Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Régen jártam már köztetek, látom alakulnak a dolgok :wink:

Zsu!
Nagy drukk hétfőre!!Hát ez szuper!Most már csak beindul itt valami!!
Nóci!
Mi a hír apósodról? Vigyázz magadra nagyon!

Pendi!
Gratula a vizsgához!Ez mi volt?

Bridg!!Csak nem szó van esküvőről?Csak felületesen láttam, mostanában olvasgatok csak!

Szia Kitty!! :D

Mi megvagyunk, szépen ngyarapszunk, már 6,45 kg és 61,5 cm a fiatalember.tejem rengeteg, reggelre"úszom"benne :D
Sajna most újra visszatért az éjjeli ébredés, egy jó darabig nem volt... :wink:
Na, dobok képet is, ez épp félig felöltözve sétához :)
Kép
Vendég
 


Melaszka
szia :) De megnott mar a babooo :shock: kesz nagyfiu mar 8) Hogy teltek az unnepek 3masban? 8) Eskuvorol meg nem volt szo sot leanykeresrol sem csak egyik ismije kerte meg a barinoje kezet :roll:

Zsu
Ugy rostellem aratam irni,hogy szoritok erre nem elfelejtettem :x :twisted: :oops: :oops: De az eredmeny igy is megvan aztan majd szoritok holnapra akkor te hasbaszurassal repesztessz? :shock: Nekem karba adtak be a korhazban a repesztot :roll: anno... :?

Csucsu
Nem tom vette-e de persze azert rosszul esik,hogy mig mas kierdemli par honap alatt en meg 2ev utan se :roll: de ezt nem igy kell felfogni...az en parom is mas meg a parom barija is...igy nem lehet osszehasonlitani de akkor is :? :roll:

Kitty
Gondolhatod ott ulok mint a marha es most mit szoljak a temahoz :roll: :? :oops: :roll: Barinod,hogy van?Miert ellenzitek a csaszart annyira? :shock: En szivesebben szulnek ugy,mint siman....nem akarok repedni ossze vissza :? :oops: :oops: Ha meg a doki aszongya akkor meg plane oka van ra :!:
Na en is korulneztem am a neten es legtobb esetben javasolt a csaszi es csakis a babaerdekeben :!: Itt a legelso link amit megnyitottam:
http://www.nlcafe.hu/babazzunk/20020621/popsival_elore/

es az osszes tobbi amire en kerestem ra:
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=far ... =&aq=f&oq=

Szal nem veletlen en tuti nem ezen aggodnek,most a helyeben :roll: Hany hetes is mar kihagy az agyam :oops:

Zsofi@
Atneztem :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Reklámszöveg kontra

(Bank) Velünk könnyebb! (Eladósodni...)

(Kozmetikai termék) Bőre olyan lesz, akár a babapopsi! (Kakis?)

(Lottó) Aki nem játszik, az nem is nyer! (Aki nem játszik, az nem is veszít!)

(Lottó) Megvette már az ehetit? (Ehéten is költött min. 1000 Ft-ot feleslegesen?)

(Jégkrém) Ez lesz az év nyara! (Miért, hány nyár van egy évben?)

A stílus nem pénz kérdése. (Siemens 150.000 forintos telefonjának reklámja...)

Renault - Autókat alkotunk (magamtól nem jöttem volna rá...)

A macskák Whiskast vennének. (Ezért nem szabad őket leküldeni újságért)

Ettől nagy és okos leszek... (Igen, mer most kicsi vagy és hülye!)

Kinder pingui: A hűűűtőőőből?!!?? (Nem, majd az ágy alól bazd !)

(Ruházat) Hord el magad (Hord el Te!)

(Szépítőszer) Mert megérdemlem (Főleg ha 16 évesen már ráncaid vannak!)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Hello!

itt vannak a képek!

Puszi: Kati

Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Na most tele az oldal képekkel!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Melaszka!
Tündéri a fiatalember :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, beindult szerencsére, és névnapomra tutira lesz 1 szépséges pocilakóm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fő az optimizmus :wink: :oops:


Bridg!
Jaja, hasba kell szúrnom magamat. Köldöktől nem messze. Bevallom, egyre jobban parázok tőle, hogy magamat megszúrjam. De majd csak túlélem…. Inkább attól félek egy kicsit, hogy nem jól adom be. Bár azt mondták, hogy nem lehet elrontani :? :? :? :? :?


Kati!
Tündériek a gyerekek.... és ahogy Lilla mosolyog rátok, hát elolvadtam tőle.... no meg a rózsaszín ruhácskától :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kataaa :D
Nekem azok tetszenek mikor apa feher poloban 8) Jah es ez a lany tiszta te :shock: :wink: Jah hogy te vagy az anyja :lol:

Zsu
hat hajra mikor nyomod? :roll: :oops:

Csucsu
Tegnap teis voltal uhu-n....nem jottel mi volt? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Négy és hat között :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tyuuu akkor majd hamarosan :roll:

Mi setaltunk ma egy csomot most meg megyunk vacsizni 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Bocsánat még levegőt venni sincs időm. Tegnap voltam uh-n. Kettő darab tüsszőm van ami a bal oldalon van. Ez tök jó mert nekem a bal a nyerő. Mondjuk fúra mert a múlt hónapban is ott volt tüssző csak akkor 1.
17 és 19mm-es.
De tegnap este is meg ma is még érzem a hasam. tehát még nem repedt meg.
Mondjuk fúra mert most nem sokat voltam bent és meg sem mondták mekkora nyálkahártya vastagsága.
Az a fő, hogy van tüsszőm .

Mi is voltunk sétálni délelőtt mert annyira szép idő van. Aztán főztem, mostam, takaritottam. És egész nap nyitva vannak az ablakok annyira napsütéses az idő:) Igazi tavaszi hangulatom van:)


Kata: Nagyon jók a képek:) Kicsi lányod gyönyörű bár a bátyja is szépséges:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Mostmár itt vagyok. reggel mikor hazaértem, még bebújtam apa mellé az ágyikóba, és délig aludtunk. :) de jó volt. :)
Aztán főztem egy jó adag tojáslevest, meg sütöttem hozzá palacsintát. Most meg itt pihegek, mert akkora adag levest ettem, hogy palacsintát már csak egyet tudtam megenni. :)

Zsu
jajj Zsu ez annyira izgalmas! :) Nagyon szorítunk érted! Én is, meg apácska is! Mindjárt itt a hétfő. :) :) Annyira szurkolunk.!!!!!! Jó sok petikéd van! ez jó jel! :) Táppénzed vagy ugye? Meddig kell kötelezően ágyban maradni? Felkészültél az időtlen időkig tartó fekvésre? Legalább lesz időd velünk dumcsizni! :) Még jó, hogy laptopod van. :)


Kitty
A barátnőd rendes úton szeretett volna szülni? Hát biztosan más élmény, mint a császár. De ha nincs más megoldás... Ki az orvosa?

Bridget
Na végre elmentél valahová: Rád is fért már egy kis szórakozás. :) Jól sikerült? Örülök, hogy végre jobban vagy. Most képzeld, én kezdtem el köhögni. reggel már éreztem, hogy kapar a torkom.
Szegénykém! Elég szar lehetett végighallgatni, amint azok a rózsaszín köd között elmesélték, hogy hogyan volt a lánykérés. Nem lehett könnyű. De lehet, hogy ezek majd ráébresztik apácskádat arra, hogy épp ideje lenne neki is lépni.
ezek a reklámszöveg kontrák nagyon jók! :)

Nócika
Hú az nem jó, hogy apósoddal ilyen gond van. Kiderült már mi a baj? Én kérdeztem apácskát, hogy mi lehet, azt mondta, hogy lehet bélgyulladás, vagy polip. EL kell vele mindenképp menni dokihoz. Ne várja meg míg nagyobb lesz a baj. Jobbulást neki! volt dokinál ma?

szia Melaszka! :)
Rég jártál nálunk. de gondolom ezzel a drága kis fickóval megvan a feladat. :) Mekkora már! Őrület, hogy már ott van veletek, és néz azzal a hatalmas szép szemeivel rátok. :) Micsoda szemek! :) Nagyon aranyos baba! Csuda helyes kisfickó! :)
a vizsga egy helyi program leoktatása után volt, gyakorlati, és elméleti résszel. :)

Kati
jaj de aranyos ez a kislány! Micsoda mosoly! :)És látszik rajta, hogy milyen kis huncutt. :) De aranyos az a kép, ahol a tesók hasalnak! :) De úgy látom a karácsonyfa nem volt a kedvence:) Igencsak görbült a szája :)

Csucsu
De jó, hogy pont bal oldalon vannak! Akkor hajrá! apára fel!!! Most már folytatni kell a Nócika által elindított sorozatot! Milyen klassz lenne, ha mind babásak lennénk ebben az évben. Meg tudnánk osztani egyből a tapasztalatokat. :)
Vendég
 


Pendi: Remélem a kinai horoszkóp igaz lesz rám idén.Ez a bivaly éve állitólag idén és én is meg a férjem is az.
Azt írta , hogy új állás van kilátásban (amit úgye keresek is)
És év végén fogok szülni. Na erre kiváncsi vagyok.Mert akkor lassan babásnak kell lennem ahoz:)
Na jó lehet nem minden bivalyra igaz és nem is veszem komolyan de hátha bejön:)

De jó volt , hogy délig aludtatok:) Ezek szerint a párod is otthon van:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Okok csak mar erdekeltek a hirek 8) 2tuszo pont eleg neked :wink: A kinai ujev pedig holnap lesz legalabbis mi holnap mgyunk unnepelni a hong kongi barinomhoz 8) azaz akkor lehet hetfotol kezdodik a bika eve :wink: es akkor belehuzunk 8) bar en kigyo vgyok a parommal egyutt :shock: :lol:

Zsu
Lassan nyomod mar izgulok 8) :)

Pendi
Na jah vegre eljutottam valamerre en is de ma csak vacsizni mentunk nem buli :roll: mert annyit setaltunk legyalogoltunk nem is tom mennyit de du-tan 1kor indultunk 2re odaertunk akkor ebedeltunk 3ra vegeztunk aztan gyalogoltunk valami euleteket neztunk meg :shock: apa a nagy epuletmaniajaval azaz a munka rabja :lol: :lol: :lol: Aztan vettem kormomre diszeket mert mar nem jarok a kormoshoz magam csinalom 8) Aztan haza mar taxival jottunk este majdnem 6ra ertunk haza.Szal elfaradtam es atobbiek a barik 10-en sielni voltak ok meg azert faradtak ugyhogy senki nem ment ma sehova mi meg 4-esben vacsiztunk 8) DE jol telt :wink: Neked meg jobbulast en jol leszek te meg lebetegszel :shock: hat hogy van ez? :twisted:

Jah es keszeljetek esik a hooooo :lol: Na jo nem fog megmaradni meg csak ugy szallingozik de ez itt mar nagy szo 8)


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Hú de érdekes! Hiszel egyébként a horoszkópban? De remélem minden úgy lesz. :)
Vendég
 


Pendi: Hiszek e?? Mit tudom én. Amit igy újságokban irnak abban azért annyira nem. De ha bejön akkor hiszek:)


Bridget: szállingózik a hó??
Na nálunk meg tavasz van.
Bevallom már a havat nem kívánom pedig itt csak 1X esett eddig a télen.

Kép
csucsu05
 
 


Bridget
De ügyes vagy, hogy magad csinálod a körmeidet. Hogy tudod bal kézzel is csinálni? :) Nekem olyan ügyetlen a bal kezem. :) Te akkor olyan vagy, mint az anyukám. Ő olyan ügyes mindkét kezével. :) SZoktam is neki mondani viccesen, hogy két bal kezes. ezen mindig olyan jót nevet. :)
Húú de jóó!! Esik a hó???!!!! :) :) :)
A torokfájást, meg lehet, hogy elkaptam tőled. :) :)
Vendég
 


Nem tudtam olvasni csak jo ejt kivanni jottem 8)

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Igen szallingozott :P de itt nem marad meg meg a foldon se latni szak a lampanal 8)

Pendi
Nehogy azt hidd nagy dolgokat muvelek....kveket vettem meg szivecske csillag ilyenek es a siman koromerositovel kifestett kormomet diszitem 8) maj megmutizom 8) eloszor thaifoldon csinaltam az eleg ramatyul sikerult :? :oops: aztan itthon nyugisan na az mar tuti lett :wink: most is az van feln majd megmutizom :wink: es egy csomo mas mindent tok majd feltenni mostmar disznek 8)

Csajok apanak megint kilometerhianya van :? megyunk setalni de nem akarmilyen seta hanem x megallokat gyalogolunk le mint tegnap :x most mondjam azt hogy nem :roll: Ugyhogy delutan mikor hazaertunk jovok :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jó reggelt!

Kép

Bridget
Várjuk a képeket a körmeidről. :) biztosan nagyon szépek. Anyukám is szereti ezeket a matricákat, köveket. bele szokta építeni a zselébe. Olyan egyszerűek, de pont ezért nagyon szépek.
Milyen volt a séta?

Csucsu
te mikor adatod be a következő szurit? hanyadik lesz?
Vendég
 


Pendi
A matricakat nem szeretem :? :oops: kovek szivecske,csillag minden egyeb es zselet egyenlore nem hasznalok :oops: meg annyir jo nem vgyok na meg azt talan majd nyaron :wink: Egyenlore csak siman koragasztoval...kis potty es bele a disz azt meg lekenem sima top coat -tal 8) Szal nem nagy ordongosseg de elsore azert nem ugy nez ki :lol:

Seta?!ne is mond nemreg ertunk haza 15perceazaz 6utan es delutan 1kor mentunk el :shock: lesetaltunk addig a boci foltos kinezetu epuletig 8) tod a Mikimoto epuletig :lol: :lol: :lol: ebedeltunk...nezelodtunk ott televan boltokkal es levan zarva az egesz kornyek a gyalogosoknak azaz kocsi nem tud bemenni mert sok ember setalgat ott 8) (Ginza)

Zsu
Beadtad mar? :shock: Mikor lesz a akcio?Hetfon? 8) Tudod utana meg ra is dolgozhattok 8) :lol: :lol:

Csucsu
Hun vgy?

Kitty
Merre vgy?

Noci
Es te?


Kép

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok:)

Az este összeröffentem a barátnőimmel egy kis "megbeszélésre".Megígértem a férjemnek,hogy pontban éjféli 12-kor otthon leszek.De a buli túl jól sikerült,koktél,tánc,még több koktél és az idő elszaladt.Végül hajnali háromra értem haza,mondanom sem kell,hulla részegen...
Épp becsuktam magam mögött az ajtót mikor a kurva kakukkos óra rákezdte:
KAKUKK,,,KAKUKK,,,KAKUKK,
Mivel tudtam hogy a férjem fel fog ébredni a zajra gyorsan én is rázendítettem.....
és kakukkoltam...még kilencszer.
"Megúsztam egy veszekedést"-gondoltam és büszkeséggel eltöltve eme zseniális ötletért-szép nyugodtan lefeküdtem a férjem mellé.Az utolsó gondolatom elalvás előtt az volt,hogy mennyire okos és fürge eszű vagyok,még a kritikus pillanatokban is feltalálom magam.
Másnap mikor a férjem reggeli közben megkérdezte,hánykor értem haza,lazán válaszoltam,hogy pontosan éjféli 12-kor,ahogy megígértem!Nem szólt semmit,sőt,még kételkedni sem látszott.
Na ezt megúsztam,CSODÁS!!!!...gondoltam...
...mikor megszólalt:
-Apropó,ki kéne cseréltetni a kakukkos órát!
-Igen? És miért szerelmem?-kérdeztem remegve.
Mire ő:
-Hááát...az éjjel felébredtem mikor hármat kakukkolt és a fene tudja hogy miért vagy hogyan,de utána azt kiabálta,hogy "BASSZA MEG!!!"...aztán még négyet kakukkolt és miután végig hányta a folyosót,másik hármat kakukkolt,miközben majd megszakadt a röhögéstől.Utána még egy kakukk,majd botladozás közben rálépett a macskára és összetörte a telefonasztalt a nappaliban.Az utolsó kakukkot már mellettem az ágyban adta ki magából,aztán egy fingás kíséretében egyszerűen elaludt.Ennyi.Mit szólsz hozzá,drágám???


Ezt be kellett raknom annyira aranyos:)


Pendi: 10naponta ideállis beadni. De pénteken adatom be. Mert azt írja a papir 7-14naponta kell beadatni de az ideélis 10naponta. Mivel hétvégére esik igy pénteken beadatom. Még az is jó, hisz 8.nap lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Bridget: Hú milyen nagy a gyalogos forgalom nálatok!! Nem semmi az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit jöttem, aztán megyünk tovább. Tegnap reggel meghozták a gardróbszekrényeimet. Szóval most megyünk és megvesszük az IKEA-ban a dobozokat, hogy mindent a helyére tudjak tenni.

Tegnap végül apa szúrta meg a pocimat, nem mertem én
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Úgyhogy egy petécske meg is érett reggelre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ugyan mára pihenést terveztem, dehát persze mióta felkeltem, főzük, mosok, terigetek, szekrényt takarítok.

Hát ez van.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendikém!
Mivel szombaton dolgoztam, így hétfőre nem kellett zabit kivennem. De kedden már megyek dolgozni. Nem kell feküdnöm egyáltalán, csak hétfőn fogok. Akkor is csak azért, hogy minél több katonácska a helyére kússzon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy sajna a laptopot nem tudom bevinni az ágyikóba, mert csak az ebédlőből látja a netet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget
Nekem még az sem menne, hogy kifessem a körmeimet annélkül, hogy ne fessem le a fél ujjamat is. :) :)
Hú jó nagy sétát tettetek! :) De azért kell egy kicsi mozgás is. Meg legalább végignéztétek a kirakatokat. :) Meg a legfontosabb az, hogy együtt voltatok. Abba a bociházban ebédeltetek? :)Mit ettél?
De gyönyörű ez a város, de milyen forgalmas! :)

Csucsu
Ez a vicc ez nagyon ott van! :)
Ja én azt hittem, hogy egy héten legalább kétszer kell szúrni. Van valami mellékhatása? Érzel valamit?

Zsu
Te aztán pörögsz ezerrel! :) De azért pihikézz is egy kicsit.
Holnap nagyon szorítunk neked! Remélem nagyon, hogy sikerülni fog. Ja, én azt hittem, hogy látod máshonnan is a netet. De nem baj, majd az ágyat odahúzatod a net elé :)
Vendég
 


Pendi: semmit nem érzek. De gondolom nem is kell. Más azt szokta érezni ha nem jól adják be. Nekem nagyon jól beadták mert semmilyen fájdalmam nincsen.

Zsu: Szoritunk nagyon:)
Amint tudsz majd gyere mesélj milyen volt az inszem.14nap múlva pedig gyere a zebrás teszteddel:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Az tök jó! :) Remélem, hogy mihamarabb lesz eredménye is ennek a szurinak. :) De az biztos, hogy akkor nógatom én is apát, és példálózok veled. :) És miért is ne lenne így. :)
Vendég
 


Hát sziasztok!

Végre újra itthon. Vettünk egy csomó szépséges dobozt és miegymást is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd teszek fel képeket, ha teljeen be lesz pakolva minden. Sajna az nem most lesz, mert a dobozok nagyobbak, mint amekkora hely lett hagyva :cry: :cry: :cry: :cry:
Szóval újra kell fúrni a polcokat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Köszönöm a szurkokat... azért holnap, ha itthon vagyok, mindenképp jövök és meélek.....



szép élmokat mindenkinek!!!!

Délután irtam egy csomót és ledobott a net... a levél perze nem ment el :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Nagyon várjuk a híreket! Szorítunk! Kezem -lábam csuriban! :)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Várjuk a képeket! :) Milyen dobozokat vettetek?

Én megyek aludni, mert megfájdult a fejem. Olyan zaklatott is lettem. Biztosan front.

Puszi Mindenkinek!
Jó éjt!
Vendég
 


[quote="csucsu05"]S írta:csucsu05ziasztok:)

Másnap mikor a férjem reggeli közben megkérdezte,hánykor értem haza,lazán válaszoltam,hogy pontosan éjféli 12-kor,ahogy megígértem!Nem szólt semmit,sőt,még kételkedni sem látszott.
Na ezt megúsztam,CSODÁS!!!!...gondoltam...
...mikor megszólalt:
-Apropó,ki kéne cseréltetni a kakukkos órát!
-Igen? És miért szerelmem?-kérdeztem remegve.
Mire ő:
-Hááát...az éjjel felébredtem mikor hármat kakukkolt és a fene tudja hogy miért vagy hogyan,de utána azt kiabálta,hogy "BASSZA MEG!!!"...aztán még négyet kakukkolt és miután végig hányta a folyosót,másik hármat kakukkolt,miközben majd megszakadt a röhögéstől.Utána még egy kakukk,majd botladozás közben rálépett a macskára és összetörte a telefonasztalt a nappaliban.Az utolsó kakukkot már mellettem az ágyban adta ki magából,aztán egy fingás kíséretében egyszerűen elaludt.Ennyi.Mit szólsz hozzá,drágám?


Na ez nem semmi sztory volt ott rotyogtem a gep elott mikor olvastam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A gyalogosforgalom borzaszto :x

Zsu
Fotot ha tudsz dobhatsz az uj gardrobrol :wink: Apa szurt :shock: huhh de bartor :o 8) es ma van a nagy nap :?: :idea: 8) Ugyhogy mara egy kalappal :wink: Kép Kép
Hogy a framcba lett elmerve a polc ennyire? :shock: :twisted: A bnet manapsag olyan egy ido utan automatic ledob!Persze nem jezni mert a kisablak irasra ott van..de amikor megirod es elkuldod kiirja jelentkezz be az iromanynak meg annyi :twisted: :twisted: :twisted: Szal elotte nyomj egy F5-ot (frissites) es ha meg mindig ott a kis ablakod akkor mehet az iras :wink: Baaar olyankor is neha mire befejezed az irast akkorra jar le :twisted: szal en mikor mar jo ideje bevgyok lepve es nem irtam olyankor mindenkepp masolom a szovegem es csak utana klikkelek az elkuld gombra...ha gaz van csak bemasolom...szal erre figyrlj oda!!! :wink:

Pendi
En sem festem csak szintelennel 8) annal meg nem le=atszik ha felremegy :lol: mert ha szint rakok es pl neha aze mosogatni is szoktam lepattog a szele :lol: :? :roll: es akko olyan csunya tud lenni egy het alatt :x a szintelennel nem latni de nem is pattog olyan hamar 8) Jaja vegigneztuk a kirakatokat es nem kertem semmit :wink: Jo kislany voltam persze lattam egy csimmat amit en mar 2eve vettem es most van szep vilagos szinben azt megprobaltam de nem volt a meretemben :? viszont hazajottunk es apa internetn megkereste es megrendelte nekem 8) sot kapok egy olyat is ami most van nekem barna...mert az meg mar 2eves :oops: es hordom aze eleg szepen....na nem nezki gazul de o kerdezte akarok e ujat abbol....en meg nana :P ugyhogy ezt meg kajd tovabbitom az uncsitesomnak 8) Ugyhogy lett 2ujcsimmam amit a heten hoznak is :wink:

KépNagyon faca kenyelmes es meleg na meg nem izzad a lab benne :wink:
A bociepuletben 1szer voltunk apacskanak a szulinapjan tavaly :roll: Az egy olyan elit hely kikell oltozni meg alkalmakra jo de azert nem jarunk oda allandoan.Megjegyeztem mert jol nez ki a hely nagyon romantikus es a kaja is jo volt :wink: Szal ebedet mashol ettunk :idea: Forgalmas?Ez a kep meg nem is olyan forgalmas 8) :lol: Fejfajas remelem elmult :!: Ma melozom? :roll:

Na jo mosmar en is megyek de elotte masolom az iromanyom mert mikor ennyit irok annyi ido alatt kileptet ez a szenya :twisted: :lol: :lol: De en kicseszek vele 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Szép jó reggelt mindenkinek!

Sorry, hogy nem voltam, de szombaton egész nap bujikáltunk apácskával tegnap meg nagytakaritottunk! Apa leszedte a függönyöket ablakot pucolt porszivozott felmosott én meg a fürdöt nyaltam körbe meg mostam mint egy kis mosomaci!
Mindenkinek köszönöm az aggodást az aposom miatt, de az öreg nem ment dokihoz, mert asszem csütörtökre van időpontja tükrözésre, mert ugye pénteken volt a gebasz, de ő csütörtökön volt a háziorvosánál és akkor beszélték meg,a tükrözést! Szal makacs az öreg, de ő tudja! Én beszéltem vele de hajthatatlan! Majd kiderül! Nem kényszerithetem!

Zsuzsu! Nagyon gondolok ma rád! Mindenem csuriban! Tudom, hogy most minden eredményes lesz! Ikea?? Mi is készültünk oda, de aztán nem mentünk! Mi mondjuk csak ötletet akartunk meriteni a babaszobába! De mondjuk arra lesz még idő! De amint tudsz gyere és mesélj, hogy milyen volt a mai nap! Vigyázz nagyon magadra!

Pendi! Köszike, hogy megkérdezted apácskádat aposommal kapcsolatban! Már én magamtól nem is mertem megkérdezni, hogy megtennéd e! :oops: :oops: :oops: Szal duplán hálás vagyok! De remélem csütörtökön sokkal okosabbak leszünk!!!!! :roll:

Brid! Tyüha! Ennyit sétálni! Ez igen! De jól esett nem?? Nekem már nagyon jól esne, de nem nagyon lehet! DE még 2 kemény hét és utána azért könnyebb lesz! Azok a képek meg tök jók! Ti hányadikon laktok?? Vagy az nem a ti szobátokból van fotozva éjszaka???

Csucsu! Az igen! Ez nem semmi! Én is végig kacagtam ezt a kis sztorit! Nagyon jó lehetett! A buli az tuti fantasztikus volt! Irigyellek! n is ugy mennék már valahova bulizni! De majd csak összejön valamikor! :wink: :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Na akkor nem uncsiztatok ti sem a hetvegen :lol: Mi az hogy bujikaztatok :?: :shock: :idea: A seta jot tett olyannyira,hogy en mar hazaig is gyalogolni akartam 8) :lol: Felig meg is tortent aztan feladtam....sotet volt mire hazaertunk igy is 8) A kepeket csak siman a netrol szedtem :wink: persze en is kattintottam parat (3-4et) 8) A neten ilyenkor rakeresek a szora es az image azaz kepek-re rakatt nem weboldal es ott tele van kepekkel 8) Minden kepet igy keresek a csimma is onnan van 8) :lol: :lol: :lol: Ugyhogy az a szupi ejszakai kep is onnan van nem en lottem amugy mi a 3.on lakunk ami magyarban a 2.lenne ugyanis itt nincs foldszint itt az az elso igy a 2. mar a 3.emelet :wink:
Ma mi jot csin?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok!!!
Ez nem velem fordult elő!!!!
Ez csak egy kis sztori. Az iwiwen olvastam és feltettem, hogy mindenkit megnevetessek.

Nócika: Én nem járok bulizni. Szegény lányomat hova tenném,?Szóval ez csak egy történet volt. Amolyan vicc.

Bridget: Hú de édi a párod. 2csizmácskát is vett neked:)

Zsu: Kivánok mára egy kalappal:) Gyere majd mesélj mi volt.

Pendi: mitől lett estére rossz kedved??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
En pont akartam mondani akar egy viccnek siman elmenne a sztorid na meg orultem,hogy firoffentel barinoddel es meg jot buliztal is :lol: Aztan latom az csak egy iwiw-es nyavaja hahaha :lol: :lol: :lol: :lol: En aszintem te voltal :lol: :lol: :lol:
Igen apa vett nekem 2csimmat is az egyik mar jon holnap 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok 300gram husibol mennyi gulyast tok csinalni?Hany litert? :roll: Nem akartam sokat csak epp mara meg holnapra....azert csak ennyi hus vettem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Egy ügyvédnek sosem szabad megkérdeznie a tanút, ha nincs felkészülve a válaszra.
Egy kis faluban zajló perben az ügyész behívta első tanúját, egy idős nagymamát.Odalépett a tanúhoz és megkérdezte tőle:
- Takács néni, ismer engem?
Mire a hölgy:
-Persze hogy ismerlek. Gyerekkorod óta ismerlek, és mondhatom,kiábrándultam belőled. Hazudsz, csalod a feleségedet, befolyásolod az embereket, rágalmazod őket a hátuk mögött. Nagy embernek hiszed magad,miközben annyi eszed sincs,mint egy utcaseprőnek. Igen, persze hogy ismerlek.
Az ügyésznek tátva maradt a szája, azt sem tudta, köpjön vagy nyeljen. Némi gondolkodás után a terem másik végébe mutatott és megkérdezte:
- Takács néni, ismeri a védőügyvédet?
- Hát persze.A védőügyvédet is gyerekkora óta ismerem. Gyenge jellem,italos természetű, senkivel sem tud normális kapcsolatot teremteni és mint ügyvéd,egyike a legrosszabbaknak az országban. Hogy el ne felejtsem, ő is csalja a feleségét méghozzá három nővel, az egyik a maga felesége, ügyész úr... Igen,ismerem.
A védőügyvéd sokkot kapott. Erre a bíró magához kérte az ügyészt és az ügyvédet, és nagyon halkan így szólt hozzájuk:
- Ha bármelyikük megkérdezi a hölgytől, hogy ismer-e engem, esküszöm, hogy börtönben fog megrohadni. :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

***

Haldoklik az öreg Kohn. Mondja a feleségének:
- Asszony, ha meghalok, minden vagyonomat temesd el velem!
Pár nap múlva a temetés után áll a sírnál Kohnné és a barátnője. Azt mondja a barátnő:
- Ugye, nem voltál olyan hülye, hogy minden vagyonát eladtad, vettél egy nagy gyémántot, és betetted abba a kis dobozba az urad mellé!?
- Ó, barátném, én mindig engedelmeskedtem az uramnak. Eladtam minden vagyonát, betettem a számlámra, írtam neki egy csekket és azt tettem a sírba, ha beváltja, beváltja, ha nem, nem... 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid! Bujikálás=szeretgetés, összebujásegész állo nap! Romantika simisimi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nem baj, hogy végül is nem ment hazáig az egész sétafikálva! Az is jó, hogy azért olyan sokat megtettetek!
30dkg húsi?? Én literben sosem mértem még ki! Hanem mindig szemre vételeztem! De ennyi 2-3 embernek simán elég! Pláne, ha nem tul husimádok, ha meg mégis akkor nem nagyon elég! Mondom sajna én literben nem tudok számolni!
Mai program?? Hát vasalni kéne, de nem nagyon fülik hozzá a fogam! Ma már reggel elmentem a kisboltba zsömlét venni meg vettem felvágottat! Paprikát! Jól belaktam vele reggelire! Ittam hozzá 1 jó nagy pohár málna szörpit! Most tele vagyok mint a délibusz!
És te mi jót csinálsz ma???
Tényleg! Keresek talán valami itthoni munkát! Mert asszem be fogok kettyozni lassan, de biztosan! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu! Pedig számomra tök olyan volt mintha veled történt volna meg! Sorry! De most mond azt, hogy lehetetelen! Mert olyan nincs csak tehetetlen! :lol: :lol: :lol: :P :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget: én is szemre tudom de szerintem másfél literre elég.

Kép
csucsu05
 
 


Nos! Kész az új vonalzom! A pocakomon már valoban látni némi változást! Mondjuk leginkább akkor mikor elterülök az ágyon! De én azért már ezt a vonalzot akartam!

Csucsu! Egyébként én is kb ennyire gondoltam, de nem mertem leírni, mer mint mondtam én nem szoktam semmitse szinte kimérni! Hacsak nem sütit sütök! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szisztok!

Egy gyors bejelentkezés.... kb. két perc volt az egész beavatkozás. És egy picit volt csak kellemetlen. Egyáltalán nem fájdalmas. Most megyünk vista IKEA-ba, aztán igyekszem majd visszaolvasni!!!!

Puszi mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Noci
Ahaaa oke :oops: :lol: Szerintem csak foglald le magad valami otthoni dologgal nem kell ahoz melo :roll: Bar nem rossz otlet 8) A levest meg kettonknek csinalom :? en eszem ma meg holnap egy tanyerral apa meg ma talan eggyel ennyi :? Ezert nem fogok 1kilo husbol csinani :x De jo lett 1.2literrel csinaltam vegul vgy kicsit tobbel.....el is parolog meg meg bele ment a zoldseg krumpli...pont jo :wink: Es naon fini 8)

Csucsu
Okes mar megoldottam :lol: Kikalkulaltam 8) Ti mit csinaltok ma?

Zsu
Azt hittem ma pihensz nem maszkalsz :shock: :roll: Azert vigyazz ma meg hogy jo helyre uszkaljanak azok a picik :lol:

En ma nem csinaltam semmi extrat :roll: apacskanak kerestem valami kartyajat,meg orashoz mentem voltam kettonel is mert 2ora volt az egyikbe elemet kellett cserelni (karorak!)a masiknak meg szijja elszakadt apacskae es ez volt a mai melom mara 8) :lol: :lol: Aztan meg elgyalogoltam a szupermarketbe a nagyba ahol is vettem mikros popcorn-t 8) iiiiimadom :oops: Aztan hazafele meg a mellettunk levo szuperba mentem be...meg kenyeresnel voltam :roll: Hazajottem fozes...csacsogtam a barinommel aki szombaton erkezett ki vegre 8) Hat eleg furcsa :roll: Na mind1 meg meg beszeltem a masik barinommel aki meg otthon babas 8) aztan ettem...most meg itt ulok de megyek hajat mosok :arrow: meggozolom a fejemfurdes es labapolas :arrow: aztan alvas mert mar 10ora megint :shock: :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaaaah es Noci csecse az uj vonalzid :D 8) 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Brid! Na bizti naon jól sikerült a leveskéd! Most épp megéheztem ugyhogy megyek én is kajo után nézek! A munka meg nem ártana éppen, de ez egy szemét dolog! Egy csomo ideig kerestem ilyen bedolgozos munkát! És persze nem találtam! Fizessek azért mert dolgozni akarok?? Ez röhelyes komolyan mondom! INkább nem! Neked jó éjt és álmodj szépeket!

Zsuzsu! Örülök, hogy tul vagy rajta! De hogy egészen öszinte legyek annak egy cseppetsem örülök, hogy nem pihensz, hanem az ikeaban csatangoltok! Szerintem pont ma inkább pihizni kellne! De te tudod! Remélem azért minden rendben van odabenn! És meséljk hogy volt mint volt! Időre mentetek?? Pontosak voltak vagy hogy??

Namegyek mosogatni! Reggel ota készülök erre a hálátlan feladatra! De ez szégyen ide szégyen da nem ment még a dolog! Most muszály lesz, mert ha apa hazajön és látja a mosatlant kitör a 3. világháboru!!! :lol: :lol: :lol:

Pendi! Te ma dolgozol vagy merre csavizol??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


En mentem aludni 8)

Hat tenyleg rohejes de talan majd csak jon valami :wink:

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem voltam, de 1000 meg 1000 dolgom volt. 9-kor keltem, aztán főztem. Kivettem a pulykát, amit a télen pucoltunk Mamival, és csináltam belőle finom húslevest, a többi részét pedig sörben , kisütöttem. Nagyon fini lett. Csiáltam hozzá sütőben sütött krumplit. Nagyon jó lett minden.Aztán menni kellett pólókat rendelni a céghez. Na az is jól eltartott, aztán meg kibicikliztünk (Kitty te tudod hova) a város szélére a Tescó mellett nyilt egy drogéria. Szóval ott is elbóklásztunk, és nem rég értünk haza. Jól elfáradtunk. :) De ó volt. Bicikli versenyt rendeztünk is apácskával. :) Tök jó idő volt ma. :) Most meg olvasztom a gesztenyemasszát, mert geszetenypürét akarunk enni. :)
Jó sok kajám van, de legalább holnap tudok vinni a dodozóba. :)

Zsu
Igaz, nem voltam, és sok volt a teendő, de azért gondoltam rád! Örülök, hogy nem volt fájdalmas! :) Hogy csinálták? Valami csövön nyomták fel az anyagot? Egészen a petesejtig?
Mikor derül ki, hogy sekerült-e? Nem kellett volna ma inkább ágyban lenni?
Sikerült bevásárolni a polchoz? Készen lett? Beférnek mostmár a dobozok?

Bridget
nagyon rendes apácskád! :) Tök jók azok a csizmák. Nagyon tetszenek. :)
De jók ezek a viccek!! :) :) :)
A gulyásleves ügyben megmondom őszintén, nem tudok segyteni, mert még nem főztem soha.
A mikrós popkornt én is imádom! :) :)

Nócika
Ügysek voltatok! Remélem azért nem terhelted meg magad túlságosan a takarítással!
Végre egy kis romantika. De jó lehetett. :)
Nagyon aranyos az új vonalzód! :)
Hát persze, hogy megkérdeztem apácskát. De nyugodtan kérdezd csak meg, ha máskor bármi van. Nem megterhelő ám! :) de addig jó, amíg nem kell kérdezni semmit. Azért mond el, ha bármit tudsz!
Végül siekrült elmosogatni? :) Nekem sem a kedvenc elfoglaltságom. :)
VIgyázz a bedolglozós otthon végezhető hírdetésekkel. Ált.átverés. Fizess ezért meg azért, aztán meg futhatsz a pénzed után. SZóval alaposan járj utána!

Csucsu
Nem tudom mitől volt a roszkedv. Rámjött a pánikhangulat. Már régen volt. Biztosan front jön. Olynakor szokott lenni.
Én tudtam, hogy nem veled fordult elő!! :) :) :) :) De akkor is jó poén! :) :)
elkaptátok a pé-t? Most volt ugye?
Vendég
 


Sziasztok!

Brid! Neked ezuton külön köszönöm a vonalzó dicséretet, csak figyelmetlen voltam, hogy már rég megdicsérted én meg batytam megköszönni! De ezer meg ezer bocsi! És köszönöm!
Neked nagyon jó éjszakát!

Pendi! Husileves?? Meg sörben sült kacsa???? Nyami! Na a végén meg írod, hogy gesztenye püré???? Te nem vagy kicsit gonosz?? Nem érzed ugy?? Mert én igencsak ugy érzem! Mot el kell küldjem apácskát vásárolni! Ami szerintem elég nehéz menet lesz, mert erre azt fogja válaszolni, hogy menjek vele vagy azt, hogy van a hütöben sütike! De nekem most az kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A romantikából azért mára is jutott! Ma lassuztunk egy Demjén számra! Ilyet nem sürün csináltunk még az elmult 10 év alatt! De megérte!
Aposom nem is most megy tükrözésre hanem csak 4.-én! Az meg nagyon messze van! De azt mondja mostanában nincs semmi minden okés!
Az itthon végezhető munkák miatt ma 1 kicsit bepörögtem! Igen! Mindenhol fizessek! Na hát gondolhatod, hogy tölem nem látnak egy lyulas garast sem!
Jelentem a mosogatás félig kész!!! Szégyellem, de apa hazaért és nem volt kedvem befejezni! Bár még 3 tányér és hozzá az ekcájg van! Az holnap már gyerek játék lesz! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
nem vagyok ám gonosz! gondoltam ám rátok, amikor ettem. ! :) :) :) :) Na most gesztipürit akarsz enni? :)
Jajj de romantikus az a lassúzás. :) Kell is ez! A baba is érzi, ha az anyuka jól van! :)
Mindig esezmbe jutsz. Tudod nálatok minig megijedtem, hogy mi ez a pisszenés. Az illatosítóra. Mi is vettünk, és mindig te jutsz róla eszembe. :)
Jól teszed, hogy nem fizetsz sehova. mert ki látott még olyat, hogy a dolgozó fizessen. Na neeeee!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?