Új privát üzeneted érkezett!

Hú Annus, mivel te nem tudod a szülést visszatartani, ezért nekünk kell igyekezni :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Hát nekem ma reggel elkezdett szúrkálni az oldalam, hol a jobb, hol a bal. Nem igazán menziszerű görcs, hanem csak szurkál. Lehet hogy meg fog jönni?!

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok csajszik!
Megkezdődött a reggelem,álmos fejjel majdnem dobtam egy hátast,ahogy kiléptem az ajtón,olyan jégpáncél van! Most már felébredtem ennek köszönhetően!
Annus: tessék idejében szülni,majd mi sietünk utánnad,remélhetőleg!
Csige: ilyen korán még nem fog sztem megjönni,vonalzód szerint!
Lányok segítsetek választ adni! Soha nem volt közti vérzésem,most,hogy nem szedek semmit már 4 napja van piros maszatolásom,olykor konkrétan vércsepp is! Most tartok a 18.ciklusnapomnál,azért nem írok dpo-t,mert nem szedek semmit,így most nem tudom volt-e pém,clostitól szokott lenni!
misszike
 
 

 
 

Hát igen, a vonalzóm úgy sz@r ahogy van, a hidegben megfagyott egy kicsit. Vasárnap kell megjönnie. Megpórálom javítani a vonalzómat.
Nekem soha nem volt köztes vérzésem, vagyis akkor volt amikor fogamzásgátlót szedtem és akkor kaptam másik fajtát, de mióta abbahagytam azóta nem volt. Nem lehetséges hogy az valami hormongondra utal? Szerintem mindenképpen kérdezz már az orvosodtól. Következő hónapban szedsz majd valamit?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: sztem majd Márciustól,még szeretnék kicsit "pihenni"! Ne legyen túl vontatott ez az egész dolog!
Mindegy még várok 1-2 napot aztán doki lesz belőle!
misszike
 
 


Na átállítottam a vonalzómat, így már naprakész :lol:
Lehet hogy ez a pihenés hozza majd meg nektek az áldást Misszike. Már fél év telt el a vetélésünk óta, tehát már ideje lenne, hogy ismét babásak legyünk.

KépKép
csige-bige
 
 


Jaj Csige! Mennyire jó lenne már,olyan boldog lennék,de sztem nekem a tabik nélkül nincsen rendesen pém,sőt most még az a csipp-csöpp vérezgetés! Reménytelen...
misszike
 
 


Hát mivel nem hiszel benne, lehet hogy pont most fog majd bekopogtatni a baba. Ha nem, akkor pedig ott lesznek a gyógyszerek és ismét sikerülni fog. A lényeg, hogy ne keseredj el.

KépKép
csige-bige
 
 


annus merész dolog volt ezt mondani hogy addig nem szűlsz......de azért igyekszünk hamar pozi teszteket hozni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helyes helyes!Mert ha túlhordom a babát akkor itt fogok szenvedni egész nap míg ki nem jön :lol: :lol:

annus11
 
 


:) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napsütéses napot mindenkinek. Hát tegnap voltam a fül-orr-gégészeten. Két óra várakozás után bekerültem. Ma reggel visszarendelt a doki hallásvizsgálatra, ugyanis nem lát semmi okát, hogy be legyen dugulva a fülem. Hétfőn akartam menni, de a doki azt mondta, hogy holnap. Fél kilencre odamentem ugyanis azt modnták, hogy akkor fognak szólítani, mert ehhez előjegyeznek. Hát kilenc előtt öt perccel mekopogtam és megkérdeztem, hogy ugyan mikor fognak szólítani, mert hát még melózni kell mennem. Erre közölték, hogy be se vagyok írva. Mondtam, hogy ne szórakozzanak, tegnap pont az a nő írt be aki ott volt ma is. Közölte hogy a doki távozásom után úgy ítéte meg, hogy nincs is szükség hallásvizsgálatra és így töröltek a listáról. Mondtam hogy nem túl vicces a szitu, ugyanis nekem senki sem szólt erről. Azért megcsinálták, hozzáteszem, hogy a vizsgálat összességében tíz perc volt és összesen velem együtt két ember volt bejegyezve délelőttre. Nem is tudom mire számítottam, hogy ez az egészségügy. Nemes egyszerűséggel elbaszták és rákenték a dokira aki épp ma nem rendelt. Minden esetre minden rendben, így megnyugodtam. Tegnap jól megilyesztett a doki, hogy lehet hogy belső füll gyulladásom van és ha igen, akkor infúzióval tudják kezelni. Úgy beparáztatott, hogy ma hajnalban csináltam egy tesztet, mert mi van ha közben babás vagyok. Úgy tűnik nem áll fenn ennek a veszélye. A teszt negatív lett, hozzáteszem voltam kint az éjjel wc-n, szóval ennyi erővel délelőtti vizeletből is csinálhattam volna. Amikor reggel felkeltem, akkor láttam rajta valamiféle csíkot, de hát lehet hogy csak fantomcsík volt. A párának köszönhetően ami a fürdőben volt egy óra mulva már el is múlt, vagyis elmosódott. Most várok. Semmi pecsételés, semmi hasfájás, néha ugyan szurkál a hasam, de nem görcsöl és éjjel iszonyatosan fájt a bal mellem. Most is néha fájdogál, de nem a mellbimbó, hanem az egész szurkál. Hát majd kiderül. Eldöntöttem, hogy most már várok, nincs értelme tesztelni.
Mindenkinek szép napot.

KépKép
csige-bige
 
 


Hát úgy tűnik, hogy mindenki eltűnt ebben a verőfényes napsütésben :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Na ja a jó öreg Egészségügy. Én tegnap előtt akadtam ki nagyon. Elmentem a körzetis dokimhoz , hoyga nőgyogyi irt fel egy injekció kúrát. Gynevax. A doki nemvolt bent a rendelőben mert éppen kifakadt és kirohant mondván soka betege.Én bekopogtam hisz egy injekció pár pillanat.
Vittem a szert a fecskendőt és tűt.
2Asszisztense van mindekettő nézett rám milyen injekció ez. ÉS közölték reggel 8-ra menjek vissza akkor van injekció beadás. Na gondolhatjátok kb 2órát ültema rendelőben, hoyg bekerüljek. A két nő csak húzta a száját és közölte különben is mivel nem a dr Úr irta fela receptet csakpénzért adják be. Vagy adassan be a nőgyógyimmal. na ő azért messzebb rendel ahoz, hoyg egy 10pillanatos szúrásért elmenjek hozzá és fizessek a magánrendelésén 8000Ft ot.
De akkor mire van a Tb kártya?, Mire van a körzeti doki.
Most ott tartok, hoyg tök jó van egy kúrára elegendő gynevacom és nincs aki beadja.
A férjemnek beadják a munakhelyén de én oda nem mehetek. Szóval utálom a magyar eü-t.

Kép
csucsu05
 
 


Hát nem semmi Csucsu. Hihetetlen hogy mennyi pénzt vonnak le tőlünk és a legapróbb dolgokat is úgy kell kiharcolni. Most mennyi időt vesz igénybe nekik az az egy inyjekció? Minek van akkor két asszisztense. Gondolom azért hogy jól elszórakoztatják bent egymást, nehogy esetleg egyik is utatkozzon. Hát egyszerűen felháborító.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: hát felháborító... El is jöttem onnan nem érdekel még a kártyámat is lehet kikérem mert csak addig kell egy ember amig a támogatást nem kapja meg a leadott taj száma után.

Kép
csucsu05
 
 


Akkor most ki fogja beadni neked a szurikat?
Nincs ott olyan valaki(ismerős) aki betudná neked adni?

Kép

Kép
syl100
 
 


Na most értem haza,kicsit elnézelődtünk nővéremmel!

Gyorsan a lényeg!Úgy néz ki kislány!!!!!!

Mindjárt hozok képet is! :wink:
Apcim majd holnap reggel tudja meg ha hazaér :wink:

annus11
 
 


Gratula Annus a kis puncishoz!!
:D
Mi anno ,biztosak voltunk benne,hogy fiút várunk,erre jött a döbbenet a 18 hetes uh-n,hogy lány lesz! :shock:
De én nagyon -nagyon örültem a lánynak,rosz lett volna,ha nem lenne lányom.Majd most gyúrunk a fiúra!!! :lol:
Mondjuk egyenlőre annak örülnénk,ha összejönne!

Én vasárnap délután fekszem be a kórházba,hétfőn műtenek!Már nagyon tojok tőle! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl miért műtenek?

Annus gratula.

Velem még semmi, de most január végén muszáj pozitiv tesztet produkálnom, lesz az apu és az anyu szülinapja. Ezzel akarom meglepni őket.

timejka
 
 


Köszi mindenkinek!!!!

Na képet csak holnap tudok,most az a program szarakszik amivel a képeket mentem ki a videórol....

Amúgy volt egy kis csúszás,mert egy kismama elfelejtette mondani h ikrek...így az +20 perc ugye,mert 2 babát kell nézni...Na de nem baj,nem volt olyan vészes :wink:

De akkor leírom az adatokat!
Napra pontosan akkora mint a vonalzóm!!!
671 g
BPD 6.12cm
FL 4.43 cm
AC 19.09.cm

Szerencsére nincs nagy feje :wink:

Ja és van egy kis bibi.Mindkét veséjében van vmi tágulat,de még nagyon pici.Egyenlőre nincs vele gond,de figyelni kell h nő e.Vkinek ezzel kapcsolatosan tapasztalat???

A név még nem dőlt el,holnap majd megbeszéljük apcimmal.A Mónika és az Izabel maradt versenyben!
:wink:

Ja és Janikovszky Éva:Örülj h lány! című könyvét hajkurásztam eddig!De elfogyott a libriben is és az Alexanderban is....pech :roll:

annus11
 
 


annus gratula a kis puncishoz...
ezek a tágulatok általába eltnnek mire megszületik a baba.nyugi...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: Gratula a kislányhoz. :)
A doki biztos majd figyeli a kicsit nem hiszem, hogy gond lesz ebből.

Syl: Szoritok a műtéthez.
Sajnos imserős nincs. Illetve van több is de az nagyon messze.
Még az ügyeleten filózok hátha ott beadnák nekem 10naponta.

Kép
csucsu05
 
 


Syl!

Szorítok a műtéthez, nem lesz semmi gond, meglátod.
Most Neked csak körülnéznek vagy konkrétan csinálnak is valamit?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Dobok egy képet,aztán dugulok :oops: De lesznek majd szinesek is :wink:
Kép

annus11
 
 


Annus: Igazán szép formás babátok van:)

Kép
csucsu05
 
 


Timejka:Hétfőn lesz a laparom.

Ranita:Meglesz az átjárhatósági is a méh tükrözés is,meg kisütögetik a cisztáimat meg van endom is azt is kiveszik!
Már csak ma alszom itthol,olyan szar érzés.Főleg,hogy Rékát itthol hagyom,majd meg szakad a szívem!!! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: A Rékát otthon hagyni a legrosszabb tudom. De hidd el Réka ügyes és okos és tudja , hoyg menned kell. Addig az apukája lesz vele?

Kép
csucsu05
 
 


Syl!

Az a 3 nap hamar elmegy majd. De tudom miről beszélsz,hiszen én most 2 hetet voltam kórázban. Sokszor a szívem majd megszakadt, mikor meséltek a Hannáról. Állandóan a bőgés kerülgetett, de azt meg nem nagyon szerettem, ha behozták.
Akkor azért jó sok mindent fognak csinálni.
Arról én akkor lemaradtam, hogy endód is van :shock: :oops: És azzal mi lesz a lapar után? Kapsz majd szurikat?

Az átjárhatóságit nekem is megcsinálták a laparral együtt és tessék, lett egy méhenkívülim :( . Azt hittem ott mindent látnak, de a szűkületet mégsem :( .

Én meg ma elkezdtem barnázni. Kb kedden kell megjönnie.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: Átjárhatósági után lett méhen kivülid??

Kép
csucsu05
 
 


Syl!

Jó sok mindent megcsinálnak!Nem semmi!!!!És ha hazaengednek utána kell amjd pihened?Vagy ilyenkor ez nem számít nagyobb beavatkozásnak?

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus: gratula a kislányhoz!

Syl: szorítok a műtéthez!

És mindenkinek szorítok, hogy végr kétcsíkos tesztje legyen!!

Nálunk annyi újság van, hogy nyunyi ma megmutatta magát apjuknak is:). néz rám, mondja, hogy hihetetlen, hogy növekszik benned vki. Sztem most kezdi teljesen felfogni:).

További szép 7végét!
Vendég
 


Annus: gratula a kis nunishoz :lol: A pofija olyan édes, nagyon formás. Szerintem ne aggódj a tágulat miatt, én is úgy hallottam, hogy ezek el szoktak múlni mire születik a baba, de szerintem kérdezz rá a dokitól.
Syl: drukkolok neked hátfőre és ne aggódj, minden rendben lesz. Utána pedig már sínen halaszd egy újabb baba felé.
Hát nekem fájdogál a hasam, de nem görcsöl, hanem olyan mintha kétoldalt a két petefészkem fájnak, de csak időközönként. Néha a bal mellem annyira szúr. Elég kellemetlen. Még nem kezdtem el barnázni, szóval várok. Ha nem jön meg a hétvégén, akkor hétfő reggel csinálok egy tesztet. Az utóbbi időben nem igazán késett, sőt inkább hamarabb jött meg, szóval nem tudom hogy most mi van.
Na lépek tusizni. Jó éjt mindenkinek és további szép hétvégét.

KépKép
csige-bige
 
 


Köszi csajok!
Csucsu:Igen a párom marad itthol vele!

Ranita:Én is mondtam,hogy inkább be se jöjjenek hozzám,Rékát meg főleg ne is hozzák!
Hát az endoval nem tudom mi lesz.Az endo doki 6 hónapos ciklus leállítást javasolt.De én ebbe nem megyek bele.Sőt,minnél előbb a műtét után már próbálkozni akarok!A nődokim azt mondta,hogy a lapar után minnél hamarabb,ahogy érzem már lehet ,sőt kell próbálkozni!
A met-et akarom valakivel feliratni,meg elmenni terheléses cuki meg inzulin vv-re!
Akkor úgy látom neked is megmaradt a barnázásod!! :?

Annus:Hát ha hazajövök azt mondták kb.vagy 2 hétig elég nehéz lesz.Főleg az első napok nagyon.A hasamon lesz kb.3 pici vágás.
A párom itthol lesz még azon a héten is végig!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl akkor szorítok. Most megműtenek, rendbe hoznak és nemsokára jön a tesó. Kitartás!

Annus én nem hallottam még ilyenről. Nem lesz semmi baj

timejka
 
 


Syl: a3 kis vágás nem is fog látszódni. Nekem is laparral csinálták a méhenkivülit. Nem is látszik a helye már.
Szorítok neked nagyon!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

Annus na ez aztán a hír, mondtam én hogy kislány lesz:) Tök jó.
Az unokatestvérem kislányának van tágulata. Neki is a terhesség alatt vették észre, de nekik sajnos nem múlt el. Minden képpen kell az uh- alatt ezt ellenőrizi, hogy csökken vagy nő a tágulat. És nekik ezen kívül pedig ahogy megszületett vinni kellett rögtön urológushoz. És azóta is járnak kontrollra, de szerencsére nincs semmi gond, szépen lassan csökken neki is a tágulat. Annyi hogy nagyon kell figyelni hogy ne kapjon el semmilyen fertőzést, mert hamar a vesére mehet rá. De ez persze csak akkor igaz ha nem múlik el a terhesség alatt. Ha ne adj isten esetleg nem múlik el, akkor én a János a kh-ban tudok egy nagyon jó dokit, akihez az unokatesómék is járnak, nekik is én ajánlottam, illetve egy ismerősöm dolgozik a Jánosban a gyereksebészeten főműtősnő és a dokit ő mondta, illetve a férje, aki szintén ugyan ott főorvos.

syl drukkolok neked hétfőre,minden rendben lesz és gyorsan el telik az a párnap, utána pedig te is hamar pocakos leszel.

Csige drukk neked, remélem menszi nincsen azóta sem.

csucsu hát nem semmi ez az egészségügy. És találtál azóta valakit aki beadja neked? Ezt izomba kell beadni?

Mi ma délelőtt hazaértünk Balatonföldvárról. Hát baromi hideg volt ott lent. De a gyerekek nagyon jól érezték magukat. Jókat csúszkáltak a jégen, na és persze estek is.Illetve mi felnőttek is jól éreztük magunkat. Fürödni is fürödtünk bent a szállodai medencében, én csak egyszer voltam bent kb 10 percet.
Majd lesznek képek is.
Viszont volt egy kellemetlenségünk is. Nem a szállodában akartunk ebédelni hanem kimentünk ott egy épp nyitva lévő étterembe, ahol volt egy nagyobb család szintén két gyerekkel, akik az egész étteremben azt csináltak amit akartak, nem szólt rájuk senki, sőt nem is foglalkoztak velük. Ott motoroztak az asztalok között, miközben a pincér majdnem rájuk borította a forró levest mert bevágtak motorral elébe. Kiabáltak, a másik pedig hogy az étterembe behozták a kutyájukat ami nem is kis testű volt hanem egy nagy fajta, amikor felállt akkor a feje felért az asztalokig Ja és több mint egy óra volt mire kihozták a kajákat, a gyerekek már majd meg haltak éhen. Úgy hogy ez a kellemetlen része megvolt a tegnapi napnak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Igen mélyen izomba kell adni. sajna még nem találtam aki beadja.
Hú ez az éttermi szituáció kellemetlen. Nem is értem étterembe, hogy engedték be a kutyát.
A gyerekek meg nem hiszem, hogy nem bírták volna ki ha nem motoroznak.Szabina hál istennek szépen viselkedik étteremben. Igaz én rá is szólok ha kell. El is hiszem, hogy ez kellemetlen élmény maradt.
majd képeket várunk ám:)

Kép
csucsu05
 
 


Itt vannak a képek.

Kicsit sok lesz remélem nem baj

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: jók a képek és jó hogy jól éreztétek magatokat az éttermi kellemetlenség ellenére.
Hát nálam menzi sehol. A hétvégén a hasam sem fájt már, néha fáj csak kétoldalt a petefészkemnél, de ha ledőlök akkor elmúlik. A bal mellem továbbra is nagyon érzékeny, tegnap még a zuhanyzás is rosszul esett neki. Egyenlőre még nem barnázok, ha holnap reggelig nem jön meg, akkor reggel lehet hogy csinálok egy tesztet.

KépKép
csige-bige
 
 


csige akkor reggel jövök és kukkolok, nagyon izgi és drukkolok hogy két csíkos legyen

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi Gabi. Hát mitagadás, már várom a reggelt egy kicsit.
Nitácska: veled mizu? Te hogy állsz?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige persze, hogy nem jön meg. Drukk!!!!!!!!!!!!

timejka
 
 


Csige: Hú reggel jövök. NAgyon szoritok, hogy gyere egy zebrás teszttel.

Gabi: nagyon jók a képek. :) Nem sok belőle. A képeket sosem unjuk ám meg:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm lányok a biztatást, aranyosak vagytok. Reggel jövök a hírekkel, legyenek jók vagy rosszak :roll:

KépKép
csige-bige
 
 


szia csige......köszi kérdésed....nem tudom mi lesz......majd 3 nap mulva kiderűl.de az érzéseim piri fele állnak....és veled mizu?
gabi nagyon jok a képek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én reggel teszteltem és negatív lett. Viszont piri sehol, de szerintem jönni fog előbb vagy utóbb. Most várok.

KépKép
csige-bige
 
 


Hát Nitácska, amég nem jön meg, addig van remény. Nekem már kevesebb, mert ugyen nekem nega lett a tesztem, de többen mondták, lehet hogy túl korai volt még a teszt. Szerintem pedig csak játszik velem a testem és én is beállok azok sorába, akiknek újból kezdődik egy hónap.

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?