Új privát üzeneted érkezett!

drukk pedinek!!!!!!
csucsu fekve írok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moni: az biztos hogy nem az. Most még valamit tehet a babáért lehet. Na meg igy elmondhatja ő mindent megtett.
ÉN már a dokinál ülnék az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


reméljük elmegy és ott a baba is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: Van laptopod?
Vagy hogy kivitelezed??

Kép
csucsu05
 
 


Nita: a héten biztos még gyógyulnom kell.Igy nem tudok segiteni mert elkapnád. De a jövő héten ha kell valamit segiteni akkor szólj.

Kép
csucsu05
 
 


Na, beszéltem Pedivel!
Hívta a dokiját, és ő azt mondta hogy 90% hogy nincs baba. Továbbra is pihenjen és csütörtök reggel csinálni kell egy tesztet, majd déluán 4-re megy vizsgálatra. Abban reménykedik a doki hogy magától kilökődött és hogy nem kell beavatkozni. De ha továbbra is erős görcsei vannak vagy ha erős vérzés lép fel akkor irány az ügyelet.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: én megörülök ezektől a távgyógyitó dokiktól. Nitának is mit mondott a dokija?? És közben egészséges a baba. Honnan tudják mi van telefonon keresztül??

Kép
csucsu05
 
 


Hát ez az!
Nekem is nagyon furi az egyes dokik hozzáállása! Azt megértem hogy nem akarják az emberben a hiú ábrándokat kelteni, de látatlanban kijelenteni hogy nincs esély a babára?!!!! :shock: :evil:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok :D
Nagyon sajnálom ami pedivel történt, de nem szabad feladni mindenképpen orvoshoz kell menni,de nem ehez a tuskó orvoshoz,aki nem is látta és azt mondja,hogy nincs baba. :twisted:
Példa: Sógórnőm is így járt ,vérzett,görcsölt és mikor elájult akkor vitték be a korházba és mégis megmaradt a baba,ma már 1 éves.
Nita gratula és pihenj sokat :D

EDI
ediii
 
 


Hát ez hihetetlen, hogy mennyire lazán veszik a dokik ezt a babakérdést. Csak úgy vagdalóznak vele, hogy volt baba, nincs baba. Azért ez nem így működik. Én elhiszem, hogy ők nap mint nap látnak ilyet, de azért egy kis empátiát kellene mutatni és megnyugtatni az embert, nem elvenni még az életkedvét is. Mondjuk én tuti nem hagynám magam. Amikor a nyáron én elvetéltem, akkor szombat este fél kilenckor hívtam a dokimat és fel sem merült bennem, hogy ez ciki. Annyira megijedtem hogy vérzek. A doki nagyon rendes volt, mondta, hogy éjfélkor vár bent a kórházban, mert szülésre megy be. Majd egy fél óra mulva VISSZAHÍVOTT AZ ORVOS, hogy ha gondoljuk akkor már mehetünk is, mert felgyorsultak az események. Szerintem nagyon rendes volt és hát akkor annyira kétségbe voltam esve, hogy meg sem tudtam volna nyugodni. Most már látom, hogy ritka az ilyen doki.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: ritka bizony!! Látod itt a dokik mit tesznek?, Nita és Pedi is máshoz jár. Mégis telefonon diagnózist állitanak fel.
Felháborító!! Hát mire esküdtek ezek fel!!

Kép
csucsu05
 
 


Amikor én elkezdtem vérezni, én nem hagytam magam. Nem magándokit hívogattam, hanem irány a kórházba az ügyeletre. Bennt is fogtak. Egy vetélés nem lehet kellemes dolog, én is véreztem, görcsöltem és szerettem volna olyan helyen lenni, ahol igenis oda tudnak rám figyelni. Akármi is legyen a vége. Azért mégiscsak megnyugtatóbb. Én Pedi helyébe ezt nem hagynám. Ez azért nem játék.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita,
örülök neked :D , de pihenj ám sokat :!: :!: :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


csucsu nagyon szépen köszönöm előre is a segítségedet!!!!!!!!!megfogom hálálni!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát, lányok! Igen sok múlik egy orvoson. Nem mindegy a hozzáállás!
De reméljük minden jóra fordul. :roll:

Ediii!
Látom egy napos késésben vagy! Megy a drukk neked is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


csucsu nincs laptopom.....hanem ugy fordítom a gépet hogy az ágyból is kényelmesen elérjem.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Babszika! Jelentkezem:) Nem jövök sűrűn, mert akkor elkezdek görcsölni, hogy nekem mikor lesz már babám.
És mint tudjuk annál nehezebben jön össze. Azért be-be nézek mégha nem is írok.
Szeretném, ha sikerrel járna itt mindenki, aki itt van a topikban. Drukkolok mindenkinek!!! :!:

Nita: aranyos a vonalzód:)))

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


dalma köszike....drukk neked is a babóhoz.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Dalma!!!!!!!!!!!!!!!
Agyas válaszolt!!!!!!!

Bocsi, h ma nem jöttem csajok, de a férjemmel programunk volt egész nap.
holnap visszaolvasok és jövök :wink:

babszika
 
 


babszi merre vagy? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszi: Ha a pároddal volt programod akkor igazoltan voltál távol:)

Dalma: Megértelek hasonlóan érzek én is.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

megjöttem.

csucsu!
igen, végre együtt voltunk, de olyan kevés ez a havi kb 6 alkalom.... :( persze, tudom, h ennek is örülnöm kell, de nehéz így.
de tegnap végre minden a helyén volt. annyit nevettünk, mint még soha.

babszika
 
 


Babszika: Sajnos nehéz együtt lenni úgy hogy mindkét fél dolgozik. Majd ha babás leszel többet lesztek együtt:)
Az pedig nagyon jó, hogy sokat nevetettek. Az jó a testnek és a léleknek is:) Egy kicsi babának a jó kiegyensúlyozott hangulat hivogató ám:)

Kép
csucsu05
 
 


képzeljétek reggel kisütöttem életem első lángosait.........kicsi vastagok lettek....de elsőre szerintem nem rossz....igaz enni nem tudtam belőle....mert nemmaradt volna bennem azthizsem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu!
hát, nálunk csak ő dolgozik most.... de reggeltől estig.... :(

bár, ma én is megyek állásinterjúra..... :wink:

nita!
én még nem csináltam lángost, pedig anya receptje le van írva vhova. :roll:
én ma vajas-kiflit kívántam kakaóval.

eddig utáltam reggelizni, de pár napja ölök a kakaóért kiflivel és a kolbászért. a hormonok.... de kivételesen örülök ennek, mert nehezen eszem amúgy - bár így meg tuti, h hízni fogok.

babszika
 
 


a vajas kifli is finom a jo meleg kakaoval.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem mondod?
2 napja túrom ezt :oops: 8)

babszika
 
 


:) :)
én most fogyasztom a sajtos tejfölös fokhagymás lángost......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hmmmmm
nyitom az abléakot, küldhetsz ide is kicsit... bár, elég a sajt is róla.... most hogy írtad..... ennem kell sajtot :roll:

babszika
 
 


mennyit küldjek? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
túlzásba ne essünk :oops:

babszika
 
 


oké.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

nemreg ertem haza voltam anyoslatogatoba :lol:

nitacska gratulalok.

pedi drukkkk.

Kép
monyo83
 
 


és milyen volt monyo? :roll:

babszika
 
 


jo,leszamitva azt hogy elaztam,es ugy bekajaltam hogy attol voltam rosszul.
pizzat rendeltunk,a kedvenc kajamat.
amugy en jol kijovok anyosekkal.

Kép
monyo83
 
 


nem bírtál ellenállni a pizzának, mi? :D

no, én meg elköszönök.
pusz

babszika
 
 


monyo köszi... a pizzát én is imádom!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én is szoktam sütni lángost :) A család imádja.

Kép
csucsu05
 
 


én most csináltam először és ahhoz képest jo lett.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: Nagyon nem lehet elrontani.

Kép
csucsu05
 
 


én mindent el tudok rontani... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na jó de a lángost annyira nem lehet. AMúgy nekem mondták, hogy a tésztájába tegyek egy kis tejfölt. Azóta úgy csinálom és lazább könyedebb a tésztája igy.

Kép
csucsu05
 
 


tejföl az van benne...tényleg jobb....csak a nyjtással van kis nehézségem....valahogy vékonyabra kéne csinálnom..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

olvasok ám, de elég sz@rul vagyok.... megettem egy banánt és nem akar maradni. lehet, h búvár volt vmelyik őse :?

babszika
 
 


nem marad meg benned a banán? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát, nem akar

babszika
 
 


Babszika: Ez jó jel nem??

Nita: a lángost nem kell nyújtani. Én legalábbis nem nyújtom. Kis zsemle nagyságúra kell elosztani a tésztát és kézzel ami be van olajozva, hogy ne ragadjon kihúzogatod a széleit. Máshogy nem tudom elmondani.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu!
nem tudom, h jó jel-e.... tudod, előre nem élem bele magam :roll:

babszika
 
 


csucsu azt csináltam.kis gombocokat és megprobáltam széthuzni...de kevéske sikerrel...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CSajok!

Ismét meg szeretném nektek köszönni a segítsgéet a sok szavazással!!!!!!!!!

Ma megjöttek az ajándékaink.
A vacsorajegy:

Kép

És egy emléklap, mely fotó valójában:
Kép

KÖSZÖNJÜK!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?