Új privát üzeneted érkezett!

Hát lányok, ez elég meredek, hogy vadidegenek így belepofáznak, mit meg hogy csinálj a gyerekeddel!!!
Persze nem lehet a két dolgot összehasonlítani, de volt már rá precedens, hogy a kutyusunk miatt beszóltak, "hogy jaj, de csúnya!" a hát ő lepődött meg a legjobban, amikor visszaszóltam, hogy "Te se vagy szebb"

Esztó,
hogy van az ínyed? Jobb már? Képzelem szegény párod, hirtelen azt hihette, vámpírrá váltál éjszaka :)

Böbi,
én is kértem most időpontot a Praxisba, 14-én megyünk majd (lett volna jóval hamarabb is, de direkt úgy kértem, hogy a genetikus legyen majd, ne a szonográfus.)

Anita,
Nektek nagyon jó utat, meg jó szórakozást, vigyázz magatokra!

Annus,
ez tök jó, amit mondott a védőnő a csíkokra! Remélem, akkor már én is megúszom, bár Te azért előttem vagy 3 héttel :lol: :lol:

emese1979
 
 


Helló!

Én sem szeretem, mikor vadidegenek szólnak bele, mit hogyan csinálunk... Az más, ha olyasvalaki szól vmiért, aki ismer bennünket, és tapasztalata is van. Akkor lehet gondolkozni, hogy megfogadom az intelmét. De ezek a szurkálódások az idegenektől leperegnek. Szerintem irigykednek, és kell vmit taláálni, amibe beleköthetnek... :)

'Jó" cukrozást holnapra! Aztán meséljetek, hogy bírtátok! :)

Sissy! Hova kell szurkálni? Mert nekem is kellett szurkálni, amikor el volt törve a lábam és giszben volt, de akkor a hasamba kellett szúrni. Ugye most nem hasba kell szúrnod magad??? :shock:

Na, mi most kimegyünk a kertbe. Még van egy kis nap... :)
Vendég
 


na ő a kis ronda kutyusunk :)

Kép

emese1979
 
 

 
 

Emese! Ez vicces visszaszólás! :)
Vendég
 


Cuki a kép... :)
Vendég
 


Eszter nem tudom mikor talizunk.Böbivel már cseréltünk számot,így majd írok neki vagy hívom.Ha gondolod privibe küld el te is a számod.

Hát felénk is van egy két ilyen kedves egyén aki beleszól mit kéne csinálnom a gyerekkel.
Míg kisebb volt addig kocsiba cumival aludt el.Simán volt olyan aki kikapta a szájából. :evil:
Néha azért még most is kell neki utcán,boltba is.Ha fáradt vagy fáj valamilye.De én még nem akarom tőle elvenni,nagyon sokszor jól jött már.De múltkor pont a boltos csaj cibálta ki a szájából.Mérges is lettem,mert egy Grétike ordított,kettő a pénzes kezével fogdosta.

Még mindig pakolászok.Félek hogy itthon marad valami.

Sz petrus:Vannak árak iker kocsi esetén is.Szörnyű.

Nekem amúgy sok tetszene,de olyan húzós az áruk,annyit most nem adunk érte.

Majd még jövök!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese a kutyus nagyon édi.Én is akarok ilyet.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,
reggel akkorát böffentet a regglelije után, hogy egy percig azt hittem, a férjem volt :) A csámcsogásról, pukizásról, horkolásról meg szuszogásról nem is bezsélve, de nem akarok off lenni! :wink:

emese1979
 
 


Emese,
most nem keltem véres fogakkal :) de fogmosásnál, és még evésnél is vérzik.

Anita,
küldöm a számom, de Böbinek is megvan :) majd irj h megkaptad e.
majd akkor értesítsetek.

Tiszta depi vagyok amióta felkeltem...nem tudom mi van. Na megyek, viszem a macskámat dokihoz, nagyon beteg :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Üdv mindekinek.

én is holnap megyek vércukorra.Mindíg neki vágok, hogy holnap,de nincs erőm korán kelni :oops:

Ma én is depis vagyok.Szép idő van, de nem tudom, olyan nyomasztó minden.

Takarítás.Szombaton megvolt.Még jó hogy van mosogatógépünk mert kijött valami ekcéma a kezemen a mosogatószertől.Ment a kukába egyből.Amíg gyógyulgat jól jön ez a kis masina, bár nem vagyok nagy híve, mert gyakran sütök vagy nokedlizok amivel nem tud megbírkózni :lol:

Engem is idegesítene ha beleszólnának abba hogy mit csináljak és mit ne a gyerekemmel.Lehet hogy van hiba a nevelésembe, de másokéba is, és előbb mindenki nézzen magába mielőtt beszól másoknak.

KépKép
harhaj
 
 


Emese,ez jó.De sajna nincs úgy helyünk hogy legyen kutyusunk.Majd idővel.

Eszter megkaptam a számod,írtam is.A cicádnak jobbulást!Mi a baja??
A takarítás akasztott ki ennyire??

Leltem egy tök jó kocsit.Majd később mutizom.Most jöttek hugomék búcsúzkodni.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Tücinek jó gyógyulást.

Eszter
A Vámpírok Éjjszakájának Vége. :lol:

Kipihentem magam, Marci is oviba volt és a kutya is csini lett.

Emese
Ilyen kutyus nálunk is van Málna a neve és a mi kutyánk (Westi) odáig van érte, de, hát köztük sosem lesz teljes a szerelem. Most keresek neki csajszit, de akik eddig megkerestek a világ végén(Veszprém, Kecskemét, Pécs) laktak és persze vigyem én. Hát köszi akkor inkább veszek mellé egyet (apa ma evvel állt elő, hogy ő hoz neki nőt). Kapós lenne, mert angol apa és magyar anya van így tuti nem beltenyésztett és Tk.-s.
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Anita,
megkaptam, mentettem is.:)

elkapta állitolag a virusos influenzát, antibiotikum kura, stb. Mult 7en azt mondta a doki hogy már rendbe jött, pedig még mindig dart wader hangja volt, ahogy levegőt vett, erre tegnap láttam a garázsban, hogy ahogy hapcizik véres váladék jön fel neki...nem értem hogyan mert leginkább bent van (nem a lakásban, hanem a garázsban), de félek hogy el kell altatni. Azt mondták ezek a fajtatiszta macskák nem tul ellenálloak. (brit kék macsek)
Persze én nem ápolhatom már a baba miatt, és a szivem szakad meg ahogy a garázsban olyan keservesen nyávog... :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja, nem a takarítás akasztott ki ennyire, nem tudom mi a bajom ma :)
csak bőghetnékem van egyfolytában.

Incike, nálam most kezdődik :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ő armand

Kép itt még egészséges :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nagyon szép macsesz.

Kép
Kép
incike
 
 


Zdori!

Te tudod már, mikor mész cukorterhelésre? A Jahnba fogsz menni? 7főn megyek a dokimhoz, akkor megbeszéljük, mikor kell mennem, de mi kb. egyidős terhesek vagyunk, és elvileg ugyanoda megyünk. Lehet, talizunk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is visszaértem.Olvasok még... :)

Szofi!Gratulálok az értékelésedhez!De ugye pici fiad segített?! :lol:

Annus!Hello,újra itt! :) Tuti szuper volt nektek!Jók a képek,szépek vagytok!!! :D

Babakocsi:Először én is mózeseset néztem(merev alja miatt).De miután láttam,hogy 30-40 ezerrel megdobja a babakocsik árát,és igazából 2-3 hónapig van rá szükség.Így lemondtam róla.Amit vettünk,annak 175°-ban dönthető az ülése.Az első hónapokban ugyis pici a babus,és plédet teszek majd még alá,így nem lesz rosszabb a tartása.Nekem sajna sok a100-200 ezres babakocsi. :oops: Viszont a lábrésze vízszintbe tehető.

Póráz:alapból nekem sem tetszik,de ha azon múlik,hogy eltűnik a gyerek(még ha 'csak' fél órára is,az idegbaj lenne!!! :roll: ) ,vagy a kisebbere figyelek és addig a nagyobb elkóricál...(később)
Akkor inkább engem nézzenek hü*ének,mint bármi történjen a gyerekkel..

Nekem a Panadolt mondták,hogy nem árt...Néha annyira erős a migrenem,hogy szédülés-hányinger van...Eddig kb.3-at vettem be össz-vissz.

Mozza!Megy a drukk!!!! :) Igen a 28.hét... :lol:
Sex:Tudomásom szerint,amíg jól esik.Hangsúly a pózon van(kényelmes legyen,és NEKED!ne apának:lol: :lol: ).Az utolsó időkben állítólag megkönnyíti a szülést,mert lazítja az izmokat.Nődokim szerint(én már kérdeztem :oops: :) )

Susycat:Jó nézelődést holnapra Nektek,bizti édes lesz a Pici!!!

Tinu!Borzasztó éjjeletek lehetett,én is frászt kaptam volna.
Remélem nem lesz komolyabb baja Tüncinek! Jobbulást!!!

Anika!Örülök a babáknak! :D
Sajnálom a visszeresedést(huhh de szép magyarosan...) :(
Nem is tudom mi a jó,mert ugye a sok fekvés sem...
Sztem csak a dokid tanácsai szerint(ilyen kor tuti sok az okos ember...)!

Én is úgy tudom,h. a 3 trimeszter a 28. hétben kezdődik.
Petrus! a25. hét,még csak a 6 és feledik hónap,nem? :oops:

Emese!Kutyitok nagyon édes! :)

Anita!Jó utat nektek,és kellemes pihenést!!!

Holnapra jó 'cukrozást' Csajok!!! :D

Rizses husit főztem,megyek és eszünk.
Hanna már éhes,nagyon ficánkol... :lol:

Kellemes estét!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Fabri!

Trimeszter mizéria :) Majdnem vadiúj szülészet könyv szerint, (és halvány emlékeimben is úgy él) hogy 12 hétig tart az első, 12 hétig tart a második és 16 hétig tart a 3. trimeszter. Meg a régi tk, irta, hogy 28. héttől, de az új szerint 24-25. héttől van a 3. trimeszter. Ami azért tűnik logikusnak, mert a szülés és vetélés időhatára is a 24. hét.
Vagyis, akkor számít szülésnek a dolog, ha megvan a betöltött 24. hét VAGY 500 g-os a magzat VAGY életjelenségeket mutat.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon helyesek a kutyák macskák! Nálunk a gangfolyosón lakik összesen 5 cica, 1 kutya, 2 gyerek (a szüleivel), 2 görény, 5 hörcsög, és két öreg néni. Ennyi nekünk elég is egyelőre az állatokból! :D

Emese, a sógornőméknek ugyanilyen a kutyusa. 5 éves, kan. Zepnek hívják. Szerintem olyan ronda, hogy már édi! Tudom, én se vagyok szebb, de legalább nem horkolok annyira, és én is édi vagyok! :D

Tüncinek jobbulást kívánok.

Mi még nem voltunk babakocsi-nézőben. Talán a hétvégén.

28-án megyek vérvételre - ez még nem a cukros, meg 29-én a védőnénihez.

Én épp csak tölteni fogom a 24. hetet a cukrosnál. Szerintetek mennyire valószínű, hogy esetleg jó eredmény lesz, aztán meg mégis problémát okoz, hogy nem a 26. héthez közelebb voltam...?

Zsüci, sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni... :( Gyere gyakrabban!

Panndi, én biztos, hogy ki fogok akadni, ha belepofáznak a gyermekem ügyeibe! Az igazság az, hogy engem már alapból is felháborít, ha idegenek nyilvánítanak kategórikusan véleményt az én (vagy mások) ügyeimről. PL. Mikor férjhez menni készültem, több kollégám, aki alig ismert, közölte, hogy hülye vagyok ilyen fiatalon férjhez menni, mert úgyis válás lesz a vége! :x :x :x A pofám leszakadt komolyan!!!

Na jólvan, megyek dolgozni!
Puszi:

Zsófi

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Édik a kutyák,cicák.

Tesómék most mentek el.
Remélem jó utunk lesz.Az igazság az hogy baromira félek.Mióta volt a baleset nem mertem ennyire messze menni.Remélem nem lesz baj,nem akarok még meghalni. :(

Ha hanyatt fekszem nem kapok levegőt.Pár napja a pocim is feljebb van.

http://5mp.eu/web.php?a=babakocsik&o=dMdxroPBij
A piros kocsi nagyon bejön,de hordozó nincs hozzá.Újonnan meg drága is,pedig olyan szép.

Szép estét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Velünk minden oké:)

Én szerdán megyek cukros vérvételre, nekünk kikeverik ott, és nem is műanyag pohárba, hanem bögrébe adják :)

Még variálok, hogy aznap menjek-e dolgozni, vagy ott üljek és olvassak :)

Nagyon édesek a kutyusok és a cica is :), nekem panelbe nem kell állat, szerencsére most már csak egy hörink van, volt degucsaládunk is a nyáron :)

férjemet ma kérdeztem, hogy szerinte hány hetes vagyok, válasz: 5 :)

Védőnő barátnőm szerint 26 hét, ha kiszámoljátok, hogy 40/3 akkor 26,6 jön ki :)

Vetélést meg ma én a 29. hétig olvastam azután koraszülés :)

Jövőhéten megyek is kiváltom a várandós csomagot :), és megveszem a szivacsot a kiságyba, és utána már csak tényleg nagyon apró dolgok kellenek: vízhőmérő, hajkefe, 2 db textilpelus, ja és 2 db kissapka, meg kiszokni :)

vanni neked csak a legjobbakat kívánom, valami nyugtatót szedsz még a magne b6 mellé? pl: seduxen, pipophen

citromfű teát is ihatsz :) az is jó nyugtató

2 hét múlva nálunk is kiderül, hogy áll a méhszájam :)

sex: az idejét sem tudom mikor volt utoljára :( :)

tinu, jobbulást nektek

Üdv mindenkinek

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Pumukli!
Mi Balatonra mentünk 5 napra, amikor Amina 1 éves múlt, és vittük a porszívót. Nagyon sokáig minden nap használtuk, mert újszülött korától így szoktattuk, ezért aztán nem is sírt soha orrszívásnál. Én inkább elvittem, mint hogy ne tudjam kipucolni az orrát, ha zavarja benne valami.

Emese!
A „kis ronda” kutyusod nagyon cuki!!!! :lol:

Cumi: Amina cumizik még mindig. Ez van. Mondjuk ma még nem volt a szájában. Legtöbbször akkor kell neki ha fáradt, álmos, beteg, nyűgös. De ha valaki ki merné venni a szájából hát biztos minimum leordítanám e fejét! :evil: Mit képzelnek magukról az emberek? Senki nem ment még cumival a szájában férjhez!

Eszter!
Gyönyörű a cicád! Nem tudom, hogy elkaphatod e a betegségét, de kérdezd meg az állatorvost, mert ha nem akkor ápolhatnád. Szerintem nagy szüksége lenne most rád. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Először azt hittem, ezt komolyan gondolja a védőnő barátnőd, már megijedtem :-)

Nekem van elevites "pörgetőm" (én hívom így), biztos ismeritek, nyomon lehet követni a terhességet, rajta vannak a főbb méretek stb. Ott is meg én is úgy tudtam, hogy betöltött 24. hét után már életképes lehet a baba.

Anita
nyugi, nem lesz semmi baj az úton. Én is sokkal félősebb vagyok Maja óta. Sokkal óvatosabban vezetek.
pumuklii
 
 


Cukros lötyi,Nekem vinnem kell a port,meg csinálni 2vagy 3 dl teát.Csak citromot tehetek bele.
Szerintem 2 dl csinálok citrom nélkül.Nem volt olyan vészes Grétivel sem.Vérvételre akkor megyek ha megjöttünk.

Ildi vicces lehetett a férjed.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus! A Baby Bruin üveg nálunk nem jött be. Szerintem jobb a széles szájú üveg, mert az jobban tudja utánozni anyacicit. Ezt meg mivel keskeny, szerencsétlen gyerek az egészet bekapja. Persze láttam már olyat akinek jó volt. Aminánál Aventet használtunk, most Tomme Tippeet fogok, nehogy féltékeny legyen. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny
porszívó jön velünk. Én az út miatt aggódom csak, mert 5 óra alatt előfordulhat, hogy megtelik az orra. Főleg, ha elege van az egyhelyben üléstől és sirdogál kicsit...

Ebbe bele kell törődni, hogy mindig lesznek okoskodók körülöttünk, akik mindent jobban tudnak.
Én nem akartam, hogy legyen Majának cumija. De, ha úgy adódott volna, biztos adok neki. Azt gondoltam, hogy akkor már inkább ujjszopi, de az se érdekelte. De eszembe se jutna azért más anyukát leszólni, mert cumizik a gyereke vagy az ujját szopja.
pumuklii
 
 


Na megjöttünk az állatorvostól, hát jól megkínozta szegényt :?
de bíztató volt, picit megnyugodtam. És adott két orvosságot is (a rendelőben a macskának, meg hazahozatalra), ott voltunk fél órát, és nem volt hajlandó pénzt elfogadni :shock:

Édua,
hát jót röhögtem a férjed válaszán :D
Nálunk az elején volt az hogy apa mindenkinek azt mondta aki kérdezte, hogy hányadik hétben járunk hogy 8 hetes terhes vagyok :) pedig már elmultam 16 hetes :D
Ezt elkerülendő minden héten megbeszéljük az aktuális hetek számát :D

Szofi,
képek az új séróról??? :)
Ilyenkor már haza kell menni, nem dolgozni.
A két gyerek a szüleivel és a két öregnéni is állatnak számit? :D :D

Anita,
ne aggódj, semmi baj nem fog érni titeket!!! csak pozitívan :D

Szex:
nálunk nincs aggódás emiatt, hogy ártana. Igazából eddig szerintem eszünkbe se jutott ez a kérdés...De most azért aggódok, hogy eszembe se jutott :) persze azért óvatosabbak vagyunk, de nem "álltunk" le.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Reny,
a nődokim egyenesen eltiltott a macskától, borzasztóan leszídott amiatt hogy van...hát mondtam neki, hogy csak azért mert babát várok nem fogom kirakni az utcára. No meg a lakásba nem engedem be, kizárolag a garázsban van, nem csókolgatom stb... már az almot se én takarítom.
Most mondta az állatorvos is, hogy én semmit nem csinálhatok, nem foghatom le, csak csepegtethetem a szájába a gyógyszert, és másnak kell lefogni..
De látom rajta hogy megviseli az hogy most nincs nagy dögönyözés, meg ilyenek. Keservesen nyávog mindig. :(
persze simogatom én, de a párom nagyon nagyon félti a babát, hogy bármit elkap.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Édesek a háziállatok!!!

Emese, én is Valentin napon szerettem volna menni, de mivel én egybekötöm a 30. heti uh-val (ez miatt már nincs kedvem külön menni az Imrébe, mert az elmúlt 2 alkalommal idióták voltak), ezért megyünk inkább 2 héttel később. Még több, mint 4 hét, olyan messze van! :-(

Ma fekszek az ágyon, erre odajött Gyöngy és alámtett egy pelenkát! :-) Úgy nevettem. Most meg a földön fekszik és ordít, mert nem engedem ide.... Úgyhogy maradok a netnél, amikor alszik, nem szeretem, ha sír, de engedni sem szeretnék mindent.

További kellemes estét, ha már nem jönnék, akkor Anita jó utat és majd írj!
Vendég
 


Eszter! A mi macskánk csak lakásban van, nem eszik nyers húst, tehát pl. toxoplasma kizárva. Én simogatom, puszilgatom, cipelem jobbra-balra, pucolom az almot. Ja és verekszünk is, tehát karmol és harap. Még soha semmi bajom nem volt tőle, pedig egy terhességet már végigcsináltunk együtt. Sőt lassan 20 éve vagyok macskákkal körülvéve, de a vérképem szerint még sosem volt toxoplasma fertőzésem. Szerintem a nőgyógyászok, és úgy egyébként az orvosok valamint általában a védőnők is kicsit túllihegik ezt a macska dolgot. Pl. a játszótéri homokozó valszeg sokkal fertőzőttebb, mint a mi otthoni macskáink.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Azt elfelejtettem leírni, hogy Amina és Luci a legjobb barátok! A gyerekem annyira szereti a macskát, hogy reggel az első dolga megkérdezni, hogy Luci hol van? Eteti, fésülgeti, gondoskodik róla. Én meg imádom, hogy ők imádják egymást! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
örülök, hogy van ellen példa, Te :)
én is úgy szeretgetném, de ha ezt meglátná apa....hát épp most hívott, és megint azt mondta, hogy ne is simogassam. GOndolom a következő már az lesz, hogy rá se nézzek, mert attól is bajunk lesz :( pasik...
nekem a toxoplasmát holnap nézik csak...de én is világéletemben állatoztam, macska, kutya, teknős...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát irigyellek Reny :)
Azt hiszem Armand és Álmos erre a szintre nem fog eljutni, ha apán múlik :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nekünk is van 2 teknősünk is. Én soha nem féltem attól, hogy bajom lesz a cicától. Szerintem simogasd nyugodtan, csak figyelj arra, hogy utána alaposan moss kezet, vagy esetleg vehetsz fertőtlenítő kendőt, kézmosás után azzal áttörlöd a kezed. Ennyi. Nem mondta a doki, hogy fertőz e a betegsége?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Eszter! Az én férjem utálja a macskámat! Nem szép dolog tőle, de ez van. Viszont a gyerekekbe kódolva van az állatszeretet. Úgyhogy ha Álmoson múlik, szerintem nagy barátok lesznek. Apa meg talán megenyhül ha látja, hogy a kisfia imádja a macskát. Amina is mindig mondja Apának, hogy simogasd meg! Akkor általában 1 ujjal megsimizi. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Amina itt fülbevalót kreált Lucinak. Luci meg hagyja. :lol: Kép Barátok

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na megjöttem!Kimentünk vásárolni!

Én is megkérdeztem apcimat h szerinte hány hetes terhes vagyok.Gondolkozott,majd mondta h 28 :lol: Végülis nem sokat tévedett!

Apukám meg amikor 20 hetes voltam azt mondta h a 10.hétben járok!Aztán a barátnője kérdezte meg h hanyadik hetet taposom,mert h nagy a hasam ahhoz h a 10.et :wink:

Reny!
Köszi a cumisüveghez a hozzászólást.Hát majd kiderül hogy kell e egyáltalán...bár lehet h az én csöpp kislányomnak pont jó lesz. :wink:

annus11
 
 


Amina nagyon édi a cicával.Sajna én inkább kutyus párti vok,de azért ari.

Hát mostmár én sem bírtam ki.Megkérdeztem én is apát hány hetes vagyok.27-et mondott. :lol: De legalább sejti.

Lánykám megevett 1,5 szelet kenyeret szalámival,vajjal. :shock:
Persze én sem maradtam le.
Reggel annyira kívántam a kakós csigát,ami kívül tiszta csoki.De már nem kaptam,így holnapra írattam 2-t.Azt még megeszem indulás előtt. :oops:

Ti kívánósak vagytok még??Én nagyon.

Böbi majd írok,ha odaértünk.Meg szerintem szerdán megtudom majd írni hogy mikor kéne talizni.Úgy jó lenne???

Megyek fürdés.

Majd még benézek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szex:
Nekem speciel nem az a kérdés hogy lehet-e vagy sem. Sajnos én terhesség nélkül is kisétvágyú vagyok. (Mármint apának sajnos). De az elején a rosszullét és a 24 órás álmosság szólt a szex ellen, mostmár a hasam zavar. Nem is csak a pózok miatt, hanem egyáltalán nem érzem magam csábítónak, és így nem is tudom rávenni magam. Sajnos. :( Szerintem kb 2x3x voltunk együtt apával mióta babát várunk.
Az egy dolog hogy apának teteszem (meg hát ennyi kihagyás után szerintem az asztalt megszexelné amúgy :) )…a baj bennem van.

Sissy:
A Nóra szép név, mi is ezt választottuk. Remélem nem nő kukaca a pocaklakómnak…mert ez a Nórikázás elég jól ráragadt az egész családban.

Anita:
A kívánósság rám szakaszosan jön. Van amikor egyáltalán semmi különös érzésem nincs hetekig, aztán beindul. Viszont ami nagyon érdekes (mert úgy tudom fordítva szokott lenni), hogy az elején nem voltam egyáltalán kívánós, aztán így a közepe felé kezdetem az lenni.

Vettem HippNatalt.
Holnap iszok belőle, kíváncsian várom.

Jaa és talán kedden elkészül a laptop,akkor már tudok rendesen önni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Incike,
édi a westitek is!Az e-dog.hu-n is érdemes megpróbálni, hátha találtok neki bnőt :) Ahol korábban laktunk, az egyik néninek is volt egy westije, Bigyó : :lol:

Eszti,
sajnálom a cicát! Reméljük jobban lesz, nagyon szép macska! Szerintem azért a lakásban tartott cicákkal túl nagy gond nem lehet, inkább amelyik kertben van, meg mehet ahova akar.
Nem tudom, milyen fogkefét használsz, de vannak ezek a puha sörtéjűek, hátha az nem bántja annyira az ínyedet.

Anita,
mikor indultok holnap? Nem lesz semmi gond, nyugi! Én különösen nem vagyok kívánós, csak állandóan zabálnék...

Ja, megkérdeztem én is a férjem, hány hetes terhes vagyok, ő 20-ra tippelt, de sztm csalt, mert sokat gondolkodott, biztos elkezdett visszafele számolni májustól :roll: :roll:

Reny,
hogy tűri a cicátok, hogy Amina játszon vele! Türelmes lehet nagyon!!

Zsófi,
remélem már otthon vagy!!!Sztm ha már betöltöd a 24. hetet, akkor ok! A 24-28 hét között végzik - az én dokim a 28 héthez közelebb pl. - sztm orvosa válogatja, pontosan mikor küldd el.

Mozza,
nem tudom, Te cukros trutyit szoktál-e inni, de a zsömis cukros teszthez most találtam ezt:
"A másik szűrőmódszer, amit a Szabolcs utcai munkacsoport szülészei propagálnak és nálunk elterjedt, a „zsemlés” (szűrő) módszer előnye, hogy a legkellemesebb módszer, mert a terheseknek nem kell éhgyomorra várakozni, valamint olcsó is. Az álnegatív esetek aránya itt 15%, de mivel ezt a módszer bármikor, akár minden terhességi vérvételkor, alkalmazhatjuk, ez az arány 3%-ra csökkenthető. A módszer kivitelezése: reggel 7h kor meg kell enni egy un. vizes, zsemlét (ami a szabvány szerint 30 g szénhidrátot tartalmaz) és meg kell inni 2 dl tejet (ami kb. 10g szénhidrátot tartalmaz). Ezután egy órával, azaz 8h-kor meg kell mérni a vércukrot. A vércukor meghatározása minden esetben a szérumból történjék bárhonnan veszik is le (azaz a gyorsteszt nem alkalmas). Gyanús az eset terhességi cukorbetegségre, ha ez az érték 7.0 mmol/l felett van. Ebben az esetben kb. 80%-ban kell számítani terhességi cukorbetegségre, tehát az így „kiszűrtek” egy része nem beteg (álpozitív esetek). A dolog tisztázása céljából (második lépcső) cukorterhelést kell végezni."

emese1979
 
 


Pingi,
biztos nagyon-nagyon csinos kismama vagy Te is, mint mindannyian itt!!! És a párodnak így is Te vagy a legcsábítóbb, úgyhogy ne gondolj butaságokat!! :wink: :shock:

emese1979
 
 


Petrus! Én ezek szerint csak a 'régi'-t tudtam :oops:
Azért jó tudni,hogy változik a számítás.Ezekszerint akkor lassan a 3.-ban járok én is. :D

Háziállatok édesek,bár én a tisztaság mániámmal,csak kertesben tudnám elképzelni.Gyerekkoromban a családiban mindig volt kutyusom.

Anita!Jó utat!
Szép álmokat!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Emese!Luci elég jól tűri a kiképzést, néha már nekem rossz nézni, hogy mit művel vele. Hasánál fogva cipeli, húzza a farkát, vizet csöpögtet rá, aztán megfésüli, ilyenek. Szoktak kergetőzni szobából kifele Amina kergeti a macskát, visszafele a macska Aminát. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok lányok!

megjöttem végre a 4D-ről meg a cukorterhelés is megvolt!

A cukorral kezdem: teljesen jó emlék maradt bennem, mert nagyon szomjasan mentem, és 4 korty alatt le is húztam a lötyit! Volt egy fél citrom is, ami segített egy picit! Aztán meg a 2 óra alatt a cukortól teljesen felpörögtem, vihogtam, meg ilyenek! :)))

A 4D: Julcsi még mindíg Julcsi, és nagyon szégyenlős, de csak ami az arcát illeti! Fél óra alatt semmire sem reagált, hogy picit elforduljon! Egy profil kép azért készült róla!
A méretek: FL:4,4 cm BPD: 6,4 cm AC: 20 cm Súly: 784 gr.

Hát ennyit rólunk! mindnekinek mennek a drukkok, aki mostanában megy UH-ra, meg cukros lötyit inni! Kép Julcsi

KépKép
ancsika80
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem voltam aktív már egy pár napja, de mentségemre szóljon, hogy átalakítottuk Bazsika szobáját Bencénk fogadására, úgyhogy már csak a kiságyat kell majd behelyezni egy pár héten belül! :)

Tök jó lett minden, nem is hittem volna! Bazsi mikor meglátta, tátott szájjal nézett körbe, hogy most akkor ő hol is van, melyik szobában? :) Édi volt!

Látom, jó témát dobtatok fel: házasélet! :) Hát igen, a mi "korunkban" elég viccesen festhetünk, de azért szerintem egyáltalán nem árt! Sőt! Ha a kedv megvan, akkor hajrá, még 2 hónapig biztos! Mi azért hetente, másfél hetente 1x "összejövünk"! :) Na, jól kidumáltam a családot!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Emese:Reggel 9-kor indulunk.

Ancsika:Julcsi nagyon szép.Örülök hogy minden rendben.

Bencus anyu:Nemrég mi is rendezkedtünk,így járt Gréti is.Napokig csak azt mondta új a szobánk.

Pingi:Akkor megtudták csinálni a laptopot?

Képzeljétek!Lánykám azt hiszi azért megyünk "nyaralni" mert hogy a lakásunkat addig lerombolják.Ugyanis szoktuk nézni a viaston a nagy házalakítást.Abban a műsorban is elküldenek nyaralni és addig rombolnak,aztán meg új házat építenek a családnak.Hát Gréti meglepődik majd mikor hazajövünk,mert a mi kis házunk az ugyanitt marad.Senki nem épít újat. :D

Szép álmokat!

Még indulás előtt jövök köszönni.

Amúgy most is eszem. :oops: Egy bálna leszek májusra. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó estét!

Nagyon édik a kutyuk, meg a cica képek is! :)
Nálam a kutyák a favoritok, van is 2 :)

Ancsika
Nagyon édi Julcsi :)

Pingi
Tényleg lehet hogy elmentünk egymás mellett :) mi délelőtt voltunk.

Voltunk mi is dokinál, Zoé is maradt kislány, minden rendben vele, a legaribb az volt, amikor ásított egy hatalmasat, és utána cuppogott (nem hallottuk, láttuk :) ), korának megfelelő, de nagyon kis dundus: 613gr. :)
Zárt a méhszáj úgyhogy most nagyon happy vagyok!

Anika
Sajnálom hogy viszeres problémád van, de jó hogy az ikrekkel minden rendben! :)

orrszívó
nálunk porszívós van, ez nagyon hatékony, a többiről nem hallottam túl jókat.
krém
 
 


MOst nem tudlak visszaolvasni benneteket! Remélem holnap.

Nem értek valamit. 22 hetes vagyok, az orvosom május 20-ra írt ki. Nem értem. Én ez alapján május 31-et számoltam.

Eszter
NAgyon szép a cicád. A toxoplazmózis miatt jobb vigyázni. én sajnos allergiás avgyok az állatszőrre, de nagyon. 11 évig macskám volt, majd allergiás lettem, elhanyagoltam az allergiám, ebből lett allergiás asztma. Ma a közelükbe sem merek menni, sajnos rögtön nehezen kapok levegőt. És amitől a legbetegebb voltam az a lószőr.

Ancsika
Szép a kép nagyon!

Reny
Nem semmi a kép a lányoddal és a macskával.

Szex
Mi Aporral végig aktívak voltunk, most sajnos nem. :) Nem is tudom miért nem, ezen majd változtatni kell. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok !

Tudom rég voltam már de ez volt az utolsó hétvége kettesben apával ! Ugyanis szerdán jön anyósom és rá 10 napra megyünk haza ! :cry: :) :( :D tehát majd otthonrol fogok minden nap bejelentkezni !!! Legalább sokat fogok mozogni és kirándulni ! Mivel anyós még nem volt kint ! Meg pénteken megyek itt vizsgálatra majd elmesélem mi volt !

Annus : Szépek a baba ruhák és a pocid is jó nagy ! :lol:

Marcsi 68 : Üdv itt

Babakocsi : Nézzetek szét a www.babavilág.hu oldalon én ott néztem ki a Tako drifter kocsit 49.999.- De több száz kocsit tudsz megnézni és az ország minden pontyán van boltjuk ! :)

Gyerekpóráz : Én személy szerint ellenzem ! Itt kint a 100 éves papák húzzák-vonják a 2 éves körüli gyerekeket ! Ha elesik a gyerek a papa csak felemelte a kezét így húzta fel a gyereket ! Mikor ezt megláttam én azt montam soha nem lesz az én cserekemen póráz ! :? :x

Incike, Emese : Nagyon szépek a kutyusok !!! Mondjuk nekem mindegy csak kutya legyen mániásan gyülytöm a kutyás tárgyakat, plüssöket ! Sajnos egy hónapja pusztult el az én kis babám ( 75 kg-os roti ) De nem háznál hanem a tanyánkon volt . Ahol volt nagy területe futni és jáccani a család többi kutyájával ! :roll: :lol: :wink:

Reni : Szép a lánykád !!! Első ránézésre mintha Huncutkát látnám ! :P :lol: :P :lol:

Anita : jó Pihenést !

KépKép
anyettka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: