Új privát üzeneted érkezett!

Andi!
Én is oda jártam. Fekete dokihoz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Timi!
Hát ez az h szőke!

Mindketten barnák vagyunk + a postás is barna! :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


VIKI
:lol: :lol: :lol:

Anyum és apum olyan sötét barnák (a hajuk :lol: ) hogy majdnem már fekete és én mégis szőke lettem, sőt tejfölszőke. :shock:
Aztán szőkésbarnára változott amikor már ovis lettem! :roll:
De hogy miként lettem végül rózsaszín hajú, azt ne kérdezd! :lol:

dita75
 
 

 
 

Viki!
Anyám, apám barna hajú, a tesóm meg szép szőke. Fura dolog a genetika.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki,
esetleg a kertész??? :lol:
Amúgy néztem a spektrumon, vagy valahol egy műsort, ott mondjuk két hót szőke, fehét bőrű szülőnek kibújt a fekete hajú bébijük, a pasi mosolygott, és annyit mondott, hogy akkor ezt majd még megbeszéljük...

Andi,
nekünk érdekesen lett Pötty. Volt 3 inszemem, igaz az elsőnél még nem voltam átjárható. Nov. 19-re volt a Kaáliba Szegedre konzultáció időpontunk, de mondtam a dokinak, hogy csináljon már úgy egy inszemet, hogy semmi szuri, semmi hormon, hátha a Kaáliban már akarnak kezdeni valamit, és így november 17-én csinált egyet, csak úgy, az én egy tüszőmre. 19-én a Kaáliban nézegettek UH-n, és mondták, hogy most legyünk együtt, ott a 18 mm-es tüsző. Én meg értetlenkedtem, hogy az nem lehet, mert hétfőn már 25 mm volt. A doki akkor nézte, hogy talán sárgatest lenne, de ahhoz meg túl áttetsző. Hát sárgatest volt...
Én abban a hónapban mondtam, hogy nekem ez az egy tüsző a tökéletes babajelölt, és nekem nem kellenek gyógyszerek... és dacból még az utrogestant sem használtam... egészen a pozitív tesztig, akkor meg szidtam magam, mint állat, és már dugdostam is :lol:

Képzeljétek, megszűnt Kecskeméten a Retz, ahol még októberben megrendeltük a kanapét. Tök jó, ugyan valaki Pesten intézi, de ő honnan fog tudni a megígért 10% kedvezményünkről???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita,
mi anno a koliban, ha nem akart megjönni, mindig beszedtünk néhány db E vitamint, és meghozta az eredményt. Nem próbálod ki? Szép piros bogyó.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bumi

És mik voltak a tapasztalataid?

Én egyébként Sápy dokihoz járok, őt ajánlotta a nőgyógyászom.

Neked most már lombik? A Kaáliban? (lehet, hogy már írtad nekem, de sok az információ még... :oops: )
pusiandi
 
 


Andi!
Én szívesen végigcsináltam volna mind a 6 inszemet. Viszont a párom eredménye miatt a3. után egyértelműen lombikra küldtek. Egyébként nem voltak rossz tapasztalataim, hacsak annyi nem, hogy mindig sokan vannak, rengeteget kellett várni, és hogy nem nézték meg egyszer sem, hogy a tüszők tényleg megrepedtek e. Ja és nincsenek hétvégén. így lelőfordulhat, hogy már késő a hétfői inszem.

Nekem most lombik, itt a debreceni Kaáliban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Linácska

Ez egy csodatörténet :D :D Gratulálok!
pusiandi
 
 


Igen, én is azt vártam, hogy inszem előtt még megnéz uh-val, hogy rendben vannak-e odabent a dolgok, de nem csinálta. :cry:

Bezzeg az elszámoló lapon rajta volt :x
pusiandi
 
 


Andi,

mi a szegedi Kaáliban voltunk, de teljesen mindegy, hogy hol van az országban, mindenhol profik. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Biztos rosszul írtam, mert nem jók az eredményei, de az előző leletek alapján nem indokolt a műtét.
Most is alacsonyabb lett a koncentráció, de arra azt mondta a doki, hogy nem olyan vészes, de a mozgékonyság aggasztja, ezért kellenek a vizsgálatok, amik majd 17-én lesznek meg.

i.kata
 
 


Kata!
Akkor drukk, hogy derüljön ki hol a bibi, és mielőbb tudják orvosolni!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki anyukám, apukám sötétbarna hajú, én tejfelszőke voltam kiskoromban aztán kifehéredett a babahajam, kihullott, és szögegyenes fekete hajam nőt helyette :lol:
Vendég
 


Kata

Az én páromnak a Fer14 nevű vitamin segített sokat. Az első vizsgálatnál 6m volt neki és 2 ml, 3 hónapos vitaminkúra (közben egy kis clostyval) után az eredmény 18 m lett és 4 ml. Szóval mi melegen tudjuk ajánlani (bár nem olcsó). Ha gondolod itt utána nézhetsz www.fer14.hu .
pusiandi
 
 


Sziasztok!

Andi: Üdv!

Nekem nincs szerencsém... már megint elkapott valami. Keddig kiírtak... de ma meg holnap még bemegyek felvételi dolgozatokat javítani.
Gyógyszert se írt, csak tüneti kezeléshez bélflóra helyreállítót... feküdjek, és egyek könnyű kajákat. Meg igyak sokat, nehogy kiszáradjak a láztól, meg az állandó orrfújástól. Még a szám is kisebesedett, pedig olyat nem szokot....

Most jól kipanaszkodtam magam :oops: Bocsi.

hofeherke
 
 


Andi,
köszi, de ismerjük és nem segített. Mondjuk párom csak a vitamnt kapta, clostyt nem, de miután szedte csak rosszabb lett az eredménye.

i.kata
 
 


Sziasztok csajok,

Dögrováson vagyok. Járni sem birok, folyamatosan hasmenésem van és annyi erőm sincs hogy megmozduljak. Felhivtam a belgyógyászomat hogy ilyenkor mit kell csinálni egy cukrosnak ha két percenként a wécén ül, és nem tud lenyelni egy falatot sem, nem fogjátok elhinni, cukros löttyöt kell innom ha azt megbirom. Ugyhogy inzulint a felére kell csökkenteni és inni kell a szürt cukros leveket, nehogy kiszáradjak. Beszarás. Nagyon hiányzott az életemből az mindig tollas indiánnak a szélvihar, de még mit tartogat számomra ez a jó a 3 hét?????? Már nőnek az ősz hajszálaim, amire vége lesz nem szőke leszek hanem ősz. Oroszlán pedig nagy harcos, minden viharon keresztül megyünk, ez a terhesség olyan kezd lenni amilyen a fogantatásának körülményei voltak :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska: Edzőtök akkor rendesen. Én is a vécén kezdtem a napot, aztán olyan jó volt ott, hogy repetáztam még párszor....

hofeherke
 
 


Zsuzska, Mara!
jobbulást nektek!
És ide ne kűggyétek a bacikat! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: Köszi. Szerintem vírus. De nem küldöm azt sem, jó?!

hofeherke
 
 


Betegek! Igyátok két pofira a Normaflort,de lehet a Smecta is!

...és sok-sok folyadék!

megkaphatnám én is Némóka férjének a nevét?

Én még mindig nem vagyok jól,de már kedvem sincs erről írni. Zsuzska,mi is nagy harcosok vagyunk a fiammal.

Viki,írok privit.
f.ancsi
 
 


Bumi,
akkor hétfőn punkció?

Zsuzska,
nem semmi, hogy most cukrot cukorral kell innod. :roll: Remélem gyorsan túl leszel ezen, de amúgyis mindjárt itt a vége :wink:

A szomszéd lépcsőházban van egy ismerős kismami és tegnap tudtam meg, hogy ő is koraszült 17-én, mert ott meg a köldökszinórral volt gond és nem kapott elég táplálékot a kisfiú.

i.kata
 
 


Oké, vírust se! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gyógyuljatok meg gyorsan! Se egy kismaminak se egy leendőnek nem illik betegnek lennie :wink:

Kata

Szedte a párod 3 hónapig?
pusiandi
 
 


Kata!
Még nem tudom, mert 14,30-ra megyek uh-ra. Akkor derül ki, hogy jó lett e avv-m, meg hogy állnak a tüszők.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Pusiandi: Nálunk a 3. inszem jön, ha a mensim beköszönt végre. Az 5 perc a kötelező fekvés a műtőben, ennyit mondott az asszisztens. A szobában meg már nem szeretek annyira maradni, alig várom, hogy otthon legyünk. Amíg a zárót várja az ember, addig meg ül a váróban.

Bumi: Nem részletezte a dokid, hogy miért is nem megbízható a hsg? Én nem szivesen csináltatnám meg mégegyszer és laparra se nagyon van kedvem menni. Mondjuk nekem sem volt előtte semmilyen gyulladásom, de azért örülök, hogy túl vagyok rajta.

Dita: Te hanyadik napnál tartassz? Nem tudom, hogy mikor menjek el a dokihoz.

Desviki: Anyum is barna, apum is barna volt és a húgom kijött fekete hajjal, azután meg vörös lett!!! Ki érti ezt!?

Kata: Férjednek mennek a drukkok.

Mara, Zsuzska: Jobbulást nektek. Valami lehet a levegőben, mert a múlt héten a párom is ilyesmivel maradt otthon.



vicky79
 
 


Ancsi: A grapefruit mag kivonatot vagy citro cseppet próbáltad már? Narancslében reggel este. Ezt el is felejtettem írni a múltkor....

hofeherke
 
 


Andi,
szerintem szedte 3 hónapig, meg kellett mást is szednie. Előtte Maca Vibe-t szedett, attól jobb volt az eredménye.

Bumi,
ok, akkor addig is mennek a drukkok :wink:
Közben megnézheted milyen nemű lesz a babátok, ha hétfőn lesz a punkció :wink: MIndjárt keresek neked ehhez egy oldalt.

i.kata
 
 



Ancsi: Milyen jó, hogy eszembe juttattad. Iszom is egyet, hátha segít nekem is hamarabb kilábalni...

""Dr. Klaus Küstermann, baden-badeni német orvos, aki a betegei körében nagy tapasztalatot szerzett a grapefruitmag felhasználása terén, a következő megállapítást tette:
Véleményem szerint a grapefruitmag-kivonat az abszolút legjobb és leghatékonyabb antibiotikum és gombaölő szer, amelyet a természet nekünk ajándékozott. A grapefruitmag-kivonatot alkalmazók körében is rendkívüli lelkesedést tapasztaltam. Sokan csodálkoztak, hogy a tünetek milyen hamar elmúltak, hogy pár csepp kivonatot egy pohár vízzel bevéve a hasmenés vagy a grippe elmúlt, az ekcéma, bőrgomba, pikkely, szemölcs és lábizzadás megszűnt.
Sokan alig tudták elhinni, hogy a Candida által okozott hüvely- vagy bélfertőzésük, vagy évekig tartó fogínygyulladásuk végre meggyógyult, miután egyéb szerek nem eredményeztek tartós sikert. Mások a grapefruitmag-kivonatot nélkülözhetetlen útitársnak tartják, amely ételmérgezések esetében ugyanúgy segített, mint kisebb sebeknél. A kivonat időközben a házi patikák némelyikében is nélkülözhetetlen szer lett."

hofeherke
 
 


Vicky!

Úgy tudom, hogy ilyenkor akkorra sokk éri a méhet, hogy sokszor amiatt húzódik össze, és azért nem megy át a kontrasztanyag.
Másrészt meg úgyis csak pillanatnyi állapotot mutat. Én ismertem olyat, akinekaz inszem előtt hsg-n átjárható volt, egy inszem után ment laparra, ott meg egyik sem volt átjárható. Persze itt is lehetett a sokk miatt, hogy nem ment át a laparnál a kontrasztanyag.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!
aszonygya, hogy it's a boy. :lol:
Én bevállalnék mellé egy girl-t is. :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
simán előfordulhat hogy egy-egy lesz lombik után a végerdmény :wink:

i.kata
 
 


Bumi: Úgy legyen! Ámen!

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt segítsetek!
22-én, csütörtökön voltam az első és reményeim szerint az utolsó inszemen. A doki 3x1 duphaston-t szedet velem.
Akik terhesek lettek, mennyi idő múlva érezték, hogy valószínűleg terhesek? Mikor jöttek az első jelek, és mik voltak azok?

Hálás lennék a segítségért!

rodina74
 
 


De sokat írtatok ....... bezzeg ásót nem küttetek vóna mi??? :x

Sajnálom a dögrováson lévő kismamikat és a még nem kismamikat.

Suska
Téged aztán minden megtalál hallod-e! :roll:

Vicky
Én már nem számolom ötvenvalahányadik nap.... :roll:
gyere 02.02-én akkor randizhatunk! :wink:

Bumi
Aszta! Nálad nagyon megy az idő! :shock: :D
Drukkolok a vegyespárosnak! :wink:

dita75
 
 


Rodina: Üdv! Én még nem vagyok babás, így nem tudok segíteni, de majd a többiek! ;)

Megyek alszom egyet mielőtt visszamegyek dolgozni.

Sziasztok!

hofeherke
 
 


Mara! Köszi,veszek is ma egyet! Puszi,gyógyulj!
f.ancsi
 
 


Rodina,
üdv itt! Ne keress tüneteket, mert a legtöbben nem tapasztalnak változást és mellesleg bele lehet őrülni a tünetek keresésébe. Akinek volt tünete, szerintem neki is csak a mensi elmaradása után 1-2 héttel jelentkeztek...
Hajrá első és egyben utolsó inszem!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Ma reggel voltunk megint uh-án. most olyan szerencsésen alakult minden ebben a hónapban, hogy lehet nem lesz szükség inszemre!! :lol: Bár lehet, hogy ezt csak én szeretném... :oops: Képzeljétek el, jobb, és bal oldalon szintén van érett tüsző, ami most kb. hétvégén fog megrepedni. Egyébként, annyira fáj a petefészkem (mindkettő),hogy majd bele őrülök. Dél óta csak fekszem, mert szinte már se állni, se ülni nem tudok. Ja, a jobb oldali 18 mm, a bal pedig 21mm. Méhnyálkahártya pedig 9mm. Hónapok óta ez az első alkalom, hogy méhnyálkahártyám is ilyen szépen meghízott :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Zsuzska,
nekem is szó szerint ezt mondták kedden, hogy cukros tea, ha lehet még jobb a mézes (a tuti tiltólistás), és sok-sok banán, keksz, ropi. Azért jól esett ilyeneket enni pár napig, de most már visszatértem úgy-ahogy a "rendes" kajához.

dy,
ilyen szép eredményekre miért ne csinálnának inszemet???

Rodina,
szerintem semmi tüneted nem lesz. Én már 12. héten vagyok, és még mindig nincs :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska

Én még nem járok meddőségibe sehova, igazából csak az uh-s barátnőm segítségével próbálkozunk természetes úton, gyógyszerek nélkül. Az inszemen még csak gondolkodunk, megvárjuk még a sperma vizsgálat eredményét.. és a hónap eredményességét! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Végül 5 tüszőt látott ma a doki a jobb oldalamon, és csak 1 tüszőt a balon. Ma meg holnap még szurik, 75 Gonal F , 1/2 deca, plusz még 2 ampulla Menopur.
Vasárnap este tüszőrepi és még egy fél deca. Kedden pedig leszívás. Hááát reménykedtem benne, hogy egy kicsit több tüszőm lesz, de hát ne legyek telhetetlen.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsuzska,

az Ancsi által ajánlott Normaflor tényleg nagyon jó a hasmenésre, én már sokszor alakalmaztam és tényleg 1-2 napon belül teljesen rendbe tett.
A te terhességed a fogantatástól kezdve nem lehet átlagosnak mondani, de Oroszlánnal ketten minden nehézségen túl lesztek :wink:

ANcsi,

jobbulást neked!!!!!!!!!!!!!

Mara,

neked is jobbulást. Most mindenhol ezt a hányás-hasmenés vírust mondják... Egy iskolában elkerülhetetlen elkapni.

Dy,

nagyon szépek az eredményeid, apára fel :wink:

Bumi,

amit Kata feltett az tuti jó, mert visszakerestem Danikát és bizony fiúnak írta ki. Ez persze nem zárja ki, hogy lesz mellé egy kislányotok is :wink:

Rodina,

üdv közöttünk, nekem sem volt semmi terhes tünetem, minden ugyanolyan volt mintha meg akarna jönni a mensim. Úgyhogy ha ilyesmit tapasztalsz majd akkor se keseredj el, mert a babát is jelentheti...

Dita,

annyira eltemetett a munka? sajnálom :cry: Legközelebb induok az ásóval :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bumi,

short protokollnál már ez a 6 tüsző is csodás eredmény. Hű de izgalmas lesz a jövő hét a számotokra :wink:

Dy,

semmi gyógyszer nélkül még szebbek az eredményeid. Nem lesz itt gond a babásodással :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja, és iskolás koromig én is tejfölszőke voltam, érdekesen mutattam a barna anyukám, apukám és ikertesóm mellett... :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Még csak most olvasgatom vissza a tegnapi+mai hozzászólásokat, de egyszerűen képtelenség Titeket nyomon követni!

Bumi,

Gratula a 6 tüsződhöz, szép eredmény!

Genetikával kapcsolatban: Anyám, Apám, Bátyám barna, én még is tejfel szőke, gyűrüs göndör hajú kiscsaj voltam! Úgy 10 éves koromra egyszer csak bebarnultam, és a hajam is kiegyenesedett. :lol:

Ja, ami a legfuribb a mi családunkban, a szülők mindketten 0-ás vércsoportúak, sőt a bratyesz is én meg meg valahogy AB-nek sikerültem!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina

Nekem a terhességemnél nem volt semmi jel, csak fájt a hasam, mintha meg akart volna jönni. És én így nem is tudtam, hogy terhes vagyok, :oops: míg az elmaradt menzi után 1 héttel meg nem szédültem úgy, hogy majd elestem. Ekkor kezdtem el számolgatni, hogy fene van, hiszen még csak most kellene megjönnie. :D
Becsaptak az érzékeim, ugyanis nekem már mindig szokta menzi előtt egy héttel a hasam jelezni, hogy meg fog jönni!

viszont a barátnőmnek, akinek volt inszeme, rá két napra, hogy megtörtént a beavatkozás, jöttek a tünetek...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok csajok,


Köszi az együttérzéseket, nagyon rosszul voltam egész du, orvos hegyekete mozgattam meg. Oroszlán egyet nem tudott rúgni, kivagyunk mint a liba. Nem ettem ma még semmit, iszom a cukros löttyöket, ilyen görcseim talán még a 34 évem alatt nem voltak. Csajok, még az a jó hogy állitólag hamar végigmegy rajtunk, vagyis nagyon remélem.

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: