Új privát üzeneted érkezett!

Tavika!

Mi a bajod? Na legyél ám beteg! :(
Jobbulást kívánok!
kolibri28
 
 


jó reggelt!

pompom!felkészülés az anyáságra....2oldalas kép fekszem az ágyon egy kis cipővel a kezembe :) áhhh aktot soha nem vállalnék!pocis meg majd meglátjuk h lesz e.

krisz! röhögtem a storydon, én is kávézok, de a 3az 1bent nem nehéz elbaltázni, igaz már sokszor mellé borít :)

KépKép
dike
 
 


Tavika :D Mi a baj? :roll: :( Ne betegeskedj! :roll: Pihenj sokat!

Kolibri :D 10-kor telóztam baci ügyben, de még mindig nincs ott a lelet, nemsoká kell újra hívnom. :oops: Aztán lehet akkor le kell szaladnom receptért... :roll: Csak ne húúúznák mááá ennyire... :? Várom a privit. :P Remélem minden rendben lesz a progi szinteddel! :wink:

Dike :D Húúú ez a kép biztos nagyon szuper! :wink:
fenci
 
 

 
 

gyugyi
oviba jár egy Vénusz kislány, eredeti vezetékneve, na tippelj.... Lakatos. de ők tényleg igényes család, szülők dolgoznak, gyerekek szép ruhában, lakás (amennyit belátni) tiszta. elegük lett, hogfy a nevük alapján nem jutnak semmire, ezért megváltoztatták. Szerényen Hercegre :wink:

kolibri
két hét az eredmény? mit csinálnak addig vele? addigra már köv ciklus lesz. :shock:

ticsi és pompom ma van dokinál
jövő héten Zsu is startol :lol:

dike
mi szoktunk apával egymásról OLYAN képeket csinálni. na, aztán megvan az esti program is :lol: digitális géppel már nem ciki, mert nem hivják elő. bár amikor csak sima gépünk volt, akkor se érdekelt, hányan csorgatják a fotólaborban a nyálukat a gyönyörű alakom láttán. :lol: pocakosat is csinált, az azért visszafogottabb...
párod mit szól a fotózásokhoz? büszke, vagy inkább féltékeny. vagy emiatt veszettek össze karácsony előtt?
szóljál ám, ha zavar, hogy ezekről kérdezlek, de az ember nem minden topikban akad össze egy csinos modellel :D

az afp eredményének helye a kismama könyvben másnak is ki van húzva? :shock:

krsiz
a kávét inkjább magadba kellett volna önteni, ha ezek az elvonási tünetek :lol: nálatok is hajtás van félév miatt?

babcsi
kéééérünk legalább képet
Vendég
 


Mérges vok... :evil: nem lett meg a tenyésztés eredménye.... :( hétfőn újra kell telóznom. :?

Kata :D Igen nekem is ki van az afpnél húzva. :roll:

Vicus??? :roll:

Dokkernál lévőket várjuk a beszámolóval. :wink:
fenci
 
 


bekukk..
élünk még...az éjszakák hosszúak, a nappalok rövidek...

puszik & drukkok mindenkinek, majd próbálok bővebben is jönni, olvasgatok, de hozzászólni nincs időm :oops:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Fenci, nálunk sem lett meg mára a tenyésztés eredménye. :? Majd hétfőn... mindenesetre párom panaszai közben elmúltak, úgyhogy csak a jóra számítok. :)

Kata, mi is szeretjük sokat használni a fényképezőt. :wink: Még az előhívós korszakban sem volt gond, így digitálisan meg pláne. :)

Tavi, jobbulást!

Kutyusnak azóta beütött a hasmenés is, bágyadt, eszeget, de csak jutalomfalatokat, sajtot.. most próbálom majd tűzbe hozni egy kis rizses piphússal. :) Hátha...
Ha nem vidul estére sem, akkor doki.
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

1 napot nem jövök, aztán olvashatok vissza 1 órát :shock: :D
na de szeretem, ha sokat írtok
8)
csak szita az agyam...
:oops:

Dike!
nagyon szép helyen voltatok!milyen tiszta az ég :D
mikor mész dokibácsinkhoz? :P lehet már csak a terhességedet fogja megállapítani, síelős bébike lesz 8)

Gyugyi, Tavika!
nagyon ügyik vagytok a gyúrással :D irígy
bár 1 hete én is mindennap(majdnem) bicajozok+tornázok és tök jól esik, hétfőtől pedig ha törik ha szakad, kismamajóga
:D

Kolibri!
te is ritkán jössz :( , drukk az új dokihoz :D

Lili!
szegénykém..ennyit utazni potyára, h képzelik? :roll: :twisted:
és mi az h egyik oldalt kivették?a petefészked? :shock:

Pompon!
neked is beteg a kuty?gyógypuszik neki is, rizses pipihús az jó diétás....még mi a baja hasmenésen kívül? :roll:

Fenci!
nekem is nagyon fáj fekvés után 2oldalt a csípőm...de még nem jöttem rá, h pontosan mi..az izom, vagy az ízület vagy a csont?
:shock: én nem szedek már semmi babavitamint, se magnéziumot.. :oops: de eszek sok gyümit :roll:

Gaby!
szupi h neked is szépen mocorog Máté baba :D

Tünde!
köszi a táblit....nekem van ám frissebb uhus képem, csak nem tom hol, de már feltettem....de jövőhéten úgyis megyek, majd remélem kapok sztárfotót :D
aranyosak a jányok :lol:

Kukac!
vizsga sikerült? :lol:

Viki!
remélem egyre jobb lesz az összhang Leventével 8)

Kata!
te már érzed h mozog?a többedik babával állítólag hamarabb lehet :roll:

mi volt még..... :oops:
én csak tangát hordok, pedig nem modellalkatú a popóm :oops: :lol:
fotózás tecc, néha mi is szoktunk :oops: :lol:

juj, tudom mit akartam :D :

Mamika!
nem is tudtam h sztárok lettek a gyerekeid :wink: :wink: :wink:
nagyon csini vagy a képen az újságban :wink: :wink:
Vendég
 


Vicus :D Milyen újságban van Mami a babókkal???? :D :roll:

Mami :D Megjött a béres magnézium. Azt írja napi 1 tabletta ajánlott. A 3x2 nem lenne túl sok??? :oops: :roll:
fenci
 
 


Gtünde!
Nem ide írtam a neveket, ezért nem olvashattad. Fiúk: Mátyás és Máté, kislány: Málna.

És légyszi ha nem tetszik, ne írjatok véleményt. :roll: :wink:

Fenci!
Hülye viszgálat, jó sokáig eltart! :evil:

Vicus!
A mai nagyon nehéz volt, a keddinek nincs eredménye. :roll:

Lili!
Sajnálom, hogy ennyit utaztatok a nagy semmi miatt! :evil:

Dike!
Szép helyen voltatok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicuska!

De kis szemfüles vagy :) kérlek ne ird le itt az ujság nevét, vagy az összefüggéseket hogy kikicsoda 8) akit érdekel priviben megírom :lol:

Fenci!!

nem sssoooook csak bátraaan..a magnéziumot ne lehet tuladagolni...tökéltes kakikat (szedhetsz vasat is mellette meg semn kottyan :lol: )és görcsmentes napokat igérhetek :lol:

Jaj most nem tudom átolvani minidg futok valahová legyen egy kicst hosszabb a nap ha kééérheteeeem
Vendég
 


Lmami!
Én kérek privit!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


mami
én is kérek pü-t! ne titkoljad mááá :lol:

zsófi
neked milyen kukucs lesz a babával? vagy az ikrek miatt gyakran kell járnod? szívhang volt már multkor, ha jól emlékszem.

pompom
na, akkor neked is áttéve a drukk hétfőre

vicus
még nem érzem, hogy mozog, Davival a 18.héten se éreztem. most is csak annyit, hogy néha picit oldalt van a dudor a hasamban. de ez inkább csak reggel. én már tudnám, mit kell érezni, de hát még nem.

ticsi-doki?
Vendég
 


Mami
Én is kérek privit. Bár én tudom, amit tudok. Csak azt nem, hogy melyik újság. :wink:
gtünde
 
 


Kata!
Nem az ikrek miatt, hanem a lombik miatt! Tapolcára mindenkinek a 12. hétig kell járnia kéthetente. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok Jányok!!!!! :lol:

Remélem mindenki jól van, és virul!!!! :wink: :D

Na a klubbunkból mindenkit bejelöltem akit be tudtam azonosítani!!!! :wink: Pompom viszont nincs meg nekem!!!! :roll: :shock:


Mami

Kérek privit!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Fenci

Kérek én is egy IR-es diagnózist!!!! Van, vagy nincs? Iwiwes képem is megfelel? :wink:
Vendég
 


Na totál le vagyok lassulva! :oops:

Lili

Melyik intézményben szívattak meg? SOTE I vagy II? Ki lett volna a doki? :roll: :shock: Jöhet priviben is! :wink:
Vendég
 


Vicus, a kutyusnál annyi van hogy hányt, hasmenése van, étvágytalan, bágyadt pár napja. Dokinál már voltunk, egyelőre diéta és bélflóra regenerálás... de legalább iszik szegénykém.
4D-re mész jövő héten?

Zsófi, nekem tetszik a Málna. Felnőtteknél még szokatlanul hangzik egy kicsit, az igaz, viszont húsz év múlva, mire ő mondjuk ügyvédnő lesz, nem kapja fel senki a fejét. :)

Ditke, jelöltelek! :)
Vendég
 


Mami, én is csak az újság nevét kérném priviben!!! :wink:
Vagy ha Vicuska megírja, az is jó, de hadd gyönyörködjek én is!

Zsófi nekem is tetszenek a nevek!!!!!

Nekem kislánykoromban már nagyon tetszett a Vivien, egy könyvben így hívták a főszereplőt.( Kisdarázs.Olvasta valaki?) Már akkor elhatároztam, hogy ha lányom lesz, így fogják hívni.Mikor Betti született, még nagyon ritka név volt, nem is mertem adni neki, de a másiknál már igen!Most meg Dunát lehet rekeszteni velük...
Úgyhogy szerintem teljesen jók a nevek, amiket kitaláltatok!

Az ikreknél a fiúnévnek nekünk is szóba jöttek ezek!

Van valami különös oka, hogy mindegyiknek az eleje "má"?

Ditke, miből gondolod, hogy IR-es vagy?

Pompom, kutyinak jobbulást!

Én már jobban vagyok, nem is értem ezt, tegnap este 39,2 volt a lázam, most meg semmi...
Vagy tegnap a szaunában a 100 fok kiölte belőlem a bacikat?
A torkom fáj nagyon...adtam neki hideg vörösbort jéggel, az biztos jó lesz!A hideg leviszi a gyulladást... :wink:
Vendég
 


Mamiiii!!!

Én is kérek privit!
Bocsi most csak olvasok, Lacinak 4 napja 39 fokos láza van, majd talán már holnap tudok irni!
Vendég
 


Vicus!

Te is elküldheted!!!!
Vendég
 


Halihó! :lol:

Lamásza!
Lacinak jobbulást és egészségedre :D

Pompon!
szegény..mennyi idős is a tiéd?voltatok este dokkernál? :roll:
csak sima uhura megyek

Ditke!
hőgörbét nem dobsz? :P

Tavika!
neked is jobbulást!mézes-nyeles algopyrin? :roll: :lol:

Kukac!
nekem nagyon teccik mind3 nevetek!és ha 2 csajesz lesz? :wink: na, akkor én jól ellógtam T-ról. :oops: :lol:

Mamika!
remélem nem baj, h ennyit leírtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :roll: bocsika
Vendég
 


Vicuska!

Nem hát! :lol:
Vendég
 


Gyugyi :lol:

Innét le tudod tölteni a papírt, ami kell!
Vagy kitöltöd gépben és úgy nyomtatod, vagy pucéran nyomtatod, és kézzel töltöd ki!

Így csak egyszer kell bejönnöd!

http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=3 ... ema=PORTAL
Vendég
 


Jó reggelt!

Lamásza!
Lacinak én is mielőbbi gyógyulást kívánok!

Tavi!
Neked is további jobbulást!

Zsófi!
Szép nevek! :wink: Gondolom ezek jól is passzolnak a vezetéknevetekhez. :D Tényleg kérünk még lány nevet: Mert mi van ha az ikrek lányok? Időtök viszont mint a tenger, hogy az érkezésükig eldöntsétek.
Én még a Bíborkával, Borókával,Borostyánkával kacérkodok. Valamint az Alma is tecc. :wink:

Pompom!
Az jó ha párodnak elmúltak a panaszai. :wink: Sajnálom, hogy hétfőig még várat az a tenyésztés lelet. :(
Hogy van ma a kutyi? Voltatok vele dokinál?

Kata!
Igen. Én is csodálkoztam ezen, hogy 2 hét az eredmény. Mit csinálnak vele ennyi ideig, azt nem tudom. Valamelyik kh-ba viszik a rendelőből. Az még ok. De mennyit utazik az az eredmény? Pekingig meg vissza? :shock: Nem is megyek érte 2 hét múlva csak majd a másik vv-től számított 2 hét után, mert akkor már mindkettő értékelhető lesz. Remélem. Bár igaz az is, ha a progim lenne rosz, akkor esetleg már kapnék rá valamit? :shock:
Nálad már több helye van a babónak a mocorgásra, de ezek szerint már érzékeled néha a kopogtatást. :D

Fenci!
Most tudok küldeni pü. Sok újdonság nincs .
REmélem ennyi várakozás után már csak jót mutat a tenyésztés nálad is. :wink:

Mami!
Sztárok lettetek? Én is kérek szépen pü-t! :D

Viki!
Jó, hogy jelentkezel! Tudjuk legalább, hogy jól vagytok. :D

Ditke!
Hogy vagy? :) Írj egy kicsit magadról is ha van kedved. Mi a következő lépés? Mit javasol a dokid?

Nincs elég bajom, még az új szomszéd is bemószerolt, hogy a meglévő ablaknyílásba ablakot tettem a tűzfalba!
KI is jöttek az önk.-tól csütörtökön.
Szerdán fogom megtudni, hogy mi lesz a következménye. Lehet be kell falaztatnom, és dobhatom ki a drága kisablakot! :evil:

Jó 7-végét mindenkinek. Az enyém megint a lakásfelújításról szól. De megéri. Még millió dolgot kell vennem. Nagyon unom már. De mit tehetek?

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Asszem, ma egész nap enni fogok! Ez már tényleg túlzás! :shock:
Kép

Tavi :)
De jó, köszi!!!! El is mentettem az oldalt! :wink:
Jobban vagy?

Mami :)
Én hosszabb éjszakákat szeretnék!!! :lol: Olyan hamar csörög az a rohadt vekker. :roll:
(Képeket nem dobsz? 8) )

Vicuska :)
Ezer köszönet az onlájn rendelésért!!!! Szólj majd, ha nem érted a gyerek matekleckéjét!!! :lol: :lol: :lol:
Macsek nem alszik már velem, visszatért az éjszakai túrázáshoz. Ez jó, ugye? Közben csörög. :roll: Meg kaparja a buráját, szegény. :? Ecsetelés meg egyemberes lett. :D Elfekszik hanyatt, én meg kezelem. Hihetetlen. :D

Lami:)
Nálatok is betegség?:( Jobbulást Lacinak! Hűtőfürdő?

Pompom :)
Te is ápolsz? Nem jó..... Remélem, hamarabb rendbe jön, mint a mi macskánk.....

Ditke:)
Megnézem, nekem megvan-e Pompom, oszt írok privit. Kit nem tudtál beazonosítani! Kérdezz pü! :wink:

Kata :)
Tényleg nem érzed? A másodiknál a 13. héten jöttek már a buborékok!!!!

Kukac :)
Aranyos név a Málna!! Suliban is vannak olyan nevek, ami tetszik, de nem "merném" adni a gyerekemnek..... Egyik kislányt Abigélnek hívják. Annyira illik rá!!!!! :) :)

Vicky :)
Megszaporodtak teendőid? :) :)
Képet mutizzál nekünk, plíííz!!!!!

Dike :)
Akkor viszek sok meleg ruhát!!! Stuhlecken is ráfagytam a felvonóra.... Rendeltem eldobható kontaktlencsét is!!! Mindig beleheltem a szemüvegemet, oszt ráfagyott. Isteni volt. :? Lencsével könnyebb lesz!

Fenci :)
Hétfőn lesz csak eredmény? Addig szedsz valamit? Bosszantó.

Kolibri :)
Lövésem sincs, hogy ez hogy történt meg szegény maccsal. :roll: De már kiszedték tegnap az elhalt részt. Alakul.....

Most meg iszom még egy kávét és ecsetelek egyet.... :D
Aztán hajmosás...Reggel benéztem a tükörbe...
:shock: :shock: :lol:
Délben öcsém szülinapja, este kártyaparti. Vagyis iszunk. Kutyaharapást szőrivel. :oops: (Tegnap itt volt a barátnőm..... :wink: )

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Jut eszembe Abigélről!
Az osztályban két Csinszkánk van! :lol:
Édes mindkét kiscsaj. Én sosem adtam volna ezt a nevet.
Ennél már csak az Edison és a Jonatán volt jobb az oviban! :lol: Mindegyik kölök édes volt . Ja és családi örökségük volt a nevük. :lol:
Én is mosok hajat taki után. Mert ez már brrrr! :?

Jó szórakozást mára!
kolibri28
 
 


jó reggelt!

Egy nőcsábászos komoly nézés :lol:
Kép

Ma éjszakánk kivételesen jól telt, még aludtunk is :lol:

Lmami, én is kérek pü-t!

Zsófi, nekem tecc a neveitek :wink: :lol: Második kiccsajnév? Vagy vegyespárosra gyúrtok? :wink:

Zapáné, mindjárt elfogysz!!!!!!!! :shock: :lol:

Kolibri, drukk a jó eredményekhez!!!

most ennyi voltam, bocsi..megyek...

Kép
vickybabe
 
 


kata! a párom büszke rám, de azért van benne egy kis féltékenység :) áh, nem nem ezen vesztünk össze, mindig multbéli dolgokon.fuu nagyon jó lehet, h már érzed h mozog:) irigy irigy:)

vicuska! 23. án megyek este 7re. áh szerintem most sem sikerült :(

mami! engem is érdekel h hol talállak :)

lamásza! gyógyulást kivánok lacinak!

zapáné! te hova fogysz????el ne fogyj-irigy irigy :) jó kártyapartyt lehet ma mi is pókerezünk.

vicky! nagyon gyönyörűűűűűűűű :D

KépKép
dike
 
 


lily

Sztem Zsu klinikája is arra felé van...és én tudok egy Móvári embert aki hozzánk jár, de lehet tévedek a klinikával, kérdezd meg Zsut!

most ennyi rohanok, majd tán holnap....

Kép
ticsimû
 
 


Szép napot! :lol:

láccik h hétvége van :shock:

Krisz!
jó volt a kávés sztori... 8) remélem ma reggel jobban ment :wink:
akartam már kérdezni, h ti panelban laktok?
:shock: de a bolt nem a lakás alat van?én azt hittem ez családi házat jelent... :roll:

Viki!
szemrevaló kiskrapek, drukk h ma éjjel is aludjatok egy jót :D

Ticsi!
hova rohansz? :lol:

Lamásza!
hogy van a gyerek? :)

Gyugyi!
hűű, az még messze lesz, mikor matekozunk...de a szavadon foglak 8)
jó kártyázást
:D

Dike!
pozitívabban picivel, plíz!hun a hőgörbéd? :roll:

Lili!
az nem a BMC a János kórházban? :roll:

Kolibri!
pároddal most együtt laktok?dúl a lámur? :P
ezt az ablakos dolgot nem értettem.... :shock:
azért klassz lehet a saját otthonaodba vásárolni...főleg ha van miből
8)

Mamika!
akkor megnyugodtam :wink:

Ma ejtetünk anyuval egy nagyobb bavásárlást a kis nunisnak :lol:
apa bankkártyája bánja.... :roll: :lol:
már csak apróságok kellenek(pelenka, popsitörlő stb.) és kész is vagyunk!!!
de jujj, mi lesz, ha jövőhéten közlik uhun h mégis kinőtt neki a kukaca?????minden rózsaszín meg piros :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Szép napot! :lol:

láccik h hétvége van :shock:

Krisz!
jó volt a kávés sztori... 8) remélem ma reggel jobban ment :wink:
akartam már kérdezni, h ti panelban laktok?
:shock: de a bolt nem a lakás alat van?én azt hittem ez családi házat jelent... :roll:

Viki!
szemrevaló kiskrapek, drukk h ma éjjel is aludjatok egy jót :D

Ticsi!
hova rohansz? :lol:

Lamásza!
hogy van a gyerek? :)

Gyugyi!
hűű, az még messze lesz, mikor matekozunk...de a szavadon foglak 8)
jó kártyázást
:D

Dike!
pozitívabban picivel, plíz!hun a hőgörbéd? :roll:

Lili!
az nem a BMC a János kórházban? :roll:

Kolibri!
pároddal most együtt laktok?dúl a lámur? :P
ezt az ablakos dolgot nem értettem.... :shock:
azért klassz lehet a saját otthonaodba vásárolni...főleg ha van miből
8)

Mamika!
akkor megnyugodtam :wink:

Ma ejtetünk anyuval egy nagyobb bavásárlást a kis nunisnak :lol:
apa bankkártyája bánja.... :roll: :lol:
már csak apróságok kellenek(pelenka, popsitörlő stb.) és kész is vagyunk!!!
de jujj, mi lesz, ha jövőhéten közlik uhun h mégis kinőtt neki a kukaca?????minden rózsaszín meg piros :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Csajok!!!!

SOS!!!!

Mi van akkor ha 4 napja szedjük az antibiotikumot és még mindig 39 körüli a gyerek láza????????
Vendég
 


Lami
Hűtőfürdő és lázcsillapító! Csináltak leoltást? Mert ha nem, valszeg nem jó a bacira az antibogyó, vagy nem is baci, hanem vírus, akkor meg nem is kőne antibogyó. Ha nem megy le a láza, vidd az ügyeletre!
gtünde
 
 


Köszi Tündi!

Holnap felhivom a Klinikát. Lázcsillapitóval lemegy, de addig tart amig a gyogyi hatása, utána visszamegy. Holnap már az antibogyó is elfogy!
Vendég
 


Lamásza :)

Én ugyan nem tudom, mi baja a kisfiadnak, mert nem olvastam vissza, de az biztos, hogy dokihoz/ügyeletre vinném, ha ennyi nap után is ilyen magas a láza! Lehet,hogy nem használ a gyógyszer?
Minden esetre jobbulást!
Vendég
 


Mami :D Köszönöm, már nyomatom azóta. :wink: Kérek szépen privit én is! :P

Ditke :D Hehe, na nem úgy gondoltam hogy ránézésre... hehe :lol: :lol:

Lamásza :D Lacinak gyors gyógyulást! :wink:

Zsófi :D Nekem is tetszenek a neveitek! És én már most nagyon kiváncsi vagyok a nemükre! :oops: :D

Kolibri :D Na még egy undorító szomszéd! :evil: :evil: Miért fáj neki az ablak??? Csinszka? Nem is tudom, hogy hallottam-e már ezt a nevet.... Edison... ezt sem... :roll: :lol:

Gyugyi :D Baszki, ez a súly már nagyon durva.... :lol: :lol: Én küldök Neked pár kilót, OK? Nem, most bacira nem szedek semmit, de bármit is fog adni OKOS házidokim, tuti felhívom a nőgyogyit hogy lecsekkeljem az rendben van-ééé.. :roll:

Vicky :D Nagyon cuki Levibaba! :wink: Hogy telnek a napjaitok? :roll: Mesééééllljjj! :D

Vicus :D Miket vettetek, mesélj plííííz! :wink: Én csak a neten nézegetem a képeket, vásárlás még nem volt. :oops: Majd pár hét múlva megy anyum meg a párom. :roll: Tegyél lécci képeket is!! :wink: Most már nem lesz Lillának kukaca, nyugi! :P
fenci
 
 


Sziasztok!

Tavi, húha 39.2... nekem talán még sosem volt annyi, legalábbis nem emlékszem rá. Én már 38-nál konkrétan haldoklom. :)

Lamásza, jobbulást Lacinak!

Vicus, 4 éves a kutty. Ma már jobban van egy kicsit, eszeget, iszogat, és élénkebben csóvál. :) Voltunk dokinál, csak diétát mondott és bélflóra regenerálót adott.

Kolibri, kitartást a lakásfelújításhoz! Én imádok fészket rakni :), bár tény, hogy egy idő után bele bír őrülni az ember, vagy szétunja magát. Mindenesetre saját lakást csinosítani azért mégiscsak élmény. :)

Gyugyi, jó kajálást! :)

Vicky, édes a picúr. Mintha nagyon akarna valami magyarázni. :)
Vendég
 


csajok, mutizok bababútort, vélemyényeket kérek :P
http://www.vatera.hu/bababutor_szekreny_kisagy_pelenkazo_120872261.html
levélben írta, hogy 45ezerért odaadja, csak hát még a szállítás úgy 10 ezer.

Ma voltunk dokimnál magánrendelésen. Nézett Uh is. Ő is monda, hogy kukacos, és mutizta is a monitoron a kukacát :P Fej mérete alapján 26 hetesnek, combcsont alapján úgy 25 hetesnek felel meg a mérete, szóval nagy babuci lesz mint mami volt. Mondta várható, hogy 4 kg körül lezs, és ha nagyon nagy, akkor első szülésnél inkább császár.

visszaolvasok

Kép
gaby25
 
 


Gaby :D Nekem nagyon tecc! De nem 30e vav azon a linken? :roll: Nem semmi nagynak mérték Máté babát. :shock: :D Olyan nincs hogy ha első baba nagy akkor hamarabb beindítják h lehessen természetes szülés?? :oops: :roll:
fenci
 
 


Lami!
ügyelet!már hatnia kellett volna az ab-nak :evil:
gyógypuszi megy :)
laptetű :wink:

Fenci!
tőzegáfonyát nem nyomod?pedig az jó folyó ügyekre :P
hétfőn majd teszek fotót,nem is merem leírni mi mindent :oops: ,más csak miután megszült vesz, én meg a 7.hónapban :oops: :shock:
na de nem vagyok babonás...nem jobb most,mint nagy hassal?olcsóbb úgyse lesz semmi...sőt :twisted:

Gaby!
sztem sok kicsit...ágyat már 10ért találsz :roll:
Vendég
 


pkata
szépen alakul a pocak :P
jaja, megjött ma a babakocsi :) nagyon szupi, színe nincs kifakulva :) képet most nem tudok, mert csepelen hagytuk, itt kevés a hely

Gröni
gyönyörű a mosolya :D reméljük hamarosan jobban alszik éjjel

Fenci, kukac
nekünk a páros számú autó pont nem indult el, helyette kénytelenek voltunk páratlannal menni :lol: de végülis csak 1 autóval közlekedtünk :wink: mellesleg mi csak Vecsésről mentünk be Bp. külvárosba, szerintem is csak belvárosra kéne korlátozni.

Vicuska
korizni nagy pocival? :shock: helyes, hogy nem mentél, mi van ha elesel :? nekem is izgága már Máté baba, volt hogy telefonolás közben elakadtam, mert annyira éreztem :lol: fájni még nem fáj

Pompon
hajrá gumi nélküli eksön :wink:

Fenci
hát érdekes, hogy nem ugyanazt látják az UH-n :? ez nem is annyira gép függő, hanem tapasztalat :roll: szóval forgolódik a kisfickó :) én is egyre jobban és többet érzem :) nekem most koponyavégű fekvést írt, meg 3 hete is, szóval csak simán rugkapál :lol:

Zzu
hajrá lombik bébi +++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Fenci
30 ezer az én licitem volt, de nem érte el a minimálárat

Vicuska
igen, csak ágyat látatm olcsón, de általában a szekrény a drágább, és szettet szeretnék. Ha külön veszek meg mindent, csiri csáré lesz

Kép
gaby25
 
 


Haga
Druszád jól van :D :wink: köszi :P

pkata
orália :lol: hát erről nekem nem lánynév jut eszembe :lol: :P :wink:

Gtünde
most nézem a táblát, már 3. vagyok a sorban :D :P :wink:
aranyos RÉka a jégen :D gondolom élvezte :wink:

Fenci
nekem is szokott kicsit fájni csipő tájékan ha sokáig egy oldalomon alszok :? én most gravidát szedek, pont a jód miatt is döntöttem mellette. Viszont ma a doki azt mondta, hogy leállhatok a vitaminról. Igaz már 12. héttől csak 2-3 naponta szedem amúgy is. Azért hébe hóba bekapok majd egyet :lol:

Kolibri
köszi, jól vagyunk :P remélem jó lesz a progi szinted
szomszéd mondjon le :evil:

mami
nekem is jöhet pü :P

gyugyi
vazzeg, tényleg elfogysz lassan :shock:

vicky
hát megzabbantom, nagyon édes :D

vicuska
egy ismerősőmnek utsó Uh-n lett Vivienből Bence :lol:

ja, nevek: úgy döntöttünk simán csak Máté marad, és ha tesó kukacos lesz, akkor megmarad a Szabolcs neki :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
az biztos h a komód a drága :roll:
de még van időd keresgetni 8) csak 3.vagy a sorban :wink:
de ez a császáros duma nagyon durva :shock:
ne idegesíts!nem lehet fiú!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Vendég
 


Bakker, eltűnt minden amit írtam, s nem mentettem el. :evil: Pedig mindig szoktam.

Mami :D

Én is kérek e-mailt. Vagy vki...

Vicuska :D

Muti mit vásároltatok...Lécci.

Ticsi :D

Mi volt a dokinál? Mit mondott? Sajnos sms-t nem tudok írni. :oops:

MI volt még?

Vicky :D

Jó hallani rólatok. Tegyél még képet Leventéről,nem lehet betelni vele. :wink:

Gaby :D

Szép nagy babátok lesz. :wink:

Lamásza :D

Jobbulást Lacinak! Remélem azért most már lement a láza.

Gyugyi :D

Hová fogysz? :shock: HIhetetlen vagy.... :lol:
Azt hiszem ennyi volt.... Vagy vkit kihagytam? Bocsi :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu, nem tudtál aludni?Vagy mindig ilyen későn fekszel?

Lami, jobban van már Laci?

Gaby, szerintem nem olyan biztos ez még, hogy nagy lesz a baba, nem mindig találják el uh-n pontosan a méretet.
Jó lenne, ha csak emiatt nem lenne császár...
Vendég
 


Tavirózsa
hát a fejkörfogatból és a combcsontból következtetett, meg hát én is 4.2 kg voltam :lol: kiderül tegnap, após 4,5 volt :lol: szóval van rá esély

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?