Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét mindenkinek!

Brid! No para szülni még nem készülök! Azt is tudom, hogy 2 batyu kell mind a 2 külön külön helyre! Szal nem gond! De bárcsak már ott tarthatnék! De mondjuk most azzal is megelégednék, hogy szép kerek pocim van és minden rendben van! Remélem ez nem tul nagy kérés az égiek felé! :roll: :wink: :D

Csucsu! Mondtam én, hogy sokáig kell azt csinálni! Na és milyen?? Mesélj! Izlik a családnak?? Szerintem maraha fini! Legközelebb probáld ki málnából is! Hidd el izleni fog abból is!

Ma voltunk apácskával a pluszban, de ott öklendeztem! én ezt nem értem! Ha boltban vagyunk akár melyikben nekem mindig felkavarodik a gyomrom! Nem értem! Amint kijöttünk a boltból minjá másképp láttam a világot! Pláne mikor hazajöttünk és bevettem a bogyimat! Na akkor nekiálltam és ettem körözöttes zsömit enni! Most nem ettem hozzá ubit, pedig kivántam, de nem akartam a gyomimat totál kikésziteni! De minjá lemegyek és falok az ubiból kicsit!

Na jó megyek pihikézek! Ugysincs ma máűr senkisem! Mindenkinek nagyon jó éjszakát kivánok!

Jaj Csucsu! Remélem azért az inszemre nem kerül sor, hanem bejön az csak ugy tzermészetesen is mint ahogy Szabina!

Jó éjt csajok! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Laptetű! Szívesen felajánlom annak akit érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Már olyan gyerek nem lesz mint a szabina. Ő az első hónapban össze jött:)
Ő egy kis csoda:)
Oké kipróbálom majd málnából is de eper volt lefagyasztva mér nyárról. saját termés:) Igaz most fogyott el az utolsó adag:(

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu! A második babó is egy igazi kis csoda lesz! Hidd el! Ha másért nem is, de azért biztos, hogy legalább összejött! Szal mindenképp csodabogárka lesz!
Mi is saját termésből csináltuk! Nekünk is igy volt lefagyasztva! De nekünk van még! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nemrégen értem haza és hulla vagyok.
Takaritanom kéne, de nem birom rávenni magamat. Bár a nagyja rumlit már felszámoltam. De a tanulás miatt nagyon el vagyok maradva a házimunkával.

Bridg!
Igazán nem tudok mit mesélni. Az elmúlt hónapokat tanulással töltöttem. Az ünnepek nagyon gyorsan elmúltak és végig rohantuk. 23án lementünk Szolnokra, aztán 25én haza. 26án le a BAlcsira, 28án haza. Aztán két ünnep között dolgoztunk. Aztán hamar itt volt a szilveszter. A barátainkkal töltöttük. Beszélgettünk, társasoztunk. Aztán hajnalban hazajöttünk aludni.

Nagyon jókat rötyögtem a vicceken :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Hétfő-szerda-péntek 13-19ig, kedd, csüt 1O-16ig dolgozom.
Tegnap megkaptam az órarendemet. Hát az égnek állnak a hajszálaim, olyan sokat leszek suliban :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
És most kell még nyelvet is tanulnom. Szóval nincs mese, fel kell hivnom a leendő tanáromat.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika!
Nem semmi, hogy szülési tervet csinálsz.... nagyon kiváncsi lesuek majd rá.
Én is azt szeretném, ha majd apa bejönne velem a szülőszobába, hisz lehet, hogy csak az ő kezében lesz majd a pici, mert császáros leszek. De remélem, azért majd nekem is odaadják.
De ez még messze van.
Drukkolok, hogy ne kivánd azt a sok undi édességet :wink:
Csak szépen, odafigyelve!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló!

Annyit irtok, hogy mire végigolvasom az egészet, hogy legyen lövésem miről van szó, már jelez is a lányom hogy engem kíván!

Először is mindenkinek köszönöm a kedves szülinapi köszöntéseket!
:D

Nocika! Tudod, mikor volt PÉ? Amelyik napon volt PÉ, azt számold 14. napnak és így tovább. Én is így csináltam és napra pontosan kiszámoltam. De egyébként az UH-on kiszámolja a gép, hisz a 12. hétig nincs eltérés a babák mérete között.

Lilla beteg, antibiotikumot kap (francba, nem örülök neki). Meg köptetőt. Adok normafloort (bélflóravisszaállítót) nehogy kicsinálja a gyógyszer a bélflóráját.
Levente holnap megy oviba, remélem nem lesz influenzás, mert állítólag útban van ide.

Én még mindig náthás vagy, fel se veszem.

Csökkentett üzemmódban működök. Ez abban látszik, hogy minden nap eltörök valamit. EGyik nap egy kis tányért, utána a lábas üveg tetejét, aztán tegnap 4 üvegpohár is leesett, de csak egy törött össze, ma meg a lázmérőt (vadászhattam a higanyt.)
Megfogok valamit és nincs erő benne, csak csinálom gépiesen a dolgokat, energia meg sehol.

Lilla 6,2 kg, és hétfőn volt 10 hetes. Szépen fejlődik, dekára annyi mindig mint a Levente volt. Tejci van, pótlást nem adok, de mindig azon filózok mikor mivel növeljem a tejet.

Most ennyi voltam, megyek mert megint hív a lányom, cicimániás.

Puszi mindenkinek!
Kati
Képeket már csak kicsinyitenem kell és fel is teszem!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Csucsu
Az mindegy mennyit de szedted mar most 4.honapja :roll: Azert jo,hogy uhu-zik kozben csak tod a hormonhaztartasnak nem a legjobb :roll: Nem okoskodasbol irom tudom te is tudod meg elso a dokid...ezt csak ,mint Brigitta irom Erikanak :wink: nem,mint egy bnetes okoskodo aki jobban tudja,mint a dokid :oops: Szal en ugy hallottam,hogy: "igazából brutálisabb beavatkozás, mint a lombik hormonok...azért, mert a Closti nem hormon, hanem a saját hormontermelő szerveidet dolgoztatja meg rendesen, ezért sokkal jobban igénybe veszi a szervezetet, mint a lombikos kezelés, ahol nem fokozzák a saját hormontermelésedet, hanem plusszban juttatnak be olyan hormonokat a szervezetedbe, ami magától is lenne."
Na mos ma befogom :oops: De azert kiwi leszek mi lesz jovoehten a megbeszelesem 8) en nagyon szoritok,hogy vegre tortenjen valami 8)

Noci
Laptetuuuuuu :lol: Nem vgy te veletlenul babas 8) :lol: :lol:
Hat ez fura de talan a sok kaja lattan :shock: vgy lehet vannak szagok is nem olyan intenziv de te megis erzed :roll: Nem tom de erdekel... :)

Kata
Van tejci az jo :wink: Nincs idod irni az is jo...kepzeld el ha lenne idod...azt jelentene nincs Lilla...itt irogatnal remenykednel es bosszuskodnal te is :lol: Ezt most olyan viccesen akartam irni de nem tom mennyire vgyok ertheto :lol: :lol: :roll: :oops: :lol: :lol:

Zsu
Na azert csak tortentek azert veled is a dolgok :wink: Holnap mesz tuszokukucsra? 8) de izgiii :shock: :wink:


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igazából ez a closti a petefészket turbózza fel és serkenti a működést. A doki azt mondta fel is kell pörgetni mert a petefészkem le lasullt és valószínű a méhen kívüli miatt. Azt mondta van akinek egy huzamban 6hónapot adnak ez attól függ mit mutat az uh , és milyen peteérése lesz az illetőnek.
NA meg akkor adnak 3hónapig csak clostit ha nagy adagban kezdik. Nagy adag a 3X1.
Mindegy mert kiderül majd ha megyek a dokihoz mit lát stb....
Bíznom kell a dokiban mást nem tehetek.


Na reggel felkeltem és esik az eső megint. Tegnap egész nap esett és úgy nézem ma is fog mert szép alattomosan esik.
Utálom az ilyen időt az biztos:(

Na megyek lánykám öltözik megy oviba én meg megyek gynevac szurira.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Itt is esik :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Én is nagyon utálom, de úgy látszik, ez ma is igy lesz.

Kata!
Jobbulást nektek és minél több tejcsit!!!!
Lilla baba szépen gyarapodik. Már nagyon várom a képeket!!!!

Bridg!
Bizony, holnap délelőtt 1Ore megyek petekuksira :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szépen növögetnek, időnként marhára nyilall.

Csucsu!
Jó szurit és kukucsot neked is!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy asszony egy kisbabával elmegy az orvosi rendelőbe. Az orvos megvizsgálja a babát, megméri a súlyát, és megállapítja, hogy egy kicsit soványka. Megkérdezi a nőtől:
- Anyatejet vagy tápszert eszik a baba?
- Anyatejet.
- Akkor legyen szíves derékig levetkőzni - kéri az orvos.
Megtapintja, megnyomkodja a nő mellét és megállapítja:
- Érthető, hogy nem lakik jól a kisbaba, hisz önnek nincs is teje.
- Nem csoda, mert én a nagymama vagyok. De örülök, hogy eljöttem :lol: :lol: :lol:

***

Társkereső hirdetés:
Fiatal vagyok, jóképű és izmos. Anyagilag is jól állok, hat kocsim van, két házam, és egy nyaralóm a Karib-tengeren. Nem keresek senkit, csak dicsekedni akartam 8)

***

Az uszoda úszómestere odaszól egy pasasnak:
- Elnézést uram, legyen szíves, ne pisiljen a vízbe!
- Ugyan, mások is belepisilnek!
- Igen, de nem a rajtkőről! :twisted:
***

Az anyós így szól a vejéhez:
- Fiam! Miért öltöztél egy hétköznapi vacsorához talpig feketébe?
- Azzal ne törődjön mama! Egye inkább azt a finom gombapaprikást! :twisted:

***

- Papa! Papa! - kiabál a fiú a kertből. - Most lopták el a kocsinkat!
- Láttad, ki vitte el?
- Igen!
- Felismernéd?
- Nem, de felírtam a kocsi rendszámát. :?

***

Két barátnő beszélget:
-Képzeld a férjem megcsal!
-A rohadt anyját!
-És ehhez itthonról viszi el az óvszert!
-A rohadt anyját!
-De én kiszúrtam vele! Kilukasztottam az összeset!
-A rohadt anyádat! :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Azert irtam,hogy nem okoskodasbol...es igen a legfontosabb,hogy a dokidban bizz...de szerintem te most mar megertel egy inszemre siman :roll: Jo szurizast...ki adja be vegul? :shock: Szabina latta a masikpacis fotot is?Azt a kettot csak neki mentettem el 8) :wink:

Zsu
Na majd kiwi leszek az eredmenyre 8) Hanyra mesz?aznap akkor nincs melo?es tenyleg szep a vonalzid 8) Viszont a fertys link mar nem er :lol:

Itt is esik es szurke az eg marha csunya nap van :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Köszke vonalzóm nevében :wink: :lol:
Tíz órára megyek, aztán persze megyek dolgozni. Csak egy órára kell bemennem. Szóval simán végzek addigra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, nem hőmérőzük, azért ilyen, amilyen.... majd holnaptól kezdem, hogy lássam, mikor ugrik meg.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, viccek: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tom,hogy nem megy...mindig figyelemmel tartottalak 8) :lol:
Mivel te nem hozod a vicceket kenytelen vgyok en :lol: :lol:
Kivi leszek milyen lesz ez a gorbed 8) gondolom sokkal nyugodtabb vgy most,hogy minden megy magatol nem pedig te kuzdessz erte...mar erted,hogy mondom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igen, értelek :wink: :lol:

Szerencsére most tényleg nagyon jól vagyok. Teljesen nyugodt vagyok és nem izgulok semmi miatt. Tudom, hogy sikerülni fog a legelső inszem is. És nem kell a suli miatt sem izgulnom. Csak febr. 13án kell mennem legkorábban. Szóval még ez is sima ügy.... azért nem mondom, hogy nem izgulok, holnap mit mond a dokim.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Izgulni az mas az ember mindig mindenert izgul...ha pl parom belemenne a lombikba es is azt a nyugalmat ereznem amit most te :roll: Kicsi lelkem vegre megnyugodna...de igy...persze probalkozom es elge jol haladok a nem foglalkozom a babatemaval projeckttel :twisted: :lol:

Minden rendben lesz holnap :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem párod is bele fog menni előbb utóbb :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Amúgy jól vagytok? Minden rendben van veletek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na nekem menni kell gályázni, délután majd benézek takarítás közben!!!!
Addig is szép napot nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen rendben vgyunk...embor oregszik 8) :lol: :lol: Nem jarogat mar el szinte sehova se :wink: Ngyon jol megvgyunk es en sokkal nyugodtabb vgyok igy en se szitok hulye vitakat :wink: Most minden ugy jo ahogy van :)

En is megyek mert 8kor egyutt vacsizunk a baratokkal 8) Vegre kimozdulok bar azert meg nem vgyok olyan hude jol de sokkal jobban :wink: pl nem folyik az orrom es nem faj a torkom yeeeeeeeh :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igen látta Szabina a képet mindkettőt:) Sőt a férjem is itt volt és mondta milyen ari vagy, hogy Szabinának képet raksz fel. Na meg kérdezte honnan tudod hogy a ló a mindene? Mondtam neki na hallod itt mi beszélgetünk ám:)
Egy csajszi adta be végül itt lakik Halásztelken. Ápolónő és a babanetről ismerem:)
Nem is fájt:)
Jó kikapcsolódást estére nektek:)

Zsu: Én is hiszem, hogy sikerül az első inszemetek:)
Ha nem titok mennyibe kerül az egész?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nem rég értem haza. Vizsgáztam, céges téma. De sikerült. :)

Bridget
Látom megint új vonalzód van. :) Ez is nagyon aranyos.
jajj ezek a viccek is nagoyn jók! Főleg az a nagymamás! :) Hát fél órát itt röhögtem. :)

Nócika
Micsonda fini lehet az az eperhab. :) Na erre most rá is tüsszentettem, úgyhogy mostmár tuti fini. :) Tedd be a receptesbe is.
Na látom vannak elképzeléseid a szülésről, és az utáni időről. Jó dolog, hogy átgondoltad. A védőnőnek elmesélted? Vagy van szülész ismid, akivel meg tudod beszélni?
Végül sült csirkeszárny lett az ebéd, mert apácska azt kívánt burgonyapürével. :) meg volt hozzá egy kis barack befőtt. Fini volt. Még mára is maradt belőle. Épp most dobtam be egy adaggal. :)
Nekem sajna nincs utónév könyvem, de a neten is tudsz nevet nézni.

Kitty
A tali ok. :) De jó! Lesz megint mini topik tali. :) Csak előtte csörögjünk, hogy bizti-e, és nehogy közbe jöjjön valami.

Zsu
Látom, nem lesz könnyű a következő időszak. Lesz tennivaló rendesen. Kitartás! Ami elmúlt, azzal már kevesebb van hátra.
Jó munkát Szívem!
Nem is baj, hgoy nem vagy ideges! Ha pozitívan állsz hozzá, akkor sikerülni is fog. Miért is nem lenne így. Mi is mind nagyon szorítunk neked!

Kati
Szegénykém! Nem tudsz kérni valamilyen segítséget! Összeszaladt a tennivaló, Lilla miatt még ki sem tudom magad aludni, és ezért ejtesz el mindent. Ha volna segítséged, tudnál egy kicsit pihenni. Vigyázz magadra!
azt örömmel olvasom, hogy szépen gyarapszik. Remélem a nátha mielőbb elköltözik tőletek!
Vendég
 


Sziasztok!

Pendi, mindenképp szólok előtte nap, meg mielőtt mennék hozzátok akkor is. Még az utolsó pillanatban is akármi közbejöhet...
Gratulálok a vizsgádhoz, ügyes vagy :D

Bridget, jó az új vonalzó. A vacsi biztos jó lesz, legalább nem a négy fal közt leszel :wink:

Zsu, holnapi vizsgálatothoz drukk. Szerintem is összejön elsőre a bébike :wink:

Nócika, én is akartam írni, hogy a neten van fenn sok utónév-tár, a legújabb is :wink:

Csucsu, remélem most már nálad is sikerrel jár a closty, meg a gynevac :wink:

Kati, szépen fejlődik Lilla, már kész nagylány! :D Tejci növelésre barna sör, vagy van vmi homeobogyó is, csak a nevét nem tudom :oops:
Vendég
 


Szia Kitty!
Köszi a gratut. Nem volt annyira vészes. oké, várom a talit. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Öröm volt olvasni! Ma egész nap lustiztam apával! Ő az ágyban aludt el én meg a fotelben! Aztán tévéztünk és bujikáltunk! Akartam sexelni, de csak visszautasitást kaptam! Kicsit rosszul esett, de még nincs vége a napnak! :lol: :lol: :lol: Ma naon finit ebédeltem anyuméknál! Jó kis marhahusi levest sóskát főtt marhával és főtt burgonyával! Már olyan régen ettem ilyen finikét! Most épp narancsot majszolok!

Zsuzsu! Akkor tényleg jó volt nektek a két ünnep közötti időszak! Mi mikor talizunk??? Már rég taliztunk! Össze kéne futni egyet! Mondjuk fiuk gookart mi meg dumaparty! Na mit szolsz???

Brid! Hát nem is tudom! Lehet, hogy véletlenül csak babás vagyok??? :lol: :lol: :lol: :lol: Amugy a bolti dologra én meg arra gondoltam, hogy esetleg van ott olyan nem tom milyen szag és az a baj! pedig sehol máshol nem bántanak a szagok! legalábbis eddig nem naon vettem észre! De majd csak elmulik!

Kati! Sajnálom ezt a sok bacit! Lillának jobbulást és remélem a bratyo nem kapja el az influenzát! Amugy nekem csak nem jó a 14 napot számolni, mert nem szabályos volt a ciklusom hol 17 nap hol 31 nap volt! Szal nem tom! Nekem végül is mindegy, hogy mikor születzik meg meg hogy most 9 vagy 10 hetsek vagyunk e! A lényeg, hogy egészséges legyen!A többi olyan mindegy! Szerintem! :roll:

Pendi! Nincs szülésznő ismim csak az anyukám! Érdekes! Vele még nem is beszéltem erről csak nektek meg apának! No meg persze magamban tisztáztam le ezt a dolgot!
Húúúú! Sült csirke szárny kumi pürével!!!!!!!!!!!! Jaj drága kenyér! Imádom!

Kitty! Na mi zujs az ismivel?? Meg van már a babo??? Semmi hired nincs számunkra?? Kivi vagyok ám!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
De jó neked, hogy lustiztál! Nekem majd leragadnak a szemeim. De már nem akarok aludni, mert akkor éjszaka forgolódok.
Vissza lettél utasítva??? :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: MIért?
Anyukád szülésnő? vagy csak ő az anyukád, és ezért gondoltad, hogy beszélsz vele?
Hmmm sóska. De rég ettem már. Már az ízére sem emlékszem. :) De összefutott a nyál a számba. :)
Vendég
 


Pendi! Hát apa azzal magyarázta, hogy azért mert álmi! De ma Ő is egész nap punnyadt szal este nem lesz kifogás! Ha csak én be nem alszom megint! Na majd meglátjuk! Az anyukám nem szülésznő, hanem ő régen mig mi meg nem születtünk a koraszülött osztályon dolgozott a Péterffy korházban, mint csecsemőápoló! Na és elég sok szülést látott már és azért van tapasztalata, de ugye az már rég volt! már más idők járnak! Meg azért csak az anyum!!!!
A sóska ize olyan pikánsan savanykás! Húúúúú naon fini! Kérsz?? Küldjek?? :D :lol: :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Na apácsát este kapd el. :) Feltéve, ha nem alszol be. :)
Anyukádnak meg tényleg lehet tapasztalata, na meg hát mint anya, a másik oldalon is volt. :)
A sóska meg jöhet :)
Vendég
 


Sziasztok!

Végre itthon!!!!4
Ma milyen egy szerencsétlen napom volt.... minden könyv a földön landolt, vagy majdnem a kolléganőm fején. Rosszul adtam vissza. MAjdnem eltörtem a fénymásoló tetejét. És össze vissza beszéltem.....

Bridg!
Nektek jó mulatást estére!!!! Érezzétek jól magatokat nagyon és egymást!!!!!

Pendi!
Hát igen, mozgalmas, de lesz még mozgalmasabb is.... jövő hétvégére kész lesznek a szekrényeim a gardróbba és lehet pakolászni rendesen. Végre a szobának szoba formája lesz.
És gratulcióm a vizsgádhoz!!!!!

Nócika!
Remélem, mondjuk jövő hétvégén össze tudnánk futni. Vagy most vasárnap mondjuk. Elvileg korit terveztünk csak délutánra, de utána mehetünk. Majd megbeszélem apával is.

Kitty!
Neked is köszi :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Úgy látom, ez a nap nem a tiéd volt. :) De nem baj. Kialszod magad, és holnap már nem lesz semmi gond. :)
Vendég
 


Szia Pendi drága!
Hát én is nagyon remélem. Most viszont megyek, kitakarítok, hogy holnaptól csak pihennem kelljen!!!! Közben azért leszek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!
Neked az előbb nem válaszoltam.
Tokkal vonóval 4Oezer Ft lesz. Ebben benne van a gyógyszer, az uh-ok, maga a beavatkozás és utána a gyógyszerek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na itt lennek en is 8)

Kép

Zsu
Nekem is kene a gadrobba rendelni szekrenyt :? (otthon nem itt)de mindig csak halogatom :oops: nalunk be se lehet lepni es semmi atlathatosag nincs ott :twisted: De amikor kesz lesz akkor hidd el nalatok is orom lesz ranezni :wink:

Pendi
Gratula a vizsgahoz...de hat ez nem is volt kerdeses,hogy atmesz-e :wink: :) A vonalzim mar 3.napja mas asszem :roll: de azert koszi :)

Kitty
Igen legalabb vegre kimozdultam de azert epp csak annyira amennyire jol esett :wink: fel 12re mar itthon voltunk :wink:

Csucsu
Nana,hogy kuldok neki kepet...beteg is volt meg o legalabb ertekeli nem igaz :lol: Na akkor ott a kozelben beadta a barined....az jooo 8) te magadnek nem menne mi? :roll: Vgy ezt nem hasba adjak? :roll:

Noci
Hat amjd csak kibogaraszod mitol is erzed furan magad :roll: De szerintem ott a sok etel es mar ha ranezel is a tudatallattid beindul na meg nem mindennek van eros szaga ott de lehet nemelyik eddig kellemes most epp gyomorgorgato :? Vgy vard meg kint apacskat szippancs friss levegot mig apa vasarol odabent 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép reggelt!

Bridg!
Hát igen. Este még voltak utolsó méréseket végezni. Ha minden igaz, szerda környékén itt vannak a bútorok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, a nagyszobát is átrendeztük. A gép bekerült a nagyszobába, a kanapé megfordult, a tévé a bejáratnál van, a falnál lévő két polcos meg az ablak alá kerülz. Most azon vannak a virágok. Itt is lesz majd új szekrény és virágállvány, hogy a mappáim ne látszanak, ha belp valai a szobába. :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Bridget
bocsi, eddig valószínűleg nem vettem észre, hgoy új a vonalzód. De jobb késő mint soha. :)
Hogy vagy Szívem? Jobban már?

Zsu
40 ezer? Az nem is olyan vészes. Azt hittem több. Nem kevés pénz az biztos, de mindig olyan őrült összegeket hallok, amihez mérten ez nem sok.
Mikorra lesz időpontod?

Megyek melózni.
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Szia Pendi!

Jó munkát neked! Én csak egyre megyek ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, mi is többre számítottunk, de nagyon örültünk, hogy ennyiből megússzuk.
Én szerdára tippelnék, de persze minden attól függ, hogy a petikék hányan vannak és mekkorák. Szóval majd remélem, uhu után okosabb leszek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
Kukkants át a beültetéses topikba, tegnap tettem új képet! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu: 40ezer tényleg nem sok. Én nagyobb összegeket hallottam.
Kiváncsi vagyok mennyi petécskéd van és mikor lesz a nagy nap:) Hú de izgis ez az időszak akkor.

Bridget: Farizomba kell adni és én annyira nem tudok kitekeredni. De már nem is merném beadni. Hiába ápolónő vagyok vagy mi a szösz?? :) Jó mélyen kell beadni. Még a férjemnek sem én adom be.
Hamarabb vennék vért mint injekciót adjak.
Ebből is ki lehet ám jönni ha rég csinálta az ember.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Pendi, Zsu, jó munkát mára!

Nócika, a barinőmet most hívtam. A nyákdugó már elment, de méhszáj zárt, fájás nincs. És még mindig faros, de utolsó héten, 3,5 kg-van már nem hinném, hogy megfordul. Így tuti a császár, meg se próbálják hüvelyi úton :(
Addig benn kell maradni, amíg meg nem lesz a baba...

Bridget, örülök, hogy jó volt a buli. Azért 8tól majdnem éjfélig... - nekem ennyi elég is szokott lenni :oops: Vagy már öregszem? :roll:
Vendég
 


Kitty: Hamarosan biztos meglesz a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, a barinőm is ebben reménykedik. Már hétfő óta benn van, aludni nem tud, mert egy 42 hetes terhes nő horkol :?
Vendég
 


Zsu
Na ugyik vgytok :wink: En is rendeznem kicsit a szobam otthon de annyira helyre pontosan vettem anno,hogy nem sok mindent tudnek vele most kezdeni :roll:

Pendi
Nem gond nem azert irtam :wink: :) Jobban sokkal jobban tegnap mar kimozdultam a vacsira ma meg meg rehabilitalom magam de sokkal jobban :) se torokfajas se kohoges :wink:

Csucsu
Te apolono vgy? :shock: Leesik az allam :o :lol: :lol: :lol: Nem azert mintha en beadtam volna magamnak :oops: eeen ugyan neeeem :oops: :lol: :lol: :lol:

Kitty
8tol volt a vacsi aztan mentunk meginni egy italt nem nagy buli volt :wink: A barinodnek meg ha azt mondtak csaszi akkkor csaszi...az orvosok tudjak :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Na ma nekem nem volt valami jó éjszakám sem reggelem! Az egy dolog, hogy a szokásosnál késöbb jött álom a szememre, mert valószinű, hogy éreztem valamit! Szal sokat forgolodtam éjjel! Vagy 3x voltam pipilni az éjjel! Hajnalban mikor elaludtam volna csörgött apácska teloja és csak annyit halottam, hogy fater ne basz ki velem! De ezt vagy 1000x elmondta! Alig vártam, hogy letegye a telot! Na leteszi beront kérdem mi a baj? Erre Ő csak jár kell és full ideges! mondom akkor ma te nem dolgozol! De mi a baj?? Mondja, hogy az apja hivta és hogy reggel vért fosott! Na szép!!! Totál ideg lettem! Az álom megint ki a szememből! Lovét kért az apja, de most mi is elég szarul állunk! Szal nem tudtunk adni! Párom elment a melóhelyére és kért fizu előleget! Meg ment az apjához, hogy vigye dokihoz! Na persze az öreg kecske baszott szót fogadni azt mondja megvárja a következő wc-zést és ha akkor is olyan akkor hiv mentöt! Szal alig vártam, hogy reggel mmegcsörrenjen a telom, hogy hírt kapjak! Majdnem szunyálok mikor csörög a telom! Ez volt 7-kor. Tudtam, hogy ebből ma már alvás nem lesz! Voltunk vásárolni egész jól birtam! Reggeliztünk tettem vettem és most itt vagyok! Jól indul a 7végém!!

Zsuzsu! Tök jó lenne a randi! De ezek szerint én most a hétvégét kilövöm aposom miatt! De remélem azaz tudom, hogy összehozzuk!
Tyüha! szerda minjá itt van! De izgi! Olyan jó! Ilyenkor tényleg mindenki együtt szurkol a másikkal! Ez olyan jó érzés! Aztán feltéttlen írd meg, hogy milyen lett az uhu!!!!

Pendi! Jó munkát neked!

Brid! Én nem is figyeltem, hogy bulizni voltatok tegnap!! :oops: :oops: :oops: Irigy irigy!! és milyen volt?? Jól éreztétek magatokat??

Csucsu! Te ápoló néni vagy?? Nem is tudtam! De jó!?!! Mondjuk igy szurit én sem mernék beadni magamnak, de mikor a mencsitől olyan rosszul voltam akkor simán beadtam volna magamnak, ha azon mult volna, hogy jobban legyek! Lenne ami lenne!

Kitty! Szegény ismid! Sajnálom szegényt! Kinlódik és még ott az a horkolo kismami is! Őt mért nem csaszizzák meg vagy inditják be neki ha már a 42. hétnél jár?? Nem értem! EZ azért tök gáz! Igy az uccso időben nem tud szegény még pihenni sem! Sajnálom! És a csaszival meddig várnak nála?? Ha már elment a nyák akkor nem értem! Bár bizti én vagyok csak ilyen érthetelen!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Hat nem irigyellek :? Jobbulast aposnak :roll:
Nem bulizni voltunk csak vacsizni 8-an barik :roll: aztan meg vacsi utan egy ital :roll: de az is olyan szar volt ugyhogy fel 12fele mar itthon voltunk :roll:

Hat mit mondjak a barijuk eljegyezte a baratnojet :roll: az a barijuk aki amcsiba ment dolgozni de a valsag miatt most vissza kell koltoznie :roll: par honapja ismerik egymast es eljegyezte ugyhogy egesz vacsi alatt arrol halgattunk,hogy hogy tortent a megkeres es akkor a masik par akiknek 2007 szeptemberben volt az eskuvojuk a hong kongi barinom ok meg arrol beszeltek,hogy nekik hogy volt. :roll: szal jo volt gondolhatod :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Hat egy korhazban mar csak ez van...sajna a horkolast nem lehet kontrolalni :roll: nem tehet arrol a masik :roll: meg hat azert hany ember is 7 vgy 11 egy szobaban.. :? sajna alkalmazkodni kell... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na akkor egy gyors híradás: hétfőn 1Ore megyek inszemre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Méhem 9mm, a jobb petefészekben 13, 15 és 17 mm-es petécskék, a balban pedig 13 és 15 milis.
Szombaton 4-6 között kell szúrni magamamt hasba.

Mentem dódozni. Este jövök.

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: Mit mondott a doki azok a peték megérnek szombatra?, Én úgy hallottam 20-25mm petét kell repeszteni.
Na nem okoskodok csak kérdezem, hogy is van ez. Mondjuk jó sok petéd van:)Ebből simán lehetnek ikrek is.)
SZoritok nagyon:)

Bridget: Na az szép... Remélem a párod most már veszi a lapot , hogy talán neki is meg kéne kérnie a kezed. Remélem az agyában már ott motoszkál.

Nócika: Mikro derül ki mi van az Apóssal?? Ment végül dokihoz?? Ez nem játék ám.....
Remélem azóta azért van valami jó hír róla.

Kitty: 42hetesen miért nem kéri, hogy császározzák meg?? Hisz a túlhordásnak is vannak veszélyei.
Sajnos tapasztalat. A tesómék úgy jártak, hogy a felesége 2héttel hordta túl a gyereket. Ikrek voltak. Csak a fiú maradt életben a kislány viszont 1órát élt. Oxigén hiánya volt.
Én a barinőd helyében azonnal kérném, hogy inditsák be a szülést.

Kép
csucsu05
 
 


Zsu, hajrá inszem! :D Szép nagy petikéid vannak!

Nócika, a másik csajnál már indítottak, nem is egyszer, sőt ez neki a 4. terhessége, és mindegyiknél így volt :?
Neten utánanéztem a faros szülésnek, lehet természetes úton is, csak az orvosnak így kényelmesebb - meg a kórház is több pénzt kap csaszi után :?

Bridget, nem lehetett valami jó a beszélgetés :? Elhiszem, hogy rosszul érintett. Apa nem vette a lapot, hogy most már nektek is lépni kéne? Hisz ti már nem pár hónapja ismeritek egymást.
Vendég
 


Csucsu!
Én úgy tudom, hogy 18 mm-től már lehet. Az meg kérdés, hogy hétfőre mennyi fog megrepedni. Majd inszem előtt kiderül. Remélem, hogy nem egy. Ikrek gondolatával meg már megbarátkoztam, nem is lenne olyan rossz..... egyszerre le lenne tudva akettő gyerkőc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty!
Szerencsére szépen megnőttek és érzem is őket rendesen. Úgy feszít a hasam. De mindent a babáért :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?