Új privát üzeneted érkezett!

Réka!
Indíts egy topicot a Babaszoba.hu-n a csere-bere rovatban strandlabdakeresés ügyében.
Beu
beu
 
 


SZiasztok!

Nem is az a legnagyobb szívás, ha mindhárom egyszerre beteg. az még nagyobb, ha anya is benyalja.

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Sofka,
jajKép

Kár volt exnejt emlegetni, megint hívott és visszaszívta a beleegyezéstKép Ráadásul férjemet annyira behergelte, hogy utána én lettem megint nyuszika, akinek tök nyóc, hogy van-é fejfedője, üvöltött velem, mint a sakál...lyányok meg egy sarokba gubbasztottak rémülten...iszonyatKép
Itt ülök, és potyognak a könnyeim...

Jó éjt
Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Sziasztok!
Sofka az tenyleg gaz van valaki segitseged?

Reka valami kicsi eldugott helyen levo jatekboltot nem ismersz? Talan ott lehet ilyenkor is labdat kapni.
Apa dolgozni akar, hogy holnap el tudjunk menni bakancsot venni, mert az enyemnek elrepedt a talpa Kép Ez sem lesz sokkal konnyebb eset mint labdat talalni.

Ari
ari
 
 


Réka,

www.martiruha.hu, strandkellékek között láttam egy strandlabdátKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma mázsálni, Julkám 7,67 kg pontosan, szóval Momo dokija szerint ő sem létezikKép Midokink szerint egy arányos pici lány, de ő kisebbet is tudKép

KangiKép matricást ki kell bírni(mintha lenne más választásodKép), nagylányom ma a székes sífelvonóról hívott fel nagyon vidáman, és belémhasított, hogy de jól elvan nélkülemKép telhetetlen anyákKép

BeuKép Lőrinc nagyon jó pasiKép holnap megmutatom JulkánakKép Cserepestali jó 5letKép

AzurKép Andrisnak minden vírus a hasára is megy, ilyenkor bedurrannak a hasi mirigyek, nagyon szokott fájni szegénynek. Kb. két hete az egész család hasbajos volt, ki hányt, kinek ment a hasa, de még hőemelkedés sem volt. Köménytea nem árthat. Diétáztasd is egy kicsit, krumplit pl főzheted köményes vízben, add almával, de várd meg, hogy az alma megbarnuljon.

SofkaKép JAJAJ, a baj nem jár 1edülKép Ilyenkor csak 1 vágyam szokott lenni, úgy betegnek lenni, hogy valaki sajnáljon is, és szolgáljon is ki, mint valaha anyukámKép

ZsuzsóKép gyönyörű AbigélKép Ne félj, majd kialakul minden. Ne is gondolkozz rajta, elméletben úgysem tudod megoldaniKép

RékaKép dolgos fiadKép

ToffiKép matricáidKép legalább Szandi is értékeli a mamájátKép. Body nincs 140-es és 134-es méretben? Nekünk főleg olyan kéneKép Tönkölypárna lelőhelyről és árról tudósítlak majd, nekünk most már muszájKép Az éjjel rajta aludtam, tényleg jóKép

AnitaKép de nagyfiú és szépfiú már RobóKép

MyssniaKép azért magatokról is írhatnál pár sort. És KÉPET Szilárdról!!!

FranyóKép Boldog névnapot!KépKépKép

ElliKép második alkalommal a gyermek már rémülten bújik hozzád, ha meglátja a szittert. Már ha nem OK a dolog. Egy kis sírás nem számít, a kölyök elég hamar rájön hogy szitternéni megjelenése=anya eltűnéssel. Én azt is kiötöltem, hogy beiktattam a programba egy kis játszóterezést, és du. megkérdeztem a törzsközönség véleményét. Persze ezt csak jó időben lehet csinálni és törzsközönséges játszótérenKép

NorkaKép boldog 13 hónaposságot JázinakKép

Urszila+a 11 hónapos Julka
urszila
 
 


Momo,
jaj, ne sirj! KépKépKép Semmi otlet nem jut az eszembe, talan csak az, hogy en ilyenkor bevagom az ajtot es elmegyek egy orat csavarogni.Mire hazaerek, lenyugodnak a kedelyek...Kép
Drukk a mielobbi csaladi nyugalomhoz! KépKépKépKépKép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Franyó!

Boldog névnapot kívánunk!
Kép

Beu+Lőrinc
beu
 
 


Azúr,
Szegény ArtúrKép Azért legalább telcsizz a dokinak, ha nem javul a helyzet.
Talán le kellene cserélni a gyerekdokit...
Tavaly mi sem voltunk sehol. Előtte igen, de azt is megelőzte egy kb. 5 éves szünet. Szóval nem tudom mikor utazunk nyaralni. Persze országon belül a rokonokhoz néha megyünk. Bár az én rokonaimnál júliusban voltunk utoljára (kocsihiány miatt)Kép Most mentünk volna a hosszú hétvégén, de ugye az egészségem fontosabb, jönnek őkKép

Zsuzsó,
Nagyon édes AbigélKép Irigykedem kicsitKép

Franyó,
Szupi babakocsiról kaphatunk képet?Kép
FogacskaKép

Momo,
Szerintem szép méretKép Roni sem lesz több 1 évesen.
Néha én is úgy érzem, hogy feladom, egyen amit akar. De aztán mégsem.
ExKép Nem lehet túl határozott egyéniség. Úgy sajnálomKép

Gombóc,
Drukk, hogy minden rendben legyen! Mikor mész legközelebb dokihoz?

Angi,
Mi nem tartjuk a nőnapot.
Sok munkaKép

Réka,
LabdaKép
Képek szupikKép

Anita,
Torta nagyon ötletes. Biztos csinálnak Pesten is, csak hol?
Holnapután reggel.

Sofka,
SzegénykémKép Jobbulást!

Hogy hazajöhetek-e esténként majd ott derül ki. Ha igen, úgyis beugrok hírt adni magamról.

Nálatok hogy bírják a gyerkőcök a hajmosást? A bevizezés és a leöblítés a legrosszabb.
Viszont megnyírtam a drágámat (elöl). Kis csuri lettKép
Rájöttem, hogy ha nem fogjuk le és adok a kezébe valamit, akkor sokkal könnyebb dolgom van.

Tennék fel egy kis videót a sétamanómról, de nagyon lassúKép Azért megpróbálom. Sajnos a mérete is nagy, nem engediKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Sofka
jaj, hát akkor MINDANNYITOKNAK jobbulást!!!! nem irigyellek ++++++++

Momo
ex Kép Kép
ne sírj, a férjed biztos csak tehetetlenségében, idegességében kiabált, azért remélem hamar lenyugszanak a kedélyek

Réka
dolgos Dani nagyon drága Kép

Urszila
gratu a 11 hóhoz Kép

MEgcsináltam vacsira a gyors kajás topicban talált túrófánkot, isteni lett, és tényleg nagyon gyorsan elkészült Kép

Andi
jééé, ez a hatszázadik Kép
psandi
 
 


Zsuzsó!Abigél gyönyörű!!!

Momo! Szegénykém!

Kép
Sofka! Jobbulást nektek!!!!++++++++++++++

Beu
beu
 
 


Franyó!

Boldog névnapot kívánok!KépKépKép

Zsuzsó,
megcsodáltam Abigélt, gyönyörű!Kép

Maci_2,
hú, hajmosás nálunk is érzékeny pontKép. Hát még a szárítás! Már azon is gondolkodtam, hogy lenyírom géppel a nőt G.I.Jane-re, és két legyet ütök egy csapásra.
Most csak úgy engedi leöblíteni a haját, ha háton úsztatjuk a kádbanKép. Zuhany kizárva.

na puszka mindenkinekKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Gombóc!
De jóóóóó, nagy-nagy gratula. Kép

Elli!
Ne ilyedj meg, nem minden ovi olyan, mint Toffiéké. Mikit decemberben irattam be az oviba januártól jár és egy szót sem szóltak azért, hogy itthon vagyok Zsuzsival, pedig őt is vittük magunkkal. Egyébként sok anyuci jár ide babakocsival és csak akkor szólnak, hogy ne vigyük Mikit oviba, ha tényleg lázas.

Kisvuk!
Niki vegyes csoportba járt oviba Zuglóban és nekünk nagyon bejött. Most Miki saját korcsoportosba jár, de erről még nem tudok sokat mondani, mert januárban kezdte.

Momo!
Nem tudom, hogy milyen jogi oldalon jártam, de nekem ez az ügyvéd segített e-mailben drcserteg@axelero.hu (Dr. Cserteg Balázs), próbáld ki, hátha Neked is tud valami hasznosat mondani.

Na ezt most elküldöm, de még mindig le vagyok maradva hétfő közepénél. Majd olvasok és jövök. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Csajok sziasztok Kép

Asszem, addig reagálok, amig elolvastam a kommenteket, aztán majd megint, ha a következő adagot is sikerült átfutnom.

Első :
GombócGombócovics, NYUGI Kép Nem szabad, hogy gond legyen a legpicibbel Kép
Azért, hogy nincsenek ezen tüneteid a héten... megvígasztallak, nekem talán ha 1 hétig voltak, és akkor is azért, mert bemeséltem magamnak, hogy tüneteknek pedig lenniük kell. Megjegyzem, nem kötelező, hogy állandóan legyenek, illetve lehet, hoyg annyira hozzászokott már a szervezeted a tényhez, hogy nem is lesz tovább hasonló...

Jóleszekpóló Kép
Nemkiabálokanyávalha2percignemvelemfoglalkozik-os nincs ? KépKépKép

Réka
Kispasi KépKép

Angi, Elli, (meg aki még esetleg később írt)

Huzatfénykép egy hét múlva. Ha minden igaz, hétvégére lesz már digi gép, akkor majd fotózok egy csomó mindent. Ruhafélét is... azokat főleg azért, mert szerintem többen kedvet kapnátok a varrogatáshoz. Nem komplikált dolgokkal kell kezdeni, ennyi a titok Kép

Franyóci,
Boldog névnapot Neked, gratula a sokadik fogatokhoz, meg a babakocsihoz Kép Milyen kocsitok lett ? City Sport ? Asszem az a legkönnyebb manapság, valami 5,5 kiló csak Kép

Kép
Ez a kedvenc fréziáim egyike, most neked is zavarok egyet virtualice Kép

Anita Kép

Édes vagy ezzel a "mekkora ruhát hord majd Robó tavasszal" c. kérdéssel. Egy dolgot tisztázzunk : Most is tavasz van (állítólag), és ma esett a hó. Szóval MIKORRA gondolod a tavaszt idén ? KépKépKép Utána beszélhetünk a méretekről Kép

Momo,
Ne bánatosodj annyira el. Tudom, hogy rettenetesen szar, ha valaki ennyire szemét, mint az exnej. Neked egy feladatod van... gyűjtögesd csak a negatív dolgait, aztán szépen majd egyszer rá kell borítani az egészet. NYUGI, el fog jönni az ideje. .-)

Sofka,
Gyógyuljatok mielőbb.... nem irigyellek Kép

Nőnap
Apával van egy egyezségünk, miszerint én nem szeretem ezt a nőnappal járó hacacárét, vagyis március 8-án én mindig LACI vagyok. Kép

Stockholm...
Sajnos ő még kimaradt az életemből - bár a déli városok egyik-másikában megfordultam már. Bevallom, ha a munkám nem szólított volna ennyire északra anno pont a tél kellős közepén, eszem ágában sem lett volna arrafelé időzni, így viszont gazdagabb lettem pár gyönyörű élménnyel. Az a 4 északi ország valami csodálatos Kép

Na most megyek. Ma már leveleztem is,nem keveset, de változatosság kedvéért a tésztagyártás és a diópucolás ma elmaradt. Egyszerűen nem volt kedvem hozzá ... Kép Majd holnap talán Kép

Ciao fiatalok :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm szépen még egyszer a névnapi gratulákat!!! Aranyosak vagytok! Kép

Momo,
dokinénid szerint Anka sem létezik akkor Kép, a maga 8170 grammjával...
Jobban vagy már? Remélem, sikerült kibékülnötök a pároddal. Kép

Hozzátápis gondok nálunk is akadnak, enyémlány még mindig csak a pépesből hajlandó elfogadható mennyiséget enni. Darabos kajákat kb. három falat után megunja. Akár gyümi, akár zöldség. Kifliből csak a nagyon friss, ropogós, puha belsejű a menő. Pépesből is csak annyit eszik, amennyit le se mertem írni itt a múltkor, mikor azt elemezgettétek, hogy ki mennyit eszik egy nap. Napi háromszor kb. egy üvegnyi kaja fogy el (azért kb., mert ált. én csinálom inkább, és nem tudom pontosan, hogy az mennyi).

Azúr,
tényleg, nem lehetne (megint) dokit váltani? Szerintem kérdezz meg egy pár környéken lakó anyukát, hogy kit ajánlanak, és lehet, hogy érdemes lenne... Az olyan doki mit sem ér, akihez nem mer az ember fordulni baj esetén Kép.

Gombóc,
ne pánikolj (tudom, könnyű mondani)! Nekem pl. egyáltalán nem volt semmilyen terhességi tünetem az elején. Nem lesz semmi baj. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angi,
nem tudsz képet betenni izgága lánykádról? Úúúúgy megnézném!!! Kép

Réka,
Apa fura ruhája Kép! Dani milyen aranyosan játszik!! Ezek a képek a Mikkamakkában készültek, ugye?

Anita,
bizti mások is írják, de azért leírom: cipőt ráérsz akkor venni, ha már biztonságosan jár. Addig nem kell. Zokni épp elég neki a szobában, kintre meg olyan kocsicipő-mamusz-féleség, úgysem teszed le a földre. Ruhamérethez inkább nem szólok egy szót sem, Anka méretei nem mérvadóak Kép.

Kangi,
majd írd meg Julcsi méreteit, kíváncsi vagyok! Hátha valakit lehagy Anka (bocsiiiiiiiiiiiiii KépKépKép)!

Sofka drága,
jobbulást nektek!! Jajjjjj... KépKépKép

Urszila,
tegyerekeidről is rég láttam képet... Kép

Maci,
múltkor nem is írtam, hogy Roni milyen ari a hintában, pedig megcsodáltam ám!! Hát, drukkolok neked, hogy hazaengedjenek éjszakákra!
Hajmosás nálunk még emberi, mert az alighajat csak vizes kézzel átmossuk Kép, oszt' annyi...
Itt van kép a babakocsinkról:
Kép

PsAndi,
gratula a 600.-hoz! Kép Túrófánkot én is pont ma akartam megcsinálni! Kép Csak frissen jó, vagy újramelegítve is ehető? Vagy nem maradt belőle, annyira jó lett? Kép

Klár,
köszi a fréziát Kép, gyönyörű!!! Lesz digigép? Akkor Ancsáról is képet, lécci-lécci!!!
Kocsink egyébként ABC Design Mini Plus, és csak 4,2 kg!!! Tényleg szupi!!
Ja, még az jutott eszembe, hogy nőnapon lehetnél inkább Zoli KépKépKép...

Franyó
franyo
 
 


Ja és még azt akartam, hogy

Azúr, PIldi, Mókuska,
BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép

F.
franyo
 
 


SziasztokKép

Lehet, hogy Zsombi nem hagy ... Kép

Azúr
Tegnap este voltunk a barátéknál, jól sikerültKép Megnéztünk kb. 500 képet, meghallgattuk az élménybeszámolót (a lány vietnami, a nővére esküvőjére ment haza és vitte a vőlegényét is Kép)
Bakker, csúnyán hangzik, de keress másik dokit. Próbálj úgy, hogy környékbeli anyukáktól érdeklődj (csak azt ne mondd meg, hogy a Tiéd miért nem tetszik)
Boldog névnapot kívánokKép
Kép

Gombóc
Kép eredmény mikor?
Hogy vagy???

Momo
Az jó, hogy összeszoktokKép Hipp-hopp és már kint leszKépKép
Tökfőzit Te etted meg? Besegítettem voolna szívesenKép Enyém Szandi sem eszik főzeléket, semmilyet. Sőt, paprikás krumplit sem, mert szerinte az krumplifőzelék KépKép
Majd azt figyeld meg, amikor ők mondják a gyereküknek, hogy bezzeg ők imádták a spenótot meg a többit KépKép
Exnej-pofánvágási project még nem fut? (bocs, de ökölben a kezem) Sajna ezen csak sírni lehet...

Angi
Nem alvásKép, nekem sem kell ma szemet festenem asszemKép
Mászó csajsziKépKép

Réka
KösziKépKép Nekem mindegy, mit hoz (csak most csokit neeee!!!)
Büszke ApaKépKép az a jóKép
Fura ruhaKép
Képek klasszakKép

Kangi
Mérési eredmény?Kép

Sofka
Te szegény és ti szegények! Jobbulást Mindenkinek!!
Tudjátok még fokozni?Kép

Urszila
Mini-JulkaKépKép
Akkora body sincs, sajnosKép, nálunk is szükség lett volna egyreKép
Infót várom, vagy ha találok valahol, én is megírom.

Zulu
Mi is háton úsztatjuk hajmosáskor ZsombitKép
G.I. Jane Kép

Klár
Olyan sincsKépKép
De én csinálok egyet magamnak, amin az lesz, hogy "WC-re szeretnék menni" és egyet, hogy "Csak 5 órát szeretnék aludni egyben" Kép

Franyó
Babakocsi szuperKép És csak 4,2 kiló? Az jó...

PIldi
Boldog névnapot kívánok KépKépKép
Kép

Közben elaltattam Zsombit az erkélyen és most reménykedek, hogy kb. másfél óráig nem jár erre semmilyen sziránázós autó...

Megyek lakást renoválni, ebédet gyártani, receptet másolni...

Puszi MindnekinekKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Hali Lányok! Kép

Csucsuka írt sms-t hajnalban: "Szerencsésen túlvagyok rajta, pusz mindenkinek"
Hurrá! Hurrá! Hurrá! KépKépKép

Azur, PIldi, Mókuska Kép
Nagyon boldog névnapot Nektek! Íme egy névnapi mulató gyermek:
Kép

Sajnos a mi éjszakánk nem indult túl jól, Julcsi hányt Kép Még engem is lehányt Kép Szerencsére vízálló a pizsamám KépKépKép
Reménykedem, hogy csak a vacsora (sajtos kenyér megmelegítve) volt neki túl nehéz. Mivel sem láza, sem hasmenése nincs, azt hiszem, ha délelőtt nem okizik (egész éjjel sebaja volt utána), délután elviszem méredzkedni. Jellemző!!! Ahelyett, hogy telekajálva mennénk méredzkdni, az én lányom direkt hány! KépKépKép KépKépKép

Nagyon sovány, lásd a képen KépKépKép
Kép


Franyo Kép
Előre tudom, hogy Anka lehagyta Julcsit, hiszen ha elérte a 7,5 kilót egy hónap alatt, én indiántáncot lejtek! ... sajnos az a gyanúm, hogy Zugló ma is lemarad egy ilyen jellegű látványosságról, kár ... Kép

Momo Kép
Jobban vagytok ma? Te szegény, csak most olvastam, hogy milyen bosszúság ért tegnap KépKépKép Nagyon sajnálom Kép

Urszila Kép
Igen, én is ezzel nyugtatgatom magam, mármint, hogy az érettségi bankettra (-re?!) már biztosan nem kell vele menjek Kép

Mennem kell, szól a macskazene ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Nincs nagy kedvem írni, köszi a vígasztalást mindenkinekKép
Helyzet változatlan, el is mondtam tegnap a férjemnek, mostanában az az érzésem, hiába evezünk egy csónakban, nekem kuss vanKép Ő meg mindíg a könnyebb és drágább utat választja lustaságból, aztán meg szívja a fogát, hogy miből fogunk élni. Én csak azt nem tudom, melyik ujjamba harapjak, mert ha most kardoskodok a takarékos megoldások mellett, akkor azon veszekszünk, ha meg hagyom a fenébe, akkor évekig a megélhetés miatt megy majd a vitaKépKépKép

Toffi,
nekem is ökölben a kezem. A drága úgy gondolja, neki minden jár, a %-ról azért nem mond le, mert biztos hamarosan a férjem lesz a cég vezérigazgatója, oszt akkor miről maradna le, viszont a mostani fizetéséből számolt 12,5 % kevés neki, ezért úgy gondolja, addig perkáljunk csak többet 8000 forinttal minden hónapban az összes jövedelme után, amíg a férjem meg nem üti a főnyereményt valami zsíros állással. És közben elmondja minden szemétládának a fia előtt az apját, aki ki akarja semmizniKép
Nem is mondom tovább, mert rögvest beiratom magam egy boksztanfolyamraKép

Megyek tovább orrot lógatni a jócskán megborult házasságomonKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Most csak beugrottam,hogy megköszönjem a névnapi jókívánságokat,a szép virágokat,a névnapi mulatozó lánykát! Kép
Olyan rendesek vagytok,nagyon jól esett! Kép
Kép

Azur
azur
 
 


Momo,

Jaj, ez szörnyű Kép Te jót akarsz Nektek és a végén rajtad csattan az ostor Kép És a férjed nem látja a jó szándékot? Sajnos nem tudok semmi okosat írni Kép Remélem férjed jobb belátásra tér. Exnej meg majd bizti koppan,ha vége lesz a pernek. Szurkolok,hogy mihamarabb rendeződjenek a dolgok. Sok energiát meg türelmet kívánok neked ehhez az egészhez.

Azur

Azur
azur
 
 


PIldi, Azur, Mókuska!

Nagyon sok boldog névnapot kívánok Nektek!:

Kép

Kangi: édes a mulató gyerkőcKép

Franyó: köszi a tippet, akkor kiscipő még elvetve. Kocsicipő az is olyasféle amúgy nem mint a kiscipő csak éppen nem gyógybetétes és nem annyira stabil, ugye? vagy csak kis anyagból készül, (na mejd felvilágosodom én is , mire oda érünkKép ).

Klár: jogos a kérdésedKép. Szóval tavaszt elvetem, mert nem érdemes tavaszhoz viszonyítani, kb májusra gondoltam ami lassan inkább nyári ruci.Kb Robó akkor lesz 10-11 hónapos. Most éppen 74-86 ruhákat visel a legényKépköszi a segítségedKép.Csak néha látok olyan édi vékonabb ruhákat, de nem merem megvenni, nehogy kinőlje vagy akkora legyen rá, mint a ház. Bár az utóbbin lehet segíteniKép.

Köszi a dicséretet a többieknek is Robó nevében.

Momo: ne keseredj el, majd biztosan sikerül megoldást találni. Fő a nyugalom!!sejtem, hogy ex mennyire megnehezíti most a dolgodKép. Sajnálom nagyon.

Egy két kaja tippet is szívesen elfogadnék tőletek. Már kezd unalmassá válni amenű Robónak.Főzöcskélek neki, de lassan kifogytam az ötletekből.Eddigi menü: alma, meggy, barack, körte, szilva)ez inkább székletre), sóska, krumpli, s.répa, s.tök. Ti miket adtatok még lassan 8 hósnak? Hat hósan kezdük a hozzátápit.

Anita
anita77
 
 


Kangi
Képek nagyon jókKép főleg a nagyon soványosKép

Momo
Azért írtam azt a durvát, pedig nem vagyok olyan. Most pereskedtek? Mert ha igen, akkor kapjon csak annyit, ami muszájból jár. A pasija meg elfogadta őt gyerekestül, nem?
Sajnálom, ami Veled történik, ráadásul pont most, de teljesen igazad van. Szívem szerint azt mondanám, hajtsd ki, hogy Nektek legyen jó, de azt sem akarom, hogy a családi béke rámenjen. Szóval: Kép és remélem, párod hamar-hamar átlátja a helyzetet!

Anita
Extra kaja-tippem nincs, Zsombi csak néhány kaját eszik szívesen (ami babáknak való), abból is kóstol (szigorúan kajcsi után), amit mi eszünk, persze az jobban ízlik nekiKép

Megyek, mert nyügi van...
Valaki tudja, hogy lehet bivalyméretű betűket visszaállítani normálra? Zsombi nyomott itt nekem valamit, akkorák a betűk, hogy 20 méterről is olvashatnám Kép

Toffi
toffifee
 
 


Azúr, Mókuska, PIldi,
Boldog névnapot!Kép

Zulu,
Roni a háton úsztatást sem bírjaKép

Franyó,
Roni is pépeset eszik még mindig és nem többet mint Anka. Újabban nem eszi meg a boltit. Úgy látszik fincsit főzökKép vagy csak megszokta már.
Babakocsi szupiKép és jó könnyűnek néz kiKép

Csucsuka,
Mielőbbi felépülést! Dokik meg engedjenek hamar haza!

Kangi,
Mulatós kép haláliKép de a bújós is szupiKép
ÉjszakaKép
Hogy van a csajszi?

Momo,
Ha lenne valami jó kis vidító gifem feltenném neked... De nincs így:
Vidít, vidít, vidít, vidít, vidít, vidít, vidít, vidít!!!!!

Anita,
Gyorsan pár kajaötlet.
Paradicsomos krumpli, cukkini (Roni kedvence), brokkoli, gesztenyés pulyka, cékla, saláta főzi, zöldborsó paszírozva, fehérrépa, pasztinák, zeller, spárga, tök, csirke, pulyka husi.
8 hótól: karfiol, zöldborsó, karalábé, kelkáposzta.

Maci_2
maci_2
 
 


Toffi,
Nézet - Szövegméret.
Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Franyó,
utólag is nagyon boldog névnapot! Kép

drága Ildikók,
Nektek is nagyon sok boldogságot névnapotok alkalmából. Kép (az anyukám második keresztneve is Ildikó) Kép

Toffi,
köszi a muffinpapír tippt,apa szerzett is,hogy honnan azt már nem tudom és a remekeművek is elkészültek.Isteni fini lett. Kép
Tök jó,hogy nálatok Zsombi tud az erkélyen aludni.
Body szuper.Hol van a Mária Nagyker? Én nem is ismerem.....

Kangim,
mulatozó Julcsi gyönyörűséges.Gyakrabban is rakhatnál fel képet,hogy gyönyörködhessünk virtuálisan is.Élőben mindenkinek ott a sajátja. KépKép

Ma este megyünk az egyik barátnőmhöz,holnap délelőtt megyeünk Petrástól egy másikhoz és holnapután meg hozzánk jön egy harmadik barinőm. KépOlyan jó lesz,már olyan régen pletyiztem velük. Kép

Franyó,
babkocsit hol és menyniért vettétek?

na psuzka mindenkinek
Évi+Petra
Évi24
 
 


SziasztoK!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!
Én meg el vagyok még maradva, Franyó:boldog névnapot!

Anita:ilyenkor már lassabban nőnek a lurkók, némely ruhát 6 hótól 12 hósig is elhordtak a gyerkőceim. ANcsi most (jövő héten lesz 11 hó) dominánsan 80 körülieket hord (már szinte egyikben sem látszik a cédulán a méret, sokadikként hordja), kombiból 86-ost, meg ami szűkebb fazon, azokból a 80-as most már kicsi kezd lenni.
Inkább arra figyelj, hogy ezekben már egyre inkább közlekedik, olyan fajta legyen, ami nem csúszik le (pl a lábfejnélkülieknél a bokánál legyen passzé rész vagy pedig ne legyen kicsit se hosszú a szára), nem akadályozza a mozgásban. És strapabiróbb, koszállóbb darabok lesznek a praktikusabbak.
Cipő: kocsicipő alatt szerintem azt érti az ember, hogy ha ki van a lába, akkor ne fázzon. Semmi értelme rendes cipőszerű cipőt venni sokezerért, elég ha megy, addig csak annyira kell valami, ohgy ne fázzon a lába.
Evészet: a zöldborsóval, meg a k-betűsökkel (karfiol, keldolgok, karalábé) azért jobb vigyázni, puffaszthat.

Tényleg lányok, nektek bírják a lurkók a paradicsomos krumplit? Én inkább nem adok Ancsinak, egyfelől, mert a pari is erős allergén, másfelől mert anno a nagynak -még adtam - mindigp piszkosul kicsipte a fenekét.Igy aztán most Ancsi csak a rámáscsészében ismerkedik a paradicsompalántákkal, na majd, ha azon termés lesz, abból kap.Kép

Súlykérdés:ez igaziból egy nagyon rossz beidegződés. Abban az időben, amikor dominánsan tápszeresek voltak a babák, fontos volt a súly, meg a mennyit eszik. ANyatejes, hozzátápis babánál ennek sokkal kisebb a jelentősége. Jókedvű, fejlődik, egészséges, akkor kész a többi mindegy.

Momo:ne hagyd felhúzni magad a dolgon. És kitartás!
Nekem 4 heti telefonálgatás után sikerült elérnem exmunkaügyis nőnél, hogy végre jobban megnézte a papirokat, amikről eddig váltig állitotta, hogy jók (én meg azt, hogy nem jók). Ezután közölte: "az a bérkarton -amit kiadott előtte- úgy rossz, ahogy van" na, ja!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kangi,
nagyon jók a képek!!! Mulató Julcsi KépKépKép Remélem, semmi gond nem lesz a pocijával!

Momo,
én se tudok okosat írni... Ki tudja, mi lehet a legjobb megoldás ebben a helyzetben? Kép Kép

Anita,
kocsicipő pl., aminek nem merev a talpa, hanem pl. csúszásgátlósak szoktak lenni. Van belőle mamusz-szerűség, meg olyan is, ami cipőre hasonlít. Én pl. az Elefániban láttam nagyon sokfélét (Kálvin térnél, Baross utcában). De bizti más bababoltban is kapsz.

Évi,
köszi Kép. Babakocsit neten rendeltem, innen:
http://www.babashop.hu/babashop/babakocsik_termekek.php?kategoria_id=11
Budapestre ingyen szállítanak.

Na, megyek főzőcskézni!
F.
franyo
 
 


Toffi,
igen pereskedünk, de a párom azt hajtogatja, hogy ezen is mi fogunk rajtaveszteni, és csendben (vagy ordítva) rettegKép De kérdem én, ez előfordulhat??? Mert akkor tényleg nincs igazság a FöldönKép

Franyó,
babakocsitok tényleg szuperKép
Az én lányom dettó ilyen sokat eszikKép

Kangi,
lányod nagyon szépségesKép Remélem, méreckedésen besegít egy kis csoda, hogy mindenki elégedett lehessenKép
HányásKép Nekem Timi volt ilyen kis mohó fóka, vele többször előfordult minden egyéb tünet nélkül.

Mennem kell...

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Még nem írtam ma? Azt hittem már igen. Legalább háromszor nekiültem.
Hát akkor:

Sziasztok csajszik!

Boldog névnapot kívánunk minden Ildikónak!
Kép

Beu+Lőrinc
beu
 
 


Sziasztok

Franyonak, Azurnak, PIldinek
Nagyon sok boldog nevnapot! KépKépKépKép

Beu,
telefonalo Lorinc Kép. Mondom en, hogy jokepu a pasi! KépKép A vedonot en valszeg elkuldtem volna, nem engedtem volna be a lakasba...Kép

Kangi,
fenykepek szuperek! Kép Lassan csak hagy mar Julcsi Teged is rendesen netezni. Kép

Sofka,
csaladilag jobbulast! KépKépKép
Akkor a kiscipos adasvetelt halasszuk jovo hetre, jo? (Nalunk meg az auto aksija merult le, es meg mindig nincs az uj termosztat beszerelve. Kép)

Anita,
hozzatapiban nem en vagyok a topic guruja, az biztos Kép...marmint a gyakorlatban, igy inkabb nem irok semmit. Kép
BAr azt a nehany kajat, amit ZSombi egyaltalan elfogad, (ha erdekel) azt szivesen Kép: abonett, turo rudi, piskota taller, Biscotti keksz, nemi kenyer, fatyolsonka, idonkent par falat sajt, es extra friss grill csirke (felmelegitve mar nem Kép), es tegnap ota a ropit is. Kép Egyetlen fozelek van, amibol lecsusszan 5-6 bebikanalnyi kaja, ez pedig a zoldborsofozelek.

Csucsuka,
de jo, hogy mar tul vagy rajta! Kép Minel gyorsabb felepulest!

Reka,
light forraltborozast szivesen. Meg en meg osszel elkezdtem szervezni egy (gyerektelen) sorozest is, jobb idoben azt is megejthetjuk. Kép
Mikor jartok a Mikkamakkaba? Egyszer en is elvinnem ZSombit. Kép

Zulu,
hajmosas nalunk ket emberes. Kép Egyik kezzel letakarjuk a homlokat, masik kezzel viz lapatolgatasa a fejere, a masik szemely pedig elolrol elfoglalja ZSombit. Kép HAton uszni nem szeret, hatra dolni szinten nem. De ha a viz az arcaba megy, akkor ordit. Kép
Apropo, nem mostanaban mentek ujra sielni?

PsAndi,
turofank receptet kerunk! Kép

Klar,
aki LACI KépKépKépKépKépKép

Ari,
milyen bakancsot akarsz? Nalunk Apaja nagy bakancs-guru, tud sok sok infot, meg jo boltokat (van, ahol kedvezmenyt is kap Kép).

Elli,
mi ujsag bebiszitter ugyben? Melyik ceget hivtad fel? HA bevalik a csajszi, el lehet kerni toled a telcsiszamat? Kezdem unni, hogy anyukamat nem lehet erovel se berangatni BP-re. Kép Anyosra nem hagyom Zsombit, anyukam meg nagyon jol elvan ZSombival (meg viszont is), de azt akarja, hogy en vigyem ki hozzajuk a gyereket. Biztos megeri nekem 1 orat kocsikaznom, majd vissza BP-re, aztan ujra ki Zsombiert, csak azert, hogy 1 orat megszokhessek neha...KépKépKép

Momo,
jobb mar a kedved?

Maci_2,
mikor kell korhazba vonulnod? Es most mar jo a dokid? A haziorvosod mit szolt mindezekhez? Kép

Toffi,
angolhoz meg nem is gratulaltam. Kis eminens. Kép
Szandi ovijaban lenyugodtak a kedelyek? Kép

NAlam meg mindig semmi. Kép A toxoplazma eredmeny miatt jovo heten felhivnak a laborbol. Dokihoz pont 2 het mulva megyek (ha a toxo eredmenye rossz, akkor viszont azonnal), lesz ujabb rakszures es UH is.
Legalabb egy kis mellfeszulesem lehetne...mar azzal is kiegyeznek, de semmi. KépKépKép

Es tovabbra is all a meghivas, fel lehet ugrani hozzank is. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Azúrnak, PIldinek és Mókuskának mi is boldog névnapot kívánunk Kép

Franyó
túrófánk 1 kivételével elfogyott mind (nem volt ám olyan sok Kép) azt az egyet meg reggel bekaptam hidegen, de úgy is nagyon fincsi volt!
a babakocsi nagyon szupi! lapra vagy esernyőre csukható? jól emléxem, hogy 12e körül volt?

Csucsuka
de jó, hogy túl vagy rajta Kép drukk, hogy mielőbb hazajöhess

Kangi
Julcsi-hányás Kép
Dani is direkt méreckedés előtt kakilt egy akkkkkoráááát Kép
képek Kép

Momo
annyira sajnálom, hogy most ilyen bosszúságok keserítik meg az életeteket, ahelyett, hogy a babavárás örömei töltenék ki Kép

Anita
a picik nem igénylik annyira a változatosságot a kajában, mint mi azt gondoljuk. Párosítsd bátran a már kapott ételféleségeket, adhatsz már baromfi húst is. Nekünk dokinéni a K betűseket továbbra sem ajánlja. Viszont érdekes, hogy amit én megkóstoltam bébiételt, és baromi rossznak találtam (pl. kukoricás kaja, brokkolis), azt Dani 2 pofára zabálta, amit meg én szeretnék, neki nem ízlik Kép

Azúr
hogy van Artúr?

hajmosás: a hanyattfektetést Dani is utálja, így én egy szivacsból nyomok vizet a buksijára és úgy megmosom kicsit a fürdővízzel. Sampont arra a néhány szál hajára még nem használok Kép

Andi
psandi
 
 


Pussz csajok Kép

Csak gyorsan egy boldog Ildikó névnapot mindenkinek, aki úgy érzi, hogy az ő inge KépKép

Viszont ma inkább az egyik kedvenc versemet teszem fel nektek virág helyett. Íme Kép

<!--attachment: Mostan_sz_nes_tint_kr_l__lmodom-70704.doc*mime_msword.gif*application/msword*28.7**Mostan+sz%ednes+tint%e1kr%f3l+%e1lmodom%2edoc --><center><pre>
Kép
Mostan színes tintákról álmodom.doc (28.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

Anita,
Már nyugodtan lehet a krumpli mellé kicsi zöldborsó is (csak én még egy jó darabig lehéjaztam a mirelitet...) gondolok itt 1 krumplihoz 1 marék borsóra, meg lehet brokkoli is egy kevés. Lényeg : mindig krumpli alappal dolgozni.

Ruhából egyébként nekünk is van, ami még mindig 74-es, és tuti jó (sőt, akad még 68-as is !!!!), egyébként mostanában én is 80-asokat veszek a Sajtkukacnak Kép (Kukac most múlt 10 hónapos Kép)

Na most pussz Kép Menek, mert lázad a köznép Kép

KLár
clarissa
 
 


Most, meglatva a babakocsikat, leirom en is, hogy valszeg mi is babakocsit cserelunk a nyarra. Kép ZSombi annyi NAN2 tapszert ivott, hogy osszejott belole az ABC Design babakocsihoz szukseges Nestle pont. Apaja tegnap adta fel a boritekot.
Majd megirom, ha megerkezik, jo? Kép

Es most szeretnek egy felhivast tenni!
Ha valakinek van PAmpers zacsija es Nestle pontokra cserelne, az irjon! ZSombi meg minidg nem akar jarni, es kineztem neki a PAmpers-es jarassegito jatekot, hatha attol kedvet kapna.

Azur, talan Te kerdezted, hogy be lehet-e kuldeni papir nelkul is a Pampers zacsikat? Itt egy telcsiszam, a Nyeremenyjatekok topic-bol szereztem, en felhivtam oket es kuldtek olyan adatlapot egy het mulva.
Tel. : 424-66-24

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc
ezt a másik topicból másoltam:
gyors TÚRÓFÁNK:

25 dkg tehéntúró
2 db tojás
2 evőkanál kristálycukor
1/2 vaníliás cukor
10 dkg liszt
1 mokkáskanál sütőpor
kevés só
sütéshez: olaj

A túrót összekeverem a felvert tojásokkal, beledolgozom a többi hozzávalót. Kanállal szaggatom közepesen forró olajba. Sütés után porcukorral szórható.


Nekem van 2 Pampers zacsim, ha lesz tali , szívesen elviszem Kép Nekünk nem jött be a Pampers, így nem veszek többet. Viszont gyűlnek a Libero babáim, nem tudjátok, nincs mostanában vmi, amiért beküldhetném őket?

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Franyó!
Utólag is boldog névnapot kívánunk Kép!

PIldi, Azur!
Boldog névnapot Kép!

Momo!
Fel a fejjel +++++!

Gombóc!
Szorítok, hogy minden rendben legyen! Sztem se aggódj amiatt, hogy most éppen nincsenek tünetek. Ha én nagyon aggódnék, akkor vennék egy tesztet a helyedben és gyorsan megcsinálnám. (ilyet csináltam is, de nem mondtam el senkinek Kép)

Már megint kellene nekem egy kis segítség: azt tudom, hogy GYED mellett nem lehet dolgozni, de nem tud valaki valamilyen kiskaput? Úgy néz ki, lenne lehetőségem 1-2 hétig napi max. 4 órát dolgozni májusban, csak meg kellene oldani valahogy ezt a GYED+munka problémát Kép.
Előre is köszi, ha van valakinek valami ötlete Kép.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Gombóc!

A törlőkendős zsacsi is jó? Az van most néhány. Pelusból mi Liberot/Babylove-t használunk, azzal nem sokra mészKép.

Ildiknek nagyon boldog névnapot kívánok!Kép

Lányok, azt nem tudja valaki, hogy csokigolyóhoz hol tudok papírt venni? Olyan, mint a muffinpapír, csak kisebb.

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


PsAndi,
koszi a turofank receptet is, meg elore a Pampers zacsikat is! KépKépKép
Liberos akciorol semmi hirem, viszont itt egy topic, itt valami ilyesmirol volt szo: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/62827.html

Zulu,
sajnos a torlokendo nem jo, a Pampers pelusos zacsko szinte teljes oldalara szukseg van (az allokepes oldalra). Kép
Csokigolyo papir? Otletem sincs. Kép NAlunk papir nelkul fogytak el mindig a golyok. Kép

Virga,
koszi a drukkot, lehet, hogy veszek egy tesztet, es ujra megcsinalom. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!


Remélem mindenki jól van.

Mi is jól vagyunk. Dorka bölcsibe, mostanában mindig elkülönítőbe van, mert nem hajlandó délben aludni. mint a többiek. Elveszett a kedvenc mackó is hétfön, de ma reggel meglett...

Remélem azért hétvégére egy kicsit jó idő lesz, lehet sétálni a Balaton parton..
Igaz pihenni indulunk.

Franyó: utólag is boldog névnapot kívánunk.

Most ennyi fért bele
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Maci_2
KösziKép Egyszer már használtam, de elfelejtettem az utatKép Most már normál a méret.

Évi
Örülök, hogy jól sikerültek a mufikKép Lehet, én is sütök egyetKép
Mária nagyker: [url=URL]http://www.pekido.hu/[/url]

Momo
Én nagyon bízok abban, hogy még van igazság a Földön. ÉS abban is, hogy jó az ügyvédetek.

Zsófi
Tudom nem olvasod, de gyors felépülést kívánokKép

Ari
Bakancs van? Milyen? Mi tegnap elhalasztottuk a nadrág vásárlást (nekem), talán holnap összejön (mert mire belefogytam a gatyáimba, abba a kettőbe, leszakadtak rólamKép)

Gombóc
Köszi a gratulát. Csak majd a Rigó vizsga is ilyen könnyen menjenKép
Kedélyek: egyik (a bunkóbbik) nem köszön, tegnap rá is szóltam.
Drukk, hogy minden rendben legyen! Tudod, nincs két egyforma terhesség!!!

Virág
Nálunk egy csaj más nevére (számlára) dolgozott.

Zulu
Keravillban láttam mignon papírt is, szerintem Ápisz, Kontúr papír stb is tart.

Manó2
VándormackóKép
Jó pihenést a BalcsinKép (séta is pihenés)

Megyek, készülök a délutáni-esti nagy városkörbeszaladásra.

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Nagyon szépen köszönöm az újabb névnapi jókívánságokat és virágokat! Kép Kép Aranyosak vagytok Kép Kép
Kép

Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy csak úgy bepofátlankodom ide, de szeretném a figyelmetekbe ajánlani a Tündérvár Játszóházban induló Baba-mama klubbot, ahol hamarosan babamasszázs, illetve Segítség a bajban tanfolyam indul, valamint március 16-án kedden délelőtt 10 órától W. Ungváry Renáta tart szoptatási tanácsadást a La Leche Ligától.

Bővebbet a www.tundervar.hu weboldalon találtok.

Még azért akad itt pár ismerős, nem tudom emlékszik-e még ránk valaki. Szégyellem is magam, hogy így elmaradtam, de hát Réka nem sok időt hagy internetezni, és persze a játszóház is leszívja a szabadidőmet. Ti pedig szerencsére még mindig írtok rendületlenül. Ha valakit érdekel, hogy mi van velünk, akkor írjatok és ígérem megpróbálom néha újra felvenni a fonalat.

Jó babázást mindenkinek!

Rékababa
rekababa
 
 


Sziasztok,

Most csak röviden tudok írni,mert ded alszik,előbb 2 nap után végre elmosogattam (messze van a konyha,nem lehet gyerekre látni,nem mertem kimenni,amíg beteg volt)és most rendet próbálok csinálni az esti névnapi bulira. (a buli túlzás,mert 3asban leszünk Kép) De eldöntöttem,hogy szépen felöltözök,mert úgysem megyünk sehova (nincs szitterünk) így egy kicsit ünnepélyesebb lesz a dolog.

Köszi szépen a jobbuláskívánságokat és az érdeklődést,Artúr hálistennek úgy néz ki megggyógyult,tegnap du aludt vagy 3 órát és estére sem lázasodott be,hasára meg használt az édesköménytea (bár ma negyed 5kor kelt és nem is aludt vissza Kép)

CSak gyorsan,ki tudja meddig jutok.

Urszila,
Köszi a krumplis tippet,ez eszembe se jutott,hogy tegyek bele köményt,jó ötlet.
Julkának boldog hófordulót!

Gombóc,
Köszi szépen a Pampers számot,rendes vagy,hogy eszedbe jutottam. Fel is hívom és rendelek részvételi lapot. A taliga szupi,de nem hinném,hogy nekünk összejönne a 32 pont (most 17 van)így marad a csiga.

Sofka,
Jobbulást!

Maci_2
Artúr nem tiltakozik hajmosásnál,szerencsére. A hajvágást úgy oldottam meg,hogy álmában vágtam le a fufruját (barátom szerint kicsit "bilisre" sikeredett de szerintem nem rossz). Rokonok rendesek,hogy jönnek,remélem nem fognak rémisztgetni a kórházzal kapcsolatban Kép

Franyó,
Szuper az új kocsi. Ezzel legalább nem lesz gonmd BKVzni (eszembe jutott,amit meséltél,hogy valaki segíteni próbált Ankát letenni (vagy fel) és elkezdett borulni a kocsiból Kép)
Dokiváltás: hát nincs velük szerencsém. Közelben nincs másik,ezért ha baj van könnyebb hozzá vinni,meg a másik,hogy augban tuti elköltözünk liftes házba,mert ha lesz(remélem Kép ) kistesó akkor tuti nem tudom Artúrt+kocsit=kb 20 kiló le fel cipelgetni a másodikra. Úgyhogy erre a kis időre már nem váltok dokit. Ha meg nagy baj lesz,úgyis addig erősködök,míg ki nem jön.

Klár,
Köszi szépen a versikét,nekem is tetszett. Védőnő mit mondott a halról? Én 12 hót olvastam a Kismama mellékletben.

Anita,
Kajatippem nincs amit a többiek ne írtak volna. Artúr lassan 10 hós és 80-86os cuccokat hord.

Évi,
Mária nagyker:Visegrádi 25, Westend közelében. Vannak ruhák,játékok,babakocsik,autósülések. Csak nem engednek be babakocsit így én csak addig merészkedtem,ahonnan még láttam Artúrt(aki aludt).

Csucsuka,
Gyors felépülést.

Manó2
Jó pihenést!

Toffi,
Zsombi jól aludt? Artúr csak akkor hajlandó erkélyen aludni,ha tologatom(az erkély meg erre elég szűkös,sajna)

Ari,
Sikerült bakancsot venni?

Kangi,
Mi volt a méredzkedésen?

Psandi,
Én most csak Huggies nyereményjátékról tudok. www.huggies.hu
A Liberó jobb,mint a Pampers? Mostanában én sem vagyok megelégedve a Pamperssel,Huggiest(Freedom) próbálunk,az sem a legjobb.
Túrófánk biztos jó lehetett. Nekem is azt kellett volna csinálnom,sütőnk süti sütésre alkalmatlan,kitaláltam,hogy csinálok valami túrórudi féleséget,hát förtelmes lett. Kép Kép Szegény barátom udvariasságból bizti eszik majd egyet,én rá se bírok nézni Kép Kép

Zulu,
G.I. Jane Kép
Alufóliából nem tudsz esetleg köröket vagdosni csokigolyó alá?

Momo,
Remélem mihamarabb kibékültök a férjeddel.

Virga,
Kiskapu én is úgy gondolnám,hogy számlára dolgozz,nincs ismerősnek vállakozása,aki adhatna számlát?

Megyek,ébred a ded...
Szép napot mindenkinek és mégegyszer köszi a köszöntést! Kép Kép

Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Minden Ildikónak BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK
Kép

Velünk semmi különös nem történt.

Nekem visszont elég rossz a kedvem az időjárástól. Igazán lehetne már jó idő. Március közepén még nagykabátot kell veni ez elég borzasztó. Kép

De hát titeket nem szomóritani akatalak.
Most megyek is mert a törpe felébredt.
Sziasztok

Andy
andy78
 
 


Sziasztok,

Minden Ildikonak nagyon sok boldog nevnapot kivanok!!!!
Kép

Angi
angela2
 
 


Azur,
köszi a címet. Kép

Toffi,
nem tudom megnyitni az internetcímet,amit írtál.Kép

Évi
Évi24
 
 


Sziasztok Kép
Hát, amit vártunk, az volt a mérésen. 7320 gramm, 72 centi. A centije nem változott az egy hónappal ezelőtti adathoz képest, a kilója meg 12 deka gyarapodást mutat Kép Lópikula.

A hangulatom is olyan. A vérkép szerint meg még mindig vérszegény. Cipőcském tele.

Ezzel szemben jókedélyű.

Ebből az következik, hogy igen nagy eséllyel sikeres karriert futhat majd be, mint az Eötvös cirkusz törpéje KépKép

Na mentem, mert átkos hangulatban vagyok ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,

ne tessék már paramamizniKép. Julcsi pici, vékony csontú csaj, de nem törpe! (nemdebár Te sem vagy egy gólemKép) A havi gyarapodása ebben a korban egyáltalán nem kóros, ilyenkor már stagnálások is vannak keményen. Nem született nagy súllyal. Na mit írjak még?Kép
Meg aztán, az én elméletem szerint azok a bébik, akik már újszülött koruktól kicsit kevesebbet híztak, mint az átlag, ezt a szokásukat megtartják egy éves kor után is, tehát az amúgy is csökkenő gyarapodási ütem az ő esetükben még csökkenőbb leszKép.

Zulu, az elméletgyárosKép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Kangi,
azert fel a fejjel! Kép Es ha jokedelyu, akkor meg biztos nincs baja! Tinikoraban meg majd kifejezetten orulni fog, hogy nem hizekony alkat! Kép
Verszegenyseg ellen Julcsi kap valami vas es/vagy vitamin keszitmenyt?
Nekem adnom kell ZSombinak nemcsak Maltofer cseppeket, hanem Vitacolan emulziot es Cebion cseppeket is. Amiota mindharmat kapja, kopp-kopp-kopp mintha nott volna az etvagy (persze messze van meg Toffi Zsombijanak a szintje Kép).

Ma en is vasarlasba fojtottam a baba miatti aggodasomat. Kép Zsombi kapott egy Siesta haromcsatos kisszandalt, 5900 penz volt, mert tavalyi modell. Csak a fiam meg ne tudja...Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
Holnap vonulok be az új dokihoz. Szimpatikus, jókedélyű, alaposnak tűnő (lásd kivizsgál).
Háziorvosnak mondtam a dolgot (pl. hogy a helyettese nem jött ki), de nem igazán reagált rá. Persze előttem, lehet hogy azért leszidja kicsit. Kivizsgálással egyetértett. Honvédot dicsérte, bár a MÁVról sem hallott eddig rosszat.

Manó2,
Előkerült mackóKép
Drukk a jó időhöz!

Rekababa,
Én emlékszem rátok! Hiányoltalak is. Mi van veletek?

Azúr,
Örülök, hogy jól van ArtúrKép
Hajvágás nekem is kicsit bilisre sikerült.
Előtte:
Kép
Utána:
Kép

Kangi,
Ha kicsit is, de legalább gyarapodott. Volt olyan hónap, amikor egy grammot sem hízott Roni.
VérszegénységKép Talán vasreszeléket kellene etetned JulcsivalKép Jókedély viszontKép Adhatna belőle egy kicsit az anyukájának isKép

Képzeljétek!
Roni átaludta az éjszakátKép Hosszú idő óta először. Persze igen nagy valószínűséggel csak egyszeri alkalom, de igazán jól esettKép
7-kor kapott tápit. Megpróbáltam visszatenni. Nem is lett volna gond az alvással, csak büfizett egyet, jött egy adag tápi (vagy hányt?)Kép Persze ágyáthúzás, pizsicsere után már nem akart aludni. Láza nem volt. Viszont kezd náthásodniKép 2-szer szippantottuk. Pont most, amikor szegény apja egyedül lesz veleKép persze máskor sem örülnék neki.
Ja, és még valami. Van az a formadobálós játék. eddig nem érdekelte. Most az apja odarakta a formát a megfelelő lyukhoz, Roni meg belenyomtaKép

Maci_2
maci_2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?