Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,
csatlakozom azokhoz akik el sem tudják képzelni, hogy lehet 2vel egyszerre bírni és minden elismerésem!!!!!

nekem este könnyen elalszik, néha kis simi
nappal nehéz, teával ált. elalszik vagy sír, bemegyek, tea, sír, bemegyek, tea
de hálisten 1-2percet sír és aztán rájön, hogy alvás van
mostanában az jött be, hogy ha már meglátja a hálózsákját, odabújik, ujja a szájba és kómáltatja magát, rám nincs szükség
ja és persze ha kocsiba vagy babakocsiba rakom, akkor szó nélkül alszik el 1 perc alatt, ágyban sokkal nehezebb

de mint minden, ez is hónapról hónapra változik!!!!

Kép
fendike
 
 


Fanni,
Barnus iszonyú sokáig csak cicivel a szájában aludt el, sokszor nyolctól tízig volt a karomban, közben jobb híján tévéztem. Úgy egy hónapja ez egyik napról a másikra megszűnt, és egyszerűen csak magától elalszik az ágyikójában.

KépKép
lili73
 
 


Lili,
Bíztató amit írsz, mert nálunk sokszor a cicis alatatás jön be, de ezek szerint ez még simán változhat magától is!


Fanni,
Kép
Vendég
 

 
 

Fanni,
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni,
Kép

Igy szerettem volna eredetileg! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Pandus,
Dóri jobban van már? Remélem már meggyógyultatok.

Fanni,
Gréti nálunk is mostanában a "ne hagyjatok egyedül,mert üvöltök korszakát éli!" Csak hát igen, Neked 2 babád van! Kitartás Drága! Emlékszel,amikor megszülettek a fiúk,akkor is nehéz volt,Milcsi bukott sokat, stb....,de mindenki bi'ztatott,hogy pár hét és jobb lesz! Most is ebben kell bi'zni és i'gy lesz!!!! :wink:

Fendike,
nagyon jó utat Nektek holnapra,vigyázzatok magatokra és érezzétek nagyon jól magatokat! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka,
Tegnap este kétszer hányt, de azóta, mintha jobban lenne. Szedünk antibiotikumot, most végre nem ömlik az orra, csak nem eszik, de legalább tegnap éjszaka már normálisan szopizott négyszer is. Eddig a szopizást is mellőzte.
Vendég
 


Pandacska,

Nagyon sajnalom, hogy Dorika beteg! Szörnyü latni amikor bagyadt elesett egy ilyen kis picurka! Jobbulast neki az jo, hogy szopizik! Köszi Davide dicsit! :P

Fanni,

Nagyon sok boldogsagot kivanunk szülinapod alkalmabol! :P

Fendike,

Jo utat nektek erzzetek nagyon jol magatokat!


Kepzeljetek Davide ataludta az ejszakat! Ez az elsö alkalom! Hihetetlen! eN PERSZE EBREDTEM HAROMSZOR IS MEGSZOKASBOL...Este 8-tol 10-ig aludt aztan ejfelig mokaztunk akkor elaludt es egszen fel nyolcig aludt. Akkor szopi es 8-tol meg 9.15-ig aludt egyet most pedig itt gepezik velem.... :lol: Szep napot mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Orsi :P
Persze hogy van... Köszi. Remélem is, hogy ki fog egyenlítődni...

Lili :P
S ti egy szobában alszotok? Vagy amikor letetted Barnust mindig ki is mentél a szobából?

Pandus :P Kisfóka :P Judit :P
Köszönöm szépen!

Judit :P
Neked is nagyon boldog szülinapot! (képtelen vagyok megjegyezni hányadikán születtél, de tudom, hogy csak pár nap van közöttünk :lol: )

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P :P
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!
Csatlakozom az előttem szólokhoz, 1 gyerekkel is sokszor nagyon nehéz, hát még kettővel. Minden tiszteletem a tied! Egyet viszont sose felejts el, JÓ ANYA vagy, ez egészen biztos!!!!!!!!4
Az alvás nálunk szerencsére egyelőre jól működik, picit dajkálom, aztán leteszem, még picit forgolódik, és elalszik, déután ugyanez. Mostanában egész jól alszik éjszaka f9-től reggel 6-ig, akkor tápcsi, visszateszem, és alszik még 7-f8-ig, ma f9-ig! :lol:
Én is azt montam, hogy könnyebb lesz, ha majd mászik, hát nem, sőt, állandóan a sarkában kell lennem.

Fendike!
Nagggggyon jó nyaralást kívánok nektek, majd gyere a beszámolóval. :D
Tejpépet néha adok neki reggelente, nem igazán szereti. A pelenkázás nálunk is horror, kakis már minden, és mászik a pelenkázóasztalon tovább, közbe persze ordít, mert fogom a lábát, és próbálom vissza fordítani, jajj de útálom! :twisted: :wink:

Jucmuc!
Davide nagyon aranyos, mosolygós, szép kisfiú! :D :D

Kisfóka!
Gréti bizti rendbe fog jönni, a maltofertől nekem nehezen volt székletem, arra figyelj.

Orsi! :D
Köszi. A 9 kg-os határt nem igazán értem, mi 1 éves korában szerenénk átszerelni rendes ülésre, nem tom mennyi kg lesz??? :shock:

Pandus!
A lányod nagyon ügyes, nem tudok mit mondani, és Te is, hogy ilyen szépen rászoktattad! Én is ki fogom próbálni, vegyek pilit? A wc ülőkére ráteszed azt az izét? :lol:
Jól emlékszem, hogy Dórinak is van olyan oroszlán, aminek 4 kereke van, és rá lehet ülni, és a gyerek hajtja magát? Ilyet kapott karira Zsombi, persze hajtani nem tudja magát, így én, vagy apa tolja! :wink: Reggel felkel és már nyomja az orrát, ami zenél, meg mutatja, hogy rá akar ülni. Mikor fogja magát hajtani?

Kép

Kép
donika
 
 


Jucmucnak vasárnap lesz a szülinapja :wink: :D

Jucmuc,
Mekkora hóember :lol: Szépek vagytok!!

Fendike,
Jó nyaralást :wink:

Donika,
Nem bilizünk, hanem a wc ülőkére vettem szűkítőt, arra ültetem rá Dórit. Igen van olyan oroszlánunk, de nem használja Dóri, így eladom. Régen használta, és kicsiket haladt vele előre is, de mostanában csak a szobájában pihen.
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat hogy ide írom de hátha valakinek van rá szüksége van pár fiús "ikres" ruhám egyformák csak színben mások 68-as méretűek esetleg ha valamelyikütöket érdekel küldenék képet róla.

Árban biztos megegyezünk.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Pandacska,

Csak pillazok...hogy tudod a szülinapom en bevallom nem emlekszem a tiedre de utananezek :oops: :P
Karacsonykor jo sok ho esett akkor csinaltunk hoembert nagyon tetszett Davidenek. Es persze nekünk is, utoljara kb.25 eve epitettem hoembert... :lol:
Gondolom mar tervezed Dorika elsö szülinapjat. Mi ma delutan nezünk szet torta ügyben.

Fanni,

Köszönöm szepen! :P Mar az is nagy szo, hogy ennyire emlekszel! :P Igen, vasarnap lesz este megyünk vacsizni a ferjemmel Davide a nagymamanal lesz. Jo unneplest nektek mara! :D

huu de nehez egy kezzel... :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Én mindent tudok :lol: Megfigyellek titeket :lol: Ó, már az összes ajándékot megvettem, tortát kinéztem, még beszerzek pár díszítést, nagyon nagyon várom már :D
Vendég
 


FAnni Kép

kitartás

PAndu jobbulást kicsi lánykádnak!

Davide nagyon édes! jó ünneplés lesz akkor :lol:

Fendi szépséges utat és legalább egy másodpercre gondolj már rám ha érezzem ott magam :lol:
Vendég
 


Pandacska,

:lol: :lol: 8) most mar en is tudom a tiedet.. :D 8)
De ügyes vagy, hogy mar ajandek is megvan! Mi is nagyon varjuk mar! :P Gondolom majd teszel kepeket biztos nagyon szep lesz minden!

Boni,

Koszonom szepen! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandus!
Igazi babazsúr lesz? :lol: :lol: Miket vettél? Vendégsereg?

Petitpois!
:?: :?: :?: :?:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni,
én egy szobában alszom a gyerekekkel, hogy apa tudjon éjjel dolgozni, plusz eltört a kihúzhatós kanapénk, úgyhogy ha akarnánk se tudnánk együtt aludni. Persze majd veszünk újat, csak eddig minden fontosabb volt.
Szóval, a cicis korszakban az volt, h miután elaludt a karomban a nagyszobában, bevittem az ágyába és letettem, szerencsére nem ébredt fel ilyenkor. Most úgy van, hogy fürdés után be az ágyba, ott megkapják a tápis cumisüveget, és én már ivás közben kimegyek. Nem sokra rá már néma csönd van, bemegyek, cumisüveg ki, villany leolt. De olyan is van, h míg bent összepakolom a játékokat, már eldobja, h nem kell több. Akkor gyorsan kiveszem, ő meg szépen elhelyezkedik alváshoz, és nem reklamál, h miért megyek ki. Aztán később persze megyek vissza lefeküdni én is :roll:
bocs, kicsit részletes lett...
Boldog szülinapot!!! Épp ma van a nővérem kislányáé is.

KépKép
lili73
 
 


Jucmuc,
milyen szuper ágya van Davidének! Jól látom, h már igazi párnája van? Ilyenkor már szabad? És szerintetek szükséges vagy egészségesebb, ha laposan alszanak?

Pandácska,
szerintem tuti megoldódnak ezek a dolgok, bizti fejlettség, érettség függő, meg egyéni. Én legalább is nem hiszek semmiféle elméletben, h mit kell csinálni a babákkal ilyen korban ahhoz, hogy úgy viselkedjenek, ahogy mi szeretnénk.

KépKép
lili73
 
 


Lili,
Akkor Te vagy az én emberem :wink:

Donika,
A családunk lesz itt, családzsúr :lol: Én ennyire még nem vártam senki szülinapját se :D Izgulok...
Ajándékok: (névnapra meg szülinapra egyben, mert egyszerre tartjuk a 3 nap különbség miatt, és benne vannak a család ajándékai is. Mi megvettük helyettük, így egyszerűbb
)
http://www.khan-it.com/Gyerekkonyha-Kat ... 31663.html
http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... cikk=76895
http://nunu.hu/clementoni-micimacko-laptop
http://www.vatera.hu/takarito_szett_120532543.html
http://www.vatera.hu/kerekes_nyuszi_szu ... 80554.html
http://www.teszvesz.hu/item519183324_ze ... gyedi.html
http://www.teszvesz.hu/item519183724_ro ... ermek.html
http://www.tulli.hu/product_info.php?pr ... 8f64c4c017
http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... ts_id=1885
Vendég
 


Sziasztok!

Panda!

És is jobbulást kívánok Dórinak! Peti is nagyon náthás, de nem hány, csak folyik az orrocskája.

Fendike!
Jó utat, mi lesz addig a kicsi fiaddal? Nagymama vigyáz rá?

Fanni, Jucmuc!

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

Jucmuc!
Ti hol is éltek?

Fanni!

Kitartás! Van segítséged? Férjed időben otthon van? Nagymamák? Nagypapák vannak, és tudnak segíteni?

Nálunk is Peti cicin alszik el.

Tanácsot szeretnék kérni:
Peti 10 órai után séta közben alszik a babakocsiban, és utána már itthon nem alszik. Viszont este alig bírja. Mit tehetnék? Kényszeríteni nem tudom, mert üvölt a kiságyban.
Szerencsére az éjszakai alvás nagyjából oké. Most a nátha miatt 2-3-szor ébred, amúgy általában végigalussza az éjszakát.

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske,
ilyen nálunk is volt, mármint hogy délelőtt ugyebár aludtak. olyankor nem aludtak el ebéd után közvetlenül, viszont a délután folyamán igen. volt hogy úgy kellett felkelteni őket, hogy fürdésidő, esti lefekvés.
este mikor fekteted? esetleg hozd előrébb, ha már nehezen bírja.

KépKép
lili73
 
 


Gombocske,

mintha a mi napunkat irtad volna le,nalunk ugyanez van.Delelott bbkocsiban alvas utanna meg semmi ha beteszem az agyaba akkor all a vegeben rogton es sir.Mar porbaltam mindent enekles simi,kimegyek bemegyek taktika de semmi nem jott be...Es este 6 korul mar annyira faradt hogy allandoan esik,mert ugye a koordinacios kepesseg gyengul eloszor....
Szoval en is varom az otleteket...Persze ha delutan is kocsiba rakom akkor alszik de mindig nem tudom vinni setalni mert ugyeket is inteznem kell stb...
Radasul egy honap mulva bolcsi nem tudom hogy lesz akkor :shock:

Fanni,Jucmuc,
boldog szulinapot nektek!

Jucmuc,
edes nagyon Davide!Es milyen sok ho volt nalatok..Igaz itt is esett a mult heten de mar el is olvadt :cry:

Fenikde,
jo nyaralast nektek elvezzetek a napsutest 8)

Donika,
Zsombi is nagyon edes olyan kis kopes :lol: Ti hogy keszultok a szulinapra?

Pandus,
milyen szuper dolgokat kap Dori!A felmososzett a legedesebb szerintem :lol: A tortat mar neztem a blogban az is szuper...A kis baratait is meghivjatok vagy csak a csalad?Remelem mar jobban van a kis sellolany..

Szulinap,
mi egy haromkereku kisbringat tervezunk venni plusz bukosisakot hozza :lol:

Bennunket sorozatban ernek bosszanto dolgok ebben a lakasban mar alaig varom hogy visszakoltozzunk Luxemburgba.MA delutan mentunk volna a rendorsegre ugye meg a betores kapcsan a jegyzokonyvet egyeztetni stb..amikor is a bejarati ajtot nem tudtuk kinyitni.Mivel pancelajto igy hivtunk egy lakatost es hat fel kellet feszegetni stb...Szoval most nem lehet becsukni..Nem eleg hogy az ablak fel van torve(a betorok) most az ajtot sem lehet zarni aaaaaaaaaaaahhh...........Ja es mindezt kb 800 euroert javitjak :twisted:

Kép
petitpois
 
 


Lányok, köszi mindenkinek!!!

Fanni,
boldogságos születésnapot!!

Lili, Pandus,
Máté is mindig cicin aludt el, vagyis a vállamon büfiztetés közben és ezt megszokta, úgyhogy kb. 6hónapig a vállamon ráztam ha nem tudott rögtön elaludni
erre persze mindenki és minden könyv mondta, hogy nagyon rossz, megszokja mi lesz később stb...
utána egyik napról a másikra hátrafeszítette magát az ölemben és nem volt hajlandó aludni, beraktam az ágyba, 1-2 perc nyüszi (nem sírás) és aludt magától
azóta megkapja a tápot az ölemben, utána beteszem és alszik, ha véletlen nem, simi és szó nélkül alszik
sztem tudják ők mit miért csinálnak és a könyvek nem ismerik a babáinkat, lehet próbálkozni meg minden, de ezt úgyis mi érezzük
Dórinak jobbulást, szegény!! :(

Gömböcske, Petitpois
nálunk hasonló a nappali alvás, kis sírással ill. teával én bealtatom ugyan, de max.30perceket alszik, úgyhogy szintén a babakocsi a megoldás, abban addig alszik amíg toljuk
délelőtt még hajlamos hosszút aludni, de du. sokkal nehezebben alszik el és hamar 20perc múlva ébred, ált. hosszabb az altatás mint az alvás
nekem sincs kedvem kétszer sétálni, főleg ilyen időben, hálisten anyukámék besegítenek
12-től alszik 1 órát és kb. f.5ig bírja, akkor újra elő a kocsi.. :D
igen, anyukám és a húgom lesz nonstop mátéval, hullllllák lesznek, futhatnak utána.. :D

Jucmuc,
és ez így is marad, Máté 90%ban átalussza 8hetes kora óta, de ebbe persze belezavar 1-2 fog, nátha és így én is állandóan ébredek
férjem soha nem érti, dehát neki könnyű, ő még nem kelt hozzá
az anyák állandó készenléte!! :D

Kép
fendike
 
 


[quote="petitpois"]
írta:
petitpois
Szulinap,
mi egy haromkereku kisbringat tervezunk venni plusz bukosisakot hozza :lol:

nagyon korainak gondolom! Egy évesen nem tudja még használni. Ha járművet szeretnél a kismotor tökéletes. A fiúk 2 évesen kaptak, de igazán 2.5 évesen kezdték el tekerni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm, Lányok :P !

Köszi Lili :P , nem baj, hogy részletesen írtad. Én folyamatosan őrlődöm, mi lenne a jó altatás. Talán még nem késtem el az ágyukba, külön szobába szoktatással, csak az a baj, hogy Milcsim annyira emberfüggő, hogy félek, nem bírnám ki a "szoktatásos" időszakot. Igen, én, mert hogy üvölt még akkor is, ha kicsit magára hagyom... Vettünk 2 könyvet is e témában és mindkettő mást ír :shock: Na meg ahány ház, annyi szokás. Kinek mi a jó. Nekem mondjuk se így, se úgy nem jó. Dögfáradt vagyok. Milcsi éjjel 1-től reggelig simogattatta magát, csak úgy volt hajlandó aludni. Különben üvöltésbe kezd, ami meg ébreszeti Márkót. Brrrrrrrr

Gömböcske :P
Nagymamák vannak, segítenek is... a maguk módján...

Zsebi :!:
68-as? Nekem a kisebbik gyerekem most hord 68-ast... Ha lenne 74-es, az érdekelne!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi,

tudom hogy egy evesen meg nem tud tekerni de van egy kis labtarto hozza es ov is van az ulesen be lehet kotni vele.Ha jobb id o lesz akkor a babakocsi helyett ebben is tologathatom a jatszoterre 8) stb valami ilyesmit neztunk ki neki:
http://www.nunon.de/dreirad-baby-too-mi ... -1589.html

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :lol: :lol: :lol: :lol:
pont ilyenünk van Lilivel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csak narancssárga :D :D
ez teljesen OK, Lili is az 1 éves szülinapjára kapta, és nagyon szereti, és marha praktikus is

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


és ennek a konkrét modellnek állítható a pedáltávolsága, még a 4 éves fiaim is tudják használni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois,
Juj, ez nagyon jó, most miért tetted fel? :lol: :lol: Pedig karácsonyig nem terveztem, hogy több játékot veszek, az meg messzebb van. Mindegy, mi majd megyünk a lábunkon :D Most csak a családot hívtuk meg, jövőre meg igazi baba bulit tervezünk.

Orsi,
Ti ezt hol vettétek? Nekem a fa bicajotok tetszik nagyon, pár év múlva...
Vendég
 


jó kis motor, de jó húzós az ára :? mint egy babakocsinak...

mi a kölönbség?
http://www.fotexnet.hu/bababirodalom_on ... oo_comfort

és

http://www.fotexnet.hu/bababirodalom_on ... o_tricikli
Vendég
 


a too comfortnak dönthető a kagylós ülés része, akár aludni is tud benne a gyerek, ez a fő különbség.
én ezt nem éreztem olyan fontosnak.

én itt vettem almádiban, a berchet magyarországi forgalmazója egy almádi cég, és a fiúk ovistársának a szülei csinálják :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lili,

Köszönöm. :P Nem parna amit lattal hanem takaro amit összehajtottam. Teszek rola kepet ugy jobban latszik. :wink:
Amugy parna ilyenkor me'g teljesen felesleges is lenne, nekünk nincs is.
Kép
Kép


Gömböcske,

Köszi szepen! :D Olaszorszagban Padova mellett.
Van amikor Davide is alig alszik valamit nappal szerintem semmit nem tehetünk...az a lenyeg, hogy levegözzenek arra mindenkepp szüksegük van. Viszont ha ejjel alszik mar az is nagy dolog. (nalunk legalabbis) :lol:

Fendike,

Nalunk szerencsere a ferjem is felkel Davidehez en nem is birnam egyedül. Tegnap ejjel is kelt ketszer remelem ma ejjel nyugi lesz.. :P

Petitpois,

Köszönöm! :P Igen, jo sok ho esett pont karacsonykor nalunk. Nagyon reg nem lattam feher karit szep volt.
Sajnalom nagyon ezt a sok megprobaltatast! Akkor nalatok is ilyen olcso a mesterember... piszok sokba kerül barmiröl is legyen szo itt is...
Nekünk is van haromkerekünk, mar 2-3 honapja hasznaljuk van labtartoja es en tologatom benne (egyelöre). Ime:
Kép
Kép

Pandacska,

Csudajo dolgok! :D Biztos nagyon fog örülni mindennek Dorika! Hogy van most javult a helyzet?

Fanni,

Kialakul minden hidd el! En is azt hittem soha nem fog majd a sajat agyikojaban aludni kb. 7 honapos koraig csak velünk aludt..Most sem alszik el egyedül az agyaban de legalabb altatho benne.. :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc :D
már látom, igazán nagyon gusztusos kis fekhely!

Fanni,
nem késtél le semmiről, ne izgulj! Ahogy Jucmuc is írja, ki fog az alakulni. Az mondjuk tényleg kemény lehet, ha éjjel 1-től reggelig simizned kell Milcsit. Ilyen nálunk nem volt, csak olyan, hogy kétóránként kelnem kellett szoptatni, mert csak úgy aludt vissza. Na, akkor ne tudd meg, milyen voltam nappal. Mint a legrosszabb hisztis p...a. Képzelem, milyen az, amikor egyáltalán nem alszik anyuci :roll: Én is kaptam könyvet: Minden gyerek megtanul aludni vagy valami ilyesmi címmel, a Ferber módszerrel, de én tudtam, h fölösleges nekem ilyeneket olvasni, mert úgyse fogok semmit csinálni, hitetlen is vagyok, meg lusta is ilyesmihez. Fannikám, bírd ki, minden jóra fog fordulni! :D

KépKép
lili73
 
 


Orsi :lol: ,
ha Lili is szereti akkor megnyugodtam tuti hogy Lauranak is tetszeni fog :lol:

Pandus,
szerintem azert gondold meg karacsony meg messze van es Dori biztos orulne egy ilyen bringanak :lol: :lol: Esetelg nagyszulok keresztszulok is bevethetoek :lol: :lol:

Jucmuc,
nagyon cuki ahogy buszken uldogel a kis jarmuven :lol:
Jah igen mesteremberek tenyleg minden csillagaszati osszegbe kerul...
Es nem is tudtak megjavitnai igy ma egesz nap a lakasban kellett ulnunk.Vegul annyira csinaltak csak meg hogy egy csavarhuzoval ki tudjuk nyitni kivurol.... :? de legalabb ki tudunk menni..
Majd hetfon jonnek ujra.......... no comment...........

Kép
petitpois
 
 


Jucmuc Kép
Vendég
 


Jucmuc,
Kép

Orsi,
Nektek pontosan melyik van meg ezek közül? http://berchet.hu/index.php?kat_id=0&akat_id=1
Nem esik ki belőle a baba? Lili nem akart kiszabadulni belőle? A lábát hova teszi? Oda lehet valahova csatolni, vagy csak ő teheti valami támaszra fel? Köszi :D

Petitpois,
Este már megemlítettem Apának a dolgot, de még sok bennem a kérdés :wink:
Vendég
 


Nekünka Baby Too van. Nem tud belőle kiesni, öv is van hozzá de ennyi idősen már bőven tudnak normálisan ülni benne.
Lába lóg, a pedálokat ilyenkor még nem érik el
mármint a lábát odacsatolni valahova? nem értem a kérdést. Miért akarnád bárhova is felcsatolni a lábát?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Úgy értem, hogy a tricikliről nem ér le a földre a lába? Színt lehet választani? Mert a kicsi képen van narancs-sárga, nekem ez tetszik, de a nagyon meg kék-sárga, és nem látok színválasztás lehetőséget. Ígérem több kérdésem nem lesz :lol:
Vendég
 


Tricikliről nem ér még le a földre a lába, amikor leérne, akkor már a pedált is eléri.
nem tudom, hogy lehet-e most színt választani. A mienk a narancssárga.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Köszönöm!
Vendég
 


Pandus!
Nagyon szupi ajándékokat fog kapni Dóri! :D A torta is már megvan, hogy milyen lesz? Megmutizod? :lol: :lol:

Petitpois!
Pandushoz hasonlóan én is rögtön beleszerettem a triciklitekbe! :lol: :lol: Konkrétan nem tudom, milyen ajándékot vegyünk Zsombikának, 1 fix, olyan, amiben tudom tolni. Szóval ezért is tetszett meg ennyire. Úgy látom ez is külföndön olcsóbb, mint nálunk. :? A bukósisaktot nem tudom mennyire fogja szeretni. :oops: Azt külön vásároljátok hozzá?
Sajnállak, hogy ilyen bosszantó dolog ért benneteket ismét. Teljesen megértelek, hogy elvágysz onnan! Mikor költöztök?

Orsi! :D
Ezt csak online-on lehet rendelni, vagy vhol meg tudom nézni élőben is?

Gönböcske!
Ismerős, amit az alvásról írtál, régen nálunk is előfordult ilyesmi. Én, amikor délelőtt elviszem sétálni a legtöbbször a végére elalszik, kb. 30 percet hagyom aludni (jó, tudom nem szép tőlem), és felébresztem. Aztán ebéd előtt még játszunk, és 12-f1 körül ebéd, akkor besötétítek, és leteszem a kiságyába. Valamikor egész hamar elalszik, de vmikor nagggyon nehezen, többször bemegyek hozzá, és általában 1,5-2 órát alszik.

Fanni! :P
Jucmuccal egyetértek, ki fog majd magától alakulni. Ha majd Te is többet, jobban fogsz tudni aludni éjszaka, nagyobb türelmed lesz rászoktatni, hogy külön aludjon.

Jucmuc!
Nagyon szupi Davide bringája! :wink:

Lili!
Nagyon ügyesek a gyerkőcök, hogy ilyen önállóan megvacsiznak, és szépen elalszanak. :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Jucmuc!
Most vettem észre, hogy tesó projekt indul. Már be is jelentkeztetek Győrbe, szóval már le van fixálva minden?

Kép

Kép
donika
 
 


Szaizstok!

PAndus én is akarok ilyen kis konyhát, meg porszívót MAGAMNAK! :lol: biztos csudi jó "bulija" lesz Dórinak!

Davide nagyon kis huncut pasinak néz ki! hrá tesó!
Hogy sikerült a vacsi?

PEtitpois hú ennyi bosszúság! szegénykém! kitartás! remélem tényleg jobb lesz majd az új helyen!

ez a tricikli tényleg nagyon jó! el is mentettem a linket!

:lol:

Fanni drága kitartás! szülinapod megünnepeltétek?

FEndi milyen jól érezheti magát!

lányok! már megint találtam egy etetőszéket :oops:

http://www.kisbaba.hu/index.php/stmzii
Vendég
 


Köszönöm Lányok!
2 napja az ágyában alszik Milcsi. Mondjuk nem igazán lett jobb a helyzet, 1-kor ébredt ma és 10 percenként kért cumit/simit reggelig... Kicsit a saját dolgom nehezítettem meg, mert messzebb van... de próbálkozom még pár napig, hátha jobb lesz :?

Boni :P
Igen, köszi. Fincsit ettünk apával és moziban is voltunk! Megnéztük a Valami Amerika 2-t. Mindenkinek ajánlom, aki 2 órát szeretne nevetni 8) Nagyon jó volt kicsit kikapcsolódni!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni de jó! :lol: anyósom jön a héten, lehet mi is kimozdulunk apával! :lol:

Kitartás! remélem Milcsi megszokja a helyet... Nekem írtó nagy mákom van, mert fiam első perctől fogva külön szobában alszik, egy este volt 2 hónaposan amikor elkapott valami nyavalyát, hogy nem tudtam ott lefektetni, így 22.00től 2 ig köztünk aludt én meg néha bekumtam de nem bírtam elaludni úgy, hogy nincs a légzésfigyelő bekapcsolva :oops: aztán amikor felébredt enni, már a saját ágyába tettem le...

ja meg anyuéknál alszik az utazóágyban velünk egy szobában...

annyira szernék kistestvért akár már most Zsigmondnak! de amikor elolvasom több gyerekkel milyen "nehéz"kicsit megrettenek...

na megyek mert fiam ha jól hallom már megint a matracot kaparássza.. újabban ezzel jelzi hogy anya felébredtem..nem ám megszólalna.. ha nem hallom egyre erősebben kaparja... :lol:

ja és nem is írtam, hogy most már meg az elmászás de oldalazva! :lol: megzabálom....

lányok a mózeskosarat már kinőtte fiam.. így ma megpróbálom anélkül a sétát.. mennyi réteg ruha kell rá, hogy ne fagyjon meg? :oops: mert eddig ugye tökre védve volt :oops:
Vendég
 


Boni!
Én 6 hósan szereltem át sportülést, és nagyon szerette. Én most így öltöztetem, ha sétálni megyünk:
h.ujjú bady+pulcsi+harisnya+nem túl vastag naci+kantáros vastag nadrág, amihez dzseki is van és a sportülésben lábzsák van, ami cipzáros. Természetesen sál+sapka+bakancs+ha kell kesztyű. Jól be van öltöztetve! :lol:

Fanni!
Ügyesek vagytok, fog ez menni! :P
Mi is tegnap néztük a Valami Amerika 2-t, nekem is nagyon tetszett, kell a kikapcsolódás, fel kell töltődnie az embernek.

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois! :D
Amit Orsi feltett, azok közül néztétek (élőben)a Baby Driver IV-t? Igazából annyi a különbség, hogy nincs hátizsák rajta? Mi a véleményed?

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?