Új privát üzeneted érkezett!

üdv, megintcsak távirati stílusban...

Kókusz,
hajrá! :wink: így tovább!

Boni,
köszi, tényleg jó itt tartani!!! :wink:
no azért van itt még a fütyin kívül némi kérdéses dolog... még a neme a legkisebb!

Nárciszka,
beülti után már csak progiszuri lehet, de azt nem kap mindenki! :)
drukk!

Anyapoc, és bárki, akit érdekel,
van kép a kaális babaváróson, kicsit vissza kell keresni! szilveszteri kép, de lassan talán készül újabb is...
angel37
 
 


Angyal!
Hát igen, hogy nincs varrás az még fontosabb például. Remélem nem is lesz rá szükség.
(Tudom, hogy nagyon nem vagyok elhízva. Férejcském viszont tényleg jó nagy pocakot eresztett, jó részben miatta is csinálom szolidalitásból, mert egyedül sztem nem menne neki...)

Tildi!
Remélem mára szép nagyra nőnek. Írj majd!!!
Nem csak a lombik miatt híztam. Márszinte egyáltalán nem mozgok, meg azért érzem azt is, hogy már nem vagyok tizen éves. Ha ugyanannyit eszem mint eddig, most már jönnek fel a kilók.De sztem a lombikos szurik sem használtak. A narancsbőr megjelenését, csakis annakköszönhetem. (előtte akkor volt mikor fogigátlót szedtem...)


Zsazsó!
6 héti éhgyomorra nekem is a páromnak is csalán ill. diófalevél teát kell innunk reggeli előtt 20 percel. Ez belső tisztítás. Méherősítésre fagyöngytinktúra reggel este egy mokkás kanállal vacsi előtt. Ez az első módszer. Ha nem jön be, van babaváró teakeveréke, de ahhoz személyesen kell felkeresni, nincs leírva.
Van egy jó könyve
a "Bükki füvesember gyógynövényei" ha érdekel és van rá lehetőséged vedd meg., jó stílusú és eligazítást nyújt a gyógynövények világában mindenféle bajra.


Kokusz!
Párod jobban van? nem hiszem hogy elkapod. Most már semmi sem állíthat meg!!!

puszi

Junko
junko
 
 


Junko!

Írtam pü-t!!!! :D
nikó
 
 

 
 

Sziasztok!

Angel

Kép, csúúúúúcs :):)...na és hogy kis pocakos :roll:....Az azért túlzás :wink:!De megint nem tudom,hányadik héten jársz :(...
Nevek?

Kokusz

Akkor tényleg influenza? :roll: Ha nem ciki,vegyél a patikában maszkot és van fertőtlenítő folyadék,akkor kisebb az esélye,hogy elkapod...Bár nem tom, ha Apa beteg lesz,hogy tudtok majd kiskatonákat gyártani :(....

Junko

Tudom,nem vigasztal,nekem 46 kilóval is van (volt) narancsbőröm... :? És úgy,ahogy mondod, a mozgáson múlik.Amióta eljárok kondizni,azért sokat alakultam :).
A csalánteát együtt kell a diólevéllel inni,vagy választani kell?És hogy kell elkészíteni?Ez a méregtelenítés teccik,ki kéne próbálnom (már megint gégegyulladással küzdök,valami nem stimmel odabent :?)
Ja,és tessék kutyát futtatni :wink:!Kiskutty?

Ildi

Mi volt UH-on?????? Nekem mondod,hogy nálunk mindig történik valami....? :?
Szt is van azért beleszólása a sok hormonnak az anyagcserébe.....


Na és a nap poénja....szerintetek mikor kap a kocsim defektet??????? Hát persze, hogy akkor,amikor Apa 2 napra (!!!!!!) elutazik :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Szl ne kérdezzétek,hogy érzem magam :!:

anyapoc
 
 


Na sziasztok

Nárciszka, uhun mi volt?

Junko, köszi mr azért jobb, nem lázas. Köhög, de már megmarad. Nem nagyon van étvágya.
Ami a kilókt illeti, én s azt veszem észre hogy örgszem ... jobban rakódnak a kilók, nem vagyok már én sem mai csirke :)

Anyapoc, ja ez így szokott lenni :) ismerős. És kicserélted a kereket? Tuti hogy influenza. De már jobban van. Én nem érzem még magamon hogy elkaptam volna. Remélem nem is fogom, nem hiányzik. De majd meglátjuk. Gyerekek? Hányás remélem már elkerül benneteket.
kokusz
 
 


Kokusz

Örülök,hogy Apa már jobban :).Akkor tessék vírusmentesedni :).Amúgy azért akkor hamar átment rajta :roll:....
Gyerekek jobban,már a mamát gyepálják,holnap még nem mennek oviba.... Engem meg talán elkerült a kór (kop-kop) :).
Egyik barátunknak szóltam, és jött,kicserélte a kereket :).Szerencsére rendes kerék a pót is,így tudok vele menni addig is holnap,amíg nem jutok el a gumishoz :).

Szurik???? Na milyen???? :):):)

anyapoc
 
 


Anyapoc

Igen, mondjuk influenzához képest elég hamar jobban lett .... persze még nem százas de már nincs láza. Viszont az izületi fájdalom eléggé influenzára jellenző tünet. Na mindegy, lényeg hogy alakul. Én kezdek köhácselni, de nincs amőgy semmi bajom, remélem nem is lesz.
Akkor a gyerkőcök már jobban vannak :)
Szurik mennek, nem vészes. Amíg csak bőr alá kell adni addig nincs baj, azt beadom. Remélem nem lesz olyan amit izomba kell, azt utálom és magamnak elég nehezen adom be.
Valamire allergiás vagyok, az arcom bal felén pici apró liütések vannak ... :shock: nagyon esztétikus
kokusz
 
 


Kokusz

Szegény apa,nem százas :wink:.... na de a lényeg,hogy tényleg javult!!!!
Kiütések :?... remélhetőleg nem valamelyik szuri-anyagra :roll:...
Azért én búr alá sem tudom,hogy adnám be magamnak :oops: ...bár ha valamit muszáj,akkor muszáj :):):)... Hős vagy :).Mint minden bökős :D!
Mikor lesz tüszőnézés?

anyapoc
 
 


Helló

Anyapoc!

46 kiló??? Na ne idegeljél ki...
Ja:
Általános belső tisztítás:
Egyik nap kell diólevélből készített teát inni, másik nap csalánlevélből.
1 csapott evőkanálra 2,5 deci forró víz. 20 percig áztatni majd meginni reggeli előtt 20 percel. 6 hétig kell csinálni. (fagyöngy neked nem hiszem, hogy kell, az méh erősítő)
Most munka és tanulás miatt megint feszültebb vagyok, így szétidegelnek a kutyák. Kis csöppömet anyukámékra bíztam. De otthon oly rég voltam, hogy meg sem fog ismerni. :((( Azt tudom hogy anyámék szilveszter után egy halott-fagyott csirkét találtak a kert egy zugában. Én szerintem önkezűség, de anyum szerint némi köze lehet hozzá a már nem is olyan kicsi kikkukunak....

Kokusz !
Örülök, most aztán már tessék immun erősíteni (bár sokan a legyengült immunrendszerre esküsznek...)

Nikó!
Válaszoltam és még egyszer drukk.

(lányok Nikó is Kaális lombikos)


pusssz

Junko
junko
 
 


Angel, neha benezek, hogy vagytok. Lattam am a pocakfotot is. Nagyon orulok nektek, boldog uj evet :!: Igy tovabb :wink: Kata
katavirag
 
 


Sziasztok

Anyapoc

Na már én sem vagyok százas :lol: elkezdtem köhögni. 28-án megye uhura, aztán felgyorsulnak az események.

Angel

Poci tényleg cuki :)

Junko

Kiskutty nem semmi lehet :) próbálok immunerősíteni, aztán mjd meglátjuk sikerül-e. Neked mikor kell drukkokat küldeni?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Übereljem az eddigieket....? :roll:
Ma mentem vizsgázni, nagyon siettem,mert rohannom kellett vissza dolgozni...
Mire kimentem,megbüntettek 10000 Ft-ra... :shock: :shock: :shock: Mert nem jó helyen parkoltam..... :?

Junko

Köszi a receptet :).Asszem,amint lesz egy kis időm,felkészülök rá... :)
Óóóóóóóó, szóval már ilyen fenevad lett abból a kis édes szőrgombócból? :lol:
Munka,tanulás,hajrá :).Én már szinte biztos,hogy halasztom az államvizsgát,mert nem leszek hajlandó hülyére tanulni magam munka mellett,ha van rá egy nyugodt fél évem utána :).

Kokusz

Na hogy vagy? Nagyon gáz a helyzet? Reméljük,hogy hamar lemegy és nem akadályozza a lombikot :).
Akkor 28-án majd drukkolhatunk,akkor kezd izgi lenni a dolog :).

Ildi???????? Mi volt UH-on???? Nagyon hallgatsz!!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok

Anyapoc

Hát pechszériád van? :? Ami az államvizsgát illeti igazad van ...
A vizsga legalább jól sikerült?
Ma elég szarul éreztem magam, fejfájással ébredtem de délutánra egész kikupálódtam. Nagyobb gond hogy a melóhelyemen olyan szinten megy a csesztetés, hogy az már durva. Miden nap jön legalább egy leb....ó mail. Hát elég gáz így .... félek hogy a stressz nem fog jót tenni majd a lombiknak. Nem is gondolok rá, csak este mikor beadom a szurit. :roll:

Mindenki jól el van tűnve .... Monyo? Junko? Ildi?
kokusz
 
 


Üdv!

Junkom,
közeleg a nagy nap! :wink:
Aranyos ez a házastársi szolidaritás! :) Közös fogyi megy? :roll:

Anyapoc,
veled v. nálatok tényleg mindig történik valami... :?
Masszőröm mondta, hogy sovány, 16 éves lányokon is látott már narancsot...

Kókusz,
munkehelyed sz@rd le, amennyire lehet, van most ennél fontoabb! tudod, csak addig a bizonyos kötelező vonalig teljesíts! :wink:

Nárcszika,
helyzet :?:
++++++++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok!

Hogy én mekkora állat vagyok. Na azt képzeljétek el van egy nagyon jó barátnőm. Ismeri tesómat és megkértem, hogy ha megy haza, vigyen el neki egy csomagot, mert én csak 3-4 hét múlva megyek haza (ahonnan származom)
Na szóval mentem be hozzá a kórházba és akkor esett le.... Te jó Isten. Hiszen ő a kóóórházban dolgozik. Minden tud, mindent el tud nekem intézni. Én meg itt évek óta szivatom magam és bújom a netet. Vadidegeneknek írok leveleket és kérdezem hogy lehet ide oda bejutni. Hát komolyan mondom. Úgyhogy nem is kellett sehol várnom pikk-pakk megvolt -soron kívül-minden vizsgálat. A keresztnevemen szólítottak mint valami régi barátnőt. :)
Úgyhogy a Leidenem és az inzulinom is sinen van.
Na mit szóltok? Mondtam is a barátnőmet, ha ez előbb leesik már rég terhes lennék basszus. :)

Egyébként abszolváltam a 11. vizsgámat. Elborzadtam, de dúrva, hogy szaporítják a juhokat. Mesterségesen. Akkor jöttem rá, én csak ne beszéljek....
:oops:


Anyapoc!
Én is így jártam. Bár én nem rossz helyen, csak túl sokáig parkoltam. És "csak" 7 000 a bünti. Nyugodt félév? Mert?

Kokusz!

Nekem is mindig összejött vmi a lombikok alatt. vagy vizsga, vagy határidős munka. Sztem ideális helyzet/időpont nehezen összehozható. Nem ezen múlik, de azért próbáld lesz*ni.

Angyalka!
közös fogyi? Hát ma gyümölcs nap van. Nehéz....de sokkal jobban érzem magam egyébként.
Igen, de jó lesz jöv. héten kipihenni a vizsga fáradalmait egy kényelmes kórházi ágyikón.

Tilid???

Monyó???

No írtam nem keveset!

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Most éppen örülök,mert megvan végre a báli ruhám :).... Holnap lesz,épp itt volt az ideje,hogy megvegyem :D...hogy az eladó szavaival éljek, "pont rám öntötték"... :)


Junko

Bakker,hát megspóroltál volna magadnak egy csomó kínlódást :shock: :? Na de semmi nincs véletlen,én úgy gondolom. Biztos nem véletlen,hogy ezt az utat kellett bejárnotok :).Bár tudom,ez most baromira kit érdekel :D!
A lényeg,hogy sínen vagy!!!!!Mikor lesz eredmény?
Nyugodt félév lesz az utolsó után,mert akkor már minden vizsgám rendben,csak az utolsóra kell fél évig készülnöm sulimentesen, nyáron,rengeteg szabadidővel :).Ugye most lesz az uccsó félévem,de a végén nem záróvizsgázok,hanem azt halasztom januárra. Így bőven lesz időm tételt kidolgozni és megtanulni :).
Gratulálok a 11. vizsgához :).

Kokusz

Igen,ezt így hívják.Pechszéria.Isten bizony,nem szokott velem ennyi sz@r történni :(:(... valahogy kiestem a pixisből :D!
Annak örülök,hogy jobban vagy nap végére,de a stressz tényleg nem egy jó dolog :(....Bár ha valaki jönni akar,akkor annak mindegy :wink:!Ez tuti!!!!!


Angel

Bizony,bizony, a narancsbőr sem válogat :(.....
Na mondom,nem szoktam ilyen béna lenni,de nagyon sűrűre sikeredett ez a hónap :?.... Így majd tudom élvezni az "unalmas" napokat is :lol:!
Minden OK? Mikor lesz a következő kukucs? :)

anyapoc
 
 


Junko!

A lényeg, hogy most eszedbe jutott, így is lehet intézni!
Ezen most már nem múlik

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


sziasztok.

elek meg csak semmi nem tortenik velem.Elkezdtem merni de lehet jobban jartam volna ha nem teszem.

Angel orulok hogy minden rendben van.

junko,a lenyge hogy rajottel,mostmar van protekciod.figyi te voltal mar Morahalmon?kepzeld nyitnak majd ott egy hataratkelot,ez kb tolunk 10percre van kocsival. :lol: ha levesznek minket a fekete listarol akkor megcsinalom az utlevelemet es at fogok menni :)

kokusz sajnalom a munkahelyi dolgokat,legjobb lenne mihamarabb szulesire menni,tudom hogy nem rajtad mulik,sajnos.

ildi.mizu?

anyapoc milyen jo hogy ide is irsz,szeretem olvasni az irasaidat.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Munkahelyet igyekszem lesz....ni, aztán néha sikerül néha nem .... Holnap reggel megyek uhu-ra. Mensim még nem jött meg, pedig mára vártam .... :roll: lehet most bolondult meg? Na mindegy ez van, majd meglátjuk mit mond holnap doktornéni.

Junko

Lényeg hogy megvan a barátnőd :) és így legalább már könnyebb. Tényleg majd írj mi volt a hysteron! Remélem minden rendben van.

Anyapoc

Remélem már nem ér utól minden ... :)

Monyo

És akkor most mi van? Spontánkodtok?

Emberem még mindig itthon van, erre a hétre is kiírta a doki. Legalább pihen .... helyettem is :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

9-et szívtak le. 7 termékenyült, 6 osztódott. 2 nyolc sejteset kaptam vissza. Volt egy kis gond azért nem jöttem. Talán már jobban vagyok.
Írok, csak visszaolvasok.
nárciszka
 
 


sziasztok!

Nárciszka,
gratuláció, szép termés! :D Én is 8sejteseket kaptam vissza - gondolom akkor 3naposak! :wink:
drukkdrukk
Mi volt a gond? :?

Junkom,
hú, azért jobb későn, mint soha! :roll: :wink:
HOLNAP!!! Gondolok rád!

Kókusz,
uh-n mi volt? :wink:

Monyóka,
idétlenkedik a hőd? :?

Anyapoc,
jövő hétfő a nagy genetikai kukucs! :)
Remélem rendben lesz minden!

Nekiálltam intézkedni, vagyis utánanézni az apasági nyilatkozatnak, de basszus ennél még egy esküvő is tán egyszerűbb! :roll: na jó egy százfős biztosan nem :)

ma 18+2
angel37
 
 


sziasztok.

kokusz jaj de jo lenne ha nem is kerulne a lombikra sor hanem most spontan bekoszontene a babauci. :wink:
ja igen spontankodunk :?

narszisz ezek szupi eredmenyek.ket het mulvara egy nagyon eros pozitiv tesztet kivanok neked.

Angel tenyleg ilyen komplikalt az apasagi nyilatkozat?en azt hittem hogy szulesnel bemondod az apuka nevet es annyi. :oops:
ja a hom vacak.tegnap megemertem higganyossal is es digivel is.
digi:36.7
higganyos 37.0
erre varjal gombot :wink:
amugy ilyen.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
aha. látom, a tegnapi esés :?
Mondjuk én a higanyosnak hiszek, én azzal mértem, úgy tudom, a doki is inkább azt ajánlják (vagy nem?).

Először nekem kell külön nyilatkozatot tenni, hogy nem vagyok házas, utána mehetünk az anyakönyvvezetőhöz. Az apaságihoz kell a szülés várható időpontja, a fogantatás vélelmezett időpontja, de "természetesen" a kiskönyvem kevés (hiába van benne), és nem jó a kaális beültetéses igazolás sem. Szülészorvostól kell igazolást hozni. Jójó, ez nem a világ vége, de így, hogy minimalizálom a kimozdulásaimat, nem mindegy, másik oldalról meg szorít, hogy bmelyik nap befektethetnek, és akkor az én nevemen lesz a gyerek, mert ezt ugye kórházból nem lehet intézni, csak személyesen, születés után meg még bonyolultabb, gondolom... :roll:

De itt asszem mindenki házas! :)
angel37
 
 


angel ertem ez igy tenyleg gaz.Mondjuk azt nem ertem miert nem jo a kallis igazolas.nem akarsz senki nyakaba varrni egy gyereket,mert gondolom ez az egesz ceco ennek a kivedese erdekeben van.

az eses tegnapelotti.ez van.
azert titkon nagyon remenykedtem hogy sikeres lesz ez a fogi utanni elso ciklus,most lenne a legnagyobb eselyem

Kép
monyo83
 
 


ja, bocs, a dátumokat nem is néztem, azt hittem a mai az utsó hőmérés.

Ez a ciklus még nincs lefutva! Már ha volt hozzá akció is! :wink:
angel37
 
 


Hello Lányok!

Nárciszka, szurok ezerrel :)

Angel azé ez nem semmi így .... durva mindenesetre és nem is értem, bár lassan már semmin nem csodálkozom, olyan nehézkes elintézni bármit. Milyen gyorsan telik az idő :)

Monyokám, annyira nem rossz ez a hő szerintem, én is a higanyosnak hinnék.

Nálam a változatosság kedvéért nincs rendben semmi és tele a hócipőm :( A jobb petefészkemben van egy 3 centis ciszta, rohadtul fáj és emiatt nem jön mensi. Már tegnap is éreztem hogy feszít csak gondoltam hülye vagyok, 33. napon nem létezik ilyet érezni, mintha ovuláció közeledne. Dokinő szerint ez előfordul, na de miért minden nálam? Hétfőn megint uhu, azt mondta ha kiürül akkor oké, ha nem akkor le kell szívni .... na köszi :? Komolyan kezdem szélmalomharcnak érezni az egészet ......
kokusz
 
 


angel az akciokat feltuntettem a gorben :oops: hat nem tul sok :?

jaj kokusz anyira sajnalom,mert pont most. :twisted: szoritok hogy hetfore elmuljon.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám

Köszi aranyos vagy.
Én is szorítok nektek :) szép lenne ha végre hozzátok is megérkezne a gólya. Már rátok férne
kokusz
 
 


Angel!

Ment pü!

Junko! :lol: Na legalább ezt is megtudtuk. Gonlolom a homlokodra csaptál.
Vizsgához külön gratula.

Anyapoc!
Übereljek?!Pénteken betörtek hozzánk Mire hazaértük a punkcóról.
Ja és decemberben 30 E gyorshajátért. Ha a büntiről van szó.
Nyugalom! Az nekem is kéne! De kár, hogy nem tanárnak mentem :wink: .Egyébként a fél pereputtyom tanár, de ha nekik ezt merem mondani, ki vannak akadva, hogy ez nem így van. Ilyen meg olyan nehéz a tanároknak.

Monyo!
Jónak tűnik a görbe. 23. cn-en egy kicsit lement.
A lényeg, hogy egy fajta lázmérőt használj. Ne keverd őket.

Kokusz!
Szorítok,hogy ürüljön ki magától. Ilyen nekem is előfordult má,r max 39 napig bírta funkcionális cisztával. Egyébként 31 napos a ciklusom. Aztán csak győzött a természet és elment a ronda ciszta.
De ettől még nem vész kárba az eddigi szuri ugye?! Tehát megy tovább a stimu!?
nárciszka
 
 


Kókusz,
szániknak sajna mindig kerül vmi sz@r a palacsintába... :roll:

Volt már cisztám, egyszerre kettő is, persze szintén vmi kaális eksönbe zavart bele..., kicsit nyúlt tőle a szépen kiszámított ciklusom.
Vérzéssel általában távoznak! Mozgás, felülések rá rudnak segíteni, hogy eltűnjön!
Drukk a hétfőhöz!!!

Monyóka,
ha az x azt jelenti, akkor jó a pé-hez! :wink:
angel37
 
 


Nárciszka

Úúúú az azért durva ... nappal betörnek :shock: remélem azért nem fosztottak ki benneteket.
Köszi szépen, hogy ezt leírtad .... mármint a ciszta témát. Remélem nálam is így lesz hogy kiürül. Persze megy tovább a Suprefact, ettől függetlenül.
Olvasgattam, állítólag a cickafark ülőfürdő segíti a kiürülést. Szerencsére van itthon, úgyhgy este ülőfürdőzök egyet, hátha. Árani nem árt :)
kokusz
 
 


Angel

Ja ez igaz, szániéknál ez már alapból benne van a pakliban :)
Na majd akkor tornázok egyet. Háha ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Na tessék!!!Napokig nézem,semmi...most meg nem győzök olvasni :lol:!


Ildi

Húúúúú,na ezzel azért ne überelj.....Ez durva :shock:!Károtok????Nagy?
Örülök viszont a többesedésnek :D:D:D:D!Húúú,lehet izgulni :).Tesztelned kell majd vagy csak vérvétel??
Hát,tudod,azért tudnék mesélni erről a nyugalomról... :( Főleg most, a főnökváltás után :( :(... Szt az én kollégáim is kiakadnának,ha azt mondanád nekik,hogy a nyugalom miatt tanár akarsz lenni :lol: :lol:!
Remélem,már minden rendben :roll:....

Kokusz

Sajnálom a cisztát, nagyon remélem, hogy hamar kiürül.Erre az Aviva nem jó? Vagy valami torna?
Embernek jobbulást továbbra is!Téged nem kapott el nagyon?


Monyo

Örülök,hogy szórakoztatlak :wink:!Én szívesen írok ide, mert nagyon drukkolok mindenkinek és hát azért kezd izgis lenni a topik :wink:!
A hőkülönbség szt azért lehet,mert a digi hőmérő hamarabb jelzi a hőmérés végét.Nem tudom,hogy szoktad mérni,én azzal is 10 percet mértem, hiába sípolt.Az enyémre az van írva, hogy akkor jelez, ha asszem 16 másodpercen belül nem volt hőemelkedés.De nyilván 17.ben lehet :).Szl ha hagyod sípolás után még bent,akkor még feljebb fog kúszni :).
Jó lesz ez a görbe :wink:!
Halacskák?????


Angel

Aztaaa,már félidő!!!!!!!Hol lesz a genetikai?És mentek 4Dre?Ilyenkor érdemes :).És jó genetikait is csinálnak :wink:!
Apasági :?... Hát még most intézd el,mert ha szüléskor nincs meg a papír,akkor automatikusan a Te nevedet kapja a baba.... :roll: És utána nagyobb a hercehurca.
Bár vicc,mert a másodiknál tőlem a kutya meg nem kérdezte,hogy házas vagyok-e :lol:!Na meg a gyerek nevét sem,csak amikor már kipasszíroztam magamból :?... hirtelen azt sem tudtam,jó nevet mondtam-e :lol:!

Na,ha akartok szórakozni,akkor nézzétek meg ezt :)
http://www.youtube.com/watch?v=eoI_qyfW31U
http://www.youtube.com/watch?v=YeeNbzyrqas

(első sor , középen :))

Pusztok!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Hát ez szenzációsan jó :) nagyon csini vagy és tök jól táncoltatok! Nekem tetszik :)

Emberem már alakul. Én hálistennek nem igazán kaptam el, egy nap volt hogy nem voltam jól de már semmi bajom .... ciszta meg majd eltűnik :) Torna nemtom jó-e rá ... Amit találtam az csak a cickafarkfűről szólt, de azt még ma megejtem.
kokusz
 
 


sziasztok!

Anyapoc,
hát ja, épp ezt írtam, ezért kell elég gyorsan intézkedni, de a dokimhoz csak febr.13-án megyek, azt ki kell várni, most csak ezért külön nem kirándulok... :?

A hivatalos félidő jövő utáni hétfőn lesz, bár részemről az már a dolog kétharmada! :) Az Istenhegyi Géndiagnosztikára megyünk az uh-ra, szerintem sima uh, max. a végén kapcsolnák át egy kis 4d-be, mint a 12. hetin!

A video szuper! :lol: :lol:
Hujjaj, ilyesmiket is kell majd szülőként? :shock: :roll:

Kókusz,
helyzet?

Nárcsizka,
DRUKK!

Monyóka,
mai hő? vagy már nem is méred?

Junkom,
MEGAdrukk mára!!! Várunk!!!
angel37
 
 


sziasztok.

az enyem csipogas utan megall es ha tovabb tartom bent elorol kezdi az egesz merest.kiprobaltam.
halacskak jol vannak :)

kokusz.remelem segit a cicka cisztauzo :)

angel mai hom 36.6 de ket oraval hamarabb mertem igy hozzaadtam 0.1-et igy a vegeredmeny 36.7 :lol:
szupi hogy mindjart itt van felido :)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok,igyekeztünk :D!

Kokusz

Milyen volt a fürdő????
Remélem,hogy rendbe hoz :). Muszáj neki :wink:!
Örülök,hogy ember rendben, ezek szt Te sem engedted,hogy elhatalmasodjon a kórság :).
Böködést bírod még :)?

Angel

Na igen,tényleg,nem szaladgálhatsz sokat :?..
Hmmm,szl ha kétharmad,akkor olyan 30. hét körül már számítotok rá? :roll:
13 mindjárt itt van :),csak képet ne felejts el rakni,hadd nézzük meg a pocaklakót :).
No igen, szülőként lesznek majd jobbnál jobb dolgok is :).
Persze ez nem kötelező,de ha lelkes vagy,sok dologban lehet részed :wink:!

Monyo

De hüle egy hőmérőd van :D!Hát nem tudja,hogy tovább kell mérni??? :lol:
Minden esetre drukk megy :)!

Junko?
Ildi?

anyapoc
 
 


Hali Csajok!

Angel

Hu akkor Úgy van ahogy Anyapoc mondja? 30. hét körül már lehet kibújik? :shock: Tényleg majd képet hozzál.

Monyokám

Jó ez a hő szerintem :)

Anyapoc

Még bírom, igaz már néhol látszik a szúrkálás helye ....
Fürdő jólesett, ma megismétlem. Ma már nem fájt annyira mint tegnap, remélem tényleg eltűnik.

na megyek pihenek egy kicsit mert kész vagyok, m jó sokat melóztam
kokusz
 
 


Anyapoc, Kókusz,
én tűztem ki ezt a 30. hetet! :) Hogy mikor jön ki, azt nem tudhatja senki, még az is megtöréténhet, hogy húzom 38. hétig, de a korababa esélyesebb... a 30. héttel már kiegyeznék! :oops:

Monyóka,
így is van, +tized fok az +tized fok! :wink:

Kókusz,
a fürdő lényegesen kényelmesebb, mint a torna, reméljük hat is! :wink: ha nem fáj annyira, máris jó!
angel37
 
 


Angel

Értem :) azért fő az optimizmus. Ma is fürödtem egyet cickafarkfűben, tök kellemes. Lehet bevezetem ezt a gyógynövényes fürdőzést ... nagyon kellemes illata van, még a férjemnek is bejön.

Na jóéjt mindenkinek!
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Hogy csinálod a fürdőt? Ha már nem fáj,akkor biztosan sikerül felszámolni azt a galád cisztát :)!
Akkor a férjed is kap a fürdőből? :wink:

Angel

Aha,értem.Azért reméljük,hogy kihúzod minél tovább :).
Arra nem emlékszem,hogy mondtad-e, császár lesz vagy megpróbálhatod rendesen megszülni? :roll:

Na megyek,megetetem a csajomat, aki itthon hetel,mert "majdnem" beteg :).
KÉpzeljétek,az oviban ma már csak 8 gyerek volt a 26 ból :shock:!
Bárányhímlő, fülgyulladás,megfázás...ilyen még nem is volt... :roll:

anyapoc
 
 


Na mi ez a nagy csacsogás itten! :)

Tildkém!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy szorítok. Elsőre ez nagyon-nagyon szép eredmény. Nem tudom írtad-e a többi ment a fagyiba? Hajrá!!! Remélem jobban vagy és nem volt nagy a gond!

Kokusz!
Nagyon tudom támogatni a gyógynövény kúrát. Bízom benne, hogy hamar eltűnik a ciszta. És egy kis guggolgatás is jót tehet. Hétfőre egy nagy kalappal.


Angyal!
Örülök, hogy minden rendben van veled. Még tesóm is szokott érdeklődni. Neked is nagy kalappal jövő hétre. Írd majd meg mi volt! Ja és házasodjatok össze! Vagy ez nem jó ötlet? :)

Monyó!
Hát igen voltam már Mórahalmon egy párszor. Jó hely!!!! Hol lesz a határátkelő? Ez tuti? Érdekes a görbédben a második leesés. Felrakhatnád a folytatást. Hajrá a spontánkodáshoz.

Anyapoc!
Hogyhogy majdnem beteg a kislány? Vagy nem akartad bevinni oviba, ha már így kidőlt minden gyerek? Jobb így legalább nem kap el semmit.

Velem
Megvolt a histero. Természetesen nem találtak semmit. Viszont marha jót aludtam. A müttős fiú is alig bírt fölébreszteni, amikor toltak be a műtétre. Mondtam hogy nem is kellett volna altatni annyira kiütöttem magam. (előtte nap fél ötkor feküdtem le. pályázatleadás volt)

Na mi volt még. Olvastam női magazint bent. A horoszkópom azt írta az évben tuttihogyziherájsz terhes leszek. A legjobb hónap a fogantatásra február vagy március. Ez jó hír, nem?

(kicsit el is keskenyedtem azért olvasgattam az orvosos papírjaimat is...feb 12-re jelezte a szülést két UH-s papírom is....:( úghogy nincs olyan fain jó kedvem)



Puszi

Junko
junko
 
 


Junkom :D
az mindenképp jó hír, hogy rendben vagy! :) Jó volt az alvás/altatás, látom! :lol:
Az apróbetűcskékre :cry: :cry: ...

Nem igazán hiszek a horoszkópban, de még nyaralás alatt vettem egy szennylapot, és azt írta, október-november nagyon ügyeljek a fogamzásgátlásra - nyilván átlag, gyereket épp nem tervező nőknek szólt :wink:

Felvetődött az is, hogy legyen egy gyors kéttanús-szülős esküvő, de nem merem, tuti, hogy a kitűzött nap előtt kerülnék kórházba :roll: A várakozási időt csak akkor lehet lerövidíteni, ha vmelyikünk a halálán van :shock: , ezt írja az okosság...

Nem is mondtam, mikor bennfeküdtem dec-ben, benézett egy pap (szokott jönni ott rendszeresen), kaptunk tőle szűzmáriás képet és úgy köszönt el, hogy puszi-puszi... :shock: :D

Anyapoc,
tuti császár!
Hú, akkor tombolnak betegségek, és az influenza még csak most jön...

Nárciszka,
tapasztó! :)

Monyóka,
neked hőemelő! :)

Kókusz,
neked most egy utsó meghozó! :wink:
angel37
 
 


Ja, meglett az AFP, jónak tűnik, nyugodtabban megyek a hétfői uh-ra :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!

Junko

Örülök,hogy rendben van odabent minden :).
Sajnálom,amit írtál :(... de én bízom abban,hogy ez az év lesz mindenkié itt :).
Hát a majdnembetegség olyan,hogy éjjel köhög, felébred rá...Aztán meg nappal tk semmi baja.Nem köhög,legfeljebb egyet egyet,nincs láz, torokfájás stb...Ja,azért tartom itthon,mert sok a beteg,nehogy erre vmi rászedjen :(...Gyanítom,száraz a levegő,így estétől meg a párologtatás...

Angel

AFP,akkor kisebb az izgulás :).Bár úgyis az UH lesz a lényeg :).
Jópízért kimegy az anyakönyvvezető is hozzátok :wink:...milyen romantikus lenne, ágyon fekve kimondani az IGEN-t :lol:!
Tényleg,később tervezitek?


Nekiállok mintákat keresni jelmezgyártáshoz :roll:... alányom pillangó, a fiam oroszlán akar lenni :). Most törhetem a fejem, az anyag már megvan :).

Pusztok!

anyapoc
 
 


koszi lanyok a drukkot de ugy nez ki megjott.ez van .
A paromnak mondtam hogy nem sikerult a baba erre a rekcioja:
"Es te ezen meglepodsz?" :? hat mit mondjak szarul esett.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Monyokám, úúúgy sajnálom. Hát, embered reakciója meg nem esett jól biztos, elhisze. De neki is rossz ez szerintem, csak tudod ezek a pasik máshogy reagálnak az ilyen dolgokra mint mi.
Nemtom, én úgy szeretnék segíteni nektek valahogy, de nemtom hogy lenne rá mód .... :? Dokihoz mikor kell menned?

Junkokám, apróbetűs biztos rossz érzés nagyon :(
Azért az jó hogy nincs semmi eltérés, őgyhogy hajrá előre. Az idén nekünk is nagy pocakunk lesz és kész!!!! És nem a kajától :)

Angel, hétfőn uhu, de jóóó :) biztos minden oké. Majd ha tudsz hozz képet lécciiiii
Horoszkópban én sem hiszek ....

Anyapoc, jó varrást neked. Izgi lehet :? Fürdő: 10 percig ázik egy marák cickafarkfű kb fél liter vízben, és azt leszűröm és úgy öntöm a kád vízbe. Abban ázok vagy fél órát. Remélem tényleg bejön. Mensi még nincs, várom mint messiást. De komolyan néha bőghetnékem van, hogy még a lombik sem megy simán.... nem is tudom kb mikor lesz mert így a fene se tudja .... :(
kokusz
 
 


kokusz koszike.
egy modon tudsz nekem segiteni,csakis ugy ha szoritasz nekunk hogy en is anya lehessek egyszer.
nem tudom mikor mek dokihoz.
Menzimbol kuldok at egy picit hogy indulhasson a lombik. :wink:

junko :cry: azert annak orulok hogy minden ok bent.

anyapoc huuu ez jo kis feladat.Pillangoszarnynak nem jo a drot meg a harisnya kombinacio?
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo

Sajnálom, pedig az a görbe szép volt... :(
Párod meg szt csalódott már nagyon :(.... Azért is reagál így.A psik nem nagyon mutatják ki az érzelmeiket...
De én nagyon bízok bennetek,mert voltál már terhes!!!!! Mennie kell :).
Pillangóval az a baj, hogy nem ezt a hagyományos drótosat akarom, hanem inkább olyasmit, mint ami régen nekünk volt,amikor ovis voltam.
Mindjárt linkelek be hasonlót :).

Kokusz

Jól hangzik ez a fürdő :).Mensi pedig igenis jöjjön meg :):)!
Hasad fáj még a cisztától?
Elhiszem,hogy el vagy kenődve a lombik miatt így... :( Nagyon remélem,hogy azért hamarosan beindul a nagyüzem :).
Tényleg izgi ám a varrás, minden évben én csinálom a jelmezeket (igaz,eddig csak egyet kellett,most már kettőt) és élvezem :).
Majd meglátod Te is hamarosan :wink:!


No,szl valahogy így képzelem el a szárnyat,csak nem ilyen csicsásan :).Nem hercegnősre vagy tündéresre akarom venni a figurát,csak én is gy a kezéhez akarom applikálni,hogy amikor felemeli a kezét,akkor legyen szép a szárnya :).

http://costumecraze.com/image.php?image ... -large.jpg

anyapoc
 
 


anyapoc nagyon szep ez a jelmezterv,teteszik a szarny viszont a ruha nem,nekem ez nem pillangos.
elhiszem hogy a aparom csalodott,csak igy rohadt nehez hogy nincs tamaszom.Ezert nem tudok 1rol a 2tore jutni.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?