Új privát üzeneted érkezett!

Kata,jaja, jogos a 2 pont
a rózsásra gnondutam, de ha elolvasod a másik topokban irt önsajnálatomat, elnézed sztem ezt nekem....

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Olvastam.Kép
Mit melózik a párod, hogy hazaküldték? Mellesleg én is be lennék rágva, hidd el.
Ha hazamégy este, mit fogsz neki mondani? Nem akartad zavarni a csevegésben? Nem akartad, hogy holmi csipri-csupri dolgokkal foglalkozzon mint pl. a gyereke vagy a felesége?Kép Na meg úgy általában, kíváncsi voltál észreveszi-e, hogy nem vagytok otthon.Kép
Kicsit durva amit csinál.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Megint szépeket alkottál! Kép Nekem legeslegeslegjobban a pipacsos, a rózsák vázában és a zöld keretes sünik tetszenek !Kép
A vvilágos ceruzatartó alapja trópusi gyümölcskoncerv fém doboza, lealapozva sárgával színezett diszperzittel. A másik (aminek az egyik oldala pihenő macis, a másik pedig sirályos) a fiúk egy régi ütött-kopott fém százegykiskutyás ceruzatartója, szintén diszperzittel lealapozva.

Képzeljétek ideért a hóesés...Kép De legalább Kép-ni lehetne rajta! Nem, nem ez csak egy csomó latyak Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Drezsy!
Engedd ki a gőzt, aztán...legyél vele kedves. Lehet, hogy ez hülyén hangzik, meg azt is tudom, hogy nagyon nehéz, de ez legalább beválik. Ettől majd észbe kap. Ha te is úgy viselkedsz vele, ahogy ő veled, az eléggé el tud fajulni. Viszont ha nem azt kapja, amit vár - durci-morci - (és amit meg is érdemelne Kép), akkor az szöget üt a fejébe. Hidd el! Próbáld ki!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
majd irok mélt
most innen nincs időm...
drezsy
 
 


hmmm
épp most hívott 2x
de hát néma a telefonom...
ciki
tudok lógni minden felé a városba a bnőimet legalább végiglátogatom...
minden rosszban van valami jó
kb most ez van...
drezsy
 
 


Ánizs
Én Monet-et hajtok, de most ha minden igaz, küld Szandra. + Kutyásat, de az meg sehol Kép

Drezsy
fel a fejjel, hová tűnt a tegnapi jókedv????????????

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


ÁnizsKép
Én már azt hiszem, jeleztem a Monet kívánalmamat. Meg a táncoló párt is, de írtad, hogy azt nehéz szerezeni. Szóval nekem kellene Tőled a Monet!!!
És persze én is küldöm a te házas sz-at, és még mást isKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Oké a Monet és egy fél táncoló pár!
Kata007! Emilke ment!
anizs007
 
 


ÁnizsKép
Tündér vagy te is, mint SzandraKép
A csere topikba is írtam nektek!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!
Köszi!
Ez most tényleg nem sopánkodás, de már egy kicsit unom is.Kép Ezek most valahogy szériában mentek.Kép Anyu is válogatott, anyós is. Na meg volt hozzá egy kis dopping is. Az anyós még soha nem kért semmi szalvétásat, de most igen. Aztán a sógornőm is elkezdett egy hete szalvétázni és hát marhára ciki lenne és szégyelném is magam, ha tőle hamarabb kapna valamit, pedig én már hónapok óta dekupázsolok.Kép

Köszike a cerkatartó leírását.Kép Azt hiszem a napokban valami borsósat kell főznöm, hogy felszabaduljon legalább 2 Bonduellés doboz.Kép

Drezsy!
Ok, várom.

Ánizs!
Még ma írok mélt.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ane!

Megérkezett a StompKép
Out Loud a címe és 97-es. Neked is ez van meg?

Szandra
krampuszmama
 
 


Ánizs!
Mail ment!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


ÁnizsKép
Szóval akkor hogy is készül a natúr szín? Fehér diszperzit és okkersárga színező??? Jól olvastam fentebb?

Hova tüntetek???Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda!
Gratula a szekrényhez, és apa türelméhez!!

Ma 4 óriási cserepet festettünk le Jubi maszatolós technikájával, gyönyörűek lettek, a régieket legszívesebben kidobnám, csúnyának tűnnek ezek mellett. Szóval én a cserepekre specializálódom, nem beszélve a tálcákról, na meg a kulcsos szekrényekről... mégegy elkészült..az elmúlt egy hónap alatt már a harmadik.És egyre szebbek! Lehet, hogy pályát tévesztettem?

Amúgy ideért a beígért hóesés, csak az volt a bibi, hogy egyből olvadt is, úgyhogy ami leesett, már el is tűnt, csak a latyak maradt utána Kép
Jó éjt mindenkinek!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda!
Én itt vagyok.Kép

Szandra biztos borítékolja a vv-s szalvikatKépKépKépKép,
Drezsy pedig... Tulajdonképpen én is kíváncsi lennék mi van vele.
Hallgatott, vagy inkább kiadta a dühét? Én biztos kiadnám. Sajnos egy válással a hátam mögött (amiben fontosabbak voltak a haverok és az alkohol mint a feleség és a gyerekek), én már másképp látom a dolgokat.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Drezsy!
Hol vagy? És főleg HOGY VAGY?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


ZSUKép
Én már rég rájöttem, hogy pályát tévesztettem. Könyvelés meg szalvétázás...Kép
Itt is elolvadt a hó, most süt a napocska!!! Úgyhogy jobb kedvet, mint a tegnapi sírós felhőcskeKép

KataKép
Szerintem is biztos durci van Drezsyéknél(vagy remélem csak volt)KépKép
Téged pedig nem irigyellek. Kép Vagyis most már igen, mert már van egy gyönyörű, szép családodKépKépKép

JubiKép
Csatlakozom kérdésedhezKép
DREZSYYYYYY!!!!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


UI: Kitakarítottam a konyhát,most már tudok főzni:IOKép
JubiKép
Engem ez a képkeret izgat már régóta. Tudnál valami infót mondani nekem ezzel kapcsoltban???
http://gportal.hu/portal/juborka/image/ ... 020011.jpg

Bocs, de engedi rendesen bemásolni!!!! Hátha így is meg tudod nézni.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Milyen képkeretre gondolsz? Mert hogy ezt a hivatkozást nem lehet megnyitni Kép

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Na, akkor még egyszer. Nem tudom, miért nem engedi a megnyitást???!!!!

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KOda!
Hát ez egy kicsit korhadt fára emlékeztető öntőforma, amit természetes sziénával festettem le. Mit szeretnél még tudni róla? Egyébként elég olcsón vettem, 900 ft volt (van itt egy bolt, ahol a többihez képest olcsók a formák).

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


HÁÁÁÁT! Pont azt akartam kérdezni, hogy nekem nem vennél alkalom adtán egy ilyet?Kép
Természetesen postaktsg-et, dobozt, bélyeget mindent kifizetek. Szerinted megoldható lenne????

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Szívesen veszek neked is, sőt ha ráér egy picit, akkor el is tudom vinni (így biztosabb, hogy rendesen odaér), mert márc végén, ápr. elején megyünk Miskolcra családlátogatni Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JUBIKép
HÚÚÚÚÚ! De aranyos vagy. Csak tudod olyan nagyon szeretném használni már. Nem adnád fel mégis, ha lehet???Kép Van egy forma, a mini pack. Ha úgy adod fel, nem lesz semmi baja. Drezsyvel is így csináltuk. Ha gondolod, majd leírom.
Ettől függetlenül természetesen ha erre jársz, NAGYON SZÍVESEN LÁTLAK!!!!!!!! Kár, hogy a többiek nem jönnek erre felé. Na meg én se arra felé, sajnosKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Mi az a mini pack?? Feladom neked szívesen, ha nem bírsz magaddalKép Kép Ha minden igaz, szombaton megyek abba a boltba.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Most nem leszek délutánig, indulunk baba-mama klubba! Adios amigos!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szandra
Stomp Out Loud - 01 - Sign.mpg 16:56:20
Stomp Out Loud - 01 - In The Air.mpg 21:04:52
Stomp - Out Loud - 06 - Finale.mpg 15:50:12
stomp2.avi 19:37:08
Stomp - Out Loud - 05 - Wet Socks.mpg 15:09:50
Stomp - Nike Basketball Commercial.mpg 16:34:02
a végén azok a számok az időt jelölik Kép

bocsesz az offért a többiektől

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


JUBIKépKépKép
Látom Te megérted türelmetlenségemetKép
A mini pack-ról: (Ezt másoknak is írom, akit érdekel!!)
Ez egy csomagszerűség. Ha az áru értéke nem haladja meg az 1000 ft-ot, súlya pedig a 350 g-ot, akkor 200 ft fejében fel lehet adni dobozba becsomagolva. Szóval be is van csomagolva, de nem 850 ft a postaköltség, mint a nagy csomagnál. Ha a súly viszont eléri az 1 kg-ot, akkor is csak 400 ft a postadíj.
De a sablon alig lesz pár gramm. Tudom, mert Drezsynek ugyan így adtam fel. A sablont még jól bebugyoláltam kb. 2-3 nylon zacsiba.
Ráadásul ennél a mini pack-nál nem kell semmiféle papaírt kitölteni, csak a dobozt kell megcímezni. Szinte úgy megy el, mint egy levél, csak kemény a doboza.
Legjobb méretű doboz a postán kapható közép egységdoboz. De bármilyen megteszi, ami otthon van. Tudom, kissé macerás,de ha ezt a fáradságot megteszed nekem, örökre hálás leszek érte.
Mint mondtam minden költséget állok! De csak akkor kérem, ha nem jelent nagy gondot!!!! Tudom 2 gyerkőc mellett nem könnyű mindenre időt szakítani.KépKépKép


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Csajok!

Minipakk pár napon belül megszűnik!Postásnéni nem tudta megmondani még a múlthéten,hogy mi lesz helyette!Csak azért írtam,hogy még most küldjétek el amit akartok.
Koda!

Minipack:pl.nagy alakú boritékba beleteszed Koda kiöntőjét és levélként(minipacknak)adod fel és nem csomagként.Igy 200FT.

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus?)
Kösz az infót! Remélem még beleférek.
A boríték azért nem jó Kép mert akkor biztosan darabokban érkezik meg a sablonomKépKép Éa akkor oda az egész.

JubiKép
Közben elolvatam a magyar Posta díjszabását. Ez a minipakk csak március 15-ig él. Utána tényleg nem lehet tudni, hogy mi fogja helyettesíteni. Ahogy elolvastam a legetőségeket, semmi. Ez a posta!
Akkor maradjunk annyiban, ha addig sikerül megvenned, akkor így add már fel légyszi, he nem, akkor majd elhozodKépKépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Igen úgy keverem ki a natúr színt! Nekem nagyon bevált, szinte minden szalihoz megy, minden falszínhez oké! Azt már leírtam néhányszor, hogy én a kikevert festékhez öntök egy kicsi lakkot, és máris nem matt festéket kapok!. LÁnyok! Én most olyan kiöntőformát keresek, ami egy lapon 2 db háromszög alakú mécsestartó. Ha valaki lát ilyent, riadóztasson kérem szépen! Nagy terveim vannak vele!
anizs007
 
 


Én csak arra lennék kíváncsi, hogy a posta áremelésével a szolgáltatás színvonala is arányosan emelkedik???

Ma csudijó hangulatom van! Igaz, hogy korán keltem, de bekapcsoltam a helyi rádiók egyikét, és a játékban nyertem egy Cotton Club Singers cd-t. Ez a párom kedvence...
Amúgy én tegnap benntartottam a gőzt, és ma reggelre kialudtam összes búmat-bánatomat. Egyébként semmi komoly nem volt, csak kicsit betelt a pohár, úgy utálom, hogy a házvezetőnő szerep mellett már személyi titkár is vagyok, mert ugye annyi mindent kellene neki fejben tartania, hogy én jegyzem meg helyette... De a kiskaput az tette be, amikor az én internetezős időmet arra akarta felhasználni, hogy írjak át neki 2 cd-t. Persze kivertem a raplit, hogy az ő idejét ossza be!!Erre nem tudta megkülönböztetni a cd-ket és az ÉN újraírható cd-mre írta a rézfúvós zenéjét!! Na de túl vagyunk rajta...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


ZsuKép
Örülök, hogy végre elvonultak a felhők. Én is örülök, mert csomagot kaptam Tőled és Anikótól.
Tényleg!!! Mi van Anikóval? Ezer éve nem írt nekünk!Kép

ÁnizsKép
Most fogom kipróbálni a színedet!!! majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szisztok Lányok!

Már régóta olvasgatlak titeket, és most szeretnél csatlakozni, ha befogadtok.

" szakmai" múltamról annyit, hoyg még a baba előtt dekupálgattam cserepeket
http://babanet.hu/album/main.php?album=1888
De mióta olvasgatlak benneteket, újra előjött a kedv.Nemrég öntöttem az első firmámba a gipszet. Kérdezném, hogy mennyi a negkötési ideje?

Benneteket csak csodállak, nagyon szépek az elészült darabok.
És öröm földivel is találkozni, juborka, te hol vásárolsz?

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!
Üdv a mániákus szalvétázók között! Gyönyörűek a cserepeid!
Koda!
Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Hali Lányok!

Most is két percem van, nem tűntem el, csak nem volt gépem!
Feltettem a munkáimat:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1900
oldalra.
Képzeljétek beruháztam egy digigépre, mostmár men szabadultok tőlem. A család ez miatt fog éhezni...

Anikó
naspolya
 
 


ManókaKépKép
Isten hozott köztünk, nagyon örülünk NEKED!!!!!! Te egy igazi cserépmágus vagyKépKép
Ha jól látom, pici fiad van. Nagyon tündér. ÉS TE HOL VAGY LÁTHATÓ?KépKép
A gipsznek kell legalább 1 óra, hogy a sablonban megkössön. De érdemesebb 2 óra múlva kivenni, nagyon óvatosa. Ilyenkor könnyen törik. Radiátoron aztán magát a gipszet hamar ki lehet szárítani. Érdemes ezzel is várni 1 éjszakát. Szóval ha este megcsinálod, reggel már dolgozhatsz veleKépKép

AnikóKép
Hála az égnek, hogy Te is előkerültél. Már nem tudtam elképzelni, hogy hová lettélKép
Szuper vagy Te is!!!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Én is adtam már fel minipackot, de nekem kellett hozzá papírt kitölteni, mert aki kapja, az is csak aláírással veheti át. A postától viszont szemétség, hogy ezt megszünteti.Kép

Drezsy Drága!
Merre vagy?????

Zsu!
Ezek szerint jólmegasszontad neki?Kép Néha talán tényleg jobb azonmód tisztázni én úgy tapasztaltam. Ha gyűjti magában az ember, egyszer úgyis robban, s akkor aztán az is kijön ami nem kellene. Apával 4 éve vagyunk együtt, de akár hiszitek, akár nem mi még nem veszekedtünk.Kép Nézeteltérés volt, nem tagadom, de mindig meg tudtuk beszélni hangos szó és durci nélkül.

Manóka!
Üdv a fertőzöttek táborában!Kép
Nekem nagyon tetszenek a cserepeid!Kép
Manókád mennyi idős? Olyan édes ahogy alszik.Kép

Anikó!
A kis ügyes!KépKép És ezt eddig titkoltad előttünk? Szerintem direkt!Kép
Munkáid nagy része le van nejlonozva. Miért?
Családnak küldjek valami szárazat?Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Még ősszel készültek, ajándéknak szántam őket. Előre becsomagoltam az összes képet, hátha sürgősen kell elővenni, meg így nem is piszkolódik.
Saját használatra a kaspók, meg a játékkövek
készültek.

A tetőterünk most készül, most állok neki egy sorozat kép elkészítésének, hogy valamennyien összhangban legyenek egymással. Ennek lehettek majd tanúi.

Vettem sablonokat is, de van olyan amelyiket egyáltalán nem tudok gipszkép kiöntésére használni. Pl Ánizs ovális képének sablonjában mindig darabokra törik a gipsz mire kiveszem, a keret az még jó volna, de túl vékony a képréteg.
Ánizs!
Neked is volt ezzel problémád?

Anikó
naspolya
 
 


KataKép
érdekes. Mintha nem is egy városban laknánkKép Én álandóan minipakkokat adtam fel, de soha nem emlékszem papírkitöltésre. Cavinton???KépKép
Mire Jubi hazajön és elolvassa ezeket, biztos elmegy minden kedve a csomagfeladástólKép

ÁnizsKép
Csudajó ez a natúr szín. Egy kicsit megbolondítottam bordóval, hogy kicsit sötétebb legye. Nagyon szépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ane!
Szerintem u.a.

Anikó!
Csodaszépek a munkáidKép

Drezsy!
Aggódunk...

Manóka!
Kép
Szandra
krampuszmama
 
 


SzandraKép
Mi az amit Manókának küldtél???

Na, most már látomKépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda

Valószínű azért nem láttad, mert javítottam az üzenetet éppenKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Kata!

Mikor jössz Pestre????
Most olvastam a másik topikban.

Szandra
krampuszmama
 
 


ManókaKép
Míg el nem felejtem!! Ha cserélgetni akarsz szalvétákat, az a szalvéta csere-bere topikban megteheted. Ott is megtalálsz Minket!KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszönöm a szives fogadtatást. a fiú két hónap+ 2 hetes. Képkeret szárad, most megyünk sétálni, útban van egy hobbybolt.......KépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Anikó gyönyörűek a képeid! Kár elajándékozni őket! Az ovális sablont kölcsön kértem, de nekem nem volt vele gondom. viszont van egy olyan sablonom, aminek kockás a kerete, na abba mindig beleragad a gipsz és letöri a szélét! Nem tudom mivel lehetne csúszóssá tenni?
Koda! Örülök hogy bejött a festék! Tettél bele lakkot?
Kata77! Köszi!!!!!!!!!!!!!!Még mindig nem értem, de köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anizs007
 
 


Anikó!
Nagyon tetszenek a munkáid, úgy látom, többségünknek a cserepezés jött be.
Ánizs!
Milyen festékbe kell lakkot tenni?
Drezsy!
Hol vagy? Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kedves értem aggódók

itt vagyok
rendszeresen jövök olvasni, csak épp irni nincs kedvem, ahogy máshoz sem
egy világ omlott össze bennem
este végkifejlet
addig ne is várjatok mást....
kodának mél ment már reggel

egy hulla
drezsy
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?