Új privát üzeneted érkezett!

1 szálpasi!

Annyira gyönyörűek a picurkák! Remélem mostmár hamarosan otthon lesznek. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Drága Hanna!!!

Hatalmas GRATULÁCIÓM itt is!! :) Legyetek Nagyon, nagyon Boldogok!!!! :) Gyönyörű kisfiú, tiszta anyja!!!! :) Sok-sok tejcit és NE legyen hasfájós azt kívánom!!!! :)

puszi Nektek!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Pasi :D
írsz mailt?
akkor tudunk egyeztetni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

icsilya: írnék, de úgy tűnik, nem csak az iwiw sz*r, hanem az egész origo részleg, freemail se műxik:-(
1szálpasi
 
 


1szálpasi, nagyon szépen növögetnek a kisbabáitok. Szerintem egy-két nap és hazajöhettek! :lol:

Itten van az én kisbabám:

Kép

skrisz72
 
 


és akkor a mai friss:

60-70 grammokat pusztítanak a manók, nagyon ügyesen:-)
dani 3340 gramm, réka 2060 gramm....vanda pedig iszonyítosan jönne haza, azt mondta, hét végére, ha máshogy nem, saját felelősségre, de hazahozza a gyerekeket....bár ha réka továbbra is ilyen szépen fejlődiik, nem kell még ez sem, jöhetnek "simán" :-)
a lényeg, hogy önállóan esznek és gyarapodnak:-)
1szálpasi
 
 


1szálpasi! ÓRIÁSI HURRÁ!!!!

skrisz72
 
 


1 szálpasi!

Nagyon szuper!

Skrisz!

Szépek vagytok ti is! :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Orsi!
Ha le lehet dönteni tényleg a streetyt az szuper, mert amúgy tetszetős nagyon, elraktározom a infót.
Köszönöm a verdám nevében, nagyon szeretem, hibátlan darab, sosem volt semmi bajom vele. Meg egy babával teljesen komfortosnak gondolnám még.

Skrisz!

Nem látom a babácskát!!!!! Help!!! Ennyire vaksi lennék??
.........
Okés alaposabb tanulmányozásba fogtam, jelentem MEGVAN!!!!!!!! :D

Pasi!
Nagyon gyönyörűek a srácok!!! De Dani ennyit hízott volna egy nap alatt?? :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
a babát a gerince felől látod, háttal van nekünk, középen ami látszódik, hogy végigfut a gerinc, felül a feje - elmosódva- oldalra a végtagjai és a lábai alul.
szerintem

streety jó kocsi, nézd majd meg élőben. Én egy külföldi honlapon láttam róla egy ledöntött képet, utána bevittem Lilit és belepróbáltam hason :) egy télen át használtuk úgy, hogy ebben aludt hason.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


1szálpasi!
Gyönyörűek a babák! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi!
Igen megtaláltam, a "kiveri a szemem" esete volt.... :oops: szép nagy babácska, kisebbet kerestem.
Gondolom akkor tavaly télen használtátok Lilivel...mikortól lehet egyébként a picurokat sportkocsiba tenni? A leírásokban 6 hónap van, de akkor gondolom ti már hamarabb bevetettétek.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :lol: :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Szép estét!

Pasi!Nagyon édesek a picik!
Krisz!Egy kicsit meregetnem kellett nekem is a szemem:), de ha jól tudom, holnap és holnapután is lesz fotó :) Ugye? -Örülök, hogy minden rendben!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Skrisz!
Nekem nincs ilyen egész képernyőt betöltő 2 D-s Uh-képem, az Istenhegyin csak 4 D-set kaptam, a sima 12 hetesen meg nem kaptam :? .....addig meg csak maszatok-pacák vannak, meg miniegerek :roll: Ezért e bénázás.......
A 4 D-s képen meg úgy néz ki mint egy már kicsit leszopogatott gumimaci... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:A leírásokban 6 hónap van, de akkor gondolom ti már hamarabb bevetettétek.

ez csak attól függ, mennyire tudod ledönteni a kocsit. Ha teljesen, akkor újszülött kortól is használhatod. Ha hason alvós a baba, akkor amíg nem tanul meg háton elaludni, kell a vízszintes kocsi. Ha háton alszik és a kocsi 160-170 fokig dönthető, akkor _szerintem_ 2-3 hónapos kortól már bele lehet tenni.

nem kell feltétlenül a merevmózes, vagy a nagykocsi.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hanna sok szeretettel gratulálok a csodaszép Olivéredhez! Sok tejcsit és egészséget Nektek!

1szálPasi
nagyon szépek a babák, és tényleg mennyire hasonlít a két kislány! :shock: :lol: Lénát mi 2120-al hoztuk haza, és bár nagyon picike volt , 27 fokban is 2 takaróval aludt, de itthon sokkal gyorsabban gyarapodott. 1 hónap múlva bővem 3kg felett lesznek :D

Kép
katica_75
 
 


Lois, nyugi, apa sem látta rajta a gyereket. Mondtam neki ilyen vaksi nem lehet.... de lehet. :P Gumimaci?? :shock: :mrgreen: :mrgreen: hát ez jó! Mikor látod legközelebb?

skrisz72
 
 


természetesen a 3340 az 2340....mindig kevertem egy fölött a számokat:-)
1szálpasi
 
 


Orsi!
Aha........dőlésszög ide vagy oda, most nagyon beletetted a bogarat a fülembe ezzel a vízszintesben dönthető streetyvel...meg is néztem a Brendon honlapján itt a helyiben csak a "pack" verzió van, amihez van hordozó, meg mózes, a full csak rendelhető, de azért megnézem, mert egyébként minden paramétere megegyezik vele.

Skrisz!
De tényleg, majd szerdán te is meglátod, tökre gumimaci!!! :D
Nem tudom mikor látom legközelebb......innen nem tudom hogy van tovább, szerdán megyek a dokimhoz, azt tudom, hogy 16. hét- AFP, meg gondolom 18.-ik héten az újabb genetikai Uh, de addig? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pasi!
Valahogy sejtettem.... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma megint nem jól aludtam, 4-kor felépredek utánna 1,5 óra forgolódás és kész feladom. Biztos a holnapi uh. miatt vagyok izgatott. Remélem ott fog dobogni mindkét baba szivecskéje. Tegnap én annyit ettem, amióta kismami vagyok nem is volt ilyen. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois, nem veszünk ketten egy UH gépet? 8) :wink: Akkor mindennap megnézhetnénk. :mrgreen:

skrisz72
 
 


Lois :D
a pack annyiban más, hogy babakocsi+mózes+hordozó, a másik meg csak simán a kocsi, maga a kocsi mindkettőben ugyanaz :)
néz meg.
Az a gond, hogy olyan pici kocsit, ami teljesen ledönthető, és nem hosszú esernyőre csukódik nem nagyon tudnék még mondani :( Mert hagyományos esernyőre csukhatóból van, meg lapra csukhatóból vannak a gracok, de a graco összecsukva már nem olyan kicsi.

(egyébként nem akarlak én semmiféle irányba terelni :) de a bebeconfort creatis hordozójánál nem sok hordozó van, ami nagyobb. Ezt nem növi ki a gyerek 6 hósan, LIli nem nagy ő 1 éves orig használta, de utána kölcsön volt adva, és Lilinél jóval nagyobb baba is kényelmesen elfért benne.
Amúgy meg érdemes a babyoutlet.hu -n körbenézi, mert az a brendon outletje, és sok tavalyi színű holmi lényegesen olcsóbban van)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nikó!
Minden rendben lesz, meglátod!!!!!!!!!!!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


sziasztok!

Hanna,
Olivér nagyon cuki! :D

Egyszálpasiék,
nagyon édes a két kicsi! :) tényleg mennyire hasonlít a nagylány meg a kislány! :)

Krisz,
gratu a fotóhoz! :)
kicsit én is nehezen azonosítottam be... :wink:
drukk az uh-hoz!

Nikó,
biztos minden rendben lesz :wink: drukk holnapra!
angel37
 
 


CLR: 61mm, tarkóredő: 1,3mm, orrcsont van!
Szóval az első vizsgálat szerint rendben vagyunk. Képet nem kaptam. :? Nem baj, holnap majd kapunk dvd-t Hajdú doktornőtől. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz,én nem értek az értékekhez,de örülök,hogy rendben vagytok :D
1szálpasi,köszönjük a képeket,nagyon édesek :wink:
Nikó,holnapra drukk,nagy szívdobbanásokat kívánok mindkét Prüntyikének :wink:
Angel,neked most feküdni kell?Vagy csak óvatosan tevékenykedni?
Vendég
 


Ja,Nikó a vonalzód nem számol!Javítsd meg.
Vendég
 


Nyulasz, a CLR értéke az a baba fejétől a fenekéig mért mérete. Ez az ülőmagasság. Korának megfelelő a mérete. Illetve azt mondták 12 hetes és 4 napos. A tarkóredő méretnek 3mm alatt kell lennie. Ha látható az orrcsont is, akkor nagy valószínüséggel nem down kóros a baba. Persze ez korántsem biztos, ezért követi még vérvétel is az UH-ot. Akkor majd kapok egy kockázati számot.

skrisz72
 
 


Skrisz,köszi.Jó nagy már bébikéd :D
Vendég
 


Nyulasz!

nem tudom, hogy kell megjavítani! :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok!
gyors hírek: egy koponyaultrahang vizsgálat van hátra a manóknak, és HAZAJÖHETNEK!!!!!
:-))))))
remélem, holnap délelőtt beférnek az uh-ba (eddigmérnemcsináltákmánmeg???????), és akkor már holnap......jajdejólenne:-)
1szálpasi
 
 


Nyulasz,
lehetőség szerint feküdni, de ez még nem az, hogy csak wc-re mehetek ki meg zuhanyozni! ill. én is jobban érzem magam, ha döglöm :oops: ha megyek az utcán, kicsit olyan érzésem van, mint aki először úszik mélyvízben v. először biciklizik kétkeréken :roll:

Krisz,
gratu, ez jó nyaki redő érték (nekünk kicsit nagyobb, de belefér), orr is van! :wink:
Jó lesz a holnapi mozi! :)
jaj én is már úgy várom a 18. hetit... remélem akkoris adnak dvd-t!
angel37
 
 


1szálpasi, ez fantasztikus!!!!! :lol: :lol:

Angel, nagyon várom a holnapot. Remélem ők kedvesek lesznek, mert ez a mai nem volt valami kellemes... :?

skrisz72
 
 


Krisz,
annyi pénzért benne van a kedvesség is! :lol: (csak hogy kicsit gonosz legyek :wink: ) Mondjuk én nem a doktornőnél voltam.

1szálpasi,
szuper hír! :)
angel37
 
 


nyulasz!

megcsináltam újra de ugyan azt írja, de tegnap 219 napot írt. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Orsi!
Igen én is egyformának láttam a fullt, meg a packot, csak a színei mások. A babyoutlet-en nekem nem nyílik meg semmi a főoldalon meg a kapcsolat-megközelítésen kívül :shock:
Hordozót kapok a Bergonnal együtt, az nem tudom milyen, két hét múlva hozom el. Az is valami extranagy, mert a barátnőmnek mindkét fia góliát, és a másodiknál azért is lett a bergon, szóval szerintem a hordozó sem kicsi fajta. (nem rég nőtte ki, 7.5 hónapos, 10 kg körül van.)

Skrisz!

Szuper méretek, nekem is nagyobb volt a tarkóredő. De amúgy nem igazán értem ezeket a kormegadásokat, nekem 6.35-ös ülőmagasságra írtak 13 hetet kereken, a feje alapján 13+2, aztán a combcsontja alapján 12+2, és így a vége is 12+2 lett... a mért legkisebb alapján lövik be a végén?? :shock:
Hajdú Kriszta nem egy negédes típus, de nagyon kedves. Én ha megyek 18 hetire oda, akkor hozzá megyek megint.
Közös Uh gépben benne lennék, de a múltkor kíváncsiságból megnéztem mibe kerülnek...mert reklamáltam a magándokimnál, hogy miért nincs neki a magánrendelőjében, és hát.........nem túlzott, horror. Én most nézegetek egy kis otthoni szívhallgató dopplert, lehet rendelek :roll: Nagy hülyeség??

Angel!
Akkor jól értelmezem?? 12 és 18 hét között semmi kukucs??? :cry: Nem tudom hogy bírom ki... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó!
Nagyon drukk holnapra!!!!!!!!! :)

Pasi!
Ez fantasztikus, ügyesek vagytok!!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois, Nyulasz, Angel Donika! köszi a drukkokat.
Apával főzünk közösen rakott krumplit, szerinte ma nem alszunk majd filmezünk reggelig. :) Ő is izgul nagyon, holnap írok ahogy hazaértünk.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois,
írtam vmelyik nap, volt kukucs, rá se fért az uh-ra! :wink:
Ez a 16. héten volt, tehát esett egy a két genetikai közé! :)
Azt viszont nem tudom, melyik nődoki, hogy szokta, egyformán csinálják-e, az enyimhez havonta kell menni!

A 12. heti uh méretekhez:
szerintem az összes mért adatból vhogy összesítve kalkulál egy kort... :oops:
Kókuszka a végére épp annyinak jött ki, amennyi aznap volt, 12+4, de külön a hossza 6,73, azalapján több, a feje alapján egy héttel több, lába 2 nappal kevesebb...
:roll:
angel37
 
 


Ja, most nézem, nincs a dokidnál uh... :? akkor esetleg beiktathatsz egy 4d-set... :wink:

Ha megnyugtat, akkor bármit, legyen az szívhanghallgató! :) Én nem vennék.
angel37
 
 


Sziasztok!

Pasi, ezek nagyon jó hírek! Babák otthon biztos beturbóznak hízásilag :)

Nikó, Nyulasz! Úgy tudom, a nőivonalas vonalzók csak a hetek számát írják ki, nem x hét + y napot.

Krisz! Gyönyörűséges a kisbabád :) Grat az eredményekhez is! Az UH gépbe én is beszállnék :wink:

Lois! A leszopogatott gumimacin jót nevettem :D Múltkor az orvossal azon röhögtünk, hogy a monitoron nekem egy fejjel lefele lógó ufó látszott :)
Ha így írod be a címet, akkor sem látszanak a babakocsik?
http://www.babyoutlet.hu/ProductBrowser ... 4&mainid=8
Amúgy érdemes kimenni, mert nincs minden fent a neten (bár ezt írják is)

Nikó! Drukk a holnapi UH-hoz!



Kép

 
 


Lois, szerintem ne vegyél. Nem kell, hogy állandóan vizslassuk. Mert ha meg valami elromlik a gépben, akkor meg pánikolunk mint az állat, hogy biztos baj van a kicsivel. :wink: :lol:

skrisz72
 
 


sziasztok!
napi gyors:
réka 2080 g, dani 2360 g, hallás és mittoménmilyen vizsgálat volt még ma, minden rendben.
nagyon remélem, hogy holnap beférünk még a koponyauh-ra.....hoznám őket már haza ezerrel:-)
1szálpasi
 
 


Angel!!!
Ja persze, bocsibocsi....pedig még szánin is olvastam...tiszta hülye vagyok... :oops:
Nem vagyok ideges egyáltalán, csak hosszú az idő a kettő között... a doppler sem azért hogy azzal ellenőrizgessem ver e még a szíve, semmi "paramamiság"...egyszerűen csak a móka kedvéért, jópofának tartom :roll:

Mó!
Nagyon drága vagy, köszönöm, hogy átküldted, így már meg tudtam nézni!! :D

Skrisz!
Dehogynem vizslatom, nehogymá' asziggye' a kölök, hogy van odabenn magánélet... :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois,
:D Boldog Névnapot! :D
Igen, néha még így is soknak tűnik a két uh közti idő, biztos fekve lassabban is múlik... :wink:
Épp olvastam másik fórumon is, hogy többen vesznek szívhanghallgatót, ez ennyire olcsó mulatság?
A szívverés 12. hétig volt kicsit parám, onnantól vhogy huss... :)

Krisz,
ma mozi! :wink:
angel37
 
 


Pasi,micsoda hírek :D Remélem ma hazamentek :wink:
Nikó,most 9 hetet mutat...lehet tényleg nem ír napokat?Drukk a kukucshoz,és hozzál képet is :wink:
Angel,érdekes amit írsz.Akkor pihenj amennyit csak tudsz.A varrást megúszod?
Skrisz,neked is nagy drukk,biztos szuper lesz!
Vendég
 


Lois,
én még Olivrénél vettem jódrágáé' vmi szívhanghallgató kütyüt, amivel kb. a 6-7. hónapban hallottam vmit, de akkor is nagyon kellett fülelnem, hogy melyik az enyém és melyik a gyereké. :? :lol: A sztetoszkóp sokkal jobb ötlet, de szerintem, ha eddig kibírtad, most már csak 2-3 hét, és érzed majd a mozgását - az lesz csak az igazán megnyugtató! A 20-21. héten már a legbénább (én :oops: ) is rendesen érez mindent, és már apa is érezheti, meg lehet majd látni is a hasad hullámzását. :D Addig szerintem iktass be egy uh-ot a saját dokidnál, én is azt teszem. A kórházában biztos csinál uh-ot, nem?
20140901102739
 
 


Szaisztok!

Megjöttünk, a kisebb babót elvesztettük de picur jól van. 2 cm láttuk a lábacskáit, kezecskéit, nóziját, köldökzsinórt. Kaáliba már nem kell menni majd csak 2010-be tesóért. Hétfőn megyek uh-ra a nőgyógyászhoz, ha akkor is rendben lesz minden akkor egész jól állunk.
Február 9.-én megyünk a lepényszövet mintavétel (CVS - Chorionic Villus Sampling)-re az Istenhegyi Géndignosztikára, Hajdu dr-nő fogja csinálni. erröl tudnátok mondani valamit?
Mindenkinek köszi a drukkokat!

Íme picurkánk: olyan édes.


Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: