Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Momo,
Ez a te Timid, eddig is gyönyörűség volt, ezek után viszont már nem merném megkockáztatni, hogy fiúk is lássák. Lesz még neked ebből anyai főfájásod Kép

nem is tudom, már ki kérdezte a gyerekülést. A miént römer duo plus (75 rugó újonnan) isofixes és még én is lazán beleférek a 48kilómmal. Szóval amelyik gyerek ebbe nem fér bele, az már nem gyerek. Tudom, hogy húzós az ára, viszont a legbiztonságosabbnak kiáltották ki a tesztek. Ha lesz időm, majd képelek is róla.

Most a sógornőm altatja egyszememet, szóval lassan mennem kell, hogy tudjon pihenni a pirinyó.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Lányok, a Mávos topikban leírtam a szülésemet, majd még jelentkezem. Mindenkinek minden jót!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Jöttem Kép

Apa megregulázta a dr óvó néniketKép Vigyázzban álltak, amikor mentem délben Szandiért Kép Remélem, nem csak hétfőig tart a hatás...

Sofka
Itt nem azon megy a "vita", hogy fogadja-e vagy sem (szó nélkül felvették), hanem az a baj, hogy "túl sok a gyerek, annyi gond van velük"... bla-bla-bla (a lényeg, dr óvó nénik nem szeretik csinálni, amit kellene). Folyton kitalálnak valamit, miért kell hazavinni a gyereket (képesek voltak azt hazudni, hogy 39 fokos láza van, itthon meg 36.8 volt), vagy már ne is vigyük. Szerintem tök mindegy, hogy 9 gyerekkel nem foglalkozik vagy 8-cal Kép. Én úgy tudom, hogy ha van hely, fel kell vennie, akármit csinálok én. (csak súgom, ismerek olyan anyukát, aki otthon van gyesen, az a gyereke, aki után kapja a gyest meg bent csücsül a bölcsiben egész nap)
Amúgy ma is jó sztori volt, hétfőn lenyomozom, ha igaz, délután ebédbefizetéskor lekapom a 10 körméről a vezető óvónőt is. Asszem nem fogják hamar elfelejteni a nevünket.
Eladjátok a házat? Valahol lemaradtam ...Kép
Drukk a gyors arc-visszaalakuláshoz!!!

Nadine
Enyém Apa hívott, Kisvárdán is süt a napKép (ez volt du 1-korKép)
Vírusra antibiotikum??? Ilyenkor úgy ki tudok akadni...
Monokli Kép Pláne, hogy aranyosKépKép

Ildi
Lásd a Sofkának írtakat...
Sajna a vezető óvónő is sötét, mint az éjszakaKép
Én már azt is megkérdeztem, hogy dr óvó nénik szerint miért nem szeret Szandi oviba járni? Persze halvány fogalmuk sincs... Én meg tudom.
Ha nem állnak annyira vigyázba (még nyaliztak is, de királyKép), mondtam volna, hogy csináljuk egy szabad félórát és ugyan zengjék már el, mi bajuk van velünk. Az az egyik, hogy otthon vagyok, de mi még???
Azért a képüket megnéztem volna reggelKép
Meg vagy Te is áldva a munkaügyisekkelKép

Andi
Én is kivinném a helyedben Danit. Zsombit is kivittem, neki jobb volt, ha volt kint.
EsküvőKép, de jó, én is úgy mennékKép
Dehogy rendesek az óvónőkKép, majd ha meghülyülök, akkor íratom ebbe az oviba Zsombit! A lakótelepi anyukatársakat is eltanácsoltam eddig, szegények akkor járnak rosszul, ha nem veszik őket fel máshová, mert ez a körzeti ovi. Ezért járunk mi is ide.

Maci_2
Tegnap már akkora volt a fejem ettől a hisztitől, hogy úgy volt, ma bemegyek doki nénihez és íratok vele egy levelet ezeknek a majmoknak... de mint feljebb írtam, enyém Apa megnyugtatta őketKép
Lisztügyben semmi újat nem tudtam meg, pedig kíváncsi vagyok, mit jelenthetnek a számokKép
Klassz lenne, ha estére hazamehetnél!

Momo
Timi egy tündérKépKépKép
Zsebi monokliKép megy rá gyógyKép
Kocsi, de jóKép, fizetés Kép (ez van sajna)
3,5 cm-s a kicsi? Kép
2 hónapra már valószínűleg nem váltunk ovit.
Muszáj nyelvvizsgáznom, szeretnék továbbtanulni (csak azt nem tudom, mikor???)

Beu
Hóbocsánat Kép ez jóKép
Képek királyakKép uccsó isKép

Angi
Kínai kajaaaaa, ne írj ilyet. Éhenhalok...
Óvónénis feljebb... azt már le sem írom, miket mondtak még...
KoszorúslányKépKép

Azúr
Fülgyula: passz. Szandinak középfülgyulladása volt, azt felismered. Sikitozva sír és a fájós füléhez kapkod a gyerkőc, ha a fülcimpa előtti részt kicsit megnyomod, elkapja a fejét... Nem tudom, erre a fülfájásra gondolsz-e? Zsombinak is szokott néha több fülzsír kijönni, simán letörlöm.

Kaska
De jó hogy írtál, már megint hiányoltalakKép
Szemednek jobbulást! Köv vagdosáshoz drukk!
Gratula feltérdelő-felálló-leülő VilcsinekKépKép
Én is remélem, Szandit nem piszkálják (inkább ajánlom nekik, hogy ne)

Megyek, mert már megint egy regényt írtam Kép
Toffi + 2_lakást_szétszedő_kölökKép
toffifee
 
 

 
 

Zsuzsó
Sztori klasszKép
Még egyszer gartula a hiperszuper-gyors AbigélhezKépKép
Fájdalmakért nem irígyellek, pici babusért igenKép de Abigél feledteti, ugye?Kép,

Várunk visszaKép
Toffi
toffifee
 
 


Azúr
fülfájást úgy tudod megnézni, hogy a fülkagyló alatti kis bemélyedést a fülcimpa alatt megnyomod, és ha visít, akkor fáj. Meg ha folyton odakap a kezével a füléhez. Azt nem tudom, hogy a megnövekedett fülzsír mennyiség utal-e ilyesmire.

Nadine
azért nem voltunk sétálni, mert keddig Dani lázas volt, azóta meg nem mertem kivinni, nehogy visszaessen,m eg érdekes jeges szél is fújt itt mifelénk
jó, hogy már nicns láza Zsankának Kép

Momo
Timi csodaszép Kép

Beu
szánkózás Kép

Kaska
árpaműtét Kép
feltérdelő Vilcsi Kép

Zsuzsó
megyek olvasni...

Andi
psandi
 
 


Na vege az eloadasnak.

Kaska,
ArpamutetKép Nekem egyik szememet mutottek, nem irigyellek az elkovetkezo hetekert.
Felterdelo, felallo VilcsiKép

Toffi,
Ha a vezeto ovono is sotet akkor tenyleg gaz vanKép
Mit szeretnel tanulni?

Zsuzsi,
Gratula a csaszi utani normal szuleshez, kicsit sargulok amKép

Az egy dolog, hogy odakint meleg van, de luke kollegaim bekapcsoltak a legkondit(idetlen amerikai szokas szerint, mert ugye ha ablakot nyitunk akkor meg friss levego jutna be), igy mire visszajottem kb. 16 fok van a laborba. Komolyan mondom remegekKép

Angi
angela2
 
 


Á,333333333 0
,l+é.
,, lmüüüüüüüüüü0,

Ezt Kevin küldi Nektek, sok szeretettelKép
Még+9 (ez is ő voltKép) jövök
üdv
E0000(Kép)lli
ellimami
 
 


Na pussz csajok Kép

Angi, ha elmesélném neked a NY-i esküvőm full story-ját, szerintem lefordulnál a székről KépKép
Egyébként csak annyit, hogy ez a házasság mindössze 5 hónapig tartott, utána édes párom lelépett (merthogy elege volt, honvágy etc.) ide haza MO-ra. Most megint kinn van, mert a honvágynál már csak a nagylábonélési vágya nagyobb, és idehaza sajna senki nem esett hasra egy olyan kaliberű pasitól, mint ő KépKépKép

Nekem pedig idehaza teljesült minden vágyam, amelyek Ancsa néven foglalhatók össze Kép

Kangi, Kaska, vééégre előkerültetek KépHiányos volt a névsor csajok, ezt nem lehet így csinálni Kép

Kaska,
megbolygatott szemedet nem kell csepegtetni ? Esetleg 2-3 csepp anyatejjel ?
Kis akrobata leányzóhoz gratula Kép

Zsuzsó, megyek olvasni Kép

Engem pedig ma egy nagyon érdekes kéréssel kerestek meg, ha összejön, elmesélem, mi volt az Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 


Angi
Logisztikát szeretnék, ha összejön még ebben az évezredbenKép
LégkondiKép, kollegák bizti allergiásak az oxigéndús levegőreKép

Elli
Légyszi forditsKépKép

Klár
Ez nem ér, most lyukadjon ki az oldalam???KépKép

Enyém Apa még el sem indult KisvárdárólKép Pedig vacsi kész, gyerkőcök már ettek is, fürödtek is... kenyér is kisül 10-re... brü-hü-hüüüűűű
Toffi
toffifee
 
 


Szép jó estét!


Fejem alakul, bár nagyobbik lánygyermek javallotta, hogy este jegeljem még feltétlenül. (Klár, a csontot kalapálták, reszekálták a gyökércsúcsot. Nem lehetett volna sokkal finomabban, ez a doki is kedves volt és jókezű.)
Ja, és nektek nem is újságoltam még, milyen olcsó: 18000.- Forintért vágott haza. ok, megmentette a fogat. Na de akkor miért is szidják a nőgyógyászokat? Az akció fél óra volt, két injekció, az asszisztens, steril ruha stb. nem értek hozzá, de állítólag nem volt brutál drága. És nagggyon kényelmes a széke. Csak éppen nem vendégmarasztaló.

Azúr, lábam már elműködik. Még vigyázgatni kell rá, de szerintem már nem vagyok sántika. Bár a babakocsinak sokszor hálás vagyok a segítségért, de sokkal jobb így (hallod Urszila?), mint a vasakkal.

Orsi köszöni a jókívánságokat. Már kicsit jobban van. Délelőtt pánikoltam némileg, mert minden visszajött némi váladék kíséretében. Aztán Anyukámnak eszébe jutott, hogy nekünk ilyenkor COLÁT adtak. És láss csodát. Nem mondom, hogy meggyógyult, de már nem félek, hogy kiszárad. Még mindig lázas, de mifelénk nemigen ússzuk meg az ilyesmit egy nappal. Viszont - el ne kiabáljam - , ritkán jön.

Kaska, szegény szemed. Én mindig azt hittem, hogy az árpa elmúlik magától. Kép

Na megyek, ápolok, meg igyekszem gatyába rázni a házat . (Igen, áruljuk. Többen kérdeztétek.)

sofka
sofka
 
 


Sziasztok,

Urszila,
nem fogod elhinni,én is alig hittem el Kép..Petra egyszer ébredt éjszaka,nem is kelt fel csak sirdogált...apa át hozzá....két korty vizecske és már aludt is reggelig a szentem.Most már tuti,hogy ha ébred akkor annak nem éhség az oka,ha vacsora nélkül végig bírja aludni az éjszakát. Komolyan elgondolkoztam rajta,eztán se adok neki enni este és akkor hátha nyugodalmas éjsuakáink lesznek. Kép .) na jó ez vicc volt ....Kép

Angi,
jöhet levél persze nyugodtan.Kérdezz bátran,aztán majd kiderül mennyire vagyok okos. Kép

Andy,
muszáj orvost váltanom,mert akinél Petra született,már nem praktizál.A médiában elhíresült MÁV-os dokiról van szó.Én nagyon meg voltam vele elégedva,azt is mondhatnám,hogy imádtam és úgy terveztük,hogy a többi testvérke is nála fog majd megszületni,aztán tavaly kitört a botrány....akkor én nagyon padlóra kerültem lelkileg emiatt és sajnos most muszáj új orvos keresnem.
Szerintem majd írok priviben mailt és kifaggatla,ha megengeded. Kép
Pocilakóm még nincs,de tervezzük,úgyhogy muszáj lenne találnom valakit.

Zulu,
ne tudd meg... már én is ezer éve ezt a kis nyamvadt Pamperses popsitörlős dobozkát kerestem. KépMég anno a barátnőmnél láttam ilyet,mikor neki babája született(Petra akkor még az apukájában volt Kép )én is szerettem volna magmank,de sehol nem lehetett kapni.Szerintem gyakraban is piacra dobhatnák.

Kaska,
úúúú...a szemed. Kép Drukk a következő beavatkozáshoz. Viola egy tündérke lehet. Kép

Sofka,
neked is úúúúúú....komolyan mondom lányok itt sajgok a monitor előtt,mikor ilyenkeet olvasok. Kép
Veled mi is történt,lemaradtam róla.Ha nem publikus nem kell elmesélni.De mit csináltak veled?

Beu,
szánkózó Lőrinc. Kép
Irigyellek a szánkó miatt,nekünk még nincs,úgyhogy idén kihagyjuk a szánkózást,vagyis dehogy hagyjuk ki,majd november-decemberben szánkózunk ha lesz hó. Kép Kép Kép

Toffi,
hogy van időd ennyit netezni két gyerkőc mellett?!?!?Áruld már el a titkát! Kép
Ezeket az ovis horrorokat olvasva már előre félek,mi vár ránk. Kép

Ház:
Igen Dunakeszin épül.Szép nagy lesz...vagyis a mostani lakásunknál nagyobb.Ezt már rég kinőttük,ide sajnos már nem fér el egy kistesó.62 m2-ből megyünk 155-be.Már úgy várom. KépAmi a legfontosabb,hogy Petrának lesz egy egész kertje,amit birtokba vehet. Kép

Klár,
ne csigázz minlet!!! Kép Kép Kép

na jó éjt mindenkienk
Évi+Petra
Kép
Évi24
 
 


Toffi,
terved is van,hogy hol szeretnél a logisztikával kapcsolatban dolgozni? Én még az egyetem alatt elvégeztem egy felsőfokú logisztikai tanfolyamot,aztán jött Petra és még nem volt lehetőségem kihasználni.
Gyerkőcök már alszanak is? Kép

ááá...Sofka,most olvasom mit műveltek Veled. Kép Nem hangzik valami bizalomgerjesztően,viszont megmentett fog Kép.

é.
Évi24
 
 


Jó estét mindenkinek!Kép

Toffi
Ez szörnyű, hogy mindig sz*vatnak téged az oviban. Melyik ez az ovi? (Akkor azt majd meg sem próbálom, ha itt lesz az ideje) Vagy ez általános? Mármint ha az anya gyesen van, akkor nehogy má' beadja a nagyobbat?
Szerintem ha megkéred Beut, képviseli a jogaidatKép De komolyan, ez eccerűen törvényileg kötelező, a suli előtt oviba járni! Még ha épp csak 3 lenne Szandi, esetleg (!) meg tudnám érteni az óvónéniket, de egy mindjártsulis nagylánynak muszáj az ovi, a közösség... irgumburgum!Na, látom a többiek is behergelték magukatKép

Azúr
LeesésKép Ne hibáztasd magad, előfordul, sajnos, mással is megtörtént már. Ha meg semmi baj, akkor meg el is felejtheted, illetve dehogy: okulj belőle, de ne rágd magadKép

Sofka,
Egy szendvicssütőért és néhány régi szoborért elcseréled velem?KépKépKép
(Bocs, nem bírtam kihagyniKép) Amúgy meg gyors gyógyulást kívánok!

Momo
Gyönyörű a csajszi az új séróval!Kép

Beu
Szánkós sorozat tökjóKép

Lányok,
Autósüléshez a márciusi Autó kettő autósmagazin tesztelt egy jó párat, nézzétek meg azt is, meg asszem a márciusi Kismamában is van egy pár.
Az A2-ből pl:
Bébé Comfort Iseos Safe Side -közepes
Graco Cosmic -elégtelen!!!Kép
Römer Duo Plus -jó
Bobob plus -közepes
Römer King Quickfix -közepes
Römer Lord Plus -közepes
Chicco Zenith-elégtelen!!!Kép
Ez csak egy pár példa a 28-ból.

És még kérdés: Kép nálunk nincs allergiafennforgás, és szeretnék Kevinemnek (9 hós) joghurtot adni. Milyet márkát lehet szerintetek? Csak natúrt? Attól félek, az nem fog tecceni őfenségének. Kép Az oké, hogy friss gyümivel ízesíthetem, de lehet-e valamilyen kész gyümijoghurtot adni? Esetleg egyéb tejtermékből mit? Vagy még túl korai?Én is imádom a tejtermékeket, szerintem ő is szeretni fogja, legalábbis a bébidesszertek amik "joghurtosak" azok nagyon csúsznakKép

Kis pattanásosKép lurkóm alszik, megyek én is pihizni.
Pusza
Elli Kép
ellimami
 
 


Jó estét mindenkinek!Kép

Toffi
Ez szörnyű, hogy mindig sz*vatnak téged az oviban. Melyik ez az ovi? (Akkor azt majd meg sem próbálom, ha itt lesz az ideje) Vagy ez általános? Mármint ha az anya gyesen van, akkor nehogy má' beadja a nagyobbat?
Szerintem ha megkéred Beut, képviseli a jogaidatKép De komolyan, ez eccerűen törvényileg kötelező, a suli előtt oviba járni! Még ha épp csak 3 lenne Szandi, esetleg (!) meg tudnám érteni az óvónéniket, de egy mindjártsulis nagylánynak muszáj az ovi, a közösség... irgumburgum!Na, látom a többiek is behergelték magukatKép

Azúr
LeesésKép Ne hibáztasd magad, előfordul, sajnos, mással is megtörtént már. Ha meg semmi baj, akkor meg el is felejtheted, illetve dehogy: okulj belőle, de ne rágd magadKép

Sofka,
Egy szendvicssütőért és néhány régi szoborért elcseréled velem?KépKépKép
(Bocs, nem bírtam kihagyniKép) Amúgy meg gyors gyógyulást kívánok!

Momo
Gyönyörű a csajszi az új séróval!Kép

Beu
Szánkós sorozat tökjóKép

Lányok,
Autósüléshez a márciusi Autó kettő autósmagazin tesztelt egy jó párat, nézzétek meg azt is, meg asszem a márciusi Kismamában is van egy pár.
Az A2-ből pl:
Bébé Comfort Iseos Safe Side -közepes
Graco Cosmic -elégtelen!!!
Römer Duo Plus -jó
Bobob plus -közepes
Römer King Quickfix -közepes
Römer Lord Plus -közepes
Chicco Zenith-elégtelen!!!
Ez csak egy pár példa a 28-ból.

És még kérdés: nálunk nincs allergiafennforgás, és szeretnék Kevinemnek (9 hós) joghurtot adni. Milyet márkát lehet szerintetek? Csak natúrt? Attól félek, az nem fog tecceni őfenségének. Kép Az oké, hogy friss gyümivel ízesíthetem, de lehet-e valamilyen kész gyümijoghurtot adni? Esetleg egyéb tejtermékből mit? Vagy még túl korai?Én is imádom a tejtermékeket, szerintem ő is szeretni fogja, legalábbis a bébidesszertek amik "joghurtosak" azok nagyon csúsznakKép

Kis pattanásosKép lurkóm alszik, megyek én is pihizni.
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Évi, lányok,
milyen az a nagyonklassz Pamperses doboz?
Csak nem valami ilyesmi? Mi Ausztriában vettük,
de csak ezért, mert Kevin imádja nyitogatni-csukogatni. Sajna itthon még nem láttam hozzá utántöltőt, pedig nagyon klassz illata vanKép
Kép
E
ellimami
 
 


Elli,
nemá, és melyik ülés a jó a teszt szerint? Recaro? Az annyiba kerül, mint egy autóKép.
Joghurt: én a Varga-féle bijojogit adom a srácoknak, nem olcsó, de ha veszel egy üveg natúrt kb.250-ért, meg bijotejet, akkor szaporíthatod házilagKép. Ennek tényleg joghurtíze van, nem pakolnak bele semmi guargumi és tsait, emiatt mondjuk a szavatossága sem hónapokra szól, de azért 1-2 hétig eláll. Kis üvegekben árulják, Kaisersben szoktam látni mindig, meg bioboltokban. Biztos van máshol is persze, de ez tuti lelőhelyKép.

Évi,
hát igen, utoljára kb. 3 éve volt ilyen akcióKép. Azóta is kerestem már, mert eléggé megbrettyent az én példányom is, de semmi jóval nem bíztattak pampersék. Most gyorsan betáraztam kettőtKép.
Kép szupiKép. Bárcsak mi is itt tartanánk már!

Azúr,
megnéztem a Huggiest, húú, nem semmi a járgány, amit nyerni lehet!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Elli,
aztaa, ez nagyon jó!Kép
Pampers-doboz semmi extra, annyit tud, hogy picike, utazós méretű, nem kell kínlódni a soha vissza nem ragadó zacsikkal.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Évi
Dehogy alszanak!Kép Szandi kilenckor, Zsombi a jóégtudjamikorKép
Titok nyitja: ma nincs itthon ApaKép, egyébként ha itthon vagyok, akkor vagy lent vagyunk, vagy házimunka van, de most olyan jól állok ezen a téren, időm mint a tenger KépKépKép
Nem minden ovi ilyen sz@r, ez ilyen. Szóval IV. kerületiek: a Deák u-i oviba semmiképpen (!) ne írassátok a gyerkőcöt!
H. Sz. praktizál, csak a Szabolcs u-ban.
Egyelőre tanulni szeretnék, elképzelés még nincs, hol fogok dolgozni (ha visszavesznek, akkor a régi helyemen, aminek Apa nem örül)

Most hívott Apa, elindultak. Ma már nem ér haza...

Elli
Az hogy oviba kell járni, az egy dolog. De egy ilyen csoportba, ahol van 2,5 (!) évestől 7 évesig minden? A másik meg az, hogy foglalkozni kell(ene) velük. Egyébként valószínűleg nem véletlenül vannak ketten (mármint a pedagógusok). Az is érdekes, amikor fél 4-kor már a dadus vigyáz a csoportra...
Hagyjuk, nem akarom tovább hergelni magam. Majd hétfőn KépKép
Joghurt már mehet. Zsombinak nem jött be a natúr sem és a vaníliás sem. Én a Mertinger őszibarackosát adom, tetszik neki (a gyümidaraboktól viszont nem repes). Szandinak is ezt adtam, ezt nem kell hűtve tárolni (csak ha már felbontottad).
Doboz klasszKép Zsombinak megfelelt a niveás is, csak az nem bírta a strapátKép

Elhúzok, mert éhenhaltam és kiszáradt a fürdőkádKép
Szerintem már csak hétfőn jövökKép
Jó hétvégét MindenkinekKép (mi vasárnap megyünk anyósékhoz)
PusziKép
Toffi + Zsombee + Szandee KépKépKép
toffifee
 
 


Nya csókcsajok Kép)

Toffika, ha lyukad oldalad, szééépen meg tudom stoppolni KépKépKépKép

Ellike,
Doboz yól néz ki Kép Bár kiscsajom mindennel eljátszik, ami nincs lebetonozva, és kevesebb, mint 50 kiló Kép

sofka,
Nekem a két felső metszőmet rezekálták anno, plusz felette volt valami gennygóc is, amit az első nekifutásra nem tudott rendesen eltüntetni a dokinéni, csak következőre. És a kalapálás sem egy olyan művelet, amitől ilyen szép tavaszi csokor színe kell, hogy legyen az ember fejének .

zulu,
Ülés ? Háát... talán a nagyiék szuper masszív kb. 100 éves foteleiből egyet kellene beszíjazni a kocsiba Kép Tuti mindent kibír Kép

Elli,
Nem akarlak elkeseríteni, nálunk sincs a családban semmi efféle bibi (allergia), de nekünk pont most 10 hósan azt mondta a dokinéni, hogy joghurtot még ne adjak Ancsának...
Szóval valahogy úgy néz ki, hogy 9 hónaposan már saaajjjjjt (én mozzarellát is nyugodtan adok neki),
10 hónaposan túró KépKépKép
Na innentől kezdve majd Ricotta is lesz majd Kép

Joghurttal pedig az a helyzet, hoyg azért bűnözünk mi is.. egy-egy kiskanállal azért szoktam neki adni, de nem többel. És csak azért, mert bélgép Sajtkuki mindent kunyerál, amit anya eszik Kép

Na menek megint kicsit Kép

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Toffi,
ha jól olvasom a lányod vegyescsoportú oviba jár? Leírnád a véleményed. Gondolkodom, hogy a lányomat melyikbe írassam be most májusban. Itt a környéken az anyukák nagyon dicsérik a vegyest.

Kisvuk
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Azur,
bocsi, ezt akartam irni, de kifelejtettem:
Megkaptuk a csigat, szerintem en meg Violanal is lelkesebb vagyok tole, de o is vigan elvan vele. Apjuk szerint egyetlen hibaja, hogy a zenelokejet tulsagosan is konnyu beinditani.
Megneztem a fuzetket, sajnos telcsiszam nem volt benne, es azt irja, hogy tobbszor is lehet kuldeni cimkeket, akkor nem kell a valaszlap. Ha aggodsz, esetleg megcsinalhatjuk azt, hogy bekuldjuk az en nevemben, aztan odaadom Neked.

Szaguldok, jokat mindenkinek!

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!
Itt figyelek am a hatterben, amikor idom engedi...de ez sajnos egyre ritkabban fordul elo!
Anyukam itt van, igen furcsan nez ram, ha le merek ulni a gep ele!
Gyuri lehuzott egy hetet az oviban, es egyelore kopp-kopp nincs nagy baja. Kiveve, hogy mar megint nem eszik, de ezt anyukam hatasanak tudom be.
Miki valtozatlan...az etrendeket olvasva sargulok az irigysegtol! Enyem kolok utal mindent. Kiveve, amit nem szabadna. A kedvence a tojas, a kivi es a joghurt/kefir! Most mit csinaljak? Tenyleg ez a nehany dolog van, amit joizuen enne. Lehet, hogy azert, mert azt hiszi, hog sajnalom tole?
Fozeleket egyaltalan nem, gyumolcsot igen-igen modjaval, leginkabb csak almat!

Maci2,
Kinyilik a bicska a zsebemben annak hallatan, amit te irtal! Egyszer nagymamam ugy dontott, hogy nalunk fog meghalni, en meg sebtiben kihivtam az ugyeletet! A dokino vette eszre a srumajat- kozben persze hetente jart a nagymamam gyogyszerekert, vizsgalatokra a sajat korzeti dokijahoz. En nem tudom kikbol lesznek a "korzeti orvosok", de ...na jo, abbahagyom, mert meg valami sertot mondanek! Es lehet, hogy letezik jo korzetis is...csak meg nekem nem volt hozza szerencsem! Nyiss egy topikot, hatha valaki tud ajanlani egy jo dokit "referenciaval"! Gyogyulgass, mert amit leirtal, attol tenyleg felall a szor a hatamon!

Csakugy, mint draga kis Kozepsomtol! Tegnap az ovoneni taskajabol elemelt nehany Abba kazettat, mar csak itthon vettem eszre! Ma megkerdeztem tole, hogy "na, rossz voltal ma"? Valasz: "Azt te nem lattad!" Ebbol azt a kovetkeztetest vontam le, hogy igen, rossz volt. Es az is nagyon gyanus, amikor a gyerek az ovoda elott a messzesegbe revedve kozli, hogy "muzli".

Autosules tema: nekem a Maxi Cosi Priori eleg szelesnek tunik, igaz, Miki nem egy vastag gyerek! Persze a teszteken csakis a Romer-ek szerepelnek jo eredmennyel! Azert kivanom mindenkinek, hogy a tesztek eredmenyet csak ujsagokbol, es elmeletben tanulmanyozza, gyakorlatban sose legyen "tesztelve"!

Gomboc,
Gratulalok, es remelem, hogy a P-ertekek is inkabb a nullahoz kozelitenek majd legkozelebb!

Elli,
Nagyon helyes Kevin a kepeken, meg ha beteg is irto jokepu kiskrapek!

Beu,
Lorinc is! Imadom a fuleit!

Momo,
Megint csak azt kerdeznem, hogy en miert nem kaptam kislanyt is? Na jo, lehet, hogy nem lenne ilyen szep, mint Timi, na de akkor is!!! Igazsagtalansag!!! Kép

Tofi,
Anyu is egy csomot mesel arrol, hogy az ocsemet hogy utaltak az ovonok, meg a nevelesi tanacsadoba is elkuldtek. Onnan meg uzentek, hogy jojjon inkabb az ovono kivizsgalasra! Oszt megis elvegezte a jogi egyetemet( nem az ovono Kép)!
Most mar ne valtsatok, de neha egy kis "beszelni szeretnek a fonokevel" tipusu monolog nem art!

Kaska,
En nem vagyok egy nagy Faludy-rajongo! Kép De remelem Vilcsi orulni fog a konyveknek, ha nagyobb lesz! Kép Szemedet gyogyitgasd (nem akarnek homeos dolgokkal elohozakodni, de...)!

Holnap szonyegtisztitas lesz musoron, mar kikolcsonoztem a gepet!
Jo hetveget mindenkinek!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Elli,
én úgy csináltam, hogy megnéztem a joghurtokat, hogy melyikben mi van, és elszörnyedve láttam, hogy a gyümijoghurtokat telepakolták mindenféle mesterséges izékkel, nem is beszélve Danonino-ról és a hozzá hasonlókról. Szóval én a natúrjoghurt mellett voksoltam, és kevertem hozzá gyümölcsöt, DE képzeld, Ankának jobban ízlik gyümi nélkül, csak úgy. Szóval, ne gondold, hogy amiért neked nem ízlik, tuti Kevinnek sem fog!!! Kép Egy próbát megér...

MOmo,
Timi gyönyöruuuuséges!!! Kép

Többieknek is hatalmas pusza, de most megyek aluszkálni, bocsi, de leragadnak a szemeim...

F.
franyo
 
 


Az elso lepeseknel is az segit, aki vilagra segitette Mikit, kedvenc szulesznenink:
Kép


Kép



Gyuri es az ovonenije, mai kep(gyonyoruen sutott a nap, csak a szel suvitette le a fejem):

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Haho mindenki!

Bocsi a regi jelentkezesert, elromlott a gepem, nettelen vagyokKép Most is apa gepet hasznalom.

Zulu: koszi az infot, en is beszerzek egy dobozt akkor vegreKép

Lacko idokozben elindult, mar 4-5 lepest megtesz onalloan, na jo, neha 10 is sikerulKép Es rengeteget zabal, meg is lastzik vegre rajta, hizott fel kilot, most 10Kép

Na menek olvasgatni, apa remelem kreal nekem egy gepet gyorsan, es megint itt lehetekKép

orsoly

ps: pocaklako jol van, ma toltottuk a 12. hetetKép
orsoly
 
 


Még vagyok...

Ezt hallgassátok: Zsombi meztelen popsival mászkált mindenfelé, kicsit piri volt a popsi és szellőzött egyet. Jött Szandi, hogy megnézte, pisilt-e Öcsi. Én: hogy nézted meg? Nagy vigyor: hát megfogta a fütyijénél és véletlenül megfogta a szatyrot is Kép Még most is röhögök, naná, Apáék is a kocsiban Kép Szegény csajnak mire elmagyaráztam, hogy zacsi, nem szatyor ...KépKép

Klár
Én kaptam egy "kisokost", abban az van, hogy 7-9 hónapos kortól mehet a sajt, túró, joghurt. Én mondjuk 10 hónap után kezdtem próbálni (túró sem jött eddig be, körözött tetszett volna, de azt nem adtam)

Kisvuk
Még mindig szómenésem van, megírom magánba a véleményem, jó?
Nyugodtan szólj, ha elfelejteném Kép ElőfordulKép

Kenyérke királyul néz ki és ma még nem is ehetek, csak holnap. Szandi már leette róla a napraforgó magokatKép

Tényleg elhúzok én isKép
Toffi
toffifee
 
 


Nem bírok elszakadniKép

Zsuzsi
De jó, hogy azért Te is vagyKépKép Már azt hittem, valami baj van! Kiskrapik helyesek, mint mindigKép
Anyukád segíteni van?
Miki kenyeret/kiflit/zsemlét/akármiliszteset nem eszik? Mert akkor mehetne ez a pár dolog is, aztán majd bővülne az a skála, nem?
Ovi: az a baj, hogy a főnök is hülye, de lehet, hogy utána nézek, az önkormányzatnál kivel lehet beszélni... (amúgy párom keresztanyja is vez. óvónő Dunakeszin, majd érdeklődök tőle, mit lehetne tenni)
Öcséd esete bíztatóKép. Lehet, hogy Szandiból mégis tévébemondó lesz? (ovis logopédus ezért nem foglalkozik vele, azt mondta: "ugyan már anyuka, úgysem lesz belőle tévébemondó". És ha igen? Ekkor nyílt ki először a bicska...)

Orsoly
Gratula jövő-menő LackóhozKép

Mentem...
Jó éjtKép
Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
küldtem mailt.

Kisvuk
tkriszta
 
 


Franyó! Én is tettem a joghurtba annyira finom őszibarit, gyereknek meg nem kellett. Kép Bezzeg a sima!

Toffi! SzatyorKépKépKép És hogy magyaráztad el? Ezt azért meghallgatnám!Kép

Zsuzsi! Csatlakozom az előttem szólóhoz dicséret ügyben.

Momo! nagyon jó lett Timi frizurája!

beu
beu
 
 


Huhh... asszem megint függő lettem Kép

Toffi,
Tudod, valahol az ember úgyis próbál egyensúlyt teremteni a saját elképzelése, meg a javasolt dolgok között. Azért vagyunk MI a babáink mamái, hogy MI hozzuk meg a végső döntéseket dolgokban.

Írtam, hogy nálunk is lecsúszik azért némi joghurt is...
Bár így, hogy van túró, meg sajt, azért már elég jól tudok változatosságot teremteni a Sajtkukac étrendjében.
Most az, hogy a joghurtba kever az ember némi gyümit, vagy egy szupi gyümölcskoktélt dúsít meg némi túróval.... abból a szempontból szinte mindegy, hogy egy nemfőétkezést lehet bármelyikkel elintézni.
Elvem egyébként az, hogy szépen lassan a gyereknek mindent lehet adni, csak egyszerre nem sokat. Így már kostolta a vadas szaftját, a rendes tejes krumplipürét (ami nálam vajas-tejes-tejfölös is...). Meg a nagyinál a piskótát, ami köztudottan tojásos...

És hát... Ancsa azért főképpen szopik még. Ez a mai napig minimum 4, de inkább 5 alkalom. Ezeket az infós anyagokat inkább azoknak állítják össze, akiknek nincs ennyi tejük, mint nekem. Tehát valahol nekem semmi kapkodnivalóm nincs is az újabb kaják bevezetésével Kép

Szatyorduma KépKépKép
Üzenem Szandinak, hogy CEKKER Kép

Egyébként most annyira felcsigáztatok ezzel a ká joghurttal, hogy megpróbálok majd valahonnan rendes tejet szerezni, és csinálok belőle vagy aludttejet, vagy kefírt, vagy túrót házilag Kép

Na menek még vasalni (tudom, Perverz KLár), utána megpróbálok ma snittet csinálni gyerekülés huzatához Kép Be vagyok sózva, mert a szürke kocsibelsőhöz bordó-fekete üléshuzatunk lesz, teszek az aljába egy plusz réteg polyfoam-ot, hogy kényelmesebb is legyen.
Az egész anyagért nem fizettem 800 pénzt Kép

Nya ciao :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Elli!
Mi gyümölcsös Jogobellát adjuk a gyerkőcnek, szinte a kezdetektől. A Danone-ok tele vannak mindenféle aromával, E-kkel, így aztán ezt választottuk, ebben nincs annyi mesterséges dolog.

Sofka!
Arcügyben jobbulást ++++! Szépen elintézhettek. De ezt a lilaságot, foltokat én sem értem. Nekem bölcsességfogat műtöttek ki arccsont mellől, egy kis lyukon keresztül (a fogat meg gyökeret még bent széttördelték és úgy szedte ki) és foltos nem voltam, csak dagadt. És nekem 20000 volt, 3 évvel ezelőtt, szal a Tied tényleg olcsó volt Kép.

Toffi!
Szatyor Kép Kép

Zsuzsi!
Fiúk még mindig édesek Kép.

Jajaj, mennem kell, mindjárt vendégek jönnek (főképp a férjemhez, aki még nincs is itthon).
Pusza, Virág
virga
 
 


Család nagyja elhúzott a reggel hidegebb tájakraKép, kupit nekem hagytákKép Hagyományos mézest nem vittek, mert 9 fele elaludtam Julkával, éjfél fele felébredtem, de 0 erőm volt mézest sütniKép

Nehogy asziggyétek, hogy minden ovi olyan rossz, mint a Szandié! A miénket nagyon szerettük testületileg. Kreatív óvónénik-állandóan gyártottak valamit a gyerekekkel, sok móka, kirándulások, szülőbulik stb. Azt hiszem, az egyik támpont az lehet ovinézéskor, hogy miylen bent a dekoráció, azaz a gyerekek munkái vannak-e kint a falon, és ha be lehet látni, lopva meg kell nézni, hogy hogyan játszanak a gyerekek az udvaron.

NadineKép igen, nekünk van lábtartós ülésünk, Chicco Shuttle, Brendonban 32000, jó széles, magas maga a háttámla is+a fémlábaknak köszönhetően olyan magasan ül a gyerek, hogy simán kilát az ablakon. Van újszülött fejszűkítője is, azt ki sem bontottuk persze.

AzurKép leesésKép de vigasztaljon ama tudat, hogy a gyereknek le kell esnie egy párszor, ahhoz, hogy megtanulja, hogy honnan lehet leesni (ezt jól megaszontamKép) Gáz akkor van ált. ha a tarkójára esik, homlok sokat kibír, max kékfoltos lesz. Agyrázkódásnál fél órán belül nagyon furán kezd viselkedni, hányik, felébreszhetetlenül, szinte ájultan alszik -saját tapasztalat ZsuzsivalKép Fülgyulladás: ded sokat sír és dörzsöli a fülét, meg valszeg lázas. Fülzsír: mi már több OFG ügyeletet megjártunk a 2 naggyal (fülgyuszi ált. késő este kezdődik nálunk), mindenki egybehangzóan azt mondta, hogy a fülpálcikát be kéne tiltani, hallójáratba benyúlni szigorúan tilos. Nekünk nincs is, fürdéskor mosom a fülét KÍVÜL. Ja, és aszonta az egyik doki, hogy a legpiszkosabb fülű gyerekeknek a legtisztább a belső füleKép

KisvukKép Mi szerettük a vegyescsoportot, több az előnye asszem, mint a hátránya. Persze olyan óvónénik kellenek hozzá, akik szeretnek együtt lenni a gyerekekkel, mert strapásabb, mint a külön csoport, pl. a kicsiket le kell foglalni az egyiknek ahhoz, hogy a másik a "nagyokkal" valamit "komolyabbat" csináljon. Fő érvek vegyes csoport mellett: életszerűbb közeg, hiszen otthon is együtt vannak különböző életkorú testvérek; kevesebb az agresszív versengés, mindenki megtalálja kb. a természetének megfelelő játszótársat, aki lehet, hogy kisebb, lehet, hogy nagyobb mint ő (Zsuzsi pl. középső csoportban a nagyokkal volt állandóan, nagycsoportban szárnyai alá vett egy kiscsoportost, kísérte mosdóba,segített enni, fésülte stb.) Annak is jó, aki gyorsabban fejlődik, ügyesebb, mert azt húzzák magukkal a nagyok, az ügyetlenke viszont nem veszi észre saját ügyetlenségét, mert vannak kisebbek, akik uo. ügyetelenkék, mint ő. Persze nagycsoportban un. iskolaelőkészítésről szó sem lehet, de meggyőződésem, hogy nem is kell, különben törvényileg tilos is.

Regény befejezveKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok,

Hát veletek sem könnyű haladni. Nevekre már nem emléxem, így inkább témákhoz szólnék!

Joghurt: Orsi elég korán kapott (kunyerált) tőlünk, és meglepetésemre neki is nagyon bejött a natúr. Viszont barinőm tápis kisbabája is joghurttal kapja a főziket, gyümiket, így a tápival nem kell kínlódnia, és szabályosan megjött az étvágya a manónak. Hihetetlen, hogy amik nekünk "nemfincsik", nekik milyen jóízűen csúsznak. Kreativitás lányok, ha nem ízlik, úgysem eszik meg.

Fülzsír: sztem a sok fülzsír nem a fülgyuszi jele. Persze azért érdemes figyelgetni, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, a gyerek úgyis jelzi, ha baja van.

Leesés: én ilyen szempontból sosem voltam szívbajos. Sztem is kell néha esniük, hogy megtanulják a helyes esést, illetve, hogy mijük hol van, mekkora a fejük, hogy mit jelent a mélység stb. No nem azt mondom, hogy akkor lökjük le a konyhaasztalról, de ha már úgy esett, hogy leesett, legalább mi ne essünk pánikba, nevessünk, hogy milyen ügyesen esett, vígasztaljuk, énekeljünk, aztán gyorsan letenni a földre, hadd menjen tovább dolgára.

Fültisztítás: abszolút egyetértek Urszilával. Csak kívülről, csak a kezünkkel. Ami így kijön okés, ami nem, annak ott a helye, ahol van.

Sofka,
Amit a fogásztról írtál, szörnyű. Én eddig is gyomorgörccsel és leizzadva mentem fogdokihoz, de nekem az első élményem nagyon rossz volt, azóta pánikban vagyok még a gondolattól is.


Én ma voltam masszíroztatni. Hú lányok, az csuda jó volt. Csak egy óra, de az maga a mennyország Kép Rögtön kértem is még szombatokra időpontot, asszem ebből rendszert fogok csinálni Kép Legalábbis, amig a kistesó nem jön, vagy amíg vele lehet menni.

Ebéden már túl vagyunk, most már ideje lenne egy DVD-t is megnézni.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Mi történt csajok, kihalt a topik ? Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Tegnap anyáméknál megünnepeltük Zsebit, pocsékul sikerült, teljesen lefáradtamKép
Reggel még beugrottunk autószemlére+papírokat elintézni, viszonylag gyorsan megúsztuk, csak egy baj van...első ránézésre se a férjemnek, se nekem nem a szíve csücske az új autónk. Nekem az autó és a huzat színével van bajom, a páromnak meg a dízelmotorralKép Mielőtt lehülyéznétek, hogy miért nem olyat rendeltünk, amilyen teccik, elmondanám, hogy ebből a motorvariációból (amihez a párom ragaszkodott) csak egy-egy db van, és a márkakereskedések szerint nem ér be több az országba a hitelakció végéig, szóval azt szeressük, ami vanKép...hát így csaptunk le egy már összerakott példányra, ami lehet, hogy marha jó lesz, csak nem az én színvilágom.
A tegnapi rossz nap után ma is tiszta mosott kaki vagyok, ráadásul a pincében hiltivel verik a falat, szóval továbbra is herótom van az élettőlKép
...és a tegnapi gyerekemelgetéstől még a pocim is masszívan fájKép

Na megyek is, mielőtt telesírom a topikot...

Valaki megmondaná, hol lehet azt az uti Pampers popsitörlős dobozt beszerezni, mert már én is vadászom egy ideje? Zulu, Orsoly plíííz!


Momo


Momo
momo
 
 


Hali csajok!Kép

Momo,
miért, milyen színű az autó?
Jó nyomi idő van ma is, nem csodálom, hogy életkedved a nullához konvergál, enyimé isKép.
Utidobozt most a duplacsomagos törlőkendőhöz adják, én a Coraban vettem tegnap, de lehet a Dm-ben is kapni, ott egy picsit drágább. (1040 a Coraban, 1400 a dmben.) De biztos van máshol is, ahol pamperst árulnak.

Klár,
én még élekKép, csak szokás szerint rohangálós hétvégénk vanKép. Tökjó, hét közben a bezártság készít ki, hétvégén meg ez a mérgezettegér életforma, tiszta hülye vagyok, nem? Bár az igaz, hogy nem olyan helyekre megyünk a hétvégén, ahova szeretnénk, hanem ahova muszájKép.

puszka mindenkinek

NyavajgóZulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Szép napot!

Marci is benyalta a vírust, csak az ölemben alszik, éjszaka is. Nem is alszik, inkább csak szundikál. Negyedik átvirrasztott éjszaka, ráadsául eddig váltva voltak betegek, most meg összeér a kórság. Nem egy élmény., Viszont megkérdeztem dokinénit, és jó volt a megérzésem. Különböző hatóanyagú lázcsillapítókat sem ajánlott kétóránként adni. Nem is ismerik az anyagok egymásrahatását, meg ugye halmozódik a cucc a szervezteben. Úgyhogy csak óvatsoan, és végül is, nem véletlen, hogy van láz. Van haszna is.

s
sofka
 
 


Zulu,
semmi extra, csak ezüst metál, kicsi arany beütéssel (bár ez alig látszik), csak én a színes autókat szeretem. És a huzat a korábban mutatott mintát meghazudtolva tök világosszürke...Timi egyszer beült kis sáros cipellőivel, azonnal elegáns sáros foltot is hagyott az első ülés hátuljánKép Persze, lehet rá huzatot rakni, de az se lesz egyszerű az oldallégzsákok miatt.
A férjem meg a hosszú távú spórolás miatt döntött a dízel mellett, de alapvetően úúútálja, mert szerinte még a legújabb fejlesztés is hangos, meg kopogKép Ráadásul szegény autónk kint fagyoskodván nem indult be elsőre, csak másodikra...több se
kellett a páromnak, rögvest leírta a kocsitKép Csak az bosszant, hogy olyen k..va sok pénzért még egyikünknek se tetszik maradéktalanul...
A Pampersnek majd utána járok, de amilyen mákom van, elfogy, mire odajutokKép
Én egyfolytában a bezártságtól kattanok hülyére, megspékelve az építkezés undorító zajaival...brrrr. És ha végre kimozdulunk, az is mindíg balul üt ki, elég csak a tegnapi anyalátogatásra gondolnom, de ez már egy másik történet.

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sofka,
jobbulást nektekKép Nem irigyellek a halmozódásértKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
na akkor megvígasztallak egy kicsitKép. Mi autónk is ezüstmetál, és én is sírtam vissza a gyönyörű dzsungelzöldet, mígnem észrevettem, hogy a szürke autón alig látszik a koszKép.
Üléstámlára nekünk két műanyag védő van fellógatva, MegaToysban vettük, kb. kétezerért, és a fejtámlához kell rögzíteni. Nagyon szupi, egy rongyival letörölgetem csak, ha nagyon ótvar már.

Sofka,
jobbulást a kölöknek, mostmár csak megjön végre az a nemmondomkimilyen tavasz, és elfújja ezt a sok kórságot!

OptimistaZulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Sofka! BetegségKép Nem lehetsz túl pihent!

Zulu! Ez a két múanyag védő direkt a gyerekcipők ellen van? Vagy mi a csoda ez? Leírást!!!

Momo! Jaj ne már! Gyönyörű autó, a színe igazán nem a legfontosabb. De ha igen, adj egy festéksprayt Timi kezébe, hogy csináljon vidám mintákat a kocsira! Nem lesz unalmas ezüstszürke. Kép(A miénk is az. Lehet, megfogadom a saját ötletemKép)

Heppi! Masszírozásért irigykedem! De jó, hogy eszembe juttattad, a hónapban megyek pár napra a szüleimhez, ott elmegyek én is.Kép

Beu
beu
 
 


Tudom én, hogy a kocsimosásért nem rajongó autósoknak való az ezüstmetál, csak hát nekem nem tecc...evvanKép
Zulu, az a védőtámla engem is érdekelne, kicsit részletesebben, plííízKép

Beu,
tényleg nem a szín a legfontosabb, csak mostanában annyi kompromisszumot kötöttem, hogy kicsit kibuggyant a hócsukámKép Timit meg ne buzdítsd ilyesmikre, mert a Boci mobil kismiska lesz az ő művéhez képestKép Esetleg majd a ti autótokon gyakorol előbb, jó?Kép

Más: nem tudtok véletlenül a neten valami jogi fórumot, ahol feltehetném rengeteg kérdésem a gyerektartás módosításával kapcsolatban? Mert a saját ügyvédünk elég gyakorlatlan a témában és az ex kezd minket hülyére venni, azt meg ki nem állhatom. Aztán majd a végén a férjem aszongya, ő megmondta, hogy bele se kellett volna vágnunkKép Én meg tudom, hogy igazunk van, ezért nem hagyom annyiban a dolgot, de ez velem született rossz tulajdonságKép
Az origón múltkor találtam ugyan egy jogász válaszol oldalt, levelet meg is rittyentettem, aszonták, 72 órán belül válaszolnak, azt várom hétfő ótaKép Aztán visszaballagtam az oldalra és rájöttem, már fél éve nem módosították...mondom, hogy nincs szerencsém mostanábanKép
Szóval valami tipp?


Momo, aki már farkas éhes, de a kaja még nincs készKép


Momo
momo
 
 


MomoKép

www.jogiforum.hu Én már írtam ide, és hamar válaszoltak, ráadásul többen isKép Ha találsz kimondottan ilyen topicot, akkor oda írsz, ha nem, akkor indítasz másikat.

Pussssssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Minden beteg babócának jobbulást kívánok.KépKépKépKép

Mi szerencsére jól vagyunk. Márk elkezdett egyedül enni kanállal, még nem megy neki rendessen de a szándék már megvan. Igaz a fele lefolyik a kanaláról mire beér a szájába, de ez is haladás.
Visszont pohárból még mindig nem hajlandó inni egy kortyot se. Nem tudom mi lesz igy. Kiprobáltam, hopgy csak a poharat raktam le az asztalra hátha szomjas és inni fog, de nem inkább nem iszik egész nap semmit, azt meg persze nem lehet. Majd nyáron talán sikerülni fog.

Most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Tüni,
és itt csak egymásnak adnak tanácsot a sorstársak, vagy azért valami szakértő is idetéved? Mert nekem (lehet, hogy ma nagyon béna vagyok) csak az előbbi jött le az oldal olvasgatásából, viszont én a törvényt pontosan ismerő ügyvéd, jogász válaszára lennék kíváncsiKép
Ráadásul 1,5 oldal a történet, hogy érthetőek legyenek a kérdéseim is, azt pedig nem merem feltenni egy ilyen fórumba, mert meglincselnekKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


MomoKép

Nekem van egy fölösleges Niveás dobozom, olyan mint a Pampers, csak kék.
Ha valakivel tudok találkozni 19-én Pesten, akkor elküldöm vele Neked.
Postán egy kicsit drága lenne.

Ha érdekel, szóljKép

Vagy esetleg, ha valaki megy Ausztriába Rábafüzes fele (ugye GombócKép), vagy erre nyaral (KangiKép) beugorhat érte.

Heni
heni1979
 
 


MomoKép

Anno nekem csak "szakemberek" válaszoltak. Van egy srác (most nem jut eszembe a neve), ő szinte minden topicban válaszolgat, és nem csak lelkes ámátőrKép

Tüni
tüni
 
 


Tüni,
köszönöm, akkor csak teszek egy próbát, bár hosszú leszek, mint az AmazonasKép

Heni,
nagyon drága vagy, még töröm a fejem a megoldásonKép Anyukámék pestiek, ha esetleg anyut rá tudom szedni, akkor megoldható, csak kéne valami közelebbi infó, merre is császkálsz te PestenKép Jöhet mélben, ha van találkatippedKép


Momo


Momo
momo
 
 


MomoKép

Mail mentKép

ElliKép

Nem válaszoltál a mailemreKép

Heni
heni1979
 
 


Jaj segítsetek légyszi. Nagyon el vagyok keseredve. Robó olyan meleg volt, megmértem a lázát és 38 fokot mutatott ez a fránya hőmérő. Az a furcsa, hogy még náthásnak sem náthás. Még foga nincs , lehet, hogy esetleg ez okozza nála? Mit érdemes ilyenkor beadni??? Egy fél kúpot már kapott, attól izzadt és nem annyira meleg már. Gondolkodtam a Chaomillán, de nem tudom a kúp mellett be lehet adni?Mert nyűgi is és mindern "szétrágna".Ezért gondoltam, hogy talán a foga settenkedik
Segítsetek légyszi. Volt esetleg másnál is, akinél ilyen nehezn jött ki a fog és lázzal jár?


Köszi : Anita
anita77
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?