Új privát üzeneted érkezett!

jóéjt nyuszifűl......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Nagyon örülök, hogy nincs semmi gond a babóddal! Vigyázz rá nagyon!

Szia Melisch, itt vagyok én is!

Nyuszifül, bár tudom hogy te már kikapcsoltad a gépet, de bejelöltelek én is az Iwiwen!

Melinda, téged milyen néven kereshetlek?

Kép
adiadi
 
 


vigyázok én..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Én is megtalálható vagyok az iwiwen. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus, milyen néven? Megkeresnélek! :D

Kép
adiadi
 
 


Amúgy szép jó reggelt mindenkinek!

Kép
adiadi
 
 


sziasztok jó reggelt!

adiadi én is kiléptem nyusztifül után

na mi ujság tesztelt ma valaki? Nállam semmi tünet se pirire de babára aztán végképp. Piri vagy holnap vagy szombatra várható ,attól függ, hogy 28 vagy 30 napos lesz ez a ciklusok.

na puszi ma takaritás csak késöbb jövők!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melish bejelöltelek Hi5-ön, csak tud nem egy idegen próbálkozik ismerkedni veled :wink: :)

Köszönjük mindenkinek a dícsérő szavakat.
Mucus a te fiad is nagyon helyes pasi,igazi kis huncut mosolya van.

Perpike én is szorítok, ha meg piri lesz nem baj de akkor tényleg érdemes lenne dokihoz menni, én is így teszek. Lehet hogy egy gyógyszer 1 hónap múlva meghozza azt a kis pocaklakót.

Nyuszifül, mikor is mentek gyűrűt nézni? Gratulálok így utólag is. Neked a nagyon erős teszt csík után, volt újra halvány teszt csíkod?
És ha a jóslásnál használod mit kell kimutatnia?

Kép
boganna07
 
 


Sziasztok csajok! Remélem mindenki jol van :) Egyszerüen nem tudok feltenni képet,mert mindegyik meghaladja a megengedett képméretet :(. Kicsinyíteni meg nem tudom..
Még a mai nap...aztán 2 nap pihi..de jo lesz :)
nitácska: örülök hogy jol vagytok!! :)
melisch: jo munkát a takarításhoz!!

Kép


Kép
Vendég
 


Ennyi helyes fiú után teszek egy lányos képet is az enyémről :) Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Dunakavics!
Gyönyörű a csajszid. :lol: Én is szeretnék egy ilyen szőke hercegnőt. 8) :wink:

Adiadi!
Ludvig Diána néven megtalálsz.Ne várj egy cicababát,igazi husis csaj vagyok(sajnos). :oops: :wink:

Többiek megy a drukk++++++++++++ :D :D :D :D :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


dunakavics! nagyon szép lánykád van!! :)

nyuszifül bejelöltelek iwiw-en :),csini vagy :)!

Kép

Kép
Vendég
 


Kit milyen néven találok meg az iwiwe :?: :roll:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


én nem vagyok iwiwen...
Perpike? megjött már?
Vendég
 


mucus: Bolváriné Schőn Anikó néven találsz :). Várom a jelölést!
Most kicsit lépek mert jön haza párom enni! Aztán jövök!!

Kép

Kép


Aki akar jelölhet iwiw-en :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt Lányok, tanulok, mint egy eszelős...

Anna: közi a bókot, annyi, hogy igen utána nekem tök halvány volt a csík, szóval erős +, és utána már csak halvány...
Jövő héten megyünk gyűrű nézőbe, de én nem akrom felhozni, majd remélem nem felejti el... ha tényleg akarja, úgy is hívni fog, hogy na akkor.. :D

Kirus: jó kajáltatást

Duna: Ilyen gyünyörű kis hercegnőt, hát gratulálok...minden elimerésem :wink:

Hm, elhúzok az egyetemr, de majd jövök.
Anna: igen jóskén is használom első vizeletből, mintha HCG-s lenne, tegnap volt egy nagyon halványka csík, ma reggel semmi, csakjok, és 100 % kijelenhetem, hogy a következő hónapra készülhetek, és ez tuti biztos, eddig reménykedtem, de tényleg már reálisan látom.
Ami viszont aggaszt, arra gondolok, lehet hormonproblémáim vannak, mert mensi előtt nem féj a mellem, csak pé után vagy öt napig, azután semmi, lehet kevés a sárgatest ált. termelt hormom???
Na, megyek...puszi mindenkinek, iwiweseket nézem!

