Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Bumi!

Nagyon sajnálom, hogy rossz lett a férjed spermaeredménye. :(
Lehet tudni, hogy mitől romlott ennyit? (Bocs, ha már korábban írtál róla, vagy nem publikus).

Koncentrálj arra, hogy a 3 pete az jó. Egyetértek a lányokkal, hogy a 3 gyerek már nagycsalád! :D
Csak győzd majd energiával!

rodina74
 
 


Hallllihóóóóóóóó!

Még mindig SENKI?! :evil: Halálra unom magam!!!!!


Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mindig lemaradok arról a fránya laptetűrűl!!!! :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

 
 

BUMI
Elhiszem, hogy c@r várakozni, sztem engem a zártosztályra visznek majd áprilisban. :roll: Remélem a jelek nem hazudnak! ++++++++++++++++

BONI
idevele! :lol: :lol: :lol:

RODINA
Nem csinálsz vonalzót?

Nagyon álmos vagyok, pont elaludtam volna és apa betoppant, hogy hol a vacsora! :?

dita75
 
 


Dita!

Fogalmam sincs, hogy hogyan kell!
Tudsz segíteni?

rodina74
 
 


Dita

Elkészült a lasagna?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


DY
Engem sorozatos szerencsétlenségek érnek ha laptetűűűűűűre kerülök! :roll: :?

dita75
 
 


Dita,
te vagy az állandó vonalzó gyáros :D

i.kata
 
 


RODINA
Nanááááááááááááááááá! :wink: vonalzó és avatarkészítésben ász vagyok! :)

megy a privi! :D 8)

dita75
 
 


KATA
asszem ebből üzletet csinálok! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Nem tudom, hogy mi van, de olyan furin "fáj" a hasam.... De nem úgy, mintha meg akarna jönni!

Ezért akarok a laptetőre kerülni. :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita

Tegnap megnéztem a honlapodat, ha nem baj. Bár már úgyis mindegy... :wink: Nagyon tetszik!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


DY
Nnnnnnna lehet te is elkaptad a fosós-okádós netes vírust! :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Sikerült visszaolvasnom.... :) Nem semmi mennyit össze bírok írni... bár azt hiszem maradt néhány hézag... Pl. Bocs, ha tévedek nem akarok senkit megsérteni, de Garfild-ot ti gyártottátok le, vagy igazi :?:

Most értem haza a dolgozóból... (na ez szép tájszólásos lett :) ) Na jó boltban is voltam már.

Kezdhetek végre főzni. Borsóleves lesz csipetkével, meg joghurttorta. Éjjel jön haza a párom :D

Bumi: Szurkolok, hogy minden rendben legyen!!!

Csajok én ma majd éhen haltam egész nap, pedig folyton ettem valamit... Az ebéd hatott úgy 2 órára, de borzalmas volt az állandó éhségérzet. Eszek is gyorsan valamit, mert éhen halok...

Kép

hofeherke
 
 


DY
Ha baj lenne, nem tenném ki ország világ elé! Örülök, hogy tetszik, csak kár, hogy nem tudom még folytatni. :?

dita75
 
 


Dita

Eddig még nem, sőt pont az ellenkezője mondható rám :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Biztos buta kérdés :oops: , de mi az a laptetős?

rodina74
 
 


Mara,
szerintem Dita a macska :lol: Mitől is vagy te ilyen éhes? :wink:

Dita,
mit nem teszel ki?

i.kata
 
 


Mara

Együtt érzek Veled! Ma én is egész nap tiszta éhenkórász vagyok, pedig már ettem egy csomót! Kb. másfél-két óránként....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


MARA
Kikérem magamnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még hogy én nem vagyok igazi! :twisted:

Na jó lerántom a leplet:

Kép = Kép
garfieldcicus
 
 


Kata: Talán attól, hogy a drága jó vírusnak köszönhetően már megint sikerült leadnom 5 kilót , amit hiányol a szervezetem... :cry:

hofeherke
 
 


Rodina

Én is nemrég tudtam meg, hogy ez egy babona (vagy mi?) ,hogy aki kezdi az oldalt, mint jelen esetben Te, az lesz a köv. babás!

Lányok!

Ugye jól tudom?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na jó, negint elolvastam. :oops:

Rodina,
a laptető az amikor valaki új oldalt nyit a hozzászólásával. a "legenda" szerint ez szerencsét hoz, de ez tényleg csak legenda :roll:

i.kata
 
 


Na jó az öt túlzás. Csak 3 volt.

hofeherke
 
 


Dita!

Köszönöm a segítséget! :lol:
Most megpróbálkozom vele, remélem sikerülni fog.
:D

rodina74
 
 


Hát, majdnem jól írtam!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata: Már csak azért is, mert mi naponta 3-4 új oldalt nyitunk, így már mindőnknek babásnak kellene lennie ;)

hofeherke
 
 


Mara,
már megint fogytál 5 kilót? Ha így folytatod, elküldelek anyumhoz 2 hétre táborozni. Éhes biztos nem leszel :wink:

Dita,
tudtam én, hogy te vagy az, rájöttem a csíkokból :wink:

i.kata
 
 


MARA
Hurrá...hurrá jön haza férjecskéd! :lol: :lol: :lol:
Fogysz is, hát behalok, de ez az állandó kajálási kényszered felkeltette a figyelmemet! :) Hmmmmmmmmm!

KATA
Ez költői kérdés volt? :lol:

dita75
 
 


Mara,
ez az, nekem lassan minden napra jut egy laptető.

i.kata
 
 


Fogyásról: tegnap egész éjjel pisilni jártam, pedig éjszaka nem is ittam. Reggelre le is ment az a 2 kiló, ami a timu alatt jött fel. ezek szerint ennyi víz volt bennem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Azt hiszem, attól függetlenül, hogy nem biztos, hogy bejön a laptető, azért én eldöntöttem, hogy hiszek benne! :lol:

Már csak azért is mert most laptetős vagyok!!!! :lol:

Mindenkinek sok laptetőt kívánok!

rodina74
 
 


Rodina

Hogy állsz a vonalzóval?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


RODINA
Nem segítek többet ha nekem ilyeneket kívánsz! Kép utááááááálom a laptetűűűűűűűűűt!

BUMI :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Csak, hogy elkerüljük a félreértéseket:

hofeherke
 
 


Csajok, egy kicsit lehet sok leszek, de férjem fényképezett egy picit, és tennék fel képeket Oroszlán barlang végső helyzetéről, a függyönyről és persze Oroszlán barlangostól rólam. Itt már azt hiszem láccik hogy Oroszlán tényleg egy Oroszlán. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska

nagyon csini kismami vagy! :wink: És az az oroszlánbarlang...
szupi nagyon a babaszoba! egy ilyen kis takaros szobába én is szivesen beköltöznék! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


SUSKA
Hát én meghalok és újjászületek a gyermeketekben ilyen klafa szobát! :shock: :lol:

Nagyon szép vagy, és jó nagy az oroszlánbébi! (meg a barlangja) :wink:

MARA
egyél, egyél közben! :wink:

dita75
 
 


Zsuzska!
nagyon szép minden, és persze te is, meg a pocid is!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszönöm csajok a dicséreteket, férjemnek hatalmas része van benne, ő nálunk a lakberendező és pedig a kivitelező :wink: néha halálra hajszol hogy valósitsuk meg az álmainkat csakhát néha elfelejti hogy Oroszlán ott figyel a pocakban és én is könnyen fáradok, főleg igy már a vége fele :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

Zsuzska,

szerintem ez a legszebb babaszoba amit életemben láttam :wink: :lol: A pelenkázó feletti polcon látom sorakoznak az oroszlánok :wink:
Nagyon szép kismami vagy, a alakodon csak egy nagy has a változás :wink:
És a Micimackós függöny egyszerűen gyönyörű. :wink:

Dita, Garfield,

köszi, hogy feltetted a csoportképet. Bár Katának csak a feje búbja látszik rajta :wink: :lol:

Bumi,

nekem 3 petét szívtak le és abból 2 termékenyült meg. Az osztódással egyiknél sem volt már gond. Nálatok sem lesz :wink:
És igen, a várakozás örjítő.... :? De megéri :wink:

Boni,

fini lasagne. :wink:

Mara,

jó főzést neked, ha éhes vagy egyél többet, kell az enengia így peteérés előtt 3 nappal :wink:

Én apának kacsát sütök párolt zöldséggel és dinsztelt krumplival. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita!

Az az igazság, hogy csak most fogok neki állni, mivel apa vacsit csinált, és éppen most kezdek el emészteni. :lol:

Oké, aki nem kér laptetűt, annak nem kívánok! :lol:

Na, gyerünk ! Munkára, Rodina!

rodina74
 
 


SUSKA
megérte a fáradságot! :wink:

MONIC
Az már nem az én bűnöm, Némómami a felelős! Vagy Kata, mert elbújt! :wink: :lol:

dita75
 
 


Zsuzska: Ezen a képen teljesen hasonlítassz egy kedves ismerősömre :) Csini babalak vagy! ;)

Dita: Eszek-eszek... csak úgy bűnözök. Kakaós fonottkalács diétás joghurttal... :P :oops:

hofeherke
 
 


Apa vacsit csinált! :shock: :shock: :shock: Hol lehet ilyen apcsikat kifogni??? :? :? :?

dita75
 
 


MARA
Jó a menü!
Nálunk ugyanaz a szindróma mint tegnap, csak nyitogatjuk, nyitogatjuk a hűtőt apával folyamatosan, de akkor a a szegénység benne! Nem is tudom minek megy!

dita75
 
 


vagy 5 percig nézte a hűtőt, kérdezem mi olyan érdekfeszítő benne, erre megszólal hogy a szegénység kufircolja a nyomorúságot a hűtőben! :roll:

dita75
 
 


Dita,

küldök fépnypostán kacsát ha szeretitek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: Hááát ez nálunk is így van néha. Elég szomorú.
Egyik kollégám mondta, hogy sosem gondolta volna, hogy 30 év munka után még figyelnie kell mennyire fűtenek, nehogy magas legyen a számla.... (Hozzáteszem, azért van két lakásuk....)

hofeherke
 
 


hát én lusta voltam elmenni a boltba mert sokminden kéne és nem akarok cipekedni ebbe a car időbe. kúúúúúúva hideg van itt a bakonyban esik, fúj!!! fujjjj!

apci meg este már kivan mint a liba, nem akar boltolni, meg is értem. Volt a mélyhűtőbe pulykacici azt csináltam még tegnap, mára is maradt, sőt még holnapra is fog jutni, de úgy ennénk valami édeset vagy sósat, vagy savanyút, vagy nem is tudom inkább édeset! egy kis sóssal..... :roll: :lol:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: