Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
nem mentünk szúrni, pöttyös lett a pocija!
Hurráááá!!!Kép
Bár ha a dokinéni nem mondja, hogy "olyan márványos lesz a bőre, icipici pöttyökkel" talán nem ismerem fel. De megnyugtatott most telcsin: a pocija rondább lesz, és az egész teste kiütéses, de ő is nagyon örült.
Szóval most itthon lábadozik, láztalan, de sápatag, de már evett is 100 ml tejpépetKép a cici melléKép
Majd még visszaolvasok, most csak örömködni jöttem.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Zulu!
Játékokat továbra sem tudtam rendelni, egyszerűen képtelen vagyok elkölteni a pénzemKép
Te kaptál egy emailt a regisztráció után? Mert azt írja kapok majd, de eddig nem kaptam.

Urszila!
Remélem Julka reggelre jobban lettKép
Nálunk egy fiók van amibe mindent dobálunk bele, mai fontos és hirtelen el kell tenni Dani keze ügyéből. NA ebben a fiókban soha nincs meg semmi.
Külön ciki, mikor valaki itt van és valamit oda kell adni neki ebből a fiókból és látom az arcán a szörnyűlködést, pedig amúgy rendmániás vagyok.

Gombóc!
Én már nagyon várom azt a forralt borozást, mert az esküvőm óta (2002.aug.) mostanáig nem mertem inni egy kortyot sem.

Ikertesómami! (Klár)
Köszi a segítséget! Apája ugyan nem szereti a kínait, de én élek-halok érte, úgyhogy kipróbálom. Bár nincs Wok-unk, mert olyan kicsi a konyhánk, hogy csak egy serpenyő + egy lábos van engedélyezve, de új lakásba beszerzek egyet.
Reméelm anyóséknak ízleni fog, mert én azon kevesek közé tartozom akik szeretik az anyósukat. Lehet ez a 200 km-nek köszönhető, de nagyon kedves velem, folyton ruhát varr nekem, meg mindenben segít. És ha ottvagyunk akkor sem csinál Danival semmit az engedélyem nélkül.
Már tudom, hogy egy csomószor megkérdeztem, de lehet nem akarsz válaszolni, de írtad, hogy emlékeztet téged valakire Dani. ELárulod, hoyg kire?

Évi!
Kis caládodKép De egy fő hiányzik a képrőlKép
Ez mind a ti lakásotok lesz? Nem semmi! Mekkora?

Réka
muki
 
 


Elli!
Éljenek a pöttyök!!!Kép
Puszi Kevin márvány pocijára!Kép

Réka
muki
 
 

 
 

SziasztokKép

Nálunk megy a harc a dr óvónénikkelKép. Már harmadszorra vittem tegnap Szandit orvoshoz, talán végre elhiszik, hogy egészséges. De egyfolytában mondják, hogy ők csak jót akarnak nekünk (szerintem meg maguknak). A lényeg, Szandi betegségéből visszamardt egy enyhe rekedtség, amire azt mondta doki néni, hogy naponta két fél Ca és majd elmúlik. Szerdán megint levittem, duma ugyanez (egyébként javult) Tegnap ugyanezt mondta a gégész is. Közben persze lefi.ázták a dr óvó nénik a doki nénit ( "tudják ők, hogy lehet ilyen közösségbe mehet papírt szerezni, a doki beadja a kartonozóba, én meg bemegyek érte, nem is látja a gyereket", hát ne magából induljon ki, én még így soha nem vittem/kértem papírt). Ma Apa vitte Szandit oviba, azt mondta, elmeséli nekik, kit ócsároljanak. Hülye helyzet, mert én már kezdem úgy érezni, nem jó anya vagyok... Na de nehogy már egy ilyen mondja megKép. Azon is gondolkoztam, hogy vagy átviszem Szandit arra a két hónapra egy másik oviba vagy egyszerűen nem viszem (de azt egyikünk sem bírná sokáigKép). Szóval ez van.
Bocs, hogy Rátok zúdítottam, ezért nem jöttem tegnap délután, mert akkor hatszor ennyit írtam volna, annyira forrt bennem a dühKép

Elli
De édesen alszik KevinKép, klassz, hogy jobban van.
Drukk megy a pöttyökértKép Van már?Kép
TejcsiszaporításKép

Sofka
Jobbulást Orsinak és Marcipánnak!!
Alvás sikerült? Mennyit?

Anita
Gratu a kutyázáshozKép és a babá-hozKép, lesz mászás is, türelemKép
Szopi addig megy, amíg elég vagy ameddig akarjátokKép

Évi
Klassz a képKép Várhatóan mikor költöztök?

Urszila
BeazonosításKép Nálunk anyanyanya van, ez vagyok énKép
Nálunk az elérhető papír megsemmisítésre kerül. Ha gyorsak vagyunk, akkor csak a sarkai hiányoznakKép

Gombóc
Ha úgy kívánod és Zsombi hagyja, aludj csakKép
Hajfestéssel remélem nem jutok el kórházig...
Tegnap délben kicsit lájtosabb volt az ebéd (csak 200 g-ot kért Zsombi), de bepótolta uzsikor és vacsikor Kép

És Ari, Timici (levelet megkaptad?) és a többiek merre járnak?Kép

Pusz MindenkinekKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Elli
Most látom, pöttyök odaértekKép De jóKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Momo,
Zsebinek utólag is nagyon boldog 1. szülinapot! Kép
De jó,hogy az uh-n minden rendben!

Gombóc,
Gratulálok a kicsihez,remélem a rákszűrés eredménye is okés lesz. Kép

Maci_2,
Nagyon sajnálom ami történt,de remélem hazaengednek éjszakára és mihamarabb kikezelnek!
Roninak gratulálok az új tudományokhoz! Kép

Réka,
Már többen írták,de szerintem se nagyfejű Dani. Artúrnak 49cm a fejkerülete,ami nem kicsi,de a testéhez képest arányos.

PIldi,
Artúrnak kicsit laposabb volt a feje bal oldalon,mert 10 hetes koráig csak azon az oldalon feküdt. Mióta forgatjuk ill főleg jobboldalon alszik,már szépen kigömbölyödött.

Klár,
Remélem azért nálatok is lesz kistesó!

Toffi,
Allergia Kép Remélem jobb már.

Beu,
Artúr is ébred éjjel,jó sokszor,eszik is és mostannában őt is hasfájás kínozza. Eddig köztünk aludt,de most már szinte egész éjjel a kiságyban.

Tüni,
Drukk,hogy a Klár által ajánlott doki segítsen a cukorral kapcsolatnban.

Évi,
Petra nagyon édes. Remélem találsz fogára való kaját,amit te is megfelelőnek ítélsz.

Anita,
Majdnem kutyázáshoz gratula! Artúr is sokszor ébred,de remélem egyszer csak sikerül neki is átaludni az éjszakát.

Angi,
Nagyon nehéz lehetett 6 hét után visszamenni a munkába Kép Remélem nyárra megoldódik az ivási próbléma.

Urszila,
Síelős képek nagyon jók! Örülök,hogy ki tudtatok mozdulni egy kicsit.


BudaiTali: mi is nagyon szívesen mennénk,ha jó idő lesz,esetleg a Millennáris park nem lenne jó helyszínnek? Ismerőseink szerint a Marczibányi művelődésinek a belső udvarán is van egy jó játszótér.

Evés téma: Artúr naponta kb 200ml főzit vagy 100 főzit,100gyümit eszik tízóraira ill uzsira. Tejpépet,tápszert az ekcéma miatt nem kaphat,de nem is kell adnom szerencsére,mert még elég a tejem,ami a fő tápláléka.Utóbbi hóban csak 100gr-ot hízott,de szép súlyban van (9és fél kiló)így nem aggódom.

Sajnos azért nem jelentkeztem már egy hete,mert hétfő délelőtt Artúr átmászott a barrikádon és leesettt a heverőről Kép Az esést nem láttam,csak hallottam a koppanást,szegény a parkettára esett és megütötte az orra alatt ill a felső ajka felrepedt és vérzett. Kép
Gyorsan vittem a körzetihez,aki elküldött a Jánosba a gyereksebészetre,ott megröntgenezték,nem volt törés szerencsére. A dokinő nagyon rendes volt,megnyugtatott,nem oktatott ki,és azt mondta,hogy nem úgy néz ki,hogy nagy volt az ütés ill mivel nem a koponyát érte és Artúr reflexei,pupillája ill mozgása szabályos,mindkét oldalon (vagyis nincs vérömleny),nem valószínű,hogy agyrázkódást kapott,így nem tartották bent,de figyelni kellett a jelekre (aluszékonyság,sápadtság,hányás) és probléma esetén azonnal visszavinni. Hálistennek nem volt semmi ilyesmi,de azért szerdán visszamentünk kontrollra és ma már mehetünk a szokásos gyógytornára is.
Képzelhetitek,milyen volt a hangulatom Kép Persze,tudom,hogy sokat fog még esni élete során,de ettől az eséstől megóvhattam volna,mert ez csak az én felelőtlenségem miatt következett be Kép Szóval most már ha egy pillanatra lépek csak ki a szobából,egyből teszem a kiságyba (legalsó fokozaton van) és éjszakára is berakom a kiságyba. Eddig mellettem aludt,de most már ettől is úgy félek,hogy mi van,ha éjjel ébred és én nem veszem észre ő meg leesik megint. Szóval 9kor,éjfélkor,3kor kiveszem,eszik és teszem vissza. Így még annyit sem alszom,mint eddig,mert a ki be rakáshoz teljesen felébredek. Szóval elég nyúzott vagyok,de még mindig jobb így,hogy Artúr legalább biztos helyen alszik.
Bocsi,nem akartam itt rontani a kedveteket Kép
Majd igyekszem azért gyakrabban jönni,mert olyan jó olvasni,hogy kivel mi történik.

Sziasztok,
Azur
azur
 
 


Elli,
Jaj de jó,hogy nem kell vérvétel Kép Fura,hogy az ember örülni is tud a kiütéseknek Kép További jobbulást Kép

Toffi,
Ovónők Kép Milyen messze a másik ovi? Ha nem túl messze és nem nagy kényelmtelenség ill ha Szandi is meg tudja szokni az új környezetet,lehet,hogy tényleg érdemes lenne átvinni. Kép Bár ahogy írtad,hogy milyenek,lehet,pont épp erre pályáznak Kép

Azur
azur
 
 


Sziasztok,
A múltkor találtam egy játékos linket én is:
www.kreativjatek.hu
igaz,hogy tőlük nem lehet közvetlenül rendelni (játékboltok forgalmazzák),de ajándékötletet hátha segít találni.

Azur
azur
 
 


Sziasztok Kép
ÉLünk, cask ordibálós napjaink vannak. Az idő. A foga. A mittoménmi Kép
Most éppen nem zuhanyozom, azért írok gyorsan. Meglesz a böjtje (büdös Anyacuka Kép) ...

Alig valakinek tudok írni, úgyhogy előre is bocs!

Elli Kép
Szuper, hogy pöttyös Kevinmadár! (milyen érdekes, hogy örvendünka pöttyöknek Kép) A képek cukik, szegény kis kiütött exDagimadár Kép)

Réka Kép
Nagy koponya, nohiszen! Majd hozzánő a teste, ha így is van, egyébként én nem láttam extra nagynak az az édes buksit, az unokatesómnak például akkora feje volt, mint egy lavór, oszt mégis ember lett belőle ... 180 centis, 16 évesen ... Kép

Gombóc Kép
Yippi-Yippi petezsák! De majd virtuálisan koccintunk, ha letelt a 3 hónap KépKépKép

Azur Kép
Leesés Kép Nagyon sajnálom, de hálistennek ezek a kis manókák úgy vannak megszerkesztve, hogy a sok balesetből csak kevésből legyen igazi baj ...

Au, menni kell, bocs ...

Viszont egy gyors kérdés: a Millenáris parknál hol van legközelebb olyan parkoló, ahol találkozót beszélhetek meg? (nem veletek, bocsi, hanem ma délután Apacukával Kép)

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 


Elli!
De jó, de jó!! Ez már a vége!

Réka! "2002 óta????? EGy korty se???? Hát valamit tenni kell, ez így nem maradhat tovább!

Azúr! Jó kis izgalom volt! Szerencse, hogy nem lett semmi komoly! Én is rettegek az ágyról való leeséstől. Csak nálunk egy méterről esne, ha esne. És ugye nálunk is az éjszakák. Most gondolkodom, hogy körbeveszem az ágyat leesésgátlóval. Elég hülyén fogunk kinézni: ketrecben a család.Kép Jó magasan, mint az állatkertben.Kép

Toffi! Most már bírjátok ki ezt a két hónapot!

Beu
beu
 
 


Kangi,
Köszi Kép
Julcsi ordiba Kép
Parkolót én csak a Mammut I ill II alatt lévő fizetős parkolókat tudom ill a Lövőház utcán látok parkoló autókat (nem tudom fizetős-e vagy sem).
Azur
azur
 
 


Beu,
Köszi Kép
A mi heverőnk az kb 40-45 centi.Leesésgátló jó ötlet,ill Klár írta (csak én nem fogadtam meg a tanácsot sajna Kép)hogy vegyük körül az ágyat régi paplannal vagy takaróval,hogy tompítsa az esést,ha mégis megtörténne. Egyébként valószínű éjjel ébrednék Artúrra,de ezek után már mindentől parázok. Kép
Azur
azur
 
 


Ja, és majdnem sírógörcsöt kaptam, mikor megláttam a havat. Ez nem ér!!!! KépKépKépKépKépKép
Beu
beu
 
 


Kangi! Mi is ott szoktunk a Mammut felett, de mindenhol fizetős.
Beu
beu
 
 


Beu!

Én se örülök a hónak Kép Kép Kép
A mai gyógytornát mingyá lemondom,mert nem vagyok hajlandó megint az eltakarítatlan havon felcsúszkálni a Rózsadombra Kép
De így meg marad a bezártság Kép
Azur
azur
 
 


Kangi,
Millenáris alatt van jó kis parkoló, behajtasz a kisrókusra a margitkörútról, és kb. a marxim magasságában lesz.

Réka,
nekem először nem jött mél, aztán (gondoltam, hátha félregépeltem valamit) beregisztráltam zulu2-t is, arra már kaptam. De a rendelésemről azóta sem jött egy árva hang se, remélem nem fog bekocogni ma a futár, mert egy fitying kp-m sincs, és lemenni elég esélytelennek tűnikKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Köszi Lányok a parkolós infokat! Kép

Aha, a havon én is kiakadtam, főleg, mivel az RTL-en a néni bőszen magyarázta, hogy ma csupán elhanyagolható mennyiségű csapadék várható, a képernyőtől 3 méterre meg szakadó havat láttam KépKép
Nem véletlenül küldte a meteorológusoknak egy vicces kedvű egyén a kívánságműsorban a "Nézz, nézz az ég felé" c. számot a múltkor KépKépKép Rommá röhögtem magam az ötleten Kép

Na. Közben jól lezuhanyoztam, belátván, hogy kár ezen parázni, séta úgyse nagyon várható Kép Erre most nyugis volt a kismackó. Amúgy nagyon édes, minden őt érdeklő szó elejét ismétli, már a halacska hangját is utánozza, tegnap meg azon kaptam, hogy ül egy könyvvel és "Hááá! Hááá!" hangokat ereget. Mondok magamnak, milyen oroszlán?! Erre nézem, a koalás rajzos könyvet lapozgatja, amiben nagy, fodros füleket rajzoltak az ártatlan maciknak, így tévesztvén meg a kisdedeket KépKépKép

Minden napra van egy ilyen története, csak ez az anyahiányos üvöltés ne lenne Kép De majdcsak túlleszünk rajta, meg tavasz is lesz (idén? jövőre?), oszt jobb leszen.

Milliompussz
Kangi
kangi
 
 


Azúr
Köszi kérdésed, már csak egy kicsi folt van a fülemnél, egyébként a régi vagyokKépKép
Szép súlya van ArtúrnakKép
LeesésKép, sajnos előfordul. Kép, hogy nincs semmi baj.
Másik ovi nincs messze és tudom, hogy arra hajtanak, minél kevesebb gyerek legyen velükKép.
Honlap klasszKép, hétvégén van párom keresztfiának a szülinapja, naná, fogalmunk sincs, mit kapjon (mert csak a toronyóra lánccal jöhet szóbaKép)

Kangi
szupergyorsrövid KangiKép

Beu
Hát ez az, már csak két hónap. Ott b..tam el, hogy tavaly ilyenkor nem vittem el máshová (tavaly februárban kezdett itt, azóta szúrja a szemüket, hogy itthon vagyok, a gyerek meg oviban)
Hótól én is agyvérzést kaptam (le kellene mennünk), Apa is, ma kellett Kisvárdára mennieKép
Tuti játék még nincs meg?? Már nem tudok mit adni Zsombinak! Lassan a kötésemmel fog játszani!Kép

Timici
Hol vagy? Levelet megkaptad? Mert akkor írnék mellé 2 sortKép

Odaadtam Zsombinak a babygymet, azzal játszik két perceKép

Toffi
toffifee
 
 


Az előző volt a 700-ikKép

És eddig tartott a babygymKép

Hétfőn megint teszt angolból... nem is írtam, ügyi voltam szerdán, kaptam egy matricátKépKépKép (hiába tiltakoztamKép), és azt mondta az angoltanár, hogy én vagyok az egyetlen a csoportból, aki ősszel bevállalhat egy kf nyelvvizsgát, de ahhoz gyűrni kell az angolt nyáron isKép

Bakker, szómenésem van...Kép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Momotali megvolt, nagyon jól esett, bár természetesen lányom délelőtti alvása ugrott. Mongyuk délután is csak egy órát aludt, viszont az éjszaka normálisan zajlott. Pedig egy picit tartottam attól, hogy túlpörgött, és nem fog tudni nyugodtan aludni.

Ivás: néhány dolognak utánanéztem. Általában téli időszakban a babáknak elegendő a tejjel, főzelékkel, gyümivel bevitt folyadékmennyiség. Ez nem jelenti azt, hogy nem kell kínálgatni, de semmiképpen nem kell erőltetni. Viszont nagy melegben minding legyen innivaló bőven, és soha ne korlátozzuk a folyadékbevitelt (max egy-két pelussal több fogy). Úgyhogy most megint megnyugodtam, mert azért Orsi szépen elrágicsál naponta 3-4 gerezd lédús narancsot, és a zöldségeket is szereti, azokban is sok a folyadék, mégha titkolják is Kép

Csak ennyit akartam így nagy hirtelen, meg most már hiányolnak is, szal rohannom kell.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Most nézzetek ki az ablakon!!!!!!!!!!!!!
toffifee
 
 


De legalább lemegyünk szánkózni! Idén még úgysem sikerült.
B.
beu
 
 


Toffi,
nezunk, nezunk, de mit? Azt, ahogy szakad a ho?Nalunk mar ez megy orak hossza...KépKépKép
Angolzseni, es matrica Kép

Kangi,
de jo, hogy elokerultel! Kép Nem semmi Julcsi beszelokeje KépKépKép...nalunk az Ana, Mammmmamamamma-n es egyeb hangokon kivul nemigen megy mas. Kép

Megyek, porszivozok tovabb.
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Itt akkor (9.15) úgy esett, alig lehetett valamit látniKép
Most viszont alig esik. Mehetnék le, de tuti, nem tudnám tolni a babakocsit, itt akkora a hó.

Toffi
toffifee
 
 


alig esik? Kép Nalunk tovabbra is szakad. Reggel ota renduletlenul. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Itt szinte semmi, úgyhogy beöltöztetem Zsombit, elhúzunk a Kaiser's-ba, bevás, utána beedzem magam és elmegyek Szandiért az oviba.

Remélem, Zsombi elalszik... a mai nap megint zabálós...

Toffi
toffifee
 
 


Nálunk is tél van!

Azúr, Beu, mi lenne ha kiszednétek az ágyból a matracot? Akkor nem esik akkorát a kölök, ha nekiindul. A leesésgátló mászós babáknál nem biztos hogy tuti, mert ha fölötte huppan át, még nagyobbat koppan. Gondolom én, aki mereven ragaszkodom a kiságyhoz. Pont ezokból.

Éjszakánk remek volt. Orsi 10-től háromig nyökögve sírt. Nem tudja kifújni, nem tudja felköhögni, sokszor hány, és delírál. (Így kell írni? ) azaz nincs teljesen magánál. Mosz az előbb pl. nem attól kezdett el sírni, ahogy kinézek. Mondjuk fejem alapján tettlegességért és xnapon túlgyógyuló testi sértésért bárkit elítélnének. De ugye az ember még akkor sem jelentgeti fel a szájsebészt, ha dupla és kék-zöld-lila a feje. Sőt, önként megy és még fizet is!

Toffi: nagycsoport KÖTELEZŐ!!!! Akkor is, ha anyuka otthon van. (Egyébként tényleg nem köteles fogadni az intézmény az gyesen lévő szülők gyerekét. DE részleteket nem tudok.)

Na megyek, főzök valamit a kórházamnak, jegelem a fejem, meg rábeszélem dokinénit, hogy kiránduljon egyet ebben a szép időben.

(Ma voltak házat nézni. A fickó szájsebész. Nem is mert a szemembe nézni! Na nem is könnyű, mert nem látszik túlságosan.)

s
sofka
 
 


Ja, és itt a felesleges bicajos ülésünk. Ha vkit érdekel, tegye meg ajánlatát. (Elli, köszi a fotót.)

s
<!--attachment: _l_s-69471.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*230.5**%fcl%e9s%2ebmp --><center><pre>
Kép
ülés.bmp (230.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
sofka
 
 


Sziasztok!

Akartok irígykedni????? Ha nem akkor is elmondom KépKép Itt hét ágra süt a nap!!!!! Lehet, hogy délután itt is esni fog, de most nagyon jó idő van.

Hogy panaszkodjak egy kicsit: Zsani meg tegnap délután 39 fokos lázzal ébredt, amit nem vitt le a hűtőfürdő + germicid. Így bevittem a dokihoz, aki nemvolt csak a helyettes, az meg rögtön antibiotikumot írt fel, közben meg mondta, hogy vírus, és picit piros a torka. Nem baj kiváltottam, de csak azért mert óccsó volt, itthon elolvastam a tájékoztatóját és nem adtam be neki. Kapott helyette panadolt, meg vettem egy nurofent is (köszi Elli!!!) De a Panadol használt azóta kutya baja. Még szerencse, hogy nem ő a dokinénink, már rég összevesztem volna vele.

Na megyek 10 órati gyártok a lánynak aki ma fél 11 kor kegyeskedett felkelni.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Maci2:ez rémes, még olvasni is ijesztő! Hát nem tudom, de én a történetben szereplő dokik jelentős részét azonnal lecserélném, többet vissza nem mennék. Akkor már inkább Gyöngyösre, vagy hol is volt, akit ajánlgattak. Őszintén kívánom, sikerüljön minél előbb megtalálni a valódi okot és rendezni a problémát!
Lányok ötlete megfontolandó, nem lehetne bejárással megoldani a kivizsgálást?

Toffi:szerintem nyisd ki nyugodtan a szád és olvass be azoknak az óvónéniknek, de leginkább a vezetőóvónőnek! Kötelesek a nagycsopis gyereket bevenni, sőt, nagycsopiban már azt kéne nem jó szemmel nézni, aki állandóan otthonmaradni próbál, hiszen meg kell szokni a gyerkőcnek, hogy menni kell, nem lehet akármiért itthon maradni. Huh, nagyon nem normálisak azok az óvónők! Nálunk ilyen sose volt, köhögős, taknyos gyerkőcök is voltak bent, legfeljebb óvónők kérték a szülőket, hogy ha lehet, inkább oldják meg. De sose láttam olyat, hogy reggel hazazavartak volna gyerkőcöt (pláne annyival,h ogy rekedt). Kiakadtam!

Hó:reggel kihozattam párommal a kocsit (pincegarázs van, utálok kijönni, ill a Mitsuval még sose jöttem én ki, csak anno a Wartburggal), hogy majd megyek boltba, mert muszáj. Erre lassan belepi a hó a kocsit. Pedig ikrekért menni is muszáj lesz.

Urszila:munkaügyis papir: én meg 3 hete telefonálgatok az ex-munkaügyiseinknek, mert totál sötétek, teljesen összevissza számolgatták a pénzemet, és most hogy adóbevallani kéne, átszámolgattam. Most már ott tartok, hogy bérkarton is nálam van, pontosan tudom, mit hol rontottak el, de nem birom elérni náluk, hogy felfogják, átnézzék és javitják, MInden telefonnak az a vége, hogy jó, megnézik, azt legközelebb közlik, hogy jó aza papir amit elsőre küldtek. Egy frászt jó, nem adtak csak 8 hó adójóváirást, holott 12-re jár (és idén se adtak eddig a gyedemre). Na, ki is vagyok tőlük már eléggé (bemenni meg zűrös, mert a telephelyre 14 éven alulit nem lehet bevinni, ráadásnak 2 óra oda meg ugyanannyi vissza.... Ancsi meg legalább 3 óránként szopik)

Jobbulást a betegeknek!

Ja, Erika, ha jársz erre:boldog szülinapot Lucának!

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Urszila,
Szép időtök volt, jó hogy te is tudtál síelniKép Hasmenős vírusKép KépekKép

Beu,
ÉjszakákKép Szegény ti.
Vacsi: 6 és fél 7 között valamilyen gyümi (ha hajlandó megenni a drágám) vagy sütőtök, esetleg kenyérhéjjal. Alvás előtt tápi. Éjjel 1-2-3 alkalommal tápi.

Mariann,
Regisztrált lettélKép Látom sikerült a megszokott névenKép
Betegeskedés itthonKép
Szupi, hogy Marcikával minden rendben és nem lett beteg semKép

PsAndi,
Önállóan lépegető Daninak gratulaKép

Manócska,
Örülök, hogy veletek minden rendben. Szépen fejlődik MiniKép
Aztán ha lesz neted gyere gyakrabban!

Zulu,
Gratula a sógórnődéknek!Kép

Réka,
Szegénykém, jól elkeserített az a doki.Kép Egyáltalán nem nagy Dani feje!
Viszont zabálnivalóan édesKép

Gombóc,
Szép méretKép
KépKép

Franyó,
Nem triplázott Anka, na és. Roni fog, de 2670 g-ról nem nehézKép

Toffi,
AllergiaKép BőrgyógyászKép hasonlóak a tapasztalataim.

Elli,
Szegény beteg KevinKép Remélem jobban van! Kiderült mitől volt?

Sofka,
Végre előkerültél!Kép
Szájsebész nagyon megkínzott?

Elküldöm, ki tudja meddig netezhetek mégKép

Maci_2
maci_2
 
 


SZiasztok!

Hát ezért kár volt várni a márciust! Kép MOnduk az ablakon keresztül gyönyörű, de így a mai a 9.nap, hogy nem megyünk sétálni Kép ilyen se volt még.
Holnap meg esküvőre megyünk Dorogra, jó lesz ezeken a "tiszta, csúszásmentes" utakon ...

Elli
örülök, hogy kipettyesedett Kevin, és nem kellett megszúrni Kép

Azúr
Artúr leesés Kép szerencsére nem lett nagy baj, de gondolom az ijedtség is éppen elég volt

Toffi
gratula a matricához, Kép ügyes vagy
ezek után gondolom Zsombit majd nem ebbe az oviba fogod beiratni. Egyébként az óvónők rendesek a gyerekekkel (azokkal, akiket nem küldenek haza Kép), foglalkoznak velük?

Gombóc
anyuval azóta csak akkor beszélünk, ha én felhívom (kb hetente 1x), akkor is elég kimért...
pihengessél, amennyit csak tudsz Kép

Sofka
jobbulást nektek

Kangi
oroszlánbőrbe bújt maci Kép

Nadine
láznak nyoma sincs?


Andi
psandi
 
 


Elli,
KépekKép
De jó, hogy a kis betegnek lettek kiütéseiKép Akkor "csak" 3naposa van.

Toffi,
Liszt ügyben kiokosodtál már? Nekem sajnos kínai amit írtál.Kép
ÓvónénikKép, esetleg ne menjen be a dokinéni hozzájuk?!

Sofka,
Látom, kínzás megvolt. Jobbulást!
Orsinak jobbulást!

Nadine,
Szép méretekKép
Gratula az első fogacskához!Kép
Hellyettes dokiKép

Kakukkfű,
KépKép

Évi,
Petra képekKép

Gombóc,
De jó! Hatalmas gratula a pocaklakóhoz!Kép Drukk, hogy minden rendben legyen!

Momo,
Ilyen volt - ilyen lett képek szupikKép

Klár,
Jobban vagytok csajok?

Tüni,
Keress másik belgyógyászt, a kistesó miatt.

Anita,
Ügyes Robó.Kép

Zsurló,
Zajlik nálatok az életKép

Azúr,
LeesésKép

Kangi,
Julcsi ordibaKép
Megtévesztett kisdedKép

PsAndi,
Mi is megyünk abba az irányba holnap. Ráadásul a Bécsi úz is le van zárvaKép


Többen kérdeztétek:
A Honvédban van az új dokim.
A párom lesz Ronival, táppénzen.
Mással nem is próbálkozunk. Amikor kijöttek a kiütéseim megpróbáltuk itthagyni az unokatesómmal (aki hetente jár hozzánk). Kb. 10 percig ült, játszott és az ajtót leste, utána vigasztalhatatlanul sírva fakadt. Párom rohant haza.
Roni egészen apás lett, amíg én dögődtemKép Valahogy kibírják majd amíg kórházban leszek. Ja, és a doki megigérte, hogy ha nem lesz éjszaka vizsgálat, vérvétel stb, akkor éjjelre hazajöhetek.

Gyorsan átfutottam a lemaradásomat. Most viszont elhúzok ebédelni, hátha alszik még egy kicsit a lányom.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Most asszem van néhány percem, hogy HOZZÁTOK is szóljak.

Sofka,
Olyan jó, hogy megint acc életjelet magadról, mégha kicsit lila, duplafejű, jegelős és roppant fájdalmas is. Beteg gyerkőcöknek jobbulást. Remélem te Orsid is hamarosan jobban lesz, és hagy épülgetni.

Toffi,
Ovis ügy elég gázul hangzik. Én nemtom mit lehet ilyenkor csinálni, még nem járunk abban a korban, de szerintem is a te döntésed, hogy otthagyod-e vagy sem. Max AJÁNLHATJÁK, hogy inkább maradjon otthon, de a hazaküldés elég drasztikus.

Kangi,
Rólad is jó hallani. Ismerős ez a "csak anyával jó" szitu, mostanában Orsi is kezdi. Szerencsére azért még el tudok menni WC-re és néhány perc netezést is engedélyez, de ennél többre nem futja. Az a legfuribb az egészben, hogy nem kell, hogy vele foglalkozzak (úgy értem, nem akar velem jáccani) csak legyek ott és ne mással kössem le magam. Pl olvasás kilőve, TV-zés csak lopva stb. Lassan már oda fogok kilyukadni, hogy kendőben magamra kötöm, amíg pl mosogatNÉK vagy vacsit csinálNÉK. A másik, hogy apáját sem nyúzza, hiába itthon van, hozzá max kaját kunyerálni megy. Szóval nem könnyű, de ez egy ilyen kor, túl kell rajta esni.

Na, lejárt az időm, most már mennem kell.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Ildi,

Kép és köszi!

Erika
kerika
 
 


Andi
Ma mikor mértem pospiban volt 36,7 fok levonás nélkül, már azon aggódom, hogy kihül lassan Kép Olyan rosszak az utak pesten? És miért nem voltatok sétálni??? Mondjuk itt már régen esett hó utoljára talán múlt héten mutatóba, de akkor is inkább ónoseső esett. Mi meg egy másik anyukával áztattuk magunkat, a gyerkőcök meg az esővédő alatt durmoltak 2 órán át.

Sofka
Szegény, most olvastam, hogy mi történ a szájsebészeten. Gyors gyógyulást! Küldök gyógypuszikat KépKépKépKépKép

Elli
Örülök én is hogy semmi komoly baja nincs Kevinnek. most én is azon töröm a fejem, hogy mi volt a tegnapi láz oka. Majd meglátom ha felébred, tegnap is ilyenkor kezdődött.

Kangi
Julcsi nagyonaranyos lehet!! Főleg hogy már ismételni próbál.

Azúr
Leesés Kép biztros nagyon megijedtél. Zsankát most tanítjuk lemászni, egész ügyes, csak a fordulás megy nehezen. Mert kimászik az ágy szélére lenéz, majd fordul és letolat. Na a fordulásnál már el kellett néhányszor kapni, mert túlságosan kicentizte a szélét. Mondjuk nekem azt mondták egyszer minden gyerek leesik az ágyról. Na ezt megúsztuk, de azóta mióta próbál járni.... annyiszor hallom, hogy kopp és ordít, a betonfalon edz a lány egyelőre a fal vezet. Volt már Zsaninak ebből monoklija is, olyan aranyos volt vele Kép akkor nem örültem annyira

Franyó
Szörnyű dolog ez a nem triplázás Kép Zsanka anno nem duplázott (pár deka miatt) De triplázni csak 2 éves korára fog kb. Igaz a 3900-ről elég nehézkes jó súlygyarapodást produkálni, de örülök majd ha 10kg meglesz 1 évesen. talán alulról súroljuk majd, ha így eszik mint az előző hónapban. Egyébként kép alapján nagyobbnak gondoltam Ankát, sőt.... Kép

Na megjött férjuram Kép Ma megyünk nézegetni autósülést. Nagyon aktuális lenne. De mindegyik olyan keskeny az én dagi lányomnak KépKépKép Melyik szélesebb fajta, ami 9-18kg jó, vagy 0-18kg (majd a tesó megörökli ha ezt is kinövi) Mert eddig a Bébé confor Iséos jött be, de az olyan drága használtan is Kép Valami más márka ami széles és jó??? Urszila nektek meg olyan van úgy emlékszem, aminek van lábtartója az milyen???? Csak jövőhéten veszünk, akkor jön a Gyed addig nézegetünk meg belepróbáljuk a csajt.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Maci_2Kép

És melyik Honvédba mész? A budaiba, vagy a központiba? Nekem a cégem a központival van szerződve, és elég sokat jártam oda. Többek között ott kezelték ki a gyomromat is. Ja, és szuper orvosok vannak! A központinak az a nagy bibije, ami általában is igaz a magyar kórházakra, hogy nagyon lepukkantKép Jó lenne, ha mégsem kéne éjszakára bentmaradnod. Azért mégiscsak más.

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Tegnapi fodrászatot letudtuk, lányom egy falat volt, majdnem ottfogtákKép Frizura nem különleges, de legalább most már szépen le van vágva mindenhol, nem csak amúgy anya/apamódKép
És most már fel merek tenni két képet is a macárólKép
Kép
Kép
Zsebi még a szülinapján este a szeme alá próbálta a TV állvány üvegajtajának sarkát, így azóta őt nem merem fotózni, nehogy lecsukjanakKép Azért a rondasága ellenére egész gyorsan gyógyul a kék- zöld monoklijaKép

Holnap végre találkozunk az autónkkalKép No el még nem hozhatjuk, csak fizetünk egy egészségeset és a hitel rabigájába hajtjuk kicsi buksinkatKép Azért remélem, a jövő hét végén már belemereszthetem a popómatKép
Na ennyit rólunk.

Maci2,
szörnyű volt olvasni a kálváriádat, most már csak jobbakat nekedKép És kitartást a magyar egészségügyhöz...brrrr.

Tüni,
szerintem se hagyd annyiban a cukor dolgot, főleg, ha több doki a kezelés mellett voksolt. A következő babád egészségéről van szó, szóval egyáltalán nem mindegy. Én inkább több kört is futok egy egészségügyi témával, mintsem hogy egyszer bajom legyen egy orvos hanyagsága miatt.

Nadine,
nekem volt szerencsém szerdán Heppiék Rőmer Duo Plus ülését megtekinteni, ami 9-18 kg-ig jó és a 2,5 éves 14 kilós Timi még lazán beleférKép Egy bibi van csak, hogy elég húzós az áraKép

Elli,
éljenek a párducokKép Tényleg milyen nagy öröm tud lenni egy 3 napos láz a vérvétel helyettKép

Kangi,
nagyon ügyes a lányod, hogy már így kommunikálKép Én nagyom meg csak most kezdett el igazán szövegelni, csak valami szótár kéne még hozzáKép
Az anyahiányos korszakot meg tényleg túl kell élni, más megoldás nincsKép Timi is ilyen volt, oszt mégis van egy (meg egy 3,5 centisKép) tesója, szóval van remény a helyzet jobbrafordulásáraKép

Sofka,
végre előkerültél, bár a hírek nem túl derűsek felőletekKép Remélem, fejed mielőbb visszanyeri régi formáját, nekem az szimpatikus voltKép Orsinak meg hamar-hamar jobbulástKép

Gombóc,
nagyon drukkolok, hogy rákszűréssel ne legyen később gondKép Már annyiszor elmondtam, úgyhogy most félve kérdezem, nem akarsz esetleg valamilyen aloe verás immunerősítőt inni? Félreértés ne essék, nem foglalkozom ilyen termékekkelKép, de nekem az első terhesség alatt segített. Nyugodtan ihatod terhesen is, bajod nem lesz tőle, és ha még használ is...

Toffi,
ezek az óvónénik tényleg felháborítóakKép Én megkérdeztem volna a helyedben, hogy a gyerekorvosnak személyesen kéne bemenni az oviba igazolni a gyerek állapotát? Ha nem megterhelő és Szandi is kibírja, akkor persze vita helyett jobban jártok szerintem a váltássalKép
AngoltudományodKép És akarsz menni nyelvvizsgázni?

Azúr,
én már az elsőnél megtanultam, gyereket 10 centinél magasabban nem lehet magára hagyniKép Sokan lehülyéznek a rigolyámért, de nálunk Zsebi már nem is esett le sehonnanKép Kiságy, járóka, szőnyeg, a többi nem biztonságos, ha magára hagyod a gyerkőcöt. Azért örülök, hogy komolyabb gond nem lett a pottyanásból, és azt hiszem, ezt a tanulópénzt minden anyuka megfizeti az elején.

Most nem jut több okosság az eszembe, úgyhogy pááá
Momo


Momo
momo
 
 


Lánykák Kép
Elmegyünk Balatonfüredre, úgyhogy drukkoljatok, hogy épségben odaérjünk! Most a szomszéd néni pesztrálja a kis ordítót, ezért tudok írni, de sajna nem órákra vállalta Kép

Momo Kép
Timi gyönyörűűűű!!! KépKépKép
Zsebinek pedig nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Mindannyiótoknak kellemes, ordításmentes hétvégét kívánok!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Nya pussz csajok Kép

Hogy ti mennyit tudtatok írni ma.... huhh Kép

Ikertesómami,
Persze, hogy elárulom: egy igen kedves régi ismerősömre, aki Bernáth Zoltán névre hallgat, asszem tv2-zik, és kinn NY-ban az esküvői tanum volt Kép

Toffi,
Óvónéniket nem kommentálnám - de nemcsak abban a szakmában sok a "nagyokos " Kép

azu,
Már nem is élem bele magam, hogy újabb csemetém lesz... voltaképpen örülhetek, hogy a párom ahhoz a problémás nagylányához még be merte vállalni Ancsát...Kép
Majd max. nosztalgiázom veletek, mikor megérkeznek az újabb aprólékok Kép

sofka,
Egyet tegyél meg Orsival, ha gondolod : Ha van odahaza egy kiló sód, tessék megmelegíteni, és mint egy kis párnát, óvatosan odatenni a kis buksija mellé. Vagy ha van 10 nyugodt ! (kis naív Klár) perced, tessék az arcüregére tenni egyszer jobbról, egyszer balról. Meleg só elvileg ugyanazt a célt szolgálja, amit az infrázás, meg a bioptron lámpa. Ha hányogat, akkor valszeg nyeli le a taknyot (bocs), és az pedig az orrocskában termelődik leginkább. Most ez nem utasítás, csak egy 5let.... anno mikor még mi kicsik voltunk, így csináltak a mi szüleink is Kép

Téged meg csak azért sajnállak, mert nem tudtam idejében azt mondani, hogy nézz utána, hogy a szájsebészeti klinikán még dolgozik-e egy Korchma Enikő nevű szájsebész csaj... jókezű, ügyes, engem anno annyira jól szedett szét, hogy egy dupla beavatkozás és egy vacsorára elfogyasztott Donalgin után másnap reggel (és végigaludtam az éjszakát) nem arra ébredtem, hogy kész a fejem, hanem arra, hogy rohanás pisilni, mert öregasszony azé nem víztorony Kép

Nadi,
Influenza csúnya tünetei Kép Ha nem adsz be antibiotikumot Zsaninak, akkor is ugyanabban a tempóban fog meggyógyulni...
Mellesleg a magas láz rám is mindig rámhozza a frászt, tekintve, hogy ha nekem a 37,3-at eléri a hőm, akkor nekem gyógyszer helyett már koporsót kell inkább rendelni.

Ildi,
Na téged sem irigyellek... nemnormálisak ezek sem Kép

Na most üzi galopp, és kicsit én L...

Vigyizzetek addig is magatokra és a gyerkőcökre :


Klár
clarissa
 
 


Andi!
Ha már nem beteg Dani, vidd ki!!!! Lőrincnek is folyik az orra, de egy nap kivételével minden nap kiviszem egy kicsit. Kell a levegő. Most meg nincs hideg sem.

Most jöttünk meg a szánkózásból. Megbocsátottam a hónak, hogy leesett. Nagyon jó volt. Bár amíg kiértünk a lépcsőházból, és a gyerek bekerült a szánkóba, százszor megfogadtam, hogy egyedül többet soha.

Teszek fel egy képsorozatot az első szánkózásról.
Kép
Kép
Kép
Kép

Hát így jártunk. Pedig a végén már úgy rohantam, kiáltoztam, mókáztam, hogy ébren maradjon, de nem sikerült.

Beu
beu
 
 


Nadi, mennyire akarsz széles ülést ? Én egy CAM-et vettem per pillanat, nem új, de úgyis egyedi huzatot akartam varrni rá, tehát tök mindegy, a szerkezet viszont tökéletesnek tűnt. Szal lemértem neked az ülést (igaz, huzat nincs rajta), így 31 centi a szélessége (vegyük harmincnak). Ancsa kényelmesen elfér benne KépKépKép
clarissa
 
 


Sofka,
Kép ment!

F.
franyo
 
 


Basszus lanyok, hat mekkora havat csinaltatok magatoknak??? Kép Itt semmi....
Kepek nagyon edesek.
Alvo Lorinc Kép
Menek konyvtarba (! Hoppa! )
Norka
norkini
 
 


Sziasztok,

Nem semmi termesen ragtam at magamKép

Elli,
De jok is azok a pottyocskekKép Alvo srac tunderi.

Reka,
En is kinait fozok maKép

Toffi,
AngolzseniKép Az ovonos sztori botrany, vezeto ovoneni is ilyen felfogasu? Egyebkent nem tudom ki kerdezte de jo kerdes: Foglalkoznak a gyerekekkel rendesen?

Sofka,
Kek-zold arcKép Aruljatok a hazatokat vagy valamit rosszul ertettem?

Beu,
Fotosorozat alapjan nem is olyan rossz ez a hoesesKép
Kibicnek semmi nem draga alapon mondom, nalunk kb, 15 fok es szikrazo napsutes van, bar jovohetre ujra telet igertek es itt alt. el is talaljak.

Klar,
NY-ban volt az eskuvod?
Errol jut eszembe a barinom most megy ferjhez(muzulman) es a mamaja par napja irt egy mailt, hogy szeretne ha a lanykam lenne a koszoruslany. Sot ha nem zavar o mar megvette a naluk ilyenkor szokasos ruhacskat. Megbeszeltem vele hogy egyicipici apro gondocska van csak a lanyka meg nem kozlekedik onalloanKép

Azur,
LeesesKép, de szerencsere nem lett semmi bajKép Ez nalunk is megtortent, de erdekes csak a masodikkal, az elso valahogy meguszta.
Nekem szerencsem volt a fonok engedelyezett par extra hetet a 6 heten kivul(ja 11 unokas nagyapa), de tenyleg sz@r erzes.

Evi,
Kepek nagyon jok. Haz tutinak tunik.
Irhatnek maganba mailt ezzel kapcsolatban, mi most kezdunk majd epitkezni es lenne par kerdesem ha nem gond.

Kangi,
Matrica idoszakot tenyleg tul kell elni. Vigasztaljon a tudat, hogy mire tuljutottok rajta jon az utanpotlasKép
SzovegKép
Jo utat, ugy irigyellek, mi Veszprembe laktunk egy ideig es imadtam a kornyeket.

Gomboc,
Drukk, hogy a rakszuressel minden rendben menjen.

Maci2,
DokidKép
Irok ma mailt neked.

Momo,
Lanykad bubaj el sem hiszem amiket irsz rolaKép

Heppi,
Igazad van a gyumivel-zoldseggel is kapnak eleg folyadekot, de itt egy hete tenyleg meleg van napkozben szoval jo lenne ha inna.
Viszont tegnap a szomszed kislany megtalalta a megoldast, odahozott egy Barbi jatekpoharat a lanykamnak aki azonnal beleszeretett(lila es csillog es irto giccses) es ebbol gond nekul iszik isKép

Namegyek, mert eloadasra kell rohannom.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Köszi Mindenkinek a leeséssel kapcsolatos vigasztalást és tanácsot! Kép

Sofka
Szájsebészet Kép Nekem kb 13 éve az egyik első (nemtudom mi a neve,de a legnagyobb fogam) gyökerét verték ki kalapáccsal,mert mindig begyulladt annak ellenére,hogy kivették az idegeket, hát szörnyű volt. Még mindig megvan a jó nagy heg az ínyemen.
Matrac ötletet köszi,de sajnos nekünk 2 nagyon régi heverőnk van,összetolva,kb 2 és fél méter széles és az a régi felnyitható fajta,tehát nem modern matracos. Ráadásul bútorozott albérletben lakunk úgyhogy nem tudjuk megoldani,hogy vigye el a főbérlő a régit és mi meg vegyünk újat (meg pénzünk se igen lenne). Majd egyszer ha lesz saját lakásunk Kép
Szegény Orsinak jobbulást és neked is gyors felépülést. Lábad teljesen okés?

Nadine,
Artúr is 3900al született,félévesen duplázott,most 9 és fél és tuti egyhamar nem fog troplázni ő sem Kép
Autósülést én is nézegettem (bár autónk nincs,csak a nagyszülék szoktak néha vinni). Azt hiszem Orsolyék vettek BB Confort Iseost,Ursziláék Chiccot. A héten néztem az egyik bababoltban és a Chicco Shuttle meg a Maxi coai priori is jó szélesnek tűntek. (34 ill 43ezer). Egy másik,amit kinéztem az a bobob maxi,amiben az a jó,hogy a támla és a székrész közt bezárt szög állítható így aludni kényelmes. Momo írta,hogy Timinek ilyen van és szereti,csak azt írta sok helyet foglal a kocsiban,mert széles. Ezek mind 9-18kilóig vannak.
Remélem Zsanka nem lett megint lázas. A járással járó koppanásoktól én is már előre félek Kép Ügyes Zsanka,hogy megtanul lemászni az ágyról Kép

Momo,
Nagyon szép az új frizura!És Timi jól tűrte a vágást? Zsebi monoklija Kép Jó,hogy szépen gyógyul.
Tanulópénz,sajna Kép Az a legrosszabb az egészben,hogy olvastam én itt más babák leeséséről és akkor óvatosabb is voltam,de nem tudom miért de a hülye fejemmel nem gondoltam arra,hogy Artúr képes átmászni a barrikádon Kép

Maci_2
Artúrt se lehet senki másra bízni az apukáján kívül,sőt olyan is volt karácsony előtt,hogy még vele sem volt el,hanem sírt és nem lehetett vigasztalni,úgyhogy rohantam haza taxival.
Drukk,hogy ne legyenek túl fájdalmasak a vizsgálatok és mihamarabb rendbe jöjjél és hogy minél többször otthon aludhass.

Klár,
Azért én még drukkolok,hátha mégis Kép

Beu,
Nagyon édesen rácsodálkozik Lőrinc a hóra. Kép Meddig aludt? Kép

Psandi,
Hátha holnapra letakarítják az utakat Kép Biztos nem lesz semmi baj,esküvőhöz jó szórakozást Kép

Kangi,
Jó utat és jó pihenést Kép

Toffi,
mi volt az oviban?

Heppi,
Artúr is csa akkor van el pl a habtapi szőnyegén,ha ott ülök mellette. Ha az ágyon ülnék,akkor már nem Kép

Akkor a talival mi lesz? Majd figyelem ám a fejleményeket.

Most lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de honnan lehet felismerni a fülgyulladást? Most vettem észre,hogy Artúrnak az egyik füle tele van fülzsírral, a másik tiszta. Ez lehet gyulladás jele? Tegnap fürdetésnél kicsit víz alá került a füle,ettől lehet? Megnéztem nincs benne fürdetőkenőcs darab vagy valami más idegen anyag. Tisztítani pálcikával szoktam,úgy,hogy kicsit leszedek a vattából,mert túl nagy lenne és hogy nehogy befelé nyomjam a váladékot.
Előre is köszi a válaszokat.

Azur
azur
 
 


Nadine,

Autósülés Maxi coai priori=maxi cosi priori,bocs az elírásért.

Angela,
Végre iszik a lánykád,ez jó. Nem tudom már ki írta,hogy valakinek a gyerekei a Nestlé Chocapic csokigolyós gabonapelyhet gond nélkül megeszik,mert ezt reklámozták a tvben,más egyebet pedig nem vagy csak nehezen.

Azur
azur
 
 


Orsoly, ha erre járszKép.
Láttam olyan Pampers törlőkendőtartót, amire úúúúgy irigykedtélKép. A duplacsomagos törlőhöz van csomagolva, Coraban akciós, ezer huf körül van, de van Dm-ben is, 1400-ért.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

Zulu írásáról jut eszembe,hogy a Huggiesnál van egy új nyereményjáték,a vásárolt Huggies termék kódját meg a blokk kódját ill a dátumot kell elküldeni smsmben,törlőkendőt,házikót meg valami járgányt lehet nyerni.
www.huggies.hu-n vannak a részletek.

Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Kutyafuttaban vagyok, meglatom, mennyit sikerul irnom, mert csomo minden tortent.

Kimutottek az arpaimat, hat az 1. meg egesz turheto volt, viszont sajnos egy kicsi bent maradt, ugyhogy szemem mar elfogadhato kullemu, de 1 honap mulva megint megvagdossak. A tegnapi viszont horror volt, itthon elkezdett ujra verezni, nem is reszletezem, hogy mi volt es most hogy nez ki, mert hatha valaki most evett... Ugyhogy parom ma itthon maradt segiteni, mert raadasul rosszul is latok (az 5 mm resen). Szoval kicsit Kép meg Kép, de majd helyrejon.

Viola mar felterdel, sot neha kicsit rahasalosan, de kinyomja magat allasba! Kép Viszont tovabbra sem erdekli a felules, en nehaneha ultetgetem, hatha raerez az izere, de nem. Max annyi, hogy sokszor nem siman feldol, hanem ugyesen kitamaszt vagy hasrahengeredik. Hat o valszeg ugy fog ulni, hogy allasbol fenekre pottyan. Felhivtam egy ismeros fejlesztopedagogus csajt, de szerinte ez igy onmagaban nem gaz.

Ja, es most mar mi is sinlacozunk, mert mult honapban brutal nemhizott (dokinal 17 dekat mertek), es meg mindig csak 7880g volt pelusban-bodyban... Pedig egesz rendesen nyakalja a fozit, gyumileket. Sajnos ugy erzem, kevesebb a tejci, valszeg ez az ara, hogy nem szopi utan kajaltattam, de hat ugy nemes egyszeruseggel semmit nem evett. Hat csak kitart 1 eves koraig, legalabb az altatos szopik erejeig, vegul is most mar inkabb az a lenyeg, hogy kapjon tejcit...

Kepzeljetek, voltam talalkozon Faludy Gyorggyel, es dedikaltattam ket konyvet Violanak Kép Ha nagylany lesz, biztos fog neki orulni Kép

Maci2,
visszakerestem a kalvariadat... KépKépKép Hat ijeszto volt. Hogy ilyen felelotlenul banjanak valakivel, raadasul egy klassz fiatal csajjal, aki kisgyerekes anyuka. Kép Meg jo, hogy legalabb az ugyeletes doki normalis volt. Remelem, az uj dokid megbizhatobb lesz!

Sofka,
szoval sorstarsak vagyunk, csak neked a szad, nekem a szemem... Kép
(Amugy keszulok szajsebeszetre is, csak huzom az idot, ugye ismeros a tema...)

Toffifee,
ovonenik felhaboritoak! Kép Mi kozuk hozza, hogy otthon vagy, az ovoda nem gyermekmegorzo dolgozo anyaknak! Remelem, Szandit nem piszkaljak, ha mar Veletek ilyen kedvesek...

Beu,
szankozos kepek csucs jok Kép, hat mi max jovo telen... de most aldom az eszem, hogy terepjarokereku babakocsit vettunk! Kép

Sorry, be kell fejeznem, Viola ehes, parom menne boltba, holnap-holnaputan nagyszulok jonnek, nem tudom, mikor tudok jonni rendesen Kép Majd elokerulok!

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?