Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Érdekes ez a naptár... :D Ha ebben a ciklusban sikerül akkor lányom lenne,viszont Dominál is lányt mutat. :shock: :D

Nyuszifül!
Kérlek ne idegeskedj mert azzal ártasz a legtöbbet! :?

Csajok!Mi a különbség a 10es és 25ös teszt között?Annyira nem értek hozzá... :oops: Van másféle is? :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


E.A.O.T :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Duna: dehogy nem hiányoltunk...hogy mondhatsz ilyet, azért írtam privit. Eljegyzés úgy néz ki lesz, de én csak akkor fogok tényleg örülni, ha ujjonkon a gyűrű!

Kirus: Munka aza lényeg, szegény Apukám tök jó fizuval üzemvezető volt a Barneválba Békéscsaba, miután megszünt az üzem, át kellett képeznie magát tanárnak, így 10 éve szakmunkásban tanít, többet dolgozik ,,8 féle tárgyat okatat, kevesebb fizuért, de örül, mert van munka...
Figy Kirus: ha megtudod, hogy babát vársz, akkor szólnod kell, és megváltoztatott munkakörben fognak tovább foglalkoztatni, vagyis úgy kellene. Ha meg azt mondják, nincs meló vagy viszlát olyan nincs.Babával védettséget élvezeel, felmondási tilalom alatt fogsz állni, de erről köteles vagy Te is a munkáltatót tájékoztatni, mert felelősséget kell vállaljon érted...Ha meg fel mernek mondani, munkaügyi központ, munkaügyi per, jóóóóóóó nagy bírságot a nyakukba akasztanak, és még nem is bocséthatnak el...csak kicsit be kell szaratni őket. Bocs, de ezekkel így kell bánni!Ja, ilyenkor az eljárási költségeket nem neked kell fizetni!Szóval nyugi! :wink: Ha kell majd kikeresem a tv-i rész, de azt javaslaom, ezzel akkor kezdjünk el foglalkozni, ha aktuális lesza dolog!

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Mucus: A 10 -es hamarabb kimutatja, a 20-as az elmardt mensi napján, de állítólag a 20-os mindig élesebben látszika csík,én csak hallottam... :D
Mi az az E.A.O.T?

Kép
nyuszifül16
 
 


tényleg, mi az az e.a.o.t?
Kíra, én táppénzen voltam, amint pozitív lett a teszt, Te nem tudnál otthon maradni?
Vendég
 


NIta: Hol vagy már??

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem Pestre ment Nita,és idő mire megjárja...Ja,visszanéztem,nekem is kislányt mutat Pistikére :lol:
e.a.o.t.,az mi???
Na,megyek fekszek,hajnali 3 ig felvoltunk 11 től.... :shock: :shock:
Most meg persze alszik!!!Hát akkor én is!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszifül, köszi hogy írtál ari vagy :). Majd lesz valahogy attol végülis nem félek hogy elküldenek,mert nem áll jogukban...
dunakavics,valoszínü tp lesz majd, más munka körbe nem tudnak átteni mivel én csak egy egyszerü árufeltöltö vok...ahol nyugi van az az iroda...attol meg én nagyon távol állok :)..
Vendég
 


Aki most ebédel,annak jóétvágyat!!! :) Nemsokára lépek :(,semmi kedvem..

Kép
Vendég
 


Az E:A:O:T =EnyémAzOldalTeteje. :lol: :lol: :lol:
10ezret hagytam a patikában és még nincs meg minden gyógyszerem. :roll:

Segítenétek?Szénhidrátot kell csökkentenem az egyik gyógyszeremhez.Miben nincs vagy minimális a szénhidrát?Esetleg mennyi a normális napi bevitel?

A teszt dobozára rávan írva,hogy 10es vagy 20as :?: :idea: :oops:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


sziaszok csajok most csak röviden mert ma több a dolgom én kell átböngészem az új szerződéseket a ügyfeleinkkel :shock: :roll: persze mindegyik ugy van fogalmazva, hogy mindenben csak nekik van előnyük nekünk meg kús :x . Mi vagyok én jogász? Nem közgazdász igy félig elolvasom megunom felhivom férjem elpanaszolom neki milyen hülyék egyesek és nem engedem, hogy megint lealacsonyitsanak, átküldtem a mi jogásznőnknek az ő dolga csak remélem a végén nem engem hiv felháborodottan a mások marhaságán felháborodva, csak hivja a páromat. Néha a tö..m ki van a cégével föleg, hogy még mindig beteg és otthon üll igy csinálhatjuk a magunk fejünk után és neki soha nem jó ahogy mi csináljuk. Na mindegy. Mostanában nem leszek sokat veletek érkezik anyukám igy vele leszek. De azért fogom olvasni ám mit irtok!

Most nem irok személyest senkinek igy is hosszu lett. Kivánok mindenkinek szép napot! Nita neked meg nagyon szoritok, hogy minden rendben legyen a babával

Kép
Kép
melisch
 
 


mucus tied volt a laptetű, de egyik kérdésedrem sem tudom a választ :oops: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Mucus, most etetés, alvás, de ha felébredt a kicsi, írok bővebben.
szénhidrát a husiban és a tojásban nincs.
Vendég
 


NIta: Még nem jött??
Igen Pestre ment be. De az tőlünk nincs messze. Tehát már meg kellet volna járnia. Hacsak nem jó hírt kapott és elintéz még mást is Pesten vagy bemegy a szüleihez.

Kép
csucsu05
 
 


Aggódok én is,már soká van.Azt hittem,mire felkelek már itt lesz a jó hírrel!!Azért kérdeztem tegnap,hogy ismeritek-e egymást,mert láttam egy helyről vagytok.És személyesen is??Vagy csak látásból???
Ezekkel a szén mindenfélével bajba vagyok,én annyit eszek,meg olyat,ami jólesik.Sose számoltam semmit!!
Jaj,de jó lenne,ha bebabásodnátok már végre!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melisch: nem értem, hogy ezt, miért nem a jogászotok csinálja, elvégre ezért kapná a fizetését, szóval be kellene ilyenkor cipelje a kispopóját... :roll:


Mucus : a vércsoport diéta egy nagy hülyeség, de ott külön van válogatva, melyik élelmiszer mit tartalmaz( fehérje, szénhidrát, semleges) Tuti neten is meg van valahol! 8)

Nita: Tényleg jöhetne már! Remélem minden a legnagyobb rendben!
Én meg már jobban vagyok :D :D :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Melinda: Igen személyesen is ismerjük egymást. Régebben jártunk játszótérre is meg voltak nálunk is Nitáék. A régi házunkban is meg az újban is. De most, hogy SZabina már ovis igynem taliztunk. Na meg Máté is most kezdte az ovit.

Kép
csucsu05
 
 


nyuszifül vele csak szerződésem van de nekem is muszáj elolvasni mert nem tudhat ő sem minden részletet, meg még én sem mert a párom az üzletkötő és sokszor elfelejti nekünk is mondani miben egyeztek meg. De megoldodik. Jogos a felháborodásod! Jó, hogy jobban vagy! Nekem semmi jelen babára. Na de nem baj 8)

nita gyere már :arrow: :!:

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok.....melinda mátét 4 és fél ora alatt szűltem meg....
a státusz:

ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ez most jó, vagy mi??? nem értek hozzá!!! Mondd el...

Kép
nyuszifül16
 
 


Aha!És magyarul hogy szól ez???Mit mondtak??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


egyenlőre minden ok.....csak van aza a kis bevérzés/haematoma/a petezsák mellett.....remélem felszívódik....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A gravida az korai terhesség.Ennyit tudok.de a másik az mi???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


a haematomára gondolsz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita, jó hogy megjüttél és. hogy ott a baba a pocakodban bár nekem is kinai minden amit azután irtál :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita: na ez szupi ám:) De tudtuk ezt jól. A doki egy barom mert riogatott pedig ebből a riógatásból baj is lehetett volna.

Kép
csucsu05
 
 


Na,a Gravida terhesség,vagy viselős nő!Akkor minden ok.Pihizni kell,ugye??Controll??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita: nagyon röülök! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


meli igen továbbra is pihenni nem tulhajszolni magam.....köv uh 3-4 hét....addig reméljük minden ok lesz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, remélem nem ciki, ha itt megkérdezem... :oops:
Ma vettem észre, hogy nagyon sűrű folyásom van, fehér színű...nem olyan, mintha fertőzés lenne, mert Gynevac óta semmi bajom, de tényleg az a szuri csodákra képes, pedig még a műtét sem volt olyan hatásos, mint az, szóval, ha vki gyulladásos gondokkal küzd megéri befketetni ( sajna 8.600 az 5 szuri, és úgy jó, ha a Párod is kapja). Mindegy a lényeg, hogy ez szerintetek mitől lehet? Lehet, vmi új gyulladás, vagy az injekció? Ismerősssel adatjuk be, de ő nem háziorvos! Most kicsit parázok, nődokim meg nem rendel mostanában. Tényleg pesti kismamik, aki nem drágán jó magánnőgyogyit tud, azt megköszönném, csak ajánlat szintjén. Vki írta, hogy a Bajcsiba jár, az hol van Pesten, és milyenek ott a körülmények. Éna Sotén nagyon fosul éreztem magam, mindenki szívtelen volt, amelyik nővérnek nem adtunk pénzt az vígan végig nézte, hogy végighányom az éjszakát az altató injekciótól...

Kép
nyuszifül16
 
 


ebbe nem tudok segíteni.../doki/
a fehér folyás ha nem bűzös akkor "normális"de azért menj el dokihoz lehet kapsz rá vmit....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
De jó! Akkor megnyugodtál egy kicsit! Mikor mész köv. uh-ra?
a haematómára mit mondott az orvos, felszívódhat? attól vérezhetsz is, nem?
jó vastag a nyálkahártyád 8) :wink:

Mucus!
a vércsoport diétához nem értek, nekem terhességi cukrom volt, 180gr-os diétát kellett tartanom. meg volt határozva, hogy napi öt alkalommal mikor mennyi szénhidrátot ehetek. ilyenben tudok kajákat írni.

Nyuszi!
én csak a sotén ismrek orvosokat
Vendég
 


dunakavics...
köv uhra a doki 3-4 hetet mondot...de én elmegyek 2 hét mulva sztkba....hogy van e szívhang.....
a haematoma az előző babánál is volt és felszívodott....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita örülök hogy minden ok.
Amikor Levivel lettem állapotos lettem nekem is volt a másik petefészkembe egy kis ciszta ami már a 10 hetes uh-on nem is látszódott, állítólag a legtöbb terhességnél ez kialakul de is el is múlik.

Lányok reggel megcsináltam az lh tesztet és csodálatosan kijött a második csík. Szóval ezek szerint ma van pé-em. És ilyen nyálkás valami is van. Szerintetek.

Melinda sajna a melled miatt, biztos nagyon fájhat. Próbáld meg ezt a mellbimbó védő krém lehet hogy segítene, nem?

Perpike sajnálom, de azért ha hétvégéig nem jönn meg akkor csinálj még egyet.

Nyuszifül, én írtam hogy a Bajcsyban szültem, nekem jó tapasztalatom volt. Nekem volt fogadott dokim, meg szülésznőm aki egy angyal volt, rengeteget köszönhetek neki. Ami a pénzt illeti én megkérdeztem hogy mennyiért vállalnak, és annyit adtam a végén. Közbe semmit, és teljesen meg voltam velük elégedve. Kérdezz nyugodtan, ha tudok segítek. A folyásról meg csak annyit hogy nekem szinte egész terhességem alatt volt egy gyenge kis folyásom, ami nem veszélyes a doki szerint normális volt.

Kép
boganna07
 
 


boganna örülök h minden rendbe volt...nálam is az lesz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teszek fel képet az én kis egyetlen babókámról.
Kép Ilyen kis huncutka mindig. Kép Ímád pancsolni! Kép Karácsonykor.
Remélem nem voltam sok. :oops:
Kép
boganna07
 
 


gyönyörűűűűű szemei vannak........nagyon helyes babó!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Szülés elött, nem volt egy kis hasam. Kép Szülés után.
Kép
boganna07
 
 


Boganna!Én is a nyálkából gondoltam,hogy a december tuti hónap lesz,mert teljesen olyan volt 3napig mint a tojásfehérje,lehetett nyújtani két ujj között.Akció megvolt,baba már a pocakba. :D Perpike!Ha pár napig nem jön meg,akkor újabb teszt,ha negativ akkor doki.Nitácska!Gratulálok!Látod milyen jó,hogy elmentél dokihoz.Nyuszifül!Abból,hogy a hüvelyváladék sűsű marad közvetlenül menses előtt,babára lehet következtetni.Nekem menses előtt pár nappal mindig vizessé és átlátszóvá válik.De most ahogy összejött a baba sűrű krémes maradt,napokig.
Vendég
 


NYUSZIFÜL!Nem sűsű hanem sűrű!
Vendég
 


boganna nagyon szép pocakod volt!!!!!!
és milyen cuki a kis babó melletted!!!!!!
izisz kicsit könnyebűltem csak meg......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Ahogy ígértem itt vagyok!

Boganna: Nagyon édi a kisfiad! És azok a kék szemek! Mekora hasad volt! :shock: húúúú
Vendég
 


boganna gratula a pozitiv LH csikhoz, látod mégis bejött. Akkor még csak a köv 24-36 órában lesz pé.-d Nagyon szép a kisfiad.

nyuszifül remélem nem lesz semmi gond. Éppen arra gondoltam mikor olvastam, hogy irta egy kismama, hogy neki is van sűrű folyása és jól emlékeztem izisz jelentkezett és megosztotta veled az élményét! De az tuti ha nincs kellemetlen szaga akkor nem gáz

nita remélem jól vagy ma és a fránya vasalást is hanyagoltad még egy kicsit

a többi kismama remélem jól van ja és melinda remélem ma nyugodt napod volt és nem csináltál semmi furát. Tudtál pihenni Pistikétől vagy az éjjel is sirt?

mucus, kira, csucsu, stb remélem ti is jól vagytok!

Kép
Kép
melisch
 
 


hurrá perpike itt vagy te hogy vagy?

Kép
Kép
melisch
 
 


melisc hanyagoltam bizony.... :? egy jo nagy kupac vár rám.....de ma megfőztem...így holnap délelőtt kivasalok és utána kész vagyok mndennel........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csak nyugi minden rendben lassan mindent meg lehet csinálni de vigyázz magadra csakpihenj sokat :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Most el vagyok kenődve egy kicsit. :cry: Még mindig nem jött meg. Nemtudom mit csináljak. Szerintetek mit csináljak? Ma van a 32. napom. Mikor menjek dokihoz? Ha most odaállítok hogy nem jött még meg, kiröhögne.

Ízisz: Köszi a segítséget. Valószínű várok még ezen a héten.

Melisch: Aranyos vagy hogy hiányoltál. :)
Vendég
 


már 3 napja pakolok...... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül!!Mióta bebabásodtam,azóta van olyan folyásom,mint te írod.... :shock: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nyuszi lehet babó lapul a pockodba? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?