj, hogy nincs cici mindig és minden mennyiségben, azért már nem nagyon cicilünk nyilvánosan, inkább csak itthon.
De mindenkit meg tudom érteni, szerintem ebből nem kell lelkiismereti kérdést csinálni, a szoptatás is egy olyan dolog, hogy addig menjen, amig mindkét félnek jó. (most ezt a mi gyerekeink korosztályával kapcsolatban értem természetesen)

Évi,
hú, gratu az ácsorgónak!!!!KépKépKép
Kistesókérdéssel én is így vagyok, egyrészt vágyom rá, nagyon-nagyon, másrészt pedig érzem, hogy korai lenne, nálunk Malac eleve többemberes gyerek, Macó is kicsi még, de már azért egész jól összenőttek, végre nyáron lehet menni velük bárhova, stb. Önző dög vagyok, tudom, de most ez is szempont. Meg az is, hogy a legjobb barátnőm esküvőjén ne legyek terhesKép, tudniilllik az utóbbi időben minden esküvőn épp terhes voltam, tiszta röhej, már mondta előbb említett barinő, hogy nekem a meghívó mellé csomagol egy tesztet isKép.
Na szóval, mi is Mac 2 éves kora utánra tettük a tesókérdést, vagy még későbbbre. (Már ha egyáltalán összejönKép)

na pusz, meglévő kettőmet meg kell reguláznomKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, csak elutaztunk 4 napra nyaralni. Nem akartam előtte szólni, mert félek a kukkolóktól és két év alatt két betörés elég volt.
Szóval végül is a Kolping nyert és csupa pozitív élménnyel jöttünk haza, sőt valszeg a szilvesztert is ott fogjuk tölteni, főleg ha pocakos leszek, akkor úgysem lehet nagy buli.
Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom, mert tényleg nagyon klassz volt és megéri az árát, mert rengeteg szolgáltatást nyújtanak ezért a pénzért. A szobában van minden: kiságy, fürdőkád, bili, pelenkázó, lekerekített bútorok, dugasz a konnektorban...
Kaptunk babakocsit, az ebédlőben etetőszéket.
Svédasztalos étkezés volt, és volt külön gyerek asztal, ahol voltak bébiételek is.
Vagy 5-ször voltunk usziban és úgy néz ki Dani újra kezdi élvezni a vizet. Voltam kondizni, meg kozmetikusnál és jártam oxigénes fiatalító masszázson is.
A nagyobb gyerekeknek szinte egész nap csinálnak programokat és persze a felnőtteknek is.
Egyszóval csupa pozitív élménnyel jöttem haza.
(Lehet kicsit reklámszagú az ömlengésem, pedig nem fizettek le.)
Volt görög est, ahol Danit annyira lenyűgözte az élő zene, hogy egy órán keresztül figyelte a zenészeket, tátott szájjal. Most nézegetem a tavaszi fesztivál programfüzetét, hátha van valami nekivaló program.
Mindjárt rakok fel képeket is, csak előtte kicsinyítenem kell.

Myssnia!
Szilárdnak így kicsit megkésve is Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!KépKép

Heni!
Nagyon Boldog Névnapot kívánok!!!KépKép

Zsurló!
Boldog szülinapot a kiscsajnak!!KépKép

Zulu!
Hurrá, hurrá az UH eredményért!KépKép
Címet átadtam enyém pasinakKép
Köszi a profil dícséretet!

Elli!
Köszi a labda infót, bocsi, ha tegnap pont a legrosszabbkor zavartalak.
Elválasztással én is hasonlóan vagyok, 1 évet tűztem ki célul, de Dani már most kezdi hanyagolni a dolgot. A reggeli és esti szopi még megvan, de úgy tűnik a srác már türelmetlenül várja az utána következő Sinlac adagját. Néha kész küzdelem, hogy egy kicsit szopizzon még.

Beteg babóknak jobbulást és bocsi ha valaki kimaradt, de nem volt még időm utánaolvasni.

Réka
muki
 
 


SziasztokKép

Mi is itt vagyunk ámKép

Anyukáméknál voltunk, nagyon klassz volt az idő (mindenki maradt volna még pár hetetKép). Zsombi is barátkozott az állatokkal, legközelebb lefényképezem a lóval (húgoméknak vannak lovaik), a kutyáért is odavolt, a pipikért isKép
Egész nap pakolt, általában kifelé a fiókokból és ha rászólt valaki, ez volt az eredményKép
Kép

Tegnap este még visszaolvastam, de írni már nem volt erőm (sem időm), de próbálok megint naprakész lenni.

Mariann
Megy a drukk a két csíkhozKép
Marci nagyon ügyesKép Már be is hozta a kortársait, ugye?

Maci_2
Roninak jobbulást és Neked nagyon gyors diagnózist!!!

Kangi
Látom, Ti már átvészeltétek a vírust, most mit írjak? Kép

Szülinapokkal, névnapokkal jól le vagyok maradva...

Myssnia
Utólag is boldog névnapot SzilinekKépKép

Zsurló
Boldog első szülinapot AndusnakKépKép
Képek klasszakKépKép gyönyörű szemekKép

Ildi
Boldog 11 hósságot AncsinakKépKép

Anita
Boldog 8 hósságot RobónakKépKép Kis csibészes a képenKép

Elli
Boldog 3/4 évességet KevinnekKépKép

Angi
Szintén boldog 3/4 évességet JuditnakKépKép

Zsuzsó
Dana is már milyen nagyKép Boldog 15 hósságotKépKép
Két síró gyerkőc: nemsokára összeszoktok és nem lesz annyi sírás.

Szopi-elhagyás: én is szopi-párti lennék, de úgy vagyok vele, mint Sofka, ha már jár és beszél, akkor már nem tudom elképzelni. Szandi annak idején egyik napról a másikra elhagyta, 8 hósan, most Zsombival ott tartunk, hogy kell neki a cici, de nem enni, csak rágcsálni. Szóval ő is eléggé le van szokva róla, pont mint Évi Petrája, ha kell, odaadom, ha nem kell, nem erőltetem (inkább csak elalváshoz kell neki, de az sem mindig). De már Zsombi is majdnem 11 hónapos, szerintem már nem lesz semmi gond, ha elhagyja. Én nagyon sajnálom, mert szerettem szoptatni (kivéve a harapásokat), de ez van. Az biztos, én nem dobok senkire követ!

Évi
Ne stresszeld magad, teljesen normális vagyKépKép

Manó
Örülök, hogy a Balcsi és a verseny jól sikerültKép
Dorka édesKép
Kinder KépKép van ilyenKép

Megyek, mert altatás leszKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


És akkor a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Réka
muki
 
 


Hali Csajok!

Láccik, hogy szobafogságon vagyok, rögtön ülök a gép eléKép

Angela, nekünk bejöttKép lehet, apa eléggé odakoncentrált, hogy alvós legyenKép... Csak erre tudok gondolni, mert a füleire nem figyelt, és elállóak lettekKép Cikkhez nagy gratu!

Tündér, Ilang teljesítményéhez grat!

Beu, és ha még azt is tudnád, hogy a műtét óta meg is fiatalodtamKép! Altatóorvos ifjúhölgyezet állandóanKép, csakhát mikor rákérdezett kinek hímzek, én meg benyögtem, hogy a két kis manómnak, nos akkor kissé lekonyult a lelkeKép. Öreges hátafájásom és megörülökviszketésem a köveimmel együtt huss, így elmúlt az öregzsémbes boszorka isKépKép Ma kiveszik a varratokat is, így rohamosan elmúlik a szabadságoltcsiga effekt is!
Nagyfiú a lóval nagyon komolyKép

Sofka, kösziKép. Enyimbaba már jár, lassan 3 hónapjaKép... mi kisbabakocsival (asszem ezt nevezik sportkocsinak) indulunk neki. Ha Dani is ottvan, akkor vagy ő tolja, vagy kiparancsolja belőle a lányt, és akkor mellettem totyog... de azaz igazi, mikor ő tolhat vmitKép Elárulom, decsak azért mert még nem tudnak olvasni a kölköcök, hogy babakocsit kap babával a nőci a hónapvégénKép.

Zsurló, pillákat hogy csináltátok?Kép Édes a kis öreglányKép

Pildi, gondold el, én egy évig "halogattam", a szopi miatt... tavaly még sokkal kissebbek voltak. Mondjuk jellemzően csodálkoztak rajtam, hogy úgymond "tünetmentesen" rászántam magam a műtétre... De a fene akarta megvárni, míg besárgulok... Arról nem is beszélve, hogy akkor nem engednek ki a 3. napon...

Ellikém, szopi miatt ne legyen lelkiismeretfurid!!! Annál is inkább, mert ahogy olvasom, még teljes mértékben az öregfiadKép igényei szerint mennek ezügyben a dolgok. Én mindig úgy álltam hozzá, hogy legyen az első 3 hónapban, aztán féléves koráig, aztán jó lenne 9 hóig. Nos, 9 hónapos korukra mindakettő elválasztotta magát - Zsófi kicsit hamarébb, mint Dani, dehát ő mindent hamarabb csinált, viszont ő megitta a fagyott, lefejt tejet. Egy ideig... Most legyen lelkifurim? Nem leszKép Exdagimadárban meg biztos van beépített radar, rád fog hangolódni, mire igazán terhes lenne számodra, neki is elég lesz, nyugi! Szal én nem hörgök, hanem kalapot emelekKép

Momokám, te elvetemültKép újautó megteccett már? Pocakod mekkora már?

Évi24, sose ne problémázz ezen! Kistesó akkor kell Nektek, amikor Ti úgyérzitek! Barátosnéméknél a két manó között majd 4,5 év van, mert akkor érezték úgy, hogy jöhet a következő. NEm vagyunk egyformák, szerencséreKép Én pl. egészen az epegörcsömig úgy gondoltam, hogyha ez ilyen jól megy nekünk, nem állunk meg kettőnél. Most meg örülök, hogy van két egészséges, egymást szerető kölköcöm. Arról meg ne feledkezz el, hogy a kis korkülönbséget pártolók között - hogyismondjam finomanKép - kicsit több a megfontolt ifjú anyuka, mint a mégifjabb, akinek még nagyon messzi a 3. X. Ácsorgáshoz gratu!

Manó2, Dórkád fergeteges! És ízlett neki a csoki?

Szia ZulunéniKép!

Réka, aki eddig a kolplingban volt, mind reklámozta őketKép Ja, nemis, tavaly, mikor mi voltunk, volt egy negatív beirás is. Képek nagyon jók, láccik a manón, hogy jólérzi magátKép

Toffikám, még nem is gratuláltam a rengeteg matricádhozKép Zsombi édes a zsolozmázássalKép Kégliről mi hír?

Na menek, mert punnyadok kicsit, de még jövökKép
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Megcsináltam ma reggel a tesztet, 1 csikom van, tehát vaklárma az egészKépKépKépKép Pedig már úgy eljátszadoztunk a gondolattal,sőt Apa teljes belelkesedésében kijelentette ,hogy nyáron csakazértis" össze hozzuk a hugicát.....(hahahaha eddig csak fiút tudott)KépKépKépKépKép


Marcuskám szegényem betaknyosodott,folyik a nózija,szerencsére láza nincs,csak nyűgibb.
Tegnap délután 3x is elaludt félórákra!Ez nagy szó mert hogy a napközbeni alvás az nálunk mostanában ismeretlen volt.Szivornyázom az orrát,hát.....nagyon utálja!Kép


Húúú mennem kell még jövök

Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Réka,
most nagyon sárga vagyok a kikapcsolódásotokértKép Nekem is jól jönne már egy kis pihi, de nem panaszkodok, én vágok bele mindenbe de rögtön...no meg a férjemKép

Csucsuka,
autó még a kereskedésben, így nem kell vele barátkozniKép Majd ráérek még útálni a színétKép
Milyen pocakról beszélsz te? Nincs még egy deka se, most a kórságtól még fogyok isKép Lassan már nekem is hihetetlennek tűnik, hogy terhes vagyok, remélem, hamar itt lesz az a 2 hét múlva esedékes UHKép
Örülök, hogy a műtétet ilyen klasszul átvészeltedKép Igazad volt, hogy nem halogattad tovább a dolgot (ez különben is férfiműfajKép).
Én lennék pl. a megfontolt fiatal anyuka?KépKépKép Igazán kíméletes voltálKép

Évi,
nem kell mindenben másokat követni, ha nektek, de főleg neked, a nagyobb korkülönbség kényelmes, akkor legyen úgyKép Jól érzed, hogy a kisebb korkülönbséges tesóknál gyakran kevesebb idő jut a nagyobbakraKép Szóval, ha te most Petrával szeretnél minden percet kiélvezni, tedd azt lelkiismeretfurdalás nélkülKép A férjed véleménye meg nem mérvadó, legyártani könnyű a csemetét, csak ami utána jön...Kép

Kangi,
örülök, hogy a kórság elvonult hajlékotokbólKép De nem erre küldted véletlenül?KépKép
KoránkelésKép Nálunk lehúzott redőnynél alszik mindkét gyerek, ez egész jól kitolja a reggeli ébresztőtKép A kicsit ugyan nem lehet teljesen átverni, de be van neki készítve egy pár játék a kiságyba, így azokkal elbeszélget egy darabigKép

Beu,
Lőrinc a nagy lóbarátKép

Toffi,
fiad arckifejezése haláliKép
Az állatok az én gyerekeimet is megbabonázzákKép Tegnap 1 órába telt egy utcahossz megtétele, mert minden cicust és kutyust közelről kellett megszemlélniKép

Megyek TimizniKép

Momo


Momo
momo
 
 


Hali Csajok!

Na megjöttem, túléltem a varratszedést isKép Ennek örömére rögtön költöttem egy kis pénzt, Danómnak vettem baseballsapkát, cipőt meg zoknit, tavaszi kiadásbanKép.

Momokám, szal nincs sértődés?KépKép Én nemtudtam, hogy az ifjú az egyben fiatal isKép. Pocak akkor majd nő magától! Kórság még mindig nyomaszt? Akkor küldök egy kis gyógyító sugaratKépKépKépKép Most lassú az a két hét, aztán nemsokára érettségi találkozóra engedjük(?Kép) őketKép

Mariann, meg is jött, vagy csak a teszt lett negatív?

Jövök még
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka,
Ja,bocs, szóval csak ifjú, így már teljesen másKépKépKép
Kórság dúl, ki se látok a fejemből, úgyhogy jól jönnek a sugárkákKép

Mariann,
azért a helyedben még én se mondanék le teljesen a dologról, bár te ismered a szervezeted. Nekem 4 teszt lett negatív januárban, de most nem azért járkálok UH-kraKép

El se újságoltam, szombaton exnej kifejezetten velem akart beszélni telefonon, tán rájött, hogy ki az úr a háználKép És tudjátok, mit mondott az a .....: nagyon félreismerem a férjemet és addig örüljek, amíg ez nem derül ki, és nem járok úgy, mint ő Kép.(Hozzátenném, ő tartott pasiháremet a volt férje mellett, mert az túl sokat gürizett (értük), és különben sem áldozhatta a fiatalságát csak egy pasira.) Na nekem ennél a megjegyzésnél most csurig telt a pohár, asszem rászívódok az ügyre, mint egy pióca, annyira bosszant a stílus.


Momo


Momo
momo
 
 


Csucsuka,
Ja,bocs, szóval csak ifjú, így már teljesen másKépKépKép
Kórság dúl, ki se látok a fejemből, úgyhogy jól jönnek a sugárkákKép

Mariann,
azért a helyedben még én se mondanék le teljesen a dologról, bár te ismered a szervezeted. Nekem 4 teszt lett negatív januárban, de most nem azért járkálok UH-kraKép

El se újságoltam, szombaton exnej kifejezetten velem akart beszélni telefonon, tán rájött, hogy ki az úr a háználKép És tudjátok, mit mondott az a .....: nagyon félreismerem a férjemet és addig örüljek, amíg ez nem derül ki, és nem járok úgy, mint ő Kép.(Hozzátenném, ő tartott pasiháremet a volt férje mellett, mert az túl sokat gürizett (értük), és különben sem áldozhatta a fiatalságát csak egy pasira.) Na nekem ennél a megjegyzésnél most csurig telt a pohár, asszem rászívódok az ügyre, mint egy pióca, annyira bosszant a stílus.


Momo


Momo
momo
 
 


Hülye babanet...bocs a dupláértKép
És még üziszámokat is nyertemKép

Momo


Momo
momo
 
 


Hali csajok,

Csucsuka,
Hurrá! Kép Kép Kép
...azért arról sem szabad elfeletkezni,hogy apa mennyire ifjú vagy sem! Kép
Régen láttunk képeket csemetéidről,dobjál már fel egyet légyszi. Képköszi.

Mariann,
tudod,hogy itt a topikban egy csomó maminak nem az első teszt lett pozitív.Türelem,hátha még bekétcsikozódik.drukk! Kép
Marcusnak jobbulást. Kép

Momo,
hány hetes is most pocakbaba? Két hét múlva akár már a nemét is látni fogják,vagy még picike hozzá?Neveken gondolkodtatok már?

Petra nem alszik el egyedül,megyek rásegítek egy kicsit

Évi+Petra
Évi24
 
 


Lányok!
Köszi a drukkokat,még kivárásosra vettem a figurát. Csucsuka!
Csak a teszt negativ. Még semmi.


Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Toffi:köszi!

11 hós lánykám ma babatalizott az utcában, mindjárt két kisfival, na lám, ő is a háremes típusKép. (egyik másfél éves, másik két héttel több Ancsinál). Meg lenyűgözte az összes szomszédot, hogy ilyen hamar sétál.

Imádom ezt a jó időt!!

Azért remélem az sem lesz megkövezve, aki járó, 8 fogú, lassan beszélő gyerkőcét örömmel szoptatja, akár nappal 4-5-ször plusz éjjel 3-4-5-ször (a többi éjjeli már nem nagyon megy örömszámbaKép)Kép.
nemtom, engem sose zavart, hogy mennek (Bálint 13 hóig, ikrek másfél évig szoptak), foguk van, avagy beszélnek. Valahogy folyamatos az egész, ugyanaz a gyerek nekem, aki foga előtti nap voltKépKépKép.

Mariann:egy teszt még nem jelent semmit, de ha mégis, akkor sincs semmi veszve, hajrá kislány-projectKépKépKép.

SZiasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?