Új privát üzeneted érkezett!

ahoj!!!

Jubi, az tényleg varrós doboz, ahogy a többiek már megfejtették...
ahogy megláttam, egyszerre közölhetnékem vót veled, de hát ugye aki nem tart itt lépést veletek, az igy jár...

amúgy épp azért ugrottam fel, hogy megkérdezzem, nem szoktatok-e bolhapiacozni.
csajok! nekem az a gyengém.
itt Zegen, vasárnaponként van, úgyhogy már itthon se vagyok, hihihi
annyi jó cuccost szerdzsóztam már onnan...
úúúú
meg múltkor láttam egy rakás pléh köcsögöt, ami bitos beindította volna egy-két kollega fantáziáját...

Koda: jah
hát kiváncsi vok én is milyen lesz a Che-s képed, és tényleg annyira egyértelmű a keret, hogy fekete legyen...
mit ért hozzár az öcsi...
vagy max repeszthetnéd, hogy a repedésekből a piros tűnjön elő (fekete marad fent)

vagy te nem tudsz repeszteni? KépKép

drezsy
drezsy
 
 


Lányok!

Itt válaszolok, mert már nem a cserét érinti amit irni szereték.

Ánizs!
Köszi a jókivánságokat, és nem izgulokKép Beszámolo természetesen majd lesz, de még nagyon sok idö van addig.

Juborka!
A nagy nap aug.14-án lesz. Ugyhogy idö mint a tenger, csak most az elején van rohanás. Vagy ne reménykedjek a végén is lesz??? Képet természetesen mutatokKép

Nagyon tetszik a dobozod!!!

Zsuzsimanó!
Neked is kösziKép

Kata!
KösziKép
musi
 
 


DrezsyKép
Én is ugyan erre gondoltam. Mármint repeszetni a keretet. Amúgy meg én is repesztgetek mostanában.Kép
Kaptam ajándéba egy Marabu rep. lakkot. Azzal szórakozok mostanában. Nagyon szépen reped, meg vagyok vele elégedve.

MusiKép
Az eleje inkább a bolondokháza. Mármint a készülődésnek. Aztán lesz olyan idő is, mikor szinte elfelejted. Na de a nagy napon.... 24 óra sem lesz elég!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

FIGYELEM! FELHÍVÁS!
Keresztszemezős lánykák!!!

Mennyi időtök van mostanában??? Nem érdekelne egy egyszeri kis munka valakit????
Nagyon szeretnék ajándékba adni egy törölközőt. Én nem tudok hímezni, meg ilyesmi. De nagyon tetszik. Olyasmire gondoltam, amit ZSU csinált. Beleírta a nevet és mellé még volt egy kis minta.
Ez most komoly munkaajánlat! Természetesen rendesen kifizetném. Lenne valaki aki elválalna engem????? A szöveg ennyi lenne: Andinak. És mellé v.milyen kis minta még.
Aki esetleg megcsinálná, légyszi jelezze. Egy kis mellékkeresetKépKép
Ja, és kb. 1 hónap múlva kellen, hogy kész legyen. Szóval nem holnapra.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Én szívesen elvállalom! 30x50-es hófehér kéztörlő van itthon, ha az megfelel. Azt írd már meg, hogy menni idős a hölgy, és milyen érdeklődési köre van, a minta miatt...

Tettem fel néhány képet, nem dekupli, csak Kristóf, ha érekel valakit, nézze meg:
így alszik:
http://babanet.hu/album/albumimages/1450/35598.jpg
apával:
http://babanet.hu/album/albumimages/1450/35600.jpg
telefonnal:
http://babanet.hu/album/albumimages/1450/35599.jpg
kacarászva:
http://babanet.hu/album/albumimages/1450/35603.jpg
csak úgy:
http://babanet.hu/album/albumimages/1450/35602.jpg
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Esetleg ma.Kép Én 9-10 körül tudok belépni.
Tündéri kisfiad van, igazán büszke lehetsz rá, én meg irigy vagyok rád.Kép
Látom ez a fenékfelhúzós alvás teljesen természetes a gyerkőcöknél.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép
Most értünk haza, ezért most válaszolok.

ZsuKép
Mél megy nemsokára.KépKépKép

KataKép
Te már láttad, de a többiek még nem. Csak példa a fenékfelhúzós alvásra:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/35569.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szisztok!

Csak most sikerült géphez jutnom, de ezen a szép napon mindenkép kint kellett lenniKépKépKép

Jubi,
szépek a dobozok,bizti örülni fognak az oviban. Azokat hobby festékkel festetted, vagy diszperzittel?
És hol van az a bolha, ahol ilyen tuti varródoboz kapható? kb 10000 pénz egy ilyen boltban!!!

Zsu,
csúcsfej a kis krapekKépKépKépKép
Remélem az enyém is ilyen mosolygós lesz.

Koda,
hát, igen, te is büszke mama lehetszKépKépKép
A marabu rep. jobb, mint a hobby? Én pont a héten fogadtam meg, hogy többet nem repesztek...Kép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
Édes, ahogy eldőlt! Láttam ám Katánál a másik képet is a tegnap estéről!
Manóka!
Köszi! Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda!
Igen, láttam. Tündéri.KépKépKép Szegénykém, hogy eldőlt.Kép És persze ő sem marad ki a felhúzott fenékkel alvók táborából.Kép
Tök jó, kedden élőben is láthatom ezt a minipasit.KépKépKép

Zsu!
Azt nem nálam láttad, hanem a Miskolc topicban.Kép
Semmi gond kislányom, majd küldök Neked Cavinton-t.KépKép Címed nem kell. Megvan.Kép
Az én topicom az "Ismerjük meg egymást/Kata007 képei"

K.

Ui: kukk be a profilomba.Kép A négy kicsi ma készült. Fürdés kezdete, hajmosás után, hajtörlés után /ez a kedvencemKép/ és pizsiben.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Az én kisfiam már 6kor fel akart kellniKépígy már javában fenn vagyunk. Apa meg elment dolgozniKépKépKépKépKép

Kata,
nagyon szép a leányzó. Nekem a jobb felső tetszik legjobban, elmehetne samponreklámba is.
Kérdés: a dekup. virágcserepek müanyagok?

manóka

manóka
manóka
 
 


SziasztokKép

ManókaKép
Köszi a dícsérő szavakat. Hát melyik anyuka nem büszke a csemetéjére?
A rep.lakkal kapcsolatban: Én eddig amit használtam, mind nagyon jól repedt. Én azért nem szeretek annyira repeszteni, mert mindíg belefestek a már kész repesztésbe. De ezt most ajándékba kaptam és godoltam nem hagyom beszáradniKép

KataKép
Igen, kedden babanézegetés. Annyi, hogy én csak kevés ideig élvezhetem társaságotokat. Anyának szülinapja van kedden, és tegnap este találta ki az ajándékát. Úgyhogy még az után is rohangálnunk kell apával.
Kép


ZsuKép
Mél ment reggel! KépKépKép

Drezsy!!!!
Má' megint hova tüntél????Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Manóka!
Köszi, nekem is az a kedvencem. A kis boglyos.Kép

A virágcserepek igen, műanyagok. Szinezett Hérával van lefestve és csónaklakkal, hogy vízálló legyen.

Koda!
Semmi gond, de így legalább nem kell "postásnénit" játszanom a tündéres szalvik miatt.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda! Kata!
Úgy irigyellek benneteket! Hogy ti találkozhattok! Persze lehet, hogy élőben én nem lennék olyan szórakoztató...
Kata!
Csodás ez a montázs!!
Manóka!
Én agyagcserepet használok, diszperzittel színezem. A Tescoban elég jó áron vannak.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Köszi Lányok,
van itthon műanyag cserép is, az is jó info, hogy nem kell a drába hobbys festékeket vennem.
A hugomnál most festettek ki, maradt is distperzit ki. Kép
Na, az uram biztosan boldog lesz, ha meglátjaKépKépKépKép

Apa dobozos sört szokott inni, és én már olyan sokat gondoltam azokra a drága dobozokra. Megpróbáltam lefesteni( hobby festékkel)de nem tudta teljesen bevonni, a szalvétát is hiába ragasztottam rá, átütött a doboz.KépKépKép
Szerintetek, van remény, hogy vmire jó lehet?

manóka

manóka
manóka
 
 



KépKép


KépKép
kata007
 
 


Manóka!
Képzeld, én a cd-ből készült alátétemmel jártam így, gyönyörű narancskarikák, és egy TDK felirat. Jó mi?
Kata!
Mivel festetted le alatta? Akril? Hány rétegben?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
HéraKép + Aquacolor szinező. 2 réteg.
Nekem nincs is itthon akril. Amikor elkezdtem a lányok mondták, hogy bármilyen belső falfesték is jó, úgyhogy én arra rendezkedtem be. Aquacolorral pedig olyan szép szineket lehet belőle kihozni.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


hali evribádi!

nem tűntem el....
képzeljétek, cseten még annó megismerkedtem egy nőcivel, és tök jó haverok lettünk, mondjuk azóta a csetet felcseréltük msn-re, és minden nap dumcsizunk. Kiderült, hogy van a családnak egy vállalkozása. És mit gondoltok mivel foglalkoznak? ja, háztartási cikk, vegyiáru forgalmazással KépKépKépKép
poénból megemlítettem neki, hogy igazán küldhetne valami jó kis lakkot. Erre küldött.
pedig tényleg viccnek szántam. és annyira jó az a lakk.
Pill, mindjárt mondom mi a neve:
AKRILAN univerzális, nagyrugalmasságú, színtelen lakk.
ez a pontos neve. és 150 ml-es kiszerelésben van.
még annyit, hogy ez spray-s formációjú.
de baromi jó (csak büdi)-lakásban nem ajánlott.

hirtelen ennyi
ja meg még az, hogy újabb kísérletezésbe fogok, ma reggel vettem csokiaromát a boltban. azt keverem a vizhez, és abba teszem a gipszet...
KépKépKép
eccer majd csak ideérek, hogy milyen lett
na sietek, mert sebi még: Kép


na hali

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok lányok!
Én most már vagy két napja nem voltam, kihasználjuk a jó időt...

Zsu és Koda!
Nagyon édes gyerkőceitek vannak! Az én nagyfiam is aludt így picikorában (sőt annakidején állítólag én is), a kicsi viszont nem gyakorolja ezt a póztKép

Kata!
Büszke lehetsz a lányodra!...és a nyuszis ceruzatartóra isKép

Manóka!
Az a bizonyos bolhapiac, ahol a varrós (szalvétásKép) dobozomat vettem a zsibi. Gondolom így már tudod miről beszélekKép
A ceruzatartókat pedig diszperzittel szoktam lealapozni.

Én most nagyüzemben öntöm a kereteket, mert a gyülekezetünk gyerektermét most újították fel, és a csupasz falakra gyártok képeket. Ha készen lesznek megmutatom...

Viszont Daniról tudok mutatni egy tegnapi képet...jaaa ez offKép
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Dana_motorozik.JPG

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok Lányok! Mindenki babája, babái gyönyörűek! Olyan jó érzés látni őket! Nálunk már sajnos nagyon az önállósodás felé haladnak, olyan keveset igénylik az együttléteket.
Tettem fel a hétvégén készült munkáimból. Tele vagyok új ötletekkel, remélem sikerül őket véghezvinni!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Jubi,
klassz a fiú, jövőre már mi is igy mocizunk remélem... Igen, igy már tudom a bolhátKép

Anizs,
nagyon szépeket csináltál, azt a citromfás keretet szivaccsal csináltad?
Nekem az elrontott repesztés nagyon tetszik, sokkal jobb így. Azt hogy sikerült összehozni?
Posta már bekészítve!

Lányok, a festékekkel kapcs. köszi a tanácsikat, lehet, hogy ma elfutunk a fiúval a Praktikerbe. Apa biztosan fog örülniKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


mindenki reklámozza a babáját

én is had...Kép
http://babanet.hu/album/main.php?album=1692&page=1

Ő Sebi

(meg vhol én is ott rontom a képet)


drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Ma sétáltunk egy nagyot Kodáékkal, vagyis előben is láttam azt a tündéri kis minipasit!KépKépKép

Jubi!
Nem félsz, hogy megunod ha egyszerre ilyen sokat kell csinálnod? Én rendesen tehernek éreztem, most amikor azt a sok képet csináltam. Soha többé nem fogok hozzá egyszerre ennyihez.
Viszont most alig várom, hogy elkezdjem a ceruzatartókat.
Lefestés nélkül nem szép.Kép Kipróbáltam.KépKép
Nagyon aranyos kisfiad van. Nem is tudtam, hogy neked is Danid van.Kép Látom nálatok is jó idő volt tegnap.Kép

Ánizs!
Nagyon szépeket csináltál! Főleg a katicás nagyon klassz!Kép Tudod, nekem az a gyengém...Kép

Drezsy!
Sebi is nagyon drága.Kép És nem azért mert én amúgy is elfogult vagyok a fiúkkal.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Mnóka! A repesztés nem tetszett, így nekiálltam lemosni a felső festékréteget. Már csináltam ilyet, és így nekem sokkal jobban tetszik.
A citromfásat igen szivaccsal csináltam. Azért is, mert a keret öntése nem lett tökéletes, és így elvontam onnan a figyelmet.
Kataoo7! ugye látszik, hogy a két pici katica úgy van odaragasztva? Kb.1,5 éve vettem őket (fából vannak, hobbyboltban lehet kapni, öntapadós), most érkezett el az idő, hogy felhasználjam.
Drezsy! Sebikéd tündéri!
anizs007
 
 


Sziasztok!
Nálunk is gyönyörű idő van. Jól beöltöztettem Kristófot, úgy mentünk ki, persze csurom víz volt az egész gyerek, mire bejöttünk. Na meg az orráról és a homlokáról hiányzik a bőr, mert apa sietett, és húzta maga után, persze hogy elesett!!
Jubi!
Ha meg szabad kérdezni, mennibe fájt neked a doboz??Olyan gyönyörű, beleszerelmesedtem teljesen. Dani hatalmas!És nagyon aranyos!
Drezsy!
Mekkora szemei vannak Sebinek!Nagyon édes!Az ujját szopcsizza, nem cumizik?Kép
Kata!
Még a végén féltékenyek leszünk!!Megverekszünk a lányodért!!Kép
Ánizs!
Nagyon szépek! A francia csendéletes szalviból nincs már véletlenül?
Manóka!
Szalvéták feladva!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kata!
Már elkezdtem a gyerekképek "gyártását", de egyenlőre még élvezem. Kiöntöttem vagy 7-8 keretet (ma még folytatom), és két kép elkészült, majd lefotózom őket és felteszem. Nem unom...sőt élvezem...nagyon sok olyan gyerekszalvétám van, amit nem tudok elképzelni a fiúk szobájába, így most azokat is fel tudom használni.

Ánizs!
Nagyon szépek az újak! Nekem legjobban a citromfásak tetszenek!

Drezsy!
Sebi gyönyörű kisfiú!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu!
Ez a doboz - némi alku után - 700 (azaz HÉTSZÁZ)Kép forinttól szabadított meg.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Két gyerekkép:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/matr_z_maci.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/tengerparti_maci.JPG (ha jól emlékszem Drezsy is csinált már képet ebből a sz-ból)

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
A sírás kerülget!!! Ha véletlenül ráakadsz mégegy ilyenre, a dupláját is kifizetném érte!! Még át is mennénk érte Debibe!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép
A sétától kicsit Marci feldobódott és még most is fent van, nem akar aludni.
KataKép
A kiscsaj aludt valamit?Kép

Én is elkeztdem alkotni. Ebből egy üzenő tábla lesz. Még rá kell ragasztanom az üzenő cetlit és a ceruzát.

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/35859.jpg

Ánizs Kép
Tényleg szépeket alkottál. Megint adtál új ötleteket!!!

DrezsyKép
Szia! Beindultál Újra?

ZsuKép
Apának külön gratula!Kép Kristóf azért jól van? Nálunk nagyi ejtette fejre tegnap előtt Marcit. De csak egy kicsit szerencsére

ManókaKép
Jó festékvásárlást!!!:o

Koda

Kép

Kép
koda
 
 



Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda

jaja
megint belelendülök.
menek csokiaromás keretet önteni
szorítsatok
KépKépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Zsu!
Akinél vettük a dobozt azt mondta, hogy szokott neki ilyesmi lenni, de 1500 ft-ért szokta adni. Ennek van egy kis törés a tetején (Apa kijavítjaKép), ezért tartotta 1000 pénzre, amit sikeresen lealkudtunk. Majd ha megyünk ki nézegetem neked, és ha lesz megveszem.

Koda!
Mivel fogod ráragasztani az üzenőt a táblára? Muti meg a végeredményt is!

Drezsy!
Szoríííííííítok...Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Isten áldását rád! Járj szerencsével doboz ügyben! Ha véletlenül van, akkor szólj már, nem tart semmiből átugrani, apa is vevő lesz az ötletre.
Koda!
Kristóf még jól van, majd fürdésnél fog visítani, amikor víz éri, és csípi!
Amúgy ma már nem jövök, hímzek...nagyon belelkesültem, holnap jelentkezem az eredménnyel!
Kép
zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda!
Méghogy aludt-e?Kép
1-től fél 4-ig. Az anyjával együtt.KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ahoj!!

verőfényes tavaszi jó reggelt
Kép
de hogy ti hol vagytok??? ilyen későn?
hasatokra süt a nap

a lényeg: öntöttem egy csokiaromás gipszet.
percek kérdése, és kiveszem a sablonból Kép
majd mesélek
az illata tuti

drezsy
drezsy
 
 


csajok, tisztára ügyes vagyok

most van nálam 7:40
főztem már teát, kávét, elküldtem az embert pénzt keresni, megetettem a gyerkőcöt,(visszaaludt) öntöttem 3 képet...
tegnap jól eltűnt mindeki...kijött a jóidő.
bár ezt vártuk már mióta.
hét ágra sütött a :
Kép
mi is kihasználtuk rendesen..2x1,5 órát voltunk kint.
ma is ez lesz, ezért ez a korai ténykedés

csövi
ja, asszem kodának megy egy mél

drezsy
drezsy
 
 


Hellóóóóóó!

Na, én nem voltam ilyen ügyes mint Drezsy. Azzal kezdtem, hogy Marci tápszerét kiszortam a konyhába. Tudjátok, olyan mint a liszt...
Aztán meg eltörtem egy félig kiszáradt gipszkeretet.Kép

Drezsy!
csak nem ért ide a méééél!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


pedig elküldte tőlem, méghozzá 8.24-kor, a mélboxos címedre
csak várd


drezsy

nemsokára megyünk sétálni, kis kampókat venni a szekrényekre, mert sebi mindent kirámol
tegnap úszott a konyha az ecetben
grrr
ja, jó a csokiaromás keret
illatozik ezerrel
drezsy
 
 


mentünk séta, remélem megérkezett a mél, kodának
drezsy
 
 


Hát ez nem igaz!!!!!!
Reggel újra csináltam a gipszkeretet amit eltörtem. Azt is sikerült eltörnöm. Sőt! Eltörtem a már kész citromos üzenő táblát is. Jobb lesz ha nyugdíjba vonulok???!!!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata, Koda!

mél ment
Kép

drezsy
drezsy
 
 


Koda!!!
MA INKÁBB NE NYÚLJ SEMMIHEZ!! Marcika, a jóisten óvjon!Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Drezsy!

Mél ment, még ma várok választ. Kép

Koda!
Ma inkább csak nekünk írogass! Gyereket, tápszert, gipszet, festéket felejtsd el.KépKépKép
Jaaaa, és nem aludtam, tudd meg!.Kép Anyumék voltam. A kocsimat takarítottam.KépKépKép
Húú, nem is cikiztél, hogy még mindig alszom.Kép Mindegy, úgyis tudod miről beszélek.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Én alkottam délelőtt, egyet húsvétra,egyet csak úgy.
A fiúnak is akarok egy keresztszemes képet, ma kezdtem.
A manóka próbálkozik albumban vannak. Máshogy nem vette a gép, de most nincs időm tovább próbálkozni.

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
Kép

Két újabb: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/vid_ki_nyuszip_r.JPG
és egy újabb ceruzatartó az ovinak: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/tengerparti_ceruzatart_.JPG
...most nagyon ráéreztem a ceruzatartók ízére Kép valahogy jobban ízlik most, mint a képekKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Manóka!
Én nem tudtam megnézni őket, mert az "oldal nem található" Kép
A hiba az én készülékemben van?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Nektek is azt írja, hogy az album nem látható??Kép
Pedig ott van a manóka próbálkozikbanKépKépKépKépKép

manóka
manóka
 
 


Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?