Új privát üzeneted érkezett!

nemá :shock: , alig írok, erre, tessék, központ helyen ............. :roll: :roll: :roll:
vas
 
 


Ildi, egyelőre nem csinálják még, várjuk, hogy lesz-e következő (9.) fülfelszakadás. :roll:
Azért várunk, mert sokszor ilyenkor nő nagyot a gyerkőc, és sokaknál 3 év után nagyot javul, hátha nálunk is így lenne.
Ha nem, akkor meg majd akkor lesz tubus.

Egyébként (lekopppp), 2 hét alatt kétszer is kezdődött Benyónál taknyi, én azonnal ezüstöztem, és fél nap múlva már semmi nem volt.
Tegnap is taknyisan jött haza, délután és este is kapott, reggelre nyoma sem volt takonynak.

Lehet, hogy tényleg hatásos ez az ezüst. (főként, mióta normális adagban adom....) :lol:
Vendég
 


Ágikám innen is boldogságosat :)

Ildi: látod-látod, a ritkán jövőknek laptetej a bünti :) Natus is füles? Szegénykém. Remélem ő megússza

Eszti: nektek meg drukkolok,hogy az ezüst megoldja ezt a fül problémát. Örülök, hogy ennyire hatásos.

vok: igen, Lili Dóra :) jó lenne talizni, de nekem az Örs elég macerás és Apa se örűlne, ha így kocsikáznék Pestre.

Edit: szerencsére éjszaka már alszunk, igaz kellett egy kis külső segítség hozzá, de kb. 2 hónapja nyugi van. :)

megjártam a fogászatot, szerencsére mind két fogam megmenthető. Tündéri fogorvosnőt találtam (unokaöcsém által), és végre félelem nélkűl ülök be a székbe :)

na kajálok mert letelt a 2 óra :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

 
 

Sziasztok

Bartika
Gratulálok!!! Szép nagyfiú lett. :D

Ildi
Igazad van, tényleg nem merünk :lol: :lol:
Na, majd akkor az esti talira jössz! :!: :lol:
Vali él még? :?: :?: :?:

Eszti kitűzöm helyetted az időpontot :lol:
2009 FEBRUÁR. 8 PÉNTEK ESTE
Na, lányok jó valakinek? :?: :?: :?: :?:

Melitta
Jó volt, befaltam. :lol:
Holnap randi? :?:

Gyöngyi
Hatalmas a pocid. És még nőni fog. :lol: :lol: :lol:
Lili milyen nagy lett,továbbra is tiszta apja. :lol:
Nem biztos ,hogy tudok képet rakni,mert új gép van és valamiért nem úgy működik, mint régen. :? Majd próbálom azért.
Milyen külső segítség kellett? :?: :?:

Boscó
Boldog Névnapot!!!! :D

Eszti
Írd már le a túros zsemle recepted. Úgy megkívántam
Az aranyam nem kell? Az is jó :wink: :lol:

Lidke
Merre jársz mostanában? :?: :?:

Angi
Írok majd Leviről is,de most mennem kell. :wink:

Folyt köv:

Ja : "Ikea ",ha hétfő vagy szerda megyek én is. :lol:




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Bartika! Gratulálunk Nektek!!!! Kívánunk nagyon nagyon jó egészséget, és sok sok tejcsit!!!!Puszi!

Köszönöm szépen mindenkinek a névnapi köszöntést!!!Aranyosak vagytok!
Vendég
 


Edit, szerintem te február 6. péntekre gondoltál, nem?

Nekem sajnos biztos nem jó. :(

Ági, boldog névnapot.

Anita, majd jöhetnél képekkel, mert láttam azért az iwiwen, hogy készülnek néhanapján.... :) :) Hogy vagytok?
Vendég
 


Eszti
Ja-ja :lol:
Akkor holnap este? :lol: :lol:

Vagy február 13 :?:

a recept :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit:
lehetőleg olyan zsömlét vegyél, ami nem vattás belülről, hanem van benne anyag.
Tetejét levágod, belét kiszeded.
Langyos tejbe teszel pici cukrot, vaníliás cukrot, és ezzel meglocsolod belülről a zsömlét. Ne ázzon szét, de ne is maradjon tök száraz.
Túrót kikevered, ahogy a palacsintába is szoktad, beletöltöd a zsömlébe, rá a tetejét, pici vajat rá és mehet a sütőbe 175 fokon.
Pirosra sütöd. :)
Vendég
 


Edit, gondoltam, hogy nem mertek :lol:
Nekem esti Pesti tali elég gáz.
Mégegyszer nem szívesen megyek be a hidegben Pestre este.
Aztán megint szívhatjuk a fogunkat az első hévig. :lol:
Kocsival meg nem megyek. :wink:

Valiról sajna én se tudok semmit, nagyon eltűnt :(

Gyöngyi, annyira nem "füles" Natasa , ez volt az ediggi második fülgyuszija, az első hat hónaposan , meg most.
De szerencsére a meleg sapi, antib., homeós szer, sinupret, orrszívózás....stb, nagyon jó hatással van rá.

Eszti, akkor talán megússza Benyó a tubust, adagold csak az ezüstöt rendesen. :D


Mi is megyünk vissza majd dokihoz Natasávak, nagyon rendes kis nőt találtunk, sajnos nem a mi orvosunk, csak maszekban lehet hozzá menni, majd tőle megkérdezem, ha Natis megy oviba márciusba, valami jó kis immunerősítőt ajánljon már.
Nem szeretném, ha folyamatosan beteg lenne. :?

Edit, nem tudtál ilyen túrós rakott zsemlét csinálni? :wink:
Csodálkozom rajta :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Eszti
Köszi :lol:

Ildi
Így képzeltem ,mert anyum is csinálta régen . Gondoltam hátha Esztinek csoda receptje van amit még nem ismerek.. :lol: :lol: :wink:
Este haza hoz, miket Anna vagy Eszti azt hiszem.
Vagy az Örsre megyünk és jövünk az utolsó hévvel :wink:

Kinga
Gratulálok !!! :)
Ez mindig lemaradt :oops:

Anita
Boti 19 kiló :shock: :lol:
Húú nem semmi.
Levi 16 kiló és 98 cm. 25,26 között van a lába.
Koris képet én is akarok,és persze Emmáról is. :lol:

Mamacka
Mi van a költözéssel? :?:

Miért nem tudok képet felrakni? Változott valami a babneten vagy én vagyok béna :twisted:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Hű két Eszter és két Ádám a másodiknekifutásos csapatban! :)

Angi
Gratulálok a kukacoshoz! Fiús maminak is nagyon jó ám lenni! :)

Barti Isten hozta a kisembert a nagyvilágban! gyere mesélj majd!

Köszönöm mamik az érdeklődést!
Az a helyzet, hogy nem vagyunk valami szerencsések, ugyanis az a megbízható ember ki akarta venni, azt mondta a miénk volt a legjobb ajánlat, de telefonált egy ismerőse Amerikából, hogy felajánlja a lakását a Duna túloldalán megőrzésre, benttlakásra... :(

Egyenlőre nincs más jelentkező... :(
Eléggé elkenődtem mert nagyon beleéltem magam, de nem adjuk fel, Füred a cél. A gond csak annyi hogy mi már jeleztük, hogy megkötjük a szerződést, viszont így nincs miből kauciót fizetni. :(

Szorítsatok, hogy összejöjjön! Aztán ha Füreden jártok szívesen látunk benneteket! :wink:


Melitta akkor jöttök fotózkodni?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka: sajnálom, hogy nem úgy alakulnak a dolgok ahogy elképzeltétek. Remélem hamarosan jön érdeklődő.

Edit: én a zsemle kiszedett belsejét is hozzáadom a túróhoz. A tetejét meg tejfőllel kenem meg. Szerintem így is finom :wink:
Van egy energiás ismerősöm, és a múltkor panaszkodtam neki, hogy a Lili még mindig fennt vann vagy 5x éjjel. Azt mondta segít.Nem tudom konkrétan, hogy csinálja, de három nap múlva a gyerek átaludta az éjszakát, és azóta is. Jó vannak éjszakák, mikor felsír álmában meg dobálja magát, de ez nagyon ritka és kb. 1 perc múlva simán alszik tovább.

Ma vissza kellett mennem a fogorvoshoz mert a tömött fogamnál feldagadt az íny. Most újra nyitva van, hogy tisztuljon. Kezd elegem lenni belőle, lehet jobban járnék ha kihúznák :?

Vali: tényleg jó lenne, ha legalább pár sort írnál

Lidke: te is gyere ha tudsz

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi a te pocidat meg sem dicsértem pedig nagyonis dicséretes! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, köszi a hiányolást! Sajna nem nagyon volt időm mostanság. :? Azért általában átfutottam a történéseket. :wink:


Bartika!
Gratula Ádámhoz! Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek! :D


Ági!
Utólag is nagyon boldog névnapot!
Neked is írok privit.

Gyöngyi!
Fogadat sajnálom! A grapefruitmag olaj (DM-ben lehet kapni) gyorsan lehúzza a gyulladást, engem terhesen az mentett meg. Higítva kell elméletileg használni, én töményen kentem rá ujjbeggyel, és már aznap sokkal jobb lett. Szájsebész is csak lesett, mondta, hogy kuruzsoljam csak magam tovább. :wink:
Lili megint nagyot nőtt, és gyönyörű! Haja is jó hosszú! :) Gratula neki az éjszakai alváshoz! 8) Most legalább még pár hetet pihenhetsz. :lol: Pocakod meg hűűűűűűűűűűű, hatalmas! :D
Eszterről van képed?
Nekem bejött a kakaóvaj, Dévával nem lett egy új repedésem se.

Angi!
Gratu a fütyishez! :D Képet teszel róla?

Eszter!
Mi is jelentkezünk az ikeás randira. Jövő héten hétfő és csütörtök kivételével, akkor dolgozom, meg hétfőn Attilával évfordulózunk is. 8) :D

Ildi!
Gyerekeknek jobbulást!
Én is úúúúúgy mennék Hozzád, csak ooooolyan messze vagy! Mostanában esélytelen. :cry:

Edit!
Én az esti taliban is benne vagyok! :D
Jó lenne, ha az ikeásra is eljutnánk mindketten, én Levit ezer éve nem láttam!

Mamacka!
Gratu Ádám új munkájához! Mikor kéne kezdenie? Nekem volt kiadva a lakásom kétszer is, ha gondolod, megírom a tapasztalatokat. Jó kis váltás előtt álltok, de a gyerekeknek szerintem nagyon jó lesz! :D

Mi megvagyunk, gyerekeim a múlt héten taknyosak voltak, a szokásos Keve két napig, Déva tíz napig forgatókönyvvel.
Keve dührohamai teljesen megszüntek egyik napról a másikra, hisztik néha vannak, de alapjában megint a régi.
Déva hihetetlen ütemben fejlődik, már mindenhova gyalogol a lakásban, bébitaxira egyedül fölül, hajtja, aztán leszáll, Kevét tolja a taxin, meg a biciklin. :lol: Imád olvasni, egész nap hozza a könyveit, vagy eltűnik velük, és mikor pár perc múlva utánamegyek, hogy mi ez a csönd, békésen ül az ágyon, és nézegeti őket. :wink:
Továbbra is nagyon jól kijönnek egymással, ha Kevével kettesben akarok elmenni valahova cirkuszt csinál, hogy a Déva is jöjjön, és ő nem jön nélküle, de ha kényszerítem, akkor már jól érzi magát velem. Ha ilyenkor kap valamit, rögtön kéri, hogy a Dévának is vigyünk valamit. :wink: Ha bevásárlósat játszunk, mindig vesz a Dévának körtét (már felmérte, hogy mást fölösleges :? ).
Déva meg már a nevén szólítja őt, ha Keve elmegy aludni, vagy nélküle valahova, odaáll az ajtóba,és kiáltozik, hogy "Tede! Tede!". :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: köszi a grapefruitmag olajos ötletet, kipróbálom, ha megyek DM-be veszek
Na közben megtaláltam a Libri honlapján a könyvet, most próbálnám megrendeli, de valami gondja van :? Mindegy, majd csak sikerűl. Ja elfelejtettem írni: Anyós jól van, hízott 7 kilót, de még vár rá a kemo. Másodikán kell mennie a Kékgolyóba egyeztetni, remélem jól fogja viselni a szervezete a kezelést. A kakaóvajat szerintem én csesztem el, mert mikor láttam, hogy kezd pirosodni a hasam, akkor kezdtem csak el kenegetni, de azóta szorgalmasan csinálom és nem látok újabb csíkot. Apának már mondtam, hogy ha önállóak lesznek már a gyerekek plasztikáztatom magam, mert borzalmasan néz ki :?

Mamacka: köszi :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke: na megrendeltem, igaz a Libriben nem volt. köszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Évi, Bartika!
GRATULÁLOK!!!!!

Angi:
Hű, de jó, hogy már tudod a nemét :)
mi sem vagyunk reklámcsalád... :lol: 8)

Boscó:
én is járok Dunakeszin, de sajnos rég olvastam, látom már nem aktuális :?

Eszti:
ugyehogyugye??? hat az ezüst, ha jól adod :lol:
nálunk idén már 3-szor voltak betegek a csajok egy-egy napra, de mindig túljutottunk rajta, azért propoliszos mézet és vitamint, echinaceát is adok
Drukkolok, hogy Benyó túljusson a betegeskedős korszakon!!

Látom szerveződik egy esti tali, én szeretnék menni, februártól pont ráérek, a félévi vizsgám szerdán lesz, nagyon-nagyon nehéz, 200 oldalt kell kívülről tudni szó szerint... :roll:

Utána többet jövök majd, puszi Mindenkinek!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde:kitartás akkor a vizsgáig!!! Köszi, szerencsére hamar megoldódott!!!

Lidke: Köszi! Meg hogy írtál is! Mindjárt reagálok!
:wink:

Mamacka: sajnálom, remélem hamar találtok új jelentkezőt!!!!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Jajjj, de jó :D Esti tali, meg IKEA tali is jól alakul :D:D
Esti taliban én is benne vagyok ám :D:D

Hétfőn megyünk végre dolgozni. Komolyan mondom már hiányzott. Közben meg tök jó itthonlanni a kiscsajjal is... fura ez a kettősség.
De mondtam a Hannának, ha itthon akar velem maradni, akkor intézze el, hogy sokat nyerjünk a lottón :D:D

Kiolvastam az első Harry Pottert angolul... tök jól esett :D:D
Most majd kinyomom a másodikat és hajrá :D:D Azt is nekiállok elolvasni :D

Lidke!
Keve zabálni valóan édes! :D:D

Még jövök! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Angi
Ti hova jártok a Mátrába wellness szállodába? Vagy nem jól emlékszem ! :?: :)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit,
Galyatető, Hunguest Hotel Galya. De azért nem "járunk", csak voltunk már párszor ott. :D Mentek?
angi79
 
 


Bartika! Gratulálok! Sok-sok tejecskét nektek és nagy puszit a babó hasára! És persze a hős Pötyiére is, aki immáron nagy és okos nővérré avanzsált!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Angi
Köszi
Tesómnak van üdülési csekkje, és lehet, hogy elmennénk velük, de elég húzós az ára. :(
Levinek milyen program lenne ott?
Gondoltuk át megyünk Szentistvánra síelni, és akkor nem megyünk Ausztriába.
Nagyon cuki a kiscsávó :lol:

Melitta
Éltek még? :?: Szép lettél? :lol:

Lidke
Akkor jelöljük ki a szerdát Ikeás talinak, :lol: bár én nem viszem a Levit,mert Pestről megyek a talira. Így sajna megint nem látod. :shock: :(

Ma jön hozzánk a fodrász néni,szép lesz az egész család. :lol:
Tegnap voltunk a Szilasligeti óvodába . Levi annyira élvezte, 1 órát kellett könyörögi neki,hogy menjünk haza. :lol: Szép új minden,ez egy új részlege az óvodának.. Kicsit kicsinek tartom a szobát ennyi gyerekre ,de ez van, ezt kell szeretni.. :wink:
Zászló lesz a jele. :D


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lidke
Köszi de Ádámnak nincs munkahelye, csak munkái ezek miatt megyünk Balatonra.
Tegnap aláírtuk a szerződést, úgyhogy most nagyon gyorsan kellene nekünk is bérlőt találni.

Szurkoljatok.

Melitta
Akkor mi lesz a fotózással?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ezt az oldalt meg nagyon ajánlom. Pál Ferenc atya tanításai hallhatók. Zseniális a pasi. Minket ő adott össze, ő keresztelte a lurkókat. Nagyon szeretjük. Virginia Satir könyve alapján családmodellről, gubancok, régi sebek stb tartja ezt a sorozatot, de több év letölthető.

www.palferi.hu

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gyöngyi
Örülök, hogy anyósod jobban van. Anyum a kékgolyóban dolgozik.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lidke
Nagyon aranyosak a gyerkőcök, hogy így szeretik egymást.
Áron is sokat szeretgeti Andort de azért néha néha odasóz. :roll:
Mostanában nagyon megváltozott Áron, teljesen kifordult magából... meg én is... :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Évi és Barti család!!! Nagyon sok szeretettel gratulálunk ezekhez a szép nagy bébikhez! Sok-sok boldogságot a családbővüléshez, és éljenek a nagytesók!!!

Ígéretemmel ellentétben nem jelentkeztem többször (eddig). Másfél hete teljesen káosz az életünk. Előbb a Királylánnyal töltöttem 48 órát megfigyelésen a kórházban, mert volt egy kisebb koppanása sajnos. Szerencsére minden rendben, de azért volt nagy ijedtség, hisz csak 3 hónapos. Vasárnap óta meg Botin ismét tarol egy f.sós-hányós. Tök kivagyok ettől, úgyhogy mi most hanyagoljuk a bölcsizést és egyéb közösségesdit. Úgy látszik, neki ez a gyengéje. Erre is jó esetleg az ezüst? Mondjuk az orrmandulájára is jó lenne, mert állandóan száműzni akarják belőle, holott csak a hangja náthás - jellegű folyamatosan, hiába semmi baja, meg rettenetesen horkol és nyitva a szája.
Múlt hét vasárnap annyira gyenge volt B, pedig akkor még egyetlen f.si volt reggel meg láza, hogy infúziót kapott a kórházban. Nem bírt járni, ölünkben nem bírt kapaszkodni, halkult a hangja, fal fehér volt fekete beesett szemekkel... sose láttam így, de ne is lássam. Megijesztett, mert csak azt sutyorogta a fülembe,h légyszives, anyuci megvédeni... Sajnos még mindig megy a hasa, már nem hány két napja, de egy falatot nem eszik most már szinte. Fél,h akkor mennie kell a wc-re, és akkor fájni fog a feneke (ami tiszta seb már). Teljesen lefogyott (szerencsére volt miből, de ne ilyen áron), ereje is kevesebb , könnyen fárad, amit tőle nem megszokott. [url]Normaflore helyet[/url]t mi az, amit javasoltatok már régebben (asszem ILDI, te), ami több bacira jó (vagy mi)
[url]Az ilye f@sós-hányós vírusokat meg lehet vmivel előzni[/url]??? Már annyira féltem a kicsit. Szerencsére, van tejcsi, így védi, meg már van benne egy adag rota ellenei védő, de gyűlölöm ezeket a vírusokat.
Ha ezüst, akkor hol tudok jó minőségűt beszerezni, vagy mindegy melyik cégtől???

Angi, itt is gratu a kukishoz! Hol lehet látni? :D Csinik vagytok hárman Karácsonykor. :wink:
Lidi jól van? Várja az ovit?

Gyöngyi, lassan finish, szuper! Pocid csini! Lili meglásd egy hős lesz, tuti! Botinak csak anyuci létezik,ha jelen vagyok, de már (sajnos) kétszer csináltak végig kórházi napokat az urammal, szuper ügyesen!Rendben lesz minden, de mondogasd neki (mégha úgy tűnik, nem akarja meghallani is): pár napig nem leszel, de vigyázni fog rá...(aki: nagyi, apa...stb), és te is visszajössz és minden olyan lesz, mint azelőtt, semmi nem változni, ugyanúgy szereted, csak jön a hugi is. Tudni fogja, mire számítson! De tudom, nem kell ezt mondani. :wink: :lol:

Mamac, drukk Nektek! Édesek lehetnek együtt a fiúk! Nálatok már lassan megy oda-vissza az egymás gyurmázása.

VokEszti, megértem a kettősséget. Nem ugyanaz, mert nekünk nem muszáj mennie B-nek bölcsibe. De olyan tanácstalan vagyok néha: szeret ott lenni, szívesen játszik a haverokkal, de imád itthon is lenni (csak piszok hamar unatkozik, főleg így télen, hiába próbálkozom).

Ildi, gyerkők meggyógyultak? Örülök,h azért megyeget a bót. :D

Edit, Levit se láttam ezer éve! Zászló király! :D Szépek lettetek? Annáékkal mizújs?

Melitta, jó volt látni benneteket, édesek a tesók!

Tünde, hatalmas drukk Neked és elismerésem, h így csinálod a sulit a gyerekek mellett!

Lidke, nagyon helyesek a gyerekek! Déva csúcs ügyes, Keve meg okos nagytesó! Tudom-tudom... de be kell valljam, sztem sose lesz kész teljesen... nehéz megírnom...

Ritkán, de akkor bőven. :wink: :lol: :cool:

Pussz!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Képek:


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Bakker, Anita.... Nem irigyellek!!!!! Ez nagyon húzós!
Lehet, hogy Botinak a bélrendszere gyengébb.
Mennyit fogyott Boti?
Nagyon édesek együtt a törpék!! :D Azért Emma se tagadja meg a rokoni kapcsolatot... :D:D Jó hurkás ő is :D:D Hány kiló már?

Unalom: Olyan fura, mert Hanna aztán nem unatkozik. Mondjuk visz is mindenhova magával, de van amikor nincsen kedvem és akkor sem unatkozik. Elfoglalja magát lazán.

Babetta!
Mátraházán van a Hotel Ozon. Nekem annó nagyon bejött. :D Szép környezet és megfizethető árak. És lehet üdülésivel fizetni. Vagy menyj fel az utisugo.hu-ra. Érdemes. :D

Tünde!
Hajrá vizsga!!!! :D Drukkolok!


Talik:
Végül február 6 vagy 13ban maradtunk????

Ikea: Legyen akkor jövő hét kedd. Mi olyan 16 óra körül tudunk ott lenni. :D
Kinek jó akkor??? :D


Nálunk épp csoda van: Hanna még alszik.... Ilyen szerintem még nem volt.... Én már 1 órája fent vagyok. :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter
Köszi nézem majd :lol:
Nekem a szerda jó :lol:
13 szerintem

Anita
Húú ez tényleg rossz volt még olvasni is. :(
Remélem hamar rendbe jön Boti. Emma is szép nagy baba,és hasonlít Botira :D örülök ,hogy láttam őket. Én valamiért nem tudok képet rakni :(

Most csak ennyi :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 



Egy majd félidős pocak:
Kép

Anita,
jaj szegények. Nagyon sajnálom Botit és Titeket is, mert tudom, hogy ez mennyi aggódás és idegeskedés. Drukkolok, hogy gyorsan megerősödjön Boti. Majd írok emailt is.
A gyerekek nagyon szépek. Emma gyönyörű haja mindig lenyűgöz. Látom nagy a tesószeretet. :) Most már Lidi is öcsizi a tesót, szóval már nem mondja, hogy lány és kész.
Edit,
én is ezt az Ózont akartam javasolni. A Galyában van játszószoba, játszótér, vadaspark, gyerekmedence és mindenki nagyon kedves a gyerekekkel. A zászló jó jel. :D
Vok,
Hannát hova fogod oviba jártani szeptembertől? Jó talizást!
Tünde,
nagy drukk a vizsgához!!!! Biztos ügyi leszel!
Lidke,
nagyon ügyi Déva!!! :D
angi79
 
 


Most írtam erre elszállt :oops:

Anita: végig sírtam míg olvastalak (olyan érzékeny vagyok a hormonok miatt)remélem most már minden rendben lesz veletek. Lilivel próbálkozok :wink:

Angi: de szép a pocid :)

Mamacka: kérdezhetem néha anyudat rajtad keresztűl ha van valami gond? :oops:

Megyek, mert a Lili szédszette a duplót és itt nyafog most

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ok :D Akkor SZERDA 16.15 IKEA??? :D


Angi!
Azta... szép nagy a pocid :D Ahhoz képest, hogy mekkora volt Lidivel :) De még mindig nagyon vékony vagy! :)
Olvastam a Péterfys topikot. Fura volt, amiket írtak....
Mit mondott Abkarovics? Van esély a rendes szülésre?

Mennem kell... már melózok :D:D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok,
Lidivel 22 hetesen volt ilyen nagy a pocim. Abkaroviocs nem tudom mit mond, mivel nem tartózkodik Magyarországon. Nekem már Kia a dokim. :)
Gyöngyi,
ismerős ez az érzékenység. Anyósnak drukk, hogy jól bírja a kemót. Amúgy Lidi is naaaaaaaaaagyon anyás. Pár napja hajnalban átjön hozzám, mert velem akar aludni és ilyenkor teljesen belémbújik. Na innentől én már nem alszok. :)
angi79
 
 


Köszi lányok az együttérzést! Beszéltünk dokival, azt mondja kell 10 nap is, mire kezd majd visszaállni az evése, remélem. Hihetetlen,h úgy kell Botiba beleimádkozni egy kis ételt. Még a rudit is visszautasítja, gondolhatjátok...

Angi, csini a pocid nagyon! Te meg szokásosan iszonyat vékony! Édes a pasid, most már látom! :D Lidi aranyos lehet. Húúú, mindjárt kezdődik az ovi. Várom majd a beszámolódat a beszoktatásról!

VokEszti, Emmácska már 7és fél kiló. :cool: Nem tudom, milyen tejcsim van,h így gyarapszanak a kölkeim. Ráadásul a királylány nem is ébred éjszaka. Ma pl. este fél 8-tól reggel 1/4 7-kor ébredt először. De aztán még az egész délelőttöt átalussza rendszerint. :wink:
Végülis Boti sem úgy unatkozik, csak ha idebent kell lenni, akkor nehéz egy idő után lekötni. De mindig csak kitalálunk vmit: vagy egy ugrálás megengedést, festést ilyesmi.

Gyöngyi, tényleg drukk anyósodnak!

Edit, azért várom a képeket.

Eszti, köszi mégegyszer a bíztatást, jó volt beszélni veled. A karatet nem is kérdeztem, jártok?



Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi!
Nem voltam képben... :) Az maradt bennem, hogy A-hoz akarsz visszamenni.

Anita!
Hát ja... :lol: :lol: Nem semmi méretek a kishölgytől :D:D És hogy átalussza az éjszakát... hát, csak irigykedni tudok. :D:D Hanna még most is ébred néha.

IKEA?????

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter
Nekem továbbra is jó, :D ha csak valami extra nem jön közbe .Lehet ,hogy Anna is jön.
De mi Annával , egy most pénteki esti buliba is benne vagyunk!! :!: :!: !!!! Neki ez a biztosabb.
Na , lányok valaki ráér?? :?: :?: :?: :?:

Ildi
Tuti haza hoz minket. :lol:
Betegek vagytok még? Remélem, nem azt mondod ,hogy most te vagy beteg? :roll:

Anita
Mikor Levi megkapta ő is vagy 10 nap alatt jött rendbe teljesen. :( Próbálom majd a képeket :)

Ma Dorinát is láttam és áll már a kiscsaj. De ő is olyan pinduri .Tiszta Peti :lol:

Tünde hajrá!!! :)

Angi
Köszi. :D Még annyi,hogy fürdéshez kell vinni karúszót vagy játékot? Vagy ilyet vigyünk mi, ha eljutunk oda??
Mennyit híztál 50 dekát? :lol: Nagyon csini vagy és cuki a kiscsávó. :)

Gyöngyi
Én hormonok nélkül is jól tudok sírni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Boscó
Hogy vagytok? Írj egy kicsit magatokról! :)
Most se tudnál feljönni???? :?: :?: :?: :?: :?: :wink:

Melitta
Holnap megyek a DM-be kell valami. Mondjuk most nincs kedvezmény. Reggel nem akarlak korán hívni. Ha kell valami ,hívj majd. :)

Most ennyi jut az eszembe.



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, köszi, jól vagyok :D
Én nem vagyok beteg.

Á, nekem már tök ciki, ha haza hoz akár Anna, akár Eszti.
Olyan mintha mozgásképtelen lenék :lol: :lol: :lol:
De ha nagyon akarjátok.... :wink:
Nekem a 13.-a elég necces, mert 14.-én megyek Valentin-napi bálba, két este nem tudok mulatni :D

Anita, sajnálom nagyon a betegségeket.
Emma nagyon szép,és jó húsban van. :D
Protexint adtam én nekik Normaflore helyett.
(én is azt szedtem tavaly, mikor sok antibigyót kellett szednem)

Angi, helyes a pocid :D


most alszok :D
vas
 
 


vas
 
 


Vokeszti, Edit: nem...... és ne is kérdezzetek többet! :lol: Ez van és kész. Majd csak kitörök mint a vadlovak az istállóból.:lol: Na ez lehet hülye hasonlat volt, de fáradt vagyok. Agyilag, lelkileg, testileg.

Angi: Csini vagy nagyon. És jó hogy megmutattad az uh-os képet :wink:

Anita: remélem javulgattok! Pusziljuk Botit!! Én ma Wc papír guriga festéssel kötöttem le Fannit :lol: Mire nem jó a szelektív hulladékgyűjtés :lol:

Ildi: mozgásképtelen :lol: Menj csak, érezd jól magad helyettem is! :lol:
Ennyi voltam megint. :wink: Jó éjt Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk a szerda oké, a péntekeket sajna mostanában nem tudom megoldani, Attilának 9-ig próbája van.

Holnap jövök, most leragad a szemem.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Nekünk már tuti nem jó a holnap, Benyónak tüszős mandulája van egy orrmelléküreggyulladással együtt, négy napja lázas, szóval nekünk a hét kiesik.
Tököm tele. :evil: :(
És igen, jó ideje homeo megelőzünk, echinacea-val, oscillo-val, adott esetben ezüsttel.
Elegem van.
Vendég
 


Eszti,
elhiszem, hogy eleged van... Jobbulást Benyónak!!!! Neked meg kitartást!
Edit,
játékok szoktak lenni a medence környékén, de karúszót mi vittünk sajátot.
Vok,
igazából A. doki augusztus óta a családdal együtt van Norvégiában, tehát így ha akartam volna se lehetne a dokim. De Kiat imádom, nagyon rendes. :)
Anita,
nem vagyok ám iszonyat vékony, csak jó a szoknya. :D Botinak meg csak visszajön az étvágya. Ez a Protexin van a DM-ben, láttam egyszer. Olgo Emmája is ilyen jól alszik. :D Hihetetlen számomra.
Ági,
jöhetne az a tavasz már és akkor talán kicsit jobb kedved lenne. Fanni jól van? Mit alkottatok?

Köszi a pocakdicsit.
angi79
 
 


SZiasztok LÁnyok!

Bocsi, hogy ilyen ritka holló vagyok, de két topikra nem nagyon futotta az utóbbi időben. :oops:

Köszönjük a gratulációkat, azt kell mondanom megérte ennyit várni, meg szenvedni (nehéz terhesség volt, mert már ugye a 28. héttől fekvés, majd a végén már élni nem bírtam a sok savtól és "ittfájottfájtól". Ahhoz képest, hogy kinyílt ilyen hamar a méhszáj, a fiatalúr még két nappal tovább is húzta bent a kiírt időpontnál. :roll:

Aztán még Pötyit is beelőzve, ami a gyors születést illeti (vele 2,5 órát vajúdtam), Ádi negyed óra alatt kint volt, tágulással, tolással együtt. :shock: Én voltam a legjobban meglepődve. :roll:
De szerintem sok múlott azon, hogy a 36. héttől szedtem a homeos bogyeszokat és hogy már végülis itthon fájdogáltam egy hete, derekam sajogott, jósolgattam, szépen tágulgattam, mire elfolyt a víz és bementünk már bő 2 ujjnyira nyitva voltam és 5 perces enyhe fájásaim voltak. Szóval ennyi. Mondjuk még ami ennél is jobban meglepett az a fiatalúr nagysága, mert pont aznap reggel néztük még UH-n és a doki nagyon alá lőtte (utólag jobb is, mert nagyon betojtam volna.. :lol: ). Mert két tolásra úgy jött ki, hogy semmit nem sértett fel, semmi nem szakadt, egy öltéssel megúsztam. :shock:

Itthon nagyon jó, Pötyiben semmiféle negatív érzés nincs, de ez főleg abból is fakad, hogy imádja még mindig az ovit és már én megyek érte, és ő az első. Mondjuk olyan szeretettel és finomsággal, óvatossággal veszi körül Ádit, hogy csak ámulunk. Adja a jó Isten, hogy így is maradjon. Egyelőre kint alszik velünk, mert 3 óránként eszik, és féltettem, hgy felverjük a tesót. De ma már megpróbáljuk betenni Pötyihez, mert annyira szeretne Ádival aludni. :roll: Hát inkább majd megpróbálok az első nyüszítésre ott teremni...
Anita! Nálatok egy szobában alszanak?
Hihetetlen egyébként, hogy rengeteg tejem van, mert egy zabagép, őrűlt mennyiségeket betolt már a 2. naptól és mégis ébred 3 óránként éjjel-nappal. :shock: Lehet, hogy nem elég kalóriadús a tejem? :roll:
Szerintem Angi nektek is könnyebb lesz, mert a lányok könnyebben elfogadják a tesót. Gratulálok a kukishoz!!! :)

Anita! Sajnálom, hogy ilyen betegek vagytok, amióta ovi van én is állandóan rettegek, szerencsére mi még csak egyszer hiányoztunk, de mostantól még jobban félhetek mi kerül haza... :?

Boscó! Olyan rossz olvasni, hgy még mindig rossz passzban vagy! :( Nem tudunk segíteni? Röstellem, hogy annyiban maradt a ruha bizniszünk, aktuális még valami? Mert akkor újra átnézném, amiket kiválasztottam.

Gyöngyi! Te hogy bírod? Hányadikára is vagy kiírva?

Eszti! Elhiszem, hogy eleged van! És ilyenkor Te vagy Benyóval otthon? Van ennyi szabid, vagy hogy oldjátok meg?

Tali miatt bazi irigy vagyok. Még jó, hogy az utolsó heteket már Apáva jól kihasználtuk és heti 2x mentünk étterembe meg moziba (hogy jól elegem legyen egy időre... :lol: ).

Na mára ennyi fért bele, igyekszem visszanézni időnként.
Puszi: Barti
És pár kép (bocsi, ha sok voltam :oops: ):
Kép
Kép Kép Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Jajj, Eszti ez nagyon nem jó. Szegény Benyó lassan már annyit beteg mint egy egész óvoda :? Remélem a fülére nem megy rá.

boscó:bár nem tudom konkrétan mi a baj, de kitartást hozzá és fel a fejjel

Edit:hát én is elég bőgős vagyok :) ,de erre még rájönnek a hormonális érzékenységek is. A tv-ben néztem a műszíves kislányról szóló riportot és hangosan sírtam rajta. Nem tudtam abbahagyni a bőgést, máskor is sírok ha látok valami hasonlót, de nem ennyire :?

Barti: örülök, hogy itthon vagytok és minden oké. Nem hiszem, hogy gond lenne a tejjel, etesd nyugodtan (na majd ha én leszek soron kiváncsi leszek mennyire leszek határozott :wink: ) Márc 18.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, azért van Bencénél is betegesebb, de tény, hogy az utóbbi időben nagyon összekaptuk. Bár most már egy hónapja nem volt egyáltalán. A közösségbe járás sajnos ezzel is jár... :roll:
És mi amúgy is sokat megyünk barátokhoz, gyerekes ismerőseinkhez, szóval sok helyről elkaphatná. Biztosan, ha itthon ülnénk, kevesebb betegség érne el, dehát az sem jó.
Vendég
 


Bartika,
gratulálok Ádi babához, aki nagyon helyes kispasi. A tesók együtt is tündériek. Kiváncsi vagyok, hogy megy majd az egy szobában alvás. A szülésed tényleg jó gyors volt, hihetetlen...
angi79
 
 


Bartik,a gratulálok a gyors szüléshez, és Ádihoz, meg Pötyihez , hogy ilyen nagy okos nővér :D
Nagyon helyes Ádi :D

Eszti, jajj, de sajnálom Benyót :(
Jobbulást neki!!! :)


Most akkor lesz valami, vagy nem???
Edit? :D :D
Vagy akkor mikor jó mindenkinek?
Még nem mondtam az uramnak. :wink:
vas
 
 


Ja, Edit :wink:
itteni dm-be voltál? Ha legközelebb jössz, beugorhatsz ám :wink: , bár ma apeh-nél voltam :roll:
vas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?