Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska!

Jobbulást kívánok én Neked! Csak kitartás! Lehet már tudni ki lakik a pocakodban?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Most látom, csak, hogy vannak itt a földijeim közül is! Én is szabolcsi vagyok, csak már nem ott lakom. Nyiregyre jártam fősulira is, sőt a szüleim is nem messze laknak nyiregytől.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Zsuzska,

nagyon sajnálom, hogy ennyire görcsölsz :cry: De ezek ugye csak hasmenés görcsök? Nemone esete óta aggódom mindenkiért :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Dy: Üdv földim! Én most Nyíregyen lakom mint Viki, de korábban Kótajban, a kettő között meg Debrecenben. Téged merről fújt a szél erre?

Zsuzska: Jobbulást! Nekem már csak a megfázásos tünetek maradtak... remélem azok se sokáig...

hofeherke
 
 


Monic: Én is épp ilyesmin filóztam. Mintha valaki mondta volna, hogy közvetlenül szülés előtt szokott menni az ember hasa... Vagy rosszul emlékszem?

hofeherke
 
 


Hallottátok mi történt ma Belgiumban? :cry: :cry:

i.kata
 
 


Mara!

Baktalórántháza irányából....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Én nem. Mi?

hofeherke
 
 


nézzétek ma az aktívot! Lesz benne egy 71 cm, 6,5 kg magyar gyerek! És nem fogjátok elhinni, az egyik ismerősömről van szó.... :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


én sem hallottam semmit

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ja, :oops: a csaj nemrég szült, azért ilyen nagy durr :oops: :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy: Arra nincsenek ismerőseim, de egyszer voltam ott rajztáborban, és nagyon sokszor átutaztam rajta.. :)

hofeherke
 
 


Csak egy dolgot nem értek! Ha új hozzászólás érkezik a topikba, miért nem látom rögtön? Miért kell mindig kilépnem belőle aztán újra vissza?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara

Nekem viszont elég sok ismerősöm van nyiregyen. Ott laktam 4 évig albérletben, a fősuli alatt, és a fél rokonságom is nyiregyi

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
elég ha frissíted az oldalt, nem kell kilépned.

Mara,
Belgiumban késelés volt egy bölcsödében. :cry: Sokan megsérültek és 2 kicsi, meg egy gondozó belehalt.
Miért történnek ilyen szörnyűségek?

i.kata
 
 


Dy: Nyomkodd a frissítést. Az egyszerűbb.

hofeherke
 
 


dy,
azért ha babás leszel nézess újra vércsoportot, mert amit leírtál az a biológia mai állása szerint a lehetetlen kategória :lol:
Az oldalt frissíteni kell, nem kell kilépni, meg belépni, felül van egy frissítés gomb a böngészőben.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm szépen!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata: Szomorú.... és épp egy bölcsődében! :shock:

hofeherke
 
 


Linácska

Tudom, hogy elvileg lehetetlen, de valszeg az allélok játszanak szerepet a vércsoportok öröklésében. Tuti, hogy a szüleim gyereke vagyok, mert tiszta anyám vagyok, sőt a bátyám 13 éves lánya olyan mintha az én lányom lenne, annyira egyformák vagyunk...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Gratulálok a tüszőidhez és szorgos hétvégét kívánok! :wink:

Zsuzsa
A Normaflor tényleg jó, illetve most jutott eszembe, hogy a banán is nagyon jó hasfogó, tudom ajánlani, nekem beválik. Jobbulást!

bumi
Lomiknál miért kevés a 6 tüsző?? Ha az mind megtermékenyül és visszakerül hozzád.... :lol: Nekem mint laikusnak ez jó eredménynek tűnik, gratulálok :oops:
pusiandi
 
 


Pont most an a csaj az aktívban!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


És a belgiumi ügy is most megy...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


dita: Nem rajtam múlik sajnos, hogy mikor tudok menni dokihoz, de megpróbálok akkorra időzíteni amikor te mész.

bumi: Drukkolunk a tüszőknek!



vicky79
 
 


Azt mondták, hogy azért ilyen nagyok a babák, mert sok multivitamint szednek az anyukák és sokan elhanyagolják a cukrukat.
Meg azt is mondták, hogy a 4,5kg már óriásbébi. A férjem 4,5 kilóval és 63 centivel született. :roll:

Aki nézi az aktívot, kíváncsi vagyok mit szól a Mary Zsuzsihoz és a pasijához? :?

Bumi,
ne hülyéskedj, a 6 tüsző nagyon szép. Látod, nekem leszívtak 15-öt, 7 megtermékenyült ugyan, de abból végül csak 2 szép, érett lett. Szerintem ha kevesebb a tüsző, akkor több energiát tudsz azokra fordítani.

i.kata
 
 


Én pont az előző hétvégén néztem egy műsort, ahol az óriásbébikről volt szó. Angol dokumentumfilm volt és a kóros elhízás következménye volt az óriásbébi. 100 kg feletti nők voltak benne és hogy egyre többen vannak. A kórházakban már kiszélesítették miattuk az ajtókat stb. Szegény babák olyan csúnyácskák voltak.... :cry: Szóval a multivitaminhoz nincsen köze szerintem, inkább az anya alkatához illetve az evési szokásokhoz :D
pusiandi
 
 


Kata,

milyen szörnyű dolgok vannak :cry:

Dy,

6,5 kg?????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Dy, nekem minden papíromon az áll, hogy a vércsoportom B RH+. Aztán amikor 18 évesen elmentem vért adni kiderült, hogy 0 RH + vagyok, és azóta többször nézettem és 0 a vércsoportom :shock: :shock: :shock: :shock:
Nálunk az történt, hogy az ikertestvérem a B-s és összecserélték a vércsoportjainkat. Nagyon durva, mert én 1,7 kg-mal születtem és egy darabig úgy volt, hogy kell nekem vért adni. Azt hiszem, hogy az a végemet jelentette volna, mivel 0-nak csak 0-ás adhat vért. :shock:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Andi,

sajnos a terhesvitaminok nagyon felfújják a babát, nem ritka a 4 kg feletti szülés.
Érdekes, hogy nekem a cukrom is jó, elhízva sem vagyok, terhesvitamint sem szedek és Danikát 4 kg felé jósolják... Bár ha belegondolok van egy 120 kg-os 2 m-es férjem :wink: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nincs sok időm.. Suska vigyázz magatokra! kitartás!a ti Oroszlánotok stramm kis kölyök, :lol:

Moncsi szúszááááá! :wink:

megyek, apa vidéken, fiam egész nap sírt nemrég hányt is.. :cry: ma beköltözöm matracostul szobájába :cry: :oops:
Vendég
 


Látod, Nálatok egyértelműen a gének a ludasok :wink:
pusiandi
 
 


Nekem lapar előtt néztek vércsoportot... és ugyan az voltam, amit tudtam :)
Viszont ciki, de vért nem adhatok... nem vagyok 50 kg. :oops:

hofeherke
 
 


Monic

20 éves koromig rendszeres véradó voltam, és ott nekem is B vércsoportot állapítottak meg! :shock: Aztán jött a missed ab, ahol a műtét előtt vércsoport meghatározást végeztek, mert nem hisznek senkinek, csak maguknak, és láss csodát AB lettem.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Boni: Jobbulás a csemetének!!!! Ez a szörnyű vírus már őt is elérte?

hofeherke
 
 


A másik dolog, hogy sok kismama (köztük a sógornőm is ilyen volt, bár ők mindketten erősebb testalkatúak, szóval a gének is közre játszottak...) nem vigyáz arra, hogy mennyit eszik, követi a kettő helyett.... közhelyet. És utána csodálkoznak, ha ők elhíznak, a baba meg nagyobb súllyal születik. Nem azt mondom, hogy ne együnk azt, amit éppen megkívánunk, de miért kell többet enni, mint korábban? :shock:

Még nem ismerlek Titeket, nagyon bízom benne, hogy senkit nem bántottam meg :oops: :oops:
pusiandi
 
 


Azt hiszem elszállt egy hsz-em....

Szóval én is rendszeres véradó voltam, amíg el nem kezdtünk "dolgozni" a babán. Mi mindketten 0+ ak vagyunk :D
pusiandi
 
 


Az óriás bébikkel kapcsolatban. ez a csaj egy magas ( kb. 175 cm) Vékony csaj, a terhesség alatt sem hízott sokat látszatra, de akkora hasa volt, hogy mindenki azt hitte, legalább 3-as ikrei lesznek.... :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


MARA
Ahányszor leírod, hogy nem vagy 50 kiló sem felsóhajtok! :? :)

BONIKO
Jajj szegénykéim! Kitartás nektek apa nélkül és jobbulást Zsugabubusnak!

BUMI
Neked short protokollod volt nemde? Annál kevesebb a tüsző, de jobb minőségűek. Én legalábbis eddig azt olvastam. Monicnak feleannyi volt és mégis ott van Danika a pocakjában. :wink:

Betegeknek mielőbbi gyógyulást!

dita75
 
 


Mara

Én is úgy irigyellek..... :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara
Nekem az "első" véradásom hiúsult meg 18 évesen (olyan büszke voltam pedig, hogy alig voltunk párak, akik életkor alapján mehetnek), amikor is csak 49 kg. voltam, és persze bevallottam, mikor kérdezték. A fősuli alatt aztán hízásnak indultam, az évek alatt magamra kaptam pár kg-t, már 56 körül mozgok :oops:
pusiandi
 
 


Dy

Meg is dőlt az elméletem, passzolok.... :P
pusiandi
 
 


Andi,
én elég duci vagyok, de nem tudom ráfogni arra, hogy sok édességet, vagy sok szénhidrátot ennék. Duci vagyok kiskorom óta, és ez csak rosszabb lett, amikor elkezdtem szedni lassan 3 éve először az Elevitete, majd kaptam a stimukat.
Férjem anyukája nádszál vékony, ilyen is volt állítólag világ életében, akkor még vitamonk sem voltak, mégis 4,5 kiló lett a lelkem.
Szóval szerintem ezt nem lehet ilyen egyszerűen beskatulyázni. Mindenkinél máshogy alakul a terhesség.

Én A-s vagyok. Vagyis ezt mondták a véradáson. :roll:

i.kata
 
 


Andi

ez nem azt jelenti, hogy nincs igazad!!! Csak jelen esetben nem igaz az amit írtál! :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dituli: bocsika... de hidd el nem nagy boldogság. Nincs tartalék, és egy-egy betegség teljesen levesz így a lábamról. Pedig 6-szor eszek egy nap, és nem keveset... szóval ugyanúgy küzdök a súlyommal, mint te, csak a másik oldalról

hofeherke
 
 


már ha a kilóknál tartunk... Én se vagyok nádszál vékony, csak 67kg, de nem tudom mi lesz velem ha terhes leszek.... Azt hiszem én alulról fogom súrolni a mázsát.... Pedig nem vagyok én sem édes szájú, a kenyér meg csak ünnep napokon van a számban (nem igazán szeretem, de a kifli/zsemle sem nagyon csúszik)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata
Én nem a nassolásra gondoltam, hanem a mértéktelen evésre, amit azzal magyaráznak, hogy kettő helyett esznek :oops: Nem akartalak még véletlenül sem megbántani :cry: :cry:

Én sajnos még nem voltam terhes, csak a környezetemben lévő terhességekből vontam le a következtetéseimet... :oops:
pusiandi
 
 


Erről jut eszembe. Vacsiidőőőőőő: Friss rozskenyerem van... nyami.

hofeherke
 
 


már ilyen hamar?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


dy
Ugyan már, miért híznál olyan sokat??? Nem hiszem....

Mi már túl vagyunk a vacsin (kivételesen ilyen korán). Benyomtam egy csomó savanyúkápit, kicsit rá vagyok mostanság kattanva :D
pusiandi
 
 


Sajnos már én sem adhatok vért. Egyszer tavaly talán kellett volna egy kollegám anyukájának, ritka vércsoportom van, Magyarországon állítólag 20.000-en vagyunk összesen, és mondtam, hogy de az enyémben még van c antigén is, nem biztos, hogy jó lesz, mondták, hogy nem baj, jó lesz másnak. De a hashimoto már nem jött be, mondták, hogy azzal azért nem adunk vért. Viszont a doktornéni is hashimoto-s volt, úgyhogy jól elbeszélgettünk, hogy mi hogy van ezzel kapcsolatban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én is dundus vagyok, és épp ma beszéltük a 40 kilós kolléganőmmel, hogy ő folyton töm magába valamit, csoki, hatalmas szendvicsek stb. mégsem hízik semmit, én meg csak ránézek valami kajára máris hízom tőle. Kérdeztem tőle szerinte sokat eszem, azt mondta hogy ő annyi kajától éhen halt volna amennyit én eszem mint a madarak csak csipegetek.
Katához hasonlóan én is gyerekkorom óta hajlamos vagyok a hízásra amikor modellkedtem és táncoltam akkor is úgy tudtam tartani a súlyomat, hogy szinte egész nap nem ettem semmit, és táncóráról edzésre, edzésről táncórára jártam. :roll:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: