Új privát üzeneted érkezett!

olvasd el a tájékoztatót.
habár nem azt írja, h dugdosd, de minden feltevést úgy ír, "ha szájon át ..."

többen használják vaginálisan is.... nekem is javasolták, de én vagisat kaptam, szóval.....

babszika
 
 


hoppá-hoppá :wink:

babszika
 
 


laptetőőőőőőőőőőőőőő.
elolvastam a tájékoztatást is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Csajok, nagyon szépen köszönöm a biztatást!
Tegnap du-án sokkal jobban lettem. Aztán este lezuhiztam és utána mintha "elvágták" volna pirit. Majd este 8kor újra elkezdtem görcsölni, egy óra alatt elmúlt, de piri azóta nem sok van. Ma reggel hívni fogom a dokim.

Nita! Szerintem a legfontosabb, hogy minél többet pihenj! Van vki, aki tud segíteni Máté körüli teendőidben? Hidd el, ez a babóca erős és meg fog maradni, hisz tudja, hogy a szülei mennyire várták már!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok.

nitacska orulok hogy elmult barna,akkor vegul mesz ma UH ra?

pedi nem lehet hogy meg ott van babaoca?

Kép
monyo83
 
 


Hát, Monyo, az a helyzet, hogy vasárnap is csináltam egy tesztet, és lehelet halványan és csak természetes fénynél látszik a második csík. Szerintem ez azt jelzi, hogy volt ott "vki", de már nincs! Egyébként, most beszéltem a dokimmal, azt mondja, hogy csütörtök reggel csináljak mégegy tesztet, és este menjek hozzá vizsgálatra.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi hat a teszt halvanyodas a nem tul biztato de hallottam en mar ettol furabb dolgokat is es terhes volt valaki.szoval dukkolok...hatha :wink:

Kép
monyo83
 
 


Pedi, Nita: Remélem mindkettőtöknek ott van a baba a pociban.

Pedi: Én elmennék minnél hamarabb a dokihoz.HIsz ha ott a baba akkor megkéne támogatni. Mert ha netán arra gondolsz, hogy elvetéltél akkor a vérzés bizony nem múlna el.

Nita: Remélem mostanra jó híreket kapsz. Mondtad fél9-és 9között mész uh-ra.
Biztos mostmár megnyugtatnak és látod a picurkádat az uh-on.

Kép
csucsu05
 
 


Hát, lányok! Az igazság az, hogy minden babás tünetem elmúlt. A melleim is visszalappadtak, és alig eszek vmit, abszolut nem vagyok éhes, és ez mind olyan, mint amikor mensim is van. Szóval, én azt hiszem, hogy már nincs baba. Azért szedem a folsavat és Magne B6ot, talán ezek erősítik. De arra gondolok, ha erős lett volna megmaradt volna, és tényleg azzal nyugtatom magam, hogy ha elment, biztos baj volt vele. Lehet, hogy hülye vagyok, de így legalább már nem vagyok szomorú.
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: nem nem gondolkodsz furán. Hisz ha a baba elmegy akkor azzal lett volna később valami. DE a tünetek változnak. Hol elmúllik hol megmarad. De én még azért nem irnám le ezt a babát. Nagyon sokszor lehet hallani, hogy vérzés mellet is megmaradt a baba. Itt a babaneten is van egy lány rendesen megvolt neki és ment dokihoz aki bizony látta a babát sőt már szivhangja is volt. MOst meg már 31hetes :)
Tehát én elmennék dokihoz az biztos

Kép
csucsu05
 
 


Mindenképpen megyek dokihoz, de sajnos csütörtöknél előbb nem tudok menni. A dokim háziorvos egy környékbeli községben, és csak egyszer van fent hetente a nőgyógyászaton. úgyhogy csütörtökig várnom kell! Azért köszönöm a biztatást! Ti gondoljatok arra, hogy babás vagyok, én pedig arra gondolok, hogy nem. Így még érhet kellemes meglepetés, de "pofára" esni nem akarok!!! Azért mégegyszer nagyon köszi a biztatást!!! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi en csak azt tudom tanacsolni hogyha tenyleg elment a baba akkor azt tedd ami neked a legjobb.Ha ugy erzed sirnod kell akkor sirj.
Ne tartsd magadban az erzeseidet mert lehet ugy jarsz mint en,kozel 3ev utan sem tudtam feldolgozni hogy potyi itthagyott.

a verzes maga szerintem nem lenne gond,egy nagyobb hematoma tavozasa eleg nagy vermenyiseggel jar.a tunetek....hat...mondjuk nekem nem is voltak tuneteim igy arrol nem tudok nyilatkozni,de csucsuval ertek egyet,valtozhatnak.

Kép
monyo83
 
 


Pedi: azért remény még van. Tényleg sok olyan esetről hallottam én is, hogy rendesen megjön a menzije a nőnek és elkönyveli hogy elment a baba és mégis ott van és egészségesen születik meg. Pl. az egyik kolleganőm. Szóval tényleg mindig van remény. Másfelől pedig okosan gondolkodsz, hogy nem éled bele magad 100 %-ig, mert akkor ha valami gond van, akkor nagyon nagy csalódás fog érni. Én nagyon drukkolok neked.

KépKép
csige-bige
 
 


Köszike, tényleg! Az igazság az, hogy a vérzésem nem alvadékos, már bocs, hogy így részletezem! :oops: De akkor a vasárnapi tesztemnek nem kellett volna egyértelműen mutatnia a babát?

Monyo! Egyébként sírásban nem volt hiány, túl vagyok rajta. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem éltem bele magam a kismamiságba a pénteki teszt után, mert szerettem volna látni ettől sokkal erősebb tesztet is, illetve várni egy pár napot és megbizonyosodni, hogy nem jön meg. Talán ezért sem visel meg annyira a dolog. A másik, hogy nem arra gondolok, hogy mi lenne, ha most megint pozitív lett volna a teszt, és már 5 hetes kismami lennék, hanem arra, hogy csütörötök azt mondja a doki, hogy jól vagyok és semmi akadálya annak, hogy jövő hónapban is próbálkozzunk. Tényleg, annak is örülök, hogy mostmár tudom, spontán is összejön nekünk a baba.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi az jo hogy igy fogod fel.vegulis minden rosszban van valami jo,egy csomo dolgot megtudtal magadrol.
ez nagy elorelepes szerintem,hisz nem kell attol reteegned hogy esetleg nem vagy atjarhato meg ilyenek.

Kép
monyo83
 
 


Igen, Monyo, nekem is ez jár a fejemben. És megmondom őszintén 8 hónapnyi próbálkozás után, már az is megnyugtató, hogy ezt tudom.
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi!
Hát az, hogy a teszt halványodott, az nem jó jel sajnos.
Szerintem ha a vérzés egy haematómától lett volna, akkor az nem jár görcsöléssel :cry: .
Én nem is tudom, hogy mi történhet odabennt ilyenkor, jó lenne egy üveghas. Mindenesetre biztosat majd csak az orvos fog tudni mondani.
Nekem is azt mondták, hogy jobb ilyenkor, ha ez történik, mint hogy szülessen egy beteg gyerek. Ez sajnos igaz is, bár feldolgozni nem egyszerű.
Ha pedig nem kell a műszeres befejezés, akkor rögtön a következő hónapban már próbálozhattok is és biztos vagyok benne, hogy pikk-pakk sikerülni is fog, mert már tudja a szervezeted, hogy mi a dolga. Én nagyon drukkolok :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Anyukám volt ma az itteni nődokinál. És az én esetem kapcsán mesélt neki egy pácienséről és ezt főleg Csucsu miatt is írom le, hisz egy cipőben járunk.
A nőnek volt egy petevezetéke és egy petefészke, más-más oldalon :!: :!: :!: és terhes lett :shock: :shock: :shock: . Hihetetlen dolgok az ilyenek, de nekem nagy erőt tudnak adni és úgy látszik csodák tényleg vannak.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita ez tenyleg csoda :!:


3napja faj a mehem :? nem tul kellemes erzes :?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Gondoltam megosztok veletek, hogy Pedi megint begörcsölt. :cry: Most haza ment a melóból és a héten már nem is lesz net közelben.
Mondtam neki hogy harcoljon ki egy uh-t. Ha tudok róla valami újat, akkor tudatom veletek.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Ranita!

Nagyon jó ez a történet. És igen! Csodák márpedig vannak!! Csak hinnünk kell benne. :wink:

Monyo!

3 napja fáj? :roll:
Pocisimi neked. :wink:

Nitáról tud valaki valamit? Végülis elment akkor uh-ra? Remélem minden rendben van náluk.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


szerintem nita uton van,nem tudom mikor jon a hirekkel.

moni igen faj,nem menzisen csak ugy.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Hőd hogy áll?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni bena nagyon.
A digimerom ossze vissza mer,az tuti hogy tobbet nem merek.
ma megint megmertem digivel is es higganyossal is
digi:36.7
higganyos:37.0
azert ez kulombseg :?

Kép
monyo83
 
 


Hu, ez tényleg nagy külömbség! :shock:
Én csak digivel mérem, mivel csak az van.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


muti a gorbed :!:

Kép
monyo83
 
 


Moni: Hú az nem jó ha Pedi megint begörcsölt. Ha valamit tudsz akkor ird meg.

Nita: Szerintem jó híreket kapott. Mert ugye 1/2 9-9re ment.És már megjárta volna. Gondolom jó híreket kapott igy nem siet haza annyira.
De már várom mit mondott a doki neki.

Kép
csucsu05
 
 


Monyo!

Itt a görbém: http://www.fertilityfriend.com/home/1be1a9


Csucsu!
De jó! Akkor remélem hamarosan hírt kapunk Nitáról. Valahol azt érzem hogy minden rendben van.
Persze hogy írok ha tudok valamit Pediről. Majd ma még hívni fog.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Én is azt érzem nem lesz baj hisz olyan korán kimutatta a teszt tehát a beágyazódás jó volt.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: na tudtam én hogy nem lesz baj:)

Kép
csucsu05
 
 


egyenlőre nincs.....remélem nem is lesz a köv uh-ig.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. Már miért lenne?? Hisz ilyen korai terhességben is szépen látható volt a petezsák. Ez csak is jót jelent.

Kép
csucsu05
 
 


igen....de ez a 6.4 mm-es petezsák megfelel az 5.hétnek?
mert ezt elfelejteték mondani.... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igy konkrétan nem tudom. De szólniuk kellet volna ha nem jó az érték. Én azt tudom Szabinával 5hetesen még petezsák nem is volt csak egy kis pötty.

Kép
csucsu05
 
 


ok.köszi.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Hurrrá!! Gratulálok! A hematóma meg felszívódik majd. A lényeg most a nyugalom és a pihi. ( már ammenyire ez lehetséges egy 3 éves mellett).
Mikor kell visszamenned a dokihoz?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


hát igen máté mellett nem könnyű....de most is pihizek aztán kisütök pár lángost.majd megint pihi és aztán ülve vasalok.....
dokihoz uh-ra 3-4 hét mulva kell menni....hamar eltelik :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Nekem 5-6 hetesen volt 7mm-es a petezsák. Tehát a tiéd is megfelelő a korának. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni de jo hogy leirtad.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita gratula, látod nem kell egyből a legrosszabra gondolni. Pihizz amennyit csak tudsz.

KépKép
csige-bige
 
 


igen csige....mostmár csak a szívhang miatt izgulok kicsit....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Igazán nincs mit. :wink:

Irt Pedi!:
" Egyenlőre nem hívtam a dokimat. Jobban vagyok. Viszont piri szinte nincs is. :? "

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


egyre érdekesebb.......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Szivhang is lesz. nem kell aggódni. Miért ne lenne?? Nem szabad rosszra gondolni.
Kaptál útrót vagy mit kell tenni?


Pedi: Jó lenne elmenni dokihoz. Én elmennék. Mert igy csak marad a kétség. Szerintem el kellene menni és ha kell megtámogatni a babát gyógyszerrel.

Kép
csucsu05
 
 


továbbra is szednem kell utrot...irt is fel ....meg még c vitamint is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: akkor tedd azt amit a doki mondott. Ja és pihenj. nem ülve ugye?? naponta csak fix időt ülj a gép előtt helyette feküdj. Mert az a pihenés .

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Én is ezt mondtam Editnek! Én a helyében elmennék egy uh-ra. Mert könnyen előfordulhat hogy ott a baba, csak kell egy kis támogatás neki.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Persze hisz nem szabad feladni előre.
Beszéld már rá az uh -ra.

Kép
csucsu05
 
 


Folyamatosan azt teszem... :wink:
Lehet hogy már az agyára megyek, de ez így akkor sem normális.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?