Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most készültem el a legújabb alkotással,(kedvenc szafaris témaKép) bár nem vagyok vele megelégedve.
Nekem mindig ilyen "bután" reped.
Pedig hajszárítóztam isKép
http://babanet.hu/album/albumimages/1769/34105.jpg

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!
Ha megszerzed dvd-n, akkor szólj már! Én is megpróbálom azért...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok

Koda, köszi.
De volt itthon sok minden, csak idő kevés alkotni , netezni...(műtét, ovi, farsang...stb..)
De a héten kész lettem pár dologgal..a második oldalon a dobozkától kezve amiket most csináltam.

Szandra??
Miért hajszárítózod? Ezt: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=1279&page=3&image=34099 ecsettel kentem a repesztő fölötti festéket , sűrű festékkel és inkább pacsmagolva, nem igazán húzgálva az ecsetet...ha húzom az ecsetet akkor is bő festéket használj, néha kevesebb a végén az ecseten a festék akkor ilyen lesz :-/ : http://www.babanet.hu/album/main.php?album=1279&page=3&image=34104 vagyis nem szép egyenletes..meg pl a dobozkám is...

Hajni
hajnii
 
 

 
 

Hajni!
Nagyon szépeket alkottál, irigyellek a repesztésért, nekem nem sikerült még! Le is mondtam róla...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Hajni!

Nagyon ügyesek, izlésesek a munkáid. Te milyen repesztőt használsz? Csak mert olvasom, hogy nem mindenkinek jön össze a repesztés...

Hogy van ennyi energiád a 3lányka mellett? Vagy Te belőlük merítesz?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


GabomamoKép
Köszi a konyhabútorért!

HajniKép
Látom nem tétlenkedtélKép Én is csatlakozom Gyöngyöskéhez. Ennyi energia...Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata007!

Visszatérnék a doboz beborításához.

Nem próbáltad külön sz-ból bevonni a doboz más-más oldalát? Arra gondolok, hogy akkora darabokat vágsz ki a sz-ból amekkorák a doboz oldalai, aztán külön felragasztod őket. Így elkerülhető, hogy az éleknél elszakadjon a sz.

Zsu!
Szekrényke? Apával folyik az egyezkedés?
Ha a lakáshoz illően készíted el, biztosan megengedi hogy felrakd.

Hajnii!
Csatlakozom az előttem szólókhoz. A Te gyerkőceid mindig egyszerre alszanak, esznek stb.? Nem fárasztanak le, nem másznak a sz-id, meg a festékeid közé? Az én lányom után nem győzök pakolni, este amikor elalszik akkor tudok egy picit munkálkodni.

Anikó
naspolya
 
 


Anikó!
Még nem próbáltam. Attól tartok, hogy az élek akkor sem lesznek szépek az illesztés miatt.
De meg fogom próbálni ha lesz egy kis időm, mert most a többit is félretettem. Jött egy kis itthoni végezhető munka, ami anyagilag most nagyon kell.Kép
Majd beszámolok az eredményről.Kép

Hajnit én is csodálom. Nekem emellett az egy mellett nem lehet semmit csinálni. Vagy a képet borítja fel, vagy a festéket. Legutóbb lazán lekapta a szalvit a gipszről. Arra én tapétaragit használok, amitől ugye nem ragad rá azonnal. Dodóm felébredt, kijött a konyhába és már azt vettem észre, hogy az előtte leragasztott fél szalvi nagyságú vadkacsásom a kezében van.KépKép
Nem voltam ideges. Áááááááá!KépKépKép
Tegnap két kész képet borított le és több helyen letörtek darabkák a keretből. Már le volt festve, lakkozva. Ma javítottam ki a keretet gipsszel, ott újra kell festeni, lakkozni, nem tudom mennyire fog meglátszani.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata007!

Én úgy csinálom a saroknál,hogy bevágom a SZ-t és szépen egymásra igazitom majd így ragasztózom be.Általában nem látszik,hogy egy kicsit egymásra van hajtva de ha mégis a minta miatt látszana akkor egyszerűen ékalakban ki lehet vágni a SZ-t.Remélem érthető voltam.Persze erre nem magamtól jöttem rá hanem sok bénázás után a barátnőm javasolta!

Jucus
20170114224602
 
 


Kata!
Ha bejön a meló, szervezz be minket is légyszi!!
Anikó!
Úgy tűnik rááll a dologra, csak azt kérte, hogy ne a konyhába lakkozzak, mert asztalosműhely szag van. Marad a garázs, vagy az udvar. De meg kell várnom a jobb időt, mert a tálca lakkozásánál majdnem odafagytam a betonhoz...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jucus!
Köszi!Kép
Azt hiszem érthető volt, persze majd ragasztás közben tudnék nyilatkozniKép Most már tényleg ki fogom próbálni.Kép

Zsu!
Írok mélt holnap, hátha neked is bejön valami.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szandra
nekem van avi-m tőlük cd-n, nagyon jó! sajna a piszkos anyagiak most közbeszóltak, úgyhogy nem mentünk Kép és milyen hosszú volt?

Kata007
Az én Dodom is ilyen alkotókedvű - nálam csak az esték jöhenek szóba Kép

zsu
... és ha odafagysz a betonra, akkor jön ős és körbeszalvétáz KépKép

koda
még mindíg nem jött semmi - lehet, hoyg ott pihizik a budaörsi postáskavalkádban Kép az enyém odaért?

jó éjt csajok... én most egy nagy vödrön dolgozok, és a napi alig-időmből számítva hosszú meló lesz

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Ha valaki tud szerezni dvd-t, akkor szóljon már, én is megpróbálom a föld alól is megkeríteni!!Nagyon érdekel, a tévében is volt róluk műsor a koncert előtt, csak a videónk elállítódott, és egybefüggő kékséget vett fel 1 órán át. Gondolhatjátok milyen volt a hangulatunk...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
elvesztettem a fonalat...
miről kell a dvd? kinek a koncertje ez?

Kata!
mi ez a nagy munkaláz? érdekelne
ja, számolj be, hogy izlett a tojáskérm!
drezsy
 
 


Lehet, hogy OFF!

Drezsy, és akit még érdekel!

Falapokkal kapcsolatban: tegnap beszélgettem róla a párommal, és kiderült, hogy én rétegelt lemezre gondoltam és nem farostra.
Nem értettem, hogy porontyodnak miből is vannak a fogai, ha azt elrágjaKép
Tehát helyesbítek, rétegelt lemezre gondoltam, és van is itthon.
Bevállalta, hogy leszab pár darabot, de még azért megnézem milyen vastag.
Mondtam Neki mire kell és mennyi(10-et mondtam első nekifutásra), erre megkérdezte, hogy mit akarunk mi, bibliát? Kép
Tehát, lehet, hogy túl vastag.
Majd beszámolok
Sógornak elfelejtettem szólni róla, hiába ebben a korban már itt az alci (a hejmer)

OFF!
Ane,Zsu!
Úgy néz, ki ma este meg leszKépKépKép
Este hozza a párom (kölcsön), még nem tudni melyiket. Szerintem a többit mail-ben.
Ja, Ane: másfél órás volt, megdolgoztatták a népet isKép
Jövőre:
http://www.ticketexpress.hu/v2/news.php?cikk=1653&PHPSESSID=862932ea069848b6889b 4ef539c1023c

Szandra
krampuszmama
 
 


Drezsy!
Stomp
krampuszmama
 
 


Szandra!

mi az az OFF, és mi az a Stomp???
én hüle vok ehhez?
ez vmi betegség???
ebből nem értek
lécci egy értelmező szótárt mellékelj!
köszi!
na most aztán....beszkenneltetem a gyerek játák könyvét...és üzenem a sógornak, hogy ne kérdezzen, csak dógozzon KépKép
szálka ne menjen bele a gyerekbe!!!
meg nem 19-es bútorlapot kértünk KépKép
nem tom mit aggódik..
ja, és a lyukakat is rakja ám rá!!
különben fabatkát sem ér, és ha lehet, egyhelyre, mármint ha egymásra tesszük a lapokat, lásson át rajt. hihi

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
OFF= nem kell elolvasni, nem a témához kapcsolódik, vagy valami ilyesmi.
Stomp= zaj, illetve mozgás-tánc színház.
Nem sógor, hanem az uram csinálná. Sógorral nem beszéltem (alcheimer)
Látom, te egy "elméleti" asztalos vagy, oszt a gyakorlatal hogy állunk?
Lyukat ide, lyukat oda...., de micsoda igények, hogy még kezdeni is lehessen velük valamitKép
Meg egyébkéntis mi az, hogy lásson át rajta?
Mi lesz ez, távcső? Ha már biblia nem.

Szerintem továbbiakban mail-en tárgyaljunkKép
Majd jól ki leszek utálvaKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!

Nyugodtan beszélgethetünk másról is, ha úgy adódik. Mások is egyet értenek? Hisz nem csak a szalvéta köt öszze minketKép
Biblia: KépKépKép Nagyon jót röhögtem!

AneKép

csak semmi izgalom! Szandra borítékja 9 napig jött, mint említettem, míg más megkapta 3 nap alatt. Amúgy én se kaptam még meg. De most ezen nem is csodálkozok. Tudod, ez a postamizéria!

KataKép
Akkor a Te leánykád se kutyaKép Az én marcim is a vadkacsákra bukik. Olyan jól sikerült a kép, de Őkelme egy mozdulattal (vagy inkább 4-5 odacsapkodással) megsemmisítette. És oly' álszent mosoly közepette, mintha nem is az ő keze lenne ami műveli ezt.
Hát csak nem fog ki rajtad egy fánya dobozka??? Aki konyhaszekrényt bevállal, annak egy dobozka...KépKépKép Hajrá a munkával. Tök jó, sikerült kerítened ilyesmit. Nekem is nagy szükségem lenne ilyesmire. Legalább a szalvéták árát megkeresném. Apa már csúnyán néz, ha látja, hogy számolgatom a 40 forintokatKépKép

ZsuKép
Akkkor Te kékben látod a világot???Kép



A többieknek isKépKépKép

Koda

UI: LányokKép Valaki jöjjön már, aztán segítsen befejezni a konyhaszekrényt. A kezdeti lelkesedés alábbhagyott. Azóta legalább főzni sem kellKépKép Úgyhogy KataKép Jöhet a maradék makaróniKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Drezsy!
Ha már eléggé képben leszek, megosztom veled ezt a munka dolgot, jó!Kép
Tojáskrémet nem csináltam, meg mert más volt a reggeli, de amint kipróbáltam beszámolok róla.Kép

Ane!
Akkor megnyugodtam, mert nálam is csak az alvásidő a szalvétázásé.Kép
Volt egy idő, amikor a számítógép elé sem ülhettem le, mert visított.Kép

Szandra!
Engem sem zavarna, ha továbbra is itt tárgyalnátok ezeket a dolgokat, mert így képben lennénk. Akit zavar, szerintem úgyis szól, vagy hanyagol minket, nem?

Koda!
Sajnos eddig kifogott rajtam a dobozka.Kép Ha tudnád hány szalvétát dobtam ki...KépKépKép
Makaróni elfogyott vacsira.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


drezsy
 
 


Szandra, Drezsy!
Én többször is meggondolnám, hogy a 20 hónapos fiam kezébe adjak-e dekupázsolt fakönyvet, mert az úgyis a szájában kötne ki előbb-utóbb, és nem biztos, hogy használ neki, ha sokáig nyalogatja a dekupázslakkot (vagy bármilyen lakkot). Kép

Mindenki!
Engem sem zavar, ha nem csak szalvétázunk itt Kép
Az a bizonyos munka, amiről Katáék beszélnek, engem is érdekelne...Tudom, hogy nagyon offff leszek, de nem tud valaki valamilyen távmunkáról? Ha igen, ne ide válaszoljon, hanem küldjön mélt. Köszi Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

van olyan lakk, aminek olyanok az alkotórészei, amik egészsgére nem károsak. amikor Sebinek a kiságyrácsait lakkoztam, akkor vásároltam, és direkt úgy kértem, hogy olyat adjanak, ami erre a célra megfelel, mert hogy a gyerek rágó szájszervének rendesen ki lesz téve KépKépKép

ez be is igazolódott...
ma bújt ki a 4. foga, de már olyan a rácsok feső része, mintha szú kezdte volna ki...

Kép
drezsy
 
 


JubiKép

Úgy látom mindenkinek jól jönne egy kis mellékkereset.Kép

A lakkal kapcsolatban én is úgy tudom, hogy van olyan, ami gyerekre nem ártalmas. Ezzel kezelik a kiságyakat is. Na, azért nem ezt adni tea helyett ezentúlKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Figyu!

a múltkor volt szó a diszperzitről, meg a repesztő lakkról meg az aquakolor tescós szinezőről.
no.
tegnap voltam tescoba, kb 398 ft volt az a fajta színező ( bár a lila, meg a vadabb szinek drágábbak)
kérdés: ha ezt megveszem, mámint a színezőt, és ezt keverem a diszperzitbe, majd rá a repesztőlakkot, és arra a kövi diszperziteset, akkor az úgy jó?
tehát a diszperzites cuccott is repeszti??
nem csak az "igazi" méregdrága festékeket?

milyen repesztőlakkot javasoltok?
hol lehet kapni?
mekkora kiszerelésben?
drezsy
 
 


DrezsyKép

Én úgy tudom, a diszp. cuccok nagyszerűen repednek! Repesztőt hobby boltba kapsz. Nincs olyan nagy eltérés köztük szerintem. Árban sem. De persze meg kell érdeklődnöd ott a boltban.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!
Én pont most csinálok egy ilyen képet, már rákentem az első réteg festéket (bár ez nem diszperzites), már rajta van a repesztőlakk is, várom, hogy száradjon, és kenem rá a színezett diszperzitet. Szerintem egy fél órán belül beszámolhatok az eredményről. Még én sem repesztettem diszperzitet, de valamelyik topiktársunk valamikor azt írta, hogy megy a dolog, ezért mertem belevágni Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

várjuk a fejleményeket
egyébként én is úgy emlékeztem hogy valaki irta ezt...
na jó
ha tudsz valamit, szólj, érdekel...
köszi

drezsy
drezsy
 
 


Szandra
12 meg 15 elég durva már a jegyár, nem? Miért nem nyáron jönnek a Kisstadionba - azt remekül látnánk ingyen is, úgy szoktunk belógni amellette lévő stadionba Kép

Kata007
a visítást ne is emlegesd - épp fáj a fejem, kaptam eleget Kép

drezsy
a biblia király!!! bár nálunk inkább már csak a leendő kistesónak Kép, igaz Dodi még csak 17 hónapos, de a gyerekkönyvek nem érdeklik csak a komoly, nagy és papírkönyvek lehetőleg minél több betűvel. A minap a vízügyi lexikont olvasgatta jó háromnegyed órán át és egy icipicit sem tépte meg! Kép


Jubi
nem is!!! engem is érdekelne Kata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drezsy
csatlakozom Kodához, repeszti azt is biza!!!! hobbyboltban van, 700 pénz körül egy kicsike doboz Kép

Koda
ok, akkor várok még.......... csak már úúúgy csináltam volna, képkeretek kiöntve várakoznak Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Hajni!
Azért hajszárítózom, mert nincs türelmem kivárni, míg magától megszáradKép

Koda, Kata!
OK!

Jubi!
Én nem konkrétan dekopácsra gondoltam.
Egyébként lehet kapni olyan lakkot, amivel kimondottan kiságyakat lakkoznak, nem ártalmas, ha lerágják. Ilyennel lakkoztuk Gergő saját tervezésű járókáját is.
Na most olvasom már más leírta, nem baj itt hagyomKép

Drezsi!
Reped a diszperzit a zöld alapú szafarisom is az:
http://babanet.hu/album/albumimages/1769/34105.jpg

Szandra
krampuszmama
 
 


Ane!
Durva szerintem is. Nekünk mázlink volt, mert a Matáv szponzorálja, a férjem pedig ott dolgozik, kaptunk tiszt. jegyet. Egyébként valószínű, hogy nem lettünk volna ott.
krampuszmama
 
 


Szandra!
Úgy könnyű!!!
Várom a fejleményeket dvd és munka ügyben, mélben is lehet, de nem zavar, ha itt tárgyaljuk (csak nehogy vkinek baja legyen, sosem lehet tudni, kik kukucsolnak be ide...)
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Drezsy!
Jelentem reped a diszperzit!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szandra!
Az én férjem is Matávos Kép
Jubi

...a forgalom fellendüléséből arra következtetek, hogy nálatok is alszanak a lurkók Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Diszperzites reakciókat köszönöm
este próba Kép

ja még egy kérdés
ha felkenem az első réteget, annak is totál meg kell száradnia, csak úgy kenhetem rá a repesztőlakkot, ugye?
és ha a lakk is csont száraz, akkor mehet arra az uccsó réteg
ugye?
drezsy
 
 


zsu!

nem te kértél tőlem 4-5 féle szalvétát???
tök nem tom mik voltak azok, és hogy ki kérte.
de a nárcisz, a rózsás vödör, meg a szakács benne volt.
ha vki kért tőlem ilyet, meg még 2-3 másikat, sikítson, mert tompul a memori
köszi
drezsy
 
 


Drezsy! Én kértem tőled rózsa vödörben, "Kávé"
és talán narancsfa. Ezek okék? Ánizs
GYöngyöske! Neked nincsenek cseréid?
Lányok! Talán holnap megint megkapok egy gépet délutánra, és akkor nem kell állandóan azt lesnem, hogy a főnököm mikor áll meg mögöttem!
Puszi addig is mindenkinek, lassan lejár a munkaidőm! Délután megint szalvéta vásárlást csinálok, hétvégén már az új cserék és a munkáimból is tudok feltenni! Ánizs
anizs007
 
 


Drezsy!
Igen, meg kell várni, hogy megszáradjon az első réteg festék teljesen, mielőtt rákened a repesztőlakkot. Viszont én nem mindig várom meg, hogy a lakk is teljesen megszáradjon. A régebbi féle repesztőm olyan volt, hogy ha csak 10 percet vártam, akkor nagyot repesztett, ha többet, akkor kisebbet. A mostani olyan, hogy ha 10 percet várok, akkor kicsit repeszt, ha 25-öt, akkor pedig nagy repedéseket csinál. Háááát... nem igazán értemKép, de így működik.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!
Olyan izgatott vagyok, mert elkészűltem valamivel, ami nagyont tetszik. Már rám fért egy kis lelkesedés, mert az utóbbi napokban elrontottam pár dolgot...Kép De ez most nagyon jó lett (ciki, hogy ezt mondom a saját munkámra?!) A legszívesebben azonnal megmutatnám nektek, de kimerültek az elemek a kamerában, így hát várni kell estig (vagy holnap reggelig). Majd írjátok le a véleményeteket őszintén, hogy most én lelkesedem túl a dolgot, vagy tényleg jó???

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsuzsimano!

STOMP-ot megnézem neked,de még semmi biztosat nem igérek!
Meló engem is érdekelne mivel GYES-es lettem!

Jucus
20170114224602
 
 


Lányok!
Vagyok, csak "dolgozom".Kép
Jelentkezem a részletekkel ígérem!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Jó munkát!

Egy irigyedKép

U.i:
Kaptam egy "rejtélyes" levelet emese@mail.datanet.hu-ról, csatolt file-al.
Nem mertem megnyitni, kitöröltem, a törölt elemek közül meg eltűnt.
Nem kaptatok véletlenül ti is?
Lehet, hogy paranoia, de már mindenben vírust látok.

Szandra
krampuszmama
 
 


JubiKép

Teljesen kíváncsivá tetté! Mondhatnám izgatottáKép Mit csináltál??? Rakd fel ha tudod, minél hamarab!

SzandraKép
Nekem nem ismerős ez a cím.Kép

ÁnizsKép
De rossz is az, ha a főnök áll a hátad mögöt.. Mikor dolgoztam, mindig kaptam a fejemre. Állandóan a babaneten lógtamKép

KataKép
Jó munkát. Már nagyon kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban is!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hajni, Anikó, Drezsy, Edit: csomagok úton!!
Szandra, Kata, Hajni: mél ment!
Jucus: köszi előre is!
Jubi, Drezsy: várjuk a képeket!
Majd este jövök...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


jubi
várom a képeket én is!!! Kép

Kata
én is irígykedek! - jó melózást!

zsuzsimano
nekem van stompom, de nem dvd, hanem avi ... avgy mpeg.. a jó ég tudja, de jó hosszú ha érdekel

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Én élvezem, ha valami más téma is bekerül a topikba. Emlékezetem szerint azért indítottunk külön, hogy ne kizárólag sz. ügyben beszélgessünk.

Nekem kikapcsolódás az egyforma hétköznapokban, hogy veletek lehetek.

Várom én is a műveket.

Képzeljétek, sikerült lefényképeznem a szomszéd digigépével a munkáimat, de kiderült, hogy nem tudja cd-re kitenni csak később. Úgyhogy erre még várnotok kell egy kicsit.

Anikó
naspolya
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ AnikóKép Csak ülök itt és várom a nagyszerű munkáitokat. Midíg felcsigáztok.

JubiKép
Mizújs a legújabb alkotásoddal?

Kata asszonyságKép
Haza tetszett már érni a lubicból?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Elővettem az egy hete kiöntött delmás gipszeimet. Nézegettem, hogy milyen kép is legyen belőle, de semmilyen jó ötletem nem akadt, mert túl kicsi a közepe. Akasztót sem tettem rá...
Talán ez volt a szerencse, mert rájöttem, hogy tök jó gyertyatartót lehet belőle készíteni. Körbe lehet dekupálni, a lyukba - a közepén - meg éppen elfér egy teamécses.
Igaz, hogy elmúlt Karácsony, de azért hangulatos kis mécsest lehet belőle varázsolni és ajándéknak is aranyos.

Anikó
naspolya
 
 


Lányok!
Feltöltöttek az elemek...elkészültek a fotók...hát ez az én kis kedvencem: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/napraforg_s_istenhozott.JPG Izgatottan várom a véleményeket!Kép

Azért más is készült. Ez egy kicsit giccsesre sikeredett (fogalmam nincs hova fogom tenni, mert a lakásba nem illik), na de becsúszik néha...: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/t_rpis.JPG

Ez pedig metamorfózis Jubi módra: Így kezdődött, de sajnos beleértem a még nedves festékbe jobboldalon lent Kép http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/haj_s.JPG
Ezért átfestettem diszperzittel, de még így sem sikerült kibékülnöm vele: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P3020013.JPG
És a harmadik fázis, egy kis sziénát neki Kép : http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/szi_n_s_haj_.JPG
Hát most itt tartunk Kép
Már annyira várom a legújabb műveiteket!!! Hajrá!!!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Most megyek aludni, viszlát holnap!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?