Új privát üzeneted érkezett!

Ánizs!

És milyen lakkot?

Jucus
20170114224602
 
 


Drezsy!
HAJRÁ, ÉS NE ADD FEL! NE HAGYD, HOGY AZ INDULATAID VEZESSENEK!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsuzsimanó és Jucusmamus! Aki nem akril festéket használ hanem diszperzitet színez be, az tegyen bele a ragasztólakkjából egy keveset, és mindjárt nem matt, hanem szép selyemfényű színt kap! Tudjátok hogy én még mit használtam lakkozáshoz? A parkettát lehet lakkozni ilyen lakkal - én megsimogattam az Anyukámnál dolgozó festőt, aki valami felújított parasztháznál a gerendákat kente le vele - tehát nem a Gemini, stb. büdös lakk, hanem ez tejszerű fehér. Ezt is bele lehet keverni a festékbe.
anizs007
 
 

 
 

Koda!
CSak szombaton jutok el a boltba a keretért, sajna már nem fér bele a postázás a márc.15-be, de lehet, hogy Apu megy Miskolcra, és akkor elküldöm vele. Ha nem, akkor majd viszem én.Majdcsak kibírod valahogy...el lehet pl. ütni az időt egy kis dekupázsolással. Hallottál már róla? Kép

Ánizs!
Teljesen felcsigáztál ezzel a háromszög alakú mécsestartóval! Mik a terveid vele? Vagy titkosítottad? Kép

Manóka!
Üdvözöllek én is köreinkben! Végre Debrecenből!!!! Nagyon szépen sikerültek a cserepeid - hátmég a kisfiatok !!! -, én arra még nem próbáltam, de szerepel a rövidtávú terveim között.Kép
Én általában az István úti Kreatív Kezekben vásárolok, nagyon ritkán az UNIO-ban, ill. nem rég fedeztem fel a Kálvin téren lévő Boszorkányboltot (lehet, hogy nem pontosan ez a neve, valami boszorkányosKép), szerintem ez a legolcsóbb. Te tudsz más lelőhelyről is?
Én egyébként már fél óra múlva kiveszem a gipszet a formából, viszont 3 napig szárítom. Hát...mindenki másképp csinálja Kép

Anikó!
Végre! Csak GRATULÁLNI tudok!!!!!!!!Kép

Drezsy!
?????????

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Sajnos azt előre nem tudom. Amikor apának olyan dolga van, hogy nem kell sokat várnia. Ezt persze esetleg előző nap tudjuk meg. A közeljövőben sajnos nem. Miért?

Ánizs!
Gratula!!!!KépKépKép
Összehoztuk végre!Kép Ott az összes link, ez a lényeg. Nem érted? Sebaj, majd belejössz!Kép Ha valami nem tiszta, mélcímem tudod.Kép

Drezsy!
Nekem is ígértél mélt, de nem kaptam.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


DrezsyKépKép
Innen is kitartás!!!

manókaKép
Mit vettél a hobby boltba???

ÁnizsKép
Nem tettem lakkot a festékhez, én utólag szeretem fényesíteni. Bár nem is szoktam mindígKép

JubiKép
KépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Manóka!
...tényleg, mit vettél a hobby boltban? És melyikben voltál?

Drezsy!
Várunk valami életjelet...Persze csak ha a fontosabb dolgokat már lerendeztétek.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Helló!

Jugi,
van a Domus melletti garázssoron egy kézimunkabolt, ahol már vannak hobbys dolgok is, de elszoliztam az időt, így már nem mentünk be. De majd holnap!
A Kálvin téri bolt, az szerintem is nagyon jó, a szalvéták ott nagyon gyönyörűek. Van még egy jó kis bolt a Rákóczin is.

A keretből még most vettem ki a gipszet, mert a férjem szerint én türelmetlen vagyok.De még szárad holnapig. Remélem, akkor már jó lesz. Tényleg, ti milyen gipszet használtok?

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
Ezen ne csodálkozz! Feladtam egy szalvis csomagot egy bizonyos postán itt Miskolcon. Mérlegre tették, fizettem 120,- Ft-ot. Két nap múlva feladtam egy másikat a Corában, ugyanolyan borítékban, ugyanabba a városba, de 4 db szalvétával több volt benne. Mérlegre tették, fizettem 70,- Ft-ot.Kép

Itt vagy most?????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép
Most vagyok itt! Jók ezek a posták! Igazad volt, tényleg kell papír a minipakkhozKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Csak azt akartam neked mondani, hogy a katalógust tényleg nem egyszerű letölteni.Kép Én is megszenvedtem vele. Tényleg olyan mintha lefagyna tőle minden, de nem. Olyan mintha bejött volna az oldal, de lefagyott. Türelem kell hozzá.Kép Nem kell az oldalt piszkálni, szép lassan le fog jönni. Nyugodtan olvasgasd közben a babanetet, nyugodtan pucolj hagymátKép, sőt inkább főzz egy fincsi ebédet apának.Kép
Amikor minden oldal bejött, akkor gyorsanKép elmented a vincsire, és ott nézegeted, macerálod. Kép
Csináld olyankor amikor apa nincs otthon!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép

OKÉS, majd megpróbálom. Képzeld! Ma tényleg pucoltam hagymát. Apa odaállított a fakanál mögé. Csináltam egy kis paprikás krumplit neki. Úgy bezabált belőle, hogy most itt alszik a hátam mögött a kanapén.KépKép Félálomban azt motyogta, hogy csak nyugodtan internetezz, addig én pihenek egy kicsit. Ez volt 2 órája.Kép
Én is lefekszem.

Puszi nektek!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Manóka!
A Rákóczin a Művészellátóra gondolsz? Ott vannak szalvéták és öntőformák is? Mert én elég régen jártam ott, és akkor még nem voltak.
Én Horváth gipszet használok, nagyon jó.

Drezsy!
REmélem ma reggel kisütött nálatok is a Nap Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Szép jó reggelt! Milyen friss vagy. Olvastad, hogy megjött az "orgona ablakkal" szalvéta??? Még tegnap írtam. Fel is adtam neked, meg néhány más témájú társátKép Remélem jók lesznek!

ManókaKép
Én háztartási boltban veszem a gipszet. Eddig mindegyik bevált, én tudtam dolgozni velük. Amit Jubi mond, azt tényleg sokan dícsérik!
Még most se árultad el, mit vettél tegnap a hobby boltban.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Most, hogy mondod, tényleg dereng valami.Kép Az az igazság, hogy tegnap sokáig nem voltam itthon, és mikor hazaértem alig győztem elolvasni a sok hsz-t. Mire a végére értem az elejét elfelejtettem, a hsz-t is úgy írtam, hogy izgett-mozgott a poronty az ölembenKép Gondolom ismerős a helyzet..Kép Most már arra is emlékszem, hogy mennyire örültem az ablakos szalvétának! KépKép Előre is köszi! Neked is elindult tegnap este a csomag, legkésőbb holnap meg kell, hogy kapd.
Azért te sem olvasol elég figyelmesenKépKép, hiszen Manóka végül csak nem jutott el a hobby boltba

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi, Manóka!

Megkövetlek benneteketKépKép Esküszöm nem láttam, hogy nem jutottál el a hobby boltba Manóka! Most olvasom, hogy szépülni voltál helyetteKép
Én állandóan Marcival a karomban olvaslak benneteket. Olvastad is, hogy mennyire örül minden izgő-mozgó figurának. Tiszta mocsok a képernyőKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda Kép
Ezt Marcikának küldöm, hadd kenje az a gyerek a képernyőtKépKépKép

Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi

vagyok
jaja, most kel fel a nap...


köszi az aggódást mindenkinek, aranyosak vagytok.


drezsy
drezsy
 
 


DrezsyKépKépKép
De jó, hogy itt vagy. Azért küldhetek szalvétát neked? Megjött a csomag amit vártam. Van szafaris, kiscicás és még mások is. Jóóóóó?
Kép

JubiKép
Te meg jöhetsz hozzánk takarítaniKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda

JóóóóóóóóóóKépKép
ha nem tudod hova tenni, akkor küldhetsz...
drezsy
 
 


Sziasztok!

Süt a nap, a fejem meg szétmegy, úgy fáj.

Én Etalon márkájú glettelőgipsszel csináltam a keretet, jó, csak kicsit a széle porfik le, ha fogdosom. Ha nem válik be, legfeljebb kiglettelem a fürdőszobátKépKépKép

jubi,
azt a Horváthot hol veszed? Van szelvéta a művészellátóban, de már én is rég voltam. Ma majd megyek arra, csak sajnos a babakocsival emlékeim szerint nem fogok tudni bemenni. Vagy az Únióba látogassak el?

Koda,
én tanultam 3 évig Miskolcon, Diósgyőrben laktam, és imádtam. Most is felrémlett előttem a tavasz, amikor mentünk kirándulni, meg a kedvenceim, a hegyek, sziklák....KépKépKép

Van egy csomó natur cserepem, a férjemtől kapott virágnak kellene egy jó kis kaspót csinálni, csak még az ihlet.... de, ha kész, felteszem.

manóka

manóka
manóka
 
 


Drezsy!
Végre megkerültél!Kép Kép Kép

Koda!
Takarítom én itthon eleget a monitortKép

Manóka!
Először én is glettelőgipszet használtam, de szerintem vacak. Én a horváth féle gipszet a TESCO-ban veszem, két kilós kiszerelésben van, már nem emlékszem mennyibe kerül, de valahogy 150 ft körül. Ez sokkal jobb! A másikkal inkább tényleg a fürdőt gletteld! Kép
Az UNIÓban én nem sok mindent szoktam találni, viszont néha ki lehet fogni jó szalvétákat akciósan (35 ft/db)


Csináltatok már hűtőmágnest gipszből? Én most próbálkozom az elsőkkel, de tetszik. Ugyan semmi köze a szalvétázáshoz, de legalább a gipsz és a festék stimmelKép :http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/h_t_m_gnesek.JPG
Ez pedig az egyik barátném fiainak szobájába készült: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/szomor__maci_portr_.JPG

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! Egy német oldalon láttam szalizva ezeket a mécsestartókat. Hivatalos forrás szerint nálunk is beszerezhető ez az öntőforma, csak rá kell jönnöm, hogy hol! Igencsak mutatós darabokat lehet belőle csinálni!
anizs007
 
 


Ánizs!
Nem tudnál ide belinkelni néhány hivatkozást arról a német oldalról, olyan kiváncsi vagyok! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


halihó

milyen mécsestartóról van szó?
elvesztettem a fonalat
drezsy
 
 


Drezsy!
Örülök, hogy próbálod megtalálni...KépKépKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


iderakhatnátok a képit...
igazán
drezsy
 
 


Jubi! Ahhoz először rá kellene jönnöm, hogy hol láttam! Igen gusztán néztek ki!
Drezsy! Háromszög alakú gipszből kell kiönteni, és a közepén teamécsest lehet belehelyezni. Gyönyörűek voltak a képen. Olyan öntőforma, hogy egy lapon két méretű háromszög van!
anizs007
 
 


Sziasztok!
Raktam fel néhány új illetve régebbi művet. Vigyázat nem külön ablakban nyílnak megKép
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=35250&PHPSESSID=9c9925309b0d775c4332a44c784c82b2" target=_top>A borosüvegek</a> antik arany keretes, amit természetesen nem ad vissza a fotó.
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=35251&PHPSESSID=9c9925309b0d775c4332a44c784c82b2" target=_top>A négy jóbarát</a>-ot most délelőtt kreálltam.
Ez a <a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=35252&PHPSESSID=9c9925309b0d775c4332a44c784c82b2" target=_top>puttó</a> iszonyatosan giccses, és a repesztése sem sikrült kultúráltan.
Ez a két dolog pedig nem dekop (x szem), és nem is nagy szám, de remélem nem haragszotok meg, ha megmutatom:
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=35253&PHPSESSID=9c9925309b0d775c4332a44c784c82b2" target=_top>konyhai kép</a>,
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=35254&PHPSESSID=9c9925309b0d775c4332a44c784c82b2" target=_top>macis minipárna</a>
Az utóbbi azért is kedves számomra, mert Gergő még a pocakomban lakott, mikor ezt megcsináltam Neki.
Ne haragudjatok, ha sok voltamKép

Szandra
krampuszmama
 
 


SzandraKép
A puttó a kedvencem! Imádom az ilyen képeket. Csak irigykedek itt, hogy ilyen van neked. Nem tudom, mostanában csak a giccsre áll a kezem. Kép
Szóval nekem teljesen bejött. A kerete külön tetszik!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Édes drága asszonyság Kép!
Hogy nézik meg maguk a cseréimet?????
Kb. két hete (sőt...) dekkol a cseréim közt. Lásd mint Monet.
Egyébként lehet, hogy a te csomagodba is csempésztem belőle. Valakiknek raktam, csak ugye CavigntonKép

Pusszancs:
Szandra
krampuszmama
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓ! Biztos nem az enyém lesz az! Fogadjunk, hogy olyan kapja, aki nem tud majd mit kezdeni veleKép
Hátha marad még belőle és akkor nemsokára megint cserélünk.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szandra!
A négy jóbarát annyira jó lett!!!!Kép Nekem kicsit olyan IKEA fíííííííling.Kép...és mit nem adnék egy ilyen macis párnáért. De tényleg! Képzeld nekem volt egy kispárnám, amit akkor vettek nekem, amikor születtem, és elfértem rajta. Aztán szépen cseperedtem, előbb-utóbb lelógtam róla, aztán már csak a fejem fért rá, még a nagyfiam születésekor a kórházba is bevittem magammal, és valamikor tavaly ment tönkre. Élt 30 évet.Béke poraira Kép Nehogy azt higgye valaki, hogy infantilis vagyok!Kép...Ja, és egyáltalán nem voltál sok!!!!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szandra!
Valamit elfelejtettem! Még soha nem dekopácsoltam madzagra. Ennek http://babanet.hu/album/albumimages/1769/32413.jpg leírnád a pontos menetét? Szeretném belevágni a fejszémet...persze csak finomanKép
Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Már annyira jöttem volna hozzátok, de kis különmunkám akadt.Kép Aki nem ér rá, lépje át!!!!!
Képzeljétek, hogy jártam.Kép
Mosás közben az egyik melltartómból valahogy kicsúszott az a merevítő drót. Amikor szedtem ki a ruhákat, természetesen beleesett a dob mellé /felültöltősöm van/. Na, hogy a fenébe szedjem ki?Kép Gondoltam fém, hát rákötöttem két hűtőmágnest a dobra, hátha magához rántja. Nem rántotta, sőt a két mágnes is eltűnt. Csak kicsit voltam ideges.Kép Piszkáltam, nézegettem, de nem jutottam sokra. Apa hazajött, mondom neki mi történt. Nem is a drót izgatott, hiszen talán beakad valamibe és feljön. Viszont a hűtőmágnes vagy szétmállik, ami fehér ruhához tuti nem illene, vagy nem ázik el, de eldugítja a szivattyú nyílását és nem tudja kinyomni a vizet. Apa belenéz, hát ott van a gép oldalán a két mágnes.KépKép Most már csak abban bízom, hogy a drót is kekerül belőle valahogy.Kép

Koda!
Hagymát pucoltál és én nem vittem Neked levelet? Borzasztó!KépKépKép

Jubi!
Szuper a hűtőmágnesed! Én dekupázsolni akarok majd hűtőmágnest.Kép

Szandra!
Klasszak a képeid, mint mindig!Kép
Ezek szerint te keresztszemezel is? Anyukám nagy bolondja annak. Most készülnek a KATICÁS asztalterítőim.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép
Tudom, hogy nem szép dolog, de olyan jót derültem a mosógépes sztorinKép
Hogy csinálod a mérges pofit??? Már ezer éve akarom kérdezni.

JubiKép
Nézd csak! Nekem ilyen van: http://babanet.hu/album/albumimages/1549/32513.jpg
Ja! A hűtőmégnesek aranyosak nagyon!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

A mosógépe sztori elé elfelejtettem írni, de most a többieknek pótolom: NEM RÖHÖGNI!!!!!!!!!Kép
Mérges pofi:
Bal oldalt:
Formázás
Egyéb formázások
Képek, mellékletek és jelzések
Ott keresd meg az index linket, katt és meglátod.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda!
Hát te is borász vagy?Kép Akkor légyszi írd le te, hogy hogy készült? Ha neked több időd van..

Kata!
ÉN KÉREM NEM RÖHÖGTEM!Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


KataKép
Kérem bocsájtson meg!
Kép

JubiKép
Fogtam egy köteg barna kötöző zsinort. Fehér sajna nem volt, de azzal is lehet. Ragasztópisztollyal odarögzítettem a zsinort a bor alsó részére. Szorosan feltekertem. Helyenként odaragasztottam még a zsinort, hogy biztosan ott maradjon. A végén szintén odaerősítettem. Et mondjuk kerüljön hátúlra. Úgy szebb. Lefestettem fehérrel a zsinort. Mikor megszáradt, a kívánt szalvétát a szokásos módon felragasztottam. Ugyan ezt megcsináltam az üveg nyakánál is.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!
Köszönöm a dícsérő szavakatKép
Részvétem a párnánakKép
Az üveg dekopács nagyon egyszerű.
Én alulról kezdtem feltekerni a madzagot, úgy, hogy az elejét odaragasztottam az ujjammal együtt pillanatragsztóval. Majd, kb. 10 soronként ismét ragcs, de figyelj arra, hogy mindig egy oldalon ragasztózz, hogy ne össze-vissza legyen nyoma.
Kivágtam a mintát, (van aki tépi) és ráragasztottam (én tap.ragasztóval). Oda is kentem, ahol nincs szalvéta, hogy nehogy foltos legyen.
Végül is ennyi.
Azért kérdezzük meg Kodát is Ő, hogy csinálta, láttam, hogy az Övé festve is van néhol.
Koda?

Kata!
A mosógépes sztorid burleszk filmbe illikKép
Jajj, ez nem röhögés, igenis szomorú vagyok.
Míly nyomorultúl érezheti magát az a szerencsétlen melltartódrótKép
A katicás motívum nagyon tetszik, lehet, hogy lekoppintom és megrajzolom. Excell-ben kitűnően lehet ilyet csinálni.
Rád gondolva (persze nekem is nagyon tetszett) vettem egy katicás ablakmatricának (is) való mintát. Megcsinálom és felrakom, és, ha tetszik és gondolod küldök belőle.

Na végeztem, mennem kell hajat nyírni ApánakKép

Szandra
Kép
krampuszmama
 
 


Hú, Koda gyorsabb voltálKép
krampuszmama
 
 


Sziasztok!
Keresztszemezők idesüssetek, itt az én albumom:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1675
( köztük a Szandra által készített konyhai kép is!)
Szandra!
Nagyon szépek a dekuplik is!!
Kata!
A katicás leszámolós, vagy van négyzetrácsos is? Érdekelne a minta! Ha nem gond...Ja, és nagyon sajnálom, ami a melltartóddal történt, én sírtam is !!!
Kristófom: Kép(csendben van, megyek megnézem mit csinál..)
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!Kép
Hát nem is ismertem ezt az oldaladat!!! Az a akonyhai kép gyönyörűűűűű! Na persze, a többi is. De nekem ez tetszik a legjobbanKép

Kép


KatókaKépKépKépKép
Hol vagy bogárkám? A mosógépben matatsz??Kép (kicsit átpillantottam a másik topokba)
OKÉ KATA! BEFEJEZTEM! Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

jelentkezem, a fejfájás megszűntKépKépKép, a kozmiban megszépültem, vettem két ovális keretet, kiöntöttem,+ van egy zöldséges hűtőmágnesnek valóm azt is. Erre leülök, olvaslak

Jubi,
holnap elmegyek a gyerekkel a Tescoba, de már mindegy, elfogyasztottam ezt a glettgipszet.Kép
Erre a hűtőmágnesre ráéreztem, mert vettem mágnest is a Boszorkányban. Csak nem voltak különleges szalvétákKép, de azért vettem párat.Kép

Szandra,
tetszettek a munkáid, én is xszemezek is. Majd teszek képet, ha be lesznek keretezve. Most egy egerest csinálok a fiúnak. Az üveg is nagyon szép, még én sem próbáltam, de ami késik, nem múlik, csak nekem nincs még pisztolyom.Kép

Koda,
a te üveged is nagyon jó, mindig megkívánom, amikor nézegetem őket.

zsuzsimanó,
a kendőkre te vartad rá a kongré csíkot, vagy úgy vetted a törölközőt?

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda, Szandra!
Köszönöm a továbbképzést borosüveg ügyben. Nemsokára belevágok, aztán meg majd mutogatom..Kép

Zsuzsimanó!
Aztaaaaaaaaaaa...Nem semmik ezek a keresztszemes remekek KépLegjobban a Kristófos takaró és a törölközők tetszenek!Kép

Manóka!
Ha már a TESCO-ban jártok, nézd meg a szalvétákat is ott, ahol a szülinapos dekor cuccok vannak, ki lehet fogni jókat, és kb 160 ft egy csomag. Csak egy kis türelem kell a böngészéshezKép
Fejfájásmentes szép napot holnapra!

JÓ ÉJSZAKÁT, SZÉP ÁLMOKAT MINDENKINEK!!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


ManókaKép
Mikor az én fiacskám 2 hónapos volt, én egész nap pizsibe rihangáltam kócos fejjel. Úgy néztem ki, mint egy élő halott. Te pedig szoliba, kozmetikumba járszKépKép Nem semmi energia!!!!
Ja igen!Kép
És az üvegen a mintát vagy a benne lévőt kívánod meg?KépKépKép


JubiKép
Jó éjszakát!
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
a bort, azt nem szeretem, így azt nem, meg amúgy is olyan rég nem fogyasztottam semmit, hogy szerintem egy pohár is megártanaKép Szeretnék is már táncolni menni, de söröcske nélkül milyen lehet az este???KépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


ManókaKép
Ettől, nem lesz semmi bajodKép
Kép


Jó éjszakát nektek!!!!!

Pusz

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nektek is jó éjszakát!

Köszi Koda, biztosan jól alszom majd

manóka

manóka
manóka
 
 


Szerencsétek, hogy nem röhögtetek. Röhögtem én eleget kínomban.Kép

Koda!
Megbocsájtom! De csak mert ilyen szépen kérted!Kép
Hoppáááá! Katóka?????? Neked nem engedtem meg ám csak Jucusnak! Figyusz! Én marhára értem ám a viccet,nem kell befejezned!Kép
Mosógép köszöni jól van.Kép Szerintem már nagyon nem akar itt lenni. Jó ideje az utolsó öblítésnél a túlfolyón mindig kienged egy liternyi vizet. Aztán egy jó hete, megakad a program a mosásnál. Szóval picit tekerni kell a gombon, hogy tovább menjen. Aztán most még ez is.KépKép Pedig nem veszek újat amíg bírja.Kép

Szandra!
A katicához van rendes leszámolható rajz itt: http://www.7ya.ru/photos/private.aspx?Rubrid=20387&ob=0
Anyunak ezt nyomtattam ki és ő ez alapján csinálja. Ablakmatrica mintám nekem is van katicásban, de én nem matricázok, nincs is már hozzá semmim. Anno a lányommal csináltuk, de meguntuk aztán ő elszórakozta a festékeket is.Kép Ha kell küldök neked mintát.

Zsu!
Fent Szandránál a katicás linkje.
Hogy ti mit össze nem bökdöstök. Ha tudnátok anyunak milyen mintái vannak... Van valami lefűzhető keresztszemes újság aminek minden példányát megvette. Azt mondta ha kerestek valamit szóljatok és ő megnézi nektek.

K.

Ui! Babasírástól mentes jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

KépKép


KépKép
kata007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?