Új privát üzeneted érkezett!

Na megjöttem!!!

Képek és beszámoló a blogomban!!!Szupi volt minden!Apcim folyton a pocimat fényképezte :shock: Nagyon furcsállottam,általában én szoktam fotózgatni!De legalább lett új pocakképem!És még a "pózt" is ő találta ki...nem lehet ám akárhogyan :lol: :lol:

Na megyek olvasok...hány oldalt termeltetek?Még nem mertem megnézni 8)

annus11
 
 


Üdv újra itthon Annus :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus üdv itthon!!Szuperek a képek,jó nagy pocid van már!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Sziasztok, bocsi a bepofátlankodásért, de esetleg érdekelhet titeket a dolog. Eladó kisfiam pelenkázós, ifjúsági ággyá alakítható ágyacskája, 170*70cm alapterületű, nagyon jó állapotú. Ha érdekel valakit a dolog, írjon privit ide, vagy egy levelet a reka.benko@gmail.com -ra és küldök képet.

Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok!

Lepesi-Benkő Réka

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


farkas007 és anika78

A mi kislányunk lombikbaba.
Én mindig 2-3 gyereket szerettem volna, de sajnos az évek során 2 méhen kívüli terhességem volt. E miatt mind két petevezetékemet eltávolították. Mivel mindenképpen szerettünk volna közös gyermeket, vállaltuk a lombikkal járó lelki és anyagi terheket és egészségügyi kockázatokat!
És 4. nekifutásra sikerült!!! :)
Nem volt könnyű, de megérte!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Annus! Nagyon jók a képek, irigykedem erre az élménybeszámolóra! :lol: Melyik szállodában voltatok? A képek meg a leírás alapján 4*-nak gondolom. Jó lehetett nagyon. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Üdv újra itthon Annus!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Jó nagy pocakod van már!!
miket hamiztatok? (Régen öcsém, mikor kicsi volt, mindig ezt kérdezte mindenkitől, a kis beles.. :)
Véletlenül nem a Fagusban voltatok? Októberben voltam ott egy céges csapatépítőn, és a játszótér mögötte a fákkal, nagyon ismerős :)

emese1979
 
 


Na visszaolvastam!!!!

Marcsi!

Üdv itt!!!!Tök jó h ilyen kitartóak voltatok!!!!Abban meg biztos vagyok h megérte :lol:

Pár dologra megpróbálok reagálni,ami megmaradt :oops:

Panndi!
Ami a baba méretét illeti én 35 napos ciklussal számoltam,mert elötte ilyen hosszú volt,de gyógyszer mellett.Szóval lehet h végül elöbb fogant...de ezt nem tom,mert akkortájt szinte bármelyik nap foganhatott :oops: Aztén a 12.héten a méretei alapján módosítottam h május 3!Most amikor nézték uhn,pont akkora volt mint a menszitől számolva!Viszont az előző nagyobb uhnál meg picit kisebb volt,de csak egy 3-4 nappal.Amúgy én alapból kisebb babára számítok,mert pici vagyok.
Anno én 49 cm-el születtem,úgy hogy 10 nappal később is jöttem!És mivel hamar járni kezdtem,nem volt olyan piciben rugi,le kellett vágni a végéről a lábfejnek való részt! :wink: Mindig mondták a szüleimnek h ilyen pici babának nem szabad még járni :lol:


Emese!

Tök furi h a dokid kijelentete h még 8 kilót fogsz hízni :lol: Kíváncsi vagyok azért bejön e neki :wink:

Jaj és többen írták h beteg az anyukája...jobbulát nekik!


Anita!

Ez a gólyás sztori nagyon nagy!!!!Jót röhögtem rajta!Érezzétek magatokat jól a köv héten!!

Na pár dolgot még akartam...majd eszembe jut...

Hétfőn védőnő,kedden uh és cukros lötyi!!!!

annus11
 
 


Igen a Fagus volt!4 csillagos :wink:
Ajándékba kaptuk amúgy,nekem erre nem telne :oops:

annus11
 
 


Annus
szuper lehetett. Jók a képek! Pocak már tényleg jó nagy. Meg már látszik a csík is :-)
pumuklii
 
 


Tök jó lehetett, Annus! :) Szép nagy a pocid! :)

Majd a gödöllői kirándulásról is kérunk beszámolót, lányok! :)

Remélem, jól van mindenki!

Örülök a keményedéstelenségnek, Ildi!

A vadas jó lett? Mi is szeretjük, bár nálunk sosem volt még igazi vadhúsból... Nem is nagyon szeretnénk...
Vendég
 


Ja, a helyi érzéstelenítés nem árt a babának! Apósom fogorvos... :)
Vendég
 


Na eszembe jutott mit akartam még!

Vanni!!!
Neked meg akkor jó pihenést!!!Remélem h nem lesz semmi gond,szerintem csak elővigyázatos a dokid!!!Nem hiszem h be kéne feküdnöd!Főleg ha otthon télleg pihizel :wink:

annus11
 
 


Ma én is vadast ettem. :D Életemben másodszor igazi vadból, mert amúgy én se ennék vadat, de ezt anyósom csinálta. Nagyon finom ám, de azért magamtól továbbra sem...

Annus: megnéztem a blogot, nagyon szép helyen voltatok, tök jó, hogy jól éreztétek magatokat.

Kép
Kép
tinu
 
 


Köszönjük, reméljük, Samu javul, kiderült, a rubeola-oltás miatt lett pöttyös... Hétfőn kapta, Dokinéni mondta, hogy ritkán bepöttyösödnek a manók tőle... :)
Vendég
 


sziasztok

annus tényleg szép nagy a pocid, és érdekes, nekem Éduával és most sincs meg az a linea negra vonalam a pocimon :)

Ma kibeszéltem magam a védőnő barátnőmmel, ígért egy halom pelust, meg sudocremet :) Megnéztük a kisruháimat is :)

Dokiról is kérdeztem és jól éreztem, hogy olyan 35-45 között szoktak neki adni szülés után :)

Fogdokihoz én már nem megyek, csak vészhelyzet esetén :)

Ma belekezdtem a Stephen King Végítélet című könyvébe, 2 kötetes, úgyhogy kitart szerdáig, amikor viszem majd magammal a vérvételre is :)

Megnézettem a mellszívómat is a barátnőmmel, azt mondta, szuper, úgyhogy megérte a 3600,-Ft-ot postaköltséggel együtt és még pótalkatrészek is vannak hozzá, csak majd egy nagyobb cumisüvek kell hozzá :)

Jó éjszakát mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem olvasni! Velünk minden OK!
Vettem 1 kismami gatyát végre, meg 2 fölsőt meg egy mellényt a C&A-ban. Meg a hajam is levágattam.
Majd teszek képet!
Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus, üdv itthon! A blogot nekem még mindig nem akar bejönni, és nem értem, hogy miért!!!!

Anika, Marcsi, én Amerikában nem is az itthoni lombikhelyzetet tálaltam. ott ugyanis köztudott, hogy sokan csak 40 felé vállalják az első babát, így spontán próbálkozás helyett egyből lombikra mennek, hogy meglegyen a kettő és mehetnek vissza melózni. Több barátnőm is babyszitter kint, ezért is jártunk ki sokat, ők meséltek erről. Nekem ezzel sincs bajom, csak feltűnő a sok iker. Mindenesetre Marcsi nagyon örülök a sikereteknek, becsülendő dolog, hogy a 3 után nem adtátok fel!!!!

Köszönöm a fogdokis tanácsokat, ma már nem fáj, de jó lenne túlesni rajta.
Vendég
 


jajj, és ma kaptam rengeteg 56-os ruhát, olyan jó volt átnézni őket. Ezek nyári cuccok. és a komaasszonyom adott egy jó ötletet, azt mondta, hogy ők mindkét gyereküket ugyanabban a ruhában hozták haza, ezt direkt nem akarja odaadni nekik, ezt fogja megtartani magának. Nekik úgyis sok dolgot félretettem/ teszek, első cumi, keresztelő ruha, első csörgő stb. Úgyhogy így teszek én is, a hazahozós ruha marad az enyém! :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Annus
Üdv újra itthon.

Böbi
Nyugodtan mehetsz a fogdokihoz és ne félj az inyjekciótól. Én most voltam pénteken gyökérkezelésen, mert mint már írtam beletörött a fogam a párizsiba és pár napra elkezdett fájni. Azóta minden rendben.

Üdv az újjaknak is.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Mindenkinek Jó Éjjszakát Kívánunk!

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Incike! Nem is vettem észre, a párizsiba??? :shock:
Örülök, hogy azóta minden ok. :)

Én nem tudom, mit fogok eltenni nekik végül, mert mindent, amije van Samunak (jó, nem, a kinőtt ruháit már nem használja... :) ), használja. Tudom, mi micsoda, majd elválik... :) De pl. az első levágott körmöt eltettem... :oops:

Az ilyen tragikus esetek többségében tényleg olyan gond van, amivel később nagyon nehéz lenne... :cry: De én is megszülném a beteg babámat.
Vendég
 


Én is jó éjt kívánok mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Annnus
Meg fogom nézni a képeket.

Marcsi
Örülök, hogy sikerült. Becsülök mindenkit aki kitartó. Egy gyermek valóban mindent megér.

Nekem is van blogom, ha valakit érdekel: www.apor.blog.hu
Lehet említettem már.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Eszter, Emese
Bocsánat. :)


Krém
Köszönöm a kérdést nagyon jól. Kicsit fáradtabb vagyok és a visszereim csúnyábbak sokkal, mint Aporral volt, mintha a kilók is jobban jönnének. Most is éhes vagyok. :(
Egyébként minden rendben.
Szerintem a babák nemét majd csak februárban fogjuk megtudni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Dóri,örülök hogy Samu jobban van és hogy kiderült mi is okozta a pöttyeit.Majd jövök Gödöllő után.

Ha hazajöttünk mostmár a ruhákat is kiválogatom,már alig várom.

Én is sok mindent eltettem Grétiről emlékbe.

Grétit 8 körül hozták haza,egyből fürödtünk.Azt gondoltam jól elfáradt meg reggel amúgy is korán kelt.Erre még csak most aludt el
:shock:

Szofi várjuk a képeket!

Akkor csak én fosok ennyire a fogorvostól??annyira hogy még a babám is elment az idegtől??Ezért is hagyom most a letört fogaim,nehogy beinduljon valami.Ha véletlen begyullad csak akkor megyek.

Na zuhanyzom és alszok.

Szép álmokat mindenkinek!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anika!Én is mindig éhes vok.7kor megettem 1 muffint,4 fánkot,1 töltelék káposztát,1 tányér levest.De már kezdek éhes lenni, :oops:

Majd megnézem a blogod.

Jó éjt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja, azt felejtettem el írni, hogy Samu is keveset beteg, hála Istennek, összesen 2x volt ez e lázas-pöttyös betegsége, és más semmi nem volt. Ehhez volt némi orrfolyás, nátha. Úgyhogy nagyon örülök, hogy igazából most nem beteg, csak úgy tűnik. Olyan kis elesett... :( És ő is 1 éves koráig szopizott. :)
Vendég
 


Dóri
Akkor a két baba egyformán jó immunrendszerű. :)

Anita
Látom jó nagy étvágyad van. Nekem is. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Látom mindenki éhes én meg rosszúl vagyok a kaja gondolatától is, mert sikeresen túlettem magam sógoromék szülinapi zsúrján.

Immunrendszerhez:
Szerintem 1 gyerek nem attól egészséges, hogy meddig szopizik. Marci sajnos 2-3 hós koráig tudott csak és utánna bébipapi volt, mert nem volt tejem a tápszert nem bírta. Így is a 3 év alatt 2x volt komolyan beteg akkor is evvel a hányós-hasmenéses influenzával fertőződött meg a bölcsiben. Nekem annó azt mondták, hogy a lényeget az első 6 hátben meg kapta az anyatejből. Ellenben a keresztfiam 1+1/2 évig szopizott és 2-3 hetente lebetegszik. Meg mi elég sok gyümölcsöt(nem fagyasztott) eszünk válogatás nélkül.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek úgy néz ki sikerült albérletet találnunk! Remélem összejön bár most ez a hónap elég húzós lesz! De valahogy majd összehozzuk! Minden esetre örülök mert végre magunk leszünk és a Pici Lánykámnak is lesz helye és erről a részről is megnyugodhatok!

Hipp Natal: Nekem nagyon bejött még csak 3 napja iszom és már is többet eszek! Amúgy van ebben is Jód ha esetleg nem tudtátok volna 20 ml-ben 200ug Csak Calcium nincs benne!

Baba költség: Hát én már 120 E-be benne vagyok és ez csak kisruhák meg a kiságy (ami 20 E volt)! És még a babakocsi nincs meg de már le van foglalózva mellszívó sincs még benne meg még 1 darab pelenka se! De a többi már csak pár apróság (fürdetők, popsitörlő, orrszívó, lázmérő, sz.hőmérő, kifogó, fürdetőkád, sterilizáló folyadék ennyi) Ja és már meg van a pólya is ami gyönyörű szép és 5 E volt a betéttel összesen! ezek még ráérnek nem sűrgősek! De a kisruhák, plédek, sapik zoknik már mind megvannak! :)

Harhaj: Tök jó lett a kistakaró nekem nagyon tetszik ;-)

Dóri: Jobbulást Samunak!! Egyébként nekem is tökre tetcik! Én is a Nadint nem csak a szépségéért, különlegességéért választottam hanem a jelentéséért és leginkább az miatt :D De egyébként még az is fontos szempont volt hogy rövid mert Szegénykémnek elég hosszú lesz a vezeték neve is meg a Napsugár is :)

Eszter: Szomorúan olvastam ami a barátnőddel történt! Nagyon sajnálom! Nagyon nehéz neki most és sok erőt kívánok neki ahhoz hogy most ezt az időszakot átvészelje, "kiheverje" nem lesz könnyű neki biztos!

Üdvözöllek nálunk Marcsi!!!

Szofi gratula!

Ági: Utólagosan is Boldog Névnapot Kívánok Neked! Legyen sok ilyen szép napod!!!!

Póráz: Hát én is nagy marhaságnak tartom! Én teljesen felháborodtam amikor először ilyet láttam! Én gyereket hozok erre a világra nem állatott!!! Borzasztó milyen hülyeséget ki nem találnak az emberek! Lassan ott tart a mai társadalom hogy a gyerekeket állatokként kezelik felháborító! Mikkel nem keresik a pénzt! Ne haragudjatok de teljesen felháborodtam tőle megalázónak tartom a kicsik számára jó hogy nem már fojtónyakörvet is kitalálnak mellé vagy szögeset de lassan már láncra verjük őket????

Annus Üdv itt újra! Nagyon csodaszép lehetett! És egy kis kikapcsolódás gondolom jót tett!

Mára ennyi! Nagyon szép éjjszakát kívánok mindenkinek! Puszi!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Jó reggelt.Belinkeletem pár "kedvenc" terméket :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... %a9d%c5%91

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... ts_id=1568

http://babyfun.axiomarket.hu/item/bebi- ... leni-parna

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25



Hááát, fel lehet nélkülük nevelni egy babát, bár a törlőkendő nem árt, ha nem jéghideg, de 11000-ért.......

Kép
Kép
zili
 
 


Ajjaj. Picihencso azt mondod többet eszel a HippNataltól? Ó. Én az Elevit lecserélését pont emiatt terveztem, hogy ne legyek állandóan éhes. :(
Akkor ez most azt jelenti hogy minden ilyen komplex vitaminkészítmény növeli az étvágyat? :shock: Nem tudom mivel ártok többet a babának, ha szedem ezeket a vitaminokat (mondjuk csak heti 3x) és hízok mint egy di*nó, vagy ha nem szedem és tartom a súlyom kontroll alatt.
Mondjuk engem nem izgatnaka súlyom, csaka doki aggódik mert alacsony vagyok, és a nagy súly a kis vékony csontozatomat nagyon megterheli. Meg a szivemet.

annus:
Örülök hogy újra itt vagy. Olvastam, szupi volt nektek. :lol:
(Én sem szeretem ha a pincérek túlzásba viszik a kiszolgálást és a jómodort).
És a pocid milyen szépen nő… :wink:

Jaaaa, igen. Amúgy ti még nem is láttatok engem (jobb is), de tegnap már apának mondtam hogy csináljon végre rólam képet, hogy fel tudjam nektek tenni.Meg úgy emlékbe is. Úgyhogy lassan érkezik, csak át kell tölteni meg formázgatni.

Ma nagyon hajnalban keltem (akaratomon kívül), fél 6kor már kukorékoltam. Gyomorsavam lett. :( Már nem is emlékszem mikor volt ilyen gondom. Ma talán ha az idő is engedi elmegyünk valahova kirándulni. Errefelé egyenlőre nem esik.

Jaaaj képzeljétek, apa leszakította a szopipárna egyik madzagját. Olyna rosz érzés volt, mintha gyerek lennék és egy játékomat tette volna tönkre. :oops: Ilyet már régen reztem (utoljára gyerekkoromban),nem tudom mi van velem. Pedig semmi extra, csak fogom és megvarrom…Szegény pocsékul is érezte magát, látta rajtam hogy elszomorodtam, mert én úgy vigyáztam rá…

Tegnap amúgy képzeljétek átbeszéltünk mindent, anyós problémától kezdve a baba körüli teendőket, mindent. Mindenben megtaláltuk a legjobb megoldást, csak időt kellett rá szánni. És támogat maximálisan anyóssal kapcsolatban. Mondta, hogy az anyja stílusával ő tisztában van, csak olyan nehéz neki mert hát az anyukája. De azt mondta hogy nem tudta hogy engem ennyire felzaklat amiket anyós csinál/mond, mert én azért hogy ne bántsam a páromat elhallgattam, és eddig csak egyszer vagy kétszer tört ki belőlem mikor már nem tudtam magamban tartani. :cry: A lényeg: mondtam neki az hogy nem szeretném hogy anyukája nevelje fel a gyermekünket,és nem szeretném ha ő akarna mindent eldönteni nem azt jelenti hogy ne szeretném őt, és segítsen nekem ebben, mert ha csak én szólok rá folyton anyósra akkor azt fogja hinni nem szeretem ami nem igaz. Egyszerűen csak legyen nagyi és szeresse az unokáját. :oops:
Olyan jót tett ez a kis beszélgetés, már régen volt ilyen, mostanában ehez túl érzékeny voltam, és igazából ő is. De jót tett. :!: És apa mellettem áll. Már nem érzem magam egyedül a gondjaimmal.

Jaaj ne haragudjatok hogy már megint rátok zúdítom ezt, csak olyan jó érzés ez nekem, és nem csak folyton a rosz dolgokat akarom megosztani veletek hanem a jókat is... :)

Na elköszönök most egy picit, ha megyünk valahova akkor csak este jelentkezem!
Üdv.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


zili: te is jó korán ébredtél... :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Hát igen Pingi.. :D :D :D

Ilyenkor tudok megcsinálni sokmindent, mielőtt felébredne a kis haramiaPeti :D :D :D

Kép
Kép
zili
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Üdv itthon Annus!

Picihencsó,
gratula a lakáshoz.Biztos lesznek nehézségek, de a lényeg hogy van egy olyan hely ami a tietek és függetlenek vagytok.Mi is erre vágyunk, remélem rendeződnek az anyagiak és akkor tudunk lépni egyről a kettőre.

Nekünk még nincs olyan sokban a baba.Igaz sok mindent mi csinálunk.Az ágyneműt és más apróságokat én varrok, pelenkázót Apáék csinálnak,ruhákat kapunk.Már csak sterilizáló, kiságy,babakocsi, és néhány apróság.Meg egy nagy adag pelus majd az első néhány hétre.

Hipp Natal,
én minden másnap iszom, jó még csak második alkalommal, de nem nagyon érzem hogy növekedne az étvágyam.Úgy vagyok vele,hogy amit felszedek annak nagy része le fog menni.Még pedig a baba miatt.Nem tudom milyen nehezen vagy könnyen fogok hozzászokni, hogy a mindennapi teendők mellett egy 24órás gondoskodást igénylő kis emberke is lesz mellettem.Azért kivesz az emberből rendesen.

Hajnalban méhösszehúzódásra ébredtem.Ha jól tudom ez normális a 3.trimeszterben.Mindenesetre furcsa volt.Olyan 30 másodpercig tartott csak de elég intenzív volt, aztán ahogy jött el is múlt.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Hétvége együtt- étkezés:)
Remélem sok jó dolgot tudtok csinálni a hétvégén, amkor a kispapák otthon vannak:) (Mi is próbáltuk kiélvezni.. Párom istenit főzőtt: házi kolbászt megfőzött vörösborban, és hozzá félbevágott tepsisburgonyát, tejföllel... nem nagy tudomány és mégis neke nagyon bejön, pláne, hogy nyersen nem merek kolbit enni. Szegény férjem, általában én adom neki oda azt a tányéromról, amit nem tudok már megenni, vagy úgy látom, hogy neki valahogy még jól esne, és nekem már elég volt... Most fordítva volt, ő adta oda nekem a kolbásza egy részét:) Pedig dupla akkora a cseppem, mint én.
A vadast én sem szeretem, talán mert annyi minden össze van benne turmixolva... és a husi nem intenzív ízű hozzá...

Annus, annyira irigykedem, a jó értelemben persze... látszik a képeken is, hogy nagyon jól éreztétek magatokat. Milyen volt a fürcsi? Esetleg a wellness részről nincs képetek? Imádom nézni az uszoda képeket... A pocid milyen szép nagy lett!:)
Elkezdtem az Oscillococcimumot..igaz megelőzésre heti 1 adagot ír.. te mennyit is szedsz?

Szofi, gratulálok az értékelésedhez! :) most aztán hamarosan megkapod a kiérdemelt időt ababázásra! Várjuk a kismamaruha képeket!:)

Lombik:
Farkas, én találkoztam egy olyan kismamával, akiknek Amerikában sikerült az első baba- lombikkal, és átszámítva 12millió forintba került, mire összejött... Most szerettek volna egy kistesót, és emiatt! hazaköltöztek, mert itt támogatja a TB, egyébként nem tudtak volna belevágni. Szóval mi sezrencsések vagyunk itt Magyarországon, hogy 5 alkalmat finanszíroznak a gyógyszereket leszámítva, ami 150-durván 300ezer ft közötti összegből kijön.

Család babázik- anyuka nélkül : Frankoanita, én kiváncsi vagyok arra, hogy hogy fogom tudni odaadni akár anyukáméknak a babát, hogy fogom tudni leadni egy kis időre... tényleg, szerintetek mikortól lehet, és mennyi időre másra bízni: Gondolom attól is függ, hogy szopizk -e. De lefejt tejet is lehet neki adni ugye. Már annyira várják, hogy vigyázhassanak rá:) Olyan jópofák, egy lassan öregedő jó körülmények között élő házaspár ők, akik arra vágynak, hogy egész hétvégén egy kisbabát körülugráljanak:)

Gyerekpóráz:
Számomra is valahogy idegen... Angliában nagyon elterjedt, ott éltem fél évig, rengeteget láttam.de mondjuk ott elterjedt az áruházi gyereklopás is, ezért találták ki azt hiszem... én kizárólag mondjuk egy reptéren, vagy külföldön használnám, ha egyedül kellene sok csomaggal utaznom, és már nem lenne hajlandó megmaradni a babakocsiban a gyerkőc. De erre nagyon kicsi az esély.

Ma végre leszedi a párom a karácsonyfát... eddig könyörögtem neki... annyira szereti, hogy megvártuk, amíg majdnem az egy nyharmada lehullott... örülök, hogy nem normann fát vettünk, csak lucot, mert az előbbi soha nem hullik le:)
vanni
 
 


Sziasztok!

Annus, biztosan jól feltöltődtél, szuper lehetett, akár egy második nászút :). Óriási pocit növesztettél hallod! :)

Dóri, én is jobbulást kívánok Samudnak!!!

Végre jobban vagyok, de sikerült a nemgyógyszerszedéssel egy jó kis arcüreggyulladást összeszedni. :( Végül mégis antibiotikumot kell szednem, ez úgy tünik használ.

Már nem is tudom ki írta, hogy nem érti mitől vagyunk ilyen sürün betegek? Nos, nem azért, mert egész nap a lakásban ülök.....4 és 1/2 gyerkőc mellett ez nem hiszem, hogy bárkinek is megoldható lenne. Ellenben a közössegbe járó 2 gyerekem gyakran hazahozza a betegséget, én pedig könnyen elkapom, hiszen a terhesség alatt eleve gyengébb az immunrendszer. Így meg, hogy szinte egymást érik a vírusok, nincs időm megerősödni sem.
Remélem, hogy most már lassan jön a jóidő és vége lesz a betegeskedésnek! :)

Szép vasárnapot anyukák! :)

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Jó reggelt!

Anika néztem a blogod.Apor tüneményes.Olyan kis pasis.Étvágyam az van,már látszik is rajtam.

Picihencso,örülök hogy találtatok lakást.Mikor költöztök???Jó neked hogy már szinte mindent megvettetek Napsugárnak.Mi még semmit.,csak az van ami maradt Grétiről.De abban van pár új rugi is.
Örülök hogy bevállt hipp natal.

Zili,ezek tényleg nem semmi termékek.

Pingi:Nagyon jó hogy sikerült pároddal tisztáznod mindent és hogy melletted áll.Jó kirándulást!

Vanni:Mi anyumékkal egy faluban lakunk,így mondjuk már picin elengedtemAnya vagy hugom érte jött szopi után eltolta.Mire következett a hami már hozta is vissza.Később mikor már tápszert kapott azt is vitték és volt hogy egy délelőttre is elengedtem.Tényleg utazáshoz tudom ajánlani a tápszeradagoló dobozkát.
Még soha nem aludt anyuék,pedig már mondták csak mi nem tudunk elszakadni.De tegnap mondta anya hogy nem akart hazajönni,sírt hogy ott alszik.Lassan lehet kipróbáljuk.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Évi jó hallani felőled!Örülök hogy jobban vagy!!
Vigyázz magatokra!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Remélem ma is olyan szép idő lesz mint tegnap.Nálunk, Veszprémben 7-8 fok volt.Napsütés.El is mentünk sétálni egy nagyot Apával.

Észrevettem magamon hogy már nem bírok annyit.Általában szombatonként van nagytakarítás nálunk és tegnap estére úgy elfáradtam mint a liba.Apának kellett porszívóznia, mert ahhoz már nem volt elég erő a derekamban.Meg a tegnapi séta is kifárasztott, pedig évek óta túrázok, 40 km-ket gyaloglok, most meg egy 1 órás sétától kifáradtam.nagyon idegesítő :cry:

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok.Csak gyorsan beköszönök.Igyekszem ma visszaolvasni Titeket. Csütörtök óta nagyon rossz lelkiállapotban vagyok,és tegnap estére kiderült miért:valszeg sikerült elkapnom ezt az influenzaszerűséget vagy legalábbis készül kitörni rajtam.Tegnap már fájt a torkom és estére hőemelkedésem is lett.Ma ágyban maradok és iszom a mézes teát literszámra meg eszem a c vitamint, hátha megúsznám.
Puszi mindenkinek.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Dóri: ja, tényleg, mintha írtad volna, hogy Samu megkapta a 15 hós oltást! Nem is értem, a dokitok miért nem mondta az oltási reakciókat. Nekem a védőnő, meg a doki kb. 50X elmondták, már a fülemen folyt ki a végén az infó, hogy mi minden lehet a 15 hós oltás beadása után 5 nappal (láz, pöttyök, nyirokcsomóduzzanat stb.). Tücinek is voltak pöttyei asszem, és kb. másfél napig lázas volt az oltás után 5 nappal. Amúgy csak ez és a 18 hós oltás viselte meg, semelyik más eddig. Samunál is hamar elmúlik!

Picihencso: ne haragudj, hogy ezt írom, de rég írtál össze ennyi hülyeséget, mint a gyerekpórázról! :roll: SZerinted én azért szereztettem be, mert TÜcit kutyának kezelem??? Most komolyan, hogy is gondolhatsz ilyeneket? Az talán nem jutott eszedbe, hogy egyszerűen nem szeretném SOHA az életben nagy tömegben szem elől téveszteni a gyerekem. MErt a baj egy pillanat alatt megvan, aztán utána keresheted a picidet, ő is téged, a lelki traumáról nem is beszélve, amit ez okoz az anyának is, meg a gyereknek is. Másrészről nem tudom, próbáltál-e már egy 1-1,5 éves gyereket kézen fogni, ha ő menni akar? BIztos gyereke is válogatja, de mondjuk Tüci a mai napig nem marad meg úgy sokáig, hogy fogja a kezem. Menni akar és kész. Arról nem is beszélek, hogy szerintem a kutyapóráznak is az a szerepe (részben), hogy a kutyát megóvja attól, hogy elvesszen. Hogy ne rohanjon ki az útra, és elüsse a kocsi. Hogy vissza tudd tartani, ha más kutyákkal akarna összeverekedni, hogy ne sérüljön meg stb. Szerinted ez olyan megalázó??? Á, nem is érdemel több szót... :x

Zili: viccesek a linkek. :lol: Bár mielőtt TÜci meglett volna, több termékről gondoltam ugyanezt, mint ezekről, amiket aztán később mi is használtunk, vagy legalábbis másnál láttam, és érdekesnek találtam. Pl. az ágyrácsvédő, meg a fürdetővödör. Meg a mérleget és légzésfigyelőt is feleslegesnek tartottam, aztán használtunk mindkettőt, mert kaptunk kölcsön. Most nem fogunk használni.

Vanni: kényszerűségből nálunk elég korán (kb. 3 hósan) már néhány órára volt nélkülem Tüci, igaz, legtöbbször az apja is ott volt. Nem is tudom, talán fél éves körül volt, mikor először elmentünk moziba az urammal, és akkor vigyáztak a nagyszülők rá néhány órát. Emlékszem, nagy para volt, ahogy vége lett a filmnek, felpattantunk és rohantunk megkeresni a gyereket. :lol: (Ja, mert persze a plázában vártak a nagyszülők Tücivel.) Csak mostanában van az, hogy simán elvan egész nap is a mamával a gyerek, nélkülünk. A máshol alvást még nem fogom erőltetni szerintem fél-1 évig, majd csak ha Tüci akarja esetleg.

Betegeskedés: ez már megint olyan téma, amiért nem hiszem, hogy bárkit lehetne hibáztatni, mert annyira egyéni tud lenni. Statisztikailag lehet, hogy igaz, hogy a hosszan szoptatott babák kevesebbet betegeskednek, nem lesznek allergiásak stb., de a statisztika nem bontható le egyénre. Mi lenne, ha megegyeznénk abban, hogy mindenki a legjobbat akarja a gyerekének és aszerint cselekszik? És önmagának is. Szerintem sokan vagyunk a topikban, azért tűnik úgy, mintha mindenki beteg lenne állandóan. ÉN spec. nem vagyok túl sűrűn beteg, most lehet, hogy picit többször, de ez azért van, mint amit Évi is írt, hogy TÜci hazahozza a csanából a vírust. Nem kapom el mindegyiket szerencsére, de van, amit igen.

Kép
Kép
tinu
 
 


Harhaj!
Ne is mondd!Engem is idegesít h nem vagyok már a régi lendületben...nekem is a porszívózásban szoktak segíteni!Ma is kéne takarítani....

Évi!
Neked továbbra is jó gyógyulgatást!!!!De sajna a jó időre még várni kell....most meg még az influenzával is ijesztgetnek :evil:

Vanni!
Én heti 1-et szedek be,megelőzésre.Majd keresek a wellnes részről képet,demivel oda egy szál fürdőköpenybe mentünk le,így nem vittünk gépet...vagyis én akartam oda is,de apcim nem engedte :roll:

Picihencso!
Remélem sikerül elköltözni!!!Drukkolok!

Megmondom őszintén az elején mikor a maternát szedtem én akkor se híztam...most nem szedem már,inkább néha a C vitamin,de ennyi!Leheth most már nekem is jó nagy étvágyat csinálna....

annus11
 
 


Vanni!
Itt vannak róla képek!
http://www.hotelfagus.hu/hu/fotogaleria.php?id=5

annus11
 
 


Kutyafüle!!!
Neked is jobbulást!!Próbáld kímélni magadat,sok vitamin és hamar rendbe jössz!

annus11
 
 


Sziasztok, sikerült el olvasnom az útolsó oldalakat mióta nem voltam,
Annus, látom szuper helyen voltatok és a pocid pedig szép nagy már neked is!
Hát itt nálunk példáúl ez a póráz nagyon is el terjedt cucc de leginkább arra használjuk mikor a baba járni tanul és van olyan is ami jol megtartja hogy, ne essen el én is használtam ilyet Jázminnal mikor be indult nyár volt kocsiban már nem akart úlni, a kezemet nem akarta fogni, a derekam már kiált igy hát ki próbáltam én is és bevált nekem.

Én szopiztattam Jázmint másfél éves koráig és hát azt nem mondhatom hogy, egyik kezemen meg tudnám számolni hányszor volt beteg de volt egy jó párszor.Sokat viszem közösségbe is és lehet hogy amiat is van megfázva sürübben.Na jó ezzel nem azt akarom mondani hogy hetente. :)

Na én meg az éjjeli pelusról nem birom leszoktatni sehogyan sem, próbáltam már mindent.Az hogy, amúgy ne legyen pelus könnyen ment mert a többi kislánynak a társaságában már nem kelett igy inkább ő is szólt.

A tegnap én is kaptam egy csomó kis pasis cuccot egyik barátnőmtől nagyon édik de az egész picikék még nincsenek itt...kiváncsi vagyok mit kell még vegyek.

Ja és köszi mindenkinek a köszöntéseket arik vagytok! :D

További szép napot

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt és szép napot mindenkinek! :)

Gyönyörű idő van! Rengeteg dolgunk lenne itthon, de inkább elmegyünk sétálni, kihasználjuk a napsütést!

kutyafüle

Jobbulást Neked!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Ja még akartam irni, Anika én már olvastam a blogotokat én is bloggolok Jázminnak, Apor nagyon kis édi.

Marcsi üdv neked is itt és szép pocakosodást. :D

Kutyafüle, jobbulást kivánok én is.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Csajok.
Apa és apukám egyfolytában azzal nyaggat, hogy jön az influenza vírus,és oltassam be magam. Azzal érvelnek, hogy ez most egy nagyon erős és speckó influenza lesz és most még van a patikában oltóanyag (ezeket honnan tudják ennyire :?: , szerintem ők eresztik ela vírust :lol: ) és ez olyan lesz, hogy hirtelen támadja le az embert és azonnal 39-40 fokos lázzal jár ami a babának rettentő káros.
Szabad nekem ilyen oltásokat beadatni? :?:
Nem ártok azzal többet a babának? :?:
Mit gondoltok/tudtok erről? :?:
Általában határozott elképzeléseim vannak dolgokról, de ez most nagyon elbizonytalanított...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: