Új privát üzeneted érkezett!

Nita, add meg te is a mailcímed és neked is átküldöm!

Kép
adiadi
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda, éjjel 2:45-kor felfeküdtem a szülőágyra és 3:15-kor már kinn volt a pici lány! Hála Istennek, könnyen szülök!

Kép
adiadi
 
 

 
 

mázlista :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi: gyünyörúúú, milyen kicsike, kis kiabálós :D És tényleg a haja is milyen gyönyörűűű :D
Egyébként, igen én simán Linda vagyok, a többeik Melindák!? Tényleg vicces, hogy hárman ilyan hasonló névvel vagyunk!

Kép
nyuszifül16
 
 


Melisch: Nem történt semmi velem ezért is nem jöttem.

Kép
csucsu05
 
 


Na,az teljesen ok!Remélem a másodszülöttem nekem is ennyi lesz!Bár az első is csak 2 és fél volt,burokrepesztés után...
Melis!Frissíts,akkor beadja az e-mailt!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


adiadi elküldted a képet? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, úton van! :D

Kép
adiadi
 
 


Nita Csucsu ti ismeritek amúgy egymást???
Én Melinda vagyok.éS HA LÁNYOM LESZ,AKKOR Ő IS.éN SZERETEM A NEVEM.Hülye kapsz lok,utálom!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita és Máté fia :wink: Kép Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.26 22:32-kor.
melisch
 
 


Melinda: Igen ismerjük. Egy helyen lakunk.

Kép
csucsu05
 
 


Lányok, ki küld még képet? Mert eddig adiadié jött át! Ha nem gáz, akkor én lassan megyek aludni, mert iszonyat álmos vagyok...

Kép
nyuszifül16
 
 


szörnyen néztem ki... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, a te babád is gyönyörű és neki is milyen hosszú haja volt, mikor megszületett! :D

Kép
adiadi
 
 


Oh, Nita! Nagyon arik vagytok, milyen szép a Te kisbabád is...tök jó a kép, amin mosizol :wink:
Annyira drukkolok, hogy erről a kismanóról is ilyen képeket küldjék Nekünk majd! :D No, meg úgy akarok menni körmöztetni, hogy nekem is legyen már pocim! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


jaja...kész hajasbaba volt......
lányok elköszönök mára...reggel korán kele....remélem jo hírekkel jövök....
sziasztok....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cukik a kádas képek is, nem néztél ki szarul, csak úgy min aki picit fáradt...önbizalmat! önbizalmat kérünk! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


szerinted nita ki néz jól ki szülés+vajudás után hát a picik! Máté pedig nagyon aranyos gyönyürű kisfiu!

adiadi neked is megjött a képed ha akarod feltehetem azt is de csak ha te kéred ha nem mindenki nézze priviben

Kép
Kép
melisch
 
 


Szép álmokat és holnap várjuk a híreket!

Kép
adiadi
 
 


Megyek én is aludni Lánykák, jó éjt mindenkinek!
puszi :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Melisch, inkább ne tedd fel, aki kéri, elküldöm neki e-mailen! De azért köszi! :D

Kép
adiadi
 
 


Csajok, ha 12. napon volt pé sztetek holnap tesztelhetek egy 10 HCG-t vagy felejtsem el.Ha úgy vesszük, akkor a ciklus rövidebb lesz két nappal, tehát még hat napom lenne, de lehet, hogy ez hülyeség...

Kép
nyuszifül16
 
 


Jó éjt nektek.

Kép
csucsu05
 
 


ok szép álmokat mindenkinek! Bár én még nézem a gyilkos számokat :wink: Nita holnap várom a hireket!

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó éjt Nyuszifül és mindenkinek szép álmokat!

Kép
adiadi
 
 


Nya, erre nem válszolt senki!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül, ne siesd el, türelem!

Kép
adiadi
 
 


Nyuszifül: Én nem tesztelnék. Mert hiába korábban volt pé-d de nem biztos hogy a teszt mutattja még. És nega tesztet nem jó látni. Én várnék vele pár napot.

Kép
csucsu05
 
 


oks, nyugszom!!!!!! :shock:

Jó éjt!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: :)
Még pár napot várj és utána hozod a zebrás tesztet:)

Kép
csucsu05
 
 


nyuszifül szerintem még nem. Én számolom ugy, hogy holnap leszek a 10.ik napon (17-én) volt pozitiv tesztem. Tudod mit felteszem a görbémet és akkor azután te is láthatod, hogy állsz!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 14400_.png
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.27 08:00-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Hú Csucsu, ha igazad lenne, hm ...sütnék Neked egy tortát! De komolyan, de akkor már Nitának is adnánk belőle! Na, tényleg sipirc az ágyba! Jó éjt ,puszi!

Kép
nyuszifül16
 
 


Elég szépen fenn van a hőd, de egyidőpontban méred! Mert én nem, pedig elvileg csak úgy van értelme.

Kép
nyuszifül16
 
 


ja 8-kor csörög a telefonom belököm a számba :lol: és alszom tovább, mindig kukucskálok hány óra és olyan 8:04-kor leolvasom, beállitom a telefont, hogy 1/2 óra mulva ismét ébresszen és alszom tovább :lol: :oops: de a te hőd is ott mozog azért tettem fel az enyémet

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Munkahelyről írok, nem volt időm még visszaolvasni rendesen. Majd délután pótolom.

Képzeljétek ma van a 32. napom és csináltam tesztet, de negatív lett. :( Már annyira idegesít. Lehet hogy megint kimarad a menzim? Pedig 10-én pozitív lett az LH tesztem. Akkor menzinek is kéne lenni nem? Mi a véleményetek? Mondjuk nekem 20 nap feletti a ciklusom, volt már 34 napos, de hosszabb is. Most várok még egy hetet aztán felhívom a dokimat, hogy most akkor mi a helyzet. A tesztnek már jeleznie kéne szerintem ha lenne baba. Úgyhogy most idegeskedek. A babáról meg letettem, de legalább jönne meg akkor.

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


szép jó reggelt mindenkinek!

perpike sajnálattal olvastam a negativ tesztelésedet. Tényleg késik neked már 3-4 napot de még van remény! Ha te negativval kezded a hetet akkor nem lesz sikeres hetünk :cry: bár nyuszifüllel mi is lassan de biztosan a ciklusunk végére érünk és tele vagyunk reményekkel mint te! Látom aggaszt az egész és már pirinek is tudnál örülni mert azért az is arra utal, hogy minden ok odabenn. De ha neked voltak 32 napos cilkusaid is akkor még nem kell megijjedned! Jó munkát mára és még jelentkezz mert aggódtunk ám már érted :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Perpike!
Sajnálom :( de még ne add fel! :wink:

Este jövök Én is szülési fotóval(most per pill.nem találom.) :twisted:

Ma megyek körmöshöz.szerintetek milyet csináltassak?Melyik a leg tartósabb?A tipp+porcelán jóóóóó?Kb.10 éve volt tipp zselém és nagyon könnyen lejött.Pl:a menyecske csizmámat amikor húztam fel,egyik le is esett majdnem a körmömmel együtt.Azt hittem becsinálok úgy fájt. :evil:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Jaj Nita,de szép a kisfiad!!!Te hány óráig szültél???Mekkora haja van??!!
Mikor mész dokihoz,és mikorra várjunk??
Megyek én meg virágot venni,mert meghalt a férjem barátjának az apja.Mióta vele vagyok 4 temetésen voltunk moziba meg egyszer sem... :shock:
Az idén ez a második,múlthéten voltunk,és ez a bácsi nagyon sírt a hátunknál,hát nem gondoltam,hogy ő lesz a következő...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mucus,köszi a táblázatot!!Megint fiam lesz!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mucus: A porcelán körmöt én jobban szeretem pont ezért mert nem törik le olyan könnyen mint a zselé. Bár én a tippet nem szeretem hanem épitett porcelán körmöm volt sokszor. Sőt ha hosszú a körmöd akkor elég ha ráhúzatod a zselés vagy porcelán réteget.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!! Szép napot mindenkinek :)! Hu nekem bejött amit a fogamzásnaptárban írnak mert tényleg lányom lett(akkor voltam 21 éves és juniusban fogant) :)....ez tök jó,köszi mucus hogy feltetted,most február,márciusban nagyon kell gyurnunk :D

Kép


Kép
Vendég
 


Perpi: Nagyon sajnálom, mindenféleképpen menj dokihoz, lehet csak egy ici-pici hormon, és egy két hónap múlva pockalakó tök tutin fogja magát érezni a pocidban!
Tudom, hogy nem vagy teás, de ha már mindent kipróbálsz cikafrak ciklus közepéig, csak próbáld meg. Mensit meg a kamilla tea hoz meg, nekem régebben midnig bejött. A dokit meg ne halogasd! Jobb ezen előbb túlseni. Bár tudom, ha hosszú ideje próbálkozol ez sovány vígasz. Drukkolok Neked!

Mucus: Nagyon tuti a naptár, akkor én ezek szerint fiús hónapok elé nézek! :wink: Nem is bánnám, mondjuk nekem annyira mindegy! Csak dédelgethetném már...

Csucs:Veled mizu? Ciklusilag hogy állsz?

Melinda: Sajnálom a temetést, de ezta mozi elmaradást mihamarabb be kellene pótolnotok! :lol:

Ma reggel nem bírtam ki, csak egy Lh-t csináltam jóstesztként, hát baromi halvány másfélét nem mertem. Szóval ezeket lehet csinálom pár napig. Azt szeretném kérdezni, hogy mostreggel felhajtottam egy csésze kávét, az illata nem zavart, de baromi rosszul lettem tőle..szédülök...de most komolyan, de ez lehet attól van, hogy baromi ideges vagyoka vizsgáim miatt, mert ha nem jön össze vmelyik nem diplomátzhatok idén...

Kép
nyuszifül16
 
 


Na megyek fözni,mert nem lesz belölem semmi :). és délutánra kell mennem dolizni :(. További szép napot mindenkinek!!!

Kép


Kép
Vendég
 


Nyuszifül: Én a PÉ-n túl vagyok de nem tudom hányadik napon is vagyok mert én most nem nézem.

Kép
csucsu05
 
 


Kirus: Jó főzést, mit dolgozol?!

melish: ja, mi kitartóan küzdünk, de én azon gondolkodtam, ha nem jön össze most, lehet megvárom az álamvizsgák végét, mert ez az idegbetegség nem jó...
De akkor meg a gyes-gyeddel jövök ki szarabbul...Tényleg erről tud vki vmit, Melinda? Te ezt vágod sztem?!

Kép
nyuszifül16
 
 


Csucs: Te jól csinálod, nem parázol rá... :D

Na, elmegyek veszek vmi ennivalót a boltba!

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül, köszi meglesz :). Zöldség osztályon dolgozom (T.scoban). Nem a legjobb...de valahol muszály. És attol rettentöen félek ha netán teherbe esek és még nem tudok rola akkor nehogy elmenjen a baba az emelgetéstöl :cry: ! Mert bizony meg kell emelni 20 kg-os ládákat is :(.. :cry:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Engem nem is hiányoltok :)

Kórházat megjártuk. Elveszett a decemberi vérvétel, így újra vettek vért a Kicsimtől, szegény kiabálta, hogy nee, nee! Úgy sajnáltam :cry: Azt mondták, vigyük át mi a vérét a másik kórházba, mert úgy nem veszik el :shock: Átvittem.

Nita! Ne aggódj, minden rendben lesz!
Nyuszi! De jó, akkor tényleg lesz eljegyzés! :D
Perpike! Most nekem is késett, több napot, nem tudom miért csinálja ezt velünk :?
Meli! Mi a tavasszal Csanáloson voltunk lagziban :D (Nagykároly mellett)
Nem tudom még mit akartam...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?