Új privát üzeneted érkezett!

heliyleg hol van most sok ho?asszem megyek oda...itt nem fog esni......kezd felszakadozni a felhö.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!

Erika
Én a lombik előtt se sportoltam...

Orsi
És ambuláns szülésnél van valami kontroll? Babának? Mamának?

Manó
Nagyon aranyosak!

Vicger
Az Alföldön sincs most hó... :lol: :lol: :lol: :lol:

Nitacska
Szerintem, a napfényes tengerpart pálmafákkal sokkal szebb :wink:

Anna
Jobbulást a betegeknek!
Vendég
 


A hó nagy valószínűség szerint Zalára, és Somogyra koncentrálódik, valszeg Vas megye déli részén is akad jó pár centis. Egye fene, legyen ott hó, na de akkor itt legyen cserébe 10 fok! :)

vicger
 
 

 
 

Képzeljétek, egy dekát sem híztam eddig! :D :D Most nagyon büszke vagyok magamra! Jó lenne, ha így is maradna :) :) egy jó darabig :)

vicger
 
 


vicger gratula a fel nem szedett kilokhoz.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csunyeszka!
Én nem lebeszélni akartalak ám a keszthelyi kórházról!!! Sok ismerősöm szült itt, és nagyon megvoltak elégedve!
Nem lakunk messze, mi a Balaton Múzeum mögött. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Tiszta írigy vagyok ám a hóemberre, na meg persze a havas tájra. Nálunk két napja szakad az eső, még egy jót sétálni se tudtunk.
Szegény kicsi fiacskám szánkót kapott a mamáéktól karira és még ki sem tudtuk próbálni.
Vicger sárgulok ám én is a kilók miatt, én rá se merek állni a mérlegre, olyan étvégyam van mostanában.
Nekem estére van hányingerem, szerintetek ez normális?
Vendég
 


Babus: a hányinger este sem ritka, pláne a lassú emésztés miatt, amit a sok hormon tesz velünk...én délután már csak gyümit rágok, hogy este ne legyen hányingerem. A csajok ajánlották a gyömbért, nos azt iszom lehűtve teának is és üdítőnek is.

Zsófi: nem félek ám Keszthelytől sem, csak nem tudom érdemes e annyit variálnom, mint eddig. A harmadik palántámat a kórházba érkezés után fél órán belül szoptattam, és a dokim alig ért oda, még köpenyre sem futotta(nem volt idő rá :D )Ha ilyen könnyen szülök sok kilométert nem tudok megtenni.

Aki még nem hízott egy dekát sem annak gratulálok( vicgernek) Állítólag az marad rajtunk felesleges kiló szülés után, amit az első 3-4 hónapban magunkra szedünk. Bár tudjátok a férfiak csinálnak mindent (statisztika)és találnak is ki, így nekik könnyű nyilatkozni erről teljesen higgadt fejjel. Ezt is férfi által írt könyvben fejtették ki!

Sajnálom, aki hó nélkül maradt, bár nem tudom, mikor vezetni kéne annyira nem okoz örömet!

Szép estét mindenkinek!
csunyeszka
 
 


babus ált nekem is estefele van enyhe émelygés..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk UH-n :lol:
Kép

Már 18,6 mm Babuci :lol: a fejecskéje van lefelé 8)

Most per pillanat el vagyok veszve, mert régen jártam erre :oops: de látom havaztatok :lol: itt (Vas m.) nincs hó, csak durva nagy szél, amit ki nem állhatok. Tisztára kifújta a meleget a lakásból, ilyenkor nem előny a tetőtér :? Igaz, még így is 23 fok van, mert a Távhő fűt rendesen, de én majdnem fázom, mert 26-hoz vagyok szokva :lol:

Szerintem rám sem jött még fel plusz kiló, de ugye ami késik, nem múlik 8) nem szabad hagynom, hogy nagyon megéhezzek, mert akkor jön a hányinger...így mindig rágok valamit.

Na, mennem kell készülődni, aztán irány a munka, bár ilyen szélben nem nagyon van kedvem kidugni a fejem itthonról...

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Most csak egy kérdés erejéig ugrottam be.

Nektek mindig egyformán fáj, feszít a cicitek? Nekem ma mintha csökkent volna a fájdalom.

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Szezso, milyen jó kis képed van. A fejecskéjét kiszúrtam ám előbb, mint ahogy írtad volna. :wink:

Kata, nekem is össze-vissza feszül... Most volt pár nap, hogy enyhült, de tegnap este azt hittem ki fognak durranni. Főleg, mikor fekvésből feláltam... akkor ugye még a gravitáció is ellenem volt. De ez sztem teljsen normális, ha nem egyformán feszül.

Tök jó, hogy vagytok Keszthelyiek!!! Nekünk Fenyvesen van nyaralónk és onnan minden évben elmegyünk kis városnézésre, sétára. Úgyhogy reszkessetek, mert idén pocisan is biztos betámadunk!!! :lol: :lol: :lol:

Míra ma mamiéknál van, mivel mostoha-anyósomnak ajándékot kell vennem a szülinapjára és háát ilyen időben egy gyerkővel nem lenne egyszerű dolog a várost járni. most is szinte hihetetlen, hogy nyugiban meg tudtam reggelizni... senki nem akart a bögrémből inni, az ölembe ülni közbe, nem kellett várat építenem a legóból... Micsoda apró örömök. :lol:
Ja, még a hányingerhez akartam mondani, hogy igaz a reggeli elmúlt nekem (kopp-kopp), de néha estefelé nekem is van, főleg mikor főzőm és közben kavarog a gyomrom. De mire kész a kaja, addigra elmúlik. Kilókkal nemtom hogy állok, nem merek mérlegre állni. Sztem nem jól. :oops: De különösen nem is nagyon érdekel. Mírával is híztam 19 kg-t és le is tudtam adni mindet. Igaz nem könnyen, de sikerült. Így most sem esek kétségbe ha megint ennyit hízok, csak többet nem kéne, de annyira azért lehet figyelni. Várom, hogy eljöjjön már a 2. trimeszter... akkor már bátrabban merek nekiállni tornázni kicsit. most csak marad a séta.

Menek is, mert nem lesz belőlem semmi.

Puszika és szép napot mindenkinek.

Ja, a hó sokta olvadt mára... most sztem az egész város tiszta latyak... pont ez az amit a legjobban utálok! :x

Kép Kép
manósziget
 
 


Szép jo reggelt mindenkinek!

Csajok kuldom a jo idot, itt mar 2. napja egy felho sincs az égen! Péntekenként és szerdan nem dolgozom, igy ma ezer dolgot terveztem el. Ez a szép ido teljesen feldob.

Mabe
Ambulans szulés: csazk akkor lehet, ha a terhesség abszolut problémamentes, a szulés spontan és a gyereknek 10/10-es APGAR-ja van. + elore be kell jelenteni, szulés elott, hogy utana te haza kivansz menni. A szulés utan 2 ora megfigyelés, gyerekorvosi vizsgalat és utana lehet menni. Szerintem tokéletes megoldas azok szamara, akik jol vannak. (de néha azért ez s rosszra fordult: egy baratnom a 2. gyerekével ugyanigy hazament és még aznap este rohammento vitte oket vissza, mert a méhlepény egy darabja a hasaban maradt... és senki nem vette észre...)

Babus
nekem az elso fiamnal volt foleg este hanyingerem, mostanaban csak émelygek esténként de egyre ritkabban

Szezso
Te 26 fokhoz vagy szokva? Az nagyon meleg nem? Foleg egy pici babanak majd. Nekem mindig azt mondtak, hogy aludni 19°C-ban a legjobb, mar a csecsemonek is.

Kata
a feszités nalam mar megszunt és egyelore ugy latom, hogy a novekedés is, de én elorébb jarok mint Te azt hiszem

Betty
De jo neked, hogy ilyen konnyen le tudod "passzolni" Mirat! Nekunk senki csalad nincs a kozelunkben, igy pici koruk ota szinte mindenhova vittem / vinnem kellett a gyerekeket. Ez a legnagyobb hatranya a kulfoldon élésnek, a nagyszulok nagyon nagyon hianyoznak!

Kitartas a latyakhoz!

Orsi
s.orsi
 
 


Sziasztok!
Nálunk most is fagy van(Veszprém megye, Pápa mellett). a kölykök kint eszetlenkednek a hóban, ha nem kapnak tüdőgyulladást, akkor meggyógyulnak. Egyszer volt Heténynek, nem kívánom senkinek...
Nekem is összevissza fáj a mellem és leginkább akkor van hányingerem, ha iszom egy pohár vizet és aztán lefekszem.
Ma lesz püspökszentelés. Nagyon remélem, hogy nem leszek rosszul, az édesapám leharapná a fejemet, ha palástosan kisétálnék a templomból (bár már a fekete ruha gondolatától is rosszul vagyok) - és különben is lebuknék - egyenlőre nem reklámozom az állapotomat. És főleg, hogy fogom kibírni azt az őrült hosszú istentiszteletet pisilés nélkül?!
Szép napot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


laki minden rendben lesz!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :D

Itt nagyon szép idő van! Süt a nap,latyak nincs mivel hó nem esett. :)
Azért örültem volna egy kis hónak,már nagyon kíváncsi lennék,mit szól a fiam hozzá. :o

Sportolni én fogok,de csak a 12.hét után,illetve amikorra elmúlik ez az iszonyú hányinger és fáradtság.Kismamajógát és -tornát tervezem,de csak itthon. Meg persze séta.Eddig én nem híztam.Azt hiszem.Már nem mérem magam itthon,kivettem az elemeket a mérlegből :) ,kéthetente megyünk nagyszülőzni,csak náluk mérlegelek. :) Vasárnapig 0.
babus pár napja nekem is este van hányingerem,van mikor ki is jön,sőt olyan rosszul szoktam lenni,hogy szinte csak feküdni tudok.
A fiammal egyik napról a másikra elmúlt (nem hittem senkinek,aki ezt mondta),a 12.héten.Nagyon várom már,hogy végre élvezhessem is a terhességet.
szezso de gyönyörű képed van!Szép "nagy" baba!:D
Én nagyon fázós vagyok,de a 26 fok szerintem is sok.
Kata pár napja nekem sem feszül,de azt hiszem ez még változik. :)
manó irigyellek az egyedül létért,nálunk nagyszülő dolgozik,a másik meg nem ér rá.Tudom nem jó,de én még 1 napot nem voltam Bence nélkül.Bár nem tudom,hogy bírnám. :?
Orsi ideért a szép idő! :D Vonalzót nem csinálsz?vagy csak én nem látom? :?
Mennem kell azt hiszem Bence felkelt.

Szép napot nektek!

Kép

Kép
tisz
 
 


Anna,nem lesz semmi baj.Azért sok sikert! :)

Kép

Kép
tisz
 
 


Sziasztok csatlakoznék hozzátok ha megengeditek.
Én szept.18-ra vagyok kiírva tegnap voltam dokinál minden rendben :lol:
Látom már nagyon sokan vagytok gratula mindenkinek!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
ildi2285@freemail.hu
 
 


Szia Ildi!üdv köztünk. :)
Nagyon szép neve van a lányodnak!(ezek nekünk is benne vannak a pakliban) :)

Kép

Kép
tisz
 
 


szia ildi üdv köztünk.........
lányok lenne egy kérdésem....ha jövöhét pénteken mennék dokihoz akkor már lehet szívhang? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska lehet,de szerintem attól is függ milyen a gép.
Nekem akkor még nem látta/hallotta.
na most már tényleg felkelt a fiam. :arrow:

Kép

Kép
tisz
 
 


Köszi a névdicséretet Tisz!
Látom nálatok már egy kisfiú van ezek szerint kislányt szeretnétek inkább?
Mi kisfiút szeretnénk inkább mert több babát nam akarunk de persze a legfontosabb az egészség. :)

phpBB: Kép
phpBB: Kép
ildi2285@freemail.hu
 
 


tisz köszi... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska szerintem már hallható nálam az elsőnél a 6.hét közepén voltam előszőr uh-n és már látható ill.hallható volt a szívhang is

phpBB: Kép
phpBB: Kép
ildi2285@freemail.hu
 
 


remélem nálam is láthato lesz legaláb....akkor nyugodtab lennék már. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy egy bejelentkezés után ennyire eltűntem, köszi a szíves fogadtatást. Olvastam a topikot, de egyenlőre még annyira eseménytelen ez a terhesség (remélem így is marad :D), hogy nincs nagyon miről írnom.

Manó!

Ha nem gond, nem szeretném magam túlságosan kiadni adatilag, elképzelhető, hogy ismerősök is olvasgatnak...
Szóval:
Astrid
-
2009.08.30.
Pest megye
Kútvölgyi Kórház
testvér van

Mabe!

Nagyon jó az UH kép, de mi az a fehér kör a baba mellett?

Csunyeszka, Erika!

Hú, milyen történetek. Mondjuk én is csak 8 hetesen mentem most orvoshoz, és még így is 7+3 idősnek mondott (ami ugyan nem lehet, de végülis mindegy, csak a baba fejlődjön), viszont cserébe volt szívhang.

Nitácska!

Nekem volt az előző terhességemnél hematómám, meg komoly vérzés is, de végül nem volt gond, felszívódott.
Drukk neked, hogy minden rendben legyen! :):)
Lehet szívhang.

Kriszti!

Nagyon tetszett a link, főleg a videók, annyira fura, hogy így belenéztek, és mennyire babaalakja van már most.
Én védőnővel nem nagyon foglalkozom, többnyire csak az adataink érdeklik, de érdemben nem nagyon tud segíteni sajnos. De azért kedves.
Utólag is boldog szülinapot az 1. évesnek! :)

Astrid

Kép
astrid
 
 


astrid köszi hogy mindezt leírtad!!!!!!!!!vérzés hála a joégnek nincs........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok...
Kezdtem pont nem érteni a dolgokat, hogy semmi bajom egész nap, s estére puffadás és émelygés...
de aztán írtátok Ti is, úgyh már meg is nyugodtam, h minden oké..
Olyan jó ez a kis topicozás :oops:
Nagyon nagyon várom már a 12. hét utáni életet, most kicsit nem bírok semmit :( meg nem is merek semmit se csinálni, s így kicsit haszontalannak érzem magam...
Megint bocs az Anyukáktól... de nektek is volt első babás áldottságotok:D
Ja, és az állandó pisilés végig megmarad?:)

Mabe, nagyon nagyok vagytok már:D Szupi szupi

Manó, tündéri a kis csajszid!!!Hajrá a vásárláshoz... / belőlem sajna hiányzik a shopping gén... szüli-, névnap karácsonyra azért megerőltetem magam/

Nitácska, én kb. akkor voltam uhun, mint Te jövő pénteken lennél, s már volt szívhang... Mondjuk én hüvelyin voltam...

Ildi üdv!!:D

Anna kitartás!!

Orsi, s nálatok mi újság a nyelvekkel? Vagy a férjed is magyar?

Kép

Kép
móka:)
 
 


móka az első 12.hétbe hüvelyit csinálnak... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az előző terhességemnél, volt nekem mindkettő /és az csak hét hétig tartott:( /
a kb 6,5 hétig nem is csinált hüvelyit a dokikám, mert addig úgysincs szívhang s semmi értelme...
ezért tartottam fontosnak kiemelni...
no mindegy

Kép

Kép
móka:)
 
 


mindenhol más ás más..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Végre kisütött a nap! :lol: (ha már a hó nem esett) A kedvem is sokkal jobb, még az émelygést is jobban elviselem.

Nitácska nekem két éve 6 hetes és 5 naposan normál ultrahangon hallotta a dokim a szívhangot. Nekem hüvelyi UH nem is volt.

Felkelt a törpöm.
Vendég
 


nitacska bocs elnéztem,siettem. :oops:
Annyi idősen mint most Te vagy nem volt szívhang.6 hetesen már bizti lesz. :wink:
Hát,igen jó lenne egy kislány,mert most úgy néz ki kettőnél mi is megállunk.De végül is mindegy! :)

Kép

Kép
tisz
 
 


Szia Ildi, üdv a csapatban. :lol:

Astrid, köszi az adatokat. Természetesen mindenki csak annyit ad meg, amennyit ő jónak tart. Semmi nem kötelező.

Nekem Mírával egyszer sem csináltak hüvely uh-t, akkor 6+3 voltam az elsőn. Most már 2 hüvelyin vagyok túl. Biztos máshol tapadt meg, mert a simával nem látszik rendesen, plusz nekem hátrahajló méhem van... Meg lehet dokija és gépje is válogatja.
De az tuti, hogy várom már a 12. heti sima uh-t én is, mert ez a vetkőzős... ezt nem szeressem. :?

Kép Kép
manósziget
 
 


móka sok pisilés most az elején van,meg majd a végén,azért,hogy szokjad a 3 óránkénti ébredést. :D

Kép

Kép
tisz
 
 


Tisz, jó az új design!!!! Tecc nagyon! :lol: :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


manó ???? :oops:

Kép

Kép
tisz
 
 


tisz jövö pénteken már leszek 6 hetes :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bocs ezt Ildinek írtam:

[quote="tisz"]
írta:
tiszHát,igen jó lenne egy kislány,mert most úgy néz ki kettőnél mi is megállunk.De végül is mindegy! :)


:oops:

Kép

Kép
tisz
 
 


nitacska igen,tudom. :D

Kép

Kép
tisz
 
 


Tisz,

Juj, de jó nekem... éljen a biológia!

Jó hétvégét Nektek Kismamik!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Az előző babámnál nekem is hasi uh-on 6 hét 2 naposan hallottuk a szívhangot.
Ma vagyunk 5 + 5 naposak, csoda lenne, de nagyon remélem, hogy hallunk valamit ma este :roll:
Akár hüvelyivel, akár hasival, csak lássunk / halljunk valamit :lol:

Tegnap megcsináltam kb. a 100. tesztet :shock: :lol: (na jó, csak kb. 12-15 öt csináltam eddig, nagyon hamar elkezdtem, még az esedékes mensi előtt jó pár nappal... :lol: , ami így utólag marha nagy hülyeségnek tűnik), és már nagyon szép erős (még múlt héten elég haloványka volt). Remélem a kis vasgyúró szépen ügyeskedik odabennt 8) .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.30 13:16-kor.
Vendég
 


[quote="tisz"][ írta:tiszb]manó ???? :oops:

Az oldaladé! :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


jaaaa,köszi manó! :)

boboka 12 teszt? :shock: Én egyet csináltam. :oops:

Kép

Kép
tisz
 
 


Tudom, nem voltam normális :oops: Nagyon éreztem, hogy ott van a baba, reméltem, hogy a teszt is hamarabb érzi :lol:
Aztán végül is a mesi előtti napon lett halovány, de látható, utána még napokig nagyon halvány, ezért még reggelente meg esténként is csináltam, mert bosszantott, hogy miért nem erősödik...
Vendég
 


Hűűű, boboka, nem vagy semmi! :lol: :lol: Nekem gyerekenként 1 teszt a normám! :wink: Rajtam ne gazdagodjanak meg a gyártók! :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Tavaly nem voltam ilyen kis mohó, kettőt csináltam csak (vagy hármat, már nem emlékszem) :)
Vendég
 


boboka akkor én elbujhatok mögötted......én csak 4 tesztet csináltam..... :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Orsi: nem 26 fokban alszunk, a hálóban le van tekerve a fűtés. Csak a nappaliban nem lehet, így ott melegebb van :-D

Manósziget: sikerült ajándékot venned mostoha-anyósodnak?

Anna: remélem jól bírod a mai programot :-)

Tisz: szeretnék Tőled egy kis napsütést rendelni nyugatra :-D ááá, nem sok az a 26 fok, mondjuk ha mozgok, akkor igen, de este általában csak fekvésre van erőm, így pont jó a hőmérséklet :-D

Babus: Te is küldhetsz napsütést, mert itt olyan nincs :-( legalábbis egy ideje...

Ildi: üdv itt! :-D Pont ma vagy 7 hetes :-D

Nitácska: én is 6+2-n voltam és volt szívhang :-)

Móka: én is így vagyok, nagyon várom már a második trimesztert :-) de az UH mindig megnyugtat, így türelmesebb leszek, legalábbis pár napig :-D

Boboka: drukk mára! Szerintem egy nagyon jó hüvelyi UH-val esélyes lenne a szívhang :wink: remélem szép estétek lesz :-) 15 teszt nem annyira sok :wink: én mondjuk nem értem el ezt a számot, de a decemberi lombik előtt rendeltem 22 tesztet, aztán tovább is adtam :-D szóval hajlottam volna rá, hogy sokat teszteljek, deleküzdöttem :-D

Hüvelyi UH: az elmúlt 3 évben vagy 50-szer tuti voltam hüvelyi UH-n :-D szóval már hozzászoktam…sajnos. De mindegy is, az eredmény a lényeg! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Manó!

Köszi! :) Nem irántatok való bizalmatlanság, az elkövetkezendő hónapok alatt majd még úgyis jobban megismerjük egymást.

Én csak egy tesztet csináltam, a menzesz esedékessége előtti napon, és először azt hittem, negatív lesz, de végül egész erős csík sikerült.
Mondjuk az alapján korábbra kellene kiírva lennem, mert szerintem a peteérés utáni 9. napon még nem lehetne pozitív tesztem, pedig az aug. 30-i dátum szerint úgy kellene lennie... Mindegy, nekem jobb a későbbi dátum, nem szeretném, ha túlhordással macerálnának.
Most először hasi UH-t csináltak, láttak is valamit, de az mondta az UH-t végző hölgy, hogy nagyon mélyen van, nem tud szívhangot nézni, így legyen hüvelyi is, biztos ami biztos. De nekem korábbi terhességnél még a 12 hetest is hüvelyivel csinálták (hát nem nagy öröm), remélem most megúszom hasival...

Astrid

Kép
astrid
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?