Új privát üzeneted érkezett!

Anita,
Popsiban volt 38? En annyinal meg nem adnek kupot, elvegre a laz a termeszetes eszkoze a testnek a korokozok legyozesere. Fogzasnal is biztos van szerepe, de erre most akarhogy is gondolkodom, nem tudok milyen indokot kiagyalni! Kép
Ne ess panikba, minden gyerek volt es lesz is lazas nehanyszor amig felno!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Na elkészült a mesterhármasom. Du-ra Kata is belázasodott.
Megyek Marcit dajkálni.

Köszi a jókívánságokat.

s
sofka
 
 


Anita,
Chomomilla mehet, homeós és allopátiás gyógyszer nem bántja egymástKép.
Lehet, hogy Robónak is 3napos láza lesz, vagy tényleg a fogacska miatt van.
Remélem hamar elmúlik!Kép

Momo, Beu,
ülésvédőt lefotózom majd, és feldobom, oké?Kép Egyébként egy sima műanyag lap, olyasmi anyagból, mint az IKEA-s ruhazsákok, csak egy picit erősebb. Akkora mint az ülés támlája, felül egy ötletes tépőzáras egységgel kapcsolódik a fejtámlához, alul pedig meg kell kötni a támla és az ülőrész találkozásánál. A MegaToysban az autósülésekhez kapható kiegészítők között lehet rálelni. Emlékeim szerint a MiniManóban is van, de ez nem tuti, rég jártam arraKép.

Momo,
én is alig várom, hogy csordultig teli hócsukámat mezei szandálra válthassam!Kép Múltkor nem írtam, de megcsodáltam a csajaidat, és hát Timi új frizuja, hűha! Büszke lehetsz a lányaidra, annyira szépségesek!

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Zsuzsi: popsiban 38.5 fok volt , ezért is adtam neki egy fél kúpot, mert nem akartam az éjszakénak így nekivágni. Köszi a bíztatást.


Anita
anita77
 
 


Zulu: már sokszor hallottam a 3 napos lázról, de konkrétan nem tudom mit takar. 3 napig láz, más tünet nélkül? Ez emúlik 3 nap után?
Szerncsére mostanra már lentebb ment , azaz hideg a homloka , mérni nem tudtam, mert alszik.

Sofka: jobbulást Nektek !


Anita
anita77
 
 


Anita,
igen, az a jellegzetessége, hogy 3 napig minden más tünet nélkül lázas, aztán 4. napra kipöttyöződik. Egy vírus okozza, a babák többsége átesik rajta, Macus is elkapta tíz hónaposan.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Tüni,
A központiba megyek. Örülök, hogy a tapasztalataid nem rosszak. Lepusztultság, sajnos szinte minden kórházra igaz.

Momo,
Timi frizurája dögösKép
Zsebi monokliKép
Mi is a színes autókat szeretjük (a mienk világosszürke metál), de használt autóban nem lehet válogatni. Meg nem is a színe a fontos.

Kangi,
Remélem jó volt a hétvégétek és az utatokKép

Sofka,
Pár részletet írnál a bicajos ülésről?
Pl: mekkora gyerek használhatja, hány kg-ig, a vázra vagy csomagtartóra kell felszerelni...?
Jobbulást Marcipánnak!

Beu,
Szánkózós sorozat szuperKép
Nekünk nincs is szánkónk, már nem tudnánk hova tenniKép

Azúr,
Amikor Roninak folyt a füle, a lepedőn is találtam sárga kis fülzsír foltot. A fülében is más, mint amikor csak a fülzsír tisztul, látszik, mint a csiga nyoma. Ha fáj neki, akkor kapkod a füléhez (na ilyet Roni nem csinált). És nyugtalan éjszakánk volt. Rossz neki, ha vízszintbe kerül.

Angi,
Köszi a cikket. Azt hiszem majd elolvasom.
Légkondi kontra ablak, az én munkahelyemen is vita tárgya volt.
Kedves rokonok már úgyis jobban tudnak mindent, mint én és az orvosokKép

Tegnap a sógornőm kérdezte a páromat, hogy utánaolvastunk-e már. Minek? Hiszen még csak most fognak kivizsgálni!
Engem meg arról kérdezgetett, hogy izgulok-e, milyen vizsgálatokat fognak csinálni, nem félek-e tőlük...
Ma a nagymamám jött azzal, hogy utánanézett a bajomnak. 2 féle volt, az egyik halálos. De amikor megkérdeztem, hogy miről is olvasott, akkor nyirokmirigyet mondott, persze pajzsmirigyre gondoltKép
Szóval bíztatás az van. Még jó, hogy nem vagyok olyan, aki ilyenektől kiakad. Csak röhögök magambanKép Párom kicsit felhúzta magát, mondván jól érzem magam, a kedvem is jó, ezek meg el akarják rontani. De megnyugtattam, hogy nam sikerült.

Kaska,
Jobbulást!
Nagyon ügyi ViolaKép
Nem hízás miatt ne aggódj, vannak ilyen periódusok, meg a több mozgás is...

Toffi,
Óvónőket regulázó apaKép Úgy kell nekik.
SzatyorKépKépKép

Klár,
De titokzatos vagyKép

Évi,
Házért irigykedem ám, de jó lesz nektek!

Zsuzsi,
A "kedves" háziorvos csak helyettesített. Szerencsére én nem hozzá járok.
Kijut neked is...
KépekKép

Orsoly,
Ügyes Lackó, szép súlyKép
Örülök hogy pocibaba is jól vanKép

Andy,
KanalazásKép

Anita,
Csillapítsd a lázat. Lehet 3-napos is. Látom már írtak mások is.

Maci_2
maci_2
 
 


El is felejtettem írni, hogy a nagymamám ma tejszínhabot akart adni Roninak. Persze kérdezés nélkül, amikor nem voltam ott. Szerencsére a párom igen.

És egy kép. Tadam!
Kép
Igen, ma hintázott Roni! Igaz csak kicsit mozgott a hinta, de mégisKép

Adtam Roninak tejpépet (HIPP banános őszibarackos) reggelire pár napig. Tetszett neki, de a napi 1 (max. 2) kaki helyett 5-6 kaki volt egy nap. Többet is evett, szinte átment rajta a kaja.Kép Szerintetek lehet a tejpéptől?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Maci2:gratula a hintához!!!!KépKépKép
Mint tudod én nem használok tejpépet, de szerintem akár attól is lehet, ha más újat ill. indoklót nem kapott Roni.

Sofka:jobbuljatok!!!

Anita:meg sok más néhány napos láz is van, nálunk az ikreknél vagy háromszor mondták, na ez biztos a 3 napos láz lesz, mégse volt sose pöttyük utána. Sok olyan virus van, ami egyéb tünet nélkül néhány napig lázat csinál. Én Amidozophen kúpot szoktam adni Ancsinak, szépen le szokta vinni (igaz neki magas lázas dolog csak egy volt eddig, de anno a többieknél is ez ment).

Ancsit menőnek nyilvánitottam. Igaz, hogy még nem csak 2 lábon jár, de már 3-4 métert is megtesz egyedül 2 lábon, meg-megállva, bár néha nem oda ér, ahova talán indult....Kép

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Hali Csajok!

Csak egy gyors életjel, mert mostanában nagyon ritkán jutok ideKép. Öregedő frissbabáinknak boldog szülinapot! Momoéknak utólag, Regliéknek előreKép. Zsurlóéknak, remélem már sikerül a napján.

Maci2, úgy látszik neked a február meg a március nemigazán jön be... tavaly is összevissza riogattak, most megKépKép De ha végre normálisan kivizsgálnak, akkor a kezelés is hatásos lesz, és hamarosan lehet nemcsak gondolkodni a tesón!Kép Ha meg olyat írsz, hogy milyen öreg is vagy, ne csodálkozz a hörgésenKép! Rokonokkal, meg a sok okos tojással télleg nem érdemes törődni... szerintem a focin és a gyereknevelésen kívűl az orvosláshoz ért a legjobban a legtöbb ilyen emberkeKép.
Ronira simán hathat így ez a tejpép, szüneteltesd egy hétig. Édes a hintában!

Momo, szin ügyben teljesen megértelek, én is úúútálom a metálszürkét... bár ez E mercinek kifejezetten jól állKép... Olyan napok meg sajna vannak, amit jobb lenne kihagyni...

Beteg babóknak jobbulást!

Kedden gondoljatok rám, holnap bevonulok... Ha minden klappol, szombaton hazaeresztenek (bár én jövök, ha cigénygyerekek potyognak az égből, akkor is). Majd jelentkezem.

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó!
Gratula a babócához. Kép

Zulu!
Gratula a nagynéniséghez. Kép

Momo!
Zsebinek boldog szülinapot. Kép

Lányok!
Én is mennék már talizni. Kép

Na ezt már 5 napja írom, de annyira el vagyok havazva, hogy még az olvasással is csak csütörtöknél tartok. Ráadásul múlt éjszaka az ügyeleten voltunk, mert Miki lázát nem tudtam levinni. Az eredmény tüszös mandulagyuszi, amire antibigyót kell szednie. Kép

Most ezt elküldöm és olvasok tovább.

Puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Nya csóókcsajok Kép

Én is alig látok ki a lavinából, bár lekopoghatom, hogy mindketten valami kis "csendes" kórságot kaptunk be Ancsával, mert lázunk egy darab sincs, ellenben az orrunk az rendületlenül folyik. Már soxor egymáson röhögünk a kicsimmel, hogy nézünk ki.
Aztán mikor nekem orrfújás, akkor neki egy kisebb ordítással egybekötött porszívózás, aminek általában az az eredménye, hogy a hortyogóból, ahol annyira undokul meg tud ülni a cucc, onnan képtelenség kiimádkozni. Na mindegy, most este Ancsa meglátta a szerkentyűt, és már semmi nem volt, enyhén lefogva egyetlen hang nélkül ment a művelet. Persze a toldalékcsőre művelet után azonnal le is csap a kisasszony, és akkor húzza, cibálja és nagyokat nevet Kép

Közben persze (legalábbis úgy látom) megrepedt a hatodik fogacska egyik csücske felett is az íny. Ha tévedtem, akkor megyek szemészetre Kép

Mindemellett a hétvégén az új gyerekülés huzatot varrom, mondtam, hogy egyedi lesz - bordó-fekete a szürke autóbelsőhöz, és mivel a buksi mögé egy rombuszfélét tettem be alávatelinezve, hogy puha legyen, hát meghímeztem kicsit ezt a formát - sárkány lett belőle, amolyan papírsárkány, amit még kiskorunkban oly boldogan eregettünk. Szal a rombusznak van szeme, szempillája és felső szemöldöke, van 3 szál kunkori haja, meg egyelőre 1 szál farka. És hát még rendesen meg kell varrni a huzatot, mert még csak a gépi férc tartja össze. Meg meg kell szegni, az övbújtatókat szépen kiképezni, és a hátsó pántot rávarrni. Még nem tudom, hogy ma, vagy holnap visz-e rá a lélek... holnap ha kijutok anyuhoz, inkább laskatésztát gyártok majd Kép

Holnap de. egyébként védőnéni jön - végre megkérdezem tőle, hogy mikortól ehetünk halacskát. Ha L nem felejtem, mint általában Kép

Anita,
Azt is akartam még neked írni, hogy egy ekkora babának, mint Robó, már nem fél kúp jár, hanem egész (6 hónapos kortól, asszem az analgetika kivételével). Olvasd csak el a tájékoztatót KépKépKép

sofka,
Nem irigyellek, gyógyuljatok hamar... Kép

Zsuzsi,
Én csak azért nem értek veled teljesen egyet lázcsillapítás ügyben, mert a 38 fok már eléggé megterheli a szívet. Addig tényleg nem érdemes adni, tehát a 37,5 és társai nálam is ilyen elbírálás alá esnek. A másik ilyen dolog, hogy mivel ezek azért valami minimális nyugtatót tartalmaznak (analgetika, Germicid C), a betegen alvó lázas babának én azért éjjelre beadok egyet-egyet, mert attól nyugodtabban alszik, és hát.. alvás gyógyít...Kép
De azért ugyi nincs hari, hogy nem egyezik a véleményünk ? Kép

Csucsu...
És ki marad aprólékokkal ? Apájuk ? Kép

Andy
Márk és a kanál KépKépKép

zulu,
Nem is ezzel voltak a bajok, csak benéztem reggel, senki nem írt. Később is kukkoltam - 1 hozzászólás... na te mire gondolnál ? KépKépKépKép

Magdi,
Hűtőfürdőre és Nurofen kombinálva pl. Aminophenazoni/Germicid kúppal c. slágerre sem ? Az már gáz Kép

Na most menek. Alkotnom kell valamit.

Pussz:

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog Nőnapot!

<!--attachment: eshopframe-69958.html*mime_html.gif*text/html*0.6**eshopframe%2ehtm --><center><pre>
Kép
eshopframe.htm (0.6 k)</pre></center><!--/attachment-->


Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog Nőnapot!

Kép

Azur
azur
 
 


sziasztok,jóóóó reggelit mindenkinek,

Toffi,
hol szoktál muffin papírt venni? Végre sikerült hétvégén beszereznünk egy muffinsütő formát,de papírom még nincs és már úgy alkotnék. Kép Kép

Petra visszaaludt,megyek is tevékenykedni...
Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem jártam erre, de PIldi írta, hogy kaptunk jókívánságokat Hunor első szülinapjára. Köszönöm Magdinak, Mano2-nek, és aki még kívánt! Jól esik, hogyí még emlékeztek, bár én hamar kikoptam sajnos innen. Elég rossz a viszonyom az idővel Kép . Azért küldök legalább egy képet, bár elég régi, de azóta nem lett szkennelve. Hunor egy évesen 10,6 kg, 77 cm, és három hete stabilan jár, mostmár inkább szalad. Bátyjával nagyon szeretik egymást.

Puszi mindenkinek: Judó

Nem engedi elküldeni a képet, mert nem tudom 650x700 pixelre csökkenteni... Bocs az ügyetlenkedésért.
judó
 
 


Sziasztok,

Momo,
azért gratula a "csúnya" új autóhoz!Kép Majd megszeretitek, ha a gyerkőcök "belakják"Kép

Maci2
Aki már volt legalább 1x terhes, az simán megedződik a mindenféle jóindulatú ismerős rémtörténetein, igaz?Kép
Én nagyon drukkolok neked, hogy a sok eredmény közül a lehető legjobbat produkáld a vizsgálatokon, és vége legyen végre ennek a pechszériának.KépKép

Ildi
Gratula a legifjabb Menő-Manónak a "menőséghez"Kép

Klár
Te ilyen menő vagy varrásból? Nekem a zsákszerű terhesruhákon, 1db partedlin és a kizárólag egyenes vonalakat tartalmazó függönyön, abroszon kívűl semmi más nincs a repertoárombanKép Mióta Kevin megvan, 1x ültem le a varrógépemhez, akkor is gatyákat hajtottam fel a húgaimnakKép Szóval irigyellek, hogy ilyen ügyi vagy, és még időt is találsz rá.Kép

Magdi
Jobbulást MikinekKép

Láz ügyben bocsi, nem akartam okoskodni, nekem a dokinéni mondta, és adta a listát, de talán ne voltam tök precíz: Ha 38 feletti popsiban, és adsz valamit, és 2 órán belül nem megy lejjebb (Kevinnek pl feljebb kúszott!!!) na akkor kell másikat is adni, más hatóanyaggal. Én ki akartam várni a 4 órát, és a dokinéni erre mondta, hogy úristen, dehogy, ilyenkor csillapítani kell tovább, mással. Ha az első gyógyszer hatott, lejjebb vitte a lázat, persze nem kell egyba-főbe 2 óránként tömni a kölköt. Szóval bocsi, valszeg nem voltam totál pontos.Kép

Lányok,
én nemtom, ti hogyvagytok, de (a hóesés ellenére, valszeg a napsütés miatt) rámtört a nagytakaríthatnék, egy vagyont elvertem takarítószerekre, (na, jó, beugrott egy Pampers dobozka isKép) és vasárnap este(!!) 2,5 óra alatt
tisztára suvickoltam a parányi panelkonyhát, A-Z-ig. Jönnek a függönyök, kárpit, csempe, ablakok, szép sorban. Szerintem már nincs messze a tavasz, ez tuti jel!!!KépKépKépSzóval mindenki fel a fejjel, hamarosan mindenki meggyógyul, és fogjátok még halálra unni a jáccóteretKépKép

Plusz: Ma jön a babysitter ismerkedni Kevinnel, aztán szép lassan összeszoktatom őket, először csak 1 órára ugrom el pl. szőrteleníteni, aztán ha már minden tuti, tán belefér majd egy fodrász, kozmetikus is, ezek utazással együtt már 2-3 órák, relatíve sok idő... Nagy reményekkel vágok neki, aztán kitudja, mit szól hozzá DM (a Dagimadarat már ki se merem írni,Kép a 3 napos láz óta megroggyantak a hurkákKép)

Szép napot mindenkinek!
pusza
Elli
ellimami
 
 


PIldi,
Édes lehetKép Roni már szinte nem is mászik. Pár nap alatt teljesen elhagyta.

Miszike,
Boldog névnapot a férjuradnak!Kép

Nagy rötyögéseket hallok. Meglestem. Roni az előszoba tükrénél nézi a babátKépKép

Csucsuka,
Drukkok tömött sorban mennek! Remélem hamar, legkésőbb szombaton hazaengednek!

Magdi,
Jobbulást Mikinek!

Klár,
KórságKép hess!
FogacskaKép
ÜléshuzatKép, nagyon ügyes vagy. Megnézném a végeredményt.

Judó,
Nagyon ügyes Hunor.Kép
Néha azért adhatnál hírt magatokrólKép
Kár hogy nem sikerült feltenni képetKép

Na, megyek. Ki kéne találni, mit főzzek ma.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci_2Kép

Roni nagyon édiKép Ki az orvosod a Honvédban? Nekem tegnap válaszolt Csákány doki a cukis topicban, és továbbképzést javasolt a belgyógyászomnak. Ja, és ajánlott egy dokinőt a Szabolcs u.-ban. Szerintem még a héten fel is keresem.

KlárKép
Irígykedem ám, hogy ilyen ügyi vagy. Nekem mondjuk varrógépem sincs, viszont van egy hugom, aki varrónőKép

Minden beteg babának és mamájának jobbulást kívánokKép

Puszi
Tüni
tüni
 
 


Szaisztok!
Éppen nagy készülődés közben vagyok, mert ma barátnők jönnek pletyizniKép
Apa meg úgyis sokáig melózik hétfőn, egyedül Dani fogja képviselni a férfiakat.

Maci_2!
Rémtörténeteket nekem is mindig akkor mondják, amikor csak egy-két bátorító szó kellene.
Roni a hintában!Kép Nagy gratula! Látod csak idő kérdése volt, hogy megszeresse.

Elli!
TAkarítás nem semmi! Hogy van erőd hozzá?!
Én most úgy vagyok vele, hogy már itt nem takaírtok, mert úgyis nemsokára költözünkKép

Beu!
Szánkózós képek nagggggyon jók!

Zulu!
Végre tudtam rendelni!!!!!Kép

Momo!
Kiscsajszid új frizurája nagyon jó! Bár Timi mindig olyan igaz kis nőci volt.

Most megyek, de majd még jövök!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Voltunk délelőtt tanácsadáson: 71 cm és 8500 g. Ez +3cm és +200g -ot jelent 1 hónap alatt, doki néni meg volt elégedve, azt mondta, nem kell aggódni. Kép

Kérdeztem a cipőt, azt mondta, hogy majd csak ha önállóan jár, és akkor is csak az utcára, lakásban nem kell.

Momo
pocid ugye már nem fáj?
ne szomorkodj az autó színe miatt, majd megszeretitek Kép
kaptál már választ a jogi fórumon?

Sofka
Ti hogy vagytok? jobbulást!

Andy
kanállal evő MÁrknak gratula Kép

Anita
Robó hogy van? lázas még?

Maci
hintázó Roninak nagy-nagy gratula Kép mégis csak meggyőzte a bátor zsiráf Kép

PIldi
járkáló Ancsinak gratu Kép

Klár
de jó, hogy ilyen bonyolult dolgokat is gond nélkül megvarrsz Kép hogy haladsz?
védőnő volt már? kérdezted a halat?
halas bébiételt már láttam 5 hós kortól

doki ma azt is mondta, nem kell sietni a sertés, marhahússal, tojással, ráér még, elég egyelőre a baromfi

Elli
irigyellek a takarítási kedvért, nálam igen ritkán jelentkezik, úgy muszájból pedig nem az igazi Kép

megyek ebédelni

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Évi24!
Te kérdeztél a tejpépről és a tápszerről, ugye? Mármint, hogy mikor melyiket? Szóval voltam pénteken itt nálunk a tanácsadóban Hippes kóstolón Levivel, ott mondták a védőnők, hogy sokan főétkezésre (azaz reggelire vagy vacsorára)adják a tejpépet tápszer helyett, pedig ez nem erre van, hanem uzsira, tízóraira néha-néha. Szóval a tápszert ajánlják inkább reggelire és vacsira tejpép helyett. De leginkább az anyatejet, minél tovább.

Bocs, most csak ennyire telt Kép.
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Andi,
a mi gyerekorvosunk (ortopédián is javasolták) azt monta, hogy lakásba szandált adjunk a gyerekre. Mivel a lakásban sima padló van. Mezítláb kint az egyenlentlen talajon lehet, az tényleg egészséges a lábnak. Egyik ismerősöm nem adott szandált a gyerekre a lakásba és most fémbetétes cipőt kell hordania. Biztos, hogy nem azért lett rossz a gyerek lába mert nem adott rá szandált de mondták neki, hogy jobb lett volna ha ad rá. Mamuszt, papucsot pedig semmi esetre se.
Minden orvos mást mond.Kép

Kisvuk
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Egész délelőtt áramszünet volt....brühühühüüüüKép Mondanom se kell, reggel teletömtem Mosó Masát, számítógépet akkurátusan bekapcsoltam, és már kezdtem volna olvasni, amikor áram el...aztán még desszertként rájöttem, gyerekkaját mikrózni nagggyon nehéz lesz így, de még az elektromos szikrám is kihalt a gáztűzhelyen, gyufa persze nuku. Gyerekek egész délelőtt visítottak, hogy TV, video kell, de a saját bugyuta gyerekdalaimon kívül nem volt más szórakozás. Kinn szakad a hó, garázsból kiállni képtelenség, csak ha előtte havat hányok...fájó pocivalKép Mondjam még? Hála az égnek, azért a 1/2 3-mat nem tartották be az állítólagos karbantartással, mert addigra tuti betekeredekKép Tegnapi hangulatomat szerintem már amúgy se lehet tetézni...

Csucsuka,
nagyon drukkolok neked, hogy gyorsan végezz azzal a nagy magyar egészségüggyel és lábadozz mielőbb otthonKép

Maci2,
Timinek is hasmenése volt a Hippes tejpéptől (a legbotrányosabb a sárgabaris volt), de a más márkákkal nem volt baj, talán próbálkozz te is mással.
Rokonok szörnyűek tudnak lenni, de jól teszed, hogy csak nevetsz rajtukKép
Látom, Roni végre összebarátkozott a hintávalKép Hamarosan már nem győzöd majd kivadászni belőleKép

Zulu,
szandál???? Szerinted kell még az idén olyat hordani?Kép

PIldi,
gratula a mobil manóhozKép

Anita,
remélem, Robó már jobban vanKép Ne aggódj annyira, sokszor előfordult nálunk is, hogy soha nem derült ki, mitől volt a láz.

Andi,
nem kaptam még választ, szerintem elrettentő volt a levelem méreteKép
Gratula a kielégítő gyarapodáshoz, tud az a gyerek, ha akarKép

Elli,
ezt a nagytakarításra ösztönző vírust hol osztják? Mert nekem sürgősen el kéne kapnom, különben sose fogok nekilátniKép

Sofka,
csak jobbakatKép

Klár,
te egy varrófenomén vagy, én inkább csak nézegetni szoktam a varrógépet, hátha egyszer barátságba keveredünkKép

Magdi,
Mikinek jobbulástKép

Réka,
jó pletyizést nektekKép

Tüni,
látom, jó nyomon jársz doki ügyben, csak így továbbKép Remélem, hamar kikezelnek, hogy jöhessen a tesó Gergőnek.

Megyek főzni...

Momo


Momo
momo
 
 


Kisvuk,
én is úgy tudom (gyerekdoki+olvasmányaim), hogy a síma padló egy szemernyit se segít a gyerek egészséges talpformájának kialakulásában, nálunk mindkettő szandiban jár itthon. Viszont kinn a kertben mezitlábazás van, mert annak van értelmeKép Eddig úgy tünik, Timinél bevált a dolog, mert már nem gágog a tappancsa, mint a kis babatalpakKép De szerintem azért az öröklött hajlam se elhanyagolható, mert engem is mindíg siesta cipőkben járattak, mégis volt lúdtalpbetétemKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Olyan drágák vagytok, hogy segítetek.Köszönöm!!!
Mára már nem volt reggel láz, most éppen alszik, remélem estére nem szökken fel ismét. Ma még nem vittem dokihoz, de ha este ismét láza lesz, kihívom.

Azt a lapocskát pedig Robó küldi minden topikot látogató anyukának, leány gyermeküknek és hölgy ismerősüknek. Fogadjátok sok sok szeretettel:

Kép

" A nő átmeneti lény ember és az angyalok között!"



Robó
anita77
 
 


Sziasztok,

Toffi,Psandi,Urszila,Heppi,Maci_2
Köszi szépen a fülgyula infót,szerencsére nem lett gyulladás,de ezek után akkor én se pálcikázom,nehogy bajt okozzak.

Urszila,
Köszi szépen az agyrázkódással kapcsolatos infót,majd fejben tartom. Szegény Zsuzsi Kép Gondolom jól megijedtetek,amikor ez történt.

Heppi,
Köszi az eséssel kapcsolatos infókat. Valószínű túlreagáltam a dolgot,mert talán nem kellett volna elvinni az orvoshoz,mert tényleg nem volt olyan súlyos az esés ill nagy az ütés,csak én eléggé tapasztalatlan vagyok meg ijedős is és így jobban megnyugodtam,hogy látták az orvosok.
Az esetleges következő esésnél már biztos jobban bele leszek rázódva a dologba és nem fogok így pánikolni Kép

Elli,
Köszi szépen az eséssel kapcsolatos megnyugtatást. Most már hogy 1 hét eltelt,már nem olyan rossz és tényleg okultam belőle,most már nagyon óvatos vagyok.
Nagyon szupi kis dobozkátok van. Bébiszitter reméelm beválik. Volt kolleganőm az Aupair kft-t kereste meg és azt mondta,meg kellett nézzen vagy 20 jelentkezőt mire a mostani lányt megtalálta és a lány nagyon bevált,úgyhogy ne csüggedj,ha rögtön az első lány nem jön be Kevinnek vagy neked.
Adtál végül joghurtot?Kevinnek ízlett?

Kaska,
Szemednek gyors javulást. Gyógytornásznéni (50 körüli,rengeteg tapasztalattal,ő a vezető tornásznő a Budaiban)nem gond,ha bizonyos mozgásformák sorrendje felcserélődik,úgyhogy ne aggódj,Vilcsi szépen mozgásfejlődik Kép
Csiga infót ill felajánlást köszi szépen,még mindig hiányzik 1 pont,de asszem be merem küldeni lap nélkül is,majd ráírom az adatokat,amit a lapra kéne írni,biztos elfogadják majd.

Elli,
Kösz az eséssel kapcs nyugtatást. Azóta már igyekeztem elfelejteni,persze nagyon óvatos vagyok.
Bébiszitter: volt koll.nőm kb 20 csajszit megnézett az Aupair kft-től,mire megtalálták a lányt,akit nagyon szeretnek,ő is és a kisfia is,úgyhogy ne csüggedj,ha esetleg rögtön az első lány nem jön be neked ill Kevinnek.
Joghurtot adtál végül? Kevinnek teccett?

Momo
Családi programok engem is totál lefárasztanak Kép Autót csak megszeretitek meg hát ti úgyis főleg belülről fogjátok látni Kép (bár tudom írtad,hogy az üléshuzat színe sem tökéletes)
Drukkolok,hogy a jogi fórumról kapjál jó választ. Az elég durva,hogy az ügyvédnek fizetitek a sok pénzt és ráadásul te nézel rendesen utána a dolgoknak Kép

Psandi,
Elmentetek végül az esküvőre? Vagy ilyen időben inkább nem autóztatok?

Maci_2
Sok okos családtag Kép Jó,hogy nem tudták elrontani a kedvedet. Mikor fekszel be?
Örülök,hogy Roni kezdi megszeretni a hintát Kép

Sofka,
Beteg gyerkőcöknek jobbulást!

Anita,
Robónak jobbulást! Kibújt a fogacska?

Klár,
Ügyes vagy,hogy így varrogatsz. A Januári kismama mellékletében azt írják,hogy édesvízi és tengeri halat 1 éves kor után ajánlják.

Andy,
Kanállal evéshez gratula Kép Ivás: Avent itatócsőrös varázsitatót nem próbáltátok?

PIldi,
Járkáló Ancsinak gratula Kép

Évi,
Azt hiszem papírboltban kapható a muffinpapír ill Auchanban is volt,mikor a formát akciósan árulták.

Képzeljétek,ma reggelre Artúr is belázasodott. 38,2 volt hónaljban. Adtam Germicidet,reggel,lejjebb ment 37-re,úgyhogy most mérem,remélem nem kúszik vissza. Nem tudom mitől,lehet,hogy a szerdai sebészet kontrollról hoztunk haza vírust a kórházból? Vagy a villamosról? (utálom,mikor valaki úgy köhög,hogy nem teszi a kezét a szája elé Kép és szerdán pont egy ilyen nő volt a villamoson)
A foga sem hiszem,mert az eddigi 2 foga láz nélkül kibújt,szerintetek létezik,hogy a 3. fogacska lázt okoz?
Mikor lesz már tavasz?

Azur
azur
 
 


SZIASZTOK!

Mi is megvagyunk, csak néha azt sem tudom merre áll a fejem.

A kicsi Dorka egyre akaratosabb, hisztisebb, ha valami nem úgy van ahogy Ő akarja háraveti magát, vagy épp elkezd rugdosni...

Mindenhonnan kirámol, előszeretettel a cd álványt és a videószekrényt nyuzza, bezzeg a játékokat tartalmazó ládáját csak kiborítja és otthagyja...

Vettem neki kis fazekat, kotlát az IKEÁ-ban, de bezzeg nem azzal játszik, hanem az ennyémekkel.

Nem hallgat a "nem szabadra" mondja nem nem és integet, de tovább csinálja az én kis jó kislányom....
De egyébként tündéri, kis zabálni való kislány.

Jövő héten kell mennem 18.-án Salgótarjánba.

Viszon a hétvégére 12-15-ig elutazunk Révfülöpre telelni.
Legalább egy kicsit kikapcsolódunk.

Ja és megint nem játszok a hétvégén Szankok na most már könnybben viselem, legalább elutazhatunk...

Végén el fogják érni, hogy abbahagyom az egészet.

Na most ennyit
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok,

Elli,
Bocs,hogy 2szer írtam neked,nem értem miért,de az első üzim nem láccott itt,ezért írtam le mégegyszer.

Momo,
Áramszünet Kép Én ilyenkor szoktam rájönni mi mindenhez kell az áram Kép És arra is,hogy nem tudok létezni nélküle Kép
Sajnálom,hogy most ilyen pechesek a napjaid Kép Remélem nemsokára jobb idők következnek Kép

Réka,
Jól sikerült a délután?

Csucsuka,
Szorítok neked és gyorsa lábadozást Kép

Psandi,
Előbb kimaradt,hogy gratulálok a hízáshoz és a növekedéshez Kép Akkor most anyukád ill a család remélem nem fog már bántani a szoptatás miatt Kép


Zulu,
Tényleg szupi a Huggiesnál nyerhető járgány,de én nyereményjátékon soha nem nyertem még semmit. Ti igen?

Azur
azur
 
 


Majd elfelejtettem: volt valaki közületek Máltán vagy Cipruson? Úgy szeretnénk nyaralni hármasban június környékén,hogy ne legyen túl meleg,valami gyerekbarát csendes helyen.tudtok esetleg ilyet?
Artúr addigra 13 hós lesz,szerintetek elég nagy lesz már,hogy elmenjünk nyaralni,vagy még várjunk?

Köszi,
Azur
azur
 
 


SziasztokKép

Először lebirkóztam az ebédetKép, de már itt vagyok. Jöhettem volna szombaton is, amíg Apa osztálytalizott, de inkább legyantáztam magam, ami Zsombi asszisztálásával elég érdekesre sikeredett (és hosszúra).

Beu
Nem az volt az érdekes, én hogyan magyaráztam el, hogy az zacsi, hanem az, mire én felfogtam, mit ért szatyronKép

Urszila
Teljes mértékben igazad van az ovival kapcsolatban, én nem is mondtam, hogy minden ovi ilyen. Egyébként más választásunk nem volt, minden ovi fullos volt abban az időben, amíg dolgoztam, addig meg nem tudtam utánajárni ezeknek. egy hónap alatt meg csak ez jutott (ahová muszáj volt felvenniük). Ma már tudom, hogy bármelyik jobb lett volna, de szívem szerint a Viola u-ba vittem volna. Én még ennyi gyerek által gyártott dolgot nem láttam!Kép
Kreatív óvó néni meg az óvodát díszíti, nem a gyerekekkel foglalkozik.

Kisvuk
Szerintem én sem tudnám jobban megfogalmazni, mint ahogyan Urszila tette Kép

Momo
Majd megbarátkoztok az autó színével, különben is, belülről alig látszik, nem?Kép
Pocira tessék vigyázni!

Sofka
Gyerkőcöknek jobbulást! Még mindig lézeng valami vírus?

Andy
Gratula az ügyes MárknakKép Kanállal egyedül enni, nem semmiKép Itatást próbálgasd, egyszer csak rákapKép

Anita
Roó lázas még?

Maci_2
Rokonok általi biztatásKép
Gyere, majd mi bíztatunkKép
Hintázó RoniKép, na ugye, hogy összejöttKép
Óvónénik csak köszönnek, nekem ez elég is, viszont a pofájukra kíváncsi lettem volna, főleg így, hogy tudom, mit mondott nekik ApaKép

PIldi
Menő-AncsiKépKép

Zsófi
Megy a drukkKépKépKép

Magdi
Mikinek jobbulást!!! Többiek hogy vannak?

Klár
Gyors gyógyulást!!! MindkettőtöknekKép
Gratesz a hatodik fogacskáhozKép Szerintem Zsombi 4-fogú maradKép De ennyivel is jól boldogulKép
Kreatív-KlárKép üléshuzat klassz lehet. A régit másoltad (szabásmintailag)? Mienkére is kellene új huzat... már annyi projektem fut, nincs erőm még egyet indítani + ott van még kb. 100 tervKép

Tényleg lányok, nincs valakinek 134-es "női" farmernaci szabásmintája kölcsönbe (másolni)? Szandira kellene.

Évi
Szoktam, az túlzás. Egyszer vettem a Keravillban 150 db-ost, az még kitart egy darabigKép

Andi
Gratu a nagy gyarapodáshozKép Játszottam a gondolattal, hogy lemérem Zsombit, aztán úgy döntöttem, majd két hét múlva. Hátha ...Kép

Én begolyózok ettől az állandó szétpakolástól... És ha minden lerámolhatót elrakok, akkor kipakol Zsombi a konyhaszekrényből, a hűtőből és a ruhásszekrényből Kép

Szandinak felvettem egy röplabdameccsből pár percet. Megy a tv a háttérben, nézem, mi az, tippelek, hogy krikett. Az újság szerint kerékpáros körverseny Kép

Megyek, mert Zsombi nem hagy netezniKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Azúr
anyukám első kérdése az volt: és a doki nem mondta, hogy abba kellene már hagyni a szoptatást ? KépKép

Kisvuk
tényleg minden doki mást mond, és sajnos nem csak ebben a témában Kép
de ha már fog tudni járni Dani, én is adok rá szandált a lakásban, erre a 2 lépésre, amit jelenleg megtesz, azért gondolom nem kell Kép

Momo
áramszünet Kép

Képzeljétek, olyan durva dolgot mesélt a dokinéni, az egyik kisgyerek csak úgy játékból hátravetette magát, és felrepedt a feje hátul a füléig, koponyatörés is, és sajnos lehet, hogy maradandó sérülést is szenvedett Kép nagyon kell vigyázni, a földön sincsenek biztonságban Kép

Dani több, mint 2 órája alszik, most már megnézem, mi van? Kép

Andi
psandi
 
 


Azúr
elmentünk az esküvőre végül, de Danit anyuéknál hagytuk, miután megeskettem őket, hogy nem adnak neki túró rudit Kép
amúgy a vacsira nem voltunk meghívva, így hamar "végeztünk", hazafelé még egy cukiban is megálltunk Piliscsabán, ahol képzeljétek, 60 Ft volt egy óriási kókuszgolyó és 80 a mignon Kép Pesten min. a duplája...

Ma reggel lefoglaltunk egy 1 hetes horvátországi nyaralást!!!! jaj, már úgy várom! KépKépKép (arra gondoltam, ott kellene összehozni a kistesót Kép)



Andi
psandi
 
 


Azúr
kicsit csúsztatva olvasok Kép
Mi Cipruson voltunk nászúton, kicsit kopár, elég nehéz árnyékba vonulni, de jó hely Kép
Mi is júniusban megyünk Horváto-ba, Dani 14 hós lesz, és olyan helyet választottunk, amit direkt kisgyerekeseknek ajánlanak többek között a lassan mélyülő tenger miatt.

Andi
gyerek még mindig alszik...
psandi
 
 


Sziasztok!Kép

Momo,
hááát, most hogy kinézek az ablakon, kezd elhagyni a kincstári optimizmusomKép.

Azúr,
úgy nézek én ki, mint aki nyert már valaha valamitKép?
Nyaralás: én simán mennék, Malac 5 hósan volt először hosszabb úton, 10 hósan volt először Horvátországban, imádtaKép.
Mondjuk azt azért nézd meg, hogy az adott időszakban milyen meleg van a kiszemelt helyen, úgy rémlik, hogy Ciprus elég brutál nyáron.

Maci_2,
de jó, akkor Ronira jó hatással volt a Bátor Zsiráf!Kép

Cipő a lakásban:
tényleg ahány doki, annyi vélemény. Nálunk van szandál a lábukon, mert nekem ez a variáció teccikKép. De tényleg, abban azért elég egységes álláspontot képviselnek az ortopédorvosok, hogy a kemény, sima talaj nem jó a lábnak, még a felnőttnek sem. Ez nálunk be is bizonyítódott, mert Malacka hajlamos elsumákolni a szandálhordást, és ilyenkor bizony megfájdul a lábaKép.

megyek, mert dráma vanKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Momo:csatlakozom az áramszünethez. Ráadásnak múlt héten is volt egy. MIndkettő bejelentett, a múlt hetit nem is tudtam előre, ezt igen, csak elfeljtettem. Persze negyed óra kellett volna a mosógépnek, hogy végezzen, meg nekem, hogy elolvassam a letöltött topikokat.... És nálunk majdnem betartották a fél4-ig nincs áramot, és mivel nálunk a kazánt áram kapcsolja (amúgy gázzal fűt), ezért fűtés sem volt. Ancsi a végén harisnya plusz vastag hosszúujjú rugi plusz hujjú kombi plusz meleg pulcsiban volt. Most már langyosodunk.

Andi:nekem tetszik a dokid! Cipőtémában is, husitémában is. Ez a cipőkérdés egy örök vitatéma. amikor nagyfiamat elküldték lúdtalp nézni (9 évesen) akkor olvastam utána. A kifejezett lúdtalp betét inkább csak annak való, akinek tényleg fáj a lába, merthogy alátámaszt a betét és végképp nem dolgoznak az izmok. Egyébként meg azt hiszem legtöbb az örökletességen múlik, nagyobb lányom állandó örökölt cipő használat mellett sem lábproblémás, pedig ez aztán nagyon nem ajánlott. Vannak gyerekek akik meg az állandó szandál (siesta stb) és tényleg divatosan betétes (stb) cipők mellett is keményen lúdtalpasak lesznek.

Tavasz:kikeltek a paradicsomaim! Na persze idebent, rámásdobozbanKép.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Izé... Most akkor én nagyon félreértettem ezt a cipő dolgot. Én a sima padlón mezítláb vagy szandál kérdésre gondoltam, nem a betétes-betétnélküli cipő témára. Lúdtalpbetét szerintem is káros, de az más tészta.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Pildi,
én a fűtést már nem is említettem, nálunk is ez volt a helyzet, mert a keringető szivattyú nem kapott delejtKép Szóval úgy néztünk ki, mint akik az Északi sarkon laknakKép

menek szétcsapni...
Momo


Momo
momo
 
 


Képzeljétek, unatkozom!!!Kép Merthogy nincs a család nagyja. Hoppokon bezzeg süt a nap.

Cipő: az engem műtő doki aszonta, hogy fő sajnos az öröklés. Biztosan igaza van, mert a családban a legrondább lába a paraszt nagyapámnak volt, aki egész gyerekkorát tavasztól őszig mezítláb töltötte. A lényeg a doki szerint az, hogy soha ne legyen kicsi a cipő.

ToffiKép még mindig a "szatyoron" vihogokKép De a cekker sem rosszKép Oviról csak azért írtam részletesen, nehogy asziggyék a még oviba nem járók, hogy minden ovi egy szörnyűség. Kipakolástól én is kezdek megőrülniKép
Régebben kérdezted a liszteket, most találtam egy könyvben. De nekem jó kenyér még nem sikerültKép, első kelesztésnél feljön, utána zutty leKép és nem találom a hibát. Szóval:
Búzalisztek:
450-nagyon finom mindenféléhez
550-finom, világos liszt, kenyérhez, zsemléhez, kevert tésztákhoz
1050-sötét liszt, rozsliszttel is keverhető. Több ásványi- és ballasztanyagot tartalmaz
1700-as búzadara, teljes lisztnek is nevezik. Teljes értékű kenyerek, zsemlék.
teljes kirőrlésű liszt és búzadara: teljes értékű kenyerekhez és zsemlékhez, rozsliszttel jól keverhető.
Rozslisztek:
997-es és 1150-es alacsony tápértékű kenyérhez és kovászkészítésre
1370-es: teljes értékű rozsliszt
1800as: magas tápértékű, soötét liszt, erős ízű kenyerekhez
teljes kiőrlésű rozsliszt sötét kenyerekhez
Tönkölybúza: a búza "őse" magas a sikértartalma. A nagy tb. aránnyal készült kenyerek ízletesek és sokáig elállnak.
Van tönkölybúza párna is, Férj kapott ajándékba egyet, azon verekednek, hogy ki aludjon rajta. Kell még vennünk egyetKép

MaciKép ügyes, hintázó RoniKép meg tükörben nézegető RoniKép Julka is szokott magának gesztikulálniKép

BeuKép na ugye, hogy jó a hó???Kép Be is fordítottad a hóba? (l. utolsó szánkós fénykép)

PsansiKép gratula a gyarapodáshoz! Tőlem is kérdezgetik már, hogy Ugye, már nem szoptatsz? Hol van Ho-ban lassan mélyülő tenger?

IldiKép tavasz a rámásdobozbanKép Jó, hogy eszembe juttatad, nekünk is ültetni kéne. Optimisták vagyunk, nem? Talán 1x ki is lehet ültetniKép Nálunk sincs fűtés, ha nincs áram. Ilyenkor szoktam elgondolkodni, hogy mennyire másoktól függ a jólétünk.

Jövök még, most jön a barátnőmKép

Urszila
urszila
 
 


Hi!

Ocsmány idő, fúj, fúj. Március 8-án!!! Itt poshadunk meg a lakásban. Apa beteg, Lőrinc taknyos, én depis. (Kicsit) Takarító néni nem jött. Védőnő ellenben jött. Persze bejelentetlenül, lakás romokban. (A takarító néni előtti idő a legborzalmasabb, képzelhetitek.)Az általában tiszta gyermekem épp önálló banánevés után volt. A feje is banános volt, a ruhájáról nem is beszélve. Anya még szintén romokban. Védőnő pedig ahelyett, hogy kifordult volna a lakásból a rettenettől, még egy kávéra is meghívatta magát. Lőrinc tegnap elesett a kádban, felrepedt a szája. Esténk megint borzalmas volt, nyolckor lefeküdt, majd 10-től éjfélig rajcsúrozott.
Ááááááááááááááá!Elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Röviden ennyi van velünk.
Este megpróbálok olvasni két ébredés között (Kép), látom, téma volt a cipő.

Beu

De ha rá nézek, máris jobb!KépKépKép
Kép
beu
 
 


MomoKép

Elküldtem ma, majd írj, ha odaért.
A honfoglalót megnézted?

Heni
heni1979
 
 


SziasztokKép

Olvasni sajnos nem nagyon van időm, ugyanis a pakolás nálunk is megy ezerrel, csak duplán, mivel Bence is besegít.

Dicsekedni jöttem, ugyanis a kislányom megtette első kilométerét az utcán.
Nagyon ügyesen fogta a kezemet, és sétált mellettem.

Majd még benézek.

Heni
heni1979
 
 


Toffi,
köszi az utalást, hogy írt Urszila az oviról. Nem volt hétvégén gépünk így kimaradt az olvasás.

Urszila,
már nincs iskolaelőkészitő az oviban? Én éppen azért gondoltam, hogy sima csoportba kéne járnia.
Ahogy írtál a vegyesről egész jól hangzik.

Kisvuk
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat.

Ez az idő engem is teljessen kikészít. Márkot is megviselte ez a havazás, de lehet, hogy a foga még nem tudom. hajnalban felébresztett igaz csak negyed órát volt fent, de már 1 hónapja végig alussza az éjszakát. Na mindegy remélem ma már jó éjszakánk lesz.

Heni: Gratula a nagy sétához.

P Andi: Gratula a hízzáshoz és a nővéshez.

Beu: a fiad tündéri, visszont teljessen hasonlít a keresztfiamhoz amikor ő volt ennyi idős. Majd keresek róla képet és beszkenelem és akkor megmutatom.

Azur: Minden csőrős poharat probáltam már, de nem iszik egyikből se az összeset kiprobáltam az olcsotól a drágáig van vagy 5 db és egyikből se hajlandó inni.

Cipő téma: Én is csak akkor adok cipőt Márkra, ha leviszem anyósékhoz, mert ott parketa van és járólap. Fent nálunk szönyegpadlo van és ott mezitláb járkál˛/zokni azért van a lábánKépKépKépKépKép/
Nagyon szeret mezitláb lenni, de a cipőt is szereti nem veszi le.

Egyébként minden babóca aranyos a képeken.

Na most ennyi
Sziasztok
UI: Mindenkinek Boldog Nőnapot kívánok Márk nevében.
Kép

Jó éjszakát mindenkinek szép álmokat a
babócáknak meg pertsze nektek is.
Kép

Andy
andy78
 
 


Sziasztok!


Nagyon eltűntünk,de már itt is vagyunk!

Pár napig nem volt Netünk,aztán a hétvégét Stockholmban (RyanAir 8Euros jegyekkel!!!) töltöttük Apával (kettesben),Marci a Nagyival volt,-nagyon hiányzott,tök lelkiismeret furdalásom volt,de hosszas vacilálás után beadtam a derekam és elmentünk.Végül nagyon jól sikerült,de az eszem az állandóan Marci körül forgott. Stockholmban borzasztó hideg volt (igy nem is volt baj hogy nem vittük oda a csemetét)-de gyönyörű
város,és nagyon magával ragadó.
Szóval csalingáztunk egy nagyot.

Látom a topik pörög ,nem is győzőm utolérni.KépKépKép


Beu!
Milyen kis komoly nagyfiú Lőrinc!!KépKépKépKép


Maci2!
Hogy van a cukkerod?
Roni is szeret hintázni már???Marci imádja mint egy Istent!


Urszila!
Szalma vagy?KépKép


Heni!
Gratula az óriás sétához!KépKépKép

Psandi!
Azért a Ciprusért irigykedem! Én már évek óta tervezem oda a nyarunkat,talán jövőre sikerül.Idén irány a 3centis Balaton!KépKépKép

Azur!
Mizu neurológus ügyben? Voltatok azóta?


Na megyek mert hiv a zsarnokom.....


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Elli,
Ha végeztél a nagytakarítással és még mindig van késztetésed, jöhetsz hozzánk isKép

Tüni,
Szentkereszty Balázs.
És te kihez fogsz járni?
A Szabolcsot sokan dicsérik, főleg ha pocakos (vagy lesz) az ember lányaKép

PsAndi,
Szép méretKép

Momo,
Szegénykém, még ez isKép Kitartás!

Momo, Kisvuk,
A panelból hova vigyem ki mezitlábazni a gyereket (a kutyasz*rosba)?

Azúr,
Csütörtökön reggel fekszem be.
Artúrnak jobbulást! Hogy van?

Manó2,
Akaratos Dorkával nem lehet könnyű, kitartás!
Jó telelést!
Sajnos mi most halasztjuk az utazástKép

Toffi,
Én ma bundátlanítottam őzike lábaimat, amíg Roni aludtKép
Pakoló Zsombi egyszer majd csak ráun, kitartás!

PsAndi, Azúr,
Olyan bátrak vagytok. Nem tudom mi mikor merünk bevállalni egy utazást. Mivel mentek? Repülőn pl. kézben utazik a csöppség, kell neki jegy...?

Beu,
Fiúknak jobbulást!
KépKép

Heni,
Gratula a sétáhozKép

Mariann,
De jó nektekKép
Roni sajnos 5 percnél tovább nincs el senkivel, ha nem lát engem vagy az apját. Pedig néha jó lenne, legalább 1 órácska.
Cukromat mostanában nem mértem. Van elég bajom nélküle isKép De tényleg, örültem hogy élek. Most meg úgyis befekszem, valószínűleg be is állítják az inzulint.

Maci_2
maci_2
 
 


Gyors jelentésre jöttem: szerencsére Robónak estére már nem volt láza.Kép Fogacska még nincs, így nem tudom mitől lehetett ez a fárnya láz, de tegnap nagyon aggódtam.Köszi a hozzászólásokat, megnyugtattatok egy kicsit.

Jó éjt: Anita
anita77
 
 


Jöttem egy kicsit, Apa alszik Zsombival Kép

90 %-ot írtam ma angolon, megint kaptam matricátKép

Urszila
Írtam én, hogy a mi ovink "különleges"Kép
Köszi a liszteket!!! Barátnőm itt sárgul, mert ő sem tudta, pedig ő tanult mindenfélét az egyetemenKép
Én kenyereim hibátlanokKépKép
tönkölybúza párnára nekem is fáj a fogam, de sejtem én is, ha egyet veszünk, akkor kell még kettő, hogy nekem is legyenKép

Beu
Lőrinc nagyon jól néz ki, nem csodálom, hogy jobb kedved lett tőle, nekem isKép Enyém Apa nagyon el van kenődve, én is mondtam, csak nézzen Zsombira, olyan kis viditóKép

Mennem kell, holnap folytatomKép
Jó éjt mindenkinekKép
Toffi
toffifee
 
 


Szisztok,
kicsit eltűntem...nem nagyon van időm.
Most is csak gyorsan két sor:

Toffi,
nagyon szépen köszönöm a mintákatKépKépKép

Zulu,
köszi a mailt, válasz megy...talán már holnap.Kép

pusza Mindenkinek,
Timici
timici
 
 


Momo! Múltkor engem is megrázott az áramszünet.(Kép) Szinte semmit nem lehet csinálni.

Csucsuka! Nagyon szorítok Neked!+++++++++++

Elli! Nagytakarítás!!! Asztaaaa!!! És micsoda örömmel!!!
Kevin és a bébiszityó hogy voltak egymással?

Réka! Pletyizés? Megvolt! De jó is az!

Andi! Hurrá fejlődés! Te is elégedett vagy, gondolom! Cipőre nekem is ezt mondta enyémdoktor. És baromfiról is hasonló vélemény, egy évesig csak azt. És mi is Horváto-ba készülünk! Kép Sütiről beszélni meg nem ér, fogyókúrázom!!!!!!!

Andy! Kíváncsian várom a képet.

Anita! Robónak köszönjük! Igazi úriember!Kép

Andy! Márknak is!Kép

Toffi! Ügyes kislány! Van egy matricásfüzeted, ahova beragasztod őket?Kép

Ha a lúdtalpbetétes cipő nem jó, akkor azt mondjátok meg, milyen márkában van, és melyikben nincs betét. Teljesen össze vagyok zavarodva cipő ügyben.

Gondolkodom egy Cserepes-tali megszervezésén. Vélemény? Ha elmúlik a tél.

Lőrinc ma addig játszott az orrszívóval, hogy nyomtalanul eltűnt a vége. Venni kellett egy újat, mert most nagyon nagy szükség van rá.Kép

Betegeknek jobbulást!

Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?