Új privát üzeneted érkezett!

Nita :D Te is szeretd? :D Rám úgy félévente tör rám....eddig még nem főztem, Nagymamámét szeretem, mert ő jó hígra csinálja, Anya meg nagyon sűrűre, az nem jóóóó, ha megáll benne a kanál....

Kép
nyuszifül16
 
 


Nitacska: Aszta!! Te akkor sok mindenen átmehettél :shock:
Nem is akarom ezt a témát bolygatni :oops:

Nyuszifül: Használtam LH tesztet kb. 3-4 hónapon keresztül, már egy jó másfél évvel ezelőtt. Hát azon ha kellett, ha nem, mindig 2 csík volt :lol: :lol: :lol: Még menszesz előtti napon is!! Akkor majdnem el is hittem a hihetetlent, mivel az Lh tesztet szokták orákulumnak is használni, de aztán piri jött, látott, győzött :lol: :lol:

ÉÉss, a remény hal meg utoljára Nyuszifül.
Amíg nincs piri, van remény... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én is imádom a kelkáposzta főzeléket!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Mostanában én is rá vok állva a kelkápira :D . Tegnap rakott kelkápit csináltam,1 hete meg főzeléket :)..

Kép

Kép
Vendég
 


jaj kelkáposztafözeléket akaroooooooooooook most!!!!!!!!!
betty sajna sokmindene mentem át........ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Te betty, nem akarlak idegelni, de ezt mondtad a dokinak, mert ha mindig pozi, az utalhat PCO-ra is...most ne hari nincs időm megkeresni a weblapot...
Figy, van kettővel fölöttünk egy olyan topic, hogy Lh tesztek olcsón...ott vannak képek...majd nézd meg! Sokan a halvány csíkra is azt hiszik, hogy pozi, pedig csak akkor pozi, ha ugyanolyan erős, mint a másik. Sztem van ott aza csaj hajnalcsillag, ő árulja ezekez, attól függetlenül, hogy veszel-e vmit, megkédezheted, hogy mi a véleménye...fog válaszolni! Ha tényleg pozi minden nap, akkor kell a doki mihamarabb.

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita: nehari, hogy rákattantottalak :lol: A kívánósság már csak ilyen.... :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nitacska, most az a lényeg, hogy kisbohóc a fiókban van! :wink:
És szeptember végén már nem a fiókban, hanem a kezetekben lesz! :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


VALAKI HOZZON NEKEM ÉS NITÁNAK KELKÁPOSZTAFŐZELÉKET! :D :D :D :D :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Hm, Kirus most látom csak, hogy Te is rákattantál...lehet, hogy ez valami jel..... :wink: :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül ne idegesíts PCO-val, mert kifutok a világból :lol:
A doki folyamatosan vizsgál, hormonvizsgálat is volt, stb... Akkor már szerintem észrevette volna nem?
De én úgy emlékszem, hogy a tesztcsík sokkal halványabb volt mindig, mint a controllcsík. De mindig! Pé közelben is!
Akkor lehet, nem volt pé-m?
A franc se tudja már mi volt?! :D
De a doki tuti tudatta volna már velem. (vagy nem?)
Most be is kakáltam hirtelen... :oops: :roll: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nyuszifül!

Hát...ki tudja :lol:

És mit kértek mellé??
Kép



Kép
Vendég
 


Betty: nem akartalak idegelni, lehet akkor a pé-d volt gyenge tényleg, ha nézik a tüszőt UH-val, akkor úgy is kiderül...ha halvány, az nem pozi, akkor nincs gáz...de Te két csíkot írtál az előbb.... :)

Kirus: Nyem is tugyom... :lol: Nita: mit kérjünk???? Hm, fasírt? Virsli? Főtt tojás? :D Tényleg mit szoktak hozzá enni.

Csajok , nem vagyok hülye, de érzem, hogy megjön...

Kép
nyuszifül16
 
 


na jöttem kicsit én is bár nem sokáig öcsémék uton vannak felénk :wink:
üdv betty közöttünk, ne aggodj ha jártál dokihoz tuti észrevette volna ha baj van. A két csik ha gyengébb nem bizti, hogy a legjobb ezt nem mondtad a dokinak? Lehet a szervezeted több LH homont termel. Na de én még csak január óta olvasgatom mi is lehet az óka, hogy 1 év munka utén sincs meg az első babánk :cry: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Helooooooooooooo Melisch: már úúúúúúúúúúúúúúúúúúgy hiányoztál, nézd teljesen hülye vagyok!

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia Melisch!
Majd úgyis megyek 10.-én UH-ra, ha nincs pé, vagy valami, akkor úgyis ki fogja mutatni.
Egyébként voltam már tüszőnézőbe, és nem volt semmi gond.
Hát majd kiderül. :roll:

Én virslit kérek a kelkápihoz :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


na valaki küld kelkáposztafőzeléket????????? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


itt van az íze a számban........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát én nem tudok kelkáposztát főzni, meg lehet a határon sem engednék át :cry: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nekem is, de nem tok, most főzni, mert megbukok...holnap főzzünk mindketten azt!? :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Melsich: ha hamarabb volt pé-m,akkor két nappal hamrabb jön meg ugye?

Kép
nyuszifül16
 
 


szia melisch!!!!! Helyesek vagytok a képeken!!! :)

nyuszifül!!! Én általában fasírtot csinálok mellé :)

Kép
Kép
Vendég
 


Tényleg a képekről: iwiwen vagytok?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nyuszifül elvileg de nem biztos ha elég pontos a havid akkor lehet nem jönn elöbb :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: köszi, még jó, hogy ezt Te tudod :wink:
Raktál felképeted wiwre, nézem...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül!
Én csak pizzát vagy sült sütőtököt tudok küldeni. :D
Nem szeretem a kelkáp főzeléket.... :?

Betty!
Üdv itt! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


betty! Igen fent vok.. Te milyen néven? Én Bolváriné Schőn Anikó
Vendég
 


Szia Mucus!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nyam-nyam sütötök azt én szeretem, szegény nita ugye milyen gonoszok vagyunk csak kajáról beszélünk

Kép
Kép
melisch
 
 


Bejelöltelek Kírus!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty! ok mindjárt nézem :) és vissza jelöllek!!

Kép


Kép
Vendég
 


Szia Betty. :lol:

Nyuszifül!
Miért vagyok optimista?
Hm,fogalmam sincs.Csak úgy. :wink:
Nem tudom miért de most újból reményt látok.....Talán csak azért mert most többféle gyógyszert kaptam vagy a fene tudja..... :? :)
Az biztos,hogy ha ez a hónap nem sikerül akkor biztos magam alatt leszek valameddig.
Csak az vigasztal,hogy itt van Domi aki időnként kitesz 3 gyereket is. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Melisch: te jó ég, te is nagyon vékony vagy...Gyönyörű voltál az esküvődön...és nagyon szépek vagytok együtt a férjeddel.

Mucus: köszi, pizza jöhet...! :wink:

Betty: Daróczy Linda

Kép
nyuszifül16
 
 


a sütőtököt nem szeretem........ :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: én sem, éelég soka közös pontunk....pocakot akarok :cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül köszönöm a bókot :oops: mondjuk nagyon sovány voltam a lagzi idején sok volt a munka +az izgalom a tél óta már hiztam az akkori 26-os farmerjeim már nem kényelmesek nekem sajna :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


rokonok lennénk? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


betty én is fent vagyok iwiw-en Nagy Melinda Románia

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszifül jelöltelek!

Mucus, milyen gyogyit szedsz?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melisch: Rád fér, nem hiszem, hogy ártana...vagy rosszul álna! :wink: Nem bók, hanem tény! :lol:

Nita: nem tudom....ki tudja...

Csajok, jön az önsanyargatás, ki kell kapcsolajm a gépet...muszáj, mert megint nem a tanulásra figyelek. Holnap nagyo szorítsatok, még lehet este felnézek!
puszi Mindenkinek

Kép
nyuszifül16
 
 


muszály sorry, elírtam

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi!
Akkor jó tanulást neked,szorítunk sok sikert!!! :wink:

Kép
Kép
Vendég
 


nyuszi hajráááááááááá

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch, jól feladtad a leckét :lol: :lol: :lol:
Tudod mennyi ilyen név van?
De ha minden igaz, és a kisképeden tartasz egy kis uszkár kutyát, és tényleg te vagy, akkor megtaláltalak, és ha visszaigazolsz, bejelöllek :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó tanulást :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


ja mindenkinek az üzenet keretében fent jobb oldalt van két gomb idézet és a saját üzeneteinknél megjelenik a szerkeszt is oda ha rákattintok újra tudjátok javitani, bővíteni amit irtatok

ja betty én sem találom magam és van 560 nagy meli :roll: nem engem találtál nekem mincs jelenleg kutyás képem :wink: ha megadod a neved megkereslek én :wink:

nyuszifül megy a drukk holnapra puszi neked 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.30 18:13-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty! Nálam megtalálod melisch-t :)

Nézem a képeidet,arik vagytok :)
Vendég
 


Sziasztok. Én is vagyok csak egész nap takaritottam.

Nyuszi: Jó tanulást és holnapra egy kalappal:)

Nita: kelkáposzta főzelék?? Nálunk tegnap volt ettük két napig annyi volt. A végén a kutya ette meg. Ha tudtam volna....

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Kírus, Ti is :)
Te figyu, lehet hogy hülye vagyok, de Melischt nálad sem találom :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?