Új privát üzeneted érkezett!

Nita: Akkor félre értettem azt ahogy irtad, hogy a nyújtással van a gond. Mert csak kifele kell húznod a tésztát és egyszer kapsz egy lángost formát. Azt már csak az olajba kell tenni és az sem baj ha van benne lyuk. Bár én anélkül jobban szeretem.

Babszika: Tudom, hogy óvatos vagy a tünetekkel nem akarsz koppani. Na de ha egy banán ki akar jönni azért jelnek talán nem rossz. Hisz gondolom máskor nem szokott vissza köszönni. Mindegy várunk türelmesen.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu!
egyébiránt igazad van!!!!! :wink: :wink:

babszika
 
 


Babszi: Amúgy mi lett a banán sorsa??

Kép
csucsu05
 
 

 
 

banán még bírja..... :roll:

babszika
 
 


BAbszika: Akkor ez egy kitartó banán:) Mikor mentek vacsizni??

Kép
csucsu05
 
 


pont most gondolkoztunk, h mikor kéne.
valszeg fizetés után megyünk.... pl. péntek 13-án :lol:

de ez még függ ugye az eredménytől is. mert ha nem jött össze, akkor a köv. stimu átrendezheti a naptárunkat

babszika
 
 


Babszika: De minek várod meg a fizut?, Hisz nyertétek a vacsit ?, Vagy nem mindent?

Kép
csucsu05
 
 


babszi de sikerűlt!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu!
igen, de haza kell jussunk Gyulára...... az meg nem 2ft..... autóval is egy tele tank, vonattal meg majdnem ugyanennyi.

nita!
Kép

babszika
 
 


:oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: Igen igy már értem. És érthető is miért várod a fizut. Ez a január nagyon hosszú hónap az ünnepek után.

Kép
csucsu05
 
 


és főleg nulla fizetéssel (mert most még a m.nélkülit sem kapom) - majd visszamenőleg :?

babszika
 
 


Babszika: Lemaradtam?? Munkanélküli vagy??

Kép
csucsu05
 
 


igen, otthagytam.
megbeszéltük, h így a babára tudok koncentrálni és nem idegesítem magam azon, h munkával annyit keresek, mint m.nélkülivel....
persze, ehhez hozzátartozik, h nem tetszett a 2 óra utazás, meg az egy nap de, egy nap du beosztás. ugyanis 3 órákat tudtam aludni.

babszika
 
 


Babszika: Na akkor én mit szóljak. Én napi 5órát fogok utazni.
ÁÁ nagyon gáz.
És nem is keresel akkor most semmit?

Kép
csucsu05
 
 


te jó ég!!!!!!!


kapom a m.nélkülit majd, csak sok a papírmunka és így csak utólag tudják kifizetni.

babszika
 
 


Annyi munkájuk van hogy utólag fizetik?? És akkor addig levegővel táplálkozz??

Kép
csucsu05
 
 


hát, marhára lesz@rják, h addig mit csinálok.
egyenlőre nincs befizetve a gázszámla (40e), most csúsztatunk egy hónapot.
és sajnos még febr 10-én sem kapok pénzt, mert még mennem kell először határozat átvételre, aztán csop. terápiára (nem az, csak vmi álláskeresési segítség) és majd utánna...... :?

babszika
 
 


Babszika: Ez Magyaroroszág!!!

Kép
csucsu05
 
 


pontosan!
de sztem az is durva, h most m.nélküliként annyit kapok, mintha dolgoznék.... ez milyen kizsákmányolás már!!!!!

babszika
 
 


Mennyi a maximuma a munkanélkülinek?, Valaki azt mondta 40ezer. Mondjuk meg is lepődtem milyen kevés.

Kép
csucsu05
 
 


undorító ami ebben az országba megy...... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


2750Ft / nap

ez így 82.500 ....


no, közben apa megunta a játékot, így el is köszönök
Kép
Kép

babszika
 
 


joéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Töxar ez a helyzet, ami az országban megy. A pénz ugyanannyi, mit eddig volt, csak kevesebb emberre koncentrálódik.
A párom mhelyén a tulaj az ország első 10 leggazdagabb embere között van, méregdrága dolgokat vesz magának (Porsche, stb.), feketén fizeti a munkásokat (a a párom informatikus ott, őt is), és behozza javítani a szaros laptopját a férjemékhez, mert sokall a javításért 10 ezer Ft-ot... Szarrágó mindegyik!

melóm nekem sincs, pedig már mindenféle munkát elvállalnék, nemcsak a végzettségem szerintit, de egyszerűen nincs...
Ebben az országban hülye, túlfogyasztó embereket nevelnek, nézzétek meg ezt a sok buta sorozatot (Megint nyomják a született feleségeket is), a showműsorokat, mert így az átlagember mások sorsán siránkozik, nem a magáén... A hírekben minden ország hülye hírével foglalkoznak, csak a sanyarú magyar helyzettel nem...
Kellen az adó, de miből? Ha nincs munkahely, nincs bejelentett fizetés, nincs adó. A gazdag vállalkozók nem fognak fizetni egy fillért sem.

babszika,
tényleg szégyen, hogy ennyi lenne a fizetés is...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


hát sajne ez jobb nem lesz...max rosszabb..... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ennél rosszabb??? Az azért gáz.

Lyly: Tényleg az emberek mig nézik ezeket a sorozatokat addig sem a maguk bajára gondolnak. DE rengeteg főző műsort mutatnak ahol nagyobb és egyre nagyobb gazdagságban élnek a celebek. Erre kiváncsi a magyar.
Na meg ott a győzike !!! Ő egy okos, művelt ember aki megérdemli a sok lovét hisz annyit dolgozik!!!!
Na ezt nem komolyan irom ám!!
Felháboritó.
Komolyan itt akkor lenne rend ha királyság lenne. Mert akkor egy embert kellene eltartani és nem 400parlamenti barmot.

Kép
csucsu05
 
 


Ide is jöhetek?

királylány
 
 


Persze:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu én jobbra nem számítok... :?
királylány üdv itt is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi nita :)

királylány
 
 


szivesen...... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A lángost én is imádom, anyósom tud nagyon finit csinálni. Húúú, de megkívántam most meg :D :D :D .

Babszi,
hihetetlen, hogy ennyi m.n kapsz. De tök jó, hogy legalább van ilyen lehetőség.

Én is aggódom, egyáltalán lesz e hova visszamennem dolgozni, mert a munkalehetőség egyenlő a nagy nullával. Közben meg hitelünk van. Hogy az is mennyire fog megemelkedni. Ha ezekre gondol az ember az élettől is elmegy a kedve :cry: .

Királylány,
szia, üdv. itt.

Pedivel mi lehet, nem tudjátok??

Nita,
sokat gondolok rád, remélem pihizel sokat :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita pihizek sokat.....tegnap szinte egésznap feküdtem...néha azért felültem mert kényelmetlen volt már fekve....
ma csak mosogatnom kell és pihi ezerrel...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

langost en is szoktem sutni de azt nem kell huzogatni :shock: ugy nyulik magatol hogy alig erek el vele az olajig :roll:

penzugyi helyzet.Nalunk ugye mindenki tudja hogy milyen szar a szitu,levagyunk maradva mint a borravalo.
okes nalunk a haboruk csesztek be de valaha "mi" is jol eltunk es elkezdtuk lefele csuszni a lejton,nem tudom kimondjam e de....ti most kezdtetek csuszni. :?

pedinek hatalmas szoritas :!: ma megy Uh ra.

kiralylany.udv itt.

Kép
monyo83
 
 


pedi drukk+++++++++++
hát már rajtunk is érződik a válság........ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Akkor most tessék elfelejteni a politikát, a válságot, a szegénységet!
Koncentráljunk másra :lol:

Pedi!
++++++++++++++++++++++++++

babszika
 
 


én probálok nem rá gondolni de egyre nehezeb.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lanyok a boltban lattam egy kis zacskoban levendulat,olyan kis vaszonzacsiban volt es a szekrenybe kel felakasztani hogy ne jojenek a molyok.
a kerdesem a kovetkezo.szerintetek mennyi eselyem lenne hogy en abbol ki tudnak kelteni levendulat?bizti hogy van kozte mag is es gondoltam megprobalnam elultetni.nagyon gaz otlet? :oops:

Kép
monyo83
 
 


monyo probáld ki aztán majd meglátod... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én csöppet sem értek a levendulához.
de ami a zacsiban van, az már szárított, nem?

babszika
 
 


igen szaritott.

nem igazan szoktam kiserletezni.a babanos kiserlet elvette a kedvem :?

Kép
monyo83
 
 


lehet tényleg az már szárítva van........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az nem lenne baj hogy szaritva van,csak azt nem tudom hogyan szaritottak.

na jo nem akarlak farasztani titeket,ma vetetek a parommal es megnezem van e egyaltalan benne mag.

Kép
monyo83
 
 


Monyo: Én úgy tudom azt leszedik és lógatva száritják ki.

Kép
csucsu05
 
 


én is ezt tudom róla, de pasz


de amúgy meg a piacon a nénikétől kell megkérdezni :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Hmmm... a lángost én is imádom. :wink: Majd ha vége a fogyinak csinálok is. :D

Pedi írt reggel sms-t. Megcsinálta a tesztet, de full negatív lett sajna! :cry: . Délután 4-re megy a dokihoz, ahol megnézik hogy "kitisztult"-e rendesen.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szorítok pediért! ++++++++++++++

babszika
 
 


druk pedi...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi,
mennek a drukkok!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?