Új privát üzeneted érkezett!

Olyan 3. képes fülbevaló nekünk is kell!!!
pumuklii
 
 


Kitty: mi sem zárkóztunk be Tücivel, mentünk gyerekek közé is, de ennek ellenére mióta a gyerek bölcsibe jár, azóta eleinte kéthetente beteg volt, most kb. havonta. Ez nekem sok, mert előtte azért jó, ha 2-3 havonta volt egy nátha. Most se túl súlyosak, egyszer volt egy kezdődő középfülgyulladás, amire antibigyót kapott, de az is hamar rendbe jött. Csak utálom, ha beteg, és azt is, hogy nem lenne az, ha nem járna bölcsibe. Persze valamit valamiért. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi!

Tuti a 3.kép!!!
Amúgy én se olyat akarok aminek ilyen hátulja van!Majd ha otthon járok akkor dobok képet h nekem milyen volt :wink:

annus11
 
 

 
 

Farkas
Hú bocsi :oops:
És persze most nem is találom ki írta a 9.fogat... lehet hogy nem ebben a topikban :lol:
Nagyon édik a képek!! Olyan jó nézni kisbabás képeket, mostanság mi is elővesszük sokszor Márk csecsemős képeit :)

A csajszim az én csecsemős fülbevalómat kapja meg, én sose kaptam bele, rántottam ki, stb.. Anyám már elő is kereste :)
krém
 
 


Krém!

de jó ötletet adtál!!!Azt hiszem h az enyémnek is meg kell lennie otthon!!!na meg is fogom nézni ha arra járok :wink:

annus11
 
 


Az enyém tuti megvan. És olyan, mint Gyöngy 2. képén, kb. Talán nem is olyan rég láttam. Szóval, ha lány lesz, ezt behozatom apával, és betesszük. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a dicséreteket! Tegnap a szonográfus azt mondta hogy ritkán találkozik ilyen makrancos izgő-mozgó kis magzattal :D Ugyan is a kis Hercegnőm míg meghallgattuk a szívhangját csinált egy hatalmas bukfencet és a már fejvégű pózból csinált egy medencevégű pózt :D :D :D Állandóan piszkálni kellett hogy elvegye az arca elől a kezét mert eltakarta és csak nagy nehezen méltóztatott megmutatni a kis Drága arcát! :D

A császár az már tuti már az elején is az volt mert sajnos túl vékony vagyok és nem tágul annyit a csípőm hogy spontán szülhessek pedig én is jobban szeretném mert az egy élmény is meg szerintem kevésbbé fáj mint a császár! Én Dominál nagyon megszenvedtem vel és végig a 6 hétig bő vérzésem is volt meg fájt is nem tudtam nagyon sokáig kiegyenesedni!

Pingi: Hát a 36. hétet vagy a 38. hét után szokták a programozott császárt kitűzni ugyan is a 38. héten fejlődik újból a kis tüdejük és nagyobb rizikó hogy valami károsodás éri mint hogy a 34.-36. héten szülessen meg! Persze hogy az a jobb nekik minnél tovább bent vannak de én az melett hogy vékony vagyok ráadásul kicsi is mert épp hogy ütöm az 150 cm-t és a babóknak nincs elég helyük! Legalább is Domika a 34. héten 1.88 kg volt és már nem fért azért indult be a szülés! Ez a kis lány már hozzá képest most nagyobb mert domika mindig 2-3 héttel kisebb volt az uh-s adatok szerint! Bár igaz most a 4D-s uh-n 1 héttel kisebb a csöppem de azt mondta a csaj hogy ez még belefér! Meg azt is mondta hogy ne legyek biztos abba se hogy korábban jön ő is mert ez már második terhesség és már ellenállóbb a szervezetem! Majd kiderül de amúgy erről még nem is nagyon beszéltem a dokival nem tartok rá úgy igényt úgy vagyok vele hogy elég lesz majd akkor beszélni róla ha már közeledik az idő! De babóca sajnos már most is többször okoz légzés nehézséget de azért még birom

Pingi: Köszi a tengergyümölcse hozzászólást én is a baba miatt kérdeztem lehet e baja tőle mert én szeretem de sokat én sem tudok belőle enni mert én is émelyegni kezdek tőle!

Az én kis PöttömPannám 404 g most BPD : 4.99 cm, OFD: 6.69 cm, HC: 18.42 cm, AC: 16.08 cm, FL: 3.66 cm, BPD/OFD: 18.46 cm

Egyébként most is picit több volt a magzat víz de minimálisan és azt mondta a csajszikám nincs jelentősége és le se írta a papíromra! Egyébként én is nagyon megijedtem tegnap reggel képzelhetitek tök egyedül voltam Gödöllőn csak telón tudtam szólni hogy jöjjenek értem azonnal! Nah de Hál Istennek nincs semmi baj!

Mozza: Hát nekem nem kell visszafogni magam a folyadékkal kapcsiban mert már nem igényel annyit a szervezetem csak tényleg azt a 1.5-2 l-t de egyébként annyit iszok amennyi jól esik ha több a magzatvíz akkor is tudom hogy nincs nagy baj csak valami miatt több és kész! Egyébként ezt is mondta tegnap az uh-s hogy van akinek alapból több ez is alkat kérdése! Nem biztos hogy valami bajt jelentene! Bízok benne náladis minden Ok lesz! ;-)

Füllbevalló: Hmmm! Én is meg fogom kérdezni hogy a korházban megcsinálják e mert én is kiszeretném neki szúratni/lövetni minnél hamarabb amíg kicsi! Nekem Hugom szeretné megvenni neki a füllbevalót már a múltkor nézegettük is elég szépek vannak és szerintem nem is túl drágák ahoz képest hogy köves és arany!

Majd még jövök most megyek lepihenek picit!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Annus : Igen ám de van egy ism aki itt szült 3 hónapos volt a babóca mire meglett az anyakönyvi kivonat És nem kapta + az ír állampolgárságot így járhat a magyar után de mire meglett és az útlevelet is elintézte 5 hónapos a baba !!! Nameg nem beszélek annyira jól angolul, hogy egy kinti szülést beválaljak ! Szerencsére sok jó barátom van othon akik tudnak segíteni !!!!! :lol:

Farkas :Nagyon édes Dóri ! ( ahogy írtam a neved beugrott A dzsungel könyvéből Maugli ahogy mongya ,, farkas vagyok !" ) :)

KépKép
anyettka
 
 


Anyettka!

Hát értem...gondolom mérlegeltétek a lehetőségeket,nem gondoltam h ennyire bonyolult lenne arra.Barátnőm nővére már 2 gyereket szült,igaz ő Angliában.De nem hallottam arról h bármi probléma adódott volna....És elöbb meg esély sincs h visszamenj hamarabb?Ezt az októbert a doki mondta?És egyáltalán a babával vissza tudsz majd menni?Ott jár majd vmi támogatás?vagy azt majd itthonról kapod?Bocsi ha sokat kérdezek :oops: Csak érdekel h hogy műkszik ez :wink:

annus11
 
 


Annus :)

anyettka
Megértelek hogy hazajössz, én is tuti jönnék.
:)
krém
 
 


Gondolom, ez egy exrtrém eset volt. Amúgy kell 5 hónapos babának útlevél? Vinnétek már valahova?

A szülés miatt nem paráznék, az angol miatt, annyira biztos tudsz , h megértsd azt a pár szót. Meg ott lenne a párod is.
Én látom, h az Istvánba mennyi kínai jár, azok se tudnak magyarul :-)

Na mind1, te tudod, én nem bírnám/akarnám így.

Támogatáshoz Mo-n kéne adót fizetni....
pumuklii
 
 


Rákattantam a teszveszre, licitáltam is pár rucira :)
Meg megbeszéltem a nővéremmel, hogy elmegyünk pesten vmelyik turiba :)

Krém,
nagyon jó az új kecoban :) főleg hogy külön vagyunk, azt csinálunk amit akarunk, rendezgetünk stb.
hogyhogy vizes még a beton??? lemaradtam? :?
és akkor most kb mikor tudtok költözni?

Böbi,
Gyöngy tündéri :D a 3dik kép tuti :)

Fülbevaló,
ha lány lett volna, én lehet hogy kilövetném kicsi korában. Én pl utáltam hogy mindenki fiunak nézett :D elég későn lett kilőve a fülem.

Anyettka,
írországban merre vagy? én tavasszal voltam dublinban, nekem nagyon nagyon tetszett.

Annus, merre is van az a turi ahova jársz?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na kezdem az elején 16 hetesen voltam 4D-n otthon ahol megállapították, hogy a placenta mélyen van . Ami nem lenne nagy baj ha 2004-ben nem lett volna kismütétem ahol nem ment minden simán ! Na mindegy én + állok a dolgokhoz ! Szóval úgy néz ki nekem is császárom lesz ! De ez még nem biztos ! Ja és nekem a doki is fontos lehet, hogy amien fiatal vagyok ezen a téren annyira prűd ! Nekem nagy biztonságot jelent ha ott van az én dokim ! Nála voltam legelső alkalomtól kezdve mindig ! Sőtt még nála is születtem ! :roll:
A csp, gyes-t, gyed-et itt kapom mivel apa itt dolgozik ! Sőtt még apának utalják adig míg othon vagyok ! :)
Roscreában lakunk !Ha ránézel a térképre pont a közepén van !

KépKép
anyettka
 
 


Ezt az 5 hónapot én sem értem. Gyöngynek már 3 hónaposan volt útlevele, miért kell októberig várni????
Vendég
 


Eszter
De jó !! :)
A parketta előtt a betonra raknak padlopont (hú lehet hogy nem így kell írni), de mielőtt leraknák, bemérik műszerrel, hogy elég száraz e a beton, mert ha nem, felpuposodhat az egész :o , hát nálunk eltér a szám pár tizeddel, és nem kockáztatunk, várunk, és fűtünk ezerrel, hogy száradjon, jövő héten újra mérik. Remélem már jó lesz, festés is kész, bútorok szinte mind készen várnak minket a raktárba :) Azért a célegyenesbe vagyunk mi is!
Költözés: hát tudod kb 1 hónap :lol:
krém
 
 


Helló!

Na én itten az ellentábor: én a kislányomnak biztos kilövetném a fülét. Természetesen előtte tájékozódnék, hogy milyen a megfelelő egy ilyen pici lánynak. Én a sajátomat imádtam! Főleg, mert rövid hajam volt, sok kék ruhám, és be is vonult a családi legendáriumba az a 23 éves sztori, amikor a liftben egy részeg dohányzott, én meg kzöltem, hogy "Itt tilos dohányozni!" Mire ő: "Öcsi, neked nem osztottam lapot!" Mire én: "Nem vagyok öcsi! NEM LÁTJA HOGY FÜLBEVALÓM VAN????"

Húúú, örülök, hogy jót nevettetek, de nekem meg totál lelkifurdalásom van, hogy a drága kisfiamat egy nyilvános fórumon "lemúmiáztam" Aszottra ráadásul! Hát milyen anya az ilyen?! :oops: :shock:

Ma kezdődik a műkorcsolya EB, nagy fan vagyok!! Nézi még valaki?

Hencsó, totál befostam, de jó, hogy nincsen semmi baj!

Hean jelentkezz!!!

Február 5-én jó lenne a kismama relaxáció? Ezt végül is minden Szent-Imréstől kérdezem! Ki jönne, csajok?

Na, megyek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Vicces! :-)

Kép
Vendég
 


Ahoz, hogy az országból kiengedjék vannak bizonyos oltások amiket meg kell kapnia !
Mire idekint elintézett minden papírt az ismerősöm és haza tudott menni a baba 5 hónapos lett ! :)
bocs nem olvastam vissza csak írtam ! :oops:

KépKép
anyettka
 
 


Böbi :Annyira aranyos a fényképen !!! :) :D :lol:

KépKép
anyettka
 
 


Szofi, én mennék, de sajnos nem tudok. Egyrészt korai az időpont, nekem másfél óra az út, másrészt Gyöngyvirágot nem tudom hova tenni. :-(

hean, tényleg jöhetnél már!!!!
Vendég
 


Zsófi négy hetes volt, mikor útlevelet csináltattunk neki, alszik a képen :lol:
Vendég
 


Panndi, gondolom Nektek is kellett Bécsbe, nem?

Anyettka, megjelöltelek iwiw-en, de írni már nem tudtam, mert elszállt az iwiw, én vagyok! :-)
Viszont én most valamiről lemaradtam. Kérdeztem pár napja, hogy mikor mész vissza Írországba? Arra írtad az 5 hónapot?? Vagy arra, ha onnan jönnél haza?
Vendég
 


Böbi október közepén jövünk vissza akkor lesz 5 hónapos Lívia !

KépKép
anyettka
 
 


Mostmár nem muszáj útlevelet csináltatni, mert kaphat a baba az anyuka kérésére személyit ingyen. De persze ez csak EU-n belül jó. Viszont persze, hogy kell egy ilyen kis törpének is vmi! Hát különben ki lehetne csempészni a gyerekekekt! Nem tudná senki, hogy tényleg az anyja viszi, vagy a gyerekrabló... :roll:

Szofi! Igazán semmi baj. Én azért is nem reagáltam, mert bár vicces, de tartottam tőle, egyszer csak inkább rosszul fogod magad érezni tőle... :) Mármint ez nem azt jelenti, hogy rosszul is kell érezned magad, csak én így szoktam lenni... :)
Vendég
 


Böbi: bizony, amiatt kellett, bár senki sem kérte :lol:
Vendég
 


Gyöngy nagyon édes az útlevelen :) De a cserkós kép sem semmi :lol: :lol:

Heni,
szép súlyban van nagyon Napsi szerintem!

emese1979
 
 


Krém,
:D kb 1 hónap :)
most már csak kiszárad a beton.
reméljük :)
de legalább mindenetek megvan már. Mi még nem vettük meg a konyhát, jó lenne már elintézni azt is :)

Szofi, nem az aszott múmiázástól leszel rossz anya :D
kép nincs a picifiuról?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hú, csajok, tök jó oldalra bukkantam. Filmeket meg rajzfilmeket töltök olyan 200-300 kb/s-val, állat. 3 napos regisztrálás 1 sms, 240+áfa. Az tömérdek mesefilm, meg esti mozi apával. :-)
pumuklii
 
 


Köszi Emese bízom is benne mert sajnos Drága Domikám mindig kicsike volt és ezmiatt szörnyen éreztem mindig magam :'( És bízom benne hogy nem az én méreteimet örökli majd hanem Apájáét bár ő sem annyira magas de tőlem másfél fejjel azért igen és mióta újból együtt vagyunk jó sújban is van a Drágám :D

Böbi nagyon jók a képek ;-) Főleg a 3-as számú :D Mikor kislányok voltunk hugommal nekünk is volt minden nyáron ilyen fülbevalónk :D ;-)

Anyettka: hát nem lennék a helyedbe Nagyon sok Kitartást kívánok neked Tiszta szívből! És bízok benne hogy hamar el fog telni az az idő amit nem lehetsz pároddal együtt Sok erőt!!

Szofi: szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod az "aszalt múmiához" Én a 16. Uh-s képre azt mondtam hogy olyan mint egy csirke embrió persze az én családomból is kitört a nevetés de azért ők is azt mondták hogy ne mondjak már róla ilyet :D Aztán még többször megemlítettem a csirkés embriós becézést mert azon a képen tényleg olyan :D És poénnak szántam én is!

De én is kíváncsi lennék a kicsi fiadra ha tudsz dobj fel róla képet légyszi én várni fogom! ;-)

Hean hol vagy már????? Gyere mert Izgulok már nagyon!!! Siess!!

Harhaj: Neked sikerült már Anyukáddal közölni a kisunokát?!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Pumukli tök jó lehet engem is érdekelne de beoffolt Párom hogy van torrent :( Pedig biztos tök jó

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Egy proframot kell letölteni hozzá, nem torrentet...
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni, reagálni most nem tudok.
A lényeg: Áron úgy tűnik egészséges, kromoszómarendellenesség nem látható!

Majd még jövök!

Kép

Kép
hean
 
 


Na örülök Hean!!!! És akkor Gratulálok hogy Egészséges a te babád is!!! Örülök tény leg neki nagyon :) És ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem miért is kellett nektek amnió mert szégyenlem :oops: de már elfelejtettem! Ha túl indiszkrét a kérdés nem muszáj válaszolnod!Csak érdekel :oops: :)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Hean, nagyon jó hír :D :D :D :D :D :D :D :D
Sok boldogságot nektek :D

Kép
Kép
zili
 
 


Hean!!!

Tök jó h minden oké!!!Akkor már te is megnyugodhatsz!!!

Eszter!

Nagyvárad téren kell leszállni,és a város felé elindulni.Kb a Bárka színházzal szemben van,szerintem nem nehéz megtalálni :wink:

Nálam most akkora mozgolódás van...úgy néz ki ma van a buli nap odabenn :lol: Valószínű h ma nem fogok tudni aludni....

annus11
 
 


Annus, köszi, megyünk is megnézni :)
Nálam is bulinap van :D pedig ilyenkor még aludni szokott, csak 9-10 felé szokott felébredni és kirugni a hasamat :)

Hean, örülök, hogy minden OK.

Elég szarul lettem...hasmenés ezerrel...nem tudom mitől. remélem nem a hányós hasmenős vírus...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hean:Nagyon örülök hogy minden rendben!Most már nyugodtan telik akkor a terhesség.

Böbi:Gyöngyvirág nagyon édes a képeken!Már alig várom hogy lássam élőben is.Ugye hozod majd magaddal???

Eszto remélem semmi komoly nem kap el.!!

Picihencso:Szerintem sem kicsi Napsugár,meg még most kezd majd jobban husisodni!!

Anyettka:Kitartás neked apa nélkül.Én nem tudnám végig csinálni nélküle,bátor vagy.

Délután ujjfestékeztünk Grétivel,nagyon imádja.Most meg harmónikázik az apjával.

Nálunk is buli van,Hanna mindjárt kijön a hasam aljánál. :lol:

Én is kedvet kaptam a tesz veszes vásárláshoz.Majd nézelődöm,apa úgyis szokott ezt azt venni.
Amúgy érdemes mondjuk új babakocsit rendelni onnan??Vagy webáruházból??

Szép estét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na nekem még hányingerem is van....ajaj :roll:

annus11
 
 


Annus te mikor teszel képet a Izabelről? Megnéztem a blogodat oda hát ha tettél már fel de ott se taliztam! Kíváncsi vagyok rá is mint ahogyan mindenkiére ;-)

Húúú Eszter akkor jobbulást és remélem semmi rosszabb nem lesz !

Anita köszi a megnyugtatást sajnos nem tudom összehasonlítani a két gyerkőcöt mert tavalyi költözködésben építkezésben valahová elkeveredett Domika paksamétája csak a zárói vannak meg ! :( Azért kíváncsoi lennék a különbségre! de se baj remélem jól fog csperedni ez a kis PöttömPannám :D

Még azt szerettem volna mondani hogy én már egy hónapja nem szedem az ELEVIT-et és azóta igaz a szorulásom megszünt de alig eszek :( napi 2x max és nagyon ritka a 3 félek hogy nem fogom jól táplálni a Picit szerintetek akkor újból elkezdjem szedni?

Ja és egyébként én minden nap 1 szemet szedtem belőle!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Heni:Én is az elevitet szedtem Grétivel is meg most Hannával is.De abbahagytam mert székrekedést okozott.Így már most jó pár hete a hipp natalt iszom minden nap.Nekem nagyon bevált.A vérképem tökéletes mióta iszom.Ja és rengeteget eszem.Szerintem próbáld ki nyugodtan,nekem jobban bejön mint az elevit.Minden vitamin benne van,kivétel a D,de azt napi egy csepp vigantol olajjal korrigálom.

Annus mitől???Remélem nincs baj,és csak Iza rendezkedik.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Heni írod,hogy pici vagy és ezért lesz császár.Akkor lehet nekem is emiatt hogy pici vok állt le a lepény és indult be a szülés???
Lassan akkor rákérdek a dokimtól,bár az elején annyit mondott hogy nem biztos hogy most is úgy járok.
Meg már a második terhességnél jobban tágulnak a csontok,nagyobb a hely.Nem???

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hean : örülök, hogy minden rendben nállatok és egésséges a te babucid is !! :D :D

Csajok ez nem a bátorságon mulik ez van ezt kell szeretni !!! :lol:

KépKép
anyettka
 
 


Anita mien árban van ez a Hipp Natal és mennyi időre elég egy "adag"? Mert amúgy az igazat megvallva az ellevit csak 30 szem és 3000 FT

Szerintem nem azért állt le tuti valami érte vagy okozta de nem az hogy kicsi vagy szerintem! Max a szülés indulhat hamarbb be mivel nem fér a babuci és megindul kifele! Nekem domikánál még nem volt sehol a cysta és már a 12. héten megmondták hogy készüljek fel a császárra mert kicsi a csípőm és nem fog annyit tágulni hogy kinyomjak egy 3 kg-ós gyereket!

Meg a Barossba ha már valaki császárral szülte az első gyerekét annak általába nem hagyják hogy a többit vagy a következőt spontán szülje persze vannak kivételek azért mondom hogy általában! Hát még én sem konzultáltam erről még a Docnsemmel de szerintem következő alkalommal megkérdem mert azért kíváncsi vagyok az ő véleményére de ha ő azt mondja hogy nem javasolja hogy spontán szüljek akkor nem fogok ellenkezni! Meg meg akarom már most beszélni vele hogy szeretném ha anyukám bent lehetne megint velem a szülésen mivel párom nem hajlandó bár lehet hogy nem is baj! :D lehet hogy csak nagyobb nyűg lenne mindenkinek! :D vagy ott ájulna el a fejem fölött miközben felvágják a pocimat :D

Egyébként én is észre vettem hogy már dupla olyan széles a csípőm mint volt na jó nem dupla de jóval szélesebb mint volt hát majd meglátjuk mit mond Docens úr erről meg hogy Napsugár mit szól mindehez ;-) :D Hiszen róla van szó majd ő eldönti :D

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


http://www.catholicmediahouse.com/store ... M_HYP-0001

Ezt most leltem ,nagyon megható.Alig várom hogy Hanna is megszülessem.Most pityeregve itt ölelgetem Grétit,ő meg nem érti mi van. :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Heni A dm-be 900 ft.2x120 ml van benne,vagyis 12 napra elég,mert egy nap 20 ml kell belőle.De van olyan hogy nem iszom minden nap.Tudom ajánlani,nekem nagyon jó.

Köszi a nyugtatást ari vagy. :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én meg most kezdtem el szedni még a Cebiont napi 25 csepp! Igaz ez csak C vitamin de ez is több mint a semmi! Már több napja nekem is nagyon sokat izeg-mozog az én kis Sugaram is! :D És képzeljétek már vagy 3x 4x is megnéztem a videót tegnap óta hát..... Nem tudok betelni vele!

Sokszor egyébként nekem ez rossz :'( Hogy ennyire örülök ennek a kislánynak sokszor már szégyenlem magam és magamban szidom magamat ! Nagyon rossz hogy a Kisfiamnak nem tudtam ilyen intenzívitással örülni persze neki is is nagyon örültem és nagyon Boldog voltam amikor megszületett de az a sok fájdalom és bánat elnyomta ezt a határtalan boldogságot amit most a kis lánynál érzek :( Ne haragudjatok de napok óta bennem van ez az érzés és még senkinek sem beszéltem róla és most kijött!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Anita még annyit szeretnék kérdezni hogy van neki valami íze (finom?)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Olyan mintha simma rostos lenne,de van egy pici utóíze!De kibírható.

Szép álmokat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hean, örülök, hogy minden rendben!!!

Jobbulást a rosszullévőknek! Akár hasmenés, akár hányinger...

Mi megyünk lassan feküdni (mármint Samu), de sztem én már nem jövök ma. Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Én is bátran ajánlom a Hipp Natalt! Én sem naponta iszom, most már, de kevésbé csinál étvágyat, mint az Elevit, és olcsóbb is! Meg szerintem az Elevit olyan nagy és büdös, hogy én anno rendszeresen hányni akartam tőle! Bocsi!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: