Új privát üzeneted érkezett!

szia Bikfy!

Te még nem vagy benne a "népes" táboromban! Jelölhetlek az iwiwen?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy,
szerintem mind3-at visszakapják holnap.
Te eddig dolgozol? :shock:

i.kata
 
 


Ó, sajnos még egy hét! :cry:

Az a baj, hogy most már nem érzek semmit. Vasárnapig még éreztem feszülést, kis görcsölést és egyebet, de azóta semmit.

Jövő csütörtökre már szabit kértem, hogyha nem jön össze a baba, jól ki tudjam sírni magam. :?

rodina74
 
 

 
 

Rodina

Ne szomorkodj akkor sem ha nem sikerül! A sírás az segít, csak ne vidd tulzásba!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Most nézem, hogy enyém a laptetű!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina,
nehogy nekiállj most azon gondolkodni, hogy mi van, ha nem jön össze, mert bíznod kell benne, hogy igenis összejött!!!!

i.kata
 
 


Csajszik, újfent nélkülöznötök kell, mert hulla vagyok, és holnap még durvább napom lesz, mert 12 órázom. :(

Apcim is fáradt úgyhogy elnyúlunk

Kép

Jóccakát!

dita75
 
 


jó éjt Dita

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Hát, majd összeszedem magam.
Sajnos én már nem vagyok olyan fiatal, mint te. Egy kicsit úgy érzem, hogy az idő is hajt.

Gratula a laptetűhöz!!!!++++++

rodina74
 
 


Dita,
persze....tudjuk, hogy csütöRRRRRRtök van :wink:
Jó pihit!

i.kata
 
 


Nekünk hétfőn HRRRRÉTFŐ Már alig várom! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó éjt Dita!
A kép nagyon jó!!!!!

i.kata
Tudom, hogy igazad van! Próbálok bízni!

rodina74
 
 


Katus!

Kb fél 5-ig dolgozom, de ma vendégségbe mentünk anyósomhoz, mert hazajött Angliából a sógornőm. Ma hozta haza Ferihegyről a férjem. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


milyen vicces itt Mindenki! Mindjárt hozok ide egy újszülöttet, hogy ő legyen a legfiatalabb, ne ÉN!

:lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Zsuzska, Bikfy

Jelöltem...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ja, el is felejtettem, hogy tegnap apcimra ráhoztátok a lasagne evést! Ma azt kellett csinálnom ebédre! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
zavar, hogy te vagy a legfiatalabb? Ha nagyon nyomaszt, akkor visszaveszem a helyemet, csak áruld el, hogy tudnék fiatalodni! :wink:

Bikfy,
azért gondoltam, hogy eddig dolgozol, mert tegnap is kb. ilyenkor értél haza.

i.kata
 
 


Kata

HA-HA

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
na, ne már! Tényleg zavar?

i.kata
 
 


Megyek fürcsizni!
Majd még visszanézek!

rodina74
 
 


Twist,
milyen kutyus??? Pici babák mellé való??? Na meg úgy számolj, hogy négy hektáron kell keresgetned :lol: Igaz be van kerítve, kimenni elvileg nem tud.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
nekem is van két versenyzőm, igazi ragadozók :lol: :wink:

i.kata
 
 


Katusom, hát ez a hetem nagyon húzós. Mindig van valami programom. Aztán estére úgy elfáradok, hogy csak nézek mint a lukinyúl. :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, nekem spánieljeim vannak. Ők nagyon szelídek. Bár lehet, hogy nem jó egy kutyust hozni, mivel még nem láttak kisbabát.

Dy, itt nem szoktunk megsértődni. jobb ha tudod. :wink:
Vendég
 


Bikfy,
akkor lesz mit kipihenni a hétvégén :lol: Bár gondolom ha sógornőd most van itthon, akkor menni kell a hétvégén is, nem?

i.kata
 
 


Kata

Nem, nem zavar :D , a fiatalításra reagáltam így! :wink:


Amúgy már teljesen megszoktam, hogy mindig mindenhol én vagyok a legfiatalabb, apcim ugyanis 31 múlt, és a baráti körünk is jóval túl van már a 30-on

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist

Nem sértődtem meg!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ma én is hamar lelépek, mert kb. 3. napja nem jutok el a hajmosásba. Kb. 1 hete nem mostam meg a hajam. Ma már nem igazán volt vállalható a fejem. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Látom nemcsak a nevünk egyezik, hanem a hajmosási undorunk is! :wink: Egy hét után már én is rászedtem magam ma a hajmosásra....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
de nem nagy köztetek a korkülönbség, szerintem pont jó. És párod milyen büszke lesz rád évek múlva, hogy az ő felesége még mindig egy csinos, fiatal pipi :lol:

i.kata
 
 


Kata

A párom erre annyit reagált: Hát remélem!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
mondd meg neki, hogy azért ez rajta is múlik ám :wink: Mármint, hogy menniyre tudod megőrizni a fiatalságodat mellette. :lol:

i.kata
 
 


Nem is mondtam még, holnap 10-re megyek menyasszonyi ruha próbára. Uncsitesóm menyasszonyával. Remélem sikerül valami olyant találni, amiben nagyon boldog lesz. Alig várom... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Okés, Dy, akkor rendben:))) Nehogy bármit a szívedre vegyél:)) Mi ilyen vicces csapat vagyunk:)))
Vendég
 


Kata

tolmácsolom!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist

nem vagyok én az a sértődős fajta! :wink:

Bikfy

Tök jó a holnapi programod!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy, én meg mindig a legöregebb vagyok, az sokkal rosszabb:(
Amikor angol órákra jártam, ott is első órán el kellett mondani, hogy kit hogy hívnak és hány éves. És több helyre is jártam és mindenhol én voltam a legidősebb. Ezen a többiek jót nevettek, meg a tanárok főleg, de én nem annyira.... :roll:
Vendég
 


Bikfy,
holnapra jó ruhaválogatást! Én itt ülök az enyémen :lol:

i.kata
 
 


Rá kellene vennem magam egy fodrász látogatásra is. De tényleg nagyon gáz a hetem. + ha jön a tavasz, megyek műkörmöshöz is. Az az igazság, hogy szeretnék gyönyörű, szexi kismama lenni... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist

Csak pozitívan! Az ember minél érettebb korú, annál okosabb, és bölcsebb! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Márpedig a tavasz, vagy a kora nyár az enyém. Addigra kismama leszek. Csak figyeljetek!!! Ezt most meg is ígérem nektek. Jó? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Vigyázz, mert szavadon foglak!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Ez nem igaz, én napról-napra hülyébb vagyok, pedig öregszem is. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
úgy legyen!

Én megyek taposok egy fél órát.
Ha nem jönnék vissza, akkor jó éjt!

i.kata
 
 


Dy!

Ha én egyszer megígérem, azt teljesítem is. Tuttttti fix. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy: Hű, nagyon remélem, hogy ez igaz lehet:)))) :wink: :wink: Az igaz, hogy sok kemény tapasztalat ért már az életben.

Bikfy, kellemes szépülést! Milyen hajat szeretnél?
Én múlt héten vettem tök jó szép új ruhákat, előtte pedig levágattam a hosszú hajamat komolyabbra. Mindkettőnek nagyon örültem:)
Vendég
 


Bikfy


lehet, hogy csak a fáradság teszi

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


még visszanéztem lefekvés előtt .........

KATA
te kis pajzánka min jár neked mindig az agyad???

Kép

különben is apa már félig alszik! :cry:

én is követem a példát!

Jó éjt!

dita75
 
 


Hát csajok, most már megyek én is apa mellé durmolni!


Kép


Jó éjt Mindenkinek!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Katus!

Jó taposást!
Én ma nem merek tornázni, mert iszonyú erősen megjött a mensim. Tegnap meg még az ellenkezője miatt keseregtem. Ma már minden okés. De azért a torna csak holnapra marad.

Amúgy jó éjszakát!!!!

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: