Új privát üzeneted érkezett!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.01.28 14:47-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Te még nem alszol!! ??? :shock: :D Hogy bírod? na a laptetűt azt megtaláltad! :) Mi jót csinálsz? Apa nincs otthon?
Vendég
 


Na én mára megyek!

Jó éjt mindenkinek!
Holnap nem leszek, mert meló!

Kitty
Holanpután várlak!!!! :)
Vendég
 

 
 

Pendi! Oké! Ha gondoltál ránk akkor rendben van! Gesztenye püré helyett beértem egy málnás joghurtos sütikével!!! Nagyon jól esett!
Igen! Az anyucika naon jól érzi magát! Pláne ha az apukájával van!!!
és milyen illatu az illatositó?? Ne ilyedj meg töle! majd megszokod! Én is azt tettem! Eleinte furi volt, de megszoktam!
Jó munkát neked holnapra! Párodat meg üdvözlöm!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Haliho 8)
Este a szobatars es barinoje jo keson jott haza en meg nem tudtam aludni soot mar a hasam is korgott :roll: Felkeltem es csinaltam egy kicsi szenyot :wink: :oops: Na meg bekuksiztam hozzatok 8) es lattam a kov a laptetu :shock: es gyorsan nyomtam egyet :lol:

Noci
Nem tesz semmit mikor koszonod meg a vonalzi dicseretet :wink: Es mar 10hetes vagy :shock: A lassuzas pompas :) Mi apacskaval eloszor szilveszterkor tancoltunk :oops: Fel van veve videora hat aki rohogni akar annak majd megmutatom :oops: :oops: :roll: Mert apa nem tud tancolni :? en meg kisse ittas voltam :roll: :oops: Ugyhogy m eg nem mertem visszanezni mit muveltunk "tancolas" cimszo alatt :oops: :oops: :oops:

Pendi
Wow micsoda menu :shock: En a huslevesbol kerek 8) :lol: Na meg gesztenyepuret is ha maradt :lol: Lefekudyunk aludni de nem tudtam :roll: Itthon volt apacska mar horkolt 8) De csak benyomtam a szenyat es mentem aludni :wink:

Kitty
Te merre tekeregsz :?: :shock: Mostansag nem ngyon jossz...remelem nem bantottunk meg valamivel :roll:

Csucsu
Helyzetjelentest kerunk :idea: 8)

Zsu
Remelem tegnap mar azert nem jottel mert pinentel :wink:

Kati
Este mikor elloptam a laptetut lattam te is itt voltal a bolyban...vartam hatha irsz de olvastal gondolom 8) :lol:

Melaszka
Te meg 1oldalankent fogsz csak jelentkezni 1szer :?: Ne maaaa :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es Pendi nekunk is van olyan illatositonk otthon 8) En is mindig neztem mi az a sziszeges...az elejen kicsit zavart is :? De jo ngyon 8) :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de kicsit sok dolgom akadt.
Minden nap főzni, takarítani, du. hazaér a párom, akkor vele vagyok, meg ő ül a gép előtt, este meg beszoktunk menni a barátnőmhöz, aki még mindig nem szült meg :( És már este 8... akkor meg fürdés, kicsi tv-zés, aztán alvás - és kezdődik minden előről.

Meg munkát keresek ezerrel, mivel úgy döntöttünk a párommal, ha már úgysincs értelme befejezni a sulit, akkor inkább keresek melót, azzal is többre megyek, mintha még félévig feleslegesen veszem a bérletet, stb.

Nagyjából ennyi történt velem :lol: Majd igyekszem azért jönni :wink:

Bridget, jó ez a maci :D Minden napra van ilyen?

Pendi, írtam wiw-en!

Csucsu, kitartást a szurikhoz! Meglátod, lassan meglesz az eredménye ;)

Zsu, drukk az inszemhez!!!

Nócika, hú már 10. hét! Repül az idő!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Most mennem kell dolgozni, de délután jövök majd.

Puszi

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: mesélj mi volt??

Bridget: Semmi különös nincs. Köhögök nagyon. És nem akar felszakadni.
Igy csak gyorsan irok mert zavar.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Látom azért ma már mindenki bekuksizott egyszer! :D :D :D
Nos a mai terveim szerint befejezem a tegnapi mosogatást megrakom a kandallot várom apácskát megyünk a házidokihoz a tb-s papirért utána otp utána posta és ugy haza! Ja ma rántott sajtot kért az én szerelmem! Szal azt is kell csináljak! Csak az a baj, hogy nincs itthon tejfölöm, szal remélem apuéknak van, mert ugye a tartárba az is kell!

Zsuzsu! Már epekedve várunk, hogy mi volt tegnap! Szal siess haza a munkából délután!!! :lol: :lol: :lol:

Brid! Én azért megnézném azt a videot már nem azért mert nevetni akarok csak olyan kiwi lettem!!! :roll: :wink:
És igen! Betöltöttük a 10. hetet! Ugye hogy rohan az idő??? Én sem hiszem el! Nemsokára 9.-e és akkor megyünk a genetikai uhura! Oda bejön velem apácska is, mert azt mondta kiváncsi a kis tökiére! Na kiwi leszek kinek lesz igaza! Szerinte fiu lesz szerintem meg lány! :roll: :lol:

Csucsu! Jobbulást neked! Mit szedsz rá?? Voltál vele dokinál?? Erről jut eszembe! Kikérted a multkor a kartonodat??

Kitty! Igen igy repül az idő! De ez nem gáz?? HOgy már rég elment az ismid nyákja és még mindig nem szült meg?? Nem nagy kinzás ez?? Mer ez nem emberhez méltó! Mire várnak?? Hogy bajuk legyen?? Mégis mivel indokolják ezt??

Pendi! Jó munkát neked! Vittél magaddal abból a fini sörös kacsából?? A gesztenyepüré mind elfogyott??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu
Oke majd gyere delutan :wink:

Noci
Hat majd lehet minnya en is visszanezem mert most kivancsiva tettem magamat :lol: :lol: :lol: :oops: Teljesen el is felejtkeztem rola :lol: :lol: Ha minden igaz viszem haza a cameram es otthon is megtudom majd mutatni annak akit erdekel 8) Haat en nem vgyok jol de valahogy neked fiut tok elkepzelni :roll: :oops: Bocsessz,hogy nem melled allok de en is ugy erzem ahogy az urad :wink: :lol: :lol: Babaszobat kifestetted?Mert ugye azt is pont babasodas elott irtad,hogy elkezdted :idea:

Kitty
na orulok,hogy jottel :) Hat igen nekem ne mond nalam is ugy eltelik egy nap pikk pakk :roll: Mi az,hogy nem fejezed be a sulit?En ezt nem ertem?Vgy rosszul ertem?Akkor most nem jarsz?Elkezdessz melozni?Es ami masik sulit kerestel azzal mi lesz?Oda se mesz? :roll: Fuuu mi ez a nagy valtozas? :shock: Csak nem mar indulna a babaprojekt? :lol: 8) A barinod meg nem szult meg? :shock: Hanyadik hetben van mar?Csorikam gondolom,hogy kilehet ha meg mindig abban a szobaban van :? :roll: Es igen a macikbol van minden napra :wink:

Csucsu
Hogyhogy kohogsz? :shock: Miota :?: Lemaradtam valamirol :roll: Hat nem irigyellek en ugye egy hetig itt krakogtam a szaraz kohogesemmel :? Dokihoz elmentel?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Nem mentem dokihoz. Szedek köptetőt. DE nagyon nem akar felszakadni. Biztos a lányomtól kaptam el.

Nócika: Nem kértem ki akkor a kartonom mert most nem kellet elmenni más dokihoz igy hogy ez a lány beadja. DE pont ezért nem megyek most a köhögéssel dokihoz mert nem szimpi . Inkább iszok sok teát, meg iszom a köptetőt.
De izgi: lassan mentek akkor az uh-ra. :)
Rántott sajtot én is szeretem. Nálunk most sóska lesz sült hússal és krumplival.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Minjá megyek apuékkal vásárolni meg a dokihoz meg a bankba, ugyhogy csak gyors bekukk! Jelentem házimunka kész! Csak kezdek felélénkülni!!! :lol: :lol: :lol:

Brid! Oké! Ha hazahozod és tudunk talizni akkor meg persze ha van is kedved akkor szivesen megnézem!!!! :lol: :wink: :roll:
A gyerekszoba kész lett pontban december 14.-én takaritással mindennel eggyütt és december 20.-án meg zebrásat teszteltem! Ez is biztosan a sors keze volt! Amugy már csak a gyerek butorok meg kisrucik vannak hátra meg minden más ami a babomhoz-nak kell! Sok mindent kapunk! Nem sok mindent kell venni nem is gondoltam volna, hogy egyáltalán lesz kitől kapjunk, de ez naon jó!!! Örülök!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Csucsu! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚhhhh! Sóska! Imádom! Bár sült hussal még nem ettem, csak fött marhával, de ugy is bizti naon fini lesz! Ha elfogadsz 1 tanácsot száraz köhögésre nagyon jó a hagymalevélből készitett tea! Ha kibirod ne izesitds be! Max egy pici cukorrral! Probáld meg! Meg mondjuk nekem még a rinathiol cold tabletta az az ami bevált!
Az uhut meg ne is mond! Már nagyon vágom a centit! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja! És Brid! Egyébként én is fiut szeretnék inkább, ha persze lehetne válogatni, de ez sajna nem kivánság müsor tudopm én jól!! :lol: :lol: :lol: De annyira lányos érzésem van, hogy azt senki el nem hinné! Amugy a párom most a fejébe vette, ha fiu lesz akkor Borisz lesz a neve! Én meg mondtam, hogy mivel ugy e apácska vezeték neve Gáspár akkor nem csak Borisz lesz, de még a Győző neve is megkapja! Szép lesz Gáspár Győzike Boriszka! Na ki vagyok ezen akadva! De Igy járt! Ha bele gebed sem lesz Borisz! Szegény gyerek!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Jajj csak ne Gáspár Győzike legyen!!! Borisz név meg valóban érdekes. Inkább legyen lányotok azt kivánom akkor:)

Igen mi is főzzük a hagymateát. És minden nélkül iszom. De még eddig nem használt. Szörnyű ize van igy natúr. :(

Kép
csucsu05
 
 


Noci
Okes hazaviszem es remelem roffenunk egyet foleg,hogy mostmar nem is dodozol :wink: asszem a szoba zold lett vgy nem? :oops: Muti mar fotot rola :P Latod igen epp keszlettetek es jott a plusszos teszt.Ngyon szerencses kiscsaj vgy :wink:

Csucsu
Nalad mi zu? :roll: Pe-d mult el mostansag? :roll: Nekem meg van 1hetem piriig na persze csak halkan mondom mert ugye NEM FIGYELEM MAGAM!!! :twisted: Hagymatea?En mashogy hallottam...Amibol csak kiskanalnyit kell 4orankent :idea: Majd ha meglesz beteszem 8)

Kepzeljetek apacska elakar menni a Niagara vizeseshez Majusban :shock: Egybol az jutott eszembe csak nem azert 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: miért az mit jelent ha el akar oda menni?? Van valami aminek köze van hozzá?? Mármint az eljegyzésre gondoltál??
Az nagyon klassz lenne:) Hú szoritok nagyon ám.
Valamiért azt érzem, hogy lassan mehetsz rucikat nézni:)

Kép
csucsu05
 
 


En anno raktam be valami linket Csucsu mikor kohogtem a multheten :roll: Ott valami felvagja becukrozza es allni hagyja par orat egy lezart uvegben es abbol kell kiskanalnyi....mar amannyire emlexem :oops: De ha visszalapozol es megkeresed ottlesz :wink:
Jobbulast draga :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Oké délután megkeresem.

Kép
csucsu05
 
 


Hat tegnap mondta pont hogy elakar menni a Niagara vizeseshez mert milyen regen volt talan meg mikor suliba jart...aztan mondja nekem hogy ugye jon az egy hetes munkaszunet aprilis vegen majus elejen :arrow: amikor is mindenki utazik es mondta nezzek utat,hogy merre menjunk...aztan hazajott es mondja megint...Niagara vizeses? 8) Aztan rakerestunk meg hogy hogy lehet menni repjegy ilyenek...vegul aszonta majd talaljam ki jojjek fel otletekkel :roll: de egybol az jutott eszembe talan ott romantius lenne egy leanykeres 8) Na de ezt csak igy magunkkozt....mert nem akarok minden lehetoseget leloni aztan nem lesz meglepetes a vegen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :roll: :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Okes :wink: A haloban tuti nekem elvan mentve a gepen de kint vgyunk a nappaliban epp toltunk le egy filmet csinalom a pattogatott kukit aztan nezzuk a filmet 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: NA én azt kivánom történjen meg amire gondolunk:) De szép is lenne:)
MAjd agyban kicsit csesztetjük a párod:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok hazajöttem! Szinte mindennel végeztem, de a tesom ugy felhuzott, hogy mindent elintéztem már csak a köziben voltam és egy csomo mindent akartam venni erre nem kiment a fejemből???? :twisted: :oops: Most tizta zizi vagyok! Na sebaj, majd ha hazajön apácska akkor elmegyünk megint!
Vettem a rossmanba kismamiknak külön kifejlesztett tusfürdöt meg mellbimbo ápolo krémet! Ezt sajna muszály volt, mert nem tom miért, de tök eres lett a cicim meg az még hadján, de ugy viszket, hogy majd meg örülök! A meltartot abszolut nem birom! Még a polo is iszonyatosan zavar! De nem gond! Majd csak elmulik!

Brid! A szoba valoban zöld, de csak a fele mert a másik fele az lila lett! Igaz a képekkel ados vagyok, de mivel megint sikerült benyelnem valami virust ezért apácska nem engedi a gépet a telojával összedugni! Végül is ezt megértem!
Niagara??? De jó is lenne! De szerintem az a baj, hogy Te mindenhova azt képzeled és ezért nem ugy vannak a dolgok! Kicsit probálj meg erröl letérni, mármint erről a témárol és ha igazad lesz amiért nagyon szurkolok és akkor akkora meglepetés lesz, hogy el sem fogod hinni! De azért az tök jó, hogy ilyen sokat utaztok! Irigykedem ám! És hidd el szoritok is hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niagarára föl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csucsu! Az jó, hogy ismered a hagyma teát! Igen tudom én is, hogy elég gány ize van pláne naturban! De cak segit már valamit!!!
A Győző név miatt meg én is inkább akkor már lánykát szeretnék! DFe esküszöm betartom, ha Ő annyira ragaszkodik a Boriszhoz!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu
Ok 8)

Noci
Tom :oops: igazad van :roll: deeddig a gyerek tema volt a napi tema most meg ez a nyavajas eljegyzes :roll: :x Majd probalom kiverni a fejembol ugyis jarok dilidokihoz :? Jovohet hetfon megyek megint...matol meg elkezdtem szedni a gyogyit ami az agyamra hat ki es segit ellazulni :wink: Szal ezek a gondok is megszunnek hamarosan.Csak tod niagara nekem olyan romantikusan hangzik nem minden ferfi akar niagara nezesbe menni ezert gondoltam :roll:

Utazas
Hat itt van ez az egy het ilyenkor aprilis vegen meg ev vegen 10nap ilyenkor mindenki utazik :roll: Legalabbis itt...es akkor talan megvan a nyari szabadsag bar az apanak nem volt tavaly ebbol let az oktoberi utunk...mondjuk az az ismijenek az eskuvoje miatt is volt :roll: Aztan hosszu hetvegeken is utaznak az emberek de akkor par oras repziutra 8)

Na mentem alukalni

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Jó éjt:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Brid! Én bizom abban a dilibogyidban amit a dilidokid írt fel! Lehet pont ez a gyogyir mindenre! Kikapcsolsz és aa megkéri a kezed! A következő hónapban meg jössz dicsekedni egy zebrás tesztel! Szerintem pont igy kell lennie! És megkérdezted a dokit mi van ha a bogyo mellett leszel babás??? Nem fogja bántani ez a bogyo??? Ezt azért nem ártana tisztázni szerintem! Hogy azért mit hogyan csinálj!
Szoval lazulj el olyan szinten, hogy majd szét ess a lazaságtól, csak az utcán ne menj ugy mint egy kis idegbolond!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem ezen a mondatomon nem hariztál meg ezt csak viccnek szántam! :) :wink:
Az utazás meg akkor is jó ötlet, ha esik, ha fuj! Bárcsak nálunk is igy lenne! Bár akkor sokmindennek másként kéne lennie, amit ez az ország nem birna ki sajna!
De azért jó éjt!

Csucsu! Hogy vagy drága?? Jobban vagy már??? Pihenj sokat! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Hat a nappali bogyo amit felet reggel felet este szedek az ugy elegge elsemlegesitette a napom...nem is tom jonak mondhato-e :roll: az ejszakaitol mar alapbol paraztam mert az a lenyeg melyen aludjak de alig birok felkelni ha beveszek egy ilyen bogyot...ma idoben fekudtunk es jol aludtam :) Tuti,jhogy az agyam kivolt kapcsolva :wink: A gyogyokat 2hetre irta fel abbol most keztem el azaz 1hetet nem is szedtem mert mikor bejelentkeztem azert jobban kivoltam...most mar annyira nem...na meg mas gyogyszereket szedtem a lazra meg antibiotikum :roll: Szal tegnap ota szedem es kedden megyek megint akkor a nappalit el is fogja hagyni mar most sem akart irni csak az esti alvasokhoz :wink: Nanaaa,hogy beszelgettunk a baborol hisz ez az egesznek a lenyege,hogy akarod de a parom meg nem akar lombikot en meg mindig baban gondolkodom es allandoan figyelem magam :? :roll: Azt mondta ez a gyogyi nem jo ha baba van!!!ES aszongya mire ugye megtudjuk addigra 2-3honapos es az nem jo :shock: mondom neki aaaaaaah en mar 4hetesen tudom ha van baba :lol: :lol: :lol: :lol: aszongya tenyleg?hat ennek se volt problemaja gyereket osszehozni gondolom en ha ilyet mond :roll: A lwnywg szerintem tod mikor a szervek fejlodnek akkor nagyon fontos odafigyelni :!: Szal ha azert nem jon meg dobok egy tesztet es azonnal abbahagyom...akkor nincs gaz...akkor van gaz ha folyamatosan szedem es 3honaposan veszem eszre,hogy babas vgyok...na az meg nem tortenhet meg nem igaz csajok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hat igen otthon is normalisabb lenne ha mindenki nyaralhatna mert kell a kikapcsolodas de otthon valahogy minden olyan sz@rul van megoldva :twisted:

Te me volta dokinal? :roll:

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika: Ezer bocsánat de a férjem későn ért haza mostanában. Én meg nem szeretek a padlásra felmenni.De ma itthon van a férjem igy a könyvet lehozza és még ma délután feladom postán neked.


Brdiget: A dokinak gőze sincs mikor tudja meg egy nő, hogy babát vár. :shock:

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Hat mikor nekem aszongya ez nem jo am a babanak...e shat ugye mire megtudom,hogy babas vgyok az 2-3honap...en is igy maradtam :shock: Mondtam neki micsoda?4het mivel ha nem jon meg tesztelek ennyi :) Aszongya oh olyan koran...hogy en biztos erzekenyebb vgyok ezekre a dolgokra akkor :shock:

Nem akartam belefojni jobban A BESZELGETESBE IGY IS MIRE KINYOGOTT EGY ANGOL MONDATOT upsz caps lock ugy maradt :oops: Szal mire kinyogott egyangol mondatot 5perc volt :? Vegulis o valami agydoki vgy ,mi bar ezt en sem ertem azert halvany fingja csak van a teherbeesesrol nem?

Vgy lehet nem teljesen vette komolyan azt,hogy en vizsgalgatom magam es mar nogyogyasz szintjen allok tudasilag 8) :lol: Az atlag nok meg tenyleg 2-3honaposan veszik eszre :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csernobili eperárusnál.
Vevő: -Eper van?
Eladó: -Van. Lékeljem?

***

A luxushajó kapitánya bejelenti az utasoknak:
- Hölgyeim és Uraim, van egy rossz és egy jó hírem. A jó az, hogy 11 Oscart
nyerünk...

***

Két örömlány hétfőn találkozik a sarkon:
- Na, milyen volt a hétvégéd?
- Hát olyan nyögve-nyelős...

***

A könyvtáros megszólal a betérő rendőröknek:
- Mi van fiúk, esik az eső?

***

Cowboy ücsörög egy kisváros bárjában, amikor megáll egy turistabusz.
Néhányan bemennek, és egy sexy nő odalép hozzá:
- Elnézést uram, maga egy igazi cowboy?
- Igen hölgyem, reggel felnyergelem a lovam, egész nap a marhákat terelem,
cowboy vagyok mióta az eszemet tudom. És ön?
- Én leszbikus vagyok - feleli a nő.
- És az mit jelent? - kérdezi a cowboy.
- Amikor felkelek, nőkre gondolok, egész nap női testekre gondolok, ha
meglátok egyet elképzelem ruha nélkül, és este amikor lefekszem, akkor is a
nőkre gondolok
- Hm - mondja a cowboy, majd visszafordul a söréhez, de pár perc múlva egy
házaspár lép hozzá a turista csoportból.
- Elnézést uram, ön igazi cowboy?
- Hát, eddig azt hittem - feleli elgondolkodva -, de rá kellett jönnöm,
hogy leszbikus vagyok.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


GYEREKEK A HÁZASSÁGRÓL*(de aranyos )

*Hogyan döntsük el, hogy ki legyen a házastársunk?*
- Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szereti, mint mi.
Például, ha te szereted a sportot, akkor a lánynak ezt szeretni kell, és
hoznia kell mindig chipset. (Peti, 10 éves)*

*Hány évesen kell megházasodni?**
- 23 a legjobb kor, mert addigra már örök idők óta ismered a másikat
(Kamilla, 10 éves)*

*Honnan tudja egy idegen, hogy valakik házasok?**
- Szerintem csak kitalálni lehet, pl., ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel
ordítoznak. (Dénes, 8 éves).*

*Szerinted mi a közös a szüleidben?**
- Egyikük sem akar több gyereket. (Lilla, 8 éves)*

*Mit csinálnak az emberek a randevún?**
- A randi azért van, hogy jól érezzük magunkat, és hogy megismerjük
egymást. Még a fiúk is tudnak mondani valamit, ha elég sokáig hallgatsz.
(Yvette, 8 éves)
- Az első randin csak hazugságokat mondanak, ettől érdekesebbnek tűnnek és
másodszor is találkozni akarnak. (Márta, 10 éves)*

*Mit csinálnál az első randin, ha rosszul sülne el?**
- Hazaszaladnék, és halottnak tettetném magam. Másnap felhívnám az összes
újságot, hogy minden halotti rovatban szerepeljek. (Károly, 9 éves)*

*Mikor szabad megcsókolni valakit?**
- Ha gazdag. (Pál, 7 éves)
- A törvény szerint 18 éves korodig várni kell, ezzel nem packáznék.
(Misi,7 éves)*

*Házasnak vagy egyedülállónak jobb lenni?**
- A lányoknak jobb egyedülállónak lenni, de a fiúknak nem. A fiúknak kell
valaki, aki takarít utánuk. (Anita, 9 éves)*

*Hogyan működhet egy házasság?**
- Mondd a feleségednek, hogy jól néz ki, akkor is, ha ronda, mint egy busz.
(Ricsi, 10 éves)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hol van mindenki?! :shock: :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem voltam egész nap csak apácska itthon volt ma a köcsög esös idő miatt, szal ma apával csavarogtunk!

Csucsu! No para! Nem aggodok a könyv miatt hisz az időből még nem vagyok kifutva! :lol: :lol: :lol: :lol: Még akárhogy is számolom van még hátra 30 hetem!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Én öszinte leszek! Nem hiszek ezekben a nyugtatos ideg bogyokban! Mondjuk nem hiszem, hogy nem jók, de ez mégsem egy megfázás!!!
Dokinál csak táppénzes papirért voltam! 2 hét mulva kell mennem a következőért! Jó mert nem kell várnom, mert a kismamik nem várnak ilyen helyen a sok göthös ember között! Pláne, hogy itt az A influenza! És pestmegyében a legerősebb! Nagyon nem hiányozna, hogy babásan ilyet elkapjak!

Meg mondom a frankot, hogy holnap nem tom leszek e mert ha apácska nem dodozik akkor holnap is csavizunk, mert már bekettyoztam az itthonléttől!
Jaj meséltem mit vettem magamnak??? Rossmanos kismam tusfürdöt meg mellbimbo ápolo krémet! Olyan istenni az illatuk! És a tusfürdőtől olyan kis puha lesz a bőrőm! Ezt nagyon jó, hogy kitalálták!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Leendő kisapa

-Doktor úr, a feleségem terhes lett, ezért szeretném megkérdezni, hogy ezen túl hogyan csináljuk a szexet?
-Hát kedves uram, az első hónapokban csinálhatják teljesen normálisan, majd a terhesség középső szakaszában térjen át a kutyapózra, végül az utolsó harmadban a farkaspózt ajánlom.
-Farkaspóz? Hát az meg milyen?
-Ül a lyuk mellett és vonyít.

***

Szőke nő elmegy letenni a jogsit mikor haza ér megkérdi a barátja mosolyogva:
-Na meghúztak?
-Meg de legalább meg van a jogsim

***

Védőügyvéd: Elárulná a korát?
Kicsi idős hölgy: 76 éves vagyok.
Védőügyvéd: Elmondaná, kérem, a saját szavaival, mi történt április elsején éjszaka?
Idős hölgy: Ahogy szoktam, a verandán üldögéltem hintaszékemben a langyos tavaszi estén, mikor egy fiatalember lopakodott oda és leült mellém.
Védőügyvéd: Ismerte őt?
Idős hölgy: Nem, de barátságosnak tűnt.
Idős hölgy: Elkezdte dörzsölgetni a combomat.
Védőügyvéd: Megállította?
Idős hölgy: Nem.
Védőügyvéd: Miért nem?
Idős hölgy: Jó érzés volt. Senki nem tett ilyet velem, mióta az én Albertem húsz éve meghalt.
Védőügyvéd: Mi történt utána?
Idős hölgy: Elkezdte fogdosni a melleimet.
Védőügyvéd: Ekkor leállította?
Idős hölgy: Nem, természetesen nem!
Védőügyvéd: De miért nem?
Idős hölgy: Az érintésétől élőnek és izgatottnak éreztem magam. Évek óta nem éreztem ennyire jól magam!
Védőügyvéd: És mi történt ezután?
Idős hölgy: Ó, hát hanyatt dőltem és mondtam neki, hogy tegyen magáévá, most!
Védőügyvéd: És megtette?
Idős hölgy: A pokolba is, nem! Felkiáltott: "Április bolondja!" És ekkor én lelőttem a kis szarházit...

Kép

Noci
En mar hogyne hinnek ezekben a bogyokban...a lenyege az,hogy mely alvast biztositson nekem mert ha nem alszik jol az ember mar maskepp indul a napja. :roll: Nem ertem,hogy te ezt,hogy irod...mindenesetre itt nem begyogyszerezesrol nagy pszihiatriarol van szo...ez itt nem M.orszag :wink: Nyugi amugy is kedden megyek es a nappali gyogyot elfogom hagyni...mert eleg jol elvgyok mostansag...de ez az ejszakai csodakra kepes...ma is letettem a fejem es reggel keltem 8)
Apazgassal nyugodtan majd jossz ha apa melozik :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia ZSu meselj maaa :shock: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szióka!
Bocsesz, fürdeni voltam.

Mit meséljek???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Nagyon jó a kép rólatok!!!!
És a lap tetején az a babás kééééééééééép..... hát az tünemény :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hat inszem utan nem is jottel :roll:
Koszi bar a kepnek szivecskekkel kene uszkalnia de nem jo...meg veletlen elkuldtem mert nezegettem,hogy kimutatja-e meg homalyos ez a kep de olyan ari... :lol:
A kisbaba fent meg jah kivi voltam ki veszi eszre eloszor 8) Hat mindenkit ez hajtson elore...mikor megnyitjuk ezen az oldalon ez a kezdet :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát tudod, zajlik az élet. Hétfőn net tudtam állni vagy ülni, csak fekve volt kényelmes. Kedden már dolgoztam, aztán itthon meg lefeküdtem, megt iszonyatosan görcsölt a fejem az esőtől. Tegnap délelőtt meg szintén feküdtem. Ha sokáig vagyok fent, egy idő után már nem kényelmes menni és állni. És sietnem sem szabad, mert megfájdul a pocakom.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Es mikor derul ki? :shock: :roll: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem fogod elhinni de zseles szalonkucort eszek 8) 8) 8) Patricianal voltam tegnap es tole kaptam :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!
Ne haragudjatok, de ezer meg ezer volt a dolgom tegnap meló után, aztán meg kidöltem. :) Tegnap voltam tescóba, Müllerbe, főztem, baleyst csináltam, és este már totál fáradt voltam. Ma meg olyan bamba vagyok. Még mindig esik az eső.

Kitty
Sajnálom, hogy nem jöttél el, pedig nagyon vártalak. Barátnőd megszült már?

Csucsu
Még mindig köhögsz? Kis Csucsu hogy van? Javultok már?

Nócika
Jajj de izgalmas! Gondolod, hogy mutatja majd a nemét? Lehet, hgoy szégyenős a drága! :) Szorítok , hogy kis pöcsös legyen! :) :) Na most akkor milyen neve lesz? mert én elveszítettem a fonalat. :)
Persze, hogy vittem a pulykasültből a melóhelyre. :)

Bridget
De jó az új vonalzód! Nagyon szépek vagytok! :)
Jajj de jó lenne, ha tényleg lánykérés lenne a vízesésnél. :) :) VÉgre teljesülne az egyik álmod!
Végre tudsz aludni! Mikor mégy vissza a dokihoz? az azért kicsit fura, hogy a doki nem tudja, hogy mikor tudja egy nő, hogy babás.
Jók a viccek! :)

Zsu Drága!
Hogy vagy? Remélem minden ok. Pihensz eleget? Mikor derül ki, hogy sikeres volt-e?
Vendég
 


Pendi
Szia koszi a dicseretet :) Igen alszom jokat de ma ngyon fel lettem paprikazva :evil: Majd minnya elmondom miert. :roll: A doki nem nodoki es ha belegondolsz egy sima mezei no aki nem ul a bneten...es nem figyelgeti magat neha mikor kimarad se tudja mi van sot pl Pati se tudta mikor kene megjonnie neki :roll: Igy az uccso menzi idopontjat se tudta...egy olyan no aki csak ugy el es nem probalkozik babasnak lenni az csak megy honaprol honapra aztan mikor mar 2szer kimarad eszreveszi talan...szal nem mond huleseget a doki :roll: Mindenhol esik az eso? :shock: Kép

Mai kiborulasom:
Ugye otthon van a kicsi kocsim amire 2eve vettem fel (2007.februarban) 5eves kolcsont!Osszeg 1.725.000ft :arrow: Gondolkodtunk emberrel kifizetjuk a maradekot mert ne kelljen meg 3evig itt havonta kuldozgetni haza...tegnap nezzuk...es emberem aszongya az nem letezik,hogy ennyi kamatot felszamolnak nekunk :shock: Mondom neki ez M.orszag....na abban maradtunk mivel megyek ugyis februarban haza kifizetem gyorsan es megusszuk a 3eves +kamatot...felhivtam ma a bankot informacio ugyben megis mennyi ha most kifizetem cakkum pakk...hat ajuljatok el...vgyis eloszor uljetek le :twisted:
havi 46ezreket fizette tavaly ota 52 most iden mar 56ezer oke ebben van casco 4ezer valamennyi meg a kamat is...ugye 1.725.000-ot vettem fel es lass matematikai csodat mai alas szerint 1.687.612 van vissza +50ezer asszem a szerzodes modositas ha most egyben kifizetem... :evil: :evil: :evil: :evil: azaz kemeny 38ezer forint hijan az egesz kolcson meg hatravan :shock: :evil: :evil: :evil: Komolyan mondom olyan pipa vgyok...es abba mar bele se gondolok,hogy ha meg 3evig fizetem....a +kamatokkal vajon mennyire jonne ki???? :evil: Meg vgy 3milla :evil: Nem terek napirendre :? Ha elmondom apanak,hogy megkerdeztem es a 1.7-es kolcsonbol meg 1.6vissza van es 2eve fizetek...elajul :shock:

Sosem vettem fel kolcsont a lakasom is 3reszletben kp-val fizettem ki...ez volt az elso...na meg az utolso amit Magyar bank segitsegevel kertem :evil: Raboljak is ki oket minden egytol egyik....nem is csodalom mindenki bankot rabol...ok elraboljak tolunk mi meg vissza :evil: :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Sajna esik az eső. Már 3 napja. Annyira utálom. Olyna depis vagyok tőle. Már nagyon várom a tavaszt! a madarakat, a zöld fákat! Hmmm olyankor még a levegő is nagyon finom!!!!!! :)
Tényleg vannak olyanok, akik nem figyelik magukat. nekünk ez fura, mert ugye szinte percre pontosan tudjuk mikor jön meg. Azoknak a jó, akik nem foglalkoznak vele. Nekik összejön a baba.
Hát nem csodálom,,hogy kiakadtál a bankon. Ez azért szemétség, de sajnos ez van. először a kamatot fizettetik, és utána csak a kölcsönt. ez sajnos így van. Nekünk is van egy személyi hitelünk, és mi is ki szerettük volna fizetni 2 éve. Aztán az lett belőle, hogy a 800.000 ft. ból két év fizetés után havi(21000ft.) maradt még 720.000. Nem kicsit akadtam ki én is. de elmagyarázták, hogy először a kamat, aztán a kölcsön összege. Nem éri meg kifizetni, mert így is-úgy is kifizettetik a kamatot. Mert ugye nehogy kimaradjon nekik az a pénz. Szóval szemetek a bankok, de saja rá vagyunk néha utalva, hogy felvegyük.
Vendég
 


Azert egy kocsireszletnel 1milla 7-es kolcsonnel nem csak a kamatot fizeted eleinte...hanem biznyos szazalekban...de mivel svajci hitel alapu ezert is van nagy szivas :evil: Mindenesetre szemetek...dogoljenek meg :evil:

A tavaszt en is varom mar ngyon...mire megyek haza talan mar jobb lesz kicsit...imadom en is a tavasz illatat :) Ne legy depis draga :roll: lattad a bebifotot a lap tetejen :?: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A bébifotót láttam. :) Nagyon aranyos! :)
Nem vagyok kimondott depis, csak rossz a hangulatom, mert még sétálni sem lehet, mert esik.

Ma nem főztem mégsem, mert úgy döntöttem, hogy sajtos tejfölös tészta lesz.
De holnap kell főznöm. De mit??

Az előbb felhívtak egy név nélküli telefonról. Már eleve utálom, ha nem írják ki a számot. Nem szoktam felvenni. Most csak véletlenűl vettem fel. Még a nevemet sem tudta rendesen kimondani. Szóval kiderült, hogy a barátnőm adta ki a számom egy biztosító cégnek, hogy karácsonyra ajándékként 3 hónapos biztosítást adnak. Majdnem bunkó voltam, hgoy bocsi, de már kicsit elkéstek a karácsonnyal. Apa bele is kiabált, hogy nem lehet megérteni, hogy nem kérjük. Alig győztem csitítani. :) Nagyon utálja ezeket a hívásokat. szóval mondtam neki, hogy köszönöm nem kívánok biztosítót cserélni, de ő hajthatatlan volt, mert hogy 3 hónapig ingyen van. Mondom neki, hgoy továbbra sem kívánom megváltoztatni, de oké, ha már ingyen van, mondja el. Ki akartam hangosítani a telefonomat, hogy apa is hallja, aztán véletlenül kinyomtam. Azóta nem hívott vissza. :) Lehet, hogy úgy van vele, hogy úgysem vagyok egy potenciális versenyző.... Na mindegy, annyira nem bánom. De azért fel vagyok háborodva, hogy még a nevemet sem tudta pontosan. Ha már egyszer elkérte, akkor legalább írja fel rendesen, aztán úgy kérjen engem. Minden voltam, csak nem a rendes nevem. :twisted: :twisted:
Vendég
 


A masik ami kiutotte a biztositekot...nezem a repjegyeket...felhivom az irodat ahol mar 7-8eve veszem a jegyet...azaz emailt irok a csavonak mondom neki az osztrak legitarsasaggal mennek mikor stb...aszongya 271ezer :arrow:
Utananeztem a osztrak leg. honlapjan ahol 264ezer volt :shock: kerdem tole,hogy naluk mer annyi ha a masikon meg annyi? :roll: Aszongya mert o ratette a sajat hasznat :shock: de mondom az nekem me jo? :roll: aszongya az nem nekem jo hanem neki :shock: hat mondom en munkanelkuli vgyok meg amugy is 7eves vevon kell keresni? :evil: Aszongya akkor vegyem meg ott :shock: :? Na hat ennyit a Magyarokrol...kesz vgyok... :? :x :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na Pendi latom hozzatok is elert a Magyar bunko kor :twisted: Meg jooo,hogy itt aze nem csorognek ossze vissza :roll:

Na jol lehuztam ma az oldalt nem jott senki sem :roll: Bocsi csajok :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?