Új privát üzeneted érkezett!

Fürdés, vacsi...aztán benézek még :)

Kép


Kép
Vendég
 


várunk vissza.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi ez a punnyadás????????????????,

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

én vagyoooooooooook :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D De mindenki más punnyad... :D

Kép
nyuszifül16
 
 


na megvagyok én is, Kira köszi a meghivott bejelentkeztem de még időbe fog telni mig teszek fel képeket nem tudom hol mi van, a laptoppóm még karácsonyi igy nincs sok képem rajta

pirinek még nem volt ideje megjönni most ülltem le végre, de még kell menjek dusolni később

Kép
Kép
melisch
 
 


:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kirus!
tomdoki (Ludvig Tamás)néven vagyunk fent a skype-n.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


melisch! Szivesen :wink: !!

Kép


Kép
Vendég
 


mucus! Megtaláltalak,csak mikor 1 orája írtam,pont kijelentkeztél :)

Kép


Kép
Vendég
 


most próbálkozom megnéztem a képeidet, aranyos a kislányod,
nyuszifül téged is megtaláltalak, remélem te vagy, bár gondolom nem tévedtem hiszen többen irták, hogy milyen kis csini csaj vagy, erre a csajra ráillik a leírás és igazuk van :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


jaj lányok mikor jön már a tavasz? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melisch! Köszi :)

Kép


Kép
Vendég
 


nitácska! Reméljük minnél elöbb :),bár ennek a télnek meg isszuk szerintem a levét :?
Vendég
 


nita, hogy érzed magad?

Kép
Kép
melisch
 
 


Kirus képeit továbbítom. :D
Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Melisch: köszi a bókot! :oops: Vicces lenne, ha egyikünknek sem jöne meg, de ez sztem nem az én hónapom...

Kirus: szép a lányod! :lol: Milyen sötét haja volt, mikor született, most meg milyen világos, ahoz képest... :D

Kép
nyuszifül16
 
 


kirus gyönyörű a kislányod!!!!!!!!
melisc köszi kérdésed.....jol vagyok.......csak kikészít a gyerek.olyan kupit csinál és hiába szolok rá nem ppakol ösze........ááááááááááááááá :? :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: én voka 2. ismerősöd iwiwen :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


szia nyuszifül bejelöltelek iwiw-en teszek fel képet ha sikerül, adiadi teged is kerestelek de nem tudom biztosan ha téged találtalak meg, két lányos anyuka vagy?
nita Máté akkor nem hadja a mamit netezni?

Kép
Kép
melisch
 
 


hagy netezni csak rossz nézni hogy nem haladok egyről a kettőre mert kupizik........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hm, brcsak nekem kellene már rendet tegyek, mondjuk én is bizti ki lennék akadva...főleg, ha fáradt vagyok...


Melindával mi lehet?

Kép
nyuszifül16
 
 


Köszi mucus mégegyszer!!!

nyuszifül! Nagyon kivilágosodott neki a haja :)

Kép


Kép
Vendég
 


nita ne búsuj lásd mit ir az új szép vonalzód :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


nem könnyű az tuti.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a kedves fogadtatást, aranyosak vagytok. :)

Nyuszifül: Gratulálok a sikeres vizsgádhoz, és a jó jegyhez.

Nita: átérzem a helyzetedet, hogy a párod sokáig dolgozik. Mi Apánk is buszt vezet a Nógrád volánnál.
A rendrakásról tudnék mesélni, rendmániás vagyok, a gyerekbe bele van nevelve :D , ha én takarítok akkor ő is. Hétvégén mindig megkérdezei: anya, ma mosunk, főzünk, takarítunk? :D

Ma is Apa altatja gyerkőcöt. Nem panaszkodom, sokat segít ilyen téren. Ma Ő volt az oviban is Bencéért.
Mikor Bence 1 éves lett én visszamentem dolgozni "fél állásban"-amikor Apa szabadnapos volt akkor dolgoztam én, így ő volt itthon a gyerekkel.

királylány
 
 


királylány akkor te is olyan anyuka vagy aki már a kisfiut kicsi korától rendre akarja tanitani, hogy a jövendőbeli menye ne szidja, hogy nem tanitotta rendre :lol: . Én nem vagyok rendmániás de szeretem ha rend van :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Na csajok mára ennyi voltam :). Jóéjt mindenkinek!!!

Kép


Kép
Vendég
 


melisch: míg itthon voltam Bencével minden nap takarítottam........és fizikailag fáj, ha kupi van...........lejebb adtam már belőle, de egy héten 1x kiakadok :oops:

királylány
 
 


Szia kírus.

királylány
 
 


de legalább rend van én 1x takaritom szombaton, de lehet mire felkeltem férjem felsöpört (nem akart felkölteni a porszivóval ) és feltörölt, nekem marad a portörlés + fürdő, igaz mi nem sokat vagyunk itthon és sajna csak ketten vagyunk igy marad a rend is

Kép
Kép
melisch
 
 


Nálunk Apa fél a porszívótól és egyébb eszközöktől amivel takarítani lehet :D

királylány
 
 


:lol: :lol: az enyém inkább takarít meg főzz csak nehogy férfimunkát sózzak rá, kétbalkezes még 1 szeget sem tudd beverni csak ha látja megyek a kalapáccsal fogja meg a szégyen másképp jönn a mester 1x 2x mert hát tudod, ha meg megunom hivom az öcsém ő már kérdezi is ahogy bejönn és nincs itthon a párom, na mit kell javítani mi nem müködik :lol: :shock: :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 


Helló csajok!Ajánlom figyelmetekbe azt a kis fekete pacát!Ő Bogyóka aki szombaton lesz 6hetes.
Vendég
 


Melish: most látom, ciklus vége van nálad, ja de 28 napot írtál be, akkor még van 2 napod!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sajna nem ment át a kép,mert a mérete túl nagy.A lényeg az ,hogy voltam este uh-on és minden oke.FEBRUÁR 13-ÁN kell mennem újra,addigra már lesz szivhang is.
Vendég
 


nyuszifül még nem jött meg de ma már fájt a hasam, a multkor is éjjfél körül jött, de ha megyek dusolni hátha elindul, a fene tudja mi lesz lehet várat még magára
izisz gratula!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.29 20:52-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Ízisz: grat, nagyon tök jó.....jaj úgy örülök! :wink: Febr 13 meg a névnapom...és tök jó, hogy akkor hallod először a szívét! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


A méhem kifejezetten puha....na ez hogy mit jelent,hogy jó-e vagy nem ,azt nem mondta,én meg nem kérdeztem,alig vártam,hogy kijöjjek.Ja!!!A lényeg!Férjem unitesója is ilyen időközzel szült,és neki azt mondta,nyugodtan szoptathat....Szerintetek???De mondták,hogy ha nem választod meg orvosodnak,ilyen,és még velem kedves is volt! :shock: :shock:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Na az eleje lemaradt!Küldöm!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


de egyenlőre jól vagytok nem? Én nem értek hozzá. Ja szép családod van láttlak a iwiw-en

Kép
Kép
melisch
 
 


Dokibá közölte,majd szellemileg-testileg visszamaradott gyereket szülök,ha eljutok odáig,és nem hal el a terhességem idő elött.Minek szptatok???Mondom neki a nagy is kicsi,igényli.Meg annyi tejem van,hogy ömlik..(.De napi 3-4szer szopik...5-6 percet.Csak aludni kell neki)

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


?????????????????????????????????? :shock:
akkor miért születik annyi cigány pulya egymás után? Nem csak elapad a tejed a baba miatt? Menj más dokihoz is! Megint egy dilis orvos jól biztat mi?

Kép
Kép
melisch
 
 


Ízisz: gratulálok!

Melinda:??????????? Lemaradtam valamiről.......nem értem, miért mond ilyeneket a doki?

királylány
 
 


meli meghibbant a dokid hogy ilyet mond??????????
izisz gratula a babohoz.....remélem nekem is nemsokára lesz szivhang........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Izisz: Hivatalosan is gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


Na,ezt én se értem.Itt a faluba a cigányasszony a 4 éves gyerekét szoptatja,de van már neki azóta 2.
Olvastam a kismama újságba nem vagyok benne biztos,hogy a Princessből-e (de asszem) a csajnak 12 hónap különbség lesz (azóta már megszült szerintem) a 2 gyerek közt.Na azzal ez a doki mit csinált volna???Fejberúgná???Azt mondta a férjem (bolond,katona volt)legközelebb bejön velem,de kirázza a köpenyéből...
Na megyek,kifekszem a mai napot,egész nap a sírás kerülgetett.Még megnézem az iwiwet,hátha valaki bejelölt... :roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli nyugi ......semmi baj nem lesz........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: azért mondta ezt a doki mert kicsi lesz a korkülönbség és még szoptatsz? Ez hü...e! Én ismerek egy csajszit akinek 3 hós volt a baba mikor terhes lett a tesóval........és "normális"

Jó pihit :)

királylány
 
 


Sziasztok!

Ízisz,
ez nagyszerű hír, gratulálok!!!

Melinda,
ez a doki bunkó! Én is szoptattam, a gyermekünk teljesen egészséges lett volna, és 6 cm-rel volt nagyobb, mint ebben a korban a babák szoktak lenni (17 hetesen 22 cm részbeni felszívódás után). A doki szerint teljesen egészséges lett volna.
A szoptatás akkor gáz, ha nem jól tapadt meg a baba (de ez szopi nélkül is rossz), illetve ha nem eszel elég tápdús, vitamindús kaját. Ha ezek megvannak, akkor nyugodtan szoptass!
A mi védőnőnk a szülés után 1 hónappal lett terhes, így a két gyereke között nincs egy év különbség...egyébként teljesen normális a gyerek! :lol: (Már 13 éves nagykölök...)

Nyuszifül,
grat a vizsgádhoz, kitartás! Korábban én is kelenföldön laktam, jó volt ott...

Kírus,
szép ez a jány kicsinek és nagynak is!

Ne haragudjatok, ha nem írok mindenkinek, Bencusnak ma felszúrták mind a két fülét,nagyon kis elesett, megyek hozzá.

Szép estét!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?