Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
bluebox
 
 


istenem de helyesek együtt!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, nemsokára Te is ilyen képeket fogsz felpakolni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (csak jó pár évvel fiatalabb kiadásban)
bluebox
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tényleg helyesek a fiúk!

Köszönjük a jobbulás-kívánást!
Vendég
 


Ja, hát szombaton egész nap hányingerem volt, de ma meg nem. Szóval van, hogy már jól vagyok! :)
Vendég
 


Köszönöm a kérdést!

Nitácska! Drukkolunk! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Először is minden betegnek mihamarabbi gyógyulást!! Igyatok sok gyógyteát! És pihenjetek!

Én egyelőr emegúsztam, csak az orrom folyik, és most alig van hangom, de jól vagyok.

Sőt, egész hétvégén olyan jól voltam, mint már régen! Méregettem a cukrot is, és tök jó volt! Tartom keményen a diétát.

Zdori: nekem is sokat csökkent már a rosszullétes időszak, ami a terhességi rosszulléteket illeti. Hányás egyáltalán nincs már. A szagok zavarnak, de sokkal könnyebben tudok uralkodni rajta már.
A cukros rosszullétek mások.


Marek: nagyon köszönöm! Megvárom, mik lesznek a fejlemények a dokiknál, és aztán kérdezek. Találtam tök jó táblázatokat, és kaptam is Judittól, azokat már rengeteget forgattam, így egész jól kialakult a fejemben, mit ehetek mikor, és variálom is a dolgokat, hogy ne unjam, és minden legyen benne.


Jaaaj, én is láttam Borisz kutyát, nagyon cuki! És tényleg hihetetlen okos! És szép! Micsoda kis "sopf"-jai vannak!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi, eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty! Kitartást a diétához! Remélem, rosszul már nem leszel igazán!

Én is jobbulást kívánok a betegeknek!!! Meg, aki még nem beteg, az maradjon egészséges!!!
Vendég
 


mi is fujjuk az orrunkat a mátémmal.de más bajunk nincs hála égnek...... :wink:
eszti ügyes vagy nagyon......csak így tovább!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen, nagyon arik vagytok!
Jobbulást nektek!!!!
Dori: te is legyél jobban, minél előbb!!!!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Nektek is jobbulást!
Vendég
 


Nitácska!

Gratulálok,látom gyarapodott a vonalzóid száma ;)

Drukkolok,hogy minden rendben legyen!!

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


mesi ne gratulálj egyenlőre...ma volt halvány barnázásom....most fekve írok....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

szzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz visszaszívtam!!!!!!! Vigyázz magadra! Inkább meg se szólalok :roll:
Csak csendben drukkolok tovább....

Nyugi,ne idegeskedj!

pusszzz

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


köszi....holnap mégis megyek uh-ra .....szurkoljatok!!!!!!utána sietek haza a mondandommal.....remélem minden ok lesz....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: NAGYON SZURKOLOK!!!!!!

Kép

Kép
morca
 
 


Én is nagyon várom a + híreket, mert csakis azt hozhatsz Nekünk :lol:
bluebox
 
 


reméljük hogy johíreket kapok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Nagyon drukkolok, h minden rendben legyen!

marek
 
 


Én is nagyon szurkolok!!! Ne legyen semmi baj! Pihenj, jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Nitacska: nagyon várjuk a híreket! Drukk-drukk!!!

Puszi mindenkinek és gyógyulgassatok!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok Csajok és Babák!

Hoztam a télbe, egy kis tavaszt! A leanderem tud valamit, mert úgy döntött, hogy virágozni kezd!! :P :P

Kép

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca: hhúú, de szép színe van! Nagyon különleges!
Az enyém még nem virágzik, bár ő erkélyen van, nem szobában. Így még "alszik" egy kicsit! :)

Nitacska: nem értél még vissza?

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


**
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boeszter 2009.01.27 11:46-kor.

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


bocsi, töröltem, mert triplázott.

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


De szép! :)

Nitácska hajrá! Várunk!
Vendég
 


Hááááááááááááááát ez a csajszi tisztára extázisba tartja az egész topicot :lol: :lol: :lol: :lol: Rég űltem ennyit a gép előtt és lestem, hogy mikor jön Nitacska :? :? 8)
bluebox
 
 


Én már mindent tudok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megnéztem Nitacska hozzászólásait :D
bluebox
 
 


sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...
tehát egyenlőre minden ok...
köv uh 3-4 hét mulva......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratula Nitacska :D :lol:
bluebox
 
 


Nitácskának gratula és csak óvatosan!!! :)

Morca, gyönyörű a leandered!

(valaki ébredezik az erkélyen, és már jócskán 'túlaludta' az evést, úgyhogy rohanok szoptatni :D)

Kép
anhel
 
 


Huhhh Nitácska!

Fellélegeztem.....megy a drukk továbbra is :D

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


köszi lányok.........ildinek is köszönöm......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Szuper!!!! Csak így tovább!!! :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Én is sok szeretettel gratulálok! Mi az a haematoma? Örülök, hogy minden rendben, reméljük, a kritikus időszak hamar elrepül, és észre sem veszed! :)

Jó éjszakát, mostmár igencsak álmos vagyok...
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenekelőtt: GRATULA NITACSKÁNAK!!!
Minden rendben lesz, és bővülni fog a boldog család! :wink:

Bábaildi: beszéltem tegnap a nőgyógyászommal, és abban egyeztünk meg, hogy akkor nem kezdem el a cukros dolgokat az Uzsokiban, mert mire megjönne az eredmény, úgyis hozzátok megyek, mivel nálatok fogok szülni. Így hétfőn hívlak, és bemegyek egyik reggel, amikor mondod majd. Így nem lesznek felesleges körök, és ezen a 3-4 napon nem múlik semmi. A 150 gr-os diétát keményen tartom, remélem, ez a leleteken is látszódni fog!
Majd a részleteket elmondod, hogy menjek (éhgyomorra, reggeli után 2 órával, stb.) Valahol várom már, hogy találkozzunk, még ha jobb lenne kellemesebb dolgok miatt, akkor is. :wink:

Mindenkinek sok puszi!
Tegnap csináltam pocakos képet, de nem lett túl jó. Mindenesetre ma játszom vele tovább, és felvariálom valahogy. :P

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszter ildit ha meglátod olyan nyugalom fog eltölteni...nálam legalábis mindíg ez van....jó hatással van rám............. :wink:
remélem is hogy minden rendben lesz.....sok vitamint kap a babó......elevitet,folsavat,utrot,mabneb6ot,c vitamint........ :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: köszi, én is várom már a találkozást Ildivel!
Vigyázz nagyon magadra! Pihenj, amennyit bírsz!

Nemsokára jönnek a fincsi friss gyümik, meg zöldségek!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


sajna nem vagyok gyümis és zöldséges se sajna,........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Pihenj sokat és meglátod minden rendben lesz.
Egyébként én sem vagyok sem gyümis, zöldséges meg még úgysem, de érdekes módon terhesen kívántam ezeket. Tudja a szervezet, hogy mire van szüksége. Mikor Mátéval voltam állapotos, akkor nem kívántál semmit?

Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Eszty: Még eszembe jutott, valahogy így volt elosztva a szénhidrát:

reggeli: 25gr
tízórai: 30gr
ebéd:50gr
uzsonna:20gr
vacsora: 25gr

annyit mindig meg kell enni, amennyit előírnak, hogy legyen miből elvenni, ha rakoncátlankodik a cukrod
De ezeket az infókat úgyis pontosan megkapod a kórházban.

Én egy hónapig veszettül szenvedtem a kevés szénhidrát miatt, de de mikor már hozzászoktam, őszintén szólva sokkal jobban éreztem magam. Sokkal fittebb voltam, egyáltalán nem ingadozott a cukrom . Arról nem is beszélve, hogy milyen jót tett a súlyomnak. De hol van az már.. :oops:
Nekem a legnagyobb problémám, hogy ha valamilyen komolyabb stressz ér, akkor akkor ellenállhatatlan vágyat érzek az édesség után. Sajnos stresszből, mostanában jócskán kijutott!! :( Így gyakorlatilag állandó harcban állok magammal és próbálom máshol levezetni a feszültséget, kisebb- nagyobb sikerrel. :oops:

Dobok fel képeket:

Kép

ez vicces volt...

Kép

halló... Kép

sikerüüüült.... :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Lányok! kÍvánom, hogyminden rendben legyen a pocaklakókkal!

Azért egyetek gyümölcsöt-zöldséget majd, ha már lehet! :)
Vendég
 


mikor mátét vártam akkor a pudingokra voltm rákattanva...... :)
morca milyen szépen fejlődik ákos......és milyen vidám...... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska:Jól vagy? Minden oké?? Mátéról kaphatnánk egy képet??

Kép

Kép
morca
 
 


Eszty! Akkor így csináljuk. Megbeszélek Neked egy randit. :wink: :wink: :wink: Szeretni fogod Zitát, nagyon profi, én pedig mindenben segítek. :lol: :lol: :lol:
Dóri: a haematoma vérömlenyt jelent, vagyis nem kívánatos dolog egy UH leletben. De korai terheseknél általában menses időben kialakulhat, és nagyon sokszor nyom nélkül felszívódik. Van, hogy észre sem vesszük, mert éppen akkor nem készül ultrahang lelet, amikor kialakul. Nitácskának viszont már 2x így kezdődött a vetélése, ezért izgalmas a dolog. Emiatt várom annyira az Ő esetében a 12 hetet, mert addigra kialakul a lepény, és biztosan megtapad a terhesség.(Reméljük). :lol: :lol: :lol:
Az eső meg csak esik, esik, esik....Sziasztok.
bábaildi
 
 


ildi kijavitalak a legelső vetélésnél nem volt haematomám....a másodiknál volt meg most........de bízom a babában hogy erősenn kapaszkodik........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ákos nagyon helyes! Vigyori fiúcska! :)

Köszönöm a választ. Nitácska, akkor hát beszéld meg azzal a kismanóval, hogy jól kapaszkodjon tényleg! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Pedig a gyümölcs és a zöldség nagyon fontos! Tudom, a puding fincsibb, de lehet esetleg párosítani is, nem? :)

Morca, ez az Ákosfiú...:D Ha belegondolok, hogy amikor először váltottunk üzenetet, akkor még meg sem született, most meg itt áll és vigyorog! Alig várom Dórim első hasonló akcióit. :))
Ja, ma reggel arra mentem be a szobájába, hogy 90 fokban keresztbefordult a saját tengelye körül és úgy vigyorgott rám. Hasról hátra még soha, de önmaga körül így már kétszer is pörgött.

Eszty. nagyon kíváncsi vagyok a pocisfotódra!

Dobok friss képet. :)
Kép

Kép
anhel
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?