Kép
nyuszifül16
 
 


dunakavics! Köszi a segítséget,csak az az igazság hogy még sosem küldtem mail-ben képeket,így nem tudom hogy kell :(.
van msn-ed? Akkor ott egyszerübben át tudom küldeni :) Ha van,vegyél fel!! :wink:

Kép


Kép
Vendég
 


Bocs,hogy tegnap letipliztem.4 óra hosszát fetrengtem,úgy görcsöltem,úúú,de rossz volt,mint mikor szültem,csak fájásszünet nem volt,meg értelme se a kínlódásnak.
Nekem nem volt ilyen soha.Én semmi jóra nem gondolok.Nem mertem éjszaka az ügyeletre menni,mert ha találtak volna valamit,ott halok meg.Holnapra kaptam időpontot.Nem vérzek,semmi.Talán ez vigasztal.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jaj Melinda, vigyázz magadra, ne emelgess sokat, én is ettől félek hogy Levike popsiját annyit cipelem, hogy esélyem sincs teherbe esni. Pihenj sokat.

Nyuszifül akkor ha jól értelmezem ha terhes vagy akkor a reggeli lh teszt két csíkot mutatna ki, ha nem is olyan erős a teszt csík mint a control csík. Csak az a lényeg hogy ne csak a control csík látható. Ne hari hogy ezzel zavarlak csak kíváncsi vagyok.
Ha valaki tud nekem ebben segíteni vagy egy jó webcímet ezzel kapcsolatba, küldje el létszi. Köszi!!

Mucus csodaszép kislányod van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
boganna07
 
 


Kirus!
Megtaláltalak,bejelöltelek. :wink: Örülök,hogy nem csak Én vagyok husis anyuka. :D Ugye nem haragszol?

Melinda!
Nyugi,nem lesz gond!+++++++++++++

Ja,Kirus!
Nekünk skype van(tomdoki)néven.Ha gondolod átküldheted a képeket és Én felteszem Neked.De email-ban is egyszerű átküldened. :wink:

Nyuszifül!
Ne add fel,nem lesz gond,csak ne idegeskedj!+++++++++++

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Boganna!
Köszi,de Nekem fiam van. :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


melinda pihenj te is...én se emelem mátét..........max a kádba...de ha lehet akkor az apukája.........
de nem lehet hogy a méhed nyulik?
dunakavics nagyon helyes a kislányod!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Téged is bejelöltelek. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


juhhhéééé......mindjárt visszaigazollak..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mucus! dehogy haragszom :) !!! Én is örülök hogy nem vagyok egyedül :lol: vissza jelöltelek
Kép
Kép
Vendég
 


nitácska! te milyen néven vagy iwiw-en? :)
Vendég
 


Bocsi Dunának szántam amit a kislányáról írtam.
Kírus igaz még nem láttam a kisfiad de ős biztos nagyon aranyos.
Kép
boganna07
 
 


mucus! Nem Ad be a skype :(,nem tudom miért..
Vendég
 


boganna: nekem kislányom van :)
Vendég
 


Köszönjük a dicséreteket :)

Idézet:
Az ovulációs tesztet orákelnek is lehet használni, azaz jósnak, mert ez a terhességet már néhány nappal korábban kimutathatja, mint egy terhességi teszt. Nem én találtam ki, számtalan tudományos kutatási eredmény bizonyítja, hogy az LH és a hCG molekula immunológiai teszteknél (amely az otthon végezhetö teszteknek is a müködési elve) keresztreakciót adhat. Ez abból adódik, hogy az LH, FSH, TSH és hCG molekulák két alegysége közül az egyik mindegyiknél teljesen megegyezik, a másik mutat csak bizonyos eltéréseket. Az immunreakció specifitása attól függ, hogy melyik molekulacsoport ellen fejlesztették ki az adott ellenanyagot, amelyet a tesztben is használnak.

Az orákel tulajdonképpen "jós"-t jelent, mivel az ovulációs tesztet nem terhesség kimutatására hozták létre, de a molekulák (LH és hCG) evolúciós rokonsága és hasonlósága miatt a digitálison kívül bármilyen ovuteszt képes a terhesség kimutatására (állítólag 70%-os biztonsággal), mégpedig pár nappal hamarabb, mint egy terhességi teszt.
Téged is érdekelhet, hogyan kell az ovulációs tesztet jósként használni.
Ennek során arra kell figyelni, hogy az LH-tesztet ne csak egyetlen napon csináld, hanem több egymást követő napon, és azt figyeld, hogy a tesztcsík intenzitása növekszik-e. Fontos, hogy reggeli első vizeletet használj, mintha hcg-t akarnál kimutatni.
Az ovuláció után 8-9 nappal érdemes legkorábban nekikezdeni a tesztelésnek.

Vigyázat!
Minden nőnek a szervezetében megtalálható az LH hormon az egész ciklus során. Bizonyos személyeknél ez a mennyiség esetenként olyan sok lehet, hogy egy adott tesztmárkával már kimutatható. Az LH mennyisége ciklusról-ciklusra is változhat, így lehet, hogy az egyik ciklusban van halvány csíkod az LH-n a ciklus második felében, egy másik ciklusban pedig hófehér a teszt. Azért kell a jóstesztet több napon keresztül csinálni, hogy a hCG mennyiségi változását észrevedd és ki tudd zárni, hogy csupán a mindig jelenlevő LH-t láttad.

Csak olyanoknak tudom ajánlani a jóstesztelést, akik könnyedén fogják fel, ha az erősödő tesztek után mégis a mens jön, vagy hogy a terhességi teszt negatív. A jóstesztelést úgy kell felfogni, mint egy lehetőséget, amellyel korábban megtudhatjuk, hogy jön a baba. Nem szabad túlságosan beleélni magunkat, mert előfordulnak téves eredmények is (A helytelenül pozitív esetek száma magasabb, mint a helytelenül negatívaké. Az is előfordul, hogy a jósteszt nem mutat babát, pedig mégis van).
Vendég
 


Na megyek is csajok készülödni! Majd holnap jövök :)! Szép du-t mindenkinek!!! 8)
Kép


Kép
Vendég
 


Boganna: Duna sztem kimerítő választ küldött a jósteszttel.
Nem idgeskedem, ha késik 1 v. két napot csinálok egy 10-es HCG-t, ha meg nem jöna február...egyik kedvenc hónapom :wink:

Kirus: Jó munkát!

Mleinda: Neked is most szigorú ágynyugi!Pihizz!

Nita: hogy vagy?

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok lányok!
Dunakavics, nagyon édes a kislányod!

Mucus, Kírus, mindjárt megkereslek én is titeket az Iwiwen! Egyébként ne aggódjatok, én sem vagyok egy nádszálvékony anyuka, folyton küszködöm a kilókkal!

Melinda, mitől görcsölhettél? Mennyi ideig tartott? Tényleg az a szerencse, hogy nem kezdtél el vérezni! Vigyázz magatokra! Egyébként az első terhességemnél én is nagyon vigyáztam, hogy nehogy megemeljek valami nehezet, aztán mikor terhes lettem a másodikkal, a 10 kg-os nagylányomat végig úgy emelgettem, mint a sicc, semmi bajom nem lett, muszáj volt az etetőszékbe betenni, a kádba betenni, meg ugye azért sokszor felkérezkedett, kicsi volt még....

Nita, én is bejelölnélek, csak nem tudom a neved!

Kép
adiadi
 
 


Nyuszifül, én téged pont ilyennek képzeltelek, mint amiket a fotóidon láttam! :D

Kép
adiadi
 
 


Adiadi: köszi, Ti is nagyon édesek vagytok a lánykáiddal! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Kb 4 óra hosszáig,ma nem fáj,eddig,kop-kop-kop,nem volt ilyen az elsővel.Pityeszt én is emelgetem,12 kg,jó hogy még csak 9 hónapos,de menni nem bír.Amúgy 5 hónaposan 11 kg volt,óriásbébi,szerintem mutáns tejem van,olyan a súlygörbéje,hogy hajaj...
Majd holnap többet tudok,de beszartam rendesen,úgyhogy fekszek is most napközbe..
Állítólag nem lehet rámkeresni Fülöpné Szántó Melinda vagyok,és én is jó húsba vagyok...azért nézzetek meg,régebben nem adott ki a gép.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Vészesen közeleg a peteérésem ideje... Mi is a jele, mire figyeljek? Olyan legyen a folyásom, mint a tojásfehérje?

Kép
adiadi
 
 


Melinda, biztos nem lesz semmi gond, de azért csak pihenj minél többet! Megnézlek az Iwiwen.....

Kép
adiadi
 
 


Sajna most sem adott ki a gép!

Kép
adiadi
 
 


kirus én mészáros anitaként vagyok iwiwen.... :)
nyuszifűl köszi jol vagyok....épp eszem a sajtos fokhagymás tejfölös lángosom..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: én visszajelöltelek, és az iamerőseim között sem tudok Rád keresni továbbra sem... :( Pihenj szorgalmasan!
Tök jó, éna annyira örülnék, ha majd ennyire tejem lenne, aza legjobb, nem lesz beteg a gyerek... :D
Egyébként rettegek a tápszertől! Meg mindig mondták, hogy mivel nagyon pici a mellem(mondhatni nincs,még jó, hogy vki a szivacsos melltartót feltalálta :) )és nem lesz tejem...

Adiadi. Pé az elvileg előbb is lehet, igena tojásfehérje szerű dolog az már lehet bíztató, a nagy könyv szerint! Drukkolok! Legalább Neked sikerüljön!

Lányok, ez a hülye hőmérőzésmennyire tuti szerintetek? Mondjuk én napközbe megmérem meg hónaljaban, meg reggel is...nem úgy persze ahogy kellene. De úgy utálom, reggel 36,6 volt, most megint 37,5...de tudom, hogy nincs semmi... Mindegy úgy állok hozzá, mint Ízisz: befestem a hajam, zabálok minden fincsit, kávézhatok kedvemre, még lehet, hogy szoliba is elmegyek...pedig nem nagyon szoktam....ja, de persze mindezek előtt levizsgázok...vagyis igyekszek!

Kép
nyuszifül16
 
 


Úgy kidob,hogy vezetéknév Fülöpné utónévhez meg Melinda,és az utolsó vagyok én!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita: ne csaábíts, mert mindjárt buszra ülök, és átugrok...hm de szeretem a lángost...erre a könyv felett majzolom a sósperecet!

Kép
nyuszifül16
 
 


De az ismerőseim között kerestelek, mert elvileg elfogadtama jelülésed.... :(

Kép
nyuszifül16
 
 


Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda! Iszonyúan édes ez a kép a kisfiadról! Olyan igazi gyurmáznivaló...... :D

Kép
adiadi
 
 


nyuszi szivesen fogadlak........
meli te vagy a képen? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megvagy, bejelöltelek Meli!

Nyuszifül ne légy ilyen kishitű, simán lehet baba a pocakodban! :D

Kép
adiadi
 
 


Meli: nagyon édi tényleg, zabálni való... :lol: De az iwiwes képeidet már tgenap megnéztem, azok is édik, írtam is.

Nita:köszi, ha legközelebb csinálsz és már én is pocoakos leszek, tényleg megyek... :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Adiadi: jósLh sem muatat semmit-de ez tényleg totálisan semmi, a hőm ha ébredésit mérek 36, 6 csak napközben van hőemelkedésem...meg miért pont most jött volna össze...? Legközelebb...de nem tudom kinek írtam tegnap, talán Nitának vagy Csucsunak, ha összejött, akkor sütök nekik egy tortát... :lol:
Nektek is sütnék, de Ti távol vagytok... :(

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?