Új privát üzeneted érkezett!

Bea, akkor megnyugodtam, már azt hittem, hogy megorroltál rám :?

Köszi, mi megvagyunk. Már várom a hétfőt, akkor megyünk a Forgácsba. Ma voltam másodszor akupunktúrán, nagyon jó, teljesen felfrissülök utána! Bár tegnap nagyon fájt a gerincem, de azt mondják, az elején felerősödnek a tünetek. Viszont kíváncsi vagyok, hogy az a bajom elmúlik-e majd, amivel eredetileg mentem.

Elhiszem, hogy várod az inszemet, de hamar eljön, hidd el. Addig próbáld meg lefoglalni magad, bár most gondolom van miért rohangálni a munkahelyed miatt.

Bumi, jobbulást neked, pihenj, amennyit tudsz! Beültiig jobban leszel! :)
vayacon
 
 


Vayacon!
És hány akkupunktúra kezelésre kell menned?Tényleg olyan drága? :oops: Hát remélem segít majd rajtad! :wink:
Api is megy veled hétfőn?Ott egyszerre adnak időpontot mind a 2-nek?Nekünk mindig külön adtak.:(
Irj ám majd milyen vizsgálatok voltak és mit mondtak!Izgulsz mi?

Én most már nem rohangálok a munkahelyem miatt.Nyugodtan elvagyok itthon táppénzen aztán lesz ami lesz.
horváth beáta
 
 


Na végre, tudtam jönni. Sok ma a meló :(

Most egy hónapig heti 2x járok, aztán heti 1x kell majd még 1-2 hónapig, attól függ, milyen gyorsan fejti ki a hatását. Sajnos nem olcsó. Itt négyezer fél óra, de lehet kérni egy órás kezelést is, akkor elől-hátul megszurkál, és az csak egy ezressel drágább. De ha tényleg hatni fog, akkor megéri, mert már kb 2 éve szenvedek ettől a hülyeségtől.

Nekünk együtt kell mennünk a Forgácsba erre az első megbeszélésre. Egyelőre nagy izgalom nincs bennem, de majd előtte biztos félek egy kicsit. Inkább várom, kíváncsi vagyok, miket mondanak majd. Mindenképpen beszámolok. :)

Az jó hír, hogy már nem kell sokat rohangálnod. Legalább tudsz pihenni.
vayacon
 
 

 
 

Végül 5 tüszőt látott ma a doki a jobb oldalamon, és csak 1 tüszőt a balon. Ma meg holnap még szurik, 75 Gonal F , 1/2 deca, plusz még 2 ampulla Menopur.
Vasárnap este tüszőrepi és még egy fél deca. Kedden pedig leszívás. Hááát reménykedtem benne, hogy egy kicsit több tüszőm lesz, de hát ne legyek telhetetlen.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Ne izgulj. 6 tüsző tökéletes. Nekem 22 volt, de hiába, csak 3 volt belőle érett. De neked mind jó lesz, és sikerülni fog a randi.

Vayacon
Drukk hétfőre, majd mesélj, mi volt.

Kép
p__lilla
 
 


Bumi!
Ne légy elkenődve a sikerhez 1 is elég!!! :wink:
Nagyon drukkolunk majd és szívből kívánok sok sikert a beültihez!!!

Lilla!Képzeld kiderült az anyósom munkatársa is lombikra jár Tapolcára ma volt leszíváson.Kiváncsi leszek nekik is sikerül-e majd elsőre.Ott is apabaj volt ( 3 M ).
Ti jól vagytok érzel valamit? :)

Vayacon!Remélem nektek is jó híreket mondanak majd hétfőn!
horváth beáta
 
 


Bea
Hát igen, sajnos elég sokan járnak lombikra. Lassan már divat lesz, nem? :lol: A sztárok is már lombikos babát csináltatnak. :lol:
Akkor hétfőn lesz a beültije? Írd ám meg majd az eredményüket, drukkolok nekik.
Köszi, megvagyunk. Csütörtökön voltunk uh-n Tapolcán. A babánk már 1,85 cm-es, gyönyörű, és gyorsan, hangosan dobog a kis szívecskéje. Továbbra sincs se hányinger, se hányás, se émelygés, se fejfájás. Ilyen szempontból szerencsésnek mondhatom magam.
És veled mizu? Mikor mentek a clostiért?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Neked a punkció előtt mikor utoljára nézték a tüszőkt, akkor milyen méretűek voltak? És mennyit nőttek a punkcióig?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként bocs, hogy még nem is gratuláltam a szép nagy babátokhoZ4
GRATULA! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Nekem is keddi napon volt a leszívás. Előtte héten pénteken nézték, asszem 13 mm-esek voltak, szerintem nem nőttek meg rendesen a tüszőrepesztőhöz, ezért lett csak ennyi érett. Amúgy leszívás előtt meg sem nézték. De másnak is 13 mm-esek voltak, nekik meg kellően megérett. Úgyhogy nem tudom, pedig mindent pontosan úgy csináltunk, ahogy a doki mondta.
Neked mekkorák voltak utolsó uh-n a tüszőcskéid?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Én is ugye tegnap voltam, és kedden lesz a leszívás. Változó méretűek, 12-15mm. Ezért is kérdeztem, hogy vajon megnőnek e keddig.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Tuti megnőnek, ne izgulj. Milyen és mennyi tüszőrepesztőt kapsz?

Kép
p__lilla
 
 


Bumi!
Sokat gondolok rád, nagyon-nagyon szurkolok!!! Ne idegeskedj, gondolj arra, hogy abban sem reménykedtél, hogy ilyen jól alakulnak hirtelen a dolgok és lám!!! :) Én ahogy emlékszem a tüszőid tökéletes méretűek!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Lilla!
Gratulálok a "kis" bébitekhez!Api is bent volt már ugye?! :wink:
El tudom képzelni milyen boldog pillanatok lehetnek ezek!!
Szerencsés vagy hogy nincsenek semmilyen tüneteid!
Hát nem igazán tudom ők mikor mennek beültire nem is mondták eddig hogy oda járnak anyósom se tudta csak vele jár kocsival és mikor ment leszívásra akkor mondta nem tudja vinni akkor derült ki.Hát azért majd csak megtudjuk mi lesz nekik a végeredmény ha nem megy dolgozni.
Tényleg te még dolgozol különben?

Hát nekem fogalmam sincs mikor megyek.Azt mondták majd telefonáljak ha beteg leszek.De kicsit meg vagyok ijedve mert semmi jele még hogy megjönne.(pedig szokott).Jövő hétvégére várom.Hát nem tudom mi lesz ha nem leszek beteg. :oops:

Bumi!Ne izgulj tuti minden rendben lesz!!!Mikor lesz akkor a beültitek?Hamarosan túl leszel rajt bízunk bent sikeresen!+++++ :wink:
horváth beáta
 
 


Lilla,
örülök,hogy minden rendben!Hány hetes vagy már?Ha jól számolom,8?Tudod már,hova fogsz járni a 12.hét után?Hát,ha eddig nem voltak tüneteid,akkor szerintem azt megúsztad :wink:

Bea,ne izgulj,max.nem jön meg többet és nem is kell mened sehova :lol:

Bumi,
ezer drukk!!!!

Katerina,
hogy vagy?

Nálunk semmi különös,ma egész nap görcsöltem,de vszínű csak holnap jön meg.Ha elmúlt,megyek kontrollra streptococcus ügyben...a februári tüszőrepedésről épp le fogunk maradni,mire lesz eredmény,így a február a felhőtlen szerelem hónapja lesz,márciustól viszont jó volna komolyan belevágni...
Képzeljétek,a gyesen lévő kolléganőm szeptemberben visszajön,így repül a helyettese.Sajnálnám szegényt,mondtam neki,drukkoljon nekünk,jöhetne az én helyemre helyettesnek... :lol:
Vendég
 


Zsó
Remélem már elmúlik a streptococcusod, és minél előbb bele tudtok vágni. De szép is lenne, ha szeptembertől már a te helyedre kéne mennie a helyettesítő csajnak. Hát, minden esély megvan rá. Én drukkolok 1000-rel.
A 9. hétben járok, ma vagyok 8+4, vagy 8+5, attól függően, melyik babácskánk tapadt meg. De hát ezt sosem fogjuk megtudni.
A 12. hét után a régi dokimhoz fogok járni, ide a városba. Néztük amúgy a tapolcai dokinak nincs-e magánrendelése, de nincs, úgyhogy az kilőve. Pedig szívesen járnék tovább hozzá.
Még gondolkozunk, hogy kombinált tesztre elmegyünk. Hallottál már róla?

Bea
Igen, apa is bentvolt, de ő csak az asszisztens monitorján nézhette élőben. De azért örült, hogy láthatta a mi kis csöppségünket.
Dolgozom, persze. Már e leszívás 3. napján mentem, meg a beülti után 6. naptól folyamatosan dolgozom.
Az nem baj, ha nincs jele még pirinek. Kerüljön is el még 8,5 hónapig, aztán Tapolcára sem kell járkálnotok többet, és megoldva a munkahelyi gond legalább 3 évre.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla,
igen,tudom,vannak ezek a tesztek,a SOTE I.Női Klinika honlapján
(noi1.hu)olvastam róluk.Lehet,hogy érdemes elmenni.Lehet,hogy mi is megyünk majd.
Vendég
 


Sziasztok!
tegnap este 11-kor beadtam a tüszőrepesztőt. Most már csak abban kell bíznom, hogy tényleg szépen beérnek a tüszőcskéim holnapra.

Lilla!
Akkor te nem is vagy most sem táppénzen ugye? Mennyi ideig feküdtél a lombik után?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Akkor holnap lesz a beülti?Sok sikert ne izgulj drukkolunk!!! :wink:

Vayacon!
Nálatok mizu?mit mondtak?
horváth beáta
 
 


Bumi
A leszívás napján feküdtem, másnapján már otthon tettem-vettem, harmadnapján dolgoztam. Aztán utána nap volt a beülti. 3 napot javasolt az orvos, hogy kímélő életmód, de az nem jelenti azt, hogy csak feküdni kell, mert nem több úgy sem az esély, csak nem szabad emelgetni. Azért én a beülti után kb. 2 napot feküdtem, de főztem, mosogattam közben. A beülti utáni 6. napon meg már jöttem dolgozni. Azért szerintem nehezet ne emelgess, én még most sem nagyon merek.
Nem vagyok táppénzen, és nem is voltam 1 napot sem. Meg tudtam oldani szabival, meg aztán jött a Karácsony.
Drukk a tüszőcskéidnek. Biztos rendben lesz minden, ne izgulj. Sok sikert kívánok, és várunk a beszámolóval.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!Azt mondja az anyósom mult pénteken volt az a csaj leszíváson és majd most pénteken mennek vissza.Hát de az már 1 hét olyan soká van a beültetés ezeknek?Ahogy olvasom neked a leszívás után 4 nap volt.Mindenkinek akkor van? :oops:
horváth beáta
 
 


Lilla!

A leszívás után nagyon rossz? merthogy én másnap már jövök dolgozni. És ha minden igaz, akkor pénteken lesz a beülti. persze ez gondolom attól is függ, hogy mennyire osztódnak. Merthogy ugye a legjobb helyen a méhben vannak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bea!
Olyan tuti nincs egy intézetben sem, hogy 7 napot várnak. 3 vagy 5 naposan ültetik az embriket vissza. Az orvostudomány mai állása szerint nem is tudják őket tovább lombikban tartani.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nekem az egyik babám 3 naposan került vissza, a másik pedig 2 naposan, mert addigra érett be a petesejt. De én is úgy tudom, hogy 2, 3 vagy 5 naposan adják vissza őket. A méhben van a legjobb helyük.

Bumi
Nem volt szar. A leszívás után, mikor felébredtem, kicsit fájt a pocim, de nem volt vészes, inkább mensis görcs, közepes. Nem kellett semmilyen gyógyszer. Másnapra már semmi bajom nem volt. Tudtam volna jönni dolgozni, csak volt szabim és inkább otthon maradtam. De gondolom ez mindenkinél más. Remélem te sem leszel szarul.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok,

Lilla,
Bocsi, hogy bepofátlankodom, de most olvasom, hogy sikerült a lombik. Teljes szívemből gratulálok, problémamentes kismamaságot, és sok boldogságot kívánok.
Puszi
Melcsi

Kép
gmelcsi1
 
 


Lilla!
Kösz én is így gondoltam.Szerintem ez a csaj össze vissza kamuzik gondolom nem meri rendesen elmondani (anyósomnak)hogy van hol tartanak.Pedig tudja hogy mi is oda járunk. :oops:
Nem értem őt.

Bumi!
El tudom képzelni milyen izgalomban vagy és mennyi a megválaszolatlan kérdés. :) Csak nyugi és pihenj addig! :) :) :D
Remélem nálad is minden rendben lesz és olyan könnyedén viseled majd mint a Lilla!

Vayacon???
horváth beáta
 
 


Melcsi
Köszi. Mizu veled? Régen olvastam rólad.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Bea, köszi az érdeklődést, mi ma délután 5re megyünk a meddőségibe. Este beszámolok majd. :wink:

Most kicsit mérges vagyok, mert nem találom a hormonvizsgálatom papírját. Pedig olyan szépen együtt tartottam a leleteket. Emlékszem, hogy valamelyik nap megnéztem, milyen napokon tartották a vizsgálatokat, utána nem raktam vissza. A férjem meg a napokban rakott rendet, szerintem esélyes, hogy kidobta. De nem akarom ráfogni, mert nem biztos. :evil:

Na de biztos elfogadják majd a másolatot is, csak mehetek el azért is. Egyébként nektek milyen napokon csinálták a vizsgálatokat? Mert az ogyeiben kétszer volt, a Forgács honlapján pedig azt írták, hogy 3x egy hónapban.

Rákérdezek majd a dokinál, hogy szerinte érdemes-e még megnézetni uh-val a férjem létező v nem létező erét, illetve hogy ajánlja-e a műtétet.

Mmzsó neked megjött már? Remélem, nem. :wink:

Bumi, drukk a tüszőknek. Majd írj, mi volt!

Lilla, azt hiszem, te nagyon szerencsésnek mondhatod magad, hogy nem vagy rosszul a terhességtől, meg a lombikot is jól viselted. Mondjuk ez a kettő valószínű össze is függ. Nálatok mi a következő lépés? Vizsgálatok? UH?
vayacon
 
 


Vayacon!
Hát szerintem 2* csinálnak hormonvizsgálatot nem?A menses 3. meg a 21. napján nem?
Én legalábbis 2szer voltam vérvételen.
Api nem izgul?
Nagyon kiváncsi vagyok mit mondanak!Irj ám este mindenképp!!
Drukk! :wink:
horváth beáta
 
 


Bea!

Nem izgul nagyon, mert tudja, hogy csak beszélgetés lesz, inkább a vizsgálatoktól szokott. Bár azt mondja, már meg sem kottyan neki, mert annyi helyen voltunk már. :wink:

Most megnéztem a Forgács honlapját, és tényleg kétszer van a hormonvizsg. Nem tudom, mért emlékeztem 3ra.

Írok, ha hazaértünk.
vayacon
 
 


Sziasztok!

No túl vagyunk az első konzultáción. Jó benyomásunk volt a helyről. Apinak csinálnak spermavizsgálatot, utána döntik el, hogy inszem vagy lombik. A doktor úr azt monda, hogy 10 millió kéne az inszemhez.

Ha muszáj a lombik, akkor kell a férjemnek andrológiára mennie, bár én lehet, hogy amúgy is ráveszem, mert jó lenne még egy uh.

Nekem megcsinálják ők is a hormont.

Egyelőre ennyi.
vayacon
 
 


Vayacon,
szerintem is ragaszkodj uh-hoz a férjednél!Gondolj arra,hogy ha tényleg visszérről van szó,akkor a műtét után spontán teherbe eshetsz...

Köszi,de megjött vasárnap és nem is volt esély másra,mert a bacik miatt hol teljes absztinenciára,hol óvszerre voltunk ítélve :roll:
Bejelentkeztem kontrollra a nőgyógyászatra.Ha minden klappol még épp elcsíphetjük a februári peteérést,jó lenne!

Bumi,
még mindig nagyon drukkolok Neked!
Vendég
 


Zsó, mindenképp ragaszkodni fogok az uh-hoz!

Neked nagy drukk, hogy elcsípjétek a februári peteérést!!
vayacon
 
 


Vayacon!
Szupi!Túl vagytok az első lépésen!:)
És akkor mikor csinálnak apinak spermavizsgálatot?Kapott időpontot?
Neked a következő ciklusba csinálnak hormonvizsgálatot?
Örülök hogy jó benyomásod volt elsőre.Szerintem az sokat jelent!
Amúgy mondtátok hogy visszeret láttak nála?Mit mondtak rá?Szerintem is mindenképp csináltassatok andrológiai vizsgálatot!!!Legalább api is átesik teljes kivizsgáláson.
Különben mennyit kellett most fizetnetek a konzultációért?(ha megszabad kérdeznem :oops: )

Zsó!
Mire kaptál időpontot?Akkor már csak ez a kontroll kell?Remélem nálad is most már teljesen rendben lesz minden!!! :wink:
horváth beáta
 
 


Bea,
igen,csak az hiányzik,hogy kimutassák,hogy nincs kórokozó a hüvelyváladékban.Nagyon be vagyunk sózva,elkezdtem szedni a Gravidát a folsav miatt. :lol:
Vendég
 


Zsó!
Látom rástartoltatok ezerrel jól teszitek! :wink:
Remélem mihamarabb meglesz az eredménye!!! :)
Drukk!!!
horváth beáta
 
 


Bea,

a következő ciklusban csinálják meg a hormonvizsgálatot, február elején az elsőt. Akkor csinálják meg Apinak is a spermavizsgálatot.

Mondtuk a visszeret. Mondjuk ami fura volt, hogy azt mondta a doki, csak ha lombik kell, akkor kell elmennie andrológushoz, mert ahhoz muszáj papír, hogy nem javasolják a műtétet vagy nem találtak semmit. :roll:

De ha inszemre kerül a sor, én akkor is elküldöm, mert szeretném, ha megnéznék ultrahangon. Csak hogy megnyugodjak.. Persze ez az ő érdeke is.

A konzultációért 10 ezret kellett fizetnünk.

Veled mi újság, jól vagytok? :wink:
vayacon
 
 


Szia Lilla,

Jól vagyunk, most készülünk az inszemre. Kb. 1 héten belül meglesz. Nagyon izgulunk. :lol:
A hormonjaim rendeben vannak, apa bajt leszámítvan minden rendben.
Szoríts nekünk, majd írok, a fejleményekről. :lol:
Addig is vigyázz magatokra.

Kép
gmelcsi1
 
 


Vayacon,
ne haragudj,hogy megint okoskodok,de ha nem értem félre amiket írsz,nekem van némi fenntartásom ezzel az intézettel.Fel sem merül,hogy esetleg rendbe lehet hozni a spermiumszámot és se inszem,se lombik?Én tudom,hogy abból nekik egy fillér hasznuk nincs,ha egy pár spontán hoz össze gyereket,de hát tisztesség is van a világon :roll:
Ezért bízom kevésbé a fizetős helyekben,mindig üzleti érdeket selytek mögöttük :oops:
Vendég
 


Vayacon!
Ezzel egyetértek Zsóval!Én több helyen voltam meddőségi kivizsgáláson de mindenhol az volt az első hogy teljesen kivizsgáltak mindkettőnket!!!Van menete a meddőségi kivizsgálásnak és én ugy tudom beletartozik az andrológiai vizsgálat is!!!Apinak is az volt az első Sz.helyen hogy a dokim elküldte rá!független attól hogy inszem vagy lombik.( akkor még nem is tudtuk mi lesz).
Pont azért hogy kiderüljön minden, kizárjanak mindent vagy javítani tudjanak amíg lehet.
Szhelyen addig nem is csináltak velünk semmit míg apinak le nem tellett a closty kúra hogy javult-e vagy nem.
Mindenképp szóljatok!!!Ne hagyjátok hogy felületesen kezeljenek bennetek!
Én drukkolok nektek!!! :wink:
horváth beáta
 
 


Amúgy köszönöm szépen mi jól vagyunk.Csak várjuk hogy beteg legyek hogy nekilássunk majd az inszemnek!De még semmi jele. :(
Valószínű késik majd.Pont a legjobbkor szokás szerint.
horváth beáta
 
 


Zsó, Vayacon. Teljesen igazatok van, nekem is furcsa volt, hogy nem küldik mindenáron a férjemet andrológiára. De lehet, hogy figyelembe vette, hogy már 3 helyen voltunk, és ketten nem ajánlották a műtétet. De én nem hagyom magam, és mindenképp ragaszkodni fogok ahhoz, hogy még egy andrológus megnézze a férjemet.

Igazság szerint lehet, hogy az is számít, hogy a férjemnek 5milliós a spermaszáma. Van, aki azt mondja, hogy lehet javítani rajta, de normalizálódni nem fog. Mondjuk nekem már az is sokat jelentene, ha inszemre elég lenne.

Amúgy a Forgácsról mint negatívum pont azt hallottam, hogy nem elég alaposak a vizsgálatok, viszont ezt leszámítva nagyon jó híre van, úgyhogy váltani már biztos nem fogok. Ahhoz meg nem lenne türelmem meg idegem, hogy államiba menjünk, meg igazából már örülök, hogy valami elkezdődött, nem akarok már kavarni.

Bea, azért az jó lenne, ha még vagy 8-9 hónapig késne, nem? :wink:
vayacon
 
 


bocs, Zsó, Beát akartam írni :oops:
vayacon
 
 


Bumi
Mizu veled? Megvolt a leszívás? Nagyon izgulok érted.

Vayacon
Örülök, hogy pozitív véleménnyel vagy az intézetről. Azért szerintem mindenképp csináltassatok andrológiát. Hiszen a kivizsgálásoknak szinte az az első lépése. Igaza van Beának és Zsónak.

Bea
Mennyi ideje késik a mensid?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Végül 7 petesejtet tudtak leszívni. Szerencsére nem fájt, és 12-re már a patikában voltunk, kiváltani egy halom gyógyit, amit szedni kell. Holnap 10 után kell hívni őket, hogy mi történt a petécskékkel.

Így este felé már kezdek idegeskedni. Nagyon is. De csak túléljük ezt is valahogy.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

ne aggódj, a petikéid mind megtermékenyültek és szépen sorban osztódnak már :D A 7 petécskéből még tesók is lehetnek :wink:
Szorítok és holnap este is bekukkantok mi lett az eredmény!

T
tapedli
 
 


Bumi, én is izgulok érted nagyon, de biztos minden rendben lesz. Holnap írj, mi volt!
vayacon
 
 


Bumi
De jó, a 7 az pont jó, még a sítáborba is jut. Drukk a randihoz. Örülök, hogy jól vagy. Milyen gyógyszereket kell szedned????? Nekem semmit nem kellett, csak az utrót.
Akkor holnap már dolgozol? Mikor lesz a beülti?

Kép
p__lilla
 
 


Bumi!
Ez nagyon jó!Örülök, hogy nem fájt és jól vagy!Biztos szépen osztódnak mára!Ne izgulj eddig rendben mentek a dolgok akkor ezután is!Már nemsok választ el a kismamiságtól!Szorítunk nagyon!
Olyan jó, hogy mindig van kiért izgulni és lassan mindenki kismami lesz! (reméljük) :wink:

Lilla!
Igazábol még "nem késik" jan.1-én voltam beteg, elvileg 30-34 napra szokott nekem megjönni.Most hétvége körül várom de lehet tolodik.Ez van.Majd csak jön ha akar. :)

Vayacon!
A kezdeti nehézségek majd rendeződnek ám sínre kerültök majd ti is ne izgulj!Az nem jelent semmit ha apidnak csak 5 M volt.Nekünk is 3-5 M volt a legelsőnél és lám legutólján már 12-15 M.! Nem mindegy!Kis javulás is javulás!Bennünk ez pont átbillentett inszemre!Bízz benne, hogy javulhat!!!Mér ne?Ha meg sem próbáljátok ugy nem derül ki!Apid szedi a ferulant ugye?
Legalább az UH végleg kiderülne van visszér vagy nincs megszünnének a kételyeitek!
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Bumi,
örülök és drukkolok!7-ből biztosan lesz 3 beültethető,többet nem is adnak vissza,nem?Meglásd,rendben lesz!

Vayacon,
egyszer már írtam neked,hogy volt itt egy lány,Gröni,ha jól emlékszem,5 millával műtötték a férjét,7-8 hó múlva voltak kontrollon,28milla lett neki,2 hónap múlva már terhes volt,kislánya született.Szóval még EGÉSZEN is megjavulhat!Optimizmus+++++++
Bumi tanúsíthatja,igaz,Bumi?

Bea,
elhiszem,hogy toporogsz a türelmetlenségtől,izgalmas!Drukkolok ezerrel!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: