Új privát üzeneted érkezett!

ANDI
Ha gondolod tudok segíteni avatar vonalzó és egyéb nyalánkságok ügyben. :D

dita75
 
 


Noki,
szerintem hülyeség ezen megsértődni. Boni abszolút nem rosszindulatból írta. Én is mondanám itt a csajoknak, ha másnál látnám az avataromat, de nem lenne ebből sértődés.
Azért van az avatar, mert kicsit az tükrözi a tulaj egyéniségét és szerintem mindenki szeretne egyedi, egyedülálló lenni.

i.kata
 
 


Na végre el tudtam olvasni az előző oldalt.

CSIBI

Hát hallod ezt a youtube-ra feltehettétek volna, bár elég szemléletesen adtad elő, úgyhogy elképzeltem az egész szitut. :lol: Tudom neked nem lehetett annyira vicces, de hát ez van, reméljük nem csak a pipi hanem a kakadu is áldásos lehet a kézbőrre nézve. :roll: :lol:

Köszi a blogdicséretet, már örülnék ha tudnék bele írni is valamit. :?

ZSUZSKA
Apjuknak jobbulást!
Bekajáztál? Na végre! :lol: Látod tök rendi vagyok, tegnapra átvállaltam a koplalásodat, a hányós-fosós vírusoddal karöltve, így te degeszre ehetted magadat finomásokból. :wink:

VICKY
Ez a gép nagyon univerzális! :shock: Én félnék ráállni, mert úgy gondolom az én BMI-met már meghatározni sem tudná, vagy még azelőtt eltörne alattam. :oops:

TWIST
++++++++++++ gondolok rád!

MARA
Nekem nem lenne lelkifurim! HAZA AKAROK MENNI!!!!!! :(

BIKFY
Azé sajnálom a pirit, de emléxem, hogy tavaly én is mennyire örültem annak hogy végre beállt a ciklusom, mert előtte sosem tudtam, hogy mikorra várhatom egyáltalán őkelmét. A tavalyi év letelt és tessék megint visszajött a régi módi! :twisted:

dita75
 
 

 
 

Ditus!
Itt ki tudod számítani a BMI Indexedet:
http://www.hazipatika.com/tools/bmi

Noki!
Szerintem sem rosszindulat volt ez az avatarosdi. Ha neked is az tetszik, használd nyugodtan.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita

Kérlek segíts! Lécci-lécci! :P

Én is úgy szeretnék v.mit, ami emlékeztet rá, hogy mikor is teszteljek (nem mintha anélkül nem tudnám :D )
pusiandi
 
 


Andi
priviben megírom, hogy mit kell tenned és honnan válogathatsz!

Bumi
Édi vagy, de egyszer már kiszámoltam még régebben amikor még nem is volt ekkora a súlyom, most már nem merem.

Mindig a Madagaszkár 2. zenéjével vígasztalom magam! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita

Várom a privit. :D

Minél részletesebben írd le kérlek :oops:

És kössssszi
pusiandi
 
 


BUMI
Na jó a kedvedért megtettem ha már voltál annyira aranyos feltetted a kiszámolósdit! :D

30,07 :oops: :oops: :oops: :cry:

dita75
 
 


Ditus!
Én se vagyok sokkal soványabb. 28-29 körül van a BMI indexem.Ez attól függ, hogy mikor mérem a súlyomat. Reggel általában 1-2 kg-mal klevesebb vagyok, mint este.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok
Én úgy gondolom ha valakit ez nem zavar akkor nem teszi szóvá....főleg nem a 2009-es augusztusi babavárók oldalán ahova Én tartozom!
Gondolom nem jóindulatból írta le mindenhova,hogy Én elloptam az avatarát?!?!
Nagyon rosszulesett mindenesetre!
Én soha,de soha nem tennék ilyet szóvá.....még akkor sem ha egyedi szeretnék maradni!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Pár nappal ezelőtt kértem tőletek tanácsot, és nagyon rendik voltatok, mert sokat segítettetek. :D

Most megint lenne kérdésem hozzátok. 4 napja volt az 1. inszemem és duphastont szedet velem a dokim 3x1-t. Most vettem észre, hogy a bugyimon vagy egy kb. 20 filléres barna pötty. Mit jelent? Ugye csak a gyógyszer mellékhatása, és nem más?

Köszike nektek

rodina74
 
 


Na nekem most elegem van és nem érdekel semmi. Jövő hét elején kell újra hvnom a Kaálit, talán március elejére lesz időpont.

timejka
 
 


monic80, bumi1979

koszonom szepen az infot es a batoritast!:))))))

Most nagyon izgulok mi van twist-tel! Eppen most volt itt a beavatkozas ideje, del korul!

Szoritsunk egyutt twist-nek!:)

Szep napot kivanok mindenkinek! puszka!

sünciboglya
 
 


Na most lenyugodtam és átgondoltam. Februárba megyek inszemre úgy döntöttem. Remélem tüszőm is lesz.

Egyébként köszi mindenkinek a bátorítást. Ennyire még sosa voltam ki.

timejka
 
 


Nem tudom már ki kérdezte, kb. 3-4 éve volt ciszta műtétem és a jobb petevezetőm egy részét ki kellett venni. Lehet, hogy ezért nem sikerül? Mármint a műtét miatt, mert a bal oldalalom (lalalala) mindenem megvan. Nem baj, megyek inszemre és kész.

timejka
 
 


Timejka!
Végül is inszemmel megnő az esélyetek. Közben meg lehet spontánkodni. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Timejka !

Ne add fel, mindig kell bízni a következőben!
Gondolom, hogy nagyon nehéz lehet, de én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy egyszer úgyis a saját kisbabámat fogom ringatni a karomban.
:lol:

rodina74
 
 


próba

Kép
pusiandi
 
 


Siker :D

Köszönöm Dita!

Ha valakinek ilyen lenne, szóljatok, cserélek másikra :P

Kép
pusiandi
 
 


Rodina már 2 éve bízom a következőbe. Egy inszemem volt már, nem sikerült. Amikor megjön a bajom, akkor jobb ha senki nem szól hozzám, majd 1-2 nap múlva megint teljesen pozitiv vagyok. Most egy kicsit lehúzott, hogy talán március elején mehetek a aKaáliba.

Drága Dita! Mivel már régen piszkáltalak avatar és vonalzó ügyben, csinyáná nékem avatart? Valami angyalkásat, vagy hasonlót. De csak ha nem gond.

timejka
 
 


Timejka!

A bp-i kaáliba jársz?
Ha igen, ki az orvosod?

Csak azért kérdezem, mert én odajárok, de mi csak most kezdtük a párommal, de már 5 éve szeretnék gyereket.
Elhiszem, hogy az ember nagyon ki tud készülni, én is olyan érzelmi hullámvasúton ülök, hogy az korábban elképzelhetetlen volt.
De - sajnos - nincs más választásunk!

rodina74
 
 


ANDI

Juhéjjjjjjjjjjj! de ügyes vagy, nagyon szééééééép, tudtam hogy menni fog.

jajj ne izéljünk már ezzel.......... NEM BÍROM A FESZKÓT!

Én is csinálok egy újat ugyan a jelenlegit nem láttam még senkinél, meg nem is érdekel ha látom, mivel eleve minden új ciklusban új vonalzóm és új avatarom van. Kata hozzászólása miatt készítek újat, meg most már rövidesen úgyis új ciklus lesz már remélhetőleg jön az a fránya piri hozzám is! :roll:

TIMEJKA

Persze majd otthonról keresek valami jó képet neked okés?
De most sok a dógom! :cry:

dita75
 
 


Rodina még nem voltam Kaáliba, de Győrbe szeretnék menni. Pest nekem túl nagy. Nekem van már egy majdnem 7 éves fiam. Persze örülök is, de még jobban örülnék ha lenne mégegy bébi. Valóban nincs más választásunk, csak néha nehéz, főleg ennyi év után.

Dita nem sürgős, amikor időd van. Köszi előre is.

timejka
 
 


Dita,
rosszat szóltam volna? Vagy csak megújulsz :lol:

Timejka,
és akkor a 2. inszemet hol csináltatod? Azt még nem a Kaáliban, nem?

Rodina,
én remélem, hogy az a barna folt esetleg beágyazódás miatt volt :wink:

Twist már tuti túl van az inszemen, mert 12-re kellett visszamenniük.

i.kata
 
 


Dita

Avatar ügyben is tudnál írni v.mi bevált honlapot? :oops:


Kata

4. nap nem túl korai egy kicsit a beágyazódáshoz?

Kép
pusiandi
 
 


Mindegy, majd meglátom mi lesz.
Majd a természet eldönti a sorsunkat!

Twistről tud valaki valamit?

rodina74
 
 


i.kata írta:Azért van az avatar, mert kicsit az tükrözi a tulaj egyéniségét


Ennek megfelelően szeretnék megújulni! :wink: :lol:

(ha a pirire várok hogy végre új ciklust és ezáltal új külsőt adhassak végre magamnak avatar és vonalzó formájában akkor ez a cumis kölök lesz itt itéletnapig a nevem alatt) :roll:

dita75
 
 


Dita,
ok, úgyis nehéz téged elképzelni cumival a szádban :wink:

Andi,
szerintem nem kizárt, de én sem vagyok doki. Viszont rmélem, hogy a folt már az lehet.

i.kata
 
 


KATA
Hát az mondjuk Bogyó lett volna, de akkor magamról teszek fel képet! :wink:

dita75
 
 


ANDI
Rengeteg hely van a neten ahol találhatsz képeket. Csak két dolgot kell figyelembevenni a feltöltésnél:
Az avatar nem lehet nagyobb mint 80 pixel széles és 80 pixel magas, és nem lehet több mint 10 kbyte.

most találtam egy oldalt egész jó, asszem meg is találtam amit kerestem! :lol:

dita75
 
 


Csak azért kérdeztem, mert azt olvastam, hogy 5 nap kell, mire a megtermékenyült petesejt eléri a méhet, és még onnatól kezdődik a 3-4 napos beágyazódás....

Szombaton egyébként nekem meg volt egy tűhegynyi (alig látható) piros pontom (5. napon), mivel azonban később se barnult be, szerintem nem vér volt :( Pedig örültem volna neki....

Kép
pusiandi
 
 


ANDI
Lehet, hogy kevés a progeszteron, vagy valami más hormonális oka lehet. Majd ha mész legközelebb a dokkerhez akkor kérdezz rá!

Juhéjj de vagány vagyok ahogy meglovagolom a seprűt. :lol: :lol: :lol:

Bikfynéni sztem bepipil a nevetésről ha meglátja! :wink:

dita75
 
 


Dita vagyok.......... csak ingoknitóban.......... :wink: :lol:

Találtam egy angyalkát neki és csak ki akarom próbálni! 8)

timejka
 
 


Na nekem mára letelt a melódia :lol:

Majd este még próbálok jönni, addig is legyetek jók :wink:

Kép
pusiandi
 
 


hűha jó nagy port kavartam.. :lol:

de oda tényleg csak azért írtam be, mert őszintén meglepődtem, hoyg mikor írtam oda...egyébként néha be szoktam írni oda is, az elején is írtam ha visszaolvasol :wink:

na mindegy akkor goniboni vagyok ezentúl.. az még úgysem voltam :lol:
Vendég
 


noki&potyi írta:Sziasztok
Én úgy gondolom ha valakit ez nem zavar akkor nem teszi szóvá....főleg nem a 2009-es augusztusi babavárók oldalán ahova Én tartozom!
Gondolom nem jóindulatból írta le mindenhova,hogy Én elloptam az avatarát?!?!
Nagyon rosszulesett mindenesetre!
Én soha,de soha nem tennék ilyet szóvá.....még akkor sem ha egyedi szeretnék maradni!


már nokinak megírtam, hogy én már korábban is írtam be a 2009es topikba, mert nosztalgiázok :lol: és ahogy most is bele akartam olvasni, őőszintén meglepődtem, hogy mikor írtam be.. és csak ezt írtam meg..nem azt, hogy azonnal tüntesd el mert...

ide is csak beírtam, mert ti úgysem értitek félre... azért tettem idézőjelbe a " lenyúlta" szót mert nem a szó konkrét értelmében gondoltam

máshová nem is írtam


ennyi :cry:

és közben amúgy is tisztáztuk :lol:
Vendég
 


Boniko
Mint írtam is ezt a félreértést sikerült letisztáznunk priv üzenetekbe!
És nem beolvasásnak szántam amit írtam!
Bocs mindenkitől és főleg Tőled,de Én sajna úgy értelmeztem ahogy leírtam!
Értem már,hogy nem az volt a célod,hogy azt bizonygasd ,hogy Én lenyúltam az avatarod!
Minden jót kívánok!!!
Üdv
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


hun vagytok?
Vendég
 


noki&potyi minden jó, ha a vége :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Itt vok! Épp készítettem a sodrófát, hogy szétcsapok közöttetek, de bakker lekéstem a dologról! :wink:
Amúgy meg tickert gyártottam! 8) (rég vót mán oszt hiányzott) :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.01.26 16:33-kor.

dita75
 
 


még jó! úúúúútélom a sodrófát, főleg ha hátilról jön és sötétben :lol:
Vendég
 


Pedig a Monic baseballütős smiley-ét akartam feltenni, azt úúúúúúúúúúúúúúgy imáááááááááááááádooooooooooooooom! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


most viszont megyek kotyvasztok valamit apának, meg magamnak is mert ma még két narancson és egy szendvicsen kívül nem is ettem mást. :?

Kép

aztán 1/2 6-ra meg megyek beszáríttatni a hajamat, mert ha magamnak csinálom tényleg úgy nézek ki mint egy boszi! :oops: :roll: :lol:

dita75
 
 


Dita,
jó lett az új avatarod! :lol: Ahogy írtad, hogy az Bógyó lett volna, már én is elgondolkodtam azon, hogy akkor kié is az a sok cumi az én avataromban? :roll: :lol:
Jó a boszid, Boszi! :wink:

Boni,
micsoda diplomata vagy?! Örülök hogy lecsillapodtak a kedélyek :lol:

Noki,
nekem nagyon bejön amúgy a méhecskéd :lol:

i.kata
 
 


Na, én is kedvet kaptam a cseréhez, de azért maradtam a cuminál :lol:

i.kata
 
 


Császtok Lányok!

Ditus!
Boszikám, dögös az új avatarod, remélem ilyen klassz lesz a hajad is.

Twist!
Nagyon szorítottam, sokat gondoltam rád. Remélem, minden okés veled.

Boni, Noki!
Tessék, ilyen két okos csaj, meg tud beszélni mindent, és rájönnek, hogy nem éri meg veszekedni. Lányok, nem akarjátok ti vezetni ezt az országot? Mindenesetre én örülnék nektek. Puszi és jó, hogy végre szent a béke. Amúgy Noki, szupi jó az új avatarod. Én is ilyen méhecskéset akarok, ha találok valahol. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Katusom!

Nem rakod vissza a régi avatart? Bevallom őszintén, nekem az jobban tetszett. De remélem, nem haragszol érte. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
egyelőre marad, mert nekem nagyon tetszik. De el van mentve a másik, úgyhogy bármikor felbukkanhat megint :wink:

i.kata
 
 


Ennyit termeltetek csak????
Hol vannak a többiek???
MONIC, ZSUZSKA, VIKI és valahány név a naptárban?

Én ma nagyon jó bizniszt kötöttem, olyan szép leszek mindig hogy csuda! :lol:

dita75
 
 


Csajok, Bekukkantottam ma ápoltam apát és édesanyámat aki szintén elkaptam a virust. Holnap kezdünk ctg-re járni, majd utána a Kikába, kész van a függönyünk, majd dobok fel hétvégén képet, ha kész vagyunk. Holnap még próbálok eljutni kozmetikushoz, aztán szerdán pedig fodrász. Készülünk a nagy napra :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: