Új privát üzeneted érkezett!

Bettike: a nyák és a fájdalom az jó jel. De tény, hogy vérvétel nem ártana. Abból látható lenne minden hormonod úgy mükődik e ahogy kell. A clostit a mensi 3napjától kell szedni 5napig.
Egy doboz olyan 5-600Ft .

Kép
csucsu05
 
 


háziorvos is elküld ilyen vérvételre vagy csaka nődoki?
bettike83
 
 


Bettike: szerintem a nődoki jobb ha elküld. Mert hallottam hogy fizetni kellet ha a háziorvos küldött el.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

ezt nem hallóttam még.csak már valami normális nőgyogyász hiányzik,eddig voltam már néháynál de egyik sem vált be.
bettike83
 
 


Bettike: Egy vérvételes beutalóért elég ha elmész az sztk ba. Azért ne menj el egy magándokihoz.

Kép
csucsu05
 
 


jó lenne már tudni h mi a baj.ami még pluszban hozzájön az a candida,arról hallóttam h ez is gátolhatja....
bettike83
 
 


Na akkor ezértis jó ha elmész dokihoz. Az megvizsgál alaposan és elküld vérvételre meg megnéz uh-al minden rendben van e.
83-as születésű vagy?? Mert akkor fiatal vagy :)

Kép
csucsu05
 
 


jól van,sztk-s doki is jó lesz.az a helyzet h én kaloca mellett laktam,5 éve költöztem ide,itt meg még nem voltam szk-s dokinál.magán dokinál jártam párszor,de csak negativ tapasztalatom lett
bettike83
 
 


igen,83as:)
bettike83
 
 


Babszika: Takaritás kész van??

Kép
csucsu05
 
 


te hány éves vagy?:)az lesz,meglátógatom az szk-s dokit,jó lesz nekem az is:)
bettike83
 
 


10-el több:(
Persze , hogy jó lesz erre az sztk-s doki is. És ki tudja lehet szerencséd lesz és kifogsz egy normálisat.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,
Nem voltam pár napig, mert itthon vagyok szabin a férjemmel. Kicsit pihizünk és kikapcsolódunk. Visszaolvasgattam.
Hát mi már ellőttük a mindennapos együttlétet és a kétnaposat is. Egyikből sem lett baba. Szóval mi most akkor vagyunk együtt amikor jólesik. Én most nem számolgatom. Nekem most volt az utolsó clostis hónapom, ha ebben sem sikerül, akkor vissza kell menni a dokihoz. Hát majd kiderül.

KépKép
csige-bige
 
 


itt 10000ft egy magándokis vizsgálat,és ha olyan kedvük van akkor 5 perc alatt lerendeznek és mehetsz is.
bettike83
 
 


Csige: Mi is igy vagyunk. Ezen a héten szerdától itthon van a párom velünk. Olyan jó imádom mikor itthon van.
Jártunk ma felétek vásárolni voltunk a Lidl-be.
Lehet dokihoz úgy mész vissza, hogy ketten vagytok:) Ki tudja:)

Kép
csucsu05
 
 


hát én is remélem:)az még nem olyan sok:)és nektek sem jön össze a baba?nem olvastma vissza bejegyzéseket,ezért nem tudom,de majd potolóm:)
bettike83
 
 


Látom nem vagyok egyedül ezzel a próblémával.elég szörnyű hogy mennyien küzdünk azért h gyerekünk legyen:(
bettike83
 
 


Sziasztok!

Bettike! Üdv köztünk! Én is 83as vagyok és kalocsai. Megkérdezhetem, hogy pontosan hol laktál?
Egyébként, nekem is az a véleményem, hogy először rendbe kellene tenni a ciklusaidat. Attól, hogy érzed a pé, még nem normális, hogy rendszertelen a ciklusod, szerintem.

Jaj, lányok, azt én is nagyon szeretem, amikor a férjem otthon van és együtt vagyunk. Ebben a mostani helyzetben azt kell mondja, hogy szerencsére mindkettőnknek nagyon sok a munkája, egyelőre, de sajnos a férjemék cégénél is gondok vannak, úgyhogy nem tudni meddig lesz ez így!!!
pedi
Kalocsa
 
 


közben kuksizom a vacsoracsatát:)figyelek ide is
bettike83
 
 


Én meg fincsi pogácsát majszolok!!! Most hozta anyósom :D

Kép
pampalini
 
 


Csucsu! Mi a helyzet az oviban? Egyébként, most vissza fogsz menni dolgosni? Olyan rossz ez a bizonytalanság! Panaszkodnak, hogy nem szaporodik Mo., de hát ilyen lehetőségek mellett, hogy képzelik? abszolut nincs családcentrikus munkahely.
pedi
Kalocsa
 
 


Dunapataj:).ismerős vagyott?tudom de mivel tudnák helyre tenni ?
bettike83
 
 


Igen, voltak pataji osztálytársaim a gimiben :)
pedi
Kalocsa
 
 


Amúgy a ciklusról annyit, hogy mindenképpen egy doki tudná megmondani, hogy mi a teendő! De ehhez, gondolom kellenének olyan vizsgálatok, amiket Csucsu is írt.
pedi
Kalocsa
 
 


Nincs családcentrikus munkahely? Sok ezer embernek munkahelye sincs!
Ha meg munkát keresel akkor megjegyzik, h babavárás előtt állok, nincs felvétel :(

Ez van! Sajnos! Ebből kell a legjobbat kihozni!

Kép
pampalini
 
 


én a keroba jártam:)kik voltak az osztálytársaid?bizti ismere őket...
bettike83
 
 


pedi:tudom,el fogok menni dokihóz,kivizagáltatom magam.utánna legalább többet tudunk...
bettike83
 
 


Fogas Zita, Kalló Csaba, Szalai Eszter, Varga Kinga
pedi
Kalocsa
 
 


Ismerem őket:)
bettike83
 
 


Egyébként, Pampalini Neked is igazad van, sajnos nincs munkahely se.
pedi
Kalocsa
 
 


Hát nincs...

Pedi - ma már dolgoztál ugye?

Kép
pampalini
 
 


megkérdezhetem h kivel mi a gond?miért nem jön össze baba?
bettike83
 
 


Tényleg sajnos elég gáz a mai világ,szeretnék h innél nagyobb legyen a népesség de munkahely meg alig van,igy meg elég nehéz.bár sokan ugy vállalnak gyereket h nem tudják mi lesz,csak mennek előre....
bettike83
 
 


Tényleg sajnos elég gáz a mai világ,szeretnék h innél nagyobb legyen a népesség de munkahely meg alig van,igy meg elég nehéz.bár sokan ugy vállalnak gyereket h nem tudják mi lesz,csak mennek előre....
bettike83
 
 


Szia Bettike!
Azt mondta a dokid, hogy nincs semmi gond, csak a petefészked tele van policisztával :shock: :shock: :shock: :shock:
Ezt nem értem. Hát az épp elég gond. A tüneteid alapján és a cisztákból ítélve nincs neked PCO-d????

Nálunk az a verzió jött be, hogy ha éreztem a pé, minden nap együtt voltunk és utána is még 1-2 napig. Nekünk ez volt a nyerő mindkétszer. És most is ezt fogjuk alkalmazni. + akció után lábfelpolcolás :oops: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


mi az a pco?azt mondta semmi gond,kil lehet kezelni.és felirt egy jó drága fogamzásgátlót
bettike83
 
 


Ha az a gond, amire én tippelek, az nem lesz egyszerű. Dianet írt fel?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pampalini, igen ma már dolgoztam, mert új kétnapos akciót csinált a Vodafone, és a főnököm külön megkért, hogy ma is és holnap is menjek be. pedig holnap nem is dolgoztam volna :(
Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy holnap megyünk az esküvőkiállításra. Májusban lesz az esküvőjük. De azért, ha végeztem a melóval felvisz a férjem, és a barátainknál fogunk aludni Vecsésen. :) Már alig várom, van egy 8hónapos és egy két és fél éves kislányuk. :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


mire gondolsz?azt is szedtem,de utojára mást irt fel,most nem jut eszembe a neve.valami m-betűs
bettike83
 
 


Csajok én mára elköszönök!!! Holnap jövök!

Pusz Mindenkinek!!!
pedi
Kalocsa
 
 


A pco pont az, hogy a petefészkek tele vannak apró cisztákkal. Hosszú, kitolódott ciklusok, ált-ban nincs pé, bár van olyan, akinek van. Van túlsúlyod, pattik, nem hullik a hajad?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nekem is PCO-m van, bár ezek a tünetek rám nem jellemzőek, de általánosságban ez ezzel jár.
Mindenképpen keress egy normális dokit, ha ez van, ha nem. Meg ahogy a lányok mondták, első a vv.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


pattanás akad néha,de nem vészes.tulsúly sajnos van,10 kilóval vagyok több mint kellene.de csak amióta férjnél vagyok :D
bettike83
 
 


és kezeltek valamivel h rendbe jöjjön a ciklusod,ne legyen policisztád?bár sztem azt nem lehet olyan könnyen kikezelni.amig szedtem a fogamzásgátlót helyreállt a mensim,utánna meg ugyanugy késett.....sokat
bettike83
 
 


Bettike: ez tényleg érdekes, hogy a ciklusod is tök rendszertelen, meg sok apró cisztád is van, és az orvos mégsem mondja, hogy ezeket kezelni kéne. ?

Pampalini, Csucsu: miért gondoljátok, hogy alig van esély a babára, ha betegek voltatok (vagy a férjetek)? Olyankor nem úgy működnek a dolgok, vagy a láz miatt talán? Azt mondjuk el tudom képzelni.

Nekem szerencsére teljesen családcentrikus a munkahelyem, minden munkatársam, meg a főnököm is nagyon várják már, hogy kisbabánk legyen. Ők a legjobb barátaink.
Viszont tényleg aggasztóak a népességi statisztikák: átlag 2,1 gyermekszám kellene ahhoz, hogy a nemzetünk ne haljon ki, 1,8-nál lesz visszafordíthatatlan a folyamat, nos, Magyarországon jelenleg 1,3 az átlag. Döbbenetes!

Kép
lujzici
 
 


lujzici - mi egyáltalán nem voltunk akkor együtt :(

szörnyűek ezek az adatok :shock:

Kép
pampalini
 
 


kezelni kezeltek sokáig,de miután abba hagytam a gyógyszer szedést ujra ugyanaz volt.meg annyira nem is foglalkozott vele az a helyzet
bettike83
 
 


Bettike,
igen, kezeltek.
De a fogamzásgátló erre nem jó. Esetleg még a diane, de az sem biztos, hogy eredményt hoz.
Először kellene nézetned hormonokat.
Aztán terheléses inzulint, mert ennek a policisztás petefészeknek (PCO) a hátterében gyakran az inzulinrezisztencia (IR) áll. Ha kiderül, hogy az van, kapsz metet. Ez ált- ban használ, de ez is egy eléggé hosszú folyamat. Ez segít a fogyásban is, beállítja a ciklust, lesz spontán pé.
Nekem lapart csináltak és drillinget. Megböködték a petefészket apró tűkkel és ezek a ciszták felszívódtak. De ennek a hatása csak 1 1/2- 2 év. De ezek után beállt a ciklusom, lett pé és a műtét után 6 hónappal terhes lettem.
Most ápr-ban megint megcsináltattam, megint terhes is lettem a 6. hónapban, csak méhenkívüli lett , + volt egy üres petezsák a méhben.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


betti - keress vmi jó dokit, és járj a végére! Te is megnyugszol majd

Kép
pampalini
 
 


Mi együtt voltunk Pé-kor. De nem hiszem, hogy ilyen köhögésnél be tud ágyazódni egy baba.
Na mindegy.

Pedi: Igen Szabina jól viseli az ovit én meg a régi helyemre megyek vissza melózni napi 5-6óra utazással és 8óra munkával.
De hétfőn megyek egy állás interjúra itt van közel bicajjal is eltudok menni.
Meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?