Új privát üzeneted érkezett!

hála ugynéz ki "csak" nátha"........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita sajna az sem valami kellemes

Kép
Kép
melisch
 
 


hát nem de jobb mint az influenza.....
:roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hát senkinek nem könnyű, nálunk is úgy használják ki Párom, ahogy tudják, most a csajnak egy Túra hátizsáknyi kaját felküldtek(tudjátok aza jó mély hátizsák...)sampon, tusfürdő, hozta vissza Párom a Kicsit a Kollégiumba, mert ide jár Pestre. A banya meg csak holnap jön, mert megy a barátnőivel bulizni, és múlt héren beteg volt nem szabad megerőltetnie magát, kérte Párom ne pakolja már mindennel teli a táskáját, mert a kishúga cuccait is cipeli, szóval kb. 25 kg cucc volt nála, erre mit csinált a csaj, mondta, hogy van itt még hely, és tele nyomta a táskát! Az a baj Párom ráhagyja, mert fél az apjától!

Ízisz lehet már kérdeztem, de Te éreztél vmit, h most tehrbe estél???

Nita: és Te a Hányingeren kiv.

Kép
nyuszifül16
 
 


a melleim fájnak oldalt....és álmos vagyok.....hányinger nem nagyon van hála égnek...... :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát akkor igy tovabb nita ezek még nagyon elviselhető tünetek, föleg ha baba van a pocakban :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


nagyon remélem hogy atesztek nem vágnak t.és itt van a kis várva várt kistesó a pocakomba,..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem lesz gond hiszen olyan szép csikos volt a teszted :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


én is ebben bízom... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


te ugye havi elött 1 nappal teszteltél elöször pozitivat. Nekem még van 1 hét már annyira várom, de nem veszek tesztet mert nem akarok annyira pofára esni. Ha késik 2 napott csak akkor tesztelek és nem a 30. hanem a 32. napon akkor már biztosabb ha meg nem meglesz piri :D

Kép
Kép
melisch
 
 


igen én piri előtt egy nappal teszteltem....
megy a megadrukk neked is!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj csajok,szomorú dolgok ezek.Sajnos tényleg nem mi választunk rokonokat.Nekem hálistennek vagány anyósom van,ha néha átjön,elkezd papolni,(mit hova pakoljak)rámnéz,jól van kussolok már,megyek is,mert ez anyósmentes övezet... :lol: Én meg mondom,hogy az bizony....és erre elballag.... :lol: Szóval veszi a lapot magától...
Na megyek,mert fejnem kell,reggel viszi apa a sok kis éhesszájúnak.... :cry:
Szegények,van akit direkt nem szoptat az anyja...annak minek gyerek???Mert félti az alakját..na ezeknek kutyát se engednék tartani....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


mit csinál Maté? voltál a tegnap kurzuson?

Kép
Kép
melisch
 
 


szia melinda. Tényleg szőrnyű egy ilyen anya, meg sem érdemli a babáját!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisc milyen kurzuson? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Lányok, fel kell nőni, és nem foglalkozni a szülőkkel, mert hamarosan ti is édesanyák lesztek! Ne függjetek a szülőktől semmilyen módon! Én anno azért mentem más suliba, mint az orvosira, mert nem engedhettem meg magamnak, de soha nem engedtem, hogy a szüleim beleszóljanak az életembe: mi legyek, mikor menjek férjhez, kik legyenek a barátaim, mit tanuljak, stb. Oda mentem, ahol ösztöndíjat kaptam, mellette dolgoztam, és megcsináltam! Ha hülyék a rokonok, hagyni kel l őket a fenébe, és nem mondani nekik semmit, nem menni hozzájuk! Az idő úgyis nektek dolgozik, ha nagyon szeretnek titeket, akkor kúszni-mászni fognak utánatok, és hajlandók lesznek változni, ha pedig nem, akkor miért rájuk pazarolni ezt a kevés időt is?!
Sajnálom, hogy némelyiteknek ilyen gyenge akaratú a párja, hogy a szülők tudják befolyásolni. El kell gondolkodni, hogy érdemes-e , lehet-e, szabad-e erre építeni egy életre szóló kapcsolatot?

Nyuszifül,
ha a párod gondolkodik ezen a babán, akkor nagyon-nagyon fontold meg a dolgot! Szinte, biztos, hogy éretlen az apaságra, ha egy hazalátogatás ekkora fordulatot okoz benne!

Nita,
örülök, hogy csak nátha. Pihizz sokat!

Szerintem pont a szoptatás jó alakformáló, annyi zsír megy le az emberről, hogy alig győztem én is pótolni. -5 kg jött le rólam szopi alatt, pedig ettem, ettem...
Hülye, aki nem szoptat, pedig megtehetné! Csodálatos szoptatni, a testedből eteted a kicsidet, és a legjobbat adod neki!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


manikür-müköröm, vagy nem kellett menjél a tegnap? :oops: :oops: :shock:

Kép
Kép
melisch
 
 


szia lyly te hogy érzed magad?

Kép
Kép
melisch
 
 


melisc de kellet menem tegnap is ma is........szép körmt csináltam ma is..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


elhiszem azt! Nekem tini korom óta mániám a körömfestés. Licibe is mindik hosszu volt a körmöm, olt is elég vihar érte otthon. apukám nem nézte jószemmel, hogy kifestett körömmel járok suliba. Volt is sirás mikor nagyon ritkán muszáj volt mennem levágni. Aztán az egyetemen már nem bánta. Mikor meg dolgozni kezdtem már meguntam nem volt kedvem 3 naponta festeni igy nem is festettem sokáig. Erős és gyorsan nővő körmeim voltak anno. Aztén tettem gél rá nagyon tetszett, majd feltöltettem de az nem tartott már olyan jól. Akkor aztán eléggé elgyengültek. Na meg mióta én főzök gyakran a krumplipucolóval belevágtam igy sokáig lemondtam róla. De karácsonyra ujra rétettem gélt és most ismét.Most olyan happy vagyok, hogy ujra szép a körmöm!

Kép
Kép
melisch
 
 


szerintem sokat dob egy nőn ha szépek és ápoltak a kezei és körmei.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet...
szeretnénk a 3 éves lányomnak egy kistesót...még nem is kezdteük el a próbálkozást, mert még van előtte pár dolgot, amit rendbe kellene tenni magamban... :) pl. a súly...mert hát van vagy 10 kg feleslegem, és az előző terhesség alatt még vérnyomás problémák is voltak...
ja, és a legfontosabb téyező, hofy én már "öreglány"-nak számítok, mert 38 múltam...
Van vkinek infója a túlsúly + teherbeesés esélyeiről????

szép estét mindenkinek
evic
evic
 
 


evic üdv köztünk.....sok sikert a kistesóhoz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia evic! Gyere csatlakoz nyugottan hozzánk. Én még az 1.-re gyurok igy semmi infom a suly+terhesség befolyásáról ha valamit irnák hát olyan lenne csibe irja tyukanyónak :lol: , nem bántani akarlak de nekem még nincs semmi tapasztalatom :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nagyon jók az esélyek Evic.Én 167 cm magas (inkább alacsony) vagyok és 85 kg ruhástól,csizmástól..most mért a védőnéni....vérnyomás nekem is volt,feküdtem is kórházba 160/100 volt a max,de előtte jól beszalonnáztam.... :oops: ha meg nem ettem volna szalonnát,meg is haltam volna... :lol:
de lement magától,Vizes is voltam,utolsó napon meg fehérje volt a vizeletembe,de aznap megszültem..most majd jobban figyelek....(most ettem zsíroskenyeret... :oops: )

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


és mit mondott a védőnő?

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Evic! Üdv köztünk!
Jó próbálkozást! Csinálj vonalzót!!! Hogy tudjuk hol tartasz! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


köszi a kedves fogadtatást :D

melisch
bocs, de nem volt időm visszanézni az írásotokat, ezért kérdem, hogy mióta próbálkoztok???

nitacska
te pedig már a 2at várod???tök jó :D :D :D nagyon irigyellek!!!

egyébként sok mindennek utánajártam az első terhességem előtt+van valami kis szakmai hátterem is :)))szóval elég felkészülten vágtunk neki, mivel már akkor is 34 voltam, nem bíztam semmit a véletlenre...és hál'Istennek+a páromnak elsőre összejött....előtte 3 hónapos volt a felkészülés..most is így tervezem, de jó megosztani másokkal is a tapasztalatokat..
evic
evic
 
 


most minden rendben lesz...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mit jelent konkrétan a 3 hón apos felkészülés? Mket vettek be? :)

Kép
nyuszifül16
 
 


jé nyuszifül ujra itt vagy, azt hidttem mára már leléptél
evic én 26 évet töltök februárban és semmi utánanézés és utánaolvasás után vágtunk bele a babaprojectbe 2008 januárjában de semmi eredménye :cry: :oops: . Az idén aztán kaptam laptopott a férjemtől (cégtől) karácsonyra igy itthon ráértem a netten utánanézni egyes dolgoknak. Akkor kerültem ide is és nagyon sokat tanultam az elmult 3 hétben. Hátha meglesz az eredménye hamarosan :wink:
Neked pedig sok sikert remálem ismét legkésöbb 3 hónap mulva babés leszel!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


evic igazából már a 4-ket... :cry: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Evic: bocsi, miket vetettetek be?

Kép
nyuszifül16
 
 


Evic: bocsi, miket vetettetek be?

Kép
nyuszifül16
 
 


Sorry , hogy 2X!

Ja, Melisch még itt vok!

Kép
nyuszifül16
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nyuszifül remélem már nem vagy olyan lehangolt hangulatban :wink: :wink: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


majd felvidítunk.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát ma nem nagy itt a forgalom :cry: :oops: mindenki csak beugrik egy picit aztán megy tovább. Nita látom csak 2 vagyunk megint. Megyek én is főzztem kamilla teát és gőz alá üllök, aztán jövök :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Drágák vagytok, Jobban vagyok, du fájt a fejem, meg volt egy kishányingerem , de jól vagyok.
Hőm 37,3.

Hm, jó gőzölést, én meg mek zuhizni!
Tényleg Nita mizuka? Jobban vagy? Kedde mész UH-ra vagy holnap!? :D

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl örülök hogy jobban vagy........
igéretes a hőd.....maradjon is fent.........
jonak jobban vayok csak ez a megfázás muljon el...bár jobban érzem most magam.....
uh-ra kedden megyek.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nyuszifül16 kishányinger? Ez jól hangzik a hőd is ok! :lol: Én már zuhanyoztam most megyek hajat száritani :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


jó hajszárítást. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül, szerintem pár nap és a párod megint a régi lesz! Abszolut egyetértek Izisszel, a pasik tényleg megrémülnek a gyerek hallatán, aztán meg úgy tudják imádni őket! Nálunk is minden alkalommal ez volt és most is úgy tűnik ez a szindróma áll fenn, és tudjátok a múltkor fejtette ki párom, hogy mégiscsak várni kellene azzal a harmadik babával, ehhez képest tegnap olyan élesbe voltunk együtt, hogy ihaj! Bár kicsit később lesz peteérésem, de hátha akkor is elcsábul...... :wink:

Üdv Evic! Én nemrég adtam le 18 kg-ot, pár tanácsot adhatok neked! Úgy csináltam, hogy az édességet abszolut elhagytam (cukrot is!!!), a fehér kenyérről is lemondtam, helyette graham zsömlét ettem, ebédre normálisan, mint máskor, vacsorára pedig salátákat készítettem magamnak, amibe sajtot, diót, almát, csirkemell sonkát tettem, néha leöntöttem natúr joghurttal. Ja, és persze mindeközben mozogtam: napi 40-50 percet tornáztam. Ez biztos siker!

Kép
adiadi
 
 


aztán jönn a kedvencem, a Tescóban lehet kapni körömpecsételőt azt akarom utána kipróbálni. Sógornőm hallott előszőr róla ő vett és bevált most vettem én is. De a régi mintámhoz nem ment ezért most sima french-et kértem kis csillogó porral és most én teszek majd rá valami virágot. Remálem sikerülni fog :wink:

szia adiadi rég voltál erre :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Nita! Minden elismerésem a tiéd! Amiken te keresztülmentél..... :( Szívből kívánom, hogy ezzel a picikével, aki a pocakodban van, minden rendben legyen és hogy nagy boldogságot nyújtson majd nektek!!!

Kép
adiadi
 
 


tuti sikerűlni fog........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Melisch! Neked milyen körmöd van? Nekem még sohasem volt műkörmöm, pedig úgy kipróbálnám!

Kép
adiadi
 
 


adiadi akkor hajrá,......szép és esztétikus.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi:köszi a bíztatást! Majd csak jobb lesz, most rá hagyom, de ha nem lesz semmi, azért elgondolkodom, most nagyon soka gondom...
Annyira örülök, bizti elcsábul, éheztesd ki!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Melisch: még nem fürödtam, nyomtattam tételeket... :D De most mek, már várom. Ja, hányinger, nem tom, lehet, hogy vírus, de nem vok beteg, meg csak öklendeztem...de lehet, hogy feszkó...Majd meglássuk, hőmnek meg én is drukkolok!

Nita: nem tom, próbálok csak pozitívan...a hőhöz állni, de sztem ilyenkor még nem jelezne a szervezetem semmit.Én úgy gondolom, 8 nap az még annyira kevés!Csak próbálok reális lenni, hogy esetleg kisebbet koppanjak! :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?