Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép Kép
vas
 
 


hát így járok mindig :o , na , megyek csinálok valami értelmeset is, ha már az uramat elküldtem szülőire :lol: :lol:
vas
 
 


Eszti
Nagyon sajnálom Benyót és téged is. :( Na meg az Ikeás talit. :(
Gyógyuljatok meg gyorsan

Bartika
Nagyon édesek a gyerekek. Szerintem hasonlít a nővérkéjére. :D

Ildi
Gödöllőn voltam ,de a Mariannal és végül nem voltunk a Dm-be. :) Miért mentél lemaradt valami papír? Vagy már most megbüntetek a kedvesek? :(
Várjunk holnap estig, hátha jelentkezik valaki még! Mehetünk szombaton is, ha az több embernek jó! :!: :!: Ha minél tovább toljuk a dátumot,beindul az influenzajárvány és valaki mindig beteg lesz. Szerintem :roll:
Megint te vagy a tetején. :lol:

Én akkor holnap megyek az Ikeába. Kivel is találkozom és hol :?: :?: :?: :?: :?:
Még reggel jövök



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 

 
 

Nektek a HTML –re mi van írva „ki vagy be” van kapcsolva. Nem értem miért nem engedi a képet . :twisted: :evil: Vagy mit kell csinálnom???

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Edit!
Mi megyünk fel a kajálda részbe. Kb 16.15re ott leszünk Hannával. Előtte tuti, hogy a csúszdánál leszünk egy picit :D:D
Nekem a szombat jobban hangzik erre a hétre :D


Eszti!
Nagyon sajnálom a betegséget és hogy nem tudunk talizni!
Küldöm a gyógymanókat Benyónak!

Angi!
Hát, szép helyen vannak legalább A-ék :D Kiát én is nagyon kedvelem!!!! :D Ő volt a dokia a szobatársamnak és ő nála kezdtem szülni. Alapvetően jó lett volna nála megszülni a manót... nem kellett volna kivárnia a kiscsajnak azt a 22 órát :D:D:D
Nálad az nst-ket csinálta, ugye? :D

Ildi!
Legalább szép lila mindig a laptetej :D:D

Lidke!
Hanna már várja Kevét :D:D No meg a megszokott húsgolyóját :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Bartika: nagyon jó hogy írtál. Nem voltál sok, sőt, még tehettél volna képeket hadd gyönyörködjünk! Pötyire nagyon büszke lehetsz akkor, el tudom képzelni milyen kis gondoskodó tud lenni. Gratulálok mégegyszer!!!Ruha ügyben bármikor tudok segíteni, sok minden van, folyamatosan. Majd jelentkezem.

Gyöngyi: nagyon aranyos lehetsz amikor így elérzékenyülsz. Jobb is ha nem tudod konkrétan mi a bajom, na akkor bőgnél csak igazán... Napokig :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: De nyugi, nálam nem dolgoznak a hormonok, kemény vagyok, mottóm, ami nem öl meg, az megerősít!!!De köszi hogy gondoltok rám.

Ildi: nagyon jól csinálod hogy mindig lapetetej lesz belőle.

Babetta: nekem kikapcsolva :lol:
Vendég
 


Edit!
Elküldtem mailben a beállításokat :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Ikeja ügyében meggyőzhetőek vagyunk. ;) Most olvastam mindent, ezért nem reagáltam semmire...

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Holnapi Ikea nekünk lehet, hogy ugrik, Keve este elkezdett panaszkodni, hogy csípi őt a pisi, aztán éjjel is sírva ébredt, hogy csípi, mossuk meg. Kívülről nem látszik semmi, remélem, nem hólyaghurut. :roll: Reggel meglátjuk, mi lesz, ha nem múlik el, akkor irány az orvos. Most éjjel megbeszéltem vele, hogy pisiljen párszor bilibe, hogy lássuk, hogy hol csípi.

Edit!
Nekem is a szombat lenne jó. :D

Ildi!
Te ezt kiszámolod? :lol:
Mi volt a szülőin? Ez valami félévi volt?

Eszter!
Keve is szokta Hannát emlegetni, amikor megyünk az Ikeába. Mély benyomást tett rá! :lol:

Eszti!
Szegény Benyófi! :cry: Sok-sok gyógymanó neki! Neked meg kitartás!

Gyöngyi!
Hogy van a fogad? Könyv megérkezett?
Örülök, hogy anyósod jobban van, aztán majd sok erőt neki, nektek a kemóhoz, és irány a teljes gyógyulás!
Én majd a mellemet akarom plasztikáztatni. :lol:

Angi!
Nagyon csini a pocakod! :D Én is Kiát néztem ki magamnak, amikor a Péterfyn gondolkoztam.

Mamacka!
Ja :!: :idea: Azt hittem, ott kapott munkát, azért költöztök. Ez így nagyon izgi, bátrak vagytok! Sikerült bérlőt találni? Mikor költöztök?
Miben változott Áron?

Anita!
Nekem is potyogtak a könnyeim, mikor olvastalak, pedig nem vagyok terhes. :cry: Hogy van Botika? Neki is mennek a gyógymanók!
Emmácskával mi történt, hogyan koppant?
Ó, sajnálom... Próbáld csak magadnak megírni, vagy Emmácskának, emlékbe, hátha az segít a feldolgozásban is.
Boti nagyon ügyes a korival! A Kiskirálylány meg jó húsban van! :lol: Szépségesek, és én is látom a hasonlóságot, pedig én pancser vagyok az ilyesmihez! :D

Bartika!
De nagyon szép Ádi baba! Még egyszer gratula Nektek! Pötyihez is, aki csuda aranyos nővér! Talira meg ne irígykedj, élvezd a babázást, olyan gyorsan elmúlik ez az időszak! Gyere majd, hozzál még képeket, meg beszámolót, ha lesz időd!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


boscó:ennyire komoly a dolog? :? akkor majd ha szűltem elmeséled

Lidke:Fogam lüktet, rendeltem már rá grapefruit magot, de még nem hozták (dm-be már nem jutok el szerintem). Szombaton megyek kontrollra, remélem tud vele csinálni valamit. A könyvet másodikára ígérték, remélem meg is jön, mert nincs sok időm tanulmányozni már :wink:

Tegnap esett le, hogy 3 hét múlva kezdődik az nst.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Délután ott leszek :D
Eszter így van beállítva minden. :(

Most ennyi,mert indulok Pestre.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok

Délután ott leszek :D
Eszter így van beállítva minden. :(

Most ennyi,mert indulok Pestre.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok

Délután ott leszek :D
Eszter így van beállítva minden. :(

Most ennyi,mert indulok Pestre.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok

Délután ott leszek :D
Eszter így van beállítva minden. :(

Most ennyi,mert indulok Pestre.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Mi sajna biztosan nem megyünk, reggelre elment a hangom. :? Lehet, hogy csak az esti forró teától, de ha mégse, nem akarok senkit megfertőzni. Érezzétek jól magatokat!

Edit!
Írj a szerkesztőnek!

Gyöngyi!
Bizony, nagyon rohannak a hetek! :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke,
jobbulást Neked! Keve hogy van?
Gyöngyi,
ez a fog jól megkínoz téged, szegényke... Javulást!

Lidi is köhög megint. Kap Stodalt és szívom az orrát.

Jó talit!
angi79
 
 


Barti
Még hogy sok!!! inkább kevés! ;) gyere gyakrabban... jókor mondom mi? :lol:

Isten hozta manófit a nagyvilágban! gyönyörű!

Pötyi milyen kis komoly nővér!



Lidke
Igen izgi
Imhol-e a hirdetés:
http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/te ... ,1779.html

Jó Ikeázást én csak csendben irigykedek... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti írtam egy kétségbeesett pü-t, ha olvasod, lécci írj!!!

Köszönöm szépen!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Egy-két kép rólunk:


Kocsiban alvás, amit 3. emeletre felcipelés követ férjem részéről némi anyázás közepedte... :) :) :)


Áronom
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


lyly remélem nincs baj!
Szólok neki a zártba.
Ha akarod fel is hívhatom!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Szombaton akkor megyünk valahova?

Mamacka!
:lol: :lol: Nálunk is hasonló a helyzet, de mi csak a másodikig cipelünk. Mondjuk az én Uram még örül is, ha viheti az alvó csemetét. Egész el szokott érzékenyülni. :wink:

Angi!
Jobbulást Lidinek! Melyik nap kezditek az ovit?
Kevénél valószínűleg csak valami sérülés lehetett, ami nem látszott, mert másnap reggel még nagyon sírt, kicsit kamilláztam neki, meg levettem róla a pelenkát (kénytelen volt bilibe pisilni :lol: ), és délre el is múlt teljesen.

Ikeás talisok, hova tűntetek?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


na , írtam, erre elszállt :evil:

megpróbálom majd még valamikor :roll:
vas
 
 


akkor újra:

Edit, nem büntettek meg (csak volt egy kis hiba, amit saját magam akaratm rendberakni) :D
Bár a folytatást a könyvelőnek kell(ett), remélem sikerült :)

Lidke, én nem tudom mi lesz szombaton, elméletileg hozzánk szombat-vagy vasárnap vendégek jönnek.
nem tudom melyik nap jönnek, de a másik kérdőjeles napon meg mi megyünk-.
Így nem tudom mi lesz a szombat estével.
Edit, szervezed már??????? :wink: :wink: :wink: :wink:

Lidke, igen, félévi szülői volt,megbeszélték mi volt/ mi lesz/, mik voltak a hiányosságok...stb...
Jó, hogy Kevének nem lett semmi baja a pisicsípéssel :)


Angi, jobbulást Lidikének :D


Ikeás tali milyen volt???

Gyöngyi, igen, pár heted van tényleg, nem izgulsz???
Fogad? Lett grapefruit?
Én is tavaly ilyenkor szívtam a fogammal, odajártam egész januárban :roll:


jaja, amilyen sűrűn jövök, mindig sikerül megszereznem a lapteteje pozíciót :lol:
Miért egyébként hány hsz.-nál vált új lapra? :lol:
vas
 
 


Ja, este negyed 9-kor jött a futárszolgálat, én meg csuromvizes hajjal álltam a zuhany alatt :wink: így Apa fizetett (az én tárcámból :) ). Az esti fogmosás után akarnám kipróbálni, remélem hatni fog, mert éjjel bazira fájt. Felhívtam a dokit és azt mondta, hogy gyökérhártyagyulladásom van (mi a szar lehet az :shock: )

Az egyik Talis tuti meg van, ma komunikáltunk :)

Eszti: Benyónál van javulás?

Lyly: remélem már minden ok

Lidke: megnyugtat, hogy Ti is pelusoztok még :wink: Én bazira nem látom a végét :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Szegénykém! :cry: Szerintem ez olyan, mint a csonthártya gyulladás, csak a gyökéren. :cry:
Pelusozás végét én se látom, pedig nyáron annyira simán ment, aztán egyik napról a másikra közölte, hogy pelenkát akar, és azóta hordja is. És oviba se mehet így, már ha akar... :?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Pellusozás, dettó!

De szerintem nagyon is huncutok ezek a babák, mert nálunk még nov. kezdődött, hogy hallani s e akart a bilireülésről. Aztán a dokinéni kezdte el, h nem hoz a Mikulás neki ajándékot, , ha nem pisil bilikébe. Pisilt is mint angyalka, majd mi folytattuk azzal, h még jön a Jézuska is. Megkapta az ajándékot, azóta hallani s e akar még sokszor pellus cseréről se, annyira ragaszkodik hozzá. És persze szept. mi is kellene menjünk oviva, de így.
Egyébként óvónéni mesélte, h van olyan gyereke, aki ott az oviba szól, h ki kell menjen, viszont otthon csakis pellenkában hajlandó lenni és már 5 éves.
Vendég
 


Bence látványosan meggyógyult (ezt ma a dokinéni meg is erősítette). A javulás azután indult be, kedden, amikor saját technikát alkalmazva elkezdtem átmosni az orrüregét. :) Ezt szokták javasolni, de úgy, hogy egyik orrába fújom a sós vizet, másikat meg szívom az orrszívóval.
Na, ettől Bence azonnal sikítófrászt kapott.... :?
Én meg gondoltam, a lényeg úgyis az, hogy jól átmosódjon az ürege. MOndtam, hogy hajoljon be a fürdőkádba, és felszívtam fecskendőbe fiz.sót, és jó erősen felspricceltem az orrába. Na, a másodiknál úgy elindult a trutyi, hogy durva mennyiségű, sárga, sűrű, gennyes dzsuva jött ki. Utána óránként ezt megcsináltuk (simán hagyta, semmi gond nem volt), és már aznap este megszűnt a láza, és ma már teljesen jól volt, átmosáskor is alig jött neki taknyi.

Örülök, hogy ezt megléptük. Persze szedi még az antibiot, de tünete már egyáltalán nincs, és a dokinéni mindenét megnézte, minden ok.

Szóval túl vagyunk ezen is, a nehéz az volt, hogy 4 napig full lázas volt, amíg ki nem jött a dugó az orrából.

JUHHHÉÉÉ




Gyöngyi, ááááááá, ez nem hangzik jól.... :?

Hétvégi tali akár még nekem is jó lehet. :) Sőt. :)
Vendég
 


Tali jó volt,kicsi is és rövid ,de megérte.

A péntekre szavaztunk tegnap,mert Annának nem jó a szombat , és ő a fuvaros. Nekem és Ildinek hozzá kell alkalmazkodni. :oops: :oops: :lol: Úgy látom Ildinek se igen jó a szombat. :roll: Eszter azt mondta neki jó a péntek is. Ugye Eszter?? :?: :?:
Lidke
Apa haza jön, és jössz utánunk 10-re ott is vagy. :lol: Most olyan helyre megyünk ahonnan nem dobnak ki minket. :lol: :lol: :lol:

Eszti
Én nagyon örülnék, ha jönnél! Imádom ,ahogy tudsz röhögni. :lol: :lol:

Tünde
Hogy sikerült a vizsgád? :?: :?: Fogadjunk ,hogy jeles lett :lol:
Buli :?: :?: :?: :?:

Cory? :?: :?: :?:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gyöngyi
Sajnálom, hogy így szenvedsz a fogaddal. :( Rajtam meg két nagykelés lett, hogy meg fog jönni. :evil:
Lehet, hogy ilyen rondán nem is kéne emberek közé mennem. :roll:

Eszti
Na, ezt az orrszívós dolgot majd személyesen elmeséled. :o 4 napig volt lázzas :shock: :(

Angi
Lidi hogy van? :?:

Lyly
Ugye nincs nagy baj? :?:

Mamacka
Nagyon bátrak vagytok. Én tuti nem mennék le a semmire. :? És mi van ,ha nem tudjátok kiadni a ti lakásotok,még nagyobb sz@rba lesztek. Nem félsz? :?: :?: :roll:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Na, most MI van?????

Kiderült végre:
szombaton 16-ra jönnek a vendégeim :D :D :D :D :D

Ha mennek haza, velük be tudnék menni Pestre.

Vagy akkor holnap??

Még MA döntsétek már el :lol: :lol:


Örülök, hogy Benyó jól van.

nekem ma háromszor szúrt bele a vesekövem :roll:

cső, megyek fürdetni :wink:
holnap reggel meg megyek csináltatok egy rutin vérképet :wink:
vas
 
 


Miért Edit, múltkor kidobtak benneteket???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

megnéztem volna :lol:
vas
 
 


Nekem jó a holnap is és a szombat is. :wink:
Vendég
 


Na lányok!
Beszéltem Annával , SZOMBATON lesz a buli. :lol: Megoldja ha mindenkinek az a nap jó.

Akkor találjunk egy jó helyet. :!: :!:
Ildi
Tényleg kidobtak minket. :lol: :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Én is megyek fürdetni :D , majd még jövök

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Akkor inkább holnap legyen , Esztinek is jó úgy látom.
Nem tom mikor mennek a vendégeim, kidobni nem akarom őket. :wink:
Hánykor taliznánk, és HOL????? :D

Én még nem mondtam itthon, mindjárt beadagolom. :lol:
vas
 
 


Ja, most látom, akkor eldöntött tény a szombat????? :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


na, lemaradt a színem :wink:
vas
 
 


Azt hittem, reggelre többet tudok :D
vas
 
 


Marad a szombat :lol:
Majd kidobod a vendégeket :lol: :lol:
Hajrá vérvétel ,nekem is kéne már csilnálni egyet :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Boscó
Ha a barátnődnél tudsz aludni és van kedved feljönni”Én szívesen beszállok a vonatjegy árába és szerintem más is csak, hogy kicsit feldobjuk a kedved”.Tényleg szívesen teszem. :D :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


BAbetta: cory sebeket nyalogat és most nem megy sehova.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


jó kis buli néz ki szombatra, nagyon izginek hangzik :) majd meséljetek ám és gépet vigyetek :wink:

cory: remélem nincs semmi komoly :?

bekentem este a fogamat, Lidke baromi keserű ez a folyadék brrrrr.Neked hányadik alkalommal lett jobb?

mamacka: most akkor is mentek, ha nem sikerűl kiadni a lakást?Ekkorát azért ne kockáztassatok szerintem, max. ha Apának tuti jól fizető melója lenne a balcsin.

na megyek csók

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


akkor holnap..
Hol, és hánykor???
Én már megadom a kezdő alaphangulatot itthon :lol:

Boscó, én is szívesen látnálak :D

Gyöngyi, csak kenegesd, ha keserű akkor is :D

megvolt a vérvétel, (nagyon fájt) :? hát én is Natasával lévő terhesség alatt csináltattam utóljára, épp ideje volt. :)
vas
 
 


Köszi a kérdést lányok, hát az éjjel nem sokat aludtunk. Fekvő helyzetben a váladék ingerli és köhög folyamatosan. Én meg kb3-4 óránként szívtam neki éjjel az orrát, hogy legalább egy kicsit aludjon. Az átmosást mi is csináljuk, csak nekem kell hozzá apa is.
Szóval már 2db 3in1-ben kv-n vagyok túl, de nem vagyok valami fit. Még szerencse, hogy kisfiam nagyon nyugis gyerkőc és nem rugdos (még) agyon. :)

Gyöngyi,
nincs jó íze, egyszer én is próbáltam.
Vas,
vérvételben én már nagyon rutinos vagyok. Én mindig azért izgulok, hogy találjanak vénát. Lassan nekem is mennem kell megint... Jó vendéglátást!

Jó talit!!! Annát puszilom.
angi79
 
 


Vok, Ildi, Edit: aranyosak vagytok! Komolyan. De köszi most jól elvagyok itthon :lol: Eszti azért nem is írtam, mert sok újat nem tudnék mondani, de alakul a helyzet. :wink:

Lidinek és Benyónak kitartást! És jobbulást!!!
Vendég
 


még mindig nem tudom, hogy hova menjek, és mikor :D :D :D

Boscó, sajnálom , jó lett volna, ha jössz :D

Angi, nekem most könnyen találtak vénát, de most valahogy fájdalmasnak éreztem :roll: , jó vastag volt a tű :shock:
Lidit sajnálom, további gyógymanók neki!! :)


Gyöngyi, én egyszer immunerősítésre szedtem az echinacea+grapefruit cseppet, de gyümölcslébe tettem mindig, magában biztos sz*r íze lehet... :roll:
vas
 
 


Sziasztok

Most van egy-két percem.
Szóval Lilli Emma megszületett, 35. hétre, január 15-én.
Elkezdődött nálam egy vérzés, aminek nem találták meg az okát, így jobbnak látták, ha kiveszik a bebát, nehogy később nagyobb baj legyen.
Lilli annyira jól fejlődött, hogy most hétfőn, másfél héttel a születése után hazaengedték. Annyira pici. Olyan furcsa, mert Laura 4 kiló fölött született, Lilli pedig 2370-el :) Furcsa egy ennyire csöpp babát kézben tartani :)
Nagyon jól fejlődik, hétfő óta 200g-ot hízott, ma mérte a védőnő.
Laura nagyon imádja a kishugát, állandóan simogatja, szeretgeti.

Most hirtelen ennyi, majd küldök képeket.
Kinga

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Ildi
Velem jössz? :?: Vagy bevisznek? :?:

Felőlem mehetünk oda ahol a Tündével voltunk, mert ott simán lehetet dumcsizni is. :o :lol: De kezdhetünk a Vörös oroszlánba és majd ott eldöntjük, hogy mit akarunk. :wink: De várom az ötleteket. Én 18.30 körüli indulásra gondoltam.

Eszti,Eszter,Lidke
Nektek is ok :?: :?: :?:

Cory
Mi történt :?: :?:

Angi
Ez nem hagzik jól :? Jobbulást




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Találkozzunk akkor Deák téren, mondjuk a Mekinél, és akkor onnan sok helyre tudunk menni, ott van egy csomó beülős, mindenféle.
Hm?
Fél 8?

Ja, ez még egy jó hely, az Istvános topikkal már többször voltunk, kafa: www. chagallcafe.hu
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?