Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vagyok én is, csak tegnap óta Pesten, és most jutottam nethez. Reggel voltam vércukorterhelésen. Eredményem még nincs, de Accu Chekkel megmértem, éhgyomrira 5,2, terhelt 9,4. Csak tudnám, miért itatják velem ezt a lötyit, mikor tudják, hogy attól nagyon sokra felmegy. Aztán rá egy órára kiment belőlem minden erő, elég rosszul lettem. A kajától legalább jó szokott lenni. Amúgy a 9,4 is az elmúlt 1,5 év legjobb eredménye. Mondom én, hogy terhesen fogok meggyógyulni.
Nátha már múlóban, szerintem holnapra kutya bajom.

Mimi,
én Lilivel a 13. héten éreztem valami bugyborékolást, de nem tudtam, hogy az a baba-e vagy sem. Azt most már olyan 11. héten éreztem. Hanyatt fekve néha mintha már lenne.

Irdab.
Lilit betöltött 19. héten éreztem. 18. heti uh-n mutatta meg magát, akkor már 26 deka volt, de a mozgását még nem éreztem.
14-15. héten már meg tudnák mondani a nemét szerintem, csak a 12. meg a 18. között elvileg nincs UH. Kötelezően legalábbis biztos nincs, az én dokimnak pedig elég car az Uh-ja.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szép estét mindenkinek!

Napsugár
Kata vagyok :wink:

Amniocentesis
Orvos felajánlja, de a döntés a te kezedben van...

Irdab
UH-készüléktől, doktor szmétől is függ... elvileg a 12-13. héttől lehet látni.

Baratodildi
Részvétem a nagymamád miatt :cry:
Vendég
 


Baratodildi
Aranyos vagy,de sajnos Én már valóban mindent ,de mindent kipróbáltam és sajna csak a szendvics marad meg bennem és a mizo tejcsi!
Bár ennek örülök is azért ,mert legalább ha le is szűkült az étrendem ,de legalább van ami megmarad bennem :D
Részvétem a nagymamád miatt :cry: Nagyon sajnálom!

Szép estét mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Jó reggelt!

Ildi! Őszinte részvétem a nagymamád miatt :cry:
Döbbenten olvastam, amit az aminoról írtál, tudtam, hogy ambulásan végzik, de azért nyitott ajtónál egy kicsit túlzás, és ha valami hirtelen megzavarja a vizsgálatot és nem jól szúrnak meg, akár végzetes is lehet...

Kata! Szép neved van, üdv mégegyszer.

Csak azt tudnám, hogy hol vannak a többiek :?: Amikor még csak olvasó üzemmódban működtem, nagyon sok aktív felhasználó volt: Kitty, Anetto, Piroska, Madaran, Kandi, Bikmakk, stb.

Mónika
13+2
Vendég
 


Megjött a laborból a cukoreredményem. Hát most dobom ki az AccuChek-et a francba.
Ugye éhgyomrira 5,2-t mért, terheltre meg 9,4-et, ehhez képest a labor szerint 4,66 és 6,93. Hát nagyon nem mindegy. A 6,93 ez után a 75 g-os lötyi után tökéletes, a 9,4 meg nagyon nem. Kíváncsi vagyok, mit mond a doktornéni este.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Ez az eltérés azért durva! Hát én is kíváncsi vagyok,erre mit fognak mondani.Én nagyon nem értek ezekhez a cukor mérésekhez,de van egy olyan gyanúm,hogy a laboros már csak nem csal.
A 6,93 meg ha jól emlékszem teljesen normáli.Ugye 7-ig jó?
Az otthoni mérőddel,lehet mást is le kéne ellenőrizni.Vagy azt nem lehet?

Móni!
Tényleg igazad van!!
Hová tűntek a többiek??
Anetto talán tegnap írt.De a többiek tényleg nem írtak.Remélem mindenki jól van!!

Ja a nyitott ajtót én írtam.Ezt én attól hallottam akivel megtörtént.De ez még 3éve a Shöpfiben volt,és ugye azt azóta bezárták.

mimi12
 
 


Képzeljétek, még múlt héten kértem időpontot Budapestere integrált szűrésre (Magzati Diagnosztikai Központ, Bolgárkerék u.).
Elő is jegyeztek e hét péntek 12 órára, de mondták, hogy vigyem magammal a 12. heti UH leletet, amin legyen rajta a CLR méret.
Mivel nem mértek ülőmagasságot, ezért fehívtam a magán dokimat, hogy csináljunk már egy UH-ot a héten péntekig és mérjük meg a CLR-t.
Erre a dokim közölte, hogy 12-13. héten már nem néznek CLR-t, hanem BPD mértéket (koponya), ezért nincs rajta a 12. UH leletemen az eredmény.
Most tényleg nem értem, ahány intézmény annyi szokás?
Az orvosom nem dolgozik a héten, de a kedvemért csütörtök reggel 9 órára bemegy a rendelőbe, hogy nézzük meg a CLR-t, hogy tudjam vinni Pestre az erdményt, de ő sem érti, hogy miért kérik ezt a méretet, mikor megmérték a koponyát.

Nektek 12. heti UH-on mértek ülőmagasságot? (CLR)
Vendég
 


Lehet, hogy bonyolult voltam :)
Szóval 12. héttől nem a CLR a lényeg, hanem a BPD (koponya).
Sajnos nekem nem is mértek már ülőmagasságot a 12. heti UH-on.
Visztont a Bolgárkerék utcai központban kérik a CLR méretet.
Vendég
 


Mónika!
Nekem csak crl-t mértek.
Sőt,ha jól rémlik az előző terhességeknél is ezt nézték.
Nekem úgy rémlik a crl-ből,vagyis az ülőmagasságból következtetnek a baba körülbelüli korára.
Én csütörtökön megyek oda,majd vések a falba egy jelet :lol:
Viszont te ugye fizetsz ezért a szűrésért?
Mert ha igen,nem igazán értem,miért neked kell vinni az uh leletet??

mimi12
 
 


Mimi!

Igen fizetek érte.
Neked csak CLR-t mértek? Mostmár tényleg nem értem.
Nekem 11 hetesen mértek utoljára CLR-t, de arról nincs papírom, mert az SZTK-ban nézte a körzetis nőgyógyászom, akkor voltam először és hogy megbizonyosodjon a terhességről megnézett UH-on és akkor említette az ülőmagasságot, de papírt nem kaptam róla :(
Ma meg azt mondta a magán dokim, hogy 12. héttől a BPD mérték számít.
Kutya legyek, ha értem :)

:D :D :D Ok, majd véssél légyszi valamit a falba :)
Amúgy én meg azt tartom röhejesnek, hogy itt élek az ország második legnagyobb városába és fel kell mennem Pestre, hogy csináltassak egy integrált tesztet. :twisted:
Vendég
 


Mimi!

Igen fizetek érte.
Neked csak CLR-t mértek? Mostmár tényleg nem értem.
Nekem 11 hetesen mértek utoljára CLR-t, de arról nincs papírom, mert az SZTK-ban nézte a körzetis nőgyógyászom, akkor voltam először és hogy megbizonyosodjon a terhességről megnézett UH-on és akkor említette az ülőmagasságot, de papírt nem kaptam róla :(
Ma meg azt mondta a magán dokim, hogy 12. héttől a BPD mérték számít.
Kutya legyek, ha értem :)

:D :D :D Ok, majd véssél légyszi valamit a falba :)
Amúgy én meg azt tartom röhejesnek, hogy itt élek az ország második legnagyobb városába és fel kell mennem Pestre, hogy csináltassak egy integrált tesztet. :twisted:
Vendég
 


Sziasztok
Linácska
Sajnálom,hogy ennyire macerás a cukrod.
Drukkolok,hogy minden rendben legyen veled mihamarabb!
Napsugár
Sajnos ez így van,hogy ahány orvos annyi szokás!
Viszont igazat adok Miminek....ha Te fizetsz akkor minek kell vinni leletet?
Drukkoljatok Nekem holnap a genetikai vizsgálat miatt!
Annyira izgulok,hogy az csak na :oops:
Olyan rossz érzésem van már napok óta,de remélem ,hogy csak az izgalom teszi ezt velem :oops: :roll:

Kép
noki&potyi
 
 


Napsugár,
nekem is csak CRL-t néztek, BDP-t még nem. Mondjuk nekem végig néztek anno ülőmagasságot is kb-ra, meg ugye combcsontot, pociméretet, BDP-t, felkart, és súlybecslés is mindig volt. Mármint anno Lilivel.

Noki,
ne izgulj, bár könnyű ezt mondani. Én is nagyon izgultam múlt hét szerdán.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mimi!

Igen fizetek a vizsgálatétért. Inkább azt tartom röhejesnek, hogy itt élek az ország második legnagyobb városában és fel kell mennem Pestre egy vérvételre. Mondjuk nem is kérdeztem konkrétan körbe, hogy itt helyben csinálnak-e ilyet.
Mindkét orvosom fölösleges pénzkidobásnak tartja ezt a vizsgálatot, így le akartak beszélni róla.

Noki!

Szorítok neked nagyon, én is izgultam, még nincs egy hete, hogy csinálták a genetikai UH-t, és már megint izgulok :)
ilyen ez, majd ha mozog, akkor nem aggódunk ennyire. Remélem.
Vendég
 


Móni!
Én azt nem értem,hogy ott nálatok miért ilyen sületlenek a dokik???
Most frankón nem értem??Miért kell több 100km-et utaznotok,mikor ilyen szűrés van Debrecenben is??
http://www.zatik-nogyogyasz.hu/negymarkeres_teszt.htm

mimi12
 
 


De nézegetem ám,és mást nem is nagyon találok Debrecenben csak ezt az egyet.
Én nem tudom amúgy,hogy a dokid miért tartja feleslegesnek??
Ezt azért had döntse már el a szülő!

mimi12
 
 


napsugar:
En tegnap voltam es nalam mind a kettot neztek. Ugy remlik Timinel is egeszen addig, amig belefert a kepernyore mertek a CRL-t is. Azert a dokid rendes, hogy megnezi neked. A Bolgarkerek utcaba meg nem 12. heti adatok kellenek?

Linacska:
En hasonloan jartam Timinel a terheleses cukor vizsgalatnal. En is neztem kozben magamnal, de sokkal sokkal tobb jott ki ujjbegyi meresnel, mint venasan. Szerintem lehet ez normalis es a merodnek semmi baja... Mindenesetre az nagyon jo, hogy a venas ilyen jo lett! :lol:

mimi:
Pecsen a Klinikan csinaltak az amniot. A Bolgarkerek utcaba megyek kombinaltra, mert ott nekem most ingyenes a vervetel. Ha esetleg nem tokeletes az eredmeny, akkor meg elmegyek integraltra is utana...

baratodildi
 
 


Szeretném megkérdezni ,hogy az Istenhegyire genetikai vizsgálatra mit kell vigyek magammal?
Köszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
AZ istenhegyire magadat és a kis könyvedet :wink:
Ott mindent megcsinálnak!Nagyon jó uh-juk van,és egy hatalmas LCD tv-n nézheted a bébit.Hihetetlen élmény :lol:

Ildi!Hogy kerültél Pécsre?
Én is az ingyenes kombináltra megyek csütörtökön :wink:

mimi12
 
 


Őrület, mennyire lassú nekem a babanet :cry:

Mimi!
Köszi a linket, már én is olvastam, egy általános leírás a markerről, egy magánrendelő honlapján. Ott nem csinálnak szűrést.
Azért tartják az orvosok felesleges pénzkidobásnak, mert számukra még mindig az AFP eredmény a mérvadó. A down szűrésnek ez a módja önkéntes, ezért nem is nagyon foglalkoznak annak az eremdényével. Főleg ha sms-ben kapom meg az eredményt, majd mutogatom az orvosnak a telefont?
Tényleg elküldik írásban is a leletet postán?

Ildi!
Van 12. heti (12+3 napos) genetikai UH leletem, amit nálunk az SZTK-ban csinálnak és nem mérték a CLR-t, nincs rajta a leleten.
De a babát minden szögből megnézte, annyira elvonta a figyelmem a látvány és az élmény, hogy amikor visszaértem a munkahelyemre akkor esett le, hogy nem mondta hány cm a baba :(

De jó nektek, hogy térítésmentesen megcsinálják a vérvételt.
Nem értem, hogy a TB miért nem támogatja a vizsgálatot, pedig érdeke lehetne az országnak is, hogy ne szülessenek sérült gyerekek. Annyi TB járulékot levonnak havonta tőlünk, nem hiszem el, hogy nem fér bele 25 eFt (mondjuk legalább egyszeri) támogatás minden kismamának.

Nekem egyébként azért lesz integrált tesztem, mert a kombináltról már lekéstünk. Nem mertem felmenni Budapestere a 12. heti UH előtt, meg akartam róla győződni, hogy velünk van még.

De minden rosszban van valami jó, legalább csütörtökön megnéz a dokim UH-on, mert mivel megint nem érzek semmit, kezdek nagyon izgulni :?
Tényleg azt várom már, hogy érzzem a mozgását, mert akkor legalább tudom, hogy van nekem.

Mónika
Vendég
 


Nagyon köszi a választ Mimi!
Párom már be van sózva ,mert most látja először a picinket :)
Én meg az izgalomtól vagyok besózva :D

Kép
noki&potyi
 
 


Ki csinálja az uht majd Noki,nem tudod?
És nagyon szívesen!!Meg látod,olyan élményben lesz részetek.Zsepit vigyél magaddal! :wink:

Móni!Támogatja már a Tb a kombinált tesztet.Ildi és én is eztért ingyenesre megyünk.Viszont még kevés klínika kötött velük szerződést.De kérdeztem tegnap a nőt,és mondta,hogy kb április óta van ez az ingyenes lehetőség,és lehet idén már kiterjesztik az integrált tesztre is,és egyre több kórház csatlakozik.
Azért,szerintem ez jóval olcsóbb mint az amnió.Vagy legalább is én így gondolom.De majd megnézem a neten,mennyi az amnió ha meszek alapon megy valaki.
Móni,nem szeretnél te is vonalzót,hogy ne keljen oda írogatni mennyi idős terhes vagy?

mimi12
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok szeretnék hozzátok csatlakozni!Én még csak a 10ik hétben vagyok,de sajnos van egy kevéske barnás folyásom amire kaptam gyógyszert,de nem nagyon akar múlni.Szerencsém az,hogy tényleg nem sok van,de nem bánnám már ha abba maradna.

Nekem azt mondta a dokim,hogy ha úgy gondolom elmehetek pestre a kombinált szűrésre(ingyenesen-mert vmi szerződésben van velük-de azt nem tudom még konkrétan hova kell majd mennem).Azt hallottam nem túl olcsó,de megéri.És így főleg ki fogom használni a lehetőséget.
Az kislányommal anno elküldtek genetikushoz,mert az egyik doki(nem saját) a kórházi uh-nál alacsonynak tarttotta az AFP-met.(pedig a rendes tarttomyánban volt)Azt mondta a genetikus,hogy kár hogy magyarországon még használják ezt a szűrést,mert sokszor téves eredményt mutat,és csak idegesítik vele a kismamákat!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mimi!

Sajnos a DEOEC (Debreceni Orvostudományi Centrum) nincs még szerződésben a sejtbankkal. Legalábbis én nem láttam.

Nagyon szeretnék vonalzót, csak van egy nyári rossz emlékem. Nyáron amikor kismama lettem csináltam vonalzót, 7 hetes voltam, azátn a 8. héten derült ki, hogy baj van.
Alapvetően nem vagyok babonás, de inkább megvárom a 15-16. hetet és ígérem csinálok. Meg ezért is váltottam nicket, nem mertem a régi felhasználói nevemmel belépeni, nem sokat írogattam sajnos akkor, de úgy gondoltam új terhesség, új forma :)

Addig is:
Mónika
13+2 :D
Vendég
 


Szia Tündi!
Üdv itt. Biztosan el fog múlni a barnás folyásod hamarosan. Nekem az integrált teszt 25 eFt-ba kerül, nem túl olcsó, de még mindig megfizethető.
Nagyon aranyos Luca a mikulás sapkás képen :)
Vendég
 


Köszi a dicséretet Móni :) Le kellene már cserélnem ezt a képet,de lusta vagyok vonalzót szerkesztgetni.
Remélem tényleg hamar elmúlik már ez a folyás.Még egy heti adagom van,aztán hívom a dokit,hogy kapok-e még vagy mi legyen.Eddig 2x 1et szedtem,most 3x 1et kell.
A biztonságért én is kifizetném a 25ezret is.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szia Tündi!Üdv köztünk és naná,hogy írj csak ide :lol:
Mondanám,hogy pihenj sokat,de gondolom legalább annyira tudsz pihenni a lányod mellett,mint én a Szabi mellett :lol:
Mióta van ez a barnás neked?Mit adtak rá?
És neked is ha mész kombináltra a Bolgárkerék utcába kell menned.
Egyenlőre csak ők csinálják még ingyen ezt a szűrést.
Itt a linkjük
http://www.sejtbank.hu/hirek/ingyenes_d ... szures.php

Móni!Én 20. hétre vesztettem el márciusban a babámat.De én amondó vagyok,hogy előre kell nézni és nem a múltba!!Én akkor 10hetesen mondtam mindenkinek,addig nem volt vonalzóm sem babonából.Most viszont a pozitív teszt után,juszt is szétkürtöltem :wink:

mimi12
 
 


Noémi,hát nem egyszerű pihenni Lucától,ráadásul apa sincs itthon,még egy hónapig nélkülöznünk kell,de majdcsak eltelik és utána nem megy egy darabig ki(legalábbis remélem).De a nagymamám elég sokat segít szerencsére.Persze az mégsem olyan.

Megnéztem a honalpot,akkor valószínűleg oda kell majd mennem.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja,a folyás olyan 12napja kezdődött.duphaston-t kaptam rá+magnéziumot.Remélem jól írtam a duphastont.
De amikor megláttam,egyből mentem dokihoz,csinált uh-t és azt mondta minden oké,mert egy hét alatt 8mm-t nőtt a babuci.Úgyhogy remélem,hogy ez most is így van.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mimi
Dr Hajdú Krisztinához jelentkeztem be......többen is ajánlották őt és kifejezettem hozzá kértem magunkat!
Tündi
Üdv köztünk :D
Nekem is volt barnás folyásom,de hetekkel ezelőtt és még mindig szedem a duphastont + még szednem kell emiatt Rutascorbint is és használom az utrogestan hüvelytablettát.(amúgy lombikos vagyok)
Eddig mindenből 3x2-t kellett ,de most csökkentettem 3x1-re.
Jövőhéttől meg már 2x1-re és aztán a 14dik héten szeretném már mindegyiket elhagyni :D
Ne aggódj nem lesz semmi gond.....csak sokat kéne pihenned,de elhiszem Luca mellett ez nem kivitelezhető!
Azért ha tudsz pihenj,mert az is sokat segít ezen a problémán!

Puszi mindenkinek!
Noki
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.01.27 14:24-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


[quote="tundi24"]J írta:tundi24a,a folyás olyan 12napja kezdődött.duphaston-t kaptam rá+magnéziumot.Remélem jól írtam a duphastont.
De amikor megláttam,egyből mentem dokihoz,csinált uh-t és azt mondta minden oké,mert egy hét alatt 8mm-t nőtt a babuci.Úgyhogy remélem,hogy ez most is így van.

Azóta voltál uh-n?
Hát nőjön is az a bébike!!!

mimi12
 
 


Noki,a rutascorbint azt miért kell szedned?Az mira való?Én azt hallottam,hogy ez akár a14ik hétig is megmaradhat,de remélem nem fog.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Noémi,azóta nem voltam uh-n.Elvileg majdcsak febr13án kell mennem.(most jut eszembe az péntek..remélem szerencsés nap lesz!!!!)De nemsokára elfogy a bogyókám,így sztem előbb is meg fogja nézni.És remélem,hogy minden a legnagyobb rendben van!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,a rutascorbin az c-vitamin.Jó vérzés csillapításra pl,no meg amúgy is ebben a szüttyös időben nem is árt.
Én csodálkozom,hogy nem hív vissza a dokid kontrolra.Ilyen amúgy volt nekem is a fiammal,bár csak pár napig barnáztam,de hetente látni akart!!
Február 13 tuti szerencsés nap lesz!!Nekem az a szerencse napom,és amúgy is,akkor jönnek hozzánk vendégségbe netes barátnők messziről,és csapunk egy netes talit :lol:

mimi12
 
 


[quote="noki&potyi"][ írta:noki&potyicolor=green]Mimi[/color]
Dr Hajdú Krisztinához jelentkeztem be......többen is ajánlották őt és kifejezettem hozzá kértem magunkat!

Na erre voltam kíváncsi :lol:
AMúgy én anno nem nála voltam,hanem egy férfi dokinál.Ő is nagyon alapos és hozzá értő volt.De a nevét ne kérdezd,arra nem emlékszem.
Amúgy szerintem ott minden uh-s jó doki,tök mindegy kihez mész :wink:

mimi12
 
 


Eddig szerencsére nem volt gond a dokival,lelkiismeretes.És amikor hívtam,hogy mi van egyből mondta,hogy mehetek..Lucával is volt a 16ik.héten ilyen,de az csak 2napig,igaz a mennyisége az rengeteg volt.Remélem nekünk is szerencsés nap lesz :) Jók is a netes talik :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nekem is a Szabival a 16. héten (is)volt vérzésem.Viszont nála kiderült,hogy melsőfali mélyen tapadt volt a lepény,és együttlét után volt.Onnantól jobban figyeltünk.

Netes tali.Nagyon jók!!
Én másik fórumon is szoktam írni,és jó régóta,még terhesen regeltem.Olyan jó társaság jött össze.Kb hasonló koru gyerekek,persze vannak nagyobbak kisebbek,van aki csak tervez.DE!! 2008-ban rengeteg helyen voltunk,és sokan voltak nálunk is,és értékes emberekkel ismerkedtem meg. :lol:

mimi12
 
 


Noémi,nekünk akkor sem találtak semmi okot a barnázásra,talán azt,hogy másnap volt az esküvőnk,és az idegbaj kerülgetett,hogy minden rendben lesz-e :wink:

Én is írok egy másik topikba is,nálunk volt már "nagy" tali+egyenként is szoktunk találkozgatni!

Hívtam a dokit,azt mondta hívjam vissza fél óra múlva,sztem szülsnél volt! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mimi
Én is úgy tudom,hogy mindenki nagyon profi az Istenhegyi Klinikán,de állítólag amint hallottam ismerősöktől Dr Hajdú Krisztina a legjobb!
Az az igazság,hogy ha nem mondták, ajánlották volna Őt akkor mindegy lett volna,hogy kihez megyek......,de ha már ennyire ajánlgatták.....nem tehettem meg,hogy máshoz megyek :D:D:D
Tündi
Amint Mimi leírta a rutascorbin vérzéscsillapításra jó!
Én most néztem meg a papíromat és Nekem a barnázásom a 6dik héten kezdődött és azóta szedem is......pedig kb 1-1.5 hétig tartott csak......és most fogok róla leállni!
Mondjuk szerencsém van ,mert Nekem nem kell recept semmilyen gyógyszerhez ,mert itt nálunk bármit kiadnak anélkül!
És jól felszerelt a gyógyszertárunk!
Tehát ha valakinek szüksége van valamilyen gyógyszerre és nincs receptje akkor érdemes ide eljönni érte!
Vagy ha messze laktok akkor megveszem és postázom :D bárkinek :D

Kép
noki&potyi
 
 


[quote="noki&potyi"]
írta:
noki&potyiTehát ha valakinek szüksége van valamilyen gyógyszerre és nincs receptje akkor érdemes ide eljönni érte!

Hová?? :lol: :lol: Pest-Megye elég nagy :lol:

mimi12
 
 


Noki,merrefelé laktok?Jó kis gyógyszertáratok van :)
Dokit elértem,csütörtökön kell mennem hozzá és megnéz uh-n+kapok gyógyszert.Csak éljem túl ezt a 2napot még!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja igaz is :D Már átírtam Üllőt :D
Tehát: 2225 Üllő, Pesti út 100. Telefon: 29/320-940 :D

Kép
noki&potyi
 
 


ÁÁá Noki,azért Üllőre útra nem ruccanok most el Érdről :lol:
Amúgy,ezért jó ám ha valaki mondjuk úgy "faluban"lakik.Bár már nem budaörsön lakunk,de kb 10perc alatt ott vagyok,és ott is a patikában oda adnak bármit.Na jó,de ismernek is.
Azért helyesbítek.Bármit nem adnak oda,csak olyat ami nem árt,vagy recept köteles amúgy,de később vihetjük a receptet.

mimi12
 
 


Itt mindent ,de mindent kiadnak recept nélkül is!
Azért írtam ha valakinek szüksége van valamire akkor nagyon szívesen postázom neki.......ez már egy jól bevált szokás nálam :D

Kép
noki&potyi
 
 


Hello lányok!

Iszonyat sűrű napokon vagyok túl, ezért nem jöttem. Rengeteget írtatok, alig győzöm visszaolvasni... :wink:

NÁlam sem múlnak a rosszullétek, szinte egész nap émelygek, mondjuk legalább róki elkerül... Noki :lol: hát, jól megszenvedsz, az tuti, de arra gondolj, hogy a hetekben enyhül és egy hónap múlva talán teljesen elmúlik!! :roll:

mimi12 :lol: nálunk is hasonló volt a helyzet (21. hétben vesztettük el) de most már engem sem érdekelnek a babonák. magasról teszek ezekre. Mi is azonnal szétkürtöltük, minél hamarabb tudjanak velünk együtt örülni...

bútor-téma :roll: vannak tök jó diszkont áruházak, ahol nem használt cuccok vannak, hanem minőségi áru és megfizethető áron. Mi Diósdon néztünk ki egy boltot, ha megtalálom, felteszem a címet :arrow:

Üdv az újaknak :lol: :lol: :lol: szuper, hogy ilyen sokan vagyunk!!

Én is nagyon várom, hogy ilyen gyönyörűűűű baba-fotom legyen, mint Nektek!! Olyan szépen látszanak a babucik!!!még egy hét...én is tiszta para vagyok, remélem, minen rendben mocorgóval :lol:

pusz, a.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


a babakocsin mi is vacilálunk még.. de hát van idő... Majd tavasszal, mikor már jól leszek :roll: :roll: igaz, Noki?? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran
Mi ugyan ezt néztük ki :D
Csak Mi itt :D
http://kikol.hu/kikol/csecsemoagyak.html

Kép
noki&potyi
 
 


Madaran!
Mikor velem megtörtént ami megtörtént...Utána egy inszemes csajjal jól össze is vesztem,mert képes volt az írni,hogy az amit én átéltem semmi ahhoz képest amit ő átél a sikertelen próbálkozásokkal.Nah,akkor ha a közelemben lett volna,tuti megrugdosom,hogy álljon már talpra,és fejezze be a siránkozást!!
AMúgy még utána írt párszor a mamára,vagyis egy ideig,majd a végén hatalmas balhéval majdhogynem el lett küldve a búsba.
Áhh,kicsit lökött volt a csaj,és olyan volt,mintha szélhámos lenne.Mellesleg majd minden fórumra regelte magát különböző nevekkel...

Ez tök jó ez a bolt.A kiságy jó árban van!!!Csak megsúgom,mikor a Szabinak kerestük a kiságyat,akkor találtam ilyet használtban és drágábban :roll:
Te Diósdon laksz amúgy??

Na dobok egy másfél héttel ezelőtti tortakóstolós képet.
És tettem fel a www-embe a Szabi szülinapjáról pár képet.
Kép

mimi12
 
 


Szép napot!

Csak olvasom, hogy ti mennyit mentek orvoshoz, ultrahangra, vérvételre :roll: :roll: :roll: :roll:

Én a 8. héten mentem el orvoshoz, akkor volt UH és vérvétel. Legközelebb a 18-20. héten kell mennem UH-ra.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?