Új privát üzeneted érkezett!

szivesen várlak........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül, aranyos vagy! Pedig imádom a tortát....... :cry:
Figyelj, még ne add fel! Általában akkor jön a baba, mikor legkevésbé számítunk rá! :D

Kép
adiadi
 
 


erre én is példa vagyok........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita, mindig mosolyognom kell, ha meglátom a kisbohócos vonalzódat! Olyan édes és már messziről látni, hogy te is itt vagy! :lol:

Kép
adiadi
 
 


OK, akkor csak annyit mondhatok, hogy akkor tényleg sütök tortát... :lol:
Csak már félek az ismételet csalódástól, de ha nem jön össze elmegyek egy hormon vizsgálatot kérni a nőgyógyászhoz...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita: én úgy vagyok vele, mint Adiadi... :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Még valami, Nyuszifül: az, hogy pici a cicid, nem jelenti azt, hogy nem lehet sok tejed! :D

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!

Lányok! Nekem ma reggel megjött. De legalább nem idegeskedem tovább, hogy miért nem jön már. :) Már beletörődtem, hogy elúszott egy hónapunk. De majd most belehúzunk egy pár nap múlva. Bár a férjem mosst elég beteg, fáj a torka , meg tiszta takony. Addigra mire jönnek a jó napok, remélem kigyógyul.

Majd ma hívom a dokimat, hogy mikor menjek hozzá, mert mielőtt elkezdem megint szedni a clostyt előtte megnéz, hogy mi újság a kis tüszőkkel. Kíváncsi vagyok mit mond. De mondjuk a munkahelyről nemtudom hogy fogok tudni elmenni a vizsgálatokra.

Nem hiszitek el, de nemtudok visszaolvasni, mert most is dolgozom, csak gyorsan bekukkantottam elújságolni, hogy mi van velem. Én már úgy levagyok maradva. Pedig szívesebben lennék itt veletek, mint dolgozni, na de mindegy. Még este benézek otthonról.

Remélem mindenki jól van! :)

Akik mostanában ebédelnek, jó étvágyat!
Vendég
 


Perpi: Hm, nem baj, kitratás...én is ha jön a piri megyek a dokihoz...
De az legalább jó, hogy tudod, hogy legalább jött a piri, és olyan iszonyatosan nagy hormon próbléma nem lehet... Perpi, ugye neked is ez lenne az első babód??? Figy, jövő hónapban, mindent kipróbálunk, de csak úgy, hogy közben semmi görcs és eljesítmény kényszer!
millió puszi Neked! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Adiadi: a próféta szólna belőles, de vhol azt olvastam, és mondtam is a Páromnak, erre mondja, na lásot Nyuszi, ezért választják a fiúk inkább a nagymellű és széles csípőjű nőciket tudat alatt. Mondom jó, de legalább a szélescsiő meg van...csak ugye abból nem lehet szoptatni, max azt csak növeszteni és párnázgatni lehet! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


perpike miota szeded a clostyt?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaj, de borzasztó a helyelyírásom sorry
:oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


helyesírásom :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita, tuti az új voncsid! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi:
Már nekem van egy 6 éves kisfiam. De ő is olyan 10 hónap alatt jött össze, clostyval. Bár a clostys hónapok száma talán akkor 2 volt.

Nemsokára te is tesztelhetsz! De neked még van remény hogy sikerült nem? A vonalzód szerint még 1 heted van! Szorítok hogy sikerüljön.

Na megyek, mert a fejemre koppintanak. :oops:
Vendég
 


Nitácska ez volt a 2 hónapom. :D

Most már tényleg megyek! :D

Nem tudok elszakadni tőletek!
Vendég
 


Perpi : LH jós tök fehér, nulla csík, a kontroll mellet, de tényleg...tünet nulla...nem érzem úgy őszintén...mega méhszájsebműtét, amivel adoki riogatott anno, sztem ott volt a baj... :D Mindegy , ha jön, köv hó doki, én még nem voltam kivizsgáláson, meg most kapjuk a Gynevacot...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül! Ezt egy cikkben találtam:

Ekkora mellel nem lehet szoptatni! – Sajnos néha rögtön a szülés után, a kórházban hangzik el ez a kijelentés, amely persze alaposan aláássa még a legöntudatosabb nők önbizalmát is. A mell mérete azonban az esetek túlnyomó többségében nem befolyásolja a szoptatás képességét. Egészen kis mellű nők is sikeresen szoptathatnak akár évekig. Náluk a tejbelövellés tekintélyes mértékű térfogat-növekedést eredményez, ez azonban a hónapok múlásával alábbhagy anélkül, hogy csökkenne a tejtermelődés. Dúskeblűeknél nem számíthatunk törvényszerűen rengeteg tejre. Az viszont kétségtelen, hogy a kicsi és nagymellű anyák egyaránt segítsége szorulhatnak az első napokban, hogy megtanulják, hogyan tehetik legjobban mellre kis újszülöttjüket. Érdemes többféle testhelyzetet, fogást kipróbálni!

Ne feledjük: a tejmennyiséget mérettől függetlenül elsősorban az határozza meg, milyen gyakorisággal és mennyit szopik a baba!

Kép
adiadi
 
 


Adi: Köszi, át is küldtem poénból a Páromnak! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Lányok, én tényleg megyek tanulni, kikapcsolaoma gépet!

Kép
nyuszifül16
 
 


perpike nekem a 3. clostys honapba sikerűlt a baba..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok: én is fent vagyok az iwiwen. Váradyné Szűcs Erika néven. Nekem volt meghivóm de most küldtem el.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Én is be ill.visszajelöltem akit tudtam és most azon mosolygok,hogy fogalmam sincs ki,kicsoda. :D :D Egyedül nitácskát tudom Anita ként beazonosítani. :wink:
Bocsi :oops: de ki a Linda és ki az Adri? 8)

Perpiri!
Nagyon sajnálom. :(
De meglásd miénk a köv.hónap!Én is cosyl-t szedek :wink: (remélem már az első hónap sikerülni fog)
Csak lenne már vége ennek a bacis időszaknak mert félek,hogy az oviban összeszedek valami nyavaját. :?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hazaértem! :)

Nyuszifül:
Te teszteltél LH-val? Már nem emlékszem. Pozitív lett? Sajna amikor csináltam jóstesztet LH-val nekem is negatív lett. Nem mutatott csak 1 csíkot. Még tegnap este is csináltam LH-t és még csak halvány csíkocska sem volt a második.

Mucus: Akkor egész közel van az időpontunk, azaz majdnem egyforma a ciklusunk a vonalzód szerint. :) Mondjuk én ma kezdtem a menzit, így kicsit le vagyok maradva. Te hogy szeded a clostyt?

Képzeljétek beszéltem a dokival, hétfőn megyek UH-ra és megnézi a tüszőket mekkorák gyógyi nélkül. Mondjuk az lesz majd a 6. napom.

Na megyek szaladok megcsinálom a husihoz a rizst.
Vendég
 


perpike minden rendben lesz....szép tüszök lesznek ott.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Perpike!
Én most vagyok a menszim negyedik napján.Szóval csak pár nappal vagy lemaradva. :wink:
Én a costylt a ciklus3.napjától szedem 8.-ig napi2x1 aztán a 14.naptól a 24.ig a duphaston-t 2x1.Remélem segít majd! :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


ÓÓó,bocsi már megint elfelejtettem kilépni. :oops: :?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Mucus: én Linda, a Nyuszifül16 vagyok! :)
A duphaston az mire van?

Perpi: Jós tesztkén, reggel kell használni első vizeletből, de akkor is egy csíj van...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül!
Valahogy sejtettem,hogy az a bombázó Te lehetsz. :wink: :D
A duphaston a méhnyálkahártyára kell és a ciklusomat szépen beállítja.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


én closty után utrot kaptam.de a duphaston is hasonlo....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Jaj, ne hozzatok már folyton zavarba...
Itt szerintem mindenki tök helyes Anyuci, vagy Babaváró, bár még Melisch-t nem láttam.
De Nekem még nincs a kezembe az én kis csodám, sokótokkal ellentétbe...
Bezzeg látnátok most jóóóóóóó karikás, táskás szemekkel, teljesen lepusztultan... :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, Mucus tök hasonló a vonalzónk, remélem a virágzó cseresznye és meggyfáink meghozzák a gyümijüket....

Kép
nyuszifül16
 
 


Lányok én csak a clostyt kaptam, duphastont és utrogestant még nem. De nem is értem miért nem. hm....
Vendég
 


nyuszi neked is lesz hamarosan....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Többiek merre vagytok?

Dunakavics? Boganna? Melis? Melinda? izisz: És a többiek?
Vendég
 


tényleg eltüntek...... :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, annyira arik vagytok, jobban bíztok benne, mint én... :oops: de mi van, ha a műtétnél elbarmolt valamit a doki, és ez az egész azért van.... :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


Perpike köszi a hiányolást. Képzeljétek én most annyira boldog vagyok mert azt hittem a tegnapi teszt csíkom elég erős olyan volt mint a control ( és este együtt is voltunk, pedig féltem hogy így időpontra nem fog nekem menni), de kíváncsiságból csináltam ma este is egyet és én még ilyet nem láttam majd kétszer olyan erős volt mint a control csíkom. Akkor most lányok az jó ha tegnap voltunk együtt ugye, és akkor ma mi legyen??? Szerintetek? Annyira boldog lennék ha sikerülne. És a nyálka is megvan , ugyanúgy mint tegnap. Olyan fura hogy eddig nem kezdtem el magam sosem figyelni hogy vajon mikor is lehet a pé-em. Mi Levi próbálkozása során sem figyeltük sosem.

Ötletek? Ízisz?
Kép
boganna07
 
 


Anna: nekem a csík nem volt erősebb, mint a másik, szóval ez szerintem nem jelent rosszat, Mi pé napján nem voltunk együtt, csak előtte, és közvetlenül utána...sztem nem árt, ha együtt vagytok, szerintem az biztibbb. Nagyon ügyi vagy, hogy erősebb csíkot tudtál produkálni, elvégre ez a jó! :wink: Hajrá, csak érezzétek jól magatokat....gyertyafény...tejszínhab... :wink: Na, jó befejezem agyamra ment a versenyjog...
Tényleg, Te szedsz Clostyt?

Kép
nyuszifül16
 
 


Boganna: ma is legyetek együtt. De ha ma nem is holnap mindenképpen. Hisz amikor a pozítív után átmegy negativba a teszt akkor kell igazán együtt lenni. Amikro pozítív azért kell mert igy biztosabb hisz a kiskatonák 72óráig is elélnek.

Kép
csucsu05
 
 


Ja, Csucsu meseszép a kislányod...és nagyon kis csini! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Boganna!Szerintem 100%,hogy most összejön,ugyanigy voltam decemberbe én is,minden összevágott.Ma este szegjétek be a fülét! :D Csajok!Az iwiven jelölhettek engem is:Erdei Éva(Ózd)
Vendég
 


a legjobb ha kétnaponta vagytok együtt....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Lehet naponta is ám:) Ha valakinek egészséges a kiskatonái akkor még naponta többször is lehet. De a napi egy nem okoz gondot.

Kép
csucsu05
 
 


lehet..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. Csatlakozhatok?

királylány
 
 


szia királylány persze hogy csatlakozhatsz......mesélj magadrol........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már napok óta olvasgatom a topicot. 32 éves vagyok és van egy kisfiam, Bence, most töltötte a 4-et január 13-án. Mi is szeretnénk kistesót.
királylány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?