Új privát üzeneted érkezett!

Dita

szupi a képed!!

Jó éjt!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


na, megint egy laptető?!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó éjszakát!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Tudtam én, hogy mindenki kidől, mire visszakukucskálok :lol:

Jó éjt Mindenkinek!

i.kata
 
 


sziasztok lányok,

Ditulika: még hogy Kata pajzán??? hát te milyen képet raksz fel??? :shock: :lol: :lol: még nem adta fel a párom a gyógyszereket, remélem, h holnap fel tudja adni, húzós hete volt. ha felaja, dobok 1 smst!

mi jól vagyunk, de sajnos Nándi nagyon nyűgös mostanság, fáj a pocakja, a kaksija sem az igazi és a kis segge is kipattogzott . most a normafloret kell neki adnom 1 hétig, remélem javulni fog a közérzete, és nyugodtabb lesz . amúgy ennek ellenére egy kis zabagép, szépen nő! apukám mondja, h hétről hétre változik (minden hétvégén jönnek) és nő. most már éredekli a külvilág, nézi a kis forgóját, 5 percet is elvan a játszószőnyegen, de a legjobban kézben szeret lenni (nem hülye! :lol: ).

puszi , drukk és kitartás mindenkinek

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó reggelt!

Csibi,
köszi a védelmet! :lol:
Nálunk a családban eddig mindenkinek bejött popsipöttyök ellen a Sudocrem.

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Timikém!

Gruppen drukkok mennek mára!
20150601134430
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Visszaolvastam, de már nem tudom, hogy miről beszéltetek.... nagyon reggel van még. :oops:

Bumi

Nagyon várom már, hogy Vikimami jelentsen nekünk, hogy mi újság, nagyo drukkolok, hogy mindenkit visszakapjál, hétvégén pihenj nagyon sokat!

Twist

Nekem bogyós utró van, a betegtájékoztatóján az van, hogy aluszékonyságot okozhat (bár azt is írja, hogy túladagolás esetén).

Nekem is lenne egy utrós kérdésem: okozott valakinél kordinációs zavart? Mert nekem múlt hét közepe óta többször is volt olyan érzésem, mint aki másnapos. :? Bár az a fura, hogy nem minen nap van (volt csütörtökön, pénteken, szerdán és tegnap).

Kép
pusiandi
 
 


Sziasztok!

CSIBI
De jó 5-let volt apától hogy hazahordja a netet. Pirospont neki!
Gyógypuszit küldök Nándusnak ........... :( én is remélem hogy hamarosan megnyugszik szegénykém.

Ja a kép az csak KATA agya volt, mert a kekszen járt az esze, igaz Kata??? :wink:

BUMI +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Sziasztok,

Czinki,

de jó, hogy jelentkeztél. :lol:
Csak azt sajnálom, hogy addigra már nem voltunk fent. :cry:
Nándinak remélem használ a Normaflor rendbejön a pici pocakja. :wink:
Képet szívesen fogadunk, hogy Nándi baba hogy változik hétről hétre :wink:

Bumi,

nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Csajok!

Látom, drukkolni kell Buminak és Timinek is, úgyhogy mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Némócskáról, Éviékről tudtok valamit? Visszaolvastam kb. 5 oldalnyit, de nem találtam semmi újabb infót róluk. :( Remélem mindenki rendben van.

Nekünk hétfőn megvolt az AFP vizsgálat, meg az újabb toxoplazma szűrés is, eredmény hétfőn lesz. Már nagyon izgulunk, persze tudom, hogy nem egy megbízható vizsgálat, de azért mégis. :roll: Hétfőn voltunk EKG-n is, most mindent rendben találtak és eltűnt a keton és a fehérje a vizeletemből, úgyhogy kicsit megnyugodtam.

A Törpikéink egyre aktívabbak, főleg evés után, lefekvéskor van nagy mozgolódás, van, hogy egy fél óráig is érzem őket. A párom meg minden este hallgatózik és beszámol a hallottakról. :roll: :)

Éjjel megjelent a jó kis lábszárgörcs mindkét lábamban, pedig szedem a kálciumot és iszom sok tejet is. Úgy látszik kevés ez is a picikéknek. :?

Puszilok mindenkit, majd még benézek:)

nellike
 
 


Nellike!
Magne B6ot szedsz eleget? Az is jó a görcsökre. Uh képed nincs?

Timi=Bumival.
20150601134430
 
 


Nellike, épp akartam irni hogy mi a Bumikánk az a mi Timikénk is egyben, dehát ebben a nagy káoszban belefér az összekeverés. Én pl. Vikit kevertem mindig Bonival és a babájukat is igy ezáltal. :wink: De most már annyira egyértelmű hogy ki Lackó fickó anyukája és ki Zsigié.


Dita, Te aztán tudsz élni, 12 órás műszak. :roll: :wink:


Csajok tudtok valami kaját ajánlani a hétvégére esetleg hogy ti mit főztök nincs ötletem. :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Szia Suska!

Mi holnap chilisbabot főzünk :D Nyamm-nyamm

Viki

Bumiról még semmi hír? Már annyira izgulok......

Kép
pusiandi
 
 


SUSKÁM
Ne is mond, annyira fáradt vagyok, és már vagy 50* elrontottam a dolgaimat, mert nem látok kettőig. Ilyenkor kéne félretolnom mindent, de muszáj estére kész lennem vele.
Reggel meg úgy kellett kipajszerolni az ágyból. :roll: Este sztem még a ruháimat sem lesz erőm levenni. A párom ha iderendeli a gyereket is estére én tuti megölöm.

dita75
 
 


Andi!
Én nem zavarom most sms-ben Timit, a közös barátnőnk meg még nem írt a blogjában róla.
20150601134430
 
 


Nellike,

a MagneB6 tényleg csodákat művel a lábgörcs terén. :wink:
Én a MagneB6-ot folyamatosan szedem, és kálciumot csak akkor ha éjszaka érzem, hogy kerülgeti a görcs a lábam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,

én ma a tejszínes csirkét készítettem el rizzsel amit a receptesbe is feltettem régebben.
Csak annyit változtattam, hogy miután kisütöttem a húst felvágtam csíkokra, a gépsonkát is és úgy finomabb lett szeirntem. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Bumiról még semmi hír? Azt mondta tegnap, hogy Viki, téged fog tájékoztatni sms-ben.

Dita,
nekem tegnap nem azon járt az eszem, viszont ma lehet, mert párocskám nagyon meglepett. Nem voltam itthon és ő jött haza kutyátsétáltatni délben. Beléptem a lakásba és az asztalon várt egy csokor virág egy kártyával :lol: Majd elolvadtam :lol:

i.kata
 
 


Kata,

a te férjed egy igazi gavallér! Remélem a talin tart egy kis oktatást a mi férjeinknek gavallérságból :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
azért nem ez a jellemző rá általában, de talán pont ezért is örültem a meglepinek annyira. :lol: Különben nem lenne érdekes, ha mindig meglepne (persze el tudnám viselni :wink: )
Ma apummal elmentem a hugimért az usziba, erre ahogy öltöztettem szegényt állandóan leLiliztem :roll: Akkorákat kacagott rajta, csak az ovónők nem értették, úgyhogy kicsit ciki volt :oops: De annyira megszoktam, hogy a Lilit öltöztetem úszás után, hogy akaratlanul is az ő neve ugrott be :oops:

Timejka,
apum ma azt mondta, hogy hugimat hívták a Fazekasba is ének és rajz felvételire is, mert mindkettőben nagyon ügyes. Viszont most a Kőkútiban találkozott apum egy régi ismerőssel, aki ott dolgozik, és álítólag márciusban lesznek a felvételik.

i.kata
 
 


Viki mami most hívott, nincs gépközelben:

BUMI HÍREK:

mindhárom embriót visszakapta: az egyik 4 sejtes, a másik kettő 8 sejtes babajelölt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


HURRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Hajrá BUMI BABÁK!!!!!!!

Kép
pusiandi
 
 


Kata,

az én páromra ez még ritkán sem jellemző :wink: :lol:

Apa elkérte a laptopot úghogy most búcsúzom :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bumi,
gratulálok! Extra drukkok mennek! :lol:

Monic, Viki,
köszi az infót!

i.kata
 
 


Bumi!


Nagy-nagy gratula! Küldök egy jokert, hogy továbbra ia legyen szerencséd!!! :wink:

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata

Amint lehet küldöm a képeket, csak ez a fránya freemail, nem enged be! :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bumi hajrá, mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csajok egész idáig vasaltam, most picit ejtőzök aztán megnézem hogyan is kell használni ezt a sterilázót amit vettünk. Mindenkinek Kellemes Hétvégét kivánok.


Viki mami, köszi a privit. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Dy,
ok, nem vagy elkésve semmivel :wink: Amúgy ha te nm tudsz belépni freemailre, akkor én sem :lol: Egész héten sz@rakodik :roll:

i.kata
 
 


Köszi az ötletet. Én már egy ideje nem szedem a Magne B6-ot. Azt lehet ezek szerint végig szedni? nem tudtam.

Én a Timejka Timire gondoltam :oops: De köszi a kiigazítást:)

Viki! Nincs uh- képünk, mert utoljára január 05-én voltunk uh-n, és az akkori képek nem sikerültek olyan jól, hogy fotózni lehetett volna. talán majd most a 18. heti. :wink: Azért örülök, hogy érdeklődsz, ha kíváncsi vagy, akkor a korábbiak fent vannak az iwiw-en.

Suska! Én karalábé levest főzök (tejfölösen) és hozzá túrógombócot. :) próbálom light-osra csinálni, már amennyire lehet.

BUMIKA! pihenj sokat és drukkolok nagyon, hogy megtapadjanak azok a picikék odabent! :))))

Kata! De édi! Az én férjem is szokott néha hasonlókat, bár nálunk ez már régen fordult elő. :)

Még valami! Kismamák! Mellen lévő kiütésre tudtok valamit? már régóta van, és a védőnő szerint szedjek rá kálciumot. Na, nem segített mondanom sem kell.

nellike
 
 


Nellike,
de gyorsan szalad az idő. Most néztem, hogy mingjárt félidős leszel. Nem semmi. Pocifotót csinálsze nekünk? Tényleg, lassan kiderül a picik neme is, nem?

i.kata
 
 


Kata

A Férjed egy nagyon romantikus ember!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Apcim elment focizni, egyedül vagyok itthon, és unatkozom!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata!

A vonalzóm hülyeségeket számol, csak nem volt még időm javítani. A szülés várható időpontja 2009. július 11, így még csak a 16 hét 6 napján járunk. Holnap töltöm be a 17. hetet. Valamiért elállította magát útközben :?

Remélem, hogy tényleg kiderül nemsoká a nemük. :wink: Ha a 18. heti uh-n nem, akkor legkésőbb a 21 heti 4D-n! :twisted:

nellike
 
 


Nellike,
nem baj, akkor is nagyon szalad az idő :lol: Mintha csak tegnap derült volna ki, hogy sikerült :wink: Amúgy a méhecske már szinte teljesen rajta van a cica orrán :lol:

Dy,
párod nagyon sportos. A múltkor gyúrt otthon, most meg focizni van. Még mindig nem enged be a freemail? Engem már igen.

i.kata
 
 


Kata

még mindig nem, de már ujabban az iwiw sem!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
az szívás. Nekem kivételesen most mindkettő működik. :roll:

i.kata
 
 


Kata

Az iwiw délután még be is engedett,raktam fel pár képet,aztán kidobott! Mire a freemailhez értem, minden életkedvem elment, mert az egy nagy sz...r!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Szép jó estét mindenkinek! :)

Bumi: Drukk, hogy tapadjanak a kicsikéid! :lol:

Visszaolvastam a termést.... de ma nem vittétek túlzásba... reakcióim a témákra:

Azt hiszem kicsiségben az én konyhám a nyerő. Kb 3 méternyi szekrény, amiben benne van minden konyhagép és még spájz sincs. De azért én szeretem. Főleg, ha a férjem is segít főzni. Jó közel vagyunk egymáshoz :)

:oops: Ha már erről van szó én rendszeresen kapok virágot, a reggelimet mindíg a párom csinálja és néha a vacsimat is. És mindig kapok ajándékot, ha elutazik. Most borostyán fülbevalót és medált kaptam. :oops: Azért megjegyzem: Nem adom senkinek!!!!!!!!

A sudokremet én is csak dicsérni tudom. Az uncsitesóm védőnő és szokott hozni mintát. Én azt használom karcolásokra és kisebb sebekre.

Volt még valami????? Ja igen a fránya szolgáltatók. Szerintem azóta vacakoltak, hogy a múlt héten volt az a kábelszakadás....

hofeherke
 
 


Végre itthon............ kész vagyok! :roll:
A fizetésünkből megint levontak már nem is csodálkozom, és nem volt erőm hisztizni sem annyira elfáradtam a héten.

BUMI
Kapaszkodjanak azok a babók! Annyira örülök, hogy végre itt tartasz, már csak kb. két hét! :wink:

KATA
Mindig is irigykedtem a párod miatt! :wink: Nyáron tényleg adhatna tanfolyamot, különös tekintettel a hármasikrekre! :)
Enyim apu tegnap amikor tescoztunk megállt az ékszeres előtt és kérdezte, hogy mit kérek valentinnapra. :shock: Tavaly is nagyon szép láncot kaptam.
Idén nagyon olcsón megússza, mert csak egy kis pohár anyagot kérek tőle, hogy a babókat összehozzuk végre a BMC-ben! :lol:

NELLIKE
Én is úgy érzékelem, hogy mintha csak tegnap derült volna ki a terhességed. Nagyon kiváncsi vagyok kik laknak benned. Én vegyespárosra szavazok.
Vásároltatok már valamit az új családtagoknak? A tüneteid teljesen elmúltak? Mennyit híztál eddig? Tök jó hogy már érzed őket. Gondolom tudnak már ramazurit csinálni odabent. :)

Kajakérdés: én sem tudom még mit csináljak, olyan kaja kell amit a fiúk csak betesznek a microba, mert vasárnap reggel elutazom anyuékhoz.

dita75
 
 


MARA
Pedig pont írni akartam, hogy legalább egy hétre cserélhetnénk! :wink: :lol:

dita75
 
 


Én sült csirkét csinálok. Esetleg ráksalátát. Van itthon füstölt lazac is azt is hozott a férjem... lehet azt is teszek a salátába. A levest még nem tudom.

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Én ma töltött paprikát csináltam. Nekem vasárnap estére kellene valami jó ötlet, mert vacsoravendégeket várunk! :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy: A receptesbe leírtam korábban a sajtos tejszínes csirkémet. Tudom ajánlani, mert már reggel összepakolhatod és beteheted a hűtőbe, hogy összeérjen. Kb. egy órát kell sütni, úgy hogy szinte rá se nézel. Közben foglalkozhatsz a terítéssel, szépítheted magad. Egy kis rizzsel és salátával isteni. Főleg ha egy kis bor is jut mellé ;)

hofeherke
 
 


Mara

Köszi a tippet, mindjárt meg is nézem!
Az iwiwen fent vagy?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara

Döntöttem, ez lesz a főétel! Na de mi legyen előtte, és utána? :P

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita

Hová tüntél?!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Fent: Katonáné Cserepes Mária

hofeherke
 
 


DY
Csak reagáltam a többi topicba ahová még írok...... ma sem maradok sokáig, mert nagyon fáradt vagyok, megvárom míg beszabadulhatok a fürdőszobába aztán alszunk. Nehéz hetünk volt.

dita75
 
 


Mara

bejelöltelek...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: