Új privát üzeneted érkezett!

UI: mindenki az autóját keresi a parkolóban KépKépKép
Lehet mire egyet letakarít, arra veszi észre hogy nem is az övééééééééééé
KépKépKépKépKépKép
drezsy
 
 


Szép jó reggelt Nektek is. Itt nem esett semmi. (Miskolc)Persze csúnya, szürke minden. Gondoltam is, be kellene menni egy szép, színes boltba. Pédául egy szalvétákat árusító helyreKépKépKép Semmi esély rá. Apa megölne.

SzandraKép Reméljük nincs semmi gond, hogy nem jelentkezel.Kép

A repesztédhez annyit: igaz én szeretem csinálni, de nekem repedt a lakk mindíg és minden irányban. Ilyen gondom soha nem volt. Az volt a baj, hogy állandóan belefestettem a már repedezett részben.

DrezsyKép

Jah... Hát semki sem lehet tökéletes...Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!

Mégiscsak gondolkodtam ezen a dolgon (mármint hogy mennyire elég a repesztőlakk), és hát az 50 ml-es repesztőlakknak 4-5 keret után kb az 1/8-a fogyott el. Szóval kiadós.

Jubi

Ui.Kész felüdülés téged olvasni, kora reggel kicsattansz a jókedvtől Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Koda
de, én KépKépKépKépKép

Drezsy
de jó kedved van, már át is ragadt rám Kép

zsu
tényleg nagyon jók az alkotásaid, a polc nekünk is bejön nagyon Kép ma már megpróbálok én is felrakni

Koda
én ma megyek boltolni Kép most aőánk sem öl érte - tegnap elkezdett ő is alkotni, ilyenkor megérti. Ő most épp fest Kép vagyist most dolgozik, de amúgy Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Íme a <a href="http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1433&page=4&image=34711" target=_top>go-go</a> táncosom és a <a href="http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=694&page=4&image=34713" target=_top>játszóvödre</a> ez utóbbi kép egy olyan albumban van, amiben a Börzsönyben sátorozós képek vannak, ha valakit érdekel, nézzetek meg minket Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Drezsy!
Azért annyira hideg csak nincs...Kép
Nálunk most kezdett szakadni a hó, de még nem marad meg.

Koda!
Mingyááá írok mélt!Kép

Ane!
Nem néznéd meg nekünk a ezt a vizivilágos szalvit?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata007
Okés, megnézem. De most itt is eléggé havazik, úgyhogy csak ide megyek az Üllőire. Majd hétköznap bemegyek a Síp u-ba is, ha itt nem lesz, szólj rám, megnézem ott is.
a

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


KépVvilágosok!
Még anno csináltam egy vvilágos képet a sz. alsó feléből, a felsőből kivágott állatokkal pedig most ezt: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/vizivil_gos_ceruzatart_2.JPG http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/vizivil_gos_ceruzatart__1.JPG
Itt pedig már birtokba is vették a fiúk Kép : http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/a_fi_k.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi

Bocs,most jutottam ideKép!Én a glettes keretedre gonoltam,amiken kiállnak a darabok.Lett már belőle vmi?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Lett bizony: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P3020012.JPG a'la vaníliás süti Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Halihóóóó!

Nincs olyan szerencsétek, hogy csak úgy odafagyjak a hólapáthozKép
Még csak a kezemben sem voltKépKép
Sűrű volt a hétvége, nem jutottam a gép elé.
Voltam a Pecsába a kézműves kiállításon, de sajnos nem kaptam vizivilágos szalvétát.
Ellenben a világvégi lelőhelyen azt mondták, hogy érdeklődjek csütörtök környékén, mert lehet, hogy jön.
Aprópopó: pestiek előnyben, állítólag az Oktogonnál van egy kreatív bolt, és nekik van.
Sajnos nem tudok elmenni megnézni, mert Apa megint elvitte a kocsitKép

Ánizs!
Nagyon szépek a munkáidKép

Ane!
Pesti vagyok.
Még mindig ott van a cseréim közt a 2 Monet, nem kell a kutyának semKép
Kéred őket?
Nem semmi a gogo-s kis hölgyKép

Jubi!
Olyan repedéseket szeretnék mint, amilyen a narancsos képed kerete.
Nagyon profi.
Kéne indítanod egy repesztő tanfolyást, lájvKép

Zsu!
A polcocskád (is) nagyon bejöttKép

Koda!
Aranyos vagy, hogy agódtálKép

Drezsy!
Hi-hi élekKépKépKépKép
krampuszmama
 
 


Jubi!
A kulcsos szekrényke vett darab. Az íroszerben vannak hobbyművészes dolgok.Onnan valósi.Szerintem a vv-szalvétával csak fájdítottad a szíveket!! Ja, és a múltkor olvastam, hogy vv-s szalvéta, és úgy írtam le, hogy valóvilágos...
Ane!
Hogyhogy nem ti nyertétek a szörvájvört? A kiscsaj gogo táncos, és részt vettetek egy túlélőtúrán...én tutira rátok szavaztam volna!!
Kép
Drezsy!
Tök jó, hogy ilyen a kedved, rám is ragadt.Csak majd apa nem tudja, miért vigyorgok folyton!
Hó ügyben nálunk semmi! Minek vettünk vajon a gyerkőcnek szánkót, meg extra vízálló, extra béléses cipőt??
Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SzandraKép
VégreeeeeeeeeKép

JubiKép
Szerintem is csak fájdítani akartad a szívünket a vv halacskás tolltartókkal. Csak ültem itt és irigykedtemKépKép

ZsuKép
Sose bánkódj. Mire ott elovad, felénk biztos lesz szánkózni való havacska...
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szandra!
Ha van webkamerád akkor "lájv" is meg tudom mutatni a repesztést Kép
Egy kis időjárásjelentés: Debrecenben hétágról süt a Nap, és egy csepp csapadék sem lóg a levegőben (na ezt jól megaszondtam) Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda! Én natúrnak hívom a keretem színét, úgy kevertem ki fehér okker diszperzit szinezőből, úgy vettem észre, hogy szinte minden falhoz megy. Igen használok aranyat, eddig a Deka aranyát, de most elfogyott, és a régieknél olvastam, hogy aranyszínű temperát használnak, most kipróbálom. A házas képet igen!!!!!! kérem!
Kataoo7 Köszi, hogy megmutattad a többieknek a munkáimat és hogy küldöd a szalit!
Juborka és Koda! Azonnal módosítom a profilomat és látható leszek!
Zsuzsimanó! Ugye hogy klassz kölyök! És nagyon sokszor a bánatomat örömömet is csak neki mondhatom el! A nagylányom teljesen más tipus! Gyönyörű lány, de nem tudok hozzá úgy fordulni mint Barnához!
Anemona7 már üzentem neked, hogy itt vannak a szalik /Monet/!
Koda! Táncoló párt nehéz beszerezni Ihr, de megpróbálom!
Jubi! A ráncosodás nálam úgy szokott sikeredni, hogy amit nagyon szépre akarok csinálni, az ráncos lesz. Vissza szoktam szedni a szalit és újat ragasztok, de ennél csak egy szalim volt!

Mindenkinek köszönöm a dícséretet! Azóta megint készültek új munkák, azt is meg szeretném mutatni, hogy milyen az, amikor elszúrom a repesztést és mit csinálok belőle!
anizs007
 
 


ÁnizsKép
KicsiszívemKép
Ne légy má' olyan szerény. Milyen szalvéta kellene még??? Ha nem választasz, akkor kapod, amit én küldökKépKép A táncoló párnak nagyon örülnék ha találnál!!!!

SzandraKép

Én nem látok a cseréid között Monet szalvétát! Vagy csak nem ismerem fel???Kép Én is nagyon keresem ezeket!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép
Itt a konyhám 85%-osan. Még van rajta mit alakítani, de már kezd hasonlítani. A pultot is leöntapadóztam kék márványossal:

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/34771.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/34773.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/34774.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SOS! Nem tudom beilleszteni a munkáimat a profilomba! KÉrek segítséget!!!!
anizs007
 
 


Koda!
Nekem tetszik a konyhád.
Nekünk ugyanilyen konyhánk volt a Szentistvánon (ott is laktunk). Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Koda!
Nagyon jó lett a konyhád!!Kép Tudod mi jutott eszembe? Én még lecserélném a fogantyúkat is, és akkor teljesen ÚJ lesz!! Gratulálok!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



Koda!
Hát ez gyönyörűségesen szépséges!!
Jubi!
Nagyon bejönnek a ceruzatartóid!
Drezsy!
Behavaztak???
Zsu

Kép

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Minden érdekelt figyelmébe szeretném ajánlani a csere-bere topik 19óra 22perces hozzászólását.
Kép
Szandra
krampuszmama
 
 


Koda!

Szuper a konyhád!!!!!

Sajna nekem napok ota nincs idöm alkotni, de remélem lassan eljuotk odáig. Tele vagyok ötlettel?)
musi
 
 


Sziasztok!

Készen van pár munkám, képet is csináltam, de már nincs időm felrakni.
Dedem lefektetem és jövök.Kép

K.

Ui: Koda! Van aranyozott szélű képem is...Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Na, én is ideértem. Nőnapoztunk egy kicsit.

JubiKép
A fogantyúkat nem lehet megmozdítani, ezért maradnak a helyükönKép

GyöngyöskeKép
Én is a Szentistvánon lakok!!!! Azért ismerős a konyhabútor.

ZsuKép
Köszönöm neked is a dícsérő szavakatKép

MusiKép
És mik azok az ötletek. Elárulod nekünk is? Vagy csak ha kész vagy velük???

KataKép
Lássuk a medvétKép

Segítseteeeeek! Hogy kell a patinát használni? Mert megvettem, de még soha nem használtam. Képetek nincs véletlenül, ami ezzel lett átkenve?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata007
Itt nem volt, de megnézem majd az Oktogonnál neked talán holnap Kép

Szandra
Hát hogyne kérném!! Szeretném... ha már arra a fránya kiállításra nem lehet bejutni. A sorbanállás nem az erősségem Kép

zsuzsimanó
hát köszike, tudod ez nem a mi stílusunk és különben sem néztem volna jó szemmel ha összeáll StohlBucival KépKép
Mellesleg abban semmi túlélősdi nem volt, hogy ott éheztek hat tonna gyümölcs között és még orvosi felügyeletük is volt nap mint nap.
Szánkónk nekünk is van, de használjuk is! Igaz fel kell autózni a Hármashatár hegy tetejére, de ott van hó rendesen. Meg goretexes bakkerja is van a csajnak Kép

Koda
Jó a konyhád!!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


kata
már láttam, Szandra ad, akkor okés Kép

Szandra
Nekem is csak negyedek kellenek Monetből

a

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Koda!

12 alatt? 2/1 ?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Koda!Kép

Írtam mélt!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Jubi!
Sajna nincsKép

Koda!
Szépen haladsz a konyháddal, és továbbra is nagyon tetszikKép
Nekünk is ilyen volt a József Attilán a Pöttyös utcábanKép

Ane!
Küldöm, ha küldesz a mail-emre címetKép
Voltam a Monet kiállításon.
Nagyon szigorúak a teremőrök. Abba is belekötöttek egy lánynál, hogy hogy tartsa a táskáját. Nem lehetett keresztben a vállán.
Kötelező haladási irány, stb.
Picit csalódott voltam, de nem igazán tudom megfogalmazni miért. Talán egy kicsit lelketlen így, hogy hering módjára állnak az emberek.
krampuszmama
 
 


Na itt vóónék!Kép

Szóval ma nagyon belehúztam.
A SÜNIS ilyen lett. Maradtam a barna keretnél.
A TÖKÖSNÉL végül ezt próbáltam meg. Nem tetszikKép, de talán majd a lakkozás dob rajta.
A KÁLÁT zöld kerettel kérte anyósom. Ez sem tetszik, de talán ezen is dob a lakkozás.
APIPACS kimondottan jól mutat, bár a kép nem adja vissza teljesen.
Aztán a RÓZSÁK VÁZÁBAN, hát ez nagyon szép lett. Itt sem adja vissza annyira a kép, mint ahogy kellene. Koda! Dancsi lányom amikor meglátta ennyit mondott:"Asztaaa! Húúúú de klassz!"Kép
És még egy ráadás: SÜNIK zöld háttérrel.

Jubi!
Jól felhergeltél azzal a vv-os cerkatartóval, ami rendesen tetszik.Kép Persze akkor még nem tudtam, hogy hála SzandránakKép, nekem is van már ilyen, bi-bííí!Kép
A ceruzatartóidnak mi az alapja? Milyen doboz?Kép Nagyon tetszik a két új is. Meglepem egy pár ilyennel a lányomat.Kép

Ánizs!
Elfelejtetted módosítani a profilt!!!! Cavinton??????Kép
Bocsi, most olvasom, hogy nem is magadról akarsz képet odarakni.Kép
Különben be kell lépned a profilba, ott a fiad képe alatt, tallózás. Kikeresed a képet amit be akarsz oda rakni, majd elmented. Majdnem a tallózás alatt van a "A profilban történt változások mentése", azzal. Nem kell meglepődni, a régi kép fog látszani. Zárd be a profilt, majd nézd meg bármelyik hozzászólásod. Ott már az új kép lesz, ha mindent jól csináltál.Kép

Koda!
Szuper lett a konyhád!Kép Minden elismerésem!Kép
Apa nem unja még a száraz kaját???KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


GyöngyöskeKépKép
Igen, igen! 12 2/1. Már nagyon izgulok!! Mél nem jött még átKépKép

KataKép
Apa egy türelmes kis bírkaKép. Örül, hogy nem kell 150 ezer forintot kiadni egy bútorért. Azért ma az anyukája adott neki főttkajátKépKép
Most üzeni Neked,hogy : DEEEEEE! Unja már!!!
A képek tuti jók! Még az is, ami neked nem tetszik. Az nekem annál inkább!

SzandraKép

Pusssszantás

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata!
Jók lettek a képek, főleg a vázás tetszik nagyon. Pont ilyen színű sünist csináltam én is csak negyedest.

Szandra
Kép
krampuszmama
 
 


Köszike nektek!
Lett egy kis önbizalmam!Kép

Szandra!
Emlékszel? Azt Tőled kértem anyunak.Kép Tényleg tetszik nekem is, nagyon.Kép

Koda!
Ugye, ugye!Kép Szegény apa.Kép Éhezik, Te meg kreatívkodol.Kép
Különben én is így voltam a konyhaszekrénnyel. Nem volt fedezet másikat venni.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda!

Apának holnapra:
Kép

Szandra
krampuszmama
 
 


Koda!

Én meg sütök neki palacsintát, desszertnek!Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SzandraKép

Apa teljesen meghatódott!!! És öcsémnek is nagy örömöt szereztél, amikor mghallotta, hogy küldöd Che bácsit!!Kép Mondom: kérjéééél már Te is valamitKépKép

KataKép
Ne félj, apa épp most falatozik az új konyhapulton.KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Most már menjetek a francuba...._KépKépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Kép

Kérek engedélyt megszólalni!Kép

Csak nem bevágódtunk apánál? Inkább örülj neki!Kép Tőlünk kap főtt kaját, Te meg nyugodtan festegethetsz!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Engedély megadvaKépKép

Apánál tényleg bevágódtatok!!!KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ma is esik a hó
ma is itthon lesz a párom, ma sem fogok tudni semmit csinálni, se neten, se amúgy...
amúgy csináltam egy undorító képet a napokban, hát ez rendesen el is vette a kedvemet az alkotástól. valahova jó mélyre kellene rejtenem, hogy még csak véletlenül se lássam, talán akkor túlélem
tök jót akartam, és naon rusnya lett...

azé majd megmutitom,ha rászedem a szomszit hogy szkennelje be ezt a förmedvényt.

Kata!
hát nem irigyeltelek amikor pl a kálás képedet néztem, az a sok "aranyos" Kép ciráda. brrrrrrr,elég macerás lehetett....

Koda!
már akartam kérdezni: mondtad hogy a munkalapot is lefóliáztad. Ez jó ötlet volt? most marhára kell rá vigyázni, hogy forró cuccot még véletlenül se tegyél rá, meg a vagdosásnál is. nem?
amúgy nagyon tuti...
én is kicsit "felújítottam' anno a k.bútort, de én egyszerűbb módon...majd talán megmutatom én is.

ma megint városolok - babakocsiveszek, meg ilyenek. na pusszantás és jó alkotást.
hali

drezsy
drezsy
 
 


Kata007! SOS ismételten! Nem a képet szeretném módosítani a profilomban! Barna ott marad! A munkáimat szeretném megmutatni, ha már csináltam egy ilyen albumot. Azt nem tudom bemásolni a pfofilomba! Kérek segítséget!
anizs007
 
 


DrezsyKép
Sajna le kellett öntapadózni, mert nem volt más lehetőség. Amúgy se tettem oda semmi forrót. Hisz nem is főztemKépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!
Látom szétszórt vagy és rosszkedvű (Tőled szokatlan módonKép. Az "aranyos" nem kálás és a kálás nem aranyos. Mindegy, csak keverted a szezont a fazonnal.Kép
Egyeltalán nem volt macerás. Az aranyozást lakkfilccel csináltam, tehát csak egy húzás volt mindhol, a többinél a rács pedig szivaccsal van bedörzsölve, olyan körkörösen.

Azért a förmedvényedre kíváncsi vagyok.Kép

Ánizs!
De hát ott van a munkáid címe.
Írok mailt.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda
ó egy egyszerű bögrényi tea is megtaszi hatását sajna, amikor még albiztam sikeresen eljátszottam ezt, aztán dekorálhattam újra a pultját Kép
Megcsináltam a fahéjas keretet, kapott egy <a href="http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=694&page=4&image=34871" target=_top>kálát</a> + itt egy másik <a href="http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=694&page=4&image=34870" target=_top>almás</a>, a keret a párom szerint tiszta mahagóni - legalábbis ezzel etet mindenkit Kép
Nekem még mindíg nem jöttek meg a szalijaid Kép és neked???

Kata007
Szerintem a sünis zölddel jobb, mint barnán, viszont a rózsák tényleg húúúúúúúúúúúú

drezsy
jó városolást Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


AneKép

Én se kaptam tőleg még semmitKépKép csak ide ér már! Pedig esküszöm, hogy egyszerre adtam fel őket a múlt héten.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!
Emil ment!!!

ane!
Megkérhetlek valamire? Ugye nem fogsz megharagudni?Kép
Amikor linket raksz be ide, akkor azt a következő paranccsal írd már be légyszi: newurl {URL, szöveges leírás}
Persze a newurl elé és után nem kell szóköz. Én csak azért raktam, hogy ne vegye parancsnak. Így új ablakban nyílik meg a linked.
Szerintem tuti járt már úgy más is mint énKép, hogy rákattintott a linkedre, megnézte, aztán automatice zárta be az ablakot. Persze ezzel együtt a topicot is és amit addig bepötyögött, azt is.KépKépKép

A kálásod marha jó (az almás isKép)! Nekem is van egy fahéjasom, de nem tudtam mit rakjak rá. Jó ötletet adtál.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Mi van csajok?Az én cseréimből nem kell semmi senkinek? Pedig nálam van Monet is!
Kata007! Akkor én miért nem látom!
anizs007
 
 


Jubi

Nagyon jó lett!KépÍgy lefestve már másként néz ki,mint amikor natúr tetted fel!Nem is lett volna olyan,mint amire én gondoltamKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